Styl American Girl część III :) - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-16, 11:24   #451
Elficzka
Raczkowanie
 
Avatar Elficzka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 163
Dot.: Styl American Girl część III :)

Witam drogie Wizażanki!!

Podaje linki o ktore mnie proszono, sorry ze z takim opoznieniem ale zabiegana bylam, a wiec tak:

zlota bokserka :
http://allegro.pl/item377276721_bluz...zarna_new.html

bluzka z koronka:

http://allegro.pl/item374168735_koronkowa_topik.html

Mam do Was pytanie wacham sie ktore butki wybrac, nie przepadam za lakierowanym, ale sa takie slodkie
Elficzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 11:27   #452
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Styl American Girl część III :)

Cytat:
Napisane przez Elficzka Pokaż wiadomość
Witam drogie Wizażanki!!

Podaje linki o ktore mnie proszono, sorry ze z takim opoznieniem ale zabiegana bylam, a wiec tak:

zlota bokserka :
http://allegro.pl/item377276721_bluz...zarna_new.html

bluzka z koronka:

http://allegro.pl/item374168735_koronkowa_topik.html

Mam do Was pytanie wacham sie ktore butki wybrac, nie przepadam za lakierowanym, ale sa takie slodkie
Pierwsze z tego co widzę nie są lakierowane, a drugie - model z cutesów - i jak znam życie na allegro tudziez innym bucikowie liczą sobie kosmiczną cenę za buty, które kosztują grosze
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 11:35   #453
Elficzka
Raczkowanie
 
Avatar Elficzka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 163
Dot.: Styl American Girl część III :)

to prawda pierwsze 59 a drugie lakierki 149 zl
Elficzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 11:38   #454
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Styl American Girl część III :)

Elficzka Z tego co widzę to na 1 zdjęciu są ze skórki i te są naprawdę ładne ale te drugi są lakierowane i te mi się nie podobają.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 11:50   #455
Elficzka
Raczkowanie
 
Avatar Elficzka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 163
Dot.: Styl American Girl część III :)

Macie racje nie zauwazylam ze do tych lakierowanych dochodza koszty wysylki 30 zl Jeszce te ponizej sa bardzo ladne, najgorsze ze musze teraz podjac decyzje ehh
Elficzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 11:50   #456
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Styl American Girl część III :)

Pierwsze rózowe butki sa sliczne

Natural a gdzie dla nas po awałku ciacha ??

Tyteczka pewnie spi wczoraj do 4 obgadywałyśmy nasza rodzinę znają sie wszyscy ehh swiat jest taki mały

Wrescie kupilam sobie upragniona kurtke ) na lato za mała heheh Nie bylo wiekszego rozmiaru tzn byl ale o dwa rozmiary za duzy...wiec wziełam rozmiar mniejszy i cycków nie mieszcze ani brzuszka ale co tam schudne mam motywacje ...)
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 11:51   #457
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Styl American Girl część III :)

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
Elficzka Z tego co widzę to na 1 zdjęciu są ze skórki i te są naprawdę ładne ale te drugi są lakierowane i te mi się nie podobają.
Ze skórki za 59 zł? Raczej dość wątpliwe

Cytat:
Napisane przez Elficzka Pokaż wiadomość
to prawda pierwsze 59 a drugie lakierki 149 zl
No i trafiłam z ceną. Na cutesach te buty chodziły po max 14-15$, z kosztami przesyłki wychodzi 1/3 ceny.

Dlatego jeśli już to brałabym pierwsze - biorąc pod uwagę cenę. Chyba, że dołącz do dziewczyn zamawiających z cutesów i za 150 zł to będziesz miała 3 pary
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 11:52   #458
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: Styl American Girl część III :)

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Pierwsze rózowe butki sa sliczne

Natural a gdzie dla nas po awałku ciacha ??

Tyteczka pewnie spi wczoraj do 4 obgadywałyśmy nasza rodzinę znają sie wszyscy ehh swiat jest taki mały

Wrescie kupilam sobie upragniona kurtke ) na lato za mała heheh Nie bylo wiekszego rozmiaru tzn byl ale o dwa rozmiary za duzy...wiec wziełam rozmiar mniejszy i cycków nie mieszcze ani brzuszka ale co tam schudne mam motywacje ...)
pochwal sie kurteczka, jaka to ?

a po ciacho zglaszac sie u mnie!

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Ze skórki za 59 zł? Raczej dość wątpliwe
z pewnoscia chodzilo o eko skorke
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 11:58   #459
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Styl American Girl część III :)

Cytat:
Napisane przez natural-love Pokaż wiadomość


z pewnoscia chodzilo o eko skorke
A, no chyba, że tak
Ale tak rozumując to jedne i drugie są ze "skórki"
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 12:05   #460
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Styl American Girl część III :)

Cytat:
Napisane przez Elaiza186 Pokaż wiadomość
Mozesz powiedzieć coś więcej o tej pedagogice?,bo stoje właśnie przed zyciowym wyborem
a co cie interesuje? generalnie gadanie o rzeczach o ktorych wszyscy ludzie (no prawie wszyscy) doskonale wiedza czyli wychowanie, socjalizacja, uczenie sie od rodziny, otoczenia, przyjmowanie wzorcow, dobre i zle wzorce, bledy wychowawcze, jakies zabawy, metodyka pracy wychowawczej. no i ze ja z resocjalizacja to duzo gadania o narkomanii, alkoholizm, dziwki itd.

powiem ci tak, szkola latwa i przyjemna, ja przyzwyczajona do wytezania mozgu na matmie, fizyce i chemii odetchnelam na studiach i srednio 4,5 srednia mialam bo scislowiec z malym odchyleniem na teorie jestem. i mojemu bylemu tz matme z polibudy tlumaczylam w czasie swoich studiow..

ale nie przemyslalam wszystkiego dokladnie w czasie tych latwych wypocin naukowych co bede robila po studiach.. poszlam do pracy z trudna mlodzieza i oni chyba doskonale wyczuli ze jestem nieodpowiednia osoba na tym stanowisku i po dwoch miesiacach stwierdzilam ze chocbym miala 10 000 miesiecznie zarabiac to NIGDY WIECEJ TAKIEJ PRACY! nie nadaje sie i tyle. dlugofalowa, syzyfowa praca i tyle.




Natural a co ty myslalas, zobacz ile masz TEŻETEK na wizazu hehe, tlumacz sie hehe)

pewnie ze sie martilysmy
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 12:06   #461
Elficzka
Raczkowanie
 
Avatar Elficzka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 163
Dot.: Styl American Girl część III :)

Kulkaaga własnie weszlam na jeden z watkow z bucikami ze stron zagraniczynych natknelam sie na Twoje zdjecie klapek niebieskich cudo ! Czy mioglabys mi dac jakies namiary na stronki?
Elficzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 12:14   #462
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Styl American Girl część III :)

Cytat:
Napisane przez Elficzka Pokaż wiadomość
Macie racje nie zauwazylam ze do tych lakierowanych dochodza koszty wysylki 30 zl Jeszce te ponizej sa bardzo ladne, najgorsze ze musze teraz podjac decyzje ehh
daj link do tych rozowych na all

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Pierwsze rózowe butki sa sliczne

Natural a gdzie dla nas po awałku ciacha ??

Tyteczka pewnie spi wczoraj do 4 obgadywałyśmy nasza rodzinę znają sie wszyscy ehh swiat jest taki mały

Wrescie kupilam sobie upragniona kurtke ) na lato za mała heheh Nie bylo wiekszego rozmiaru tzn byl ale o dwa rozmiary za duzy...wiec wziełam rozmiar mniejszy i cycków nie mieszcze ani brzuszka ale co tam schudne mam motywacje ...)
ja tyteczce o 2 ucieklam z gg.. a moje dzieciatko zrobilo przysluge mamusi i do 10 spalo dzisiaj
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 12:14   #463
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Styl American Girl część III :)

Cytat:
Napisane przez Elficzka Pokaż wiadomość
Kulkaaga własnie weszlam na jeden z watkow z bucikami ze stron zagraniczynych natknelam sie na Twoje zdjecie klapek niebieskich cudo ! Czy mioglabys mi dac jakies namiary na stronki?
Jasne - zwykle zamówienia lecą z www.cutesyshoes.com
Wszystkie info znajdziesz w pierwszym poście wątku o tych butach, czyli tu: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=241237

Tylko uważaj - to uzależnia. Ja mam stamtąd 7 par i ciągle mi mało
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 12:25   #464
Elficzka
Raczkowanie
 
Avatar Elficzka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 163
Dot.: Styl American Girl część III :)

dzieki serdeczne Kulkaaga kochana jestes! ja tez jestem uzaleniona ale od allegro no to teraz dopiero wpadlam w tarapaty

Czekoladka83 linki dla Ciebie:

http://allegro.pl/item379093637_slic...a_ob_8_39.html

http://allegro.pl/item382106947_buci..._od_ss_36.html

W ostatecznosci zdecydowalam sie na rozowe za 59 zl dzieki za pomoc w wyborze !
Elficzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 12:37   #465
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Styl American Girl część III :)

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
a co cie interesuje? generalnie gadanie o rzeczach o ktorych wszyscy ludzie (no prawie wszyscy) doskonale wiedza czyli wychowanie, socjalizacja, uczenie sie od rodziny, otoczenia, przyjmowanie wzorcow, dobre i zle wzorce, bledy wychowawcze, jakies zabawy, metodyka pracy wychowawczej. no i ze ja z resocjalizacja to duzo gadania o narkomanii, alkoholizm, dziwki itd.

powiem ci tak, szkola latwa i przyjemna, ja przyzwyczajona do wytezania mozgu na matmie, fizyce i chemii odetchnelam na studiach i srednio 4,5 srednia mialam bo scislowiec z malym odchyleniem na teorie jestem. i mojemu bylemu tz matme z polibudy tlumaczylam w czasie swoich studiow..

ale nie przemyslalam wszystkiego dokladnie w czasie tych latwych wypocin naukowych co bede robila po studiach.. poszlam do pracy z trudna mlodzieza i oni chyba doskonale wyczuli ze jestem nieodpowiednia osoba na tym stanowisku i po dwoch miesiacach stwierdzilam ze chocbym miala 10 000 miesiecznie zarabiac to NIGDY WIECEJ TAKIEJ PRACY! nie nadaje sie i tyle. dlugofalowa, syzyfowa praca i tyle.




Natural a co ty myslalas, zobacz ile masz TEŻETEK na wizazu hehe, tlumacz sie hehe)

pewnie ze sie martilysmy
Ja też jestem reso Właśnie kończę, za 2 tyg. mam obronę Nie chcesz już w takiej pracy robić? Mi bardzo podobała się praktyka w zakałdzie karnym i sądzie jako kurator, no ale z pracą baaaardzo ciężko, aby ją dostać
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 13:04   #466
Nicole the Blonde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 336
Dot.: Styl American Girl część III :)

Elficzka ja mam te pierwsze, tylko ze inny kolor, kupilam za 65zl w zwyklym sklepie

tak wogole witam wszystkie AG, czytam was codziennie od poczatku ale jakos nigdy mi sie nie chcialo ujawnic
Nicole the Blonde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 13:07   #467
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Styl American Girl część III :)

dziewczyny wygląda na to że za miesiąc ide na wesele... nie wiem czy moja kreacja sie nadaje, wiec oceńcie prosze. Sukienka ze 100dniówki bo nie bede specjalnie nowej kupowała, biżuterie tez mam buty tak samo, tyle że jeszcze nie wiem co z fryzurką.. nie mam wielkiego wyboru bo mam odstające uszka i nie moge mieć napewno spiętych.. po 2gie musi to być fryzura którą sama wykonam bo nie wydam kasy na fryzjera bo to wesele takie że ledwo tych ludzi znam i nie musze być w centrum uwagi
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 13:13   #468
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Styl American Girl część III :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
dziewczyny wygląda na to że za miesiąc ide na wesele... nie wiem czy moja kreacja sie nadaje, wiec oceńcie prosze. Sukienka ze 100dniówki bo nie bede specjalnie nowej kupowała, biżuterie tez mam buty tak samo, tyle że jeszcze nie wiem co z fryzurką.. nie mam wielkiego wyboru bo mam odstające uszka i nie moge mieć napewno spiętych.. po 2gie musi to być fryzura którą sama wykonam bo nie wydam kasy na fryzjera bo to wesele takie że ledwo tych ludzi znam i nie musze być w centrum uwagi
ładnie
Co do fryzury - jeśli kręca Ci się naturalnie (a tak mi się zdaje) to wgniotłabym tylko piankę, wysuszyła suszarką z dyfuzorem i poszła w takich naturalnych lokach. Ogólnie jestem przeciwniczką jakiś wymyślnych koków i innych konstrukcji na głowach
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 13:18   #469
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Styl American Girl część III :)

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
ładnie
Co do fryzury - jeśli kręca Ci się naturalnie (a tak mi się zdaje) to wgniotłabym tylko piankę, wysuszyła suszarką z dyfuzorem i poszła w takich naturalnych lokach. Ogólnie jestem przeciwniczką jakiś wymyślnych koków i innych konstrukcji na głowach
naturalnie sie kręca, ale nie aż tak żeby były z tego jakieś loczki, raczej sie wywijają.. na fotce są troche "dorobione".. więc jak co to sztuczne loki, bo inaczej nie dam rady.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-16, 13:19   #470
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Styl American Girl część III :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
naturalnie sie kręca, ale nie aż tak żeby były z tego jakieś loczki, raczej sie wywijają.. na fotce są troche "dorobione".. więc jak co to sztuczne loki, bo inaczej nie dam rady.
Czyli pianka plus wałki lub papiloty na noc. Rano przeczeszesz palcami i będzie cudnie
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 13:28   #471
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: Styl American Girl część III :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
dziewczyny wygląda na to że za miesiąc ide na wesele... nie wiem czy moja kreacja sie nadaje, wiec oceńcie prosze. Sukienka ze 100dniówki bo nie bede specjalnie nowej kupowała, biżuterie tez mam buty tak samo, tyle że jeszcze nie wiem co z fryzurką.. nie mam wielkiego wyboru bo mam odstające uszka i nie moge mieć napewno spiętych.. po 2gie musi to być fryzura którą sama wykonam bo nie wydam kasy na fryzjera bo to wesele takie że ledwo tych ludzi znam i nie musze być w centrum uwagi
przesliczna sukienka, ta kokardka jest urocza! jakie masz buciki do niej? zostawilabym wlosy takie jakie sa tylko jeszcze bardziej bym je podrasowala
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 13:31   #472
lil coco
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 897
Dot.: Styl American Girl część III :)

UWIELBIAM TAKIE SUKIENKI !!!:e ek:JEST PO PROSTU BOSKA . Gdzie to cudo dorwałaś ?
lil coco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 13:55   #473
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Styl American Girl część III :)

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Czyli pianka plus wałki lub papiloty na noc. Rano przeczeszesz palcami i będzie cudnie
no chyba tak zrobie, albo zepne w taki luźny kok

Cytat:
Napisane przez natural-love Pokaż wiadomość
przesliczna sukienka, ta kokardka jest urocza! jakie masz buciki do niej? zostawilabym wlosy takie jakie sa tylko jeszcze bardziej bym je podrasowala
Dziekuje, buciki mam normalne szpilki takie z siateczki czarne

Cytat:
Napisane przez lil coco Pokaż wiadomość
UWIELBIAM TAKIE SUKIENKI !!!:e ek:JEST PO PROSTU BOSKA . Gdzie to cudo dorwałaś ?
Szyłam na miare bo nie potrafiłam dostać nic na mnie(za malutka, za szczuplutka i duży biust..) dałam chyba ze 100zł włącznie z materiałem. to moj wzór
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 14:29   #474
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Styl American Girl część III :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
no chyba tak zrobie, albo zepne w taki luźny kok



Dziekuje, buciki mam normalne szpilki takie z siateczki czarne



Szyłam na miare bo nie potrafiłam dostać nic na mnie(za malutka, za szczuplutka i duży biust..) dałam chyba ze 100zł włącznie z materiałem. to moj wzór

siukienka piekna sliczna ach ach tez sobie taka uszyje na wrzesien na wesele )
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 14:39   #475
wiolamroz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 296
Dot.: Styl American Girl część III :)

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
no chyba tak zrobie, albo zepne w taki luźny kok



Dziekuje, buciki mam normalne szpilki takie z siateczki czarne



Szyłam na miare bo nie potrafiłam dostać nic na mnie(za malutka, za szczuplutka i duży biust..) dałam chyba ze 100zł włącznie z materiałem. to moj wzór
Bardzo ładną kopie ci krawcowa uszyła , ja jakoś nie mogę trafić na dobrą krawcową
wiolamroz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 14:41   #476
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Styl American Girl część III :)

Cytat:
Napisane przez wiolamroz Pokaż wiadomość
Bardzo ładną kopie ci krawcowa uszyła , ja jakoś nie mogę trafić na dobrą krawcową
Ty masz bardzo dlugie wloski a to naturalne ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 14:48   #477
wiolamroz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 296
Dot.: Styl American Girl część III :)

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Ty masz bardzo dlugie wloski a to naturalne ?
no wiesz... pewnie że naturalne, ale zapuszczałam 3 latka z takich przed ramiona. Mam bardzo gęste włosy i w krótkich mam szope (jak rano wstawałam sterczały we wszystkie strony) dlatego nosze długie, ale troche męczę się z nimi szczególnie latem jak mnie grzeją w plecki
wiolamroz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 14:53   #478
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Styl American Girl część III :)

Cytat:
Napisane przez wiolamroz Pokaż wiadomość
no wiesz... pewnie że naturalne, ale zapuszczałam 3 latka z takich przed ramiona. Mam bardzo gęste włosy i w krótkich mam szope (jak rano wstawałam sterczały we wszystkie strony) dlatego nosze długie, ale troche męczę się z nimi szczególnie latem jak mnie grzeją w plecki
Ja tez takie chce
ps. Wysłałam pw
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 14:53   #479
wiolamroz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 296
Dot.: Styl American Girl część III :)

Dla Weroniki
Ja używam tej z wyciągiem z mleczka kokosowego
wiolamroz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 15:05   #480
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Styl American Girl część III :)

Cytat:
Napisane przez wiolamroz Pokaż wiadomość
Dla Weroniki
Ja używam tej z wyciągiem z mleczka kokosowego
Ok dzieki uratlowałas mnie
a masz moze zdjecie wlosow przy naturalnym swietle ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.