Mamusie marcowe 2018 cz. 5 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-27, 09:17   #2521
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez _Dolly Pokaż wiadomość
Ło panie... co za noc... Nie spałam do 3 i bez problemu obudziłam się jak tż wstawał do pracy Czyżby mój organizm się przygotowywał i muszę się rozmówić z moim dzieckiem, że nie można być cały dzień spokojnym i później robić dziką imprezę w środku nocy tak, że biedna matka spać nie może

Muszę się zebrać i iść po glukozę na jutro

Właśnie pisząc tego posta udało mi się nagrać jak mała rusza rączką albo nóżką. Już nie takie pukanie, ale normalnie ruch pod skórą było widać Przepadłam
HIHIHI tak, tak udziel reprymendy oo tak kopniaki są słodkie. Wczoraj leżałam na boku i taką małą noge ogladalismy film leciał a my wpatrzeni w brzuch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 09:18   #2522
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Cos nie kumam. Nie chce nowego, uzywanego ani 3w1, to juz chyba innych opcji nie ma Chyba, ze to tz nie chce nowego, a ty chcesz.
On nie chce nowego i nie chce wózka używanego 3w1. Ja chcę nowy wolę bardziej. OKej, chyba że znajdę jakiś super używany 2w1 to spox, a fotelik dokupię. Koszta jednak będą podobne. On chyba liczy, że wózek to max 700 zł.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 09:20   #2523
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez _Dolly Pokaż wiadomość
Ło panie... co za noc... Nie spałam do 3 i bez problemu obudziłam się jak tż wstawał do pracy Czyżby mój organizm się przygotowywał i muszę się rozmówić z moim dzieckiem, że nie można być cały dzień spokojnym i później robić dziką imprezę w środku nocy tak, że biedna matka spać nie może

Muszę się zebrać i iść po glukozę na jutro

Właśnie pisząc tego posta udało mi się nagrać jak mała rusza rączką albo nóżką. Już nie takie pukanie, ale normalnie ruch pod skórą było widać Przepadłam
Ja mam takie imprezy jak już przysypiać zaczynam koło 22-23 i mnie strasznie wybudza.
Też mi się raz udało nagrać. Chyba z pół godziny czekałam z telefonem przy brzuchu i zaczepiałam żeby zaczął się ruszać tak żeby było widać, bo chciałam mężowi wysłać

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
No to widzisz, jesteśmy rozgrzeszone bo to tylko jednorazowe wybryki (wczoraj zjadłam burgera i piwo 0,0%)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chcę burgera! ale mam jakiś wewnętrzny opór. Może sobie sama w domu zrobię i będę miała pewność co tam dałam.

Mam głupie pytanie: wiem, że przed glukozą jeść mogę do max 18/19 (no 12 godzin przed badaniem), ale pić mogę normalnie, prawda? Tzn nie jakieś soki czy coś, ale wodę. Bo moje nerki 12 godzin bez picia padną
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 09:21   #2524
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Wodę spokojnie możesz pić.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 09:24   #2525
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Będzie ten bonus, Kornelciaczek miałaś rację przyda się taka trzynastka jadę do domku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 09:38   #2526
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Byliśmy wczoraj w Empiku (chyba z godzinę) i mąż uparł się na książkę
IMG_20171127_103628.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 09:38   #2527
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
A u nas będzie odwrotnie np. jak pies przychodzi rano stękać o spacer to idzie na stronę Męża mimo że to ja go wyprowadzam a nie on i ja go nie słyszę i śpię a Męża przebudza
Dziecko cos przestawia w mozgu, znam mamy spiochy, ktore przy maluchu kazdy szelest zaczal budzic

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
On zdąży. Kupi używany olx istnieje wózków nie brakuje.

Szczerze, cała wyprawka jest i będzie na mojej głowie. Poza tym on wie lepiej... Rozmowa z nim to ciężki temat i ech... Ogólnie nie mamy ciężkiej sytuacji finansowej, ale mój mąż ma priorytety typu większe mieszkanie, nowe auto. Tylko szkoda, że wszystko co do domu i dla dziecka idzie z mojej puli pieniędzy, bo przecież wg niego to zbędne.
Nie chce byc wscibska, ale to na pewno problem z wyprawka, a nie jakis glebszy kryzys? Moze sie boi, ze dziecko go przycmi i przestaje byc dla ciebie wazny? Moze to tylko zal w twoich slowach, ale momentami brzmi to, jakby wcale nie chcial dziecka. Wiem, ze ciazowe emocje nie ulatwiaja sprawy, ale chyba powinniscie spokojnie o tym wszystkim pogadac. No i mezczyzni czesto traktuja dziecko jak pewna abstrakcje, dopoki sie nie pojawi. Jeszcze moze mu sie wszystko pozmieniac

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Z pielęgnacyjnych rzeczy mówili nam, żeby dziecko werandować najpierw około 2 tyg po porodzie i dopiero po tygodniu werandowania krótkie spacerki, więc zwiększa się trochę zapas czasu na wózek.
Co kraj to obyczaj, tutaj mowia, ze mozna, a nawet warto wychodzic od razu Mi zajelo to kilka dodatkowych dni, bo sama ledwo chodzilam
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-27, 09:41   #2528
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
zakupy z zeszłego tygodnia
- pieluszki tetrowe, otulacze bambusowe, pieluszka flanelowa - Motherhood, pieluszka bambusowa - Texpol
- komplet Minky z allegro (55 zł), sowa-zawieszka
- ręczniki kąpielowe - duże są, starczą na długo
Jaką wzięłaś pieluszke z texpolu, classic czy sweet? nie wiedziałam że sa 2 rodzaje jednokolorowych i tak się złożyło, że kliknęłam zwykle, a dużo bardziej podobają mi się sweet

Udało mi się skontaktować z lekarką w sprawie krwiakow, o których pisałam w klubie leki i tak mam brać, bo nawet jeśli to nie krwiaki, to i tak patologia i trzeba poprawić przepływy, póki co leżeć, teraz muszę łapać lekarza od usg żeby mnie wcześniej wcisnął i potwierdził jedną albo drugą wersję.
Jutro wyślę tz do apteki i byebye pieniążki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 09:43   #2529
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Dziecko cos przestawia w mozgu, znam mamy spiochy, ktore przy maluchu kazdy szelest zaczal budzic


Nie chce byc wscibska, ale to na pewno problem z wyprawka, a nie jakis glebszy kryzys? Moze sie boi, ze dziecko go przycmi i przestaje byc dla ciebie wazny? Moze to tylko zal w twoich slowach, ale momentami brzmi to, jakby wcale nie chcial dziecka. Wiem, ze ciazowe emocje nie ulatwiaja sprawy, ale chyba powinniscie spokojnie o tym wszystkim pogadac. No i mezczyzni czesto traktuja dziecko jak pewna abstrakcje, dopoki sie nie pojawi. Jeszcze moze mu sie wszystko pozmieniac


Co kraj to obyczaj, tutaj mowia, ze mozna, a nawet warto wychodzic od razu Mi zajelo to kilka dodatkowych dni, bo sama ledwo chodzilam
Zgadzam się ze wszystkim co napisalas
Właśnie miałam się zebrać do odpisywania na poszczególne posty, ale nie będę się powtarzać

Mecassie, mam tą książkę od pierwszej ciąży i powiem szczerze, że jak dla mnie te rady to trochę oderwane od rzeczywistości. Ale może u Was niektóre metody się akurat sprawdzą


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 09:51   #2530
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość

Nie chce byc wscibska, ale to na pewno problem z wyprawka, a nie jakis glebszy kryzys? Moze sie boi, ze dziecko go przycmi i przestaje byc dla ciebie wazny? Moze to tylko zal w twoich slowach, ale momentami brzmi to, jakby wcale nie chcial dziecka. Wiem, ze ciazowe emocje nie ulatwiaja sprawy, ale chyba powinniscie spokojnie o tym wszystkim pogadac. No i mezczyzni czesto traktuja dziecko jak pewna abstrakcje, dopoki sie nie pojawi. Jeszcze moze mu sie wszystko pozmieniac
On się cieszy z bobasa, ale wie, że wtedy więcej czasu spędzę z maluszkiem, a nie z nim. To on i ja wiemy doskonale, ale dlaczego zawsze ja mam skakać nad mężem, może powinno być czasem odwrotnie. Dokładnie, jeszcze zanim zaszłam w ciążę to on nie chciał słyszeć o dziecku, a w internecie i w realnym świecie oglądał się za bobasami i jakie to one aha, eh i w ogole... A o własnym nie było mowy. Teraz ma inny pogląd, bo będzie jego synuś. Poza tym, ja w Jego wieku też chyba na dziecko nie byłam gotowa, ale to inna bajka. Chociaż teraz bym chyba zaczekała i po 30stce chciała. A co mąż na to teraz? Przecież wtedy stara już będziesz.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 09:55   #2531
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
On nie chce nowego i nie chce wózka używanego 3w1. Ja chcę nowy wolę bardziej. OKej, chyba że znajdę jakiś super używany 2w1 to spox, a fotelik dokupię. Koszta jednak będą podobne. On chyba liczy, że wózek to max 700 zł.
Kumam, kumam. Ja tez stalabym za twoja opcja. Nie wiem ale dla pierwszego dziecka nie bylo opcji zebym kupila uzywany, musial byc nowy i koniec
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-27, 09:55   #2532
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość

Mecassie, mam tą książkę od pierwszej ciąży i powiem szczerze, że jak dla mnie te rady to trochę oderwane od rzeczywistości. Ale może u Was niektóre metody się akurat sprawdzą


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śmieszne jest to że wczoraj mąż oglądał na YT o kąpielach noworodka a ja ogladałam coś o remontach w TV. Później w empiku mąż wziął tą książkę a ja Angorę

A polecasz jakaś jeszcze książkę ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 09:58   #2533
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Ja mam takie imprezy jak już przysypiać zaczynam koło 22-23 i mnie strasznie wybudza.
Też mi się raz udało nagrać. Chyba z pół godziny czekałam z telefonem przy brzuchu i zaczepiałam żeby zaczął się ruszać tak żeby było widać, bo chciałam mężowi wysłać



Ja chcę burgera! ale mam jakiś wewnętrzny opór. Może sobie sama w domu zrobię i będę miała pewność co tam dałam.

Mam głupie pytanie: wiem, że przed glukozą jeść mogę do max 18/19 (no 12 godzin przed badaniem), ale pić mogę normalnie, prawda? Tzn nie jakieś soki czy coś, ale wodę. Bo moje nerki 12 godzin bez picia padną
Mozesz pic wode. Moze rano przed samym badaniem za duzo nie pij ale kilka lykow mozna. Ja mialam post od 18 bo na 6:30 bylam w labie, 7:10 juz bylam po pobraniu i po wypiciu gluta. A ty jesli idziesz na pozniejsza godzine to sobie odpowiednio przesun zebys nie byla na jakims duzym glodzie.

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Byliśmy wczoraj w Empiku (chyba z godzinę) i mąż uparł się na książkę
Załącznik 7333146

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez ja mam ale na telefonie. Czytalam jak maluch wisial na piersi i nie mialam co robic, fajna ale jakos mnie nie porwala mocno.

Edytowane przez lelowa
Czas edycji: 2017-11-27 o 09:59
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 09:58   #2534
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Hej

Również trzymam kciuki za wizyty i glukozy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
zakupy z zeszłego tygodnia
- pieluszki tetrowe, otulacze bambusowe, pieluszka flanelowa - Motherhood, pieluszka bambusowa - Texpol
- komplet Minky z allegro (55 zł), sowa-zawieszka
- ręczniki kąpielowe - duże są, starczą na długo
I jaka jakość tych otulaczy muslinowych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 09:59   #2535
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Jaką wzięłaś pieluszke z texpolu, classic czy sweet? nie wiedziałam że sa 2 rodzaje jednokolorowych i tak się złożyło, że kliknęłam zwykle, a dużo bardziej podobają mi się sweet

Udało mi się skontaktować z lekarką w sprawie krwiakow, o których pisałam w klubie leki i tak mam brać, bo nawet jeśli to nie krwiaki, to i tak patologia i trzeba poprawić przepływy, póki co leżeć, teraz muszę łapać lekarza od usg żeby mnie wcześniej wcisnął i potwierdził jedną albo drugą wersję.
Jutro wyślę tz do apteki i byebye pieniążki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze no to trudno jak mus to mus, oby leki pomogly i bylo wszystko ok
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 10:01   #2536
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Napisałam do drugiego sklepu z wózkami u nas i są anexy do obejrzenia (w jednym w którym byłam to nie było) W weekend jadę
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 10:16   #2537
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość

Udało mi się skontaktować z lekarką w sprawie krwiakow, o których pisałam w klubie leki i tak mam brać, bo nawet jeśli to nie krwiaki, to i tak patologia i trzeba poprawić przepływy, póki co leżeć, teraz muszę łapać lekarza od usg żeby mnie wcześniej wcisnął i potwierdził jedną albo drugą wersję.
Jutro wyślę tz do apteki i byebye pieniążki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że masz jakiś odzew od lekarki. Trzymaj się jej zaleceń. Leżenie na pewno Ci nie zaszkodzi, a Ty wypoczniesz

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Dziecko cos przestawia w mozgu, znam mamy spiochy, ktore przy maluchu kazdy szelest zaczal budzic
Oj oby u mnie się tak przestawiło. Chociaż jak z nianiowanymi dziećmi ucinałam sobie drzemki w czasie drzemek dzieci to najmniejszy ich ruch mnie wybudzał. Może to jakiś znak

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Napisałam do drugiego sklepu z wózkami u nas i są anexy do obejrzenia (w jednym w którym byłam to nie było) W weekend jadę
Oby to był ostatni weekend oglądania wózka
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 10:18   #2538
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
HIHIHI tak, tak udziel reprymendy oo tak kopniaki są słodkie. Wczoraj leżałam na boku i taką małą noge ogladalismy film leciał a my wpatrzeni w brzuch
To u Ciebie już widać przez brzuch ? I da się rozróżnić części ciała ?
Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Udało mi się skontaktować z lekarką w sprawie krwiakow, o których pisałam w klubie leki i tak mam brać, bo nawet jeśli to nie krwiaki, to i tak patologia i trzeba poprawić przepływy, póki co leżeć, teraz muszę łapać lekarza od usg żeby mnie wcześniej wcisnął i potwierdził jedną albo drugą wersję.
Jutro wyślę tz do apteki i byebye pieniążki
Super, a wiesz czy możesz zostać na tej niższej dawce ?

U nas do takiego życia codziennego korzystamy z konta, które dostaliśmy biorąc kredyt na mieszkanie. Schodzi z niego rata, mamy dwie karty. Na początku oboje płaciliśmy tam po 1500 zł, teraz Mąż dopłaca trochę więcej żeby się odkładały resztki na jakieś nadpłaty i niespodziewane sytuacje. Resztę pieniędzy trzymamy na swoich kontach i dysponujemy jak chcemy. Mi to nie robi różnicy że za ubranka czy te pierdółki i laktatory płacę ja, mamy przecież wspólnotę, wiem że w razie czego Mąż mi przeleje, on kupi wózek i zapłaci za pokoik, poza tym u niego na koncie zbieramy sporo oszczędności na nadpłatę kredytu
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 10:18   #2539
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
On nie chce nowego i nie chce wózka używanego 3w1. Ja chcę nowy wolę bardziej. OKej, chyba że znajdę jakiś super używany 2w1 to spox, a fotelik dokupię. Koszta jednak będą podobne. On chyba liczy, że wózek to max 700 zł.
Ja też skłaniałabym się w opcji 2w1 (sami tak wybraliśmy). Z tymi fotelikami w 3w1 to trzeba bardzo uważać, często to są jakieś zwykłe nosidła.
Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Ja mam takie imprezy jak już przysypiać zaczynam koło 22-23 i mnie strasznie wybudza.
Też mi się raz udało nagrać. Chyba z pół godziny czekałam z telefonem przy brzuchu i zaczepiałam żeby zaczął się ruszać tak żeby było widać, bo chciałam mężowi wysłać
Jakby szalała i 22-23 to bym była szczęśliwa. Moja to tak lubi 1-4 w nocy Z jednej strony wkurzam się jak spać nie mogę, a tż słodko drzemie. Z drugiej współczuję mu, że nie doświadcza tego wszystkiego
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-27, 10:23   #2540
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
To u Ciebie już widać przez brzuch ? I da się rozróżnić części ciała ?
Widać widać Ale właśnie tak szczegółowo wczoraj pierwszy raz. Tylko że w jeden pozycji jak leżę na boku a brzuch nie jest niczym podparty a że to noga to stwierdziłam mentalnie bo to bylo trochę dłuższe i mocne kopy a z drugiej strony takie lżejsze jakby rączki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 10:25   #2541
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Dzis na obiad pomidorowa juz sie gotuję i mi pachnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 10:32   #2542
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

U mnie tez juz widac dawno przez brzuch, a od niedawna podobnie jak u Mecassie da sie co nieco odroznic
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 10:33   #2543
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
To u Ciebie już widać przez brzuch ? I da się rozróżnić części ciała ?

Super, a wiesz czy możesz zostać na tej niższej dawce ?

U nas do takiego życia codziennego korzystamy z konta, które dostaliśmy biorąc kredyt na mieszkanie. Schodzi z niego rata, mamy dwie karty. Na początku oboje płaciliśmy tam po 1500 zł, teraz Mąż dopłaca trochę więcej żeby się odkładały resztki na jakieś nadpłaty i niespodziewane sytuacje. Resztę pieniędzy trzymamy na swoich kontach i dysponujemy jak chcemy. Mi to nie robi różnicy że za ubranka czy te pierdółki i laktatory płacę ja, mamy przecież wspólnotę, wiem że w razie czego Mąż mi przeleje, on kupi wózek i zapłaci za pokoik, poza tym u niego na koncie zbieramy sporo oszczędności na nadpłatę kredytu
My mamy identycznie jeśli chodzi o finanse. Jedno wspólne konto na które przelewamy określone kwoty, do tego dwie karty. Dodatkowo każdy swoje konto i tą kasą dysponujemy jak chcemy

Ojoanna, leż i odpoczywaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 10:33   #2544
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Jaką wzięłaś pieluszke z texpolu, classic czy sweet? nie wiedziałam że sa 2 rodzaje jednokolorowych i tak się złożyło, że kliknęłam zwykle, a dużo bardziej podobają mi się sweet

Udało mi się skontaktować z lekarką w sprawie krwiakow, o których pisałam w klubie leki i tak mam brać, bo nawet jeśli to nie krwiaki, to i tak patologia i trzeba poprawić przepływy, póki co leżeć, teraz muszę łapać lekarza od usg żeby mnie wcześniej wcisnął i potwierdził jedną albo drugą wersję.
Jutro wyślę tz do apteki i byebye pieniążki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wzięłam sweet, bo innych nie było, a wolałabym klasyczną
Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Hej

Również trzymam kciuki za wizyty i glukozy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------


I jaka jakość tych otulaczy muslinowych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no to taka trochę większa pieluszka tetrowa
dość szorstka w dotyku, ale czytałam, że trzeba ją wyprać kilka razy i zmięknie
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 10:36   #2545
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cześć laski... 🙄 słońce pięknie Świeci a ja taka bez humoru od rana. Jakiś smutas mnie zaatakował. I już wiem dlaczego to nie faceci rodzą dzieci. Heh😣 Oni po prostu nie potrafią się odżywiać i każde dziecko przy ich diecie i wybrzydzaniu nie miałoby szans na prawidłowy rozwój. Ja na śniadanie zjadłam 3 kanapy wielkie jak armata że ledwie do gęby mogłam włożyć a mój mąż pół i to z masłem i przezroczystym plastrem sera i to z wielkim oporem upchnal to swoje śniadanie tylko dlatego że chciałam zjeść , chociaż raz w tyg, wspólnie śniadanie. Eh już widzę jakby pił mojego zmiksowanego buraka z natką Pietruchy!! To moje takie dzisiejsze "odkrycie".

Co do Twojego problemu Kornelciaczek to dla mnie zachowanie Twojego męża jest zupełnie niezrozumiałe. I przepraszam że to powiem, bo to chamskie chyba z mojej strony, ale Twój mąż to jakiś snob. Tak oszczędzać na swoim pierworodnym synu? Kosmos dla mnie. Tym bardziej ze mowisz ze nie macie jakiejs kryzysowej sytuacji finansowej a hamuja go jedynie inne priorytety. Jakby mój mi takie coś odstawial to chyba bym mu jajca urwala. Jakiś mega SZOK musisz mu zasponsorowac, ja innego wyjścia nie widzę.😐 nawet przykro mi czytać że coś takiego musisz znosić i szarpać się tak sama z tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 10:37   #2546
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Dzis na obiad pomidorowa juz sie gotuję i mi pachnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
uwielbiam pomidorową z ryżem


miało być risotto z pieczoną papryką, ale okazało się, że są jakieś robaki w opakowaniu z ryżem
dobrze, że nie zdążyłam otworzyć
nie chce mi się trzeci raz wychodzić z domu, to pokombinuję ze zwykłym ryżem
mam nadzieję, że teściowie nie wyczują różnicy
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 10:38   #2547
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

U mnie bedzie jarzynowa, pomidorowa zrobie pojutrze bo tez za mna chodzi
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 10:44   #2548
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

A z milszych rzeczy, to moja zeszloroczna gwiazda betlejemska wypuszcza czerwone listki 😁 cały rok o nią dbalam, i była piękna zielona toteż nie liczyłam na czerwone, w ogóle nie sądziłam że przez rok da radę się uchowac bo to raczej krótkotrwałe rośliny, ale obchodziła się z nią jak z jajkiem, nawet na czas kąpieli do łazienki ja brałam żeby wilgoci przez liście nalapala. Wiem że to takie nic ale jakoś się ucieszyłam ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 10:45   #2549
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

U nas bieda poniedziałkowa ryż z warzywami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 10:46   #2550
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Kornelciaczek ja mam takie same problemy z moim. Też było "a nie ma tańszych wózków?" "a może używany a to co zaoszczędzimy to się dołoży do samochodu dla Ciebie?". Chyba to jest tak, że nam wyprawka sprawia radość, nie oszukujmy się, że jest bardziej dla nas niż dla dziecka. A facetów nie kręcą te zabawki, też gniazdują ale mają na myśli inne rzeczy.

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Coś się wyjaśniło, czy po prostu z czasem atmosfera się ociepliła?
.
Na razie jest ocieplenie atmosfery. Problem też był w tym, że wkurzała go sytuacja z jednym kolesiem, który dla niego pracuje. Wczoraj mi się wygadał, chyba nie mógł już wytrzymać. A niestety poważną wadą mojego męża jest to, że te nerwy związane z pracą przynosi do domu. Często mi się rykoszetem za to obrywało ale już umiem go wyczuć i radzę sobie z tymi jego nastrojami i potrafię pokierować sytuacją, żeby nasze relacje nie obrywały i żebym mu pomogła. Tym razem nałożyło się jedno i drugie, tzn. między nami sprzeczka i w pracy niefajnie. I dlatego tak długo to trwało.
Ale chyba już ostatecznie do niego dotarło, że TEN wózek ma być i kropka Piszę "chyba" bo nie rozmawialiśmy o tym bo ja mam honor () a wtedy mu wykrzyczałam, że skoro ma taki problem z tym wózkiem, to sama go sobie kupię. Więc jeszcze tym honorem się chwilę po unoszę ale nie mogę za długo bo Alley jedzie w weekend oglądać to i ja muszę się ogarnąć

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
No i mezczyzni czesto traktuja dziecko jak pewna abstrakcje, dopoki sie nie pojawi. Jeszcze moze mu sie wszystko pozmieniac
No właśnie tak mi się wydaje, że u nas tak jest. Ale kroczek po kroczku jest coraz lepiej.

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
A ogladaliscie juz wozki na zywo? Moj maz tez marudzil poki go nie zaciagnelam do sklepu i sam nie zaczal ogladac i jezdzic. Szybko weryfikuje sie wlasne upodobania :P
Zatliłaś iskierkę nadziei we mnie


Idę żreć parówki. Oj Mecessie.... Ale potem to mi całe forum wypomina jak wrzucę zdjęcie krówki
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-11 13:50:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.