Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50. - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-27, 11:18   #3721
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Już chyba z kilkadziesiąt razy pytałam ludzi posługujących się frazą "ideologia gender" co to wg nich jest. Odpowiedzi nigdy nie uzyskałam
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 11:23   #3722
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;79193331]Już chyba z kilkadziesiąt razy pytałam ludzi posługujących się frazą "ideologia gender" co to wg nich jest. Odpowiedzi nigdy nie uzyskałam [/QUOTE]
To nie wiesz? Ideologia gender to wychowywanie dzieci tak by były homo. Normalizowanie aborcji i zamach na świętość macierzyństwa.
To powolny plan lewaków na ograniczenie populacji zachodu i triumf szatana, bo świat pogrąża się w moralnej degrengoladzie, w ktorej przeczy się wszytskim boskim prawom. To ideologia wedlug której kazdy codziennie moze zmienić płeć na inna, jedna z wielu a małżeństwo nie jest ani konieczne ani nawet pożądane.

Tzn to nie z encyklopedii, ale cos w tym stylu da sie sklecić z oszołomskich wypowiedzi.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Liara_Tsoni
Czas edycji: 2017-11-27 o 11:26
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 11:28   #3723
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;79193331]Już chyba z kilkadziesiąt razy pytałam ludzi posługujących się frazą "ideologia gender" co to wg nich jest. Odpowiedzi nigdy nie uzyskałam [/QUOTE]

BTW, to się oczywiście czyta przez "g".

Dawno się tak nie wk.wiłam na wizażu jak przez tamten wątek i te pierdy teraz tutaj. Nie wiem co trzeba mieć w bani żeby pieprzyć takie rzeczy jak to co usłyszała ruda, czy że osoba bi w związku na pewno zdradzi, bo czegoś jej brakuje.

Cytat:
Bo mają takie same poglądy, tylko nie wypada się przyznać
Mam ogromną nadzieję, że się mylisz, bo w pale mi się to nie mieści. Napiszecie na priva, która to taka mądra pisała te obrzydliwości o robakach?
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 11:30   #3724
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Zapomniałaś jeszcze o "nauce masturbacji"
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 11:33   #3725
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Robaki, tak. Jest też taka jedna wizazanka, do której moderacja intymnego ma szczególną słabość i jakichkolwiek obrzydliwości by nie napisała, to ujdzie jej to plazem.
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 11:34   #3726
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;7919379 1]BNapiszecie na priva, która to taka mądra pisała te obrzydliwości o robakach?[/QUOTE]Ja też bym prosiła. W końcu założyłam kiedyś na wizażu wątek dla dziewczyn les+bi, niestety raczej padł i obecnie zamieszkują go trolle
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 11:34   #3727
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;79193331]Już chyba z kilkadziesiąt razy pytałam ludzi posługujących się frazą "ideologia gender" co to wg nich jest. Odpowiedzi nigdy nie uzyskałam [/QUOTE]

Wiedziałem że przyczepisz się do tego określenia . Tak wiem, prawidłowo mówi się "teoria gender", wielka masakryczna różnica

A teraz takie pytanie:



Co oznacza tatuaż tego pana, tej pani, yyy tego kogoś? Ktoś wie?
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-27, 11:36   #3728
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

LOL dalej mucha nie wyjaśnił na czym polega ideologia gender xD


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 11:37   #3729
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Wiedziałem że przyczepisz się do tego określenia . Tak wiem, prawidłowo mówi się "teoria gender", wielka masakryczna różnica





A teraz takie pytanie:











Co oznacza tatuaż tego pana, tej pani, yyy tego kogoś? Ktoś wie?

Och naprawdę niesamowite, że niektórzy są po prostu beznadziejni bez względu na płeć
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 11:39   #3730
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
LOL dalej mucha nie wyjaśnił na czym polega ideologia gender xD


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do tego właśnie zmierzam. Wiesz co oznacza napis z tego tatuażu? Bo ja wiem. Ciekawi mnie tylko czy eksperci od gender studies z forum też wiedzą. Dam im trochę czasu na odpowiedź
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 11:42   #3731
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Do tego właśnie zmierzam. Wiesz co oznacza napis z tego tatuażu? Bo ja wiem. Ciekawi mnie tylko czy eksperci od gender studies z forum też wiedzą. Dam im trochę czasu na odpowiedź

Wiem i co z tego? Dalej nie wiem co ta ideologia ma robić tym biednym dzieciom


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-27, 11:42   #3732
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Do tego właśnie zmierzam. Wiesz co oznacza napis z tego tatuażu? Bo ja wiem. Ciekawi mnie tylko czy eksperci od gender studies z forum też wiedzą. Dam im trochę czasu na odpowiedź
Sek w tym, że ani zdjęcie a ni tatuaż i jego znaczenie nie wyjaśniają czym Twoim zdaniem jest owa straszna ideologia gender.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 11:43   #3733
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Och tak. Umarł król niech żyje król. Spuscizna po imperialiście nie zginie.
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 11:44   #3734
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Co oznacza tatuaż tego pana, tej pani, yyy tego kogoś? Ktoś wie?
Tej osoby, tego człowieka. No to już było niskie

I wiem jak powstał ten tatuaż. W dzień pamięci ofiar przemocy wobec społeczności trans i w reakcji na prześladowania i morderstwa o podłożu transfobicznym. Ja bym sobie takiego nie zrobiła, ale nie sądzę by ten kij poszedł w ruch. To raczej tragiczny w wymowie krzyk mniejszości, której wszystkie prawa są brutalnie deptane.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 11:54   #3735
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Skoro znacie odpowiedź na pytanie, to może podzielicie się z resztą forum? Nie wstydźcie się
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 11:58   #3736
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Skoro znacie odpowiedź na pytanie, to może podzielicie się z resztą forum? Nie wstydźcie się
Dopiero jak wyjaśnisz czym jest ideologia gender. Nieładnie migać sie od odpowiedzi, a samemu zadawać pytania.


Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 12:18   #3737
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Mucha zwyczajnie nie wie co to ta ideologia ale wie że to źle bo lewaki xd


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 12:20   #3738
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Dopiero jak wyjaśnisz czym jest ideologia gender. Nieładnie migać sie od odpowiedzi, a samemu zadawać pytania.


Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Nie ma czego takiego jak ideologia gender. Użyłem tego sformułowania żeby sprawdzić czy feministki jak zwykle zareagują niczym psy Pawłowa: "nie ma czegoś takiego jak ideologia gender, to Kościół to wymyślił". I zareagowały

Natomiast jest teoria gender, z agn. gender theory. Która zresztą została obalona na poziomie teoretycznym przez psychologię ewolucyjną i socjobiologię i empirycznie w izraelskich kibucach. W zasadzie to teorie o rzekomej przewadze wpływu wzorców kulturowych nad biologicznymi w różnicach w zachowaniu kobiet i mężczyzn to nic nowego. To samo głosili zwolennicy tzw. radykalnego behawioryzmu, mocno skompromitowanego nurtu w psychologii. Nihil novi

To jak to było z tym tatuażem? Może taka podpowiedź: napis nawiązuje do jednej z kilkudziesięciu płci: cis gender, może być cis male, lub cis female. Teraz łatwiej odpowiedzieć?
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 12:30   #3739
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Nie ma czego takiego jak ideologia gender. Użyłem tego sformułowania żeby sprawdzić czy feministki jak zwykle zareagują niczym psy Pawłowa: "nie ma czegoś takiego jak ideologia gender, to Kościół to wymyślił". I zareagowały

Natomiast jest teoria gender, z agn. gender theory. Która zresztą została obalona na poziomie teoretycznym przez psychologię ewolucyjną i socjobiologię i empirycznie w izraelskich kibucach. W zasadzie to teorie o rzekomej przewadze wpływu wzorców kulturowych nad biologicznymi w różnicach w zachowaniu kobiet i mężczyzn to nic nowego. To samo głosili zwolennicy tzw. radykalnego behawioryzmu, mocno skompromitowanego nurtu w psychologii. Nihil novi

To jak to było z tym tatuażem? Może taka podpowiedź: napis nawiązuje do jednej z kilkudziesięciu płci: cis gender, może być cis male, lub cis female. Teraz łatwiej odpowiedzieć?
To po grzyba używasz w wypowiedziach referencji do czegoś, czego nie ma?
A i tak na prawdę w psychologii nic na e zostało do konca obalone no jesteśmy troche za bardzo skomplikowani by powstala jedna jedynie sluszna teoria albo by kakas teoria byle w stu procentach nieprawdziwa.

Cis sekaualni ludzie to tacy, którzy identyfikują swoją płeć psychologiczna z płcią biologiczna. A cala akcja z cis scum została wykuta jakos odpowiedź środowisk LGBT na dyskryminację. Czy to dzialanie dobre/sluszne to zupełnie inna sprawa i ma dodatek nie majaca kompletnie zwoazkuyz tym, ze występuje jakas dziwna fobia do osób bi po każdej stronie ideologicznej barykady.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-27, 12:43   #3740
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Moim zdaniem termin ideologia gender nie jest znowu taki niepoprawny, bo to babranie się w pseudonauce dla celów politycznych, czyli właśnie ideologia. Ale dobra, niech będzie, teoria gender, nie ideologia

W kwestii upadku radykalnego behawioryzmu kłania się efekt Garcia:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_Garcia

A co do gender, srender, przypominam przykład izraelskich kibuców:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kibuc#...spo.C5.82eczny
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 12:45   #3741
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Mucha musiał sobie kupić trochę czasu i poguglal co to ta ideologia gender i okazało sie ze jednak tez niedobrze i teraz sie wycofuje ze przecież od początku mu chodziło o teorie gender
Beka LOL


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 12:55   #3742
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Mucha musiał sobie kupić trochę czasu i poguglal co to ta ideologia gender i okazało sie ze jednak tez niedobrze i teraz sie wycofuje ze przecież od początku mu chodziło o teorie gender
Beka LOL
Fajnie wychodzą dyskusje na żywo z takimi adwersarzami jak Mucha

A wracając do poprzedniej strony i wspomnieniu o obawach w "szatni na wf", to dziwi mnie, że niektórzy korzystają z szatni/prysznica/sauny z innymi osobami nieheteronormatywnymi nie wiedząc o ich orientacji, a dopiero jak się dowiedzą, to dostają stracha, że mogli być obiektem zainteresowania
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 12:57   #3743
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Fajnie wychodzą dyskusje na żywo z takimi adwersarzami jak Mucha

A wracając do poprzedniej strony i wspomnieniu o obawach w "szatni na wf", to dziwi mnie, że niektórzy korzystają z szatni/prysznica/sauny z innymi osobami nieheteronormatywnymi nie wiedząc o ich orientacji, a dopiero jak się dowiedzą, to dostają stracha, że mogli być obiektem zainteresowania
Faceci boją się ze gej albo facet bi traktuje ich tak , jak oni traktują kobiety

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 13:00   #3744
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Fajnie wychodzą dyskusje na żywo z takimi adwersarzami jak Mucha

A wracając do poprzedniej strony i wspomnieniu o obawach w "szatni na wf", to dziwi mnie, że niektórzy korzystają z szatni/prysznica/sauny z innymi osobami nieheteronormatywnymi nie wiedząc o ich orientacji, a dopiero jak się dowiedzą, to dostają stracha, że mogli być obiektem zainteresowania
mnie niezmiernie dziwi przekonanie smalców alfa (tudzież innych karyn), że są tak ultrapociągający, że NA PEWNO każda osoba homo MUSI na nich ''lecieć''.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Faceci boją się ze gej albo facet bi traktuje ich tak , jak oni traktują kobiety

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka

dobre
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 13:00   #3745
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Mucha musiał sobie kupić trochę czasu i poguglal co to ta ideologia gender i okazało sie ze jednak tez niedobrze i teraz sie wycofuje ze przecież od początku mu chodziło o teorie gender
Beka LOL


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście że od początku mi chodziło o "teorię" gender. Ja z tego czepiania się słowa "ideologia" kręcę bękę od dawna, masz mój post z 8 lutego:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878346&page=70

Cytat:
Nie mówiłem o "gender" jako pojęciu słownikowym tylko o "teorii gender" i"gender studies". Czyli np. założenie że istnieje kilkadziesiąt płci:
http://www.dobreprogramy.pl/Teoria-g...ews,55610.html

Gdybym napisał "ideologia gender" zaraz jakiś "postępowiec" wyszedł by tradycyjnie z: "nie ma czegoś takiego jako ideologia gender, to określenie wymyślił Kościół katolicki". Ano nie ma, ale za to jest "teoria gender" i "gender studies".
Przyznaję że to wciąż jest dla mnie zabawne
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 13:08   #3746
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Faceci boją się ze gej albo facet bi traktuje ich tak , jak oni traktują kobiety
To prawda, ale w ogóle trudno o zaczepki w takich szatniowo-saunowych sytuacjach. Kiedyś widziałam taką akcję na nagiej plaży w Hiszpanii (zresztą bardziej CO niż naturystycznej): facet z dziewczyną, którzy opalali się nago postanowili się przejść do końca plaży i z powrotem. Facet na tę okoliczność włożył specjalnie gacie - z tego co podsłuchałam to powodem było to, że w dalszej części plaży tradycyjnie było więcej par gejowskich. Bał się pewnie, że go oczami wyruchają
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 14:02   #3747
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Cytat:
Napisane przez Liara_Tsoni Pokaż wiadomość
Faceci boją się ze gej albo facet bi traktuje ich tak , jak oni traktują kobiety

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Ano. A reality check by im się zdecydowanie przydał.
„On będzie mnie traktował jak kawał mięsa!!111” No co ty chłopaczku nie powiesz... welcome to the club, kobiety tego doświadczają na codzień


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Oczywiście że od początku mi chodziło o "teorię" gender. Ja z tego czepiania się słowa "ideologia" kręcę bękę od dawna, masz mój post z 8 lutego:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878346&page=70







Przyznaję że to wciąż jest dla mnie zabawne
LOL xD
No fakt NIEDAJBUK by dzieci wiedziały o gender, bo zaraz wszystkie zhomieją xD


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 14:09   #3748
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

ten wątek (o facecie bi) jest obrzydliwy, a niektóre heterobetonowe wizażanki mają całkiem ciekawe fantazje erotyczne o dzikim seksie w czasie meczu.
i oczywiście znają dokładnie szczegóły z życia seksualnego swoich dalszych znajomych ;-)

"Facet ktory lubi facetow ma o wiele wieksze szanse na sex z innym facetem.niz z kobieta.
Chocby slynna aplikacja Gringer..mojemu wpolokatorowy pikala dzien i noc...sam przynal ze wielu z tych kolesi co "pykal" jest w zwiazkach z kobietami...takze mozliwosc realizacji ewentualnej pokusy o wiele wieksza i latwiejsza..(bo jednak wiekszosc kobiet szuka randkowania i zwiazku niz szybkiego numerku)..

Zeby nie bylo - trafilam na 2 facetow bi..(jednen juz sie przynaL po zwiazku)...a drugi niby podobno nic nie robil..bardziej go to krecilo (nie do konca wierze)..ale jak sie drugi przynal na samym poczatku to cala noc nie przespalam i bylo i wrecz niedobrze.Dalej sie z nim pospotykalam ale nic powaznego nie wyszlo.

Jesli nam cos nie pasuje nie ma po co na sile ..szczerze mowiac nie chcialbym myslec czy ktos wychodzac do kumpla na mecz nie idzie pobzykac.. (zaraz bede krzyki ze kwestia zaufania - ja osobiscie nikomu nie ufam na tyle )"

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2017-11-27 o 14:42
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 15:25   #3749
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Mucha, znowu whataboutism, naprawdę? Inaczej nie umiesz? My o homofobach, ty o jakiejś osobie trans z durnym tatuażem. I tam pisze "śmierć śmieciom cis". Osoba cis to osoba, której przypisana płeć jest zgodna z ich osobistym doświadczaniem płci. Buuu, huuu, ktoś trans ma durny tatuaż, co z tego? Ty się podniecasz i myślisz, że to dla nas jakiś szok, że nie chcemy powiedzieć, co tam pisze? Chłopie, puknij się w głowę. Czego dowodzi według ciebie ten tatuaż? Że jakaś osoba trans posiada głupie poglądy? Brawo.

Szerzej pojęta społeczność LBTQIA nie jest jednym wielkim kolektywem o tych samych poglądach. Są też lesbijki które nienawidzą osób trans, są geje, którzy uważają teorię gender za idiotyzm, są osoby trans które chcą tylko umawiać się z osobami trans. Niektórzy są mądrzy, ciekawi, fajni, a niektórzy to idioci, rasiści, mizogini. Przestań trollować i dyskutuj jak normalny człowiek.

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
"Facet ktory lubi facetow ma o wiele wieksze szanse na sex z innym facetem.niz z kobieta.
Chocby slynna aplikacja Gringer..mojemu wpolokatorowy pikala dzien i noc...sam przynal ze wielu z tych kolesi co "pykal" jest w zwiazkach z kobietami...takze mozliwosc realizacji ewentualnej pokusy o wiele wieksza i latwiejsza
Gringer nawet nazwy aplikacji nie zna a takie bzdury lecą...

Podajcie na priv nazwę użytkowniczki, która porównuje homoseksualistów do robaków, bardzo proszę.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 15:29   #3750
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią, cz.50.

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Do tego właśnie zmierzam. Wiesz co oznacza napis z tego tatuażu? Bo ja wiem. Ciekawi mnie tylko czy eksperci od gender studies z forum też wiedzą. Dam im trochę czasu na odpowiedź
Cis to nie trans, nie wydurniaj się, to podstawy są.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-14 01:01:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.