Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-17, 16:19   #91
kochana-plotkara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 2 362
GG do kochana-plotkara
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

Ja też miałam podobną sytuację Z tym, że chłopak który mi się spodobał był z tej samej szkoły, więc szanse, że ktoś z moich znajomych go zna były spore. Okazało się, że jest to syn przyjaciółki matki mojej przyjaciółki, która bywała u niej codziennie Przez następne pół roku przyjaciółka opowiadała mi wszystkie historie jakie jego matka o nim mówiła, zdobyłam jego numer, spotkaliśmy się pare razy, ale niestety te historie, które opowiadała o nim jego mama mnie zniechęciły
__________________
studentka biologii UJ
I am bored. Take off your clothes.
kochana-plotkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 16:28   #92
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

Ja to bym proponowała nie iść z koleżanką a właśnie samej, żeby można było z Nim pogadać Bo prawdą jest, jak ktoś już pisał, że faceci nie lubią tłumów

A co do mojej historii to:

Raz to chyba 15 lat miałam i obok mnie remontowali blok, no i tam taki budowniczy pracował. Hehe, aż się mama pytała czemu ja tak co 5 minut 20 razy dziennie do tego sklepu chodzę, żeby tylko koło Nich przejść :P Młodym się było, głupim No i tak On się patrzył na mnie, ja na Niego i żadne nie podeszło do Nikogo. Chłopak na oko miał może z 19 lat :P Fajny był z tego co pamiętam

Inna sprawa to kiedyś taką sytuację miałam z... ministrantem
Fajnie się siedzi na mszy, kiedy chłopak siedzący koło księdza Ci oczka puszcza Niestety później parę razy pod rząd nie było go w kościele już. Może do seminarium poszedł? W każdym razie też fajny na oko 21-latek

Ehhh fajne są takie rzeczy :P aż dzisiaj w Empiku spotkałam też przystojniaka w koszulce sił powietrznych mmmm faaaajny był ale skończyło się na uśmiechach
__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 16:47   #93
malenka146
Zadomowienie
 
Avatar malenka146
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 578
GG do malenka146
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

Też miałam taką sytuację.... Jakieś dwa i pół roku temu. W drodze do domu ze szkoły i z powrotem, codziennie mijałam chłopaka, który malował dom dla pewnej kobiety. Spotykałam go przez miesiąc, dzień w dzień. Był baaardzo przystojny () i miał to "coś". Ja nie zrobiłam pierwszego kroku, jedynie nieśmiałe uśmiechy. W końcu zauważyłąm że jego koledzy z pracy się z niego nabijali, że się zakochał (usłyszałam gdy przechodziłam). Chłopak ten był tak zainteresowany, że dopytał się, czy mam rodzeństwo, i wziął numer od mojego brata. Przez jakiś czas pisaliśmy. Jednak okazało się że nie jest taki fajny Znajomość się skończyła, nie żałuję
Nikaria życzę powodzenia, i czekam z innymi Wizażankami na rozwiązanie sytuacji Mam nadzieję że pozytywne dla Ciebie
__________________

malenka146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 18:11   #94
Elaiza186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 415
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

Cytat:
Napisane przez malenka146 Pokaż wiadomość
Też miałam taką sytuację.... Jakieś dwa i pół roku temu. W drodze do domu ze szkoły i z powrotem, codziennie mijałam chłopaka, który malował dom dla pewnej kobiety. Spotykałam go przez miesiąc, dzień w dzień. Był baaardzo przystojny () i miał to "coś". Ja nie zrobiłam pierwszego kroku, jedynie nieśmiałe uśmiechy. W końcu zauważyłąm że jego koledzy z pracy się z niego nabijali, że się zakochał (usłyszałam gdy przechodziłam). Chłopak ten był tak zainteresowany, że dopytał się, czy mam rodzeństwo, i wziął numer od mojego brata. Przez jakiś czas pisaliśmy. Jednak okazało się że nie jest taki fajny Znajomość się skończyła, nie żałuję
Nikaria życzę powodzenia, i czekam z innymi Wizażankami na rozwiązanie sytuacji Mam nadzieję że pozytywne dla Ciebie
tzn?powiedz cos wiecej
jesli chcesz oczywiście
Elaiza186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 18:33   #95
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

cały wątek przeczytałam
to fascynujące
mam nadzieje, że ta historia dobrze się skończy
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 18:44   #96
Catarina71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dębICa/NaPolI
Wiadomości: 289
GG do Catarina71
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

Czytałam od początku i ja jestem ciekawa jak to sie skonczy Zyczę powodzenia i przypadkiem sie nie poddawaj;)
__________________
Catarina71 Życie jest piękne jak żyć się umie Pięć kilo mniej------i prawo jazdy------mój cel
Catarina71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 19:31   #97
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

Nikaria jutro wybierasz się na łowy?
april:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 19:38   #98
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

ja rowniez zycze powodzenia

i chce podac adres strony, ktora moze pomoc w odnalezieniu drugiej osoby www.odezwijsie.pl
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 19:57   #99
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
ja rowniez zycze powodzenia

i chce podac adres strony, ktora moze pomoc w odnalezieniu drugiej osoby www.odezwijsie.pl
Super stronka, może pomóc
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 20:23   #100
Nikaria
Przyczajenie
 
Avatar Nikaria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

April - tak, jutro tam idę Ale tym razem coś kupię, żeby nie było xP
A Wy laski, jakie macie plany na jutro?
Ta strona odezwijsie jest po prostu genialna! Super, że ktoś taką stworzył ^^
Pozdrawiam
Nikaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 22:44   #101
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

Kurcze przeczytałam cały wątek fajna historyjka i jak najbardziej powodzenia

A ta strona fajna moze osiągnać niedługo popularność naszej - klasy
__________________
Bo w życiu o to chodzi by być troche nie poważnym
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-17, 22:46   #102
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

miło poczytać te historie
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:10   #103
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

Nikaria to jak wrócisz od razu zdaj nam relację
april:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:20   #104
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

Cytat:
Napisane przez april:) Pokaż wiadomość
Nikaria to jak wrócisz od razu zdaj nam relację
Właśnie bo czekamy
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 11:20   #105
mini8700
Zadomowienie
 
Avatar mini8700
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

Sledze watek i czekam na dalsza czesc
I wg mnie wiek nie jest wazny w kwestii czy sie podejdzie czy nie, ja juz nie mam nascie lat ale w zyciu bym nie podeszla do niego, tylko czekala co on zrobi. Ale poszlabym bez kolezanki i robila sztuczki przerozne, ale to on musialby zrobic 1szy krok oficjalnie Zalezy od charakteru mysle
__________________
Przytyć
Każda radość którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.

obrona 8 lipca



mini8700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 12:46   #106
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
ja rowniez zycze powodzenia

i chce podac adres strony, ktora moze pomoc w odnalezieniu drugiej osoby www.odezwijsie.pl
Ooo !!! A już myślałam że tylko ja szukam tak kogoś ))


plywok - dzięki czegoś takiego szukałam !!!


->Sunny Tiger
->Nikaria
->OlaBulBul
->i wszyscy pozostali


Jeśli ta stronka wypali, świat będzie 100x lepszy)) Może zrobimy akcje żeby więcej osób się o tym dowiedziało? Możemy dodać stosowny podpis Na przykład coś takiego jak mój?

A może też trzeba założyć osobny temat? Chociaż podpisy chyba byłyby lepsze...

Wiem, roznosi mnie, przepraszam wszystkich, ale poczułam przypływ pozytywnej energii
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:02   #107
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

hehe nie ma za co. a tak ogolnie to chyba nawet na wizazu byl watek o tej stronie. z jakies trzy, moze cztery dni temu, ale nie jestem pewna.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:09   #108
Sunny Tiger
Wtajemniczenie
 
Avatar Sunny Tiger
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 813
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

Myślę że to kwestia czasu, niedługo ludzie będą kojarzyć tą stronkę
Szukałam wątku na ten temat, ale nie znalazłam (chyba że źle szukałam )... może faktycznie warto taki założyć
__________________
Sunny Tiger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 13:44   #109
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

też myślę, że to kwestia czasu tak samo było z naszą klasą
april:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 19:13   #110
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

To i ja sie dołączam bo miałam podobną historie Zobaczyłam go w kościele na pasterce, ale byłam zakochana w innym więc nie czułam jeszcze do niego nic, później widziałam go 3 razy z rzędu w kościele, głupio mi było podejść i zagadać i dostałam za swoje bo więcej sie już nie pojawił. Troche tego żałowałam ale jakoś zapomniałam o nim. Przyszedł marzec, Wielkanoc i zastanawiałam sie czy będzie w kościele ale go nie było i wtedy zdałam sobie sprawe jak bardzo mi go brakuje. Stwierdziłam że musiał poprostu wyjechać z Polski. Wtedy ja stwierdziłam że poczekam na niego a w między czasie go poszukam. Przegadałam z wszystkimi znajomymi swoimi, później dotarłam do dziewczyny która zna dziewczyne która zna sie z nim osobiście Ile ja wtedy poznałam ludzi to szok no ale w końcu dotarłam do dziewczyny, ona dała mu mój nr i napisał sam. Boże jaka byłam wtedy szczęśliwa Ale szybko czar marzeń prysł, bo on sie zupełnie innym niż sobie wyobrażałam. Do tego nie potrafiliśmy sie dogadać, inne priorytety, inne poglądy, diametralnie sie różniliśmy. Do spotkania nawet nie doszło, z resztą mi całkowicie przeszło jak go poznałam. Zupełnie niedawno go poznałam bo w maju, teraz czasem gadamy ale tylko na takie tematy o których mamy to samo zdanie - sport ( o dziwo są takie ) Żałuje tylko jednego - że wtedy nie zagadałam, już dawno wiedziałabym jaka jest rzeczywistość a tak żyłam w marzeniach, pół roku czekałam na niego chociaż nie wiedziałam zupełnie kim jest, gdzie wtedy był ( jak sie okazało mieszka pare ulic ode mnie, nie wiem jakim cudem nigdy go nie widziałam ) ani czy ma dziewczyne. Ale miałam tą nadzieje że go jeszcze zobacze, poznam i może coś więcej z tego będzie ...
Ale mimo wszystko nauczyłam sie troche cierpliwości, tego jak dążyć do celu i spełniać marzenia ( bo poniekąd to było moje marzenie - spotkać go i z nim być, spełniło sie tylko połowicznie)


I jeszcze miałam taką drugą historie w drodze do pewnego sklepu który często odwiedzam często mijałam innego gościa, tzn on stał tam na przystanku, widziałam go 3 razy pod rząd i za czwartym razem podeszłam do niego ale niestety był nieczuły nie moje wdzięki i dał mi najzwyklejszego kosza a wcześniej utrzymywaliśmy kontakt wzrokowy, raz nawet szedł kawałek za mną ... nie żałuje że podeszłam, przynajmniej wiem że nic by z tego nie było i już dawno sobie go wybiłam z głowy ale troszke to była porażka osobista, nie powiem

Teraz mam drugi problem bo podoba mi sie facet, pracuje na mojej uczelni ( ale nie jest wykładowcą) i jest z co najmniej 15 lat starszy głupio mi do niego startować, ten wiek ... nie wiem zupełnie co robić, trudno mi go codziennie oglądać, teraz i tak wakacje to będe pewnie tęsknić ...
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 21:01   #111
bajeczka_snk
Zakorzenienie
 
Avatar bajeczka_snk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 115
GG do bajeczka_snk
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

$Luna$ widzę, że ciekawe masz historyjki :P ja często tak mam, że jakiś gość spodoba mi się gdzieś przypadkiem z wyglądu super a jak się dowiem o nim coś więcej to już szkoda słów. A kiedyś spotykałam jednego gościa w jednym miejscu o tej samej porze, ja szłam na tańce a on skądś wracał. I już po kolejnym "spotkaniu" podszedł do mnie i powiedział, że nazywa się Przemek bla bla bla i czy dam mu swój numer bo wpadłam mu w oko :P koleś hm taki o, ale nie dałam, później trochę żałowałam, ale teraz po jakiś już prawie roku cieszę się, że mu go nie dałam, bo z widzenia widzę, że to jakiś mało ciekawy typ.
A jak tam nasza główna bohaterka i jej sprawa bo mimo wszystko to wątek z jej sprawą heh
bajeczka_snk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 21:47   #112
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

Ciekawy wątek

Zobaczyłam faceta na przystanku przed uczelnią. Bardzo mnie zaintrygował (zresztą i jemu też zaintrygowałam). Potem mijaliśmy się też parę razy (w autobusie, na uczelni). Aż pewnego dnia ten chłopak dzwoni do mnie i zapytał mnie, czy umówię się z nim na spotkanie. Fakt, obcy facet, ale mnie zaintrygował i bardzo chętnie chciałam go poznać I poznałam... Ma niesamowity charakter. Zresztą oszczędzę szczegółów Myślałam o tym, by poszukać z nim kontaktu, ale nie miałam tyle odwagi. Był to zbieg okoliczności, że on przejął inicjatywę.
Ten chłopak próbował pytać się wśród znajomych o wysoką blondynkę (jestem akurat charakterystyczna, wzrost 188cm, długie jasne kręcone włosy - więc nie było problemu). Okazało się, że jego dobra koleżanka zna mnie i podała mu mój numer. I wyszło jak wyszło
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 21:51   #113
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86 Pokaż wiadomość
Ciekawy wątek

Zobaczyłam faceta na przystanku przed uczelnią. Bardzo mnie zaintrygował (zresztą i jemu też zaintrygowałam). Potem mijaliśmy się też parę razy (w autobusie, na uczelni). Aż pewnego dnia ten chłopak dzwoni do mnie i zapytał mnie, czy umówię się z nim na spotkanie. Fakt, obcy facet, ale mnie zaintrygował i bardzo chętnie chciałam go poznać I poznałam... Ma niesamowity charakter. Zresztą oszczędzę szczegółów Myślałam o tym, by poszukać z nim kontaktu, ale nie miałam tyle odwagi. Był to zbieg okoliczności, że on przejął inicjatywę.
Ten chłopak próbował pytać się wśród znajomych o wysoką blondynkę (jestem akurat charakterystyczna, wzrost 188cm, długie jasne kręcone włosy - więc nie było problemu). Okazało się, że jego dobra koleżanka zna mnie i podała mu mój numer. I wyszło jak wyszło

Łał no fakt, po takim opisie wszyscy musieli wiedzieć że chodzi o Ciebie :P
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 22:02   #114
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Łał no fakt, po takim opisie wszyscy musieli wiedzieć że chodzi o Ciebie :P
Hehe

Dalej brnę znajomość z tym chłopakiem. Naprawdę fajny z niego facet i chciałabym, żeby znajomość przekroczyła poza przyjaźń, ale u niego z zainteresowaniem mną coś ciężko (chyba)
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 22:20   #115
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

To chyba najbardziej uroczy wątek na wizażu Czekam na dalszy rozwój wydarzeń i sprawozdanie.
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 22:38   #116
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

Szkoda, że autorka nic nie napisała, co sie tam dziś wydarzyło...moja ciekawośc została niezaspokojona.

Mi kiedyś spodobał się chłopak w autobusie, po prostu oka nie mogłam od niego oderwac. ( Zauważyłam, że w tym wątku dużo z nas miało podobne historie głównie w autobusie lub w kościele). Jak sie okazało on jeździł później codziennie rano o tej same porze co ja i tylko zerkaliśmy na siebie, na takiej zasadzie, że jak ja się na niego spojrzałam to on zawstydzony się odwracał a jak on spojrzał to ja odwracałam wzrok.Zawsze ja wysiadałam na wcześniejszym przystanku, on jechał dalej. Miałam wtedy 16 lat i dziecinne pomysły przychodziły do głowy Któregoś dnia nie wysiadłam na swoim przystanku, tylko pojechałam dalej, bo chciałam zobaczyc, gdzie on wysiądzie. Gdy zobaczyłam że wysiada wysiadłam za nim odczekałam chwilkę i poszłam za nim. Tak się dowiedziałam do jakiego liceum chodzi. To nasze autobusowe zerkanie trwało jakieś dwa mesiące, byłam nim po prostu zachwyconaona. Przeszło mi jak zobaczyłam go któregoś dnia z dziewczyną
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 05:08   #117
Catarina71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dębICa/NaPolI
Wiadomości: 289
GG do Catarina71
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

Może napisze jeszcze cierpliwości
__________________
Catarina71 Życie jest piękne jak żyć się umie Pięć kilo mniej------i prawo jazdy------mój cel
Catarina71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 07:01   #118
Asi_ek
Wtajemniczenie
 
Avatar Asi_ek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 2 050
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

Super historia;D Lubie takie

Pamietam ze jak mialam 15 lat poznalam chlopaka w podobny sposob.
Byl 5 lat starszy i kiedys przypadkiem znalazl sie populudniu na boisku kolo mojej szkoly gdzie bylam.
Przygladal mi sie ale nie podszedl.. i wtedy nagle zniknelam
Potem przyjezdzal kilka dni z rzedu liczac ze mnie zoabczy ale tak nie bylo
Wkoncu po kilku dniach spytal sie chlopakow ktorzy tam byli o mnie(opisal mnie itd.)
A ze mnie znali to dostal moj numer

Ciekawa jestem jak potoczy sie historia autorki watku;D
__________________
Nigdy mnie nie kochał!-szepcze.Podły kłamca!
Skąd wiesz...?
Ktoś mówi Ci, że jest noc, pokazuje księżyc...
Po 12 godzinach nazwiesz go kłamcą?

Asi_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 08:37   #119
Connect
Wtajemniczenie
 
Avatar Connect
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 176
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

Ja tez miałam historie tego typu. Spotkałam chłopaka w 1 kl. i od tamtej pory strasznie mi się spodobał, przez 4 lata się za nim oglądałam i zachwycałam jego wyglądem. Przez 3 lata nie podeszłam i nie odezwałam się. W 4 klasie złożyło się tak że razem chodzilismy na fakultety, dopiero pod koniec roku zdobyłam jego nr gg i teraz rozmawiam z nim na gg i spotykam czasami na 'soczku', dalej mi się podoba i wogóle, ale pozostaje tylko w marzeniach

Założycielce wątku życze powodzenia i żeby facet okazał się również fajny z charakteru
__________________
A ty mnie na wyspy szczęśliwe zawieź,
wiatrem łagodnym włosy jak kwiaty rozwiej, zacałuj
ty mnie ukołysz i uśpij, snem muzykalnym zasyp, otumań
we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu.
(...)
Konstanty Ildefons Gałczyński
Prośba o wyspy szczęśliwe
Connect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 09:58   #120
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Poszukuję chłopaka z wrocławskiego Camaieu!

przebrnelam przez caly watek swietne historie, czekam na rozwoj wypadkow
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.