Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-13, 09:59   #3511
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
oby skok szybko minął
moje dziecię tak w chuście wygląda jak to dziecko: https://littlefrog.shop/product-pol-...ryt-3-6-m.html , patrzy i wszystko ogląda



jeszcze raz wszystkiego najlepszego fajny prezent od Pestki!


ja już wiem, że moja teściowa będzie słodyczami karmić Młodego.. bo widzę jak ciągle kupuje drugiej wnuczce słodycze i daje jej nawet przed obiadem pomimo, że jej mówią że nie ma tak robić.. w dodatku wiecznie pyta czy my Młodemu soczki już podajemy (lol)
ona jest taką osobą, że możesz jej mówić milion razy, a ona i tak będzie swoje robić.
W sobotę jak u teściów byliśmy to teść wyjechał z tekstem, że jak już zaczniemy butelką karmić to możemy teściowej zostawić Małego a ja do niego : jaką butelką? my nie będziemy karmić butelką. Teść na to: no a JAK ON BĘDZIE PIŁ inne napoje niż mleko, ja mówię, że będę go uczyła w kubku pić wodę. A teściowa: no przecież jak skończysz kp to będziesz mu mm podawać w butelce. Ręce mi opadły. Oczywiście nie obyło się bez tekstu, że Mały jest już przyzwyczajony do noszenia, bo non stop go nosiła na rękach (a on grzecznie sobie w leżaczku leżał wcześniej) i jak go odłożyła to zamarudził chwilkę. Jak mnie wkurzy to jej następnym razem powiem, ze nie może go nosić, bo uważa że jest przyzwyczajony, a jest jedyną osobą w całej rodzinie, która nosi go bez powodu. My go nosimy tylko jak już mu się nudzi leżenie, albo trzeba przytulić.
To się wyżaliłam

W dodatku zepsuł mi się telefon - nie wyświetla się klawiatura, a jak wchodzę w ustawienia w klawiaturę to się pojawiają i za chwilę znikają. Także mogę do Was pisać tylko przez kompa, którego nie zawsze chce mi się odpalić (Tż się cieszy, bo mówi że ja wiecznie w telefonie )
Współczuje akcji z teściową. Ja tak mam z męża babcią. Uwzieła się na mnie normalnie. Rozumiem że jest osobą starszą z małej miejscowości ale czemu ja mam być ofiarą. Byliśmy w sobotę na imieninach i niestety była.... Moja mała reaguje na nią panicznym płaczem. Do tego stopnia że nie potrafie jej uspokoić. Mała nie płacze w ogóle i jak dostaję takiej furii to od zmysłów odchodzę. Wzięłam ją na bok żeby uspokoić a ta cały czas za mną łaziła i pierdzieliła że jej kokardki czerwonej nie zakładam, że ktoś ją uroczył już chciała modły nad nią prawić. Jak wróciliśmy nie byłam w stanie posłodzić herbaty.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 10:01   #3512
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Ja tez mam ochote wypróbowac to mleko. U nas miesiac na nutramigenie i kupki niestety są grudkowate. Moim zdaniem na tym mleku mam największe ulewanie.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------




Jeszcze proszek mam na tapecie.Wcześniej był lovela potem kupiłam ariel baby ale oba mają fosforany a one działają podobnież drażniąco. Od wczoraj piore wszystko w bobini jeju ile mam prasowania.
Matko jakbym miała jeszcze jej ubranka prasować :/

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
oby skok szybko minął
moje dziecię tak w chuście wygląda jak to dziecko: https://littlefrog.shop/product-pol-...ryt-3-6-m.html , patrzy i wszystko ogląda



jeszcze raz wszystkiego najlepszego fajny prezent od Pestki!


ja już wiem, że moja teściowa będzie słodyczami karmić Młodego.. bo widzę jak ciągle kupuje drugiej wnuczce słodycze i daje jej nawet przed obiadem pomimo, że jej mówią że nie ma tak robić.. w dodatku wiecznie pyta czy my Młodemu soczki już podajemy (lol)
ona jest taką osobą, że możesz jej mówić milion razy, a ona i tak będzie swoje robić.
W sobotę jak u teściów byliśmy to teść wyjechał z tekstem, że jak już zaczniemy butelką karmić to możemy teściowej zostawić Małego a ja do niego : jaką butelką? my nie będziemy karmić butelką. Teść na to: no a JAK ON BĘDZIE PIŁ inne napoje niż mleko, ja mówię, że będę go uczyła w kubku pić wodę. A teściowa: no przecież jak skończysz kp to będziesz mu mm podawać w butelce. Ręce mi opadły. Oczywiście nie obyło się bez tekstu, że Mały jest już przyzwyczajony do noszenia, bo non stop go nosiła na rękach (a on grzecznie sobie w leżaczku leżał wcześniej) i jak go odłożyła to zamarudził chwilkę. Jak mnie wkurzy to jej następnym razem powiem, ze nie może go nosić, bo uważa że jest przyzwyczajony, a jest jedyną osobą w całej rodzinie, która nosi go bez powodu. My go nosimy tylko jak już mu się nudzi leżenie, albo trzeba przytulić.
To się wyżaliłam

W dodatku zepsuł mi się telefon - nie wyświetla się klawiatura, a jak wchodzę w ustawienia w klawiaturę to się pojawiają i za chwilę znikają. Także mogę do Was pisać tylko przez kompa, którego nie zawsze chce mi się odpalić (Tż się cieszy, bo mówi że ja wiecznie w telefonie )
Dziękuję

Jon łącze się w bólu bo mi się tel zawiesza.

Co do słodyczy to ja nie mam żadnych doświadczen. Pierwsza wnuczka u mnie. Druga u tz. Tamta ma 22 lata. Także nic nie wiem.
Oboje wciagamy słodycze jak się pojawią, ale sami nie kupujemy. Trochę po ciąży było inaczej. No i dla gości. Cukru nie używamy. U mnie na mikolaja zawsze były pod poduszką mandarynki i mikołaje z czekolady
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 10:04   #3513
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Czerwona kokardka, chyba każdy pyta czemu nie mamy przy wózku nawet obcy ludzie. W ogóle ilość zabobonow jakie uslyszalam w ciazy i teraz to jakaś masakra. Ostatnio jak as starsza kobieta krzyczala na nas na cmentarzu, że z małym dzieckiem nie wolno na cmentarz wchodzić.
Ja za to uwielbiam pytania czy dziecku nie za zimno albo od razu stwierdzenie, że mama to chyba za zimno ubrała. I odwieczne pytania o czapeczke np we wrzesniu kiedy swieci slonce i nir ma wiatru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 10:36   #3514
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Współczuje akcji z teściową. Ja tak mam z męża babcią. Uwzieła się na mnie normalnie. Rozumiem że jest osobą starszą z małej miejscowości ale czemu ja mam być ofiarą. Byliśmy w sobotę na imieninach i niestety była.... Moja mała reaguje na nią panicznym płaczem. Do tego stopnia że nie potrafie jej uspokoić. Mała nie płacze w ogóle i jak dostaję takiej furii to od zmysłów odchodzę. Wzięłam ją na bok żeby uspokoić a ta cały czas za mną łaziła i pierdzieliła że jej kokardki czerwonej nie zakładam, że ktoś ją uroczył już chciała modły nad nią prawić. Jak wróciliśmy nie byłam w stanie posłodzić herbaty.
no na szczęście nam nikt kokardek nie każe zakładać, masakra współczuję

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Matko jakbym miała jeszcze jej ubranka prasować :/



Dziękuję

Jon łącze się w bólu bo mi się tel zawiesza.

Co do słodyczy to ja nie mam żadnych doświadczen. Pierwsza wnuczka u mnie. Druga u tz. Tamta ma 22 lata. Także nic nie wiem.
Oboje wciagamy słodycze jak się pojawią, ale sami nie kupujemy. Trochę po ciąży było inaczej. No i dla gości. Cukru nie używamy. U mnie na mikolaja zawsze były pod poduszką mandarynki i mikołaje z czekolady
Ja chyba dopiero jak zaczniemy rozszerzać Małemu dietę będę mieć motywację żeby nie jeść słodyczy, bo od ciąży jem na potęgę, a wiem że jeśli ja będę jeść to dziecku nie wytłumaczę że dla jego zdrowia lepiej nie jeść, Tż zje słodkie od święta, jak ma ochotę, poza tym nie chcę też całkowicie mu zabraniać, bo uważam że z umiarem można dziecku pozwolić na słodkości w odpowiednim czasie. Tylko nie chcę żeby go dziadkowie zasypywali słodyczami. Moja mama na przykład zawsze mojej bratanicy na wszystkie okazje zamiast słodyczy daje różne owoce.
U mnie na mikołaja trzeba było wypastować buty i tam "mikołaj" wkładał też mandarynki i słodycze
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 10:45   #3515
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Zapraszam na urodzinowego torta


Moje dziecko znów przesypia noce i w dodatku wstaje o 10, a nie 5
Wszystkiego najlepszego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 10:55   #3516
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Ja tez mam ochote wypróbowac to mleko. U nas miesiac na nutramigenie i kupki niestety są grudkowate. Moim zdaniem na tym mleku mam największe ulewanie.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------







Jeszcze proszek mam na tapecie.Wcześniej był lovela potem kupiłam ariel baby ale oba mają fosforany a one działają podobnież drażniąco. Od wczoraj piore wszystko w bobini jeju ile mam prasowania.
Czyli u mnie przez cały czas moze byc podobnie na Nutramigenie...
z proszkiem bardzo możliwe - oby to było to

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Morelle sto lat


Dziewczyny, mam opakowanie 800g bebilon profutura 1, otwarte z 5 dni temu, zużyte może 3 miarki, może któraś z Was chce? My zostajemy na HA a szkoda, żeby się zmarnowało

Rzeczywiście szkoda, zeby sie zmarnowało. Ja nie skorzystam, bo poki co badam skazę.
A jak Timi na tym HA?

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
oby skok szybko minął

moje dziecię tak w chuście wygląda jak to dziecko: https://littlefrog.shop/product-pol-...ryt-3-6-m.html , patrzy i wszystko ogląda







jeszcze raz wszystkiego najlepszego fajny prezent od Pestki!





ja już wiem, że moja teściowa będzie słodyczami karmić Młodego.. bo widzę jak ciągle kupuje drugiej wnuczce słodycze i daje jej nawet przed obiadem pomimo, że jej mówią że nie ma tak robić.. w dodatku wiecznie pyta czy my Młodemu soczki już podajemy (lol)

ona jest taką osobą, że możesz jej mówić milion razy, a ona i tak będzie swoje robić.

W sobotę jak u teściów byliśmy to teść wyjechał z tekstem, że jak już zaczniemy butelką karmić to możemy teściowej zostawić Małego a ja do niego : jaką butelką? my nie będziemy karmić butelką. Teść na to: no a JAK ON BĘDZIE PIŁ inne napoje niż mleko, ja mówię, że będę go uczyła w kubku pić wodę. A teściowa: no przecież jak skończysz kp to będziesz mu mm podawać w butelce. Ręce mi opadły. Oczywiście nie obyło się bez tekstu, że Mały jest już przyzwyczajony do noszenia, bo non stop go nosiła na rękach (a on grzecznie sobie w leżaczku leżał wcześniej) i jak go odłożyła to zamarudził chwilkę. Jak mnie wkurzy to jej następnym razem powiem, ze nie może go nosić, bo uważa że jest przyzwyczajony, a jest jedyną osobą w całej rodzinie, która nosi go bez powodu. My go nosimy tylko jak już mu się nudzi leżenie, albo trzeba przytulić.

To się wyżaliłam



W dodatku zepsuł mi się telefon - nie wyświetla się klawiatura, a jak wchodzę w ustawienia w klawiaturę to się pojawiają i za chwilę znikają. Także mogę do Was pisać tylko przez kompa, którego nie zawsze chce mi się odpalić (Tż się cieszy, bo mówi że ja wiecznie w telefonie )
Teściowa z gatunku tych, co wiedza lepiej
Współczuje problemów z telefonem. Moze aktualizacja oprogramowania by pomogła?

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Współczuje akcji z teściową. Ja tak mam z męża babcią. Uwzieła się na mnie normalnie. Rozumiem że jest osobą starszą z małej miejscowości ale czemu ja mam być ofiarą. Byliśmy w sobotę na imieninach i niestety była.... Moja mała reaguje na nią panicznym płaczem. Do tego stopnia że nie potrafie jej uspokoić. Mała nie płacze w ogóle i jak dostaję takiej furii to od zmysłów odchodzę. Wzięłam ją na bok żeby uspokoić a ta cały czas za mną łaziła i pierdzieliła że jej kokardki czerwonej nie zakładam, że ktoś ją uroczył już chciała modły nad nią prawić. Jak wróciliśmy nie byłam w stanie posłodzić herbaty.

Nieźle ci ciśnienie podniosła!

Klaudia zasnęła w hustawce. Wypiłam kawę, upiekłam zapiekankę owsianą i muffiny karobowe.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Morelle, Jon Snow - fajne wspomnienia Milołajkowe. Ja pamietam jak raz sie obudziłam to obok łóżka były prezenty. Na gwiazdkę z kolei czekały pod choinką albo na choince.

A odnośnie świat - zastanawiam sie nad zamówieniem takich bombek ze zdjęciem dziecka: https://www.e-podarunek.pl/pl/p/Bomb...e-zdjeciem/181


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 11:12   #3517
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
A jak Timi na tym HA?
SUPER. Może z raz dziennie się pręży przy bączku, a tak to totalny spokój, a bączale lecą, aż miło w hurtowych ilościach i o nowej nucie zapachowej



także mleko HA to był strzał w 10.

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Dziewczyny, czy w Boże Narodzenie się chrzci 1. czy 2. dnia?
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-13, 11:25   #3518
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Morelle sto lat jeszcze raz!

Anusia super!

Minini szok!

Vadi brak słów..

Mi sie śniło, że zbiłam ekran w tym nowym telefonie!

U nas tez bez wstążeczki No i tez oczywiście za lekko ubieram!

Vadi Hahahah współczuje !

Odnośnie rozszerzania diety mam jeszcze jeden link

https://m.facebook.com/story.php?sto...59966257608242
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 11:30   #3519
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Vadi - super, ze HA tak ładnie Timi toleruje. My chrzciny w Święta w drugi dzien, czyli w Szczepana 26.12

Taedio - a kupiłaś i założyłaś szybkę ochronną do nowego IPhona?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 11:33   #3520
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Zapraszam na urodzinowego torta


Moje dziecko znów przesypia noce i w dodatku wstaje o 10, a nie 5
Najlepsze zyczenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 11:36   #3521
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Pada mi komórka, pada mi laptop, nie mam prądu w domu bajzel dobrze że chociaż dzidziutek śpi 😱🙈

Morelle ale tort na bogato 🎂

Właśnie kupilam mężowi płaszcz na chrzciny ciekawe co to przyjedzie...

Minini trawa i woda normalnie zywisz dzieci jak bydło 😂

Devileek u nas tez noc srednia, tez bylo spalanie z nami od 3. Proby transferu nie udane i dziś nawet udawanie ze śpię nie działało bo plakala 😎

Calineczka współczuję mega 😙

U nas temat słodyczy z teściową juz sie przewinął a propo jej wciskania slodyczy dzieciom "kiedy mama nie widzi". Robi tak z dziećmi swojej siostry i ja o tym wiem bo mi sie pochwaliła 🙈 i jej powiedziałam od razu ze niech mi tylko raz da dziecku kinder jajo albo coś w tym stylu to bedzie to jej ostatni raz jak zostanie w wnuczka sama :dziękuję:


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My i nasze bydlo mamy sie dobrze ihhaaa!

Z tesciową trzeba krótko. Juz sie nauczylam. Ty widze też

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Carolles - dobrze powiedziałaś teściowej.
Ja sie nie martwię o babcie - wiem, ze nie dadzą słodyczy.

Podawanie dziecku tylko wody do roku to tez dla mnie oczywistość. Moja mama ma traumę z dzieciństwa, ze jej mleko dawali do picia.

Mała! Dobrze, ze napisałaś o tym mleku kozim Capri Care. Na pewno go wypróbuje. Tylko chyba najpierw poobserwuje Klaudię 2tygodnie na Nutramigenie. Poki co czoło się poprawiło i się nie drapie - moze rzeczywiście ma tą skazę. Z kolei dalej ulewa, a wczoraj miała kupkę z grudkami po tym mleku. Dzisiaj na szczęście ok.

Napiłabym sie kawy i upiekła muffiny. Tylko Klaudia mnie uwięziła - drzemie przy piersi. Odłożyć sie nie da.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetnie ze sie poprawia skora pp tym mleku. Oby tak dalej!

No i chyba bede dzis musiala upiec muffiny przez ciebie!

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
oby skok szybko minął
moje dziecię tak w chuście wygląda jak to dziecko: https://littlefrog.shop/product-pol-...ryt-3-6-m.html , patrzy i wszystko ogląda



jeszcze raz wszystkiego najlepszego fajny prezent od Pestki!


ja już wiem, że moja teściowa będzie słodyczami karmić Młodego.. bo widzę jak ciągle kupuje drugiej wnuczce słodycze i daje jej nawet przed obiadem pomimo, że jej mówią że nie ma tak robić.. w dodatku wiecznie pyta czy my Młodemu soczki już podajemy (lol)
ona jest taką osobą, że możesz jej mówić milion razy, a ona i tak będzie swoje robić.
W sobotę jak u teściów byliśmy to teść wyjechał z tekstem, że jak już zaczniemy butelką karmić to możemy teściowej zostawić Małego a ja do niego : jaką butelką? my nie będziemy karmić butelką. Teść na to: no a JAK ON BĘDZIE PIŁ inne napoje niż mleko, ja mówię, że będę go uczyła w kubku pić wodę. A teściowa: no przecież jak skończysz kp to będziesz mu mm podawać w butelce. Ręce mi opadły. Oczywiście nie obyło się bez tekstu, że Mały jest już przyzwyczajony do noszenia, bo non stop go nosiła na rękach (a on grzecznie sobie w leżaczku leżał wcześniej) i jak go odłożyła to zamarudził chwilkę. Jak mnie wkurzy to jej następnym razem powiem, ze nie może go nosić, bo uważa że jest przyzwyczajony, a jest jedyną osobą w całej rodzinie, która nosi go bez powodu. My go nosimy tylko jak już mu się nudzi leżenie, albo trzeba przytulić.
To się wyżaliłam

W dodatku zepsuł mi się telefon - nie wyświetla się klawiatura, a jak wchodzę w ustawienia w klawiaturę to się pojawiają i za chwilę znikają. Także mogę do Was pisać tylko przez kompa, którego nie zawsze chce mi się odpalić (Tż się cieszy, bo mówi że ja wiecznie w telefonie )
Moi tescie tez nie potrafią zrozumiec niektorych spraw. Moi rodzice choć w podobnym wieku to są zupelnie inni! Wszelkie moje metody inne niż byly za starych czaspw moja mama przyjmuje ze spokojem, pyta i chce zrozumieć. Najczesciej zgadza sie ze mna i nie mam problemu u nich dostajemy wode, a o slodycze zawsze pyta czy moze cos dać

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Współczuje akcji z teściową. Ja tak mam z męża babcią. Uwzieła się na mnie normalnie. Rozumiem że jest osobą starszą z małej miejscowości ale czemu ja mam być ofiarą. Byliśmy w sobotę na imieninach i niestety była.... Moja mała reaguje na nią panicznym płaczem. Do tego stopnia że nie potrafie jej uspokoić. Mała nie płacze w ogóle i jak dostaję takiej furii to od zmysłów odchodzę. Wzięłam ją na bok żeby uspokoić a ta cały czas za mną łaziła i pierdzieliła że jej kokardki czerwonej nie zakładam, że ktoś ją uroczył już chciała modły nad nią prawić. Jak wróciliśmy nie byłam w stanie posłodzić herbaty.
Ja sie tak nasluchalam od babci męża ktora byla w wakacje u nas.. ehhh


Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
SUPER. Może z raz dziennie się pręży przy bączku, a tak to totalny spokój, a bączale lecą, aż miło w hurtowych ilościach i o nowej nucie zapachowej



także mleko HA to był strzał w 10.

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Dziewczyny, czy w Boże Narodzenie się chrzci 1. czy 2. dnia?
Masz taka maske?

A chrzci sie nie wiem kiedy, my do kosciola chodzimy od święta a i wtedy nie zawsze.

Co do chrzcin to wczoraj tesciowa rozmawiala z bratem męza, ktorego chcielibysmy na chrzestnego ale mieszka w niemczech i nie bedziemy specjalnie teraz ich tu ściągać, poczekamy az przyjadą w wakacje to zrobimy chrzest.
Ale nie rozmawialismy jeszcze z nimi na ten temat. Za to tesciowa z oburzeniem do niego ze jak to nie wie że ma byc chrzestnym? Pewnie siedzą od wczoraj i mają stres ze bedą musieli przyjechac do polski wczesniej.. musimy dzis dzwonić do niego i mu wytlumaczyc ze spokojnie latem. Mają 3dzieci z czego 2 w szkole, wiem ze przyjazd w innym terminie to bylby dla nich kłopot.

Tesciowa to wogole nie spyta jak sie mlody czuje, czy zdrowy, czy rośnie..
Dla niej jedyny temat to "kiedy chrzest?" I juz nawet to ze powoedzielismy ze dopiero.latem jej nie uspokoilo bo wczoraj powiedziala ze "powiedzieliscie o tym chcrzcie na odczepnego a wcale nie chcecie chrzcic pewnie" ehh co za babsko!
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-13, 11:58   #3522
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Jak czytam o waszych tesciowych to mi słabo. Do tej pory myślałam,
Że nie ma gorszej od mojej. Jednak od urodzin Pestki spokój. Niewątpliwie odległość jest ogromnym plusem.


Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
no na szczęście nam nikt kokardek nie każe zakładać, masakra współczuję



Ja chyba dopiero jak zaczniemy rozszerzać Małemu dietę będę mieć motywację żeby nie jeść słodyczy, bo od ciąży jem na potęgę, a wiem że jeśli ja będę jeść to dziecku nie wytłumaczę że dla jego zdrowia lepiej nie jeść, Tż zje słodkie od święta, jak ma ochotę, poza tym nie chcę też całkowicie mu zabraniać, bo uważam że z umiarem można dziecku pozwolić na słodkości w odpowiednim czasie. Tylko nie chcę żeby go dziadkowie zasypywali słodyczami. Moja mama na przykład zawsze mojej bratanicy na wszystkie okazje zamiast słodyczy daje różne owoce.
U mnie na mikołaja trzeba było wypastować buty i tam "mikołaj" wkładał też mandarynki i słodycze
Jakie fajne! Muszę to przemyśleć

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Czyli u mnie przez cały czas moze byc podobnie na Nutramigenie...
z proszkiem bardzo możliwe - oby to było to



Rzeczywiście szkoda, zeby sie zmarnowało. Ja nie skorzystam, bo poki co badam skazę.
A jak Timi na tym HA?



Teściowa z gatunku tych, co wiedza lepiej
Współczuje problemów z telefonem. Moze aktualizacja oprogramowania by pomogła?




Nieźle ci ciśnienie podniosła!

Klaudia zasnęła w hustawce. Wypiłam kawę, upiekłam zapiekankę owsianą i muffiny karobowe.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Morelle, Jon Snow - fajne wspomnienia Milołajkowe. Ja pamietam jak raz sie obudziłam to obok łóżka były prezenty. Na gwiazdkę z kolei czekały pod choinką albo na choince.

A odnośnie świat - zastanawiam sie nad zamówieniem takich bombek ze zdjęciem dziecka: https://www.e-podarunek.pl/pl/p/Bomb...e-zdjeciem/181


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na choince? Jak? Opowiadaj!

Na widok takiej bombki babcie my miały banana

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Morelle sto lat jeszcze raz!

Anusia super!

Minini szok!

Vadi brak słów..

Mi sie śniło, że zbiłam ekran w tym nowym telefonie!

U nas tez bez wstążeczki No i tez oczywiście za lekko ubieram!

Vadi Hahahah współczuje !

Odnośnie rozszerzania diety mam jeszcze jeden link

https://m.facebook.com/story.php?sto...59966257608242
Cytat:
Napisane przez myszowata1313 Pokaż wiadomość
Najlepsze zyczenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję; )
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 11:59   #3523
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Vadi - super, ze HA tak ładnie Timi toleruje. My chrzciny w Święta w drugi dzien, czyli w Szczepana 26.12
to by było super, my też chcemy chrzić w Święta.
A nie robili Wam problemu z brakiem ślubu (czy coś pomyliłam?)?

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Masz taka maske?
jeszcze nie, ale chyba zamówię


Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Co do chrzcin to wczoraj tesciowa rozmawiala z bratem męza, ktorego chcielibysmy na chrzestnego ale mieszka w niemczech i nie bedziemy specjalnie teraz ich tu ściągać, poczekamy az przyjadą w wakacje to zrobimy chrzest.
Ale nie rozmawialismy jeszcze z nimi na ten temat. Za to tesciowa z oburzeniem do niego ze jak to nie wie że ma byc chrzestnym? Pewnie siedzą od wczoraj i mają stres ze bedą musieli przyjechac do polski wczesniej.. musimy dzis dzwonić do niego i mu wytlumaczyc ze spokojnie latem. Mają 3dzieci z czego 2 w szkole, wiem ze przyjazd w innym terminie to bylby dla nich kłopot.

Tesciowa to wogole nie spyta jak sie mlody czuje, czy zdrowy, czy rośnie..
Dla niej jedyny temat to "kiedy chrzest?" I juz nawet to ze powoedzielismy ze dopiero.latem jej nie uspokoilo bo wczoraj powiedziala ze "powiedzieliscie o tym chcrzcie na odczepnego a wcale nie chcecie chrzcic pewnie" ehh co za babsko!
współczuję :/
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 11:59   #3524
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Czyli u mnie przez cały czas moze byc podobnie na Nutramigenie...
z proszkiem bardzo możliwe - oby to było to



Rzeczywiście szkoda, zeby sie zmarnowało. Ja nie skorzystam, bo poki co badam skazę.
A jak Timi na tym HA?



Teściowa z gatunku tych, co wiedza lepiej
Współczuje problemów z telefonem. Moze aktualizacja oprogramowania by pomogła?




Nieźle ci ciśnienie podniosła!

Klaudia zasnęła w hustawce. Wypiłam kawę, upiekłam zapiekankę owsianą i muffiny karobowe.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Morelle, Jon Snow - fajne wspomnienia Milołajkowe. Ja pamietam jak raz sie obudziłam to obok łóżka były prezenty. Na gwiazdkę z kolei czekały pod choinką albo na choince.

A odnośnie świat - zastanawiam sie nad zamówieniem takich bombek ze zdjęciem dziecka: https://www.e-podarunek.pl/pl/p/Bomb...e-zdjeciem/181


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
boję się robić aktualizację, bo kiedyś w innym telefonie zrobiłam i wszystko kompletnie mi się usunęło w niego ale może spróbuję
kurczę też pamiętam że na choince wieszaliśmy czekoladowe bombki i mogliśmy je zjeść dopiero po Wigilii
Bombka jest świetna i koniecznie muszę ją od Ciebie zgapić dla dziadków

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Moi tescie tez nie potrafią zrozumiec niektorych spraw. Moi rodzice choć w podobnym wieku to są zupelnie inni! Wszelkie moje metody inne niż byly za starych czaspw moja mama przyjmuje ze spokojem, pyta i chce zrozumieć. Najczesciej zgadza sie ze mna i nie mam problemu u nich dostajemy wode, a o slodycze zawsze pyta czy moze cos dać
moja mama tak samo, ona zawsze też sama czyta i się dowiaduje i nie trzeba jej dwa razy powtarzać jeśli o coś proszę, zawsze też tłumaczę dlaczego tak a nie inaczej i ona rozumie
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 12:06   #3525
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Xzora założyłam pierwszego dnia

Pamiętajcie, że ksiadz nie ma prawa odmówić dziecku chrztu jeśli nie macie ślubu. Co innego ze chrzestnymi, tu sie czepiają
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 12:43   #3526
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Jak czytam o waszych tesciowych to mi słabo. Do tej pory myślałam,

Że nie ma gorszej od mojej. Jednak od urodzin Pestki spokój. Niewątpliwie odległość jest ogromnym plusem.









Jakie fajne! Muszę to przemyśleć







Dziękuję







Na choince? Jak? Opowiadaj!



Na widok takiej bombki babcie my miały banana











Dziękuję; )
Na choince (jak bombki) zawieszone były małe prezenty, a pod choinką duże. Wlasnie tak myśle o tych bombkach dla babć, tylko muszę zdjęcie ładne zrobic Klaudii. Dzisiaj pochmurno.

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
to by było super, my też chcemy chrzić w Święta.

A nie robili Wam problemu z brakiem ślubu (czy coś pomyliłam?)?





jeszcze nie, ale chyba zamówię







współczuję :/

My po ślubie. Mam nadzieje, ze u was nie bedzie problemu w kościele.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 12:44   #3527
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Kurde, coś mi się pokićkało, sorry
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 12:53   #3528
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
boję się robić aktualizację, bo kiedyś w innym telefonie zrobiłam i wszystko kompletnie mi się usunęło w niego ale może spróbuję
kurczę też pamiętam że na choince wieszaliśmy czekoladowe bombki i mogliśmy je zjeść dopiero po Wigilii
Bombka jest świetna i koniecznie muszę ją od Ciebie zgapić dla dziadków



moja mama tak samo, ona zawsze też sama czyta i się dowiaduje i nie trzeba jej dwa razy powtarzać jeśli o coś proszę, zawsze też tłumaczę dlaczego tak a nie inaczej i ona rozumie
Mi się właśnie wiesza po aktualizacji.

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Na choince (jak bombki) zawieszone były małe prezenty, a pod choinką duże. Wlasnie tak myśle o tych bombkach dla babć, tylko muszę zdjęcie ładne zrobic Klaudii. Dzisiaj pochmurno.




My po ślubie. Mam nadzieje, ze u was nie bedzie problemu w kościele.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super pomysł
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 13:09   #3529
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Morelle, ale tooort, mniam, jeszcze raz wszystkiego najlepszego


Anusia, swietne wiesci Mnie sie przypomnialo, ze jak bylam w ciazy to kuzynka mowila mi, zebym po loveli plukala 2 razy pranie, o jej syn po 1 razie mial uczulenie.


Moja tesciowa tez o tej kokardce ciagle pierdyka Ami nie ma zadnej

Carolles, przesr...e mas z tą swoją


Baby, wspolczuje ☹️

Xzora ,tez bym nie wypiła słodzonej herbaty. Ja juz w podstawówce na obozach wędrownych miałam najpierw odlewaną gorzką z wielkiego gara, a potem byla slodzona dla reszty dzieci, pamietam


Jon, Twoja tesciówka też dobra z tym noszeniem.


Asia, baba z cmentarza przegięła

U nas dziś 4 miesięcznica
A jutro szczepienia, pierwsze, więc boję się jak cholera





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Kurde, coś mi się pokićkało, sorry


My mamy cywilny i w zeszlym roku na kolędzie ksiadz powiedzial, zebysmy brali koscielny, bo bedzie problem z chrztem w razie dziecka Bylam juz wtedy w ciazy, tylko niewidocznej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-13, 13:13   #3530
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Emmos - kciuki za szczepienia! No ja w podstawówce, na studiach zresztą jeszcze tez słodziłam herbatę i kawę. Teraz słodka dla mnie jest nie do wypicia.
W ogole zawsze miałam dużą tolerancje na słodkie, bo od dziecka jadłam duzo słodyczy. Teraz jak słodkie jem rzadziej to niektóre słodycze są dla mnie przesłodzone i nie lubię - np sernik teściowej, szejk w McDonalds (a kiedyś smakował).


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 13:15   #3531
baby2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 931
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Wróciłyśmy ze spaceru,Maja jeszcze śpi już dwie godziny, trochę nas deszcz zlał , ale spacerowało się przyjemnie, odkąd mamy mufkę zdecydowanie lepiej

A my z mężem mamy dziś wychodne, odstawiamy dzieciaki do chrzestnej Mai, zabieramy ich dzieciaki bo już starsze i idziemy do kina na Listy do M. Była może któraś z was?
baby2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 13:15   #3532
asia1905
Zakorzenienie
 
Avatar asia1905
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 261
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

A to ja mam często tak, że coś jest dla mnie za słodkie. Od ponad 10 lat nie slodze (przestam w liceum). Lubię zjeść coś słodkiego, ale np na diecie cukrzycowej bez problemu odstawilam slodycze i nie tesknilam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 13:25   #3533
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez baby2 Pokaż wiadomość
Wróciłyśmy ze spaceru,Maja jeszcze śpi już dwie godziny, trochę nas deszcz zlał , ale spacerowało się przyjemnie, odkąd mamy mufkę zdecydowanie lepiej

A my z mężem mamy dziś wychodne, odstawiamy dzieciaki do chrzestnej Mai, zabieramy ich dzieciaki bo już starsze i idziemy do kina na Listy do M. Była może któraś z was?

Udanego wypadu! My nie byliśmy i raczej w najbliższym czasie do kina nie pójdziemy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 13:58   #3534
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość
A to ja mam często tak, że coś jest dla mnie za słodkie. Od ponad 10 lat nie slodze (przestam w liceum). Lubię zjeść coś słodkiego, ale np na diecie cukrzycowej bez problemu odstawilam slodycze i nie tesknilam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie też odstawienie słodkiego w ciąży nie stanowiło problemu. Na początku to przeżywałam, a w sumie wyszło na dobre. Ile przytyłaś w ciązy? Pozbyłaś się już kg?

Xzora

Co kupowałyście przeciwgorączkowego/przeciwbolowoego na wszelki wypadek jak szczepiłyście dzieci?
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 14:00   #3535
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Morelle sto lat jeszcze raz!

Anusia super!

Minini szok!

Vadi brak słów..

Mi sie śniło, że zbiłam ekran w tym nowym telefonie!

U nas tez bez wstążeczki No i tez oczywiście za lekko ubieram!

Vadi Hahahah współczuje !

Odnośnie rozszerzania diety mam jeszcze jeden link

https://m.facebook.com/story.php?sto...59966257608242

Też miałam takie horrory senne
Ale mi kiedyś dodatkowa szyba uratowała ekran ...




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 14:01   #3536
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dla mnie też odstawienie słodkiego w ciąży nie stanowiło problemu. Na początku to przeżywałam, a w sumie wyszło na dobre. Ile przytyłaś w ciązy? Pozbyłaś się już kg?



Xzora



Co kupowałyście przeciwgorączkowego/przeciwbolowoego na wszelki wypadek jak szczepiłyście dzieci?

Pedicetamol


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 14:10   #3537
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Moje dziecko nie chce w ogóle spać dziś. .. zasypia trochę aby przy cycu a tylko się oddale od razu oczy otwarte. ..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 14:32   #3538
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Taedio powodzenia z pobraniem krwi!

Morelle wszystkiego najlepszego!

Anusia super, że uczulenie schodzi, oby tak dalej!

Devileek, Baby współczuję nocki...

Xzora noo wczesne macie te pobudki, ale brawa za przespane noce! A jak Klaudia tak wcześnie wstaje to potem długo jest aktywna czy da się z nią jeszcze rano zdrzemnąć? U nas są jakieś tam pobudki w ciągu nocy - raz mniej, raz więcej, za to Lu lubi pospać sobie długo rano. Chyba wolałabym tak jak jest u Was - dzień byłby dłuższy. A tak często odsypiam do południa noc z Lu i czas leci mi potem przez palce.

U mnie 6 grudnia był prezent przy łóżku, w Wigilię pod choinką. Choć chyba od zawsze wiedziałam że to rodzice zostawiają, a nie Mikołaj. Zniszczone dzieciństwo Mąż w butach znajdował słodycze i mandarynki 6 grudnia



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
SUPER. Może z raz dziennie się pręży przy bączku, a tak to totalny spokój, a bączale lecą, aż miło w hurtowych ilościach i o nowej nucie zapachowej





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Minini Ty to masz przejścia z tą teściową

Emmos brawa dla Amelki za 4 miesiące! Kciuki mocne za szczepienie! My też mamy pedicetamol.

Baby udanego wypadu do kina!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 14:50   #3539
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Sill nie byłam na pobraniu w nocy nie spaliśmy wiec z łóżka wstaliśmy o 12 :p jutro idziemy!
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-13, 15:36   #3540
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 10 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Morelle, ale tooort, mniam, jeszcze raz wszystkiego najlepszego


Anusia, swietne wiesci Mnie sie przypomnialo, ze jak bylam w ciazy to kuzynka mowila mi, zebym po loveli plukala 2 razy pranie, o jej syn po 1 razie mial uczulenie.


Moja tesciowa tez o tej kokardce ciagle pierdyka Ami nie ma zadnej

Carolles, przesr...e mas z tą swoją


Baby, wspolczuje ☹️

Xzora ,tez bym nie wypiła słodzonej herbaty. Ja juz w podstawówce na obozach wędrownych miałam najpierw odlewaną gorzką z wielkiego gara, a potem byla slodzona dla reszty dzieci, pamietam


Jon, Twoja tesciówka też dobra z tym noszeniem.


Asia, baba z cmentarza przegięła

U nas dziś 4 miesięcznica
A jutro szczepienia, pierwsze, więc boję się jak cholera





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------





My mamy cywilny i w zeszlym roku na kolędzie ksiadz powiedzial, zebysmy brali koscielny, bo bedzie problem z chrztem w razie dziecka Bylam juz wtedy w ciazy, tylko niewidocznej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Plukalam dwa razy Czytałam troszkę o tych fosforanach zobaczymy jak to będzie bez ich.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-04 11:37:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.