Majówki 2017 cz. I ! <3 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-15, 09:42   #4351
megan_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Austria
Wiadomości: 169
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

A u nas wychodza jedynki na gorze
Jak dobrze pojdzie to za tydzien, na pol roczku, Lenka bedzie miala cztery zeby

A ja dzis dostalam pierwszy raz @, ale karmie wylacznie kp. Back to reality.. :/

Kasptak powodzenia w piatek!

Dziewczyny, duzo zdrowia!

Edytowane przez megan_86
Czas edycji: 2017-11-15 o 10:57
megan_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 10:43   #4352
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Kasptak trzymam za ciebie kciuki ✊✊✊✊✊✊ będzie dobrze 😛
Kiwaczka powodzenia na szczepieniu 😀 my jutro
Ijakiza a ile nie było twojego tz? Fajnie że już wraca. Będzie Ci dużo łatwiej.
Ania czyżby 10 tego była wypłata? Obkupilas się 😜









Sent from my WAS-LX1 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 10:45   #4353
olivs88
Raczkowanie
 
Avatar olivs88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 334
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Glassball podwójnie współczuje. Bo już sama choroba z dziećmi to wyczyn a co dopiero w połączeniu z remontem. Także powodzenia !

Kasptak będę mocno trzymać kciuki Będzie dobrze !

Angellinka cóż ta regularność brawo Ty. U mnie spacer rożnie wypada, chociaż tez staram się, żeby był o tej samej godzinie.

Kiwaczka u nas tez dzisiaj szczepienie. Tym razem TZ poszedł z maluchem a ja odpoczywam w domu jeszcze dochodzę do siebie, ale już jest o niebo lepiej

Megan współczuje... sama ostatnio się zastanawiałam kiedy mi okres wróci.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olivs88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 11:58   #4354
ijakiza
Raczkowanie
 
Avatar ijakiza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 338
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ania90 modna mama po szopingu przygotowana na zimowe spacerki 😀

Megan86 4 ząbki, ale masz gryzonia 😊

Aixa bez tyg 3 msc, także staaaasznie długo jak dla mnie, chyba go już nigdzie nie puszczę 😁 wolę biedę jak brak najwyżej osoby w moim życiu 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ijakiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 13:17   #4355
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

My Już po szczepieniu córa dała radę i mimo braku snu nie płakała przy wkłuciu. Zasnela w aucie i śpi do teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 15:56   #4356
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

U nas też akcja zęby. Póki co czekamy na pierwszego 😀 widać że już jest blisko więc czekam aż się przebije ładna u nas dziś pogoda więc zaliczyliśmy spacer. Młoda zasnęła na tym spacerze i juz śpi od 1,5h. Myślę że jeszcze z pół godziny pospi bo ona zazwyczaj tak po południu śpi 2h. 😊 Jutro jadę szukać młodej jakiegoś prezentu na Mikołajki. W ogóle dziewczyny co kupujecie na święta pociechom swoim? Szukam inspiracji bo cała rodzina się mnie pyta co dziecku na święta kupić a mnie się już kończą pomysły 🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 16:19   #4357
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

U Maksa sa jak narazie kreski na działach na dole i czekam az sie przebija, a nie wiem ile to moze trwać
Magnificence ja mam mała listę co chce dla Maksa, nie dostanie i tak wszystkiego na święta, ale z czasem chce mu to kupić
Szczeniaczek uczniaczek
Edukacyjny stolik np smily play
Zestaw naczyń skip hop
Pchacz wózek
Tablica manipulacyjna
Kostka edukacyjna smily play
Ballyhoo kula sensoryczna z piłeczkami
Czuczu
Suchy basen z piłeczkami
Książeczki do czytania LUDWIK JERZY KERN WIERSZE I WIERSZYKI DLA NAJMŁODSZYCH
Poznaje kolory i poznaje świat wydawnictwo Wilga
Robot bebo
Puzzle piankowe



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-15, 16:26   #4358
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

Gornek tez mam kilka z tych rzeczy na liście. Część z nich się też na roczek nada 😀 niektóre rzeczy zajmują dużo miejsca np suchy basen z piłkami u mnie odpada bo nie mam gdzie go postawić 🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 16:37   #4359
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Dlatego basen będę chciała na roczek, bo będziemy robić pokój Maksa wiec miejsce pewnie sie znajdzie ;P


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 17:37   #4360
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Aixa, mąż miał 10. wypłatę

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 19:44   #4361
megan_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Austria
Wiadomości: 169
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Ijakiza: tak, mam gryzonia Do tego konkretnego, dzis ja wazylismy i mierzylismy: 8140g i 73 cm, kawal baby

My dostalismy bon zakupowy od meza z pracy do sklepu z ksiazeczkami i zabawkami i poszukujac inspiracji trafilam na ponizsze strony,moze znajdziecie cos ciekawego dla siebie:
https://www.nebule.pl/zabawki-dla-niemowlat-6-12-m/
http://kukumag.com/zabawki-dla-niemowlat-6-12-miesiecy/

Bardzo mi sie podobaja minimalistyczne zabawki, zabawki z drewna itp. Nie wszystkie one sa dostepne w Austrii ale odkrylam fajne marki: Haba i Heimess.
Za bon kupilismy jej klocki sensoryczne Haba i ukladanke magnetyczna Goki i dorzucilismy jeszcze od siebie szescian Heimess.
Podobaja mi sie jeszcze drewniane kulki i sorter. Po chrzesnicy dostane troche tradycyjnych, plastikowych zabawek.

Planuje kupic jeszcze kilka ksiazeczek i przywiezc je z Polski jak bede w grudniu. Chrzestna pytala co kupic Lence, poprosilam o ksiazeczki, bo nie bede miec duzo miejsca w walizce a tu nie kupie polskich ksiazeczek. Mam nadzieje, ze moje dziecko odziedziczy po mnie zamilowanie do czytania
megan_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-15, 19:54   #4362
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Megan fajne te zabawki 😁 zwszalsza ten drewniany sześcian 😍
Ja też jestem miłośniczką książek i bardzo liczę na to że mała to po mnie odziedziczy. Póki co kupuję dla niej bajki i jej czytam. Polecasz coś konkretnego z bajek? 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-15, 20:25   #4363
megan_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Austria
Wiadomości: 169
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez Magnificence Pokaż wiadomość
Megan fajne te zabawki �� zwszalsza ten drewniany sześcian ��
Ja też jestem miłośniczką książek i bardzo liczę na to że mała to po mnie odziedziczy. Póki co kupuję dla niej bajki i jej czytam. Polecasz coś konkretnego z bajek? ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence, dzieki Fajnie, ze ktos podziela moj gust
Szescian i pajacyka zamowilam online, dzis przyszedl szescian i jest w wersji dla dziewczynki- bialo-rozowo-zielony. Bardzo mi sie podoba

Z bajek, a dokladnie z poezji, mam narazie tylko Wielką Księgę Polskiej Poezji. Klasyk. Zawiera duzo wierszy, ktore znam z dziecinstwa.
Magnificence a Ty co polecasz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Heimess.jpg (87,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ksiazka.JPG (133,2 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez megan_86
Czas edycji: 2017-11-15 o 20:31
megan_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-16, 05:45   #4364
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez megan_86 Pokaż wiadomość
Magnificence, dzieki Fajnie, ze ktos podziela moj gust
Szescian i pajacyka zamowilam online, dzis przyszedl szescian i jest w wersji dla dziewczynki- bialo-rozowo-zielony. Bardzo mi sie podoba

Z bajek, a dokladnie z poezji, mam narazie tylko Wielką Księgę Polskiej Poezji. Klasyk. Zawiera duzo wierszy, ktore znam z dziecinstwa.
Magnificence a Ty co polecasz?
Ja też raczej klasykę 😀 serie bajek o Kubusiu Puchatku każda ma jakieś przesłanie i czegoś uczy 😊 a dodatkowo są bardzo fajnie zilustrowane 😀 mam kilka z nich 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-16, 09:28   #4365
dona90
Raczkowanie
 
Avatar dona90
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Silesia ;)
Wiadomości: 345
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

O, my klasykę tez czytamy, mamy zbiór wszystkich wierszy Brzechwy pieknie wydany a oprocz tego polecam wszystkie ksiazeczki Erica Carla (przede wszystkim Biedronka i Bardzo glodna gasienica) oraz serie Adama Swiecickiego wydawnictwa Tadam, super ksiazeczki, ja juz znam je na pamiec, i jak tylko zaczynam czytac, to Zoska zaciesza :p w ogole uwazam ksiazeczki za najlepszy sposob spedzania czasu z Mala

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Aa, no i Ksiega dzwiekow wydawnictwa Dwie siostry, hit hitow, dziecko skupione przez jakies pol godzinki, bo zebrali tam naprawde duuzo dzwiekow :p
__________________
Nigdy nie będzie takich wędlin,
Takiej Coca-Coli,
Takiej musztardy
I takiego mleka
Nigdy nie będzie takiego lata.
dona90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-16, 10:37   #4366
ijakiza
Raczkowanie
 
Avatar ijakiza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 338
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

My już po zakupach w lidlu 😜 zakupiłam dwie drewniane zabawki, drewniane puzzle i książeczkę z opowieściami na dobranoc, jakbym mogła to bym jeszcze drugie tyle wydała na tego łobuza 😊😊😊
Był tam też drewniany wbijak ale wstrzymałam się z zakupem i nie wiem czy dobrze zrobiłam 😸

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ijakiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-17, 06:30   #4367
Martirybka
Rozeznanie
 
Avatar Martirybka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 786
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Dawno mnie tu nie było.... Podczytuje ale jakoś nie mam weny żeby pisać, pochorowalam się ostatnio, nawet nie wiem co to było, zapalenie piersi połączone z jelitówką??? A może po prostu bunt mojego organizmu ze zmęczenia.

No ale widzę ze nie ja jedna się pochorowalam. Zdrowia życzę wszystkim chorowitkom.

Drogie mamy mm czy wasze maluchy miały problemy brzuszkowe w trakcie zmiany mleka na następne? U nad miliony pobudek w nocy przez pierdziochy i chyba ból brzuszka. Tak mi go żal i nie wiem co robić zmieniać mleko czy czekać jeszcze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martirybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-17, 07:34   #4368
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez Martirybka Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było.... Podczytuje ale jakoś nie mam weny żeby pisać, pochorowalam się ostatnio, nawet nie wiem co to było, zapalenie piersi połączone z jelitówką??? A może po prostu bunt mojego organizmu ze zmęczenia.

No ale widzę ze nie ja jedna się pochorowalam. Zdrowia życzę wszystkim chorowitkom.

Drogie mamy mm czy wasze maluchy miały problemy brzuszkowe w trakcie zmiany mleka na następne? U nad miliony pobudek w nocy przez pierdziochy i chyba ból brzuszka. Tak mi go żal i nie wiem co robić zmieniać mleko czy czekać jeszcze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martirybka ja co prawda nie zmienialam dziecku mleka ale gdzieś słyszałam że dziecko się może tydzień nawet do nowego mleka przyzwyczajać. A zmianę z początkowego na następne powinno się robić stopniowo. Więc ja bym na Twoim miejscu poczekała a ile to już u Ciebie trwa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-17, 07:58   #4369
angellinka
Raczkowanie
 
Avatar angellinka
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 200
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Martirybka u nas zmiana mleka trwa już drugi tydzień i nadal są brzydkie kupy.
__________________

angellinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-17, 08:09   #4370
Glassball
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 570
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez Martirybka Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było.... Podczytuje ale jakoś nie mam weny żeby pisać, pochorowalam się ostatnio, nawet nie wiem co to było, zapalenie piersi połączone z jelitówką??? A może po prostu bunt mojego organizmu ze zmęczenia.

No ale widzę ze nie ja jedna się pochorowalam. Zdrowia życzę wszystkim chorowitkom.

Drogie mamy mm czy wasze maluchy miały problemy brzuszkowe w trakcie zmiany mleka na następne? U nad miliony pobudek w nocy przez pierdziochy i chyba ból brzuszka. Tak mi go żal i nie wiem co robić zmieniać mleko czy czekać jeszcze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mm, ale jak synek starszy pił mm po skończeniu karmienia piersią, to jak mu zmienialam mm to robiłam tak, że każdego dnia dodawalam miarę nowego mleka do każdej porcji, tz na 180 ml (6miarek) pierwszego dnia każdą porcję robiłam z 5 miarek starego i 1 nowego, drugiego dnia 4 miarki starego i 2 nowego itd. i nigdy nie mielismy żadnych problemów. Wiadomo, że dużo zależy od dziecka, ale mi się wydaje najmniej inwazyjne, stopniowa zmiana, może komuś się przyda 😉.
Dziewczyny, czy Wasze maluszki chętnie jedzą? Moja Asia wydaje mi się kompletnie nie jest zainteresowana. Pamiętam początki karmienia synka, to owszem mało jadł na początku, ale głównie dlatego, że wypychal jezykiem i nie umiał, ale zapał miał i buzię otwierał. A Asia ma ewidentnie gdzieś to karmienie, zje 3 -4 łyżeczki ze słoika, nawet nie wypycha językiem, jak już jej wsadzę to połyka, ale to takie nieświadome jakieś. Patrzy wszędzie dookoła tylko nie na łyżeczkę. Nie chce jej tak karmić "bezwiednie". Narazie liczę na to, że przy którymś kolejnym podejściu zalapie.
Mamy drugiego zęba 😊

Sent from my SM-G900F using Wizaz Forum mobile app
Glassball jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-17, 08:32   #4371
megan_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Austria
Wiadomości: 169
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

A u nas ida jedynki na gorze.. Jedna sie juz przebila, druga wylazi. Od kilku dni jest masarka. Dzis w nocy budzila sie kilka razy z placzem, w dzien tez potrafi sie nagle rozplakac. Podaje paracetamol, smaruje dentinoxem, gryzie gryzaki, ale ewidentnie cierpi. Czytalam, ze wyrzynanie sie gornych zebow jest bardziej bolesne, niz dolnych.. Mam nadzieje, ze to juz niedlugo potrwa.

Decorail i inne dziewczyny rozszerzajace diete BLW, jak tam u Was? Co podawalyscie dzieciom? Jak postepy?
megan_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-17, 09:02   #4372
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Glassball moja młoda na początku też wszystko wypychała językiem było tak przez prawie 2 tygodnie praktycznie nic nie jadła. Dopiero od tygodnia zaczęła jeść na obiadek zjada pół słoiczka 125 czy 130,g i widzę że jej to wystarcza bo pod koniec już zaczyna wypluwać znów. Ale zauważyłam też że sposób jedzenia jej się zmienił więc może dlatego załapała 🤔 chyba musisz się uzbroić w cierpliwość 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-17, 09:20   #4373
Martirybka
Rozeznanie
 
Avatar Martirybka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 786
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Magnificence trochę ponad tydzień. Wlasnie tak stopniowo mleko zmieniam, obecnie stanęło na dwóch miarkach nowego mleka.
Robię 150ml wiec to jest 5 miarek, najpierw przez 3 dni była jedna miarka a teraz takie dwie u chciałam zwiekszyć juz do 3 ale on sadzi takie baki jak nigdy, a wieczorami nam sie wybudza przez nie, zaczyna sie prężyć i płakać. W nocy budzi sie z krzykiem.

Podejrzewałam jeszcze zęby ale nic nie widać wiec stawiam na to mleko.

Angelika a boli go przy tym brzuszek?

Moj kupy sadzi okropne odkąd zaczęliśmy RD.

Glassball dzieki za rady, właśnie tak stopniowo to robię i są senacie niestety.

Moj jedzenia niewysychające jakoś tak odrazu załapał, z tym ze on ma taki apetyt ze czasem mam ważenie ze mógłby własne ubranko zjeść

Myśle ze Asia załapie z czasem, moze to tez wina zębów. A próbowałaś jej sama cos ugotować? Ja pare razy zrobiłam sama i miałam wrażenie ze bardziej mu smakuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martirybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-17, 09:30   #4374
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

U nas zmiana mleka z 1 na 2 przeszła bardzo szybko. Wręcz za bardzo się z tym nie cackałam bo firmy nie zmieniałam a efekty uboczne szybko się pozbyliśmy. Niecały tydzień i już było wprowadzone.

Z tego co czytałam nt temat to mogą być 3 opcje:
1) mleko 2 jest za tłuste (w jedynce jest mniej tłuszczu) i mały organizm nie daje rady go strawić. Najlepiej odstawić dwójkę na kilka dni i spróbować na nowo.
2) może być tak że dwójka mu ogólnie nie spasowała. Jest to rzadkie ale występuje. Wtedy zmieniamy markę mleka
3) zielone kupy mogą być nawet do 2-3 tygodni. Ja do co drugiej butli dodawałam kilka kropelek espumisanu co brzuszek mógł ładnie pracować a pierdziochy nie męczyły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-17, 11:04   #4375
kasptak
Zakorzenienie
 
Avatar kasptak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 148
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

No i oblalam... Wczoraj na 8 osób zdały 2. A uwalili mnie na jednym dniu działania teratogennego, bo powiedziałam, że do 57 dnia ciąży, a tu do 56

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie może padać cały czas...

Edytowane przez kasptak
Czas edycji: 2017-11-17 o 11:21
kasptak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-17, 11:40   #4376
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Kasptak bardzo mi przykro 🙁 masz możliwość poprawki?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-17, 11:57   #4377
kasptak
Zakorzenienie
 
Avatar kasptak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 148
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Maj-czerwiec, ale kolejne 400. Zacznę się uczyć od poniedzialku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie może padać cały czas...
kasptak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-17, 11:59   #4378
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

😏 do maja zdążysz uzbierać 400 i wykuc wszystko na blachę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-17, 13:12   #4379
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Kasptak współczuję 😔 myślę następnym razem już się uda 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-17, 16:22   #4380
angellinka
Raczkowanie
 
Avatar angellinka
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 200
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Kasptak bardzo współczuję, ale za to na następny raz będziesz miała już łatwiej
Martirybka ja zmieniam mleko bebilon 1 na 2. Najpierw przez 3 dni dawałam 1 miarkę 2+4 miarki 1, potem po dwie itd.
Brzuszek Poleczkę nie boli, ale cały czas ma baaardzo luźne kupy i nieraz są zielone. Wycofałam się z kaszki jaglanej, nowych owoców. Dostaje tylko mleko, kleik ryżowy pełnoziarnisty z Holle i zupki.
__________________

angellinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-05 20:18:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.