Staramy się o maluszka :) - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-22, 16:47   #1801
Katia036
Rozeznanie
 
Avatar Katia036
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 585
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Nie wiem po czym to stwierdzasz bo ja się staram 3,5 roku i nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nemm doskonale Cię rozumiem ja też musiałam kombinować w pracy żeby sie zwalniać w czesniej a to monitoring a to coś innego do tego masa kasy już przestałam liczyć , bo nie będę się denerwować a rezultatów żadnych
Katia036 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 16:48   #1802
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Heh ja też nie liczę bo wystarczy ze pomyślę ze każda wizyta kosztuje 140 lub 180zl. Plus ponad 100 km dojazd. Nie liczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 16:53   #1803
Katia036
Rozeznanie
 
Avatar Katia036
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 585
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Heh ja też nie liczę bo wystarczy ze pomyślę ze każda wizyta kosztuje 140 lub 180zl. Plus ponad 100 km dojazd. Nie liczę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koszta są straszne naprawde , kiedyś stwierdziłam że to nie jest dla biednych ludzi, a tacy zwyczajni co mają zrobić którzy żyja od wypłaty do wypłaty?

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Katia036 Pokaż wiadomość
Koszta są straszne naprawde , kiedyś stwierdziłam że to nie jest dla biednych ludzi, a tacy zwyczajni co mają zrobić którzy żyja od wypłaty do wypłaty?
Jak tu żyć ? jak żyć?
Katia036 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 17:58   #1804
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Często sobie myślę że nas po prostu nie stać na dziecko. I nie chodzi tu o wychowanie go a "zrobienie"
I nie nie przymieram głodem na codzień normalnie nam starcza do przysłowiowego 1, możemy spokojnie mała kwotę odłożyć także nie ma tragedii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 18:00   #1805
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Ja tez jak podliczylam wszystkie badania, wizyty jak podtrzymywalismy ciaze to niezla sumka wyszla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 18:22   #1806
AAine
Raczkowanie
 
Avatar AAine
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 126
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Ja sobie tak myślę, że jakby co to uszczuplimy budżet ślubny. Gościom weselnym się poda krakersy i herbatę
__________________
Nadzieja uczy czekać pomalutku.
(ks. Jan Twardowski)
AAine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 18:32   #1807
Katia036
Rozeznanie
 
Avatar Katia036
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 585
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez AAine Pokaż wiadomość
Ja sobie tak myślę, że jakby co to uszczuplimy budżet ślubny. Gościom weselnym się poda krakersy i herbatę
heheh zawsze jakiś wybór jest
Katia036 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-22, 18:44   #1808
AAine
Raczkowanie
 
Avatar AAine
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 126
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Ostatnio czytałam o naturalnych sposobach obniżania testosteronu. Ponoć pomaga picie mięty pieprzowej, octu jabłkowego, jedzenie marchewki... Także pije toto, zagryzam marchewką z nadzieją, że do lutego poprawię wyniki na tyle, że obędzie się bez kuracji antykoncepcyjnymi Za to TŻ patrzy na mnie jak na studium szaleństwa.
__________________
Nadzieja uczy czekać pomalutku.
(ks. Jan Twardowski)
AAine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 19:07   #1809
Katia036
Rozeznanie
 
Avatar Katia036
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 585
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez AAine Pokaż wiadomość
Ostatnio czytałam o naturalnych sposobach obniżania testosteronu. Ponoć pomaga picie mięty pieprzowej, octu jabłkowego, jedzenie marchewki... Także pije toto, zagryzam marchewką z nadzieją, że do lutego poprawię wyniki na tyle, że obędzie się bez kuracji antykoncepcyjnymi Za to TŻ patrzy na mnie jak na studium szaleństwa.
Czyli dajesz sobie czas do lutego? a ile razy dziennie trzeba to pić lub jeść marchewkę? bo chyba nie cały czas?
Katia036 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 19:24   #1810
AAine
Raczkowanie
 
Avatar AAine
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 126
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez Katia036 Pokaż wiadomość
Czyli dajesz sobie czas do lutego? a ile razy dziennie trzeba to pić lub jeść marchewkę? bo chyba nie cały czas?
No niby do lutego, bo wtedy jade do Polski i chce umówić się do kliniki, ale... chyba nie umiem tak kompletnie się poddać. Niby wiem, ze nie mam na co liczyć, ale jakaś mała cząstka mnie nie chce sie poddac i dac za wygraną. Pewnie znowu wpadnę w histerię na widok czerwonych plam na bieliźnie...

Ponoć dwie filiżanki mięty dziennie. Moja ma w składzie 5% lukrecji (a lukrecja też zbija testosteron). Ocet - 2 łyżki na litr wody, ja dodaję do tego trochę soku malinowego i łyżeczkę syropu z agawy. A marchewki to nie wiem ile - kroję sobie w słupki i mam taką przegryzkę w ciągu dnia.

Jakby ktos był zainteresowany:

http://www.towsrodku.pl/ziola-ktore-...a-testosteron/

A pani doktor mówiła mi, że powinnam jeść czerwone warzywa i owoce, bo ponoć sprzyjaja płodności u wszystkich kobiet (nie tylko u tych z problemami). Ponoć niedobór beta-karotenu zaburza cykle, sprzyja poronieniom, zaburza rozwój zarodków... Ogólenie rzecz biorąc - potrzebny jest
__________________
Nadzieja uczy czekać pomalutku.
(ks. Jan Twardowski)
AAine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 19:28   #1811
maltra
Rozeznanie
 
Avatar maltra
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 718
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez AAine Pokaż wiadomość
Ja sobie tak myślę, że jakby co to uszczuplimy budżet ślubny. Gościom weselnym się poda krakersy i herbatę
Haha padłam
Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Dzięki. Ciekawe teraz kiedy przyjdzie okres.


Ja chodzę do invicty ☺ ogólnie polecam ale jeśli chcesz iść na jedną wizytę konsultacyjna to nie da rady. Tam idziesz i ok zbada Cię itd ale da Ci też karteczkę które badania masz zrobić - mają jakiś pakiet podstawowy - i bez niego nie masz co wracać na wizytę. A ja za te badania placilam ponad 6 stowek
edit: oczywiście nie u nich, u nich jeszcze drożej.


My juz w tym roku nie będziemy próbować. Niestety takie wyjazdy do warszawy, stymulacja, monitoring co 3 dni, branie wolnego w pracy.... kosztuje od groma pieniędzy a i w pracy się krzywo patrzą jak ciągle Cię nie ma. Plus te cholernie bolesne zastrzyki. No nie wyobrażam sobie przechodzić tego miesiąc w miesiąc. Nie udało się to się nie udało, spróbujemy może za parę miesięcy.
Juz nie mowie o kosztach psychicznych, moich oczywiście bo Tz ma niewiele do roboty...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eM&eM
PM2019

każdy cud zajmuje trochę czasu....
maltra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-22, 19:49   #1812
Katia036
Rozeznanie
 
Avatar Katia036
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 585
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez AAine Pokaż wiadomość
No niby do lutego, bo wtedy jade do Polski i chce umówić się do kliniki, ale... chyba nie umiem tak kompletnie się poddać. Niby wiem, ze nie mam na co liczyć, ale jakaś mała cząstka mnie nie chce sie poddac i dac za wygraną. Pewnie znowu wpadnę w histerię na widok czerwonych plam na bieliźnie...

Ponoć dwie filiżanki mięty dziennie. Moja ma w składzie 5% lukrecji (a lukrecja też zbija testosteron). Ocet - 2 łyżki na litr wody, ja dodaję do tego trochę soku malinowego i łyżeczkę syropu z agawy. A marchewki to nie wiem ile - kroję sobie w słupki i mam taką przegryzkę w ciągu dnia.

Jakby ktos był zainteresowany:

http://www.towsrodku.pl/ziola-ktore-...a-testosteron/

A pani doktor mówiła mi, że powinnam jeść czerwone warzywa i owoce, bo ponoć sprzyjaja płodności u wszystkich kobiet (nie tylko u tych z problemami). Ponoć niedobór beta-karotenu zaburza cykle, sprzyja poronieniom, zaburza rozwój zarodków... Ogólenie rzecz biorąc - potrzebny jest
I dobrze że nie chcesz się poddać i nie poddawaj ja też nie raz już chciałam ale mąż mi nie pozwala i mama mi kibicuje wiec trzymam mocne kciuki za Ciebie

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Katia036 Pokaż wiadomość
I dobrze że nie chcesz się poddać i nie poddawaj ja też nie raz już chciałam ale mąż mi nie pozwala i mama mi kibicuje wiec trzymam mocne kciuki za Ciebie
Poczytaj o klinikach i namierz sobie jakąś dobra ja chodzę do invimedu ale czy mogłabym ją polecic to nie wiem
Katia036 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 19:59   #1813
AAine
Raczkowanie
 
Avatar AAine
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 126
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez Katia036 Pokaż wiadomość
I dobrze że nie chcesz się poddać i nie poddawaj ja też nie raz już chciałam ale mąż mi nie pozwala i mama mi kibicuje wiec trzymam mocne kciuki za Ciebie

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------



Poczytaj o klinikach i namierz sobie jakąś dobra ja chodzę do invimedu ale czy mogłabym ją polecic to nie wiem
To widzę, że obie miałyśmy ogromne szczęście w doborze partnerów życiowych. Mój również jest dla mnie ogromnym wsparciem. Fajnie, ze masz też oparcie w mamie. No z taka ekipą to nie może się nie udać
__________________
Nadzieja uczy czekać pomalutku.
(ks. Jan Twardowski)
AAine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 20:05   #1814
Katia036
Rozeznanie
 
Avatar Katia036
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 585
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez AAine Pokaż wiadomość
To widzę, że obie miałyśmy ogromne szczęście w doborze partnerów życiowych. Mój również jest dla mnie ogromnym wsparciem. Fajnie, ze masz też oparcie w mamie. No z taka ekipą to nie może się nie udać
Jak miałam chwile z wątpienia to kazała mi codziennie rano przed pracą gadać z lustrem i powtarzać że się uda uda uda , bardziej oni wierzą chyba niż ja...
Katia036 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 20:22   #1815
AAine
Raczkowanie
 
Avatar AAine
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 126
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez Katia036 Pokaż wiadomość
Jak miałam chwile z wątpienia to kazała mi codziennie rano przed pracą gadać z lustrem i powtarzać że się uda uda uda , bardziej oni wierzą chyba niż ja...
I sie uda, i będziemy najfajniejszymi matkami na świecie, najcudowniejszych maluszków pod słońcem
__________________
Nadzieja uczy czekać pomalutku.
(ks. Jan Twardowski)
AAine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 20:43   #1816
Katia036
Rozeznanie
 
Avatar Katia036
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 585
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez AAine Pokaż wiadomość
I sie uda, i będziemy najfajniejszymi matkami na świecie, najcudowniejszych maluszków pod słońcem
Pewnie że tak musi kiedyś i na nas przyjść ten upragniony i wyczekany czas
Katia036 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 07:55   #1817
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Nem, przykro mi

Tak piszecie o kosztach, też mnie one przerażają... U mnie zwykła wizyta + usg = 150 zł Jasne, mogłabym pójść z funduszu, ale czekanie to około 3-6 tygodni, w zależności od aktualnego natężenia pacjentek. Czas może i bym przeżyła, ale sprzęt, jaki oni tam mają, np. do usg to totalna porażka. Mieszkam w dość małym mieście, wybór lekarzy niewielki, kiedyś chodziłam z NFZ, bo do wypisania recepty na tabletki, to mi wystarczało + jakieś tam małe badania raz na jakiś czas. Ale przy staraniach jednak wolę kogoś, kto budzi moje zaufanie...

W każdym razie ja po wizycie, w badaniu i usg wszystko ok. Miałam swój pierwszy mini monitoring w życiu i widziałam 22mm pęcherzyk Czyli dobrze wycelowałam wizytę w czas około owulacyjny A jak na złość mąż wczoraj wrócił bardzo późno, bo miał dodatkowe zlecenie i liczę, że jednak jeszcze wczoraj nic tam nie wyowulowało, bo zasnęłam nim przylazł

Mam też zrobić pakiet badań hormonalnych i dopiero w domu naszła mnie myśl - czy ja je mogę zrobić w dwóch różnych cyklach? Chodzi mi o to, że teraz mam środek cyklu, więc mogłabym zrobić część, za około tydzień część z II fazy, a po @ część z fazy I. Czy to jednak musiałby być jeden i ten sam cykl? Orientujecie się? Szkoda mi czasu na czekanie, a jak musi być ten sam cykl, to chyba dopiero w styczniu je zrobię, bo grudniowe terminy wpadną mi dookoła świąt, nie wyrobię raczej tematu
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 09:56   #1818
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Myk fajnie, że pęcherzyk rośnie Co do badań to się nie wypowiem, bo nie wiem.
A mi się @ zaczyna, a myślałam, że przez ten brak owulacji będzie cykl dłuższy. Od przyszłego nie biorę już tego castagnusa, bo boję się, że to on namieszał, mogłam posłuchać lekarki, ale ja czasem zachowuję się jakbym wszystkie rozumy pozjadała, trudno mam nauczkę.
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 10:20   #1819
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Myk fajnie, że pęcherzyk rośnie Co do badań to się nie wypowiem, bo nie wiem.
A mi się @ zaczyna, a myślałam, że przez ten brak owulacji będzie cykl dłuższy. Od przyszłego nie biorę już tego castagnusa, bo boję się, że to on namieszał, mogłam posłuchać lekarki, ale ja czasem zachowuję się jakbym wszystkie rozumy pozjadała, trudno mam nauczkę.
No ja właśnie jestem zielona w temacie badań hormonalnych, Internet podpowiada tylko, w których dniach/fazach cyklu, to mi akurat lekarz powiedział A nic nie mogę znaleźć na temat rozrzutu badań na dwa cykle

Z tym Castagnusem, to może w sumie być coś na rzeczy... Ja przed poronieniem miałam 28-dniowe cykle jak w zegarku, bez odstępstw. Po - na początku wiadomo, wszystko się normowało. W pewnym momencie wrócił 28-dniowy, wzięłam przez 2 cykle Ovarin i od razu - bach 30/31. Odstawiłam - 28. Może to przypadek, ale jednak zgrało się w czasie
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-23, 11:39   #1820
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Katia, AAine, fajnie że macie takie wsparcie
mój mąż jest zmienny jak chorągiewka - jednego dnia mówi, że chciałby już mieć dziecko i że tym razem musi nam się udać, a następnego że nie chce mieć żadnych dzieci nigdy, że nie nadaje się do tego i że on to ma inne plany.....ja wiem, że on w rzeczywistości bardzo chce mieć już dziecko, ale jego słowa mimo że nie przykłada do nich pewnie wagi to mnie ranią.....( no i oczywiście mówiłam mu wiele razy, żeby mi nie mówił takich rzeczy, ale jakoś zapomina i jak ma zły dzień, co ostatnio jest niestety często, to znów powtarza to samo....)

odnośnie starań, widzę że wszystkie jakoś na końcówkę roku nie liczą....ja nie zamierzam się przestać starać, ale ze względu na to że w grudniu i styczniu będę mieszkała z rodzicami, bez męża to pewnie nie wiele uda się postarać, za to w lutym wracam do siebie i w pracy będzie luźny miesiąc i liczę że wtedy to już mus się udać
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 12:36   #1821
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Moj tez mocno wspiera i jest bardziej pewny decyzji o dziecku niz ja. Po pozytywnym tescie ja bylam w pierwszej chwili przerazona bo tyle zmian a on skakal ze szczescia.

Ja juz na nic nie licze, ale w grudniu idzie w kat termometr i leki. Od nowego roku zaczynamy z nowa sila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 13:28   #1822
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Gdyby to tylko ode mnie zależało to chyba bym jeszcze się nie zdecydowała na dziecko( nie wierzę, że to napisałam.) Po prostu się boję czy dam radę. Gdybym zaszła w ciążę to na 100% bym sie cieszyła i kochała i w ogóle, jestem tego pewna. Z drugiej strony się boję, czy będę umiała karmić, ubrać, wykąpać, nigdy nie miałam dziecka na rękach. Ale wiem, że już za młoda nie jestem i mąż bardzo chce także to przeważyło. Nikomu tego nie mówiłam, ale jak się nie udaje i widzę jego smutek to obwiniam o to siebie, ze to pewnie przez to, że ja nie jestem do końca tego pewna. Dzisiaj jak zobaczyłam, że ta @ przyszła to rozryczałam się jak głupia, jak mąż wróci to chyba gdzieś wyjdę, niech sam zobaczy ten nowy zapas podpasek i się zorientuje. Przepraszam Was za taki osobisty post, ale czasami lepiej się czuję jak się wygadam,
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 14:49   #1823
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Hej.
Dziś moja koleżanka z byłej pracy napisała mi wiadomość. Była wczoraj na polowkowych. I na pewno będzie synek ale... lekarka jej powiedziała ze coś w mózgu się nie rozwinęło. Możliwe ze ciut za wcześnie ale bardzo prawdopodobne jest to ze po prostu tego nie będzie... Ja nie znam się nie wiem co to znaczy dokładnie ale R płacze i umiera z niepokoju. Jakieś cialko modzelowate czy jakoś tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 15:30   #1824
AAine
Raczkowanie
 
Avatar AAine
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 126
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Hej.
Dziś moja koleżanka z byłej pracy napisała mi wiadomość. Była wczoraj na polowkowych. I na pewno będzie synek ale... lekarka jej powiedziała ze coś w mózgu się nie rozwinęło. Możliwe ze ciut za wcześnie ale bardzo prawdopodobne jest to ze po prostu tego nie będzie... Ja nie znam się nie wiem co to znaczy dokładnie ale R płacze i umiera z niepokoju. Jakieś cialko modzelowate czy jakoś tak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co się orientuje to sie powinno rozwinąć między 8 a 20 tygodniem. Biedne maleństwo. Jeszcze się nie urodziło, a już ma pod górkę.
__________________
Nadzieja uczy czekać pomalutku.
(ks. Jan Twardowski)
AAine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 15:39   #1825
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Miejmy nadzieję, że to pomyłka, bo niefajnie by było gdyby faktycznie się nie rozwinęło.
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 16:00   #1826
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Cytat:
Napisane przez AAine Pokaż wiadomość
Z tego co się orientuje to sie powinno rozwinąć między 8 a 20 tygodniem. Biedne maleństwo. Jeszcze się nie urodziło, a już ma pod górkę.
Ona jest teraz w 19tc + 4d wiec może jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 16:53   #1827
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Nemm strasznie przykro czytać takie wieści. Oby to była pomyłka bo nie wróży do dobrze.
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 17:09   #1828
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Mam nadzieje... aż mi strasznie źle się zrobiło bo bardzo jej zazdroscilam tej ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 17:19   #1829
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Staramy się o maluszka :)

Ale nawet sobie nie wmawaiaj że to Twoja wina A zazdrość to trochę naturalny odruch kiedy się długo starasz a udaje się komuś innemu. Ale nie znaczy to że życzysz źle tej osobie.
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 17:21   #1830
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Staramy się o maluszka :)

No ale głupie myśli już do głowy przychodzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-12 12:53:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:13.