Mamusie marcowe 2017 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-21, 08:01   #4381
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Asia głównie bawi się tym co znajdzie :-P Pozwalam mu brać wszystko pod warunkiem, że jest to rzecz która nie zrobi sobie krzywdy. I tak w kuchni bawi się łapkami silikonowymi lub staje przy zgrzewce wody, jeśli butelki są luzem bawi się butelkami. W salonie staje przy hokerze lub krzesełku do karmienia, wędruje do ławy która ma dwa blaty. Na dolnym są książeczki takie "do zniszczenia" i nimi się bawi, podkladkami pod gorące kubki. W łazience wyciąga suszarkę do włosów lub bawi się waga łazienkową itp. No ale oczywiście ma zabawki, jednak dla niego to wszystko na moment jest. Jego wszędzie pełno, 2 sekundy i idzie dalej. I tak ma ograniczone, ma tylko 3-4 zabawki na macie, ale nie pomogło to w tym żeby bardziej się skupial na jednej rzeczy. Rzadko ma takie momenty.

Witch to super
Ja wczoraj bawiłam się z Robertem w budzenie wieży. Tzn ja budowałam w tempie ekspresowym, a Robert burzyl jeszcze szybciej. Jak tako kot :-D

Younan tak myślałam, starsze to już się pobawią razem
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 09:14   #4382
1906monika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 73
Dot.: Mamusie marcowe 2017

U nas też wieże są super, robię z książek a on zawsze wyjmuje tą z dołu
Na Święta dostanie drewniane klocki, drewniane układanki i takie gwiazdki na patykach (w lidlu są). Księgę dźwięków. Książkę pierwsze słowa z dużymi obrazkami do pokazywania.
W domu mamy stolik edukacyjny i go lubi, taki z jeżdżącym pociągiem. Stoi przy nim czasami dość długo (czyt. 15 minut)
Za chodzikami i pchaczami nie jestem. Chodziki to już wiadomo, złe dla kręgosłupa i rozwoju dziecka. Pchacze też słyszałam negatywne opinie. Lepiej jak dziecko"samo" się porusza.
1906monika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 10:10   #4383
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Dziewczyny macie już świątecznego outfity dla najmłodszych?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 10:51   #4384
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Witch mam 2 sukienki dla małej. Jedną taką bez rękawów, sztruksową kupioną rok temu jeszcze jak w ciązy byłam w 5-10-15. A drugą kupowałam na sesję świąteczną, koszulowa sukienka na guziki w granatowo-czerwoną kratę. Do tego mam opaskę z czerwoną kokardką. Pokażę w tym tyg jak dostanę fotki z sesji
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 10:53   #4385
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Dostalam od Brata kiecke z pepco swiateczna- calkiem fajna mam tez 2 sukienki mikolajki ale na 6-9 miesiaca i jeden komplecik spodnie i bluza tez mikolajkowe- wszystko dostalam tzn jedna sukienka zostala mi po starszej bo przez 5 lat zawsze zapomnialam ja wystawic na sprzedaz hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 11:34   #4386
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Ja muszę się rozejrzeć za czymś. Tylko w normalnej cenie coś bym chciała,bo to takie w sumie „jednorazowe”z


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 14:02   #4387
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Ja ż myślą o świętach kupiłam kiecka na ali, taka sweterkowa ż tiulem na dole. Takich ż motywem świątecznym nie mam bo właśnie jedorazowki takie. Zresztą u nas teraz sukienki słabo się sprawdzają bo przeszkadzają raczkowac, staje na nie kolanami i strasznie się złości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-21, 17:02   #4388
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

No te nasze noce są (były) urocze, ale nie chciałam brać go do łóżka, bo nie umiem spać, gdy on ciumka pierś. Leżę i się frustruję wtedy. Wolę nakarmić w fotelu, odłożyć i wrócić do łóżka przybierając ulubioną pozycję.
Z racji tego, że to była noc sobotnioniedzielna, to na te 17 razy ja wstałam tylko 3 (do karmienia), a resztę razy mąż Za to z niedzieli na poniedziałek ja już przejęłam na siebie ten obowiązek.


Ale wiecie co, dziwna rzecz się stała. Wracaliśmy w niedzielę, synek marudził w aucie, więc dałam mu smoczek i... załapał.
Zgłupiałam, bo tyle razy próbowaliśmy i zawsze gryzł bokiem lub wypluwał. Wczoraj rano marzyłam jeszcze o chwili snu, więc mu dałam i zasnął z nim w BabyBjornie. Potem na spacerze, po ok 30min, zaczął marudzić, dałam mu smoka i spacerowaliśmy kolejne 1,5h !
A żeby tego było mało, nakarmiłam go wieczorem, ale nie dałam zasnąć przy cycku tylko przełożyłam do łóżeczka. Dałam smoczek, on się śmiał, turlał we wszystkie strony, a ja siedziałam obok w fotelu, głaszcząc go co jakiś czas. Po pół godzinie zasnął :Jupi: Bez bujania, bez noszenia, bez cycka. Ze smoczkiem.


A noc... wstawaliśmy może 5 razy, tylko po to by włożyć smoka. Ani razy nie było potrzeby brania go na ręce.


Nie ogarniam i nie wiem co zrobić. Z jednej strony już tyle wytrzymaliśmy i funkcjonowaliśmy bez niego a z drugiej to taaaaka wygoda..




Asia, my mamy garnuszek, ale jeszcze schowany. Szczeniaczek też w szafie, bo na razie nie robi na małym żadnego wrażenia. Teraz ma fazę na klocki aktywne z FP (Interewcia o nich kiedyś pisała) i drewniany pociąg, który kupowałam bodajże w sierpniu.


Witch, u nas jest przygotowana koszula i wyjściowe spodnie (do tej pory dziecko chodziło tylko w dresach, więc to będzie szał )
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 17:41   #4389
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Almat jaki macie smoczek teraz? Ja zamawiałam ostatnio butelki z dr Brownsa i chciałam spróbować smoczek z Natursutten (czy jakoś tak),ale właśnie się zastanawiałam czy jest sens próbować jak to już 8msc dziecię ma.

Byliśmy zobaczyć wózki. Zakochałam się w Joie Litetrax 4. Jak on się lekko prowadzi i jaki zgrabny jest jak babeczka pokazywała składanie to mąż się akurat odwrócił i przegapił wszystko tak krótko to trwało jesteśmy mega na tak tylko planowaliśmy zamknąć się w 800-900zł. Niby znalazłam na olx używany za 800zł,ale wózek z kwietnia 2016. I jeszcze trzeba po niego jechać 45km w jedna stronę. Zastanawiamy się czy nie kupić jednak nowego. Bebetto sprzedamy,a w razie dla drugiego dziecka dokupimy potem gondole Joie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 19:04   #4390
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Miałam smoczki (gadżety promocyjne Lovi) od położnej, a więc to modele 0-2
https://www.feedo.pl/lovi-butelka-me...likonowy-0-2m/


Nakarmiłam, odłożyłam wpół śpiącego do łóżeczka, włożyłam smoczek do buzi, przekręcił się na bok i śpi. Tak to ja mogę realizować metodę Harpa


No i wypadałoby na Mikołaja zaopatrzyć dziecię w nowe smoczki a nie zabawki
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 19:05   #4391
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Ja na razie nie oduczam smoczka i dużo trudniej byłoby bez niego. Trudno mi radzić skoro już tyle daliście rady bez ale dla Mnie to trochę przesadzone jest to straszenie oduczaniem. Ze zgryzem podobnie jeśli tylko do zasypiania jest smoczek to nie powinno nic się stać. Na przykładzie mojego starszaka jak przyszedł czas oduczania to sam smoka wyrzucił i pomiarudzil kilka dni a wygody że smokiem było wiele miesięcy.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-21, 19:21   #4392
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Ja tam do smoczka nic nie mam, tylko Iga żadnego nie chciała na początku jedynie trochę taki z MAM,ale potem i go odrzuciła. Mam z Lovi takie powyżej 6msc,ale nie chce. Stad się zastanawiam czy ten Natursutten to nie będą tylko wywalone pieniądze w błoto


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 19:22   #4393
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Almat ciężka sprawa z tym smoczkiem On faktycznie wiele ułatwia, ale też uzależnia. Pamiętam jak na początku się cieszyłam, że moje dziecko używa smoczka tylko w aucie i do zasypiania w dzień, po czym wypluwa go jeszcze przed odłożeniem do łóżeczka, a na noc zasypia bez niego. Teraz niestety używa go znacznie więcej. Nie pozwalam na używanie go w trakcie zabawy, ale niestety każde usypianie jest ze smoczkiem, jak usypia przy piersi i za długo na niej wisi to też robię podmiankę na smoczek, w aucie i w wózku jak zaczyna się marudzenie to też smoczek. Często w nocy jak się przebudza to też dostaje smoka, co prawda wypluwa po jakimś czasie, no ale jednak. Jak ubieram kurtkę również, bo wtedy zawsze są płacze. Także drżę trochę na myśl o odstawieniu choć po cichu liczę, że pójdzie gładko. O zgryz się nie martwię, podobno dużo gorzej jest jak dziecko zacznie wkładać palec do buzi.
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-21, 22:19   #4394
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Almat, daj spokój! Skoro możesz sobie ułatwić to pozwól Szymkowi podoić. Ja bym tam chętnie cycek na smoczek zamieniła w wielu sytuacjach, ale moja nie chce i koniec, a kiedyś doiła. Teraz tylko pogryzie i ogląda zamiast zasypiać, nawet go nie "zasysa".
Dziś przyszedł do nas mój brat i po pierwszym spojrzeniu na niego Zuzia dosłownie wczepiła się we mnie rączkami i ssała moją bluzkę. Tak się bała. Nie wiem ile u niej jeszcze potrwa ten lęk i konieczność ciągłego kontaktu ze mną. Z jednej strony to miłe, ale z drugiej bardzo uciążliwe.
A w ogóle miałam pisać, Almat, co Ty tak poprzeczkę podnosisz tym ogarnianiem mieszkania? Aż poczułam wyrzuty sumienia
Pantera, może nadzieja matką głupich, ale ja liczę na to, że nas to wybudzanie nocne związane z kp nie będzie dotyczyć.
Dziś obierałam i kroiłam jabłka (jutro z ryżem będę robić). Posadziłam Zuzię na blacie i grzebała sobie w misce z jabłkami, co poniektóre pociamkała. Ale miała frajdę. Ostatnio sadzam ją np. na stole jak obieram warzywa na zupę i daję jej obraną marchew czy pietruszkę. Ona wówczas grzecznie się zajmuje "zabawkami", a ja mogę coś zrobić.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-22, 15:12   #4395
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Almat nie kuś tym smoczkiem! :-D
Jeśli Wam pomaga to czemu nie, może ma teraz wyjątkowo silną potrzebę ssania?

Kajusia mój by nie wysiedzial tak na blacie :O
Też liczę że to nie przez kp. Ostatnio nieco lepiej u nas.

Niestety choroba nas dopadła. Zapalenie płuc. Jedyny objaw to kaszel! Także laski biegajcie z głupim kaszlem do lekarza nawet codziennie. W poniedziałek nic nie było, we wtorek (fakt, inna lekarka) powiedziała że to zapalenie płuc, początek. Jeśli się pogorszy to szpital, jednak na razie jest ok. Humor ma, nic się nie dzieje. Mamy antybiotyk i inhalacje 5x dziennie.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-22, 15:14   #4396
1906monika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 73
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Mój nie zaśnie bez smoka i na razie nie biorę pod uwagę oduczania, tym bardziej że noce są tak różne. Chyba skok + ząbki

Też oglądałam ten wózek Joie ale Snap 4 jak dla mnie miał więcej zalet

A na Święta kupiłam dla małego białe koszulobudy klasyczne może się jeszcze przyda kiedyś
Na allegro dałam ok 30 zł
1906monika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-22, 15:20   #4397
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Wlasnie Witch Monika mi przypomniała swoim postem, ze pisalas ostatnio o Joie. Ja tez go rozwazalam ale na grupie na fb mnóstwo osób narzeka na wady stelaża. U nas chyba Fruktola go ma to moze jest bardziej zorientowana?

Pantera o rany. Zdrówka dla Roberta! Ufasz tej lekarce?jakos tak dziwne trochę ze jednego dnia nic lekarz nie stwierdził a drugiego zapalenie pluc. Tymbardziej ze ze nie gorączkuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez asia_28w
Czas edycji: 2017-11-22 o 15:22
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-22, 16:24   #4398
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Asia mówiła, że to u maluchów idzie ekspresowo i dzień wcześniej mogło nie być nic słychać. Bardzo dokładnie napisała gdzie i co słyszy i dała zaświadczenie dla lekarki rejonowej żebyśmy jutro poszli na osłuchanie raz jeszcze. Także myślę że nie zmyslila choroby. Zresztą po antybiotyku kaszel przechodzi, tzn. jest lepiej. Choć wczoraj i dzisiaj miał takie ataki kaszlu po jedzeniu że zwymiotował :-(
A co do objawów istnieje bezobjawowe zapalenie płuc, więc skoro już wiemy co mu jest, to się jednak cieszę że nie mamy więcej objawów.
Inna sprawa, że u lekarki jak młody popłakał to świszczenie płuc było słyszalne już przez nas. Także wydaje mi się że trafiliśmy w ostatniej chwili.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-22, 17:18   #4399
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe 2017

My właśnie wróciliśmy do domu z nowym wózkiem. Wzięliśmy ten Joie Litetrax 4. Teraz liczę na cudowną odmianę na lepsze z naszymi spacerami, już od jutra


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-22, 18:23   #4400
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Witch gratuluję zakupu, oby się dobrze prowadził
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-22, 22:32   #4401
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Dziękuje ale jaram się jak pochodnia przez ten wózek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:01   #4402
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Pantera, jak się ma Robert? Jaki antybiotyk dostał? Zdrówka dla niego!
U nas dziś piękne słońce, właśnie zaliczamy pierwsze spanie na dworze.
I wreszcie się doczekałam! Zuza ruszyła do przodu na czworakach Parę dni przed ukończeniem dziewiątego miesiąca. No to teraz się zacznie. Już i tak od jakiegoś czasu mam więcej sprzątania, bo u nas labrador w domu. Nie dość że piach z dworu przynosi to jeszcze właśnie sierść wymienia Czarną
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 10:38   #4403
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Pantera zdrówka dla Roberta dobrze że udało się w porę zdiagnozowac.

Witch oby wozek dobrze się spisywał, bardzo mi się on podoba.

Kajusia to gratulacje dla Zuzi. I dalej jezdzicie w gondoli?

A u nas jelitowka. Na razie tylko ja i starszak. Musiał na drzemkę ż mała się położyć bo bym nie dała rady funkcjonować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 11:35   #4404
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Sonia to zdrowia dla Was.
Pantera, i dla Roberta! Zapytam jeszcze, jak często Wam kaszlał, że pojechaliście sprawdzić Bo teraz w ciągu dwóch godzin nagle mi dziecko zakaszlało dwa razy (śpiąc) i nie wiem czy to ślinka czy coś więcej. Będę obserwować.


Witch, szerokości Daj znać jak pierwsze kilometry


Kajusia, gratulacje dla Zuzi U mojej mamy też czarny labrador i jestem chora jak tam jestem. Podziwiam Cię, bo ja tę sierść znajduję wszędzie.


U nas też dziś piękne słońce
I zamówiłam właśnie Tulę, bo z racji Black Friday jest -20% na Ekomaluchu, także polecam zainteresowanym
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 14:24   #4405
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Pantera, jak się ma Robert? Jaki antybiotyk dostał? Zdrówka dla niego!
U nas dziś piękne słońce, właśnie zaliczamy pierwsze spanie na dworze.
I wreszcie się doczekałam! Zuza ruszyła do przodu na czworakach Parę dni przed ukończeniem dziewiątego miesiąca. No to teraz się zacznie. Już i tak od jakiegoś czasu mam więcej sprzątania, bo u nas labrador w domu. Nie dość że piach z dworu przynosi to jeszcze właśnie sierść wymienia Czarną
Antybiotyk Zinnat + dwa preparaty do wziewne.
Oh pogoda przepiękna! Też byliśmy na 30 minut (pani doktor zezwolila przy ładnej pogodzie)

za czworakowanie! Poczekaj zaraz wszędzie wejdzie :-D Choć ja mimo wszystko sobie chwalę

Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość
Sonia to zdrowia dla Was.
Pantera, i dla Roberta! Zapytam jeszcze, jak często Wam kaszlał, że pojechaliście sprawdzić Bo teraz w ciągu dwóch godzin nagle mi dziecko zakaszlało dwa razy (śpiąc) i nie wiem czy to ślinka czy coś więcej. Będę obserwować.


Witch, szerokości Daj znać jak pierwsze kilometry


Kajusia, gratulacje dla Zuzi U mojej mamy też czarny labrador i jestem chora jak tam jestem. Podziwiam Cię, bo ja tę sierść znajduję wszędzie.


U nas też dziś piękne słońce
I zamówiłam właśnie Tulę, bo z racji Black Friday jest -20% na Ekomaluchu, także polecam zainteresowanym
Dzięki :-*
Wiesz co to było najpierw sporadycznie właśnie przez sen, ale malutko i z dnia na dzień więcej, tak powiedzmy jak było ok. 10 na dzień i jeszcze w nocy się zaczęło to poszliśmy.
Cytat:
Napisane przez Sonia11 Pokaż wiadomość
Pantera zdrówka dla Roberta dobrze że udało się w porę zdiagnozowac.

Witch oby wozek dobrze się spisywał, bardzo mi się on podoba.

Kajusia to gratulacje dla Zuzi. I dalej jezdzicie w gondoli?

A u nas jelitowka. Na razie tylko ja i starszak. Musiał na drzemkę ż mała się położyć bo bym nie dała rady funkcjonować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017

Edytowane przez pantera09
Czas edycji: 2017-11-23 o 14:26
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 14:29   #4406
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe 2017

O rany Almat ale kusisz tą tulą! Którą wzielas? Baby czy free to grow?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 15:17   #4407
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Pantera dzieki mam.nadzieje, ze u nas to slina, bo w poniedziałek mamy sie zaszczepić.

Asia, wzięłam Baby Navigatora (w końcu sie pojawił, bo dlugie tygodnie byl niedostępny, a ja chciałam ten wzór albo żaden ) Mały w zeszlym tyg wazyl 8800, także myślę, że bedzie mu wygodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 15:23   #4408
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe 2017

A ta baby jest do jakiejs wagi okreslonej?

Sent from my SM-G903F using Wizaz Forum mobile app
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 15:24   #4409
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe 2017

7-20kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 15:30   #4410
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe 2017

Kurcze ale mnie kusi. Musze to z mężem obgadać. Najbardziej widziałabym opcję zastosowania np jak do galerii jedziemy i mała protestuje w wózku, no i wiosną. Tylko się boję czy mała nie będzie protestować jak na chustę

Edytowane przez asia_28w
Czas edycji: 2017-11-23 o 15:31
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-06 15:30:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.