♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡ - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-04, 17:07   #2071
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez klaudetka Pokaż wiadomość
Petit_Papillon, wiem wiem do mojego brata jedna ciotka nie pojechała, bo nie zaprosił jej dorosłych dzieci z jej wnukami na wesele :P

Niektórzy ludzie to są naprawdę psychiczni. To na mnie powinna połowa rodziny byc obrażona, bo ich nie zaprosiłam
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 17:08   #2072
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Skąd się tacy ludzie biorą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 17:15   #2073
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Niektórzy ludzie to są naprawdę psychiczni. To na mnie powinna połowa rodziny byc obrażona, bo ich nie zaprosiłam
Ale dziwna sytuacja...nie spotkalam.się z taką obraza majestatu...olac nic więcej.
Ja mam ten odciagacz do odkurzacza. Spisuje się świetnie

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 17:16   #2074
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Ktoregos_dnia właśnie nie wiem

zVenus olewam mam ważniejsze sprawy na głowie, niż takich prostaków
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 17:18   #2075
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Kiedyś jak było weselicho to na zasadzie zastaw się a postaw się i jak widać taka mentalność wciąż się utrzymuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 17:27   #2076
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

U nas też połowa mojej rodziny obraziła się, bo nie zaprosiłam wszystkich dzieci ciotek. Skoro nie mam kontaktu to po co mam zapraszać? A po drugie wesele było w Trójmieście, gdzie mieszkam, pracuję, a nie w moich rodzinnych stronach. Pominę fakt, że wszystkim gościom zapewnialismy nocleg w hotelu przy sali, to i tak byli obrażeni, że nie robimy wesela u panny młodej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 17:36   #2077
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
U nas też połowa mojej rodziny obraziła się, bo nie zaprosiłam wszystkich dzieci ciotek. Skoro nie mam kontaktu to po co mam zapraszać? A po drugie wesele było w Trójmieście, gdzie mieszkam, pracuję, a nie w moich rodzinnych stronach. Pominę fakt, że wszystkim gościom zapewnialismy nocleg w hotelu przy sali, to i tak byli obrażeni, że nie robimy wesela u panny młodej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie dogodzisz ludziom....

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Kiedyś jak było weselicho to na zasadzie zastaw się a postaw się i jak widać taka mentalność wciąż się utrzymuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O taaaak. Ale w ogóle jak komuś może przyjść do głowy aby sugerować kogo należało zaprosić a kogo nie...i to w taki sposób...?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-04, 18:31   #2078
chilly_emily
Raczkowanie
 
Avatar chilly_emily
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 373
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
O super podejście
Ja powiedziałam Mezowi, ze jeżeli jego siostra bedzie robiła problem ze zrobieniem swojego bierzmowania to my także przestaniemy brać czynny udział w byciu chrzestnymi jej dzieci (on jest jednej córki, a ja drugiej). Bedziemy tylko na papierze - tak sie skończy. Wiem, ze to moze głupie podejście, ale dlaczego moje dziecko ma mieć gorzej i ktoś ma mu odmówić? Zapytała sie nas tez kiedyś czy mamy kogos asekuracyjnie - No tak mnie zakurzyla, ze szok. Ja moge wziąć i moja siostrę wujeczna, ale W ma jedna jedyna siostrę i chciałby, zeby to ona była chrzestna.
Wiesz...nic na siłę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie z innej beczki - aspirator do noska katarek. Jego podłącza sie do odkurzacza, tak? I normalnie wyciąga „glutki” z noska? Jakos strasznie mnie to przeraża.
No brzmi to strasznie ale przy większym katarku na pewno się sprawdzi...szwagierka ostatnio zakupiła, bo ani gruszką, ani tym co ustami zaciągasz (blee...to dopiero brzmi ochydnie🤢) nie dawała rady...co prawda teraz mały spierdziela na widok odkurzacza ale przynajmniej nic mu nie zalega

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chilly_emily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 18:35   #2079
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez chilly_emily Pokaż wiadomość
Wiesz...nic na siłę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

No brzmi to strasznie ale przy większym katarku na pewno się sprawdzi...szwagierka ostatnio zakupiła, bo ani gruszką, ani tym co ustami zaciągasz (blee...to dopiero brzmi ochydnie🤢) nie dawała rady...co prawda teraz mały spierdziela na widok odkurzacza ale przynajmniej nic mu nie zalega

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pamiętam, że przy młodszej siostrze używaliśmy tego co się ściągało ustami i nie wypadało nic do środka i dobrze oczyszczało ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 18:57   #2080
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

No bo to faktycznie wygląda źle ale nie ma opcji żeby katar doleciał do ust

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 19:01   #2081
chilly_emily
Raczkowanie
 
Avatar chilly_emily
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 373
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Co do chrzcin to ja za bardzo nie wiem co zrobić. Dla mnie to szopka. Ani ja ani mąż nie jesteśmy wierzący, potencjalni rodzice chrześni tym bardziej a teściowa i moja mama nalegają na chrzest. Jeżeli to zrobimy to tylko po to aby ich uszczęśliwić.
Nie znam nikogo kto by pełnił role chrzesnego w sposób jaki powinien. Osoba chrzesna powinna czynnie wychowywać dziecko w wierze a tym czasem nikt mi znajomy tego nie robi, więc po co ten cały chrzest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie podobna sytuacja...ja do chrztu podchodzę bardziej jak do tradycji, niż do kwestii wiary...poprostu tak samo do całej reszty np. świąt no do kościoła co niedzielę prowadzać nie będę rodzina nie jest zachwycona takim podejściem, więc pytają z ironią, po co w ogóle?! no właśnie?! a ostatnio mój ojciec "zagroził", że jak nie ochrzcimy to on sam ochrzci...np. będąc na spacerze ehh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chilly_emily jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-04, 19:13   #2082
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Chilly ja tez bardziej jak do tradycji.
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 19:33   #2083
chilly_emily
Raczkowanie
 
Avatar chilly_emily
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 373
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Pewnie, za granicą często mają lepsze produkty od naszych i bez sensu to wszystko wyrzucać albo przewozić
Heh...bez przesady z tą różnicą jakości ale ceny są często wyższe dlatego my akurat specjalnie jechaliśmy do Polski po większość wyprawki...nawet narożnik przywieźliśmy (mamy busa) bo tego typu meble są zdecydowanie w Polsce tańsze ale za to używki w Holandii w super stanie i za grosze można wyhaczyć...praktycznie cały dom wyposażyłam za pół darmo no i ciuchy można kupić w fajnych promocjach także zależy jak leży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chilly_emily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 19:34   #2084
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

To jest tak indywidualna kwestia, że nikomu nic do tego 'po co i na co'. Ja staram się wierzyć roznie to bywa, święta nie jestem, ale staramy się. A odkąd jest dziecko to staramy sie bardziej, żeby miało odpowiednie, wedlug nas, wzorce. Ale jedna z moich najbliższych koleżanek nawet nie przystąpiła szczerze do spowiedzi przed ślubem i co z tego, jej sprawa. Jej i męża. Nie robiłam jej wykładów i nie patrzyłam krzywo. To wszystko jest kwestią sumienia i nikt nie powinien się drugiemu człowiekowi tłumaczyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 19:46   #2085
affairz
Raczkowanie
 
Avatar affairz
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 286
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Zmieniając temat zapytam co bierzecie dla bobasa do szpitala ??
affairz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 19:51   #2086
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Z ciuszków nic, rzeczy na wyjście mąż mi dowiezie. Resztę zapewnia szpital a tak to tylko pieluchy, chusteczki itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 20:01   #2087
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Ej normalnie albo jestem ślepa albo co, nie widze juz gemini w darmowej dostawie jutro!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 20:16   #2088
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Novakia faktycznie nie ma ich
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 20:17   #2089
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez affairz Pokaż wiadomość
Zmieniając temat zapytam co bierzecie dla bobasa do szpitala ??
3 pajace, 3 bodziaki na długi rękaw, 3 spodenki ze stópkami, czapeczkę, niedrapki, ręcznik, kocyk, 3szt pieluch tetrowych, 1 flanelową, rożek, małą paczkę pampersów, chusteczki, kombinezon dowiezie mąż bo za dużo zajmuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-04, 20:40   #2090
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez klaudetka Pokaż wiadomość
Teraz to mnie nastraszyłyście :P ostatnie usg wyszło 2 tyg wcześniej niz wg om

Czy lekarze jakoś wiedzą, że te wody są zielone czy dopiero przy porodzie np właśnie mogą być problemy z tętnem dziecka i to jest sygnał?

Na samolocie w gabinecie można sprawdzić ale to chyba tylkonesli jest choć malutkie rozwarcie. mi sprawdzali w szpitalu
Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
A po co chcą wprowadzić dziecko do kościoła skoro sami do niego nie należą?







To też jest dla mnie głupotą, że po rozwodzie nie można wziąć ponownie ślub ani nawet nie można przyjąć sakramentu. Co ma zrobić kobieta/mężczyzna zdradzany/bita, dalej być ze swoim oprawcą bo religia zabrania rozwodów?

Jestem osobą wierzącą, praktykującą, ale niektórych rzeczy nie rozumiem i nie do końca się zgadzam.
Najlepsze jest to że np mój chrzestny mieszka we Włoszech. Jego żona jest rozwódka i maja tylko ślub cywilny a tam normalnie otrzymują rozgrzeszenie i chodzą do komunii


Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
A temat księży to już w ogóle dla mnie masakra







My kupujemy zwykłą gruszkę, na lekkie katarki i Katarek do odkurzacza jak już będzie trzeba mocniej wyciągnąć gluty







Od 1,5 godziny prasuję ubranka małego, końca nie widać. Już widzę, że mam sporo 62 i 68 więc będą na później. Te rozmiarówki też są jakąś pomyłką, nie ma powtarzalności. Najlepsze są ubranka gdzie nie jest napisany rozmiar/wiek a waga dziecka

Ojjj ja bym na gruszkę nie stawiała. Z córka kupiłam i ona nawet zwykłego glutka małego nie potrafiła wyssać. U nas przy dużym Katarze tylko do odkurzacza się sprawdza. Tym do ust odciągając to płuca można sobie wypruć a się nie odciągnie kataru.

Cytat:
Napisane przez Hadise Pokaż wiadomość
Ja na razie nie kupuje, jak będzie potrzebny apteki na każdym kroku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W srodku nocy jak Ci się dziecko będzie męczyło od kataru to raczej średnio apteki szukać

Cytat:
Napisane przez klaudetka Pokaż wiadomość
My wzięliśmy aspirator do nosa BPA free z możliwością podpięcia pod odkurzacz na wypadek duże kataru. Mój chciał najpierw gruszkę, to mu powiedziałam że możemy kupić to i to, ale gruszką bedzie się bawił on :P
Do paznokci wzięłam zestaw bezniklowy z Nuvity.
Jeszcze się rozglądam za jakąś fajną szczotką do włosów, kupiłyście/macie już może jakąś?

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

A właśnie mialam Was zapytać

Czy na porodówkę bierzecie dla dzidzi też jakiś mniejszy ręczniczek czy ten taki z kapturkiem? Na wypadek gdyby kupka okazała się...okazała nie wiem czy coś poza pampersami i chusteczkami/wacikami jeszcze brać?
A po co ręcznik na porodówkę ręcznik dla dzidzi? Ja w ogóle nie biorę do szpitala ręcznika dla dziecka. Po co?

Cytat:
Napisane przez chilly_emily Pokaż wiadomość
Wiesz...nic na siłę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

No brzmi to strasznie ale przy większym katarku na pewno się sprawdzi...szwagierka ostatnio zakupiła, bo ani gruszką, ani tym co ustami zaciągasz (blee...to dopiero brzmi ochydnie🤢) nie dawała rady...co prawda teraz mały spierdziela na widok odkurzacza ale przynajmniej nic mu nie zalega

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 20:48   #2091
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez affairz Pokaż wiadomość
Zmieniając temat zapytam co bierzecie dla bobasa do szpitala ??
Na wyjście to wiadomo pajaca bodzia jakis kaftan moze spiwor lub nie czapke kocyk. A tak stricte do szpitala to jakies pampki chusteczki podkład żeby nie leżała na pościeli szpitalnej coś na ewentualne odparzenia...resztę będziemy dowozic.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Na samolocie w gabinecie można sprawdzić ale to chyba tylkonesli jest choć malutkie rozwarcie. mi sprawdzali w szpitalu


Najlepsze jest to że np mój chrzestny mieszka we Włoszech. Jego żona jest rozwódka i maja tylko ślub cywilny a tam normalnie otrzymują rozgrzeszenie i chodzą do komunii





Ojjj ja bym na gruszkę nie stawiała. Z córka kupiłam i ona nawet zwykłego glutka małego nie potrafiła wyssać. U nas przy dużym Katarze tylko do odkurzacza się sprawdza. Tym do ust odciągając to płuca można sobie wypruć a się nie odciągnie kataru.



W srodku nocy jak Ci się dziecko będzie męczyło od kataru to raczej średnio apteki szukać



A po co ręcznik na porodówkę ręcznik dla dzidzi? Ja w ogóle nie biorę do szpitala ręcznika dla dziecka. Po co?



Dokładnie
Ja też o ręczniku bym nie pomyślała ale u mnie chyba kapia nadal dziecko. A jak gdzieś nie kapia? Tylko każą samemu? No to by się ręcznik przydał. Muszę obczaic jak teraz jest u mnie w szpitalu.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 20:51   #2092
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Na wyjście to wiadomo pajaca bodzia jakis kaftan moze spiwor lub nie czapke kocyk. A tak stricte do szpitala to jakies pampki chusteczki podkład żeby nie leżała na pościeli szpitalnej coś na ewentualne odparzenia...resztę będziemy dowozic.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Ja też o ręczniku bym nie pomyślała ale u mnie chyba kapia nadal dziecko. A jak gdzieś nie kapia? Tylko każą samemu? No to by się ręcznik przydał. Muszę obczaic jak teraz jest u mnie w szpitalu.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Jeśli w szpitalu kąpią dziecko to sami je wycierają swoimi rzeczami. Ja jednak nie będę wyrażać zgody na kąpanie,a już napewno nie w pierwszej dobie. Planuje w ogóle nie kąpać w szpitalu.chyba że pobyt się przedłuży
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 20:57   #2093
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Ja biore recznik dla dziecka. Przeciez jak kapia to jak mam je wytrzeć. U nas nikt nie wyciera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Novakia faktycznie nie ma ich
No zesz w morde w dupe no, po co tyle czekam😤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 21:00   #2094
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Ja biore recznik dla dziecka. Przeciez jak kapia to jak mam je wytrzeć. U nas nikt nie wyciera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------


No zesz w morde w dupe no, po co tyle czekam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kapia i nie wycieraja? W sensie że kapia oray Tobie - pomagają i Ci je dają tak? Bo u mnie to było tak z 1 córką że mi ją wykapana ubrana i naoliwkowana przynosili co rano do sali. Ręcznik mi w ogóle nie był potrzebny

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 21:02   #2095
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

U nas kapią na sali gdzie się leży, wycierają same i ubierają pampersa. Dziecko ubrane w pampersa dają mamie i ona ubiera resztę
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 21:04   #2096
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Kapia i nie wycieraja? W sensie że kapia oray Tobie - pomagają i Ci je dają tak? Bo u mnie to było tak z 1 córką że mi ją wykapana ubrana i naoliwkowana przynosili co rano do sali. Ręcznik mi w ogóle nie był potrzebny

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
No u mnie tak właśnie robią, na sali kąpią, a raczej tatuś kąpie a one ewentualnie pomagają i oddają dziecko zawinięte w ręcznik, który im dajesz. Sama musisz wytrzeć i ubrać, chyba, że ktoś nie chce albo się boi to one wycierają i ubierają ale ręcznik trzeba mieć. U mnie trzeba mieć wszystko i ubranka też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 21:06   #2097
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
No u mnie tak właśnie robią, na sali kąpią, a raczej tatuś kąpie a one ewentualnie pomagają i oddają dziecko zawinięte w ręcznik, który im dajesz. Sama musisz wytrzeć i ubrać, chyba, że ktoś nie chce albo się boi to one wycierają i ubierają ale ręcznik trzeba mieć. U mnie trzeba mieć wszystko i ubranka też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to inna bajka...właśnie myślę czy u mnie teraz nie będzie tak samo. Bo jak byłam u koleżanki w odwiedziny to widziałam że na salach są takie wieeelkie umywalki jak wanienki no i podejrzewam że się tam właśnie dzieciaka kapie...i pewnie ręcznik muszę mieć! Kurde trzeba doczytać na str szpitala

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 21:09   #2098
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Kapia i nie wycieraja? W sensie że kapia oray Tobie - pomagają i Ci je dają tak? Bo u mnie to było tak z 1 córką że mi ją wykapana ubrana i naoliwkowana przynosili co rano do sali. Ręcznik mi w ogóle nie był potrzebny

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Kapia na sali przy mnie, w umywalce-wanience pod kranem, prosi o recznik lub kladzie na lozku na recznik (ja akurat mialam lozko przy samej umywalce) i sama dalej jade. Pytaja czy pomoc ale jakos sobie radzilam i nie chciałam. Za to samemu kapac nie pozwalali. Poza tym chyba juz sie odeszło od oliwkowania dzieci po kąpieli, a jak ktos chce to sam sobie smaruje wg uznania. Ja bardzo chcialam zobaczyc kapiel no i w ogole nie wiem jakbym przezyla jakby go zabrali. Raz z moich oczu zniknal na szczepienie i na pobranie probki z ciemiaczka chyba to umieralam juz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 21:12   #2099
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Ojjj ja bym na gruszkę nie stawiała. Z córka kupiłam i ona nawet zwykłego glutka małego nie potrafiła wyssać. U nas przy dużym Katarze tylko do odkurzacza się sprawdza. Tym do ust odciągając to płuca można sobie wypruć a się nie odciągnie kataru.

A po co ręcznik na porodówkę ręcznik dla dzidzi? Ja w ogóle nie biorę do szpitala ręcznika dla dziecka. Po co?
np jak będzie glut na wejsciu do noska a nie wcisnę tam palucha to może gruszka da radę nie wiem, nigdy tego nie robilam. Kosztuje kilka złotych wiec w razie czego będzie

Dają swój ręcznik dla dziecka?




Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Kapia i nie wycieraja? W sensie że kapia oray Tobie - pomagają i Ci je dają tak? Bo u mnie to było tak z 1 córką że mi ją wykapana ubrana i naoliwkowana przynosili co rano do sali. Ręcznik mi w ogóle nie był potrzebny

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
U nas na szczęście kąpią na sali, nie uśmiecha mi się oddawanie dziecka do kąpania, tym bardziej, że nie chcę od razu oliwkować go poza tym chyba nie mogą zabrać dziecka bez rodzica
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 21:14   #2100
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ♡ Mamusie Lutowe 2018 cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Kapia na sali przy mnie, w umywalce-wanience pod kranem, prosi o recznik lub kladzie na lozku na recznik (ja akurat mialam lozko przy samej umywalce) i sama dalej jade. Pytaja czy pomoc ale jakos sobie radzilam i nie chciałam. Za to samemu kapac nie pozwalali. Poza tym chyba juz sie odeszło od oliwkowania dzieci po kąpieli, a jak ktos chce to sam sobie smaruje wg uznania. Ja bardzo chcialam zobaczyc kapiel no i w ogole nie wiem jakbym przezyla jakby go zabrali. Raz z moich oczu zniknal na szczepienie i na pobranie probki z ciemiaczka chyba to umieralam juz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam.nadzieje ze już nie używają tyle oliwki...pamiętam jak córkę przywozili to się bałam że mi się wyslizgnie.z rąk taka była tłusta
Sprawdziłam na str mojego szpitala i tam jest tylko zeby zabrac 2koszule wode kubek i sztucce (?) Kapcie i dokumenty...a resztę niby zapewniaja ubranka i pieluchy i podklady...hmmm to ręcznik chyba też

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-27 14:55:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.