Mamy styczniowo-lutowe 2013 część XXVII - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-28, 10:02   #511
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
O, ja bez mejkapu bym nie wyszła wlosy tez rano myje.
No ale my wstajemy okolo 5, czasem i przed wiec teoretycznie mam duuuuuzo czasu

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Łoo to Ty ogarnieta babka na maxa jesteś👍
Ja myje włosy tylko wieczorami (rzadko zdarza się rano)-poza tym nie codziennie bo nie mam takiej potrzeby. Makijażu ostatnio nie stosuje w ogóle w domu. Do miasta staram się trochę bardziej😂-ale i tu nie mam problemu żeby np pojechać bez. Zależy jak mam czas i ochotę 😉 Także szacun dla Ciebie 👍😊
Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
pstryku nawet nie wiesz jakie to budujące
wszędzie na około słyszę,że ich dzieci dobudzić nie można
jak L śpi do 7 to jest święto lasu i zapisujemy takie dni
w weekendy to jest w ogóle jazda bez trzymanki i potrafi po 4 wstać

raz nam pospał długa ale tego dnia trafiliśmy do szpitala
Oskar jest właśnie jednym z tych dzieci które ciężko dobudzić jak trzeba. Czasem mamy kiepskie nocki przez cukry więc potem odsypiamy. Ale on ogólnie długo śpi-a mi zdarza się przy nim bo chodzę spać w okolicach 24-1 i jeszcze pobudki w nocy. Czasami jak usne takim mocnym snem to nie mogę się wybudzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 10:33   #512
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Mala- jako szacun, za co? Ogarniam sie... Bo musze, nie mam wyjscia juz wiek statczy rzadzi sie dwoimi prawami, mejksp musi byc
Ja sie czuje zle bez makijazu. I jak patrze na niektore dziewczyny, mamy czy to teraz w przedszkolu czy u mnie w pracy to na niektore to sory, ale zal patrzec. Ja nie mowie zeby wygladac jak lampucera ake ten podklad, puder, roz i tusz to przeciez nie jest mega wyczyn ani umiejetnosciowo ani czasowo. Przeciez kobieta maluje sie dla siebie samej, od razu samoocena idzie w gore jak czlowiek sie samemu sobie podoba.


Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 11:08   #513
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Mala- jako szacun, za co? Ogarniam sie... Bo musze, nie mam wyjscia juz wiek statczy rzadzi sie dwoimi prawami, mejksp musi byc
Ja sie czuje zle bez makijazu. I jak patrze na niektore dziewczyny, mamy czy to teraz w przedszkolu czy u mnie w pracy to na niektore to sory, ale zal patrzec. Ja nie mowie zeby wygladac jak lampucera ake ten podklad, puder, roz i tusz to przeciez nie jest mega wyczyn ani umiejetnosciowo ani czasowo. Przeciez kobieta maluje sie dla siebie samej, od razu samoocena idzie w gore jak czlowiek sie samemu sobie podoba.


Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Zgadzam się z Tobą w 100% -makijaż bardzo poprawia samoocenę. Ja w domu go nie potrzebuje(w tym momencie swojego życia) bo czuje się dobrze i bez niego(choć miałam i czas kiedy przylepiałam sobie nawet sztuczne rzęsy 😂 ). Ale jak wychodzę do ludzi to staram się nie straszyć wyglądem😉😂 Zdaje sobie sprawę że nie każdy ma ochotę oglądać moją twarz "nago" 😂 Odnosząc się do twojej wypowiedzi odnośnie kobiet/matek to chyba po prostu nie każdy ma tego świadomość.

Z tym ogarnianiem chodziło mi o czas 😊 Ja tak jak mówiłam ciągle cierpię na jego brak więc w tym czasie co Ty nie zrobiłabym pewnie nawet połowy. Jakaś taka rozlazła się zrobiłam i nie umiem się zorganizować dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 11:23   #514
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
pstryku nawet nie wiesz jakie to budujące

wszędzie na około słyszę,że ich dzieci dobudzić nie można

jak L śpi do 7 to jest święto lasu i zapisujemy takie dni

w weekendy to jest w ogóle jazda bez trzymanki i potrafi po 4 wstać



raz nam pospał długa ale tego dnia trafiliśmy do szpitala

Wiesz, ze moje z tych budzacych sie 5.30-6. Polecam zrobi zimniej w domu, teraz jest 12-13 stopni i spia do 7.30

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Mala- jako szacun, za co? Ogarniam sie... Bo musze, nie mam wyjscia juz wiek statczy rzadzi sie dwoimi prawami, mejksp musi byc
Ja sie czuje zle bez makijazu. I jak patrze na niektore dziewczyny, mamy czy to teraz w przedszkolu czy u mnie w pracy to na niektore to sory, ale zal patrzec. Ja nie mowie zeby wygladac jak lampucera ake ten podklad, puder, roz i tusz to przeciez nie jest mega wyczyn ani umiejetnosciowo ani czasowo. Przeciez kobieta maluje sie dla siebie samej, od razu samoocena idzie w gore jak czlowiek sie samemu sobie podoba.


Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

A moze te mamy maja na to wywalone? Ja tak mam. Wole sie napic kawy rano, czy pospac dluzej, niz tapete robic.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą w 100% -makijaż bardzo poprawia samoocenę. Ja w domu go nie potrzebuje(w tym momencie swojego życia) bo czuje się dobrze i bez niego(choć miałam i czas kiedy przylepiałam sobie nawet sztuczne rzęsy ). Ale jak wychodzę do ludzi to staram się nie straszyć wyglądem Zdaje sobie sprawę że nie każdy ma ochotę oglądać moją twarz "nago" Odnosząc się do twojej wypowiedzi odnośnie kobiet/matek to chyba po prostu nie każdy ma tego świadomość.

Z tym ogarnianiem chodziło mi o czas Ja tak jak mówiłam ciągle cierpię na jego brak więc w tym czasie co Ty nie zrobiłabym pewnie nawet połowy. Jakaś taka rozlazła się zrobiłam i nie umiem się zorganizować dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To nie o swiadomosc chodzi, bo ja wiem, ze lepiej wygladam w makijazu niz bez, ale nic sobie nie robie z opinii innych. Ten makijaz bylby dla mnie, nie dla innych. Skoro ja sie czuje bez ok, to moge straszyc i tez to bedzie w porzadku
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 11:53   #515
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Wiesz, ze moje z tych budzacych sie 5.30-6. Polecam zrobi zimniej w domu, teraz jest 12-13 stopni i spia do 7.30

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------




A moze te mamy maja na to wywalone? Ja tak mam. Wole sie napic kawy rano, czy pospac dluzej, niz tapete robic.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------




To nie o swiadomosc chodzi, bo ja wiem, ze lepiej wygladam w makijazu niz bez, ale nic sobie nie robie z opinii innych. Ten makijaz bylby dla mnie, nie dla innych. Skoro ja sie czuje bez ok, to moge straszyc i tez to bedzie w porzadku
W sumie to i racja-jak się ma opinię innych gdzieś to cała reszta nie ma znaczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 12:10   #516
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Ale o tym mowimy, malujemy sie dla siebie, nie dla innych.
Jak ktos sie dobrze czuje we wlasnej naturalnej skorze to ok. Ale przyznacie, ze sa kobiety, u ktorych az sie prosi o deczko makijazu.
A wykonanie mojego makijazu (fluid, puder, roz i kreski na powiekach) bez wojtka zajmuje mi jakies hmmm, 2-3 minuty

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 12:13   #517
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Ale o tym mowimy, malujemy sie dla siebie, nie dla innych.
Jak ktos sie dobrze czuje we wlasnej naturalnej skorze to ok. Ale przyznacie, ze sa kobiety, u ktorych az sie prosi o deczko makijazu.
A wykonanie mojego makijazu (fluid, puder, roz i kreski na powiekach) bez wojtka zajmuje mi jakies hmmm, 2-3 minuty

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Ale to jest Twoja opinia a nie tej kobiety bez makijazu, wiec niech sobie brdzie bez
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-28, 12:17   #518
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Ale o tym mowimy, malujemy sie dla siebie, nie dla innych.
Jak ktos sie dobrze czuje we wlasnej naturalnej skorze to ok. Ale przyznacie, ze sa kobiety, u ktorych az sie prosi o deczko makijazu.
A wykonanie mojego makijazu (fluid, puder, roz i kreski na powiekach) bez wojtka zajmuje mi jakies hmmm, 2-3 minuty

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
2-3 min- jezu.... ja 10 min i to bez kresek bo nie umiem.
Zresztą stwierdzam ze obecnie i makijaż mi nie pomoże. Musiałabym dobrze się wyspać i odpocząć bo moja twarz jest po prostu zmęczona, bez blasku. Miałam ostatnio zabieg infuzji tlenowej ale to i tak za mało. W moim przypadku tylko sen sen sen ale to chyba na emeryturze
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 16:01   #519
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

hej

byłam dzisiaj u nas w Wydziale Komunikacji załatwić 3 sprawy, do każdej inny numerek, milion ludzi i ja z Olką i wielką torbą ziarenek dla ptaków do karmnika to był baaaardzo zły pomysł, żeby ją tam zabrać i kupować wcześniej te zakichane ziarenka, w których cały czas grzebała

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
To ja chyba się wyjątkowo grzebie, bo mi i Kubie potrzebna jest godzina, żeby wyjść rano z domu. Tzn ja ogarniam siebie, a po 30min budzę Kubę.
Z tym że myje rano włosy i maluje się... Powiedzcie, że Wy też i wcale taka gapa ze mnie nie jest
ostatni raz rano myłam włosy w liceum, miałam przez jakiś czas taką fazę, że nawet jak musiałam przed 5 rano na autobus wstać, to myłam teraz za cholerę by mi się nie chciało; jak zapomę umyć wieczorem, to rano suchy szampon i jakoś ujdzie tylko, że ja i tak mam cały czas mopa, więc w sumie nic nie widać

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Nie, bo szkoda mi czasu rano. Wole kawe w spokoju wypic. Tylko tusz na rzesy, zeby, wlosy i jestem gotowa.
ja to samo, czasem od wielkiego dzwonu krem BB, ale to już muszę mieć w planach jakiś wypad do Biedronki czy coś

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
jak TZ jest w domu to dba o sniadanie na cieplo plus kawe mi do lazienki zanosi jak sie maluje
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 20:55   #520
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

ho ho ho ho kwestia makijazu rozpaliła wątkek

Ja codziennie wstaję o 6, w sobote i niedziele też bo tak juz jestem przywyczajona, ze sie budze i bez budzika wiec jak kiedys w niedziele dokimalismy do 8 bo noc była ciezka to mialam wrazenie, ze nie zdążę rosołu ugotowac
Generalnie codziennie rano jak wstaje do pracy to myję włosy, makijaz obowiazkowo (fluid, tusz, bronzer,no i ostatnio nie wychodze z domu bez umalowanych ust- jakis fetysz mi sie załączył i szminka musi byc ). Śniadania nie jem. Bardzo często jeszcze rano sprzatam kuchnie (bo tz wstaje w nocy i je albo wraca z pracy i buszuje po kuchni), robię sniadanie młodemu do kanapnika a potem go budzę 6,45. Ubiera sie, czasem je czasem nie, myjemy zęby i wychodzimy 7,15. Zawoże go do szkoły na 7,30
i w pracy jestem na 8 (mam 25 km).

ELLLMI, wyobrazam sobie tą sytuację z ziarenkami
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 21:30   #521
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

widzę dyskusja makijażowa trwa
ja jestem typ "labadziary" nieważne czy myję kibel czy idę☠na imprezę to moj rytuał
z wiekiem makijaż jest coraz bardziej pracochłonny i kosmetyczka cięższa
nie wyobrażam sobie być bez mejkapa ale zazdroszczę kobietą urody, które świetnie wyglądają bez
ja bez mejkapu kojarzę☠się☠z chorobą bo tylko ciężka grypa może mnie powstrzymać przed nieużywaniem pędzla

ja to kocham, sprawia mi to przyjemność, daje poczucie komfortu i luksus bo na kosmetyki wydaje ogromną kasę, to jest takie moje

ale nie neguję tych co się nie malują, chociaż czasem spotykam takie co się☠proszą☠by co nieco podkreślić
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-28, 23:14   #522
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
ho ho ho ho kwestia makijazu rozpaliła wątkek

Ja codziennie wstaję o 6, w sobote i niedziele też bo tak juz jestem przywyczajona, ze sie budze i bez budzika wiec jak kiedys w niedziele dokimalismy do 8 bo noc była ciezka to mialam wrazenie, ze nie zdążę rosołu ugotowac
Generalnie codziennie rano jak wstaje do pracy to myję włosy, makijaz obowiazkowo (fluid, tusz, bronzer,no i ostatnio nie wychodze z domu bez umalowanych ust- jakis fetysz mi sie załączył i szminka musi byc ). Śniadania nie jem. Bardzo często jeszcze rano sprzatam kuchnie (bo tz wstaje w nocy i je albo wraca z pracy i buszuje po kuchni), robię sniadanie młodemu do kanapnika a potem go budzę 6,45. Ubiera sie, czasem je czasem nie, myjemy zęby i wychodzimy 7,15. Zawoże go do szkoły na 7,30
i w pracy jestem na 8 (mam 25 km).

ELLLMI, wyobrazam sobie tą sytuację z ziarenkami
Najbliżej mi chyba do Ciebie
U nas pobudka 6:20 (no dobra, dziś 6:40 :/), w pół godziny myje włosy , ubieram się (zwykle najwięcej czasu tracę na wybranie ubrań :/), robię makijaż (zawsze - tonik, serum, krem, podkład, puder matujacy, róż, tusz), suszę włosy i układam (po keratynowym prostowaniu nie muszę już używać prostownicy), przygotowuje śniadanie dla Kuby i dla siebie do pracy, budzę Kubę, on zjada, ubiera się i wychodzimy ok 7:30. O 8 jestem w pracy.

SILVER, ELLMI - u mnie suchy szampon nie daje rady, myje włosy co drugi dzień, co drugi dzień grzywkę. Zresztą ja mam pie rdolca na punkcie wlosow, muszą być idealnie ułozone.

Do pracy ubieram się elegancko (taka specyfika), makijaż zawsze zrobiony, włosy ułożone, zresztą lubię dobrze wyglądać lepiej się wtedy czuję. Makijaż delikatny, ale musi być.

W sobotę ostatnio wstajemy ok 9

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 05:30   #523
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

U mnie przeważnie Oliwke do przedszkola zaprowadza niania bo my z Tż już wtedy dawno w pracy. Ale jak miałam II zmianę to wstawałam o 7, ubieranie, włosy, tylko podkład jak zdążyłam za nim się Oliwa obudziła. Ją budziłam o 7:30, najpóźniej o 8 byłyśmy w predszkolu. 8 to jest taki nasz max w przedszkolu bo po 8 dzieci ida siku przed śniadaniem i wtedy scena rozstania z Oliwka jest jeszcze gorsza niż zazwyczaj. W weekend wstajemy między 6:30 a 8 w zależności jak oliwa ale staramy się ją brac do naszego łóżka żeby jeszcze trochę poleżeć
Włosy myję co dugi, trzeci dzień w zależności od tego jak wyglądają. naszczęście do pracy ubieram się jak bądź mogłabym nawet w dresach przyjść ale z reguły staram się choć odrobinę elegancko. ogólnie mogłabym całe życie w jeansach chodzić. Ale zawsze mamy wszyscy przygotowane ubrania wieczorem żeby rano się nie miotać.


Boże dziewczyny ja wiem że moje przedszkole to tylko mały wiejski niedofinansowany oddział a pnie się naprawdę starają ale ... wczoraj od razu pani mówi że Oliwka miała taki mały wypadek, na leżakowaniu obdarła sobie piętkę o leżak (takie mini polowe łóżka mają dzieci) bo coś tam z niego wystawałao ale ma założony opatrunek i wymienione łóżko. Już w szatni nie dała sobie buta ubrać bo ją urażał, krew była na skrpetce. W domu Tż nawet nie pomyślał i ściągnął jej tą skarpetke razem z opatrunkiem bo się już do tej skarpetki przykleił. W pięcie dziura jak serdeczny paznokieć, krew się od nowa zaczęła lać Masakra. Cały wieczór jęczenia. W nocy milion pobudek z płaczem. nie winie pań bo mogły nie zauważyć ze jest z tym leżakiem coś nie tak chociaż codziennie składają i rozkładają. A to moje Oliwa nie dość że codziennie z płaczem wchodzi do przedszkola to jeszcze teraz coś takiego.
A jakby było mało to przy którejś z pobudek w nocy przywaliłam paluchem o próg ( jedyny w domu) i złamał mi się paznokieć i wbił się w skórę. Krew lała się jak nie wiem. Do tego bolało, bałam się ze sobie może złamałam ale na szczęście tylko rozcięte ale ledwo buta ubrałam.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 05:33   #524
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

O matko i córko, niech się wam to wszystko szybko goi

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 11:19   #525
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj u nas w Wydziale Komunikacji załatwić 3 sprawy, do każdej inny numerek, milion ludzi i ja z Olką i wielką torbą ziarenek dla ptaków do karmnika to był baaaardzo zły pomysł, żeby ją tam zabrać i kupować wcześniej te zakichane ziarenka, w których cały czas grzebała
o matko! wyobraziłam to sobie haha
Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
no i ostatnio nie wychodze z domu bez umalowanych ust- jakis fetysz mi sie załączył i szminka musi byc ). :
haha mam ostatnio to samo że szminka musi być
Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
SILVER, ELLMI - u mnie suchy szampon nie daje rady, myje włosy co drugi dzień, co drugi dzień grzywkę. Zresztą ja mam pie rdolca na punkcie wlosow, muszą być idealnie ułozone.

masz jakieś sprawdzone sposoby na szybszy porost włosów? postanowiłam zapuszczać nawet zamówiłam jakiś magiczny olejek do włosów z Ali bardzo dobre opinie ma więc sprawdzę.

Ifwka, o kurcze ale pech oby się szybko zagoiło
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 11:55   #526
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Najbliżej mi chyba do Ciebie
U nas pobudka 6:20 (no dobra, dziś 6:40 :/), w pół godziny myje włosy , ubieram się (zwykle najwięcej czasu tracę na wybranie ubrań :/), robię makijaż (zawsze - tonik, serum, krem, podkład, puder matujacy, róż, tusz), suszę włosy i układam (po keratynowym prostowaniu nie muszę już używać prostownicy), przygotowuje śniadanie dla Kuby i dla siebie do pracy, budzę Kubę, on zjada, ubiera się i wychodzimy ok 7:30. O 8 jestem w pracy.

SILVER, ELLMI - u mnie suchy szampon nie daje rady, myje włosy co drugi dzień, co drugi dzień grzywkę. Zresztą ja mam pie rdolca na punkcie wlosow, muszą być idealnie ułozone.

Do pracy ubieram się elegancko (taka specyfika), makijaż zawsze zrobiony, włosy ułożone, zresztą lubię dobrze wyglądać lepiej się wtedy czuję. Makijaż delikatny, ale musi być.

W sobotę ostatnio wstajemy ok 9

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co masz na myśli pisząc, że pół godz myje włosy?

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
U mnie przeważnie Oliwke do przedszkola zaprowadza niania bo my z Tż już wtedy dawno w pracy. Ale jak miałam II zmianę to wstawałam o 7, ubieranie, włosy, tylko podkład jak zdążyłam za nim się Oliwa obudziła. Ją budziłam o 7:30, najpóźniej o 8 byłyśmy w predszkolu. 8 to jest taki nasz max w przedszkolu bo po 8 dzieci ida siku przed śniadaniem i wtedy scena rozstania z Oliwka jest jeszcze gorsza niż zazwyczaj. W weekend wstajemy między 6:30 a 8 w zależności jak oliwa ale staramy się ją brac do naszego łóżka żeby jeszcze trochę poleżeć
Włosy myję co dugi, trzeci dzień w zależności od tego jak wyglądają. naszczęście do pracy ubieram się jak bądź mogłabym nawet w dresach przyjść ale z reguły staram się choć odrobinę elegancko. ogólnie mogłabym całe życie w jeansach chodzić. Ale zawsze mamy wszyscy przygotowane ubrania wieczorem żeby rano się nie miotać.


Boże dziewczyny ja wiem że moje przedszkole to tylko mały wiejski niedofinansowany oddział a pnie się naprawdę starają ale ... wczoraj od razu pani mówi że Oliwka miała taki mały wypadek, na leżakowaniu obdarła sobie piętkę o leżak (takie mini polowe łóżka mają dzieci) bo coś tam z niego wystawałao ale ma założony opatrunek i wymienione łóżko. Już w szatni nie dała sobie buta ubrać bo ją urażał, krew była na skrpetce. W domu Tż nawet nie pomyślał i ściągnął jej tą skarpetke razem z opatrunkiem bo się już do tej skarpetki przykleił. W pięcie dziura jak serdeczny paznokieć, krew się od nowa zaczęła lać Masakra. Cały wieczór jęczenia. W nocy milion pobudek z płaczem. nie winie pań bo mogły nie zauważyć ze jest z tym leżakiem coś nie tak chociaż codziennie składają i rozkładają. A to moje Oliwa nie dość że codziennie z płaczem wchodzi do przedszkola to jeszcze teraz coś takiego.
A jakby było mało to przy którejś z pobudek w nocy przywaliłam paluchem o próg ( jedyny w domu) i złamał mi się paznokieć i wbił się w skórę. Krew lała się jak nie wiem. Do tego bolało, bałam się ze sobie może złamałam ale na szczęście tylko rozcięte ale ledwo buta ubrałam.
Współczuję. Trzymam kciuki żeby wszystko się unormowalo..



Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
o matko! wyobraziłam to sobie haha

haha mam ostatnio to samo że szminka musi być


masz jakieś sprawdzone sposoby na szybszy porost włosów? postanowiłam zapuszczać nawet zamówiłam jakiś magiczny olejek do włosów z Ali bardzo dobre opinie ma więc sprawdzę.

Ifwka, o kurcze ale pech oby się szybko zagoiło
Może wcierka z kozieradki? Poszukaj w necie. Kiedyś robiłam ale przeszkadzał mi zapach rosołu na wlosach wcierka Jantar chyba też na porost. Wit a+E też nie zaszkodzi mozesz też peeling skóry głowy zrobić, oczyścić ha i dodatkowy masaż też może pobudzić cebulki.
Ja aktualnie zagłębiam się intensywnie w temacie wlosowym.. Ale tylko krecone włosy mnie interesuja..

Co do dyskusji makijaż owej. To ja też z tych co zdanie innych ma daleko i głęboko w powazaniu. Aczkolwiek lubię się malować, sprawia mi to przyjemność. Bez makijażu wyglądam jak zapłakana. Nawet mając dzień wolny makijaz musi być. Ja nawet na spacer z psem usta maluje
Włosy muszę umyć rano, z racji tego, że są kręcone. Rano zawsze są poodgniatane.. Czasem zdarzy mi się że umyje wieczorem ale wtedy obowiązkowo następnego dnia zwiazuje.
Ubiór do pracy niestety wymusza na mnie specyfika tego miejsca. Najczęściej są to jeansy u jakąś koszulka. Chciałabym wskoczyć w sukienkę, spódnice. Schudłam sporo i zaczynam akceptować swoje ciało. Nie ukrywam, że chciałabym wyglądać ładnie, elegancko. Ale jak mam 7 palet rozładować to najnormalniej w świecie się nie da

Malo mnie, cały sklep spadł na moje ramiona. Do tego 3 delegacje w najbliższym czasie. 2 osoby odchodzą. Gorączka przedświąteczna już pomału się zaczyna.. Dzieje się dużo, trochę za dużo.. Żyje pracą.. Ale w końcu czuję, że żyje.. I niech tak już zostanie

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 12:22   #527
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Gojka- to chyba chodzilo o to, ze w pol godz nawijka robi wszystkie te rzeczy a nie tylko wlosy ja przynajmniej tak zrozumialam

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 13:02   #528
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

hej

mój TŻ wygrał dzisiaj wszystko, kompromitacja roku
dzwoni do gościa, który montował nam panele, bo miał jeszcze przyjść dokończyć klejenie listew, jak już drzwi zamontują; a ten montażysta taki dość specyficzny jest - bardzo delikatny, ciuchutki, z kobiecym głosem itd. , a TŻ chyba sobie o tym zapomniał; gościu się zgłasza, a ten do niego: "Dzień dobry. Mógłbym rozmawiać z Pani mężem?"

przy sprzątaniu znalazłam kominek i woski, które kupiłam jeszcze w ciąży z Filipem, ale wtedy tak mi wszystko śmierdziało, że schowałam głęboko do pudła; teraz jak znalazł, pełno zapachów do testowania

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
SILVER, ELLMI - u mnie suchy szampon nie daje rady, myje włosy co drugi dzień, co drugi dzień grzywkę. Zresztą ja mam pie rdolca na punkcie wlosow, muszą być idealnie ułozone.

Do pracy ubieram się elegancko (taka specyfika), makijaż zawsze zrobiony, włosy ułożone, zresztą lubię dobrze wyglądać lepiej się wtedy czuję. Makijaż delikatny, ale musi być.
jak w końcu wrócę do pracy, to też zacznę codziennie wyglądać jak człowiek

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Boże dziewczyny ja wiem że moje przedszkole to tylko mały wiejski niedofinansowany oddział a pnie się naprawdę starają ale ... wczoraj od razu pani mówi że Oliwka miała taki mały wypadek, na leżakowaniu obdarła sobie piętkę o leżak (takie mini polowe łóżka mają dzieci) bo coś tam z niego wystawałao ale ma założony opatrunek i wymienione łóżko. Już w szatni nie dała sobie buta ubrać bo ją urażał, krew była na skrpetce. W domu Tż nawet nie pomyślał i ściągnął jej tą skarpetke razem z opatrunkiem bo się już do tej skarpetki przykleił. W pięcie dziura jak serdeczny paznokieć, krew się od nowa zaczęła lać Masakra. Cały wieczór jęczenia. W nocy milion pobudek z płaczem. nie winie pań bo mogły nie zauważyć ze jest z tym leżakiem coś nie tak chociaż codziennie składają i rozkładają. A to moje Oliwa nie dość że codziennie z płaczem wchodzi do przedszkola to jeszcze teraz coś takiego.
A jakby było mało to przy którejś z pobudek w nocy przywaliłam paluchem o próg ( jedyny w domu) i złamał mi się paznokieć i wbił się w skórę. Krew lała się jak nie wiem. Do tego bolało, bałam się ze sobie może złamałam ale na szczęście tylko rozcięte ale ledwo buta ubrałam.
jak już coś się dzieje, to wszystko na raz; uważajcie na siebie
ja kiedyś tak przywaliłam małym palcem w komodę, że na IP pojechałam, bo byłam pewna, że złamany, ale tylko stłuczenie
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 14:38   #529
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Przeciez kobieta maluje sie dla siebie samej, od razu samoocena idzie w gore jak czlowiek sie samemu sobie podoba.


Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
No ale właśnie skoro się nie maluje, to widocznie nie potrzebuje. Jak chodziłam do pracy, to na początku też zawsze full makeup - u mnie to podkład, tusz i powieki. A znimi mam Sodomę, bo są BARDZO opadajace, a nie umiem się malować, więc nieraz na same powieki mi schodziło 10 minut. I na jakiekolwiek wyjścia, imprezy, do kościoła, zawsze te powieki.. Potem mi się zwyczajnie odechcialo i zostałam tylko przy pokładzie i tuszu, bo rzęsy mam jasne, ale długie i lubię je podkreślić. A teraz to już wychodzę bardzo często bez makijażu całkowicie, bo mi zwyczajnie nie potrzeba - i z, i bez jestem tak samo brzydka i makijaż nie ma nic wspólnego z moją samooceną.

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość

A moze te mamy maja na to wywalone? Ja tak mam. Wole sie napic kawy rano, czy pospac dluzej, niz tapete robic.


To nie o swiadomosc chodzi, bo ja wiem, ze lepiej wygladam w makijazu niz bez, ale nic sobie nie robie z opinii innych. Ten makijaz bylby dla mnie, nie dla innych. Skoro ja sie czuje bez ok, to moge straszyc i tez to bedzie w porzadku
Oprócz tego, że nie piję kawy, to z resztą się zgadzam

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość

ja to kocham, sprawia mi to przyjemność, daje poczucie komfortu i luksus bo na kosmetyki wydaje ogromną kasę, to jest takie moje
Nienawidzę, jak mi się wala dużo rzeczy po kosmetyczce, dlatego z kolorowych mam tylko podkład, tusz do rzęs, jedną paletke z 4ma kolorami do powiek i jakiś błyszczyk, i eyeliner sprzed roku, bo miałam ćwiczyć kreski, ake zaniechałam. Zamyka mi się to w jakichś 50 zł

Nawijko, ja też czasem myje sobie włosy rano. Albo ogólnie jak mi się nie chciało kąpać wieczorem, a to już drugi dzień mija, to potem normalnie w ciągu dnia się prysznicuję. Nadal się w domu pytają, czy gdzieś wychodzę wtedy, bo u nas od zawsze jest tak, że kąpiel wieczorem albo przed jakimś ważnym wyjściem.

Edytowane przez hje
Czas edycji: 2017-11-29 o 14:44
hje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-29, 16:02   #530
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

potrzebuje któraś kod na 10% online do Reserved lub Sinsay? ważne do jutra
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 16:06   #531
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Gojka- to chyba chodzilo o to, ze w pol godz nawijka robi wszystkie te rzeczy a nie tylko wlosy ja przynajmniej tak zrozumialam

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Aaa.. Bo ja tak myślę co ta nasza Nawijko z tymi włosami robi.. Chyba a se trzyma tyle czasu odżywki to zrozumiem..
Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
hej

mój TŻ wygrał dzisiaj wszystko, kompromitacja roku
dzwoni do gościa, który montował nam panele, bo miał jeszcze przyjść dokończyć klejenie listew, jak już drzwi zamontują; a ten montażysta taki dość specyficzny jest - bardzo delikatny, ciuchutki, z kobiecym głosem itd. , a TŻ chyba sobie o tym zapomniał; gościu się zgłasza, a ten do niego: "Dzień dobry. Mógłbym rozmawiać z Pani mężem?"

przy sprzątaniu znalazłam kominek i woski, które kupiłam jeszcze w ciąży z Filipem, ale wtedy tak mi wszystko śmierdziało, że schowałam głęboko do pudła; teraz jak znalazł, pełno zapachów do testowania



jak w końcu wrócę do pracy, to też zacznę codziennie wyglądać jak człowiek



jak już coś się dzieje, to wszystko na raz; uważajcie na siebie
ja kiedyś tak przywaliłam małym palcem w komodę, że na IP pojechałam, bo byłam pewna, że złamany, ale tylko stłuczenie
Pamietam jak wszystkie kupowałyscie te świeczki..

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 17:15   #532
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Pamiętam szał na woski

Ale jestem padnięta. nie mogę wypocząć ostatnio wcale, ciągle coś
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 21:47   #533
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;79277571]Pamiętam szał na woski

Ale jestem padnięta. nie mogę wypocząć ostatnio wcale, ciągle coś [/QUOTE]Mam dokładnie to samo. Ledwo żyje.. Ale cieszę się, że mam tą pracę..

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 07:04   #534
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość


masz jakieś sprawdzone sposoby na szybszy porost włosów? postanowiłam zapuszczać nawet zamówiłam jakiś magiczny olejek do włosów z Ali bardzo dobre opinie ma więc sprawdzę.

Ifwka, o kurcze ale pech oby się szybko zagoiło
Hmm o tej andrei słyszałam, same pozytywy na grupach na fb.
Ja od siebie polecam Jantar w szklanej butelce i masaż głowy przed każdym myciem (np wieczorem), pobudza to cebulki.

Choć np na mnie nic nie działa
Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Gojka- to chyba chodzilo o to, ze w pol godz nawijka robi wszystkie te rzeczy a nie tylko wlosy ja przynajmniej tak zrozumialam

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Taaak, dokładnie

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
hej

mój TŻ wygrał dzisiaj wszystko, kompromitacja roku
dzwoni do gościa, który montował nam panele, bo miał jeszcze przyjść dokończyć klejenie listew, jak już drzwi zamontują; a ten montażysta taki dość specyficzny jest - bardzo delikatny, ciuchutki, z kobiecym głosem itd. , a TŻ chyba sobie o tym zapomniał; gościu się zgłasza, a ten do niego: "Dzień dobry. Mógłbym rozmawiać z Pani mężem?"

przy sprzątaniu znalazłam kominek i woski, które kupiłam jeszcze w ciąży z Filipem, ale wtedy tak mi wszystko śmierdziało, że schowałam głęboko do pudła; teraz jak znalazł, pełno zapachów do testowania



jak w końcu wrócę do pracy, to też zacznę codziennie wyglądać jak człowiek
No wiadomka, choć pewnie i teraz nic Ci nie brakuje

TZ faktycznie wygrał internety


iFWKA, jak się wali to wszystko, trzymajcie się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 08:45   #535
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;79277571]Pamiętam szał na woski

Ale jestem padnięta. nie mogę wypocząć ostatnio wcale, ciągle coś [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie to samo. Ledwo żyje.. Ale cieszę się, że mam tą pracę..

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

mam to samo i do tego mam częste krwotoki z nosa
wczoraj chyba przez 15min lalo sie ze mnia jak z kranu
ja chce juz wiosne

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość

Nienawidzę, jak mi się wala dużo rzeczy po kosmetyczce, dlatego z kolorowych mam tylko podkład, tusz do rzęs, jedną paletke z 4ma kolorami do powiek i jakiś błyszczyk, i eyeliner sprzed roku, bo miałam ćwiczyć kreski, ake zaniechałam. Zamyka mi się to w jakichś 50 zł
hje to jesteś dobry materiał na żone- zaradna i ekonomiczna
ja kolorówkę☠traktuję jako pasję, mam kilka podkładów, rozswietlające, matujące,kryjące, lekkie itp, lubie testować bronzery a ostatnio mam fazę na rozświetlacze
cieni akurat nie mam za dużo bo u mnie raczej kreska na codzień
teraz zaczęłam malować usta, to wiadomo, pomadki doszły
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 10:12   #536
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Ja nie umiem się malować, od lat maluje się tak samo (podkład lub krem cc, tusz, puder matujący, róż).
A już rozświetlacze, bronzery, konturowanie to dla mnie magia.
Choć chcialabym się nauczyć.

Ej, nie kojarzę szału na yankee candle.
Za to mam go teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 11:43   #537
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Może wcierka z kozieradki? Poszukaj w necie. Kiedyś robiłam ale przeszkadzał mi zapach rosołu na wlosach wcierka Jantar chyba też na porost. Wit a+E też nie zaszkodzi mozesz też peeling skóry głowy zrobić, oczyścić ha i dodatkowy masaż też może pobudzić cebulki.
Ja aktualnie zagłębiam się intensywnie w temacie wlosowym.. Ale tylko krecone włosy mnie interesuja..
Wcierkę jantar miałam i rzeczywiście super, pełno nowych włosów mi rosło. Muszę kupić , chociaż w rossmanie od jakiegoś czasu nie ma wcierka z kozieradki? nie znam. Muszę poczytać. dziękuję
Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
mój TŻ wygrał dzisiaj wszystko, kompromitacja roku
dzwoni do gościa, który montował nam panele, bo miał jeszcze przyjść dokończyć klejenie listew, jak już drzwi zamontują; a ten montażysta taki dość specyficzny jest - bardzo delikatny, ciuchutki, z kobiecym głosem itd. , a TŻ chyba sobie o tym zapomniał; gościu się zgłasza, a ten do niego: "Dzień dobry. Mógłbym rozmawiać z Pani mężem?"

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Hmm o tej andrei słyszałam, same pozytywy na grupach na fb.
Ja od siebie polecam Jantar w szklanej butelce i masaż głowy przed każdym myciem (np wieczorem), pobudza to cebulki.

Choć np na mnie nic nie działa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jantar miałam i cuda działał ! dużo nowych włosów. Teraz wcieram właśnie olejek Andra z Ali
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 13:29   #538
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
mam to samo i do tego mam częste krwotoki z nosa
wczoraj chyba przez 15min lalo sie ze mnia jak z kranu
ja chce juz wiosne

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------


hje to jesteś dobry materiał na żone- zaradna i ekonomiczna
ja kolorówkę☠traktuję jako pasję, mam kilka podkładów, rozswietlające, matujące,kryjące, lekkie itp, lubie testować bronzery a ostatnio mam fazę na rozświetlacze
cieni akurat nie mam za dużo bo u mnie raczej kreska na codzień
teraz zaczęłam malować usta, to wiadomo, pomadki doszły
Ja też osłabiona bardzo byłam od jakiegoś czasu-na tyle że dziś wstałam chora. Atakowała mnie choroba już dawno ale dziś kumulacja wszystkiego,spałam 5 godzin i mój organizm się chyba poddał.

Co do kosmetyków ja ostatnio robiłam generalne porządki (i w szafie i w głowie &#128522 i pozbyłam się kilku podkładów,zostawiłam jeden na jakieś awaryjne sytuacje. Róże,kredki do oczu i brwi,tusze-wszystko poszło do kosza. Mam teraz bardzo minimalistyczną kosmetyczkę. Jedynie pomadek mam sporo bo na tym punkcie to od dawna mam bzika.

Co do pielęgnacji też zmniejszyłam zapasy. Nadal dbam o siebie jak wcześniej ale z mniejszym zapasem kosmetycznym. Nic już nie kupuje właściwie. Używam przede wszystkim dermokosmetyków więc teraz lubię pobuszować w aptece jeśli już 😉
Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja nie umiem się malować, od lat maluje się tak samo (podkład lub krem cc, tusz, puder matujący, róż).
A już rozświetlacze, bronzery, konturowanie to dla mnie magia.
Choć chcialabym się nauczyć.

Ej, nie kojarzę szału na yankee candle.
Za to mam go teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Metoda prób i błędów wszystkiego można się nauczyć. Ja nauczyłam się z YT ale to tylko podstawy,chciałabym umieć dużo więcej ale chyba nie mam do tego talentu. To co umiem raczej mi wystarczy

Co do wosków to ja kojarzę coś że na początku naszego pisania chyba było coś takiego. Ja w tamtym roku szalałam,w tym jeszcze mnie nie poniosło (aż tak &#128521. Z YC lubię "mroźną żurawinę"-mogłabym żyć tym zapachem non stop. Uwielbiam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Zamawiała któraś z was coś z romwe albo shein?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 14:50   #539
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Z czego?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 15:14   #540
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Z czego?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Coś na podobie ali bo też chińszczyzna 😛 Podobno spora część ubrań to dokładnie to samo co jest w zarze. Czasami przychodzą nawet z metkami zary. Tylko wiadomo ceny się różnią 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-10 15:30:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.