Sprawa ślubu - kłamstwo? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-30, 01:07   #31
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Sprawa ślubu - kłamstwo?

Zostaw go, to nieudacznik który swoje problemy przypisuje innym. Być może jego mamusia wpoiła jemu przeświadczenie o jego wyjątkowości, któremu on teraz nie umie sprostać. W każdym razie marnie skończysz obok niego. Zniszczy Cię i poczucie własnej wartości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 01:12   #32
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Sprawa ślubu - kłamstwo?

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
Zostaw go, to nieudacznik który swoje problemy przypisuje innym. Być może jego mamusia wpoiła jemu przeświadczenie o jego wyjątkowości, któremu on teraz nie umie sprostać. W każdym razie marnie skończysz obok niego. Zniszczy Cię i poczucie własnej wartości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ponoć on nie miał swoich problemów. Uważam, że możliwe że nie dojrzał do niektorych rzeczy. Nie miał zbytniego doświadczenia. Na jego mamę bym nie zwalała. To nie w moim stylu. Obraził moją mamę i to było bardzo przykre. Nigdy do głowy by mi nie przyszło, żeby tak kogoś upokorzyć.
Ja się już czuje zniszczona. Non stop słuchałam, że nic nie osiągnełam w życiu. Non stop o moich studiach, że nic nie znaczą. Trochę to potrwa zanim wrócę do siebie. Wiem na pewno, że nie chce żadnego faceta. Najpierw chce zadbać o swoje zdrowie, pracę i hobby, a dopiero później jakaś relacja czy związek...
Seph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 01:15   #33
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Sprawa ślubu - kłamstwo?

No i pożegnaj go... Szkoda czasu na takiego człowieka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 09:47   #34
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Sprawa ślubu - kłamstwo?

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
Ponoć on nie miał swoich problemów. Uważam, że możliwe że nie dojrzał do niektorych rzeczy. Nie miał zbytniego doświadczenia. Na jego mamę bym nie zwalała. To nie w moim stylu. Obraził moją mamę i to było bardzo przykre. Nigdy do głowy by mi nie przyszło, żeby tak kogoś upokorzyć.
Ja się już czuje zniszczona. Non stop słuchałam, że nic nie osiągnełam w życiu. Non stop o moich studiach, że nic nie znaczą. Trochę to potrwa zanim wrócę do siebie. Wiem na pewno, że nie chce żadnego faceta. Najpierw chce zadbać o swoje zdrowie, pracę i hobby, a dopiero później jakaś relacja czy związek...
Wywal go

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 10:11   #35
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Sprawa ślubu - kłamstwo?

Zdecydowanie nie ma czego ratować. Ten człowiek Cię poniża, dołuje, deprecjonuje...
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 15:49   #36
fajna_babka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 43
Dot.: Sprawa ślubu - kłamstwo?

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
Dziewczyny otóż mam taką sytuację. Od 3 miesięcy jestem zaręczona. Myślałam, że związek idzie w dobrym kierunku skoro chłopak się oświadczył. Od tamtego momentu pytałam wybranka co ze ślubem oraz z mieszkaniem bo mamy swoje oszczędności i jak najbardziej jesteśmy w stanie wziąć jakąś mniejszą pożyczkę i kupić mieszkanie. W odpowiedzi dostawałam zbywające teksty w stylu:
- mamy ważniejsze sprawy na głowie
- teraz o tym nie myślę
- za 2 lata o tym pomyślimy

Po dzisiejszej kłótni okazało się, że nie chce brać ze mną ślubu ani kupować mieszkania bo nie jest mnie pewny oraz (uwaga) boi się, że będę się zachowywać tak samo jak moja mama (moja mama od jakiegoś czasu jest w separacji z tatą i bardzo się kłocą). Zabolało mnie to cholernie... szczerze dla mnie to jest koniec związku. Czuje się oszukana bo wypytywałam o ślub wiele razy skoro się oświadczył, a teraz czuje że to była jakaś zasłona, teatrzyk który miał uśpić moją czujność. Chciał nam ponoć dawać szansę ale jak usłyszałam dzisiaj, że boi się, że będę taka sama jak własna mama to tak jakby mnie ktoś strzelił w twarz.

Jesteśmy razem od prawie 4 lat. Ja mam 26 lat, on 27...



Przepraszam za słabą stylistykę i pisownię ale jestem jeszcze w nerwach... Potrzebuje jakiegoś wsparcia bo jestem rozwścieczona oraz rozżalona...
Powiem tak, śłub to ecyzja na cae życie której musicie być 100% pewnie. Nie ma sensu planować kiedy macie wątpliwości.
fajna_babka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 15:50   #37
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Sprawa ślubu - kłamstwo?

Cytat:
Napisane przez fajna_babka Pokaż wiadomość
Powiem tak, śłub to ecyzja na cae życie której musicie być 100% pewnie. Nie ma sensu planować kiedy macie wątpliwości.
Słyszałaś o rozwodach?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-30, 17:05   #38
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Sprawa ślubu - kłamstwo?

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;79310081]Słyszałaś o rozwodach?[/QUOTE]

Niby tak ale tutaj chodziło użytkowniczce pewnie o to że mój związek miał o wiele wiele większe szanse na rozwód za pewne już po roku lub 2 latach...

Tak na trzeźwo myśląc to lepiej się nie żenic i nie robic wspólnych inwestycji niż później się rozwodzić. Kto później kogo spłaci i pewnie cały proces jest bardzo mało przyjemny. A ja należę do bardzo wrażliwych osób więc wolałabym tego uniknąć...

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez fajna_babka Pokaż wiadomość
Powiem tak, śłub to ecyzja na cae życie której musicie być 100% pewnie. Nie ma sensu planować kiedy macie wątpliwości.
Otóż to...
Seph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 21:54   #39
fajna_babka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 43
Dot.: Sprawa ślubu - kłamstwo?

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
Ale on mnie za te wszystkie słowa nigdy nie przeprasza. Jest cyniczny i drwił ze mnie podczas tej rozmowy. Szczerze jak sobie to przypomnę to mnie szlag trafia. Ja się nigdy tak nie zachowywałam wobec niego.

W kłotni dzień przed oświadczynami w złości mi powiedział, że się oświadcza ze względu na swoją mamę... Też byłam dość zdziwiona i póżniej mówił, że chciał mi tymi tekstami tylko dokopać i to nie było na serio. Zaczynam w to wierzyć bo jego mama jest śmiertelnie chora i ma dość sporo lat. Jest starsza od mojej. Chorobę lekarze zatrzymali ale to i tak jest duży problem.
Zresztą mam już dosyć... Usłyszałam w swoim kierunku podczas kłotni tyle przykrych rzeczy. Zazwyczaj za to nie przepraszał... Ja święta też nie jestem, wiadomo. Ale jak tak obserwuje to on zazwyczaj jest punktem zapalnym na kłotnie - jego pretensje.

Z tymi zaręczynami to napierała nawet przy mnie bardzo jego rodzina. Ma dość dużą rodzinę i bardzo się liczy z ich zdaniem. Ja go też namawiałam na te zaręczyny i teraz tego żałuje bo widze, że to była kompletna porażka. Według mnie on się nie oświadczył bo chciał... tylko chciał mieć święty spokój żebym ja nie gadała i żeby jego rodzina już też mu nic nie mówiła.


Jaki ja mam sens ciągnąć ten związek? Nigdy ni przyszedł nie przeprosił z kwiatami. Z tym pierścionkiem też były akcje. Straszył mnie że zobaczę pierścionek jak świnia niebo.. Szczerze aż wstyd mi o tym pisać. Jest mi przykro i mam ogromny do niego żal. Też nie byłam święta i rozumiem, że można się denerwować na osobę która od 2 miesięcy bumeluje i nie pracuje. Tak, nie pracuje. Coś czytam w ciągu dnia dotyczącego mojej branży. W tym czasie wykonywałam dużo badań bo miałam problemy zdrowotne i też wynikały one ze stresu więc chciałam kompletnie się wyluzować i niczym nie przejmować. No jak widać mój ukochany tego nie rozumie bo średnio co 3 dzień miałam awanturę, że nic nie robie. 2 lata temu jak pracowałam i studiowałam to słyszałam to samo. Co za różnica czy ja się będę starać czy nie skoro efekt jest taki sam. Jestem zrezygnowana i czuje sie niedoceniona. Jeszcze słyszę od niego że studia moje nic nie znaczą i że nic w życiu nie osiągnęłam... Ja rozumiem kłocić się można o różne rzeczy ale takie teksty ewidentnie chyba rzuca żeby mi dokopać
Ottwórz wino i ciesz sie ze wyszlo przed slubem!!!

Ja sie przed ślubem dowiedziałam że TZ nigdy nie chce sie wyprowadzac z miasta rodzinnego/studenckiego, że już zawsze tu i teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fajna_babka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 14:01   #40
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: Sprawa ślubu - kłamstwo?

Gratuluję decyzji! W porę przejrzałaś na oczy. Daj sobie trochę czasu na przeanalizowanie waszego związku. Najlepiej zapisuj wszystkie sytuacje, w których zachował się jak świnia i przeglądaj to jak zaczynasz się wahać. Za kilka tygodniu poczujesz ogromną ulgę i szczęście, że masz szansę na szczęśliwy związek.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-16 15:01:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.