Mamusie marcowe 2018 cz. 5 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-05, 18:02   #4231
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
My robimy sobie prezent na Gwiazdkę ale ostatnio jak byłam w sklepie to zobaczyłam coś takiego i musiałam kupić
Na czekoladzie napisze z tyłu, że to od Henia, bo jest na to specjalne miejsce i włożę pod poduszkę
Ale urocze
U mnie Mąż zobaczył, że kupiłam mu słodycze na jutrzejszego Mikołaja i szybciutko poleciał do sklepu niby po piwko jak przyjdzie ten kolega, wrócił z dużą milką i kraftowym napojem melonowym
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 18:06   #4232
ScarlettO
Wtajemniczenie
 
Avatar ScarlettO
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tara
Wiadomości: 2 651
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Załącznik 7345086
Nasza ponad pół kilogramowa panienka oczywiście poprzytulała się ze wszystkich stron...


Cytat:
Napisane przez _Dolly Pokaż wiadomość
Oksytocyna się wydziela czy coś w tym stylu? Właśnie mnie to zastanawiało czy faktycznie miałoby to wpływ Się zastanawiałam jak to jest z kobietami, które karmią starsze dziecko podczas ciąży
Uuu jutro imprezowy dzień się zapowiada
Ja zaczynam jutro III trymestr także dołączam się do świętowania


Selina dzidzia wygląda na taką spokojniutką
Tez dzis zaczęłam 3 trymestr

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Chyba się zalamie...kolejna nieprzespana noc przynajmniej sobie z mężem pogadalam, bo ja w szkole, on w pracy i się mijamy...a jak u was ze spaniem? To ciążowa przypadłość czy może wpływ księżyca??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez mam problemy ze spaniem, dzis spałam ok 7h a wstawałam 5x na siku. Masakra...

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Cześć, właśnie wypiłam glukoze, niestety same małe kubki mieli teraz oby wytrwać te 2 godziny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez piłam taka skoncentrowana, przynajmniej mniej jej było i jakos poszło. Jak badałam sie na IO to piłam w kubku ok 400 ml i masakra

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
I usg zrobi lekarz, a nie polozna Dzisiaj sprobuje sie umowic. Poczytalam opinie o lekarzach, ktorzy maja wolne terminy jak bedziemy i jakos sie ucieszylam, ze jest paru naprawde dobrych. Moze w sumie to ma wiekszy sens, moje polowkowe wydawalo mi sie takie ubogie w porownaniu z waszymi, a teraz lekarz by mogl jeszcze raz dokladnie wszystko sprawdzic
Nie dziwie sie, ze chcesz lepiej podejrzeć dziecia

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Tez slyszalam i w 1 ciazy chcialam stosować ale jakos nie wyszlo.

A slyszalyscie o piciu herbaty z lisci malin i lykaniu wiesiolka na koncowce na usprawnienie porodu i zapobiegniecie peknieciom? Ja mam zamiar. Za 1 razem to juz za pozno bylo jak sie dowiedzialam, teraz zaczne tak jak trzeba.

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------


Tak, u nas w poczekalni jest lazienka na cale szczescie.

Musze doczytać o tej herbatce i wiesiołku
ScarlettO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 18:07   #4233
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Fajna czekolada

Widzę że szalejesz w lumpku jak będziesz miała czas to pochwal się zakupami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz, że jestem zakupoholikiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1512495951.818732.jpg (422,6 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1512495965.719134.jpg (334,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1512495976.803266.jpg (312,6 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1512495990.535978.jpg (370,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1512496001.755309.jpg (334,8 KB, 49 załadowań)
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 18:11   #4234
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Pojechałam do galerii tylko na chwilę, nie było mnie ponad 3h. Masakra. Dzikie tłumy. Jeszcze się w zarze wkurzylam, bo chciałam odebrać paczkę z ubraniami młodego i idę na dział dziecięcy, a mimoza za lada mi mówi, ze odbiór tylko na dziale damskim a tam kolejka do kasy 15 osób. Oczywiście guzik prawda, bo zawsze odbierałam na dziecięcym i nie było problemu, po prostu jej się nie chciało szukać. Wiec stałam w tej kolejce jak to en łoś i myślałam, ze tam zaraz pawia puszcze :/
To cię naściemniała, bo mieli taki zapis w mailu informującym o odbiorze, że można podejść do dowolnej osoby z obsługi

Jak byłam mała, to zawsze ktoś gadaniem o rózgach przyćmił radość z Mikołaja. Człowiek się zastanawiał, czy te jego przewinienia się kwalifikują

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Miał być dzisiaj u mnie facet od mebli dziecięcych żeby zdjąć pomiar, oczywiście się nie odezwał i jak był już 2 godziny spóźniony to ja zadzwoniłam dowiedzieć się o co chodzi, stwierdził że utkwili na montażu i skończą o 19:30 i chcą się spieszyć do rodziny, więc pomiar u mnie zrobiliby po 15. grudnia żeby wyrobić się do 20 lutego ! A ja do niego że ja nie gwarantuję że ja dziecko utrzymam do 20 lutego ! I w ogóle super, ja na ostatnich nogach albo z dzieckiem w domu a oni mi tu z zarazkami będą montować Jutro spotykam się z dekoratorką to się pożalę, może ma inną ekipę
Żartowniś Okaże się, że meble po połówkowym trzeba zamawiać

Mecassie, ja dziś idę w śledziki Takie małe opakowanie mam, to myślę, że wciągnę na raz i się nie zmarnują

Mam już wszystkie wyniki CRP i toxo są ok. Jestem przygotowana, mogę iść do lekarza

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Muszka, bardzo fajny ten twój lumpek Zupełnie niesprane ubranka, kolorki ładnie się trzymają Nie dziwię się, że tak systematycznie zaglądasz
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 18:12   #4235
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Parapet smacznego śledzika
Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
Wiesz, że jestem zakupoholikiem
Masz gdzie to wszystko trzymać ? kolejne piękne łupy ci się trafiły mój lumpek ulubiony podniósł ceny i już go nie lubię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 18:17   #4236
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość

[/COLOR]Muszka, bardzo fajny ten twój lumpek Zupełnie niesprane ubranka, kolorki ładnie się trzymają Nie dziwię się, że tak systematycznie zaglądasz
Też go lubię
Miałam pełny koszyk ale na końcu zrobiłam selekcje i zostawiłam tylko to, co naprawdę mi się podoba ( no może oprócz supermena ale wzięłam ze względu na Tż ) Część rzeczy jest nowych więc naprawdę grzech nie wziąć

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Masz gdzie to wszystko trzymać ? kolejne piękne łupy ci się trafiły mój lumpek ulubiony podniósł ceny i już go nie lubię
W komodzie już niewiele miejsca ale na szczęście mam jeszcze sporą, prawie pustą garderobę w pokoju dzidka więc dam rade
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 18:18   #4237
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Oooo siostro!!!
I zgadzam się z dziewczynami wyżej, dla mnie ważniejsze są wyniki badań niż te kilogramy i to że mój organizm ładnie przyswaja z jedzenia co powinien i dzięki temu m.in jadę dalej bez żelaza.
A jeśli coś tam zostanie, to się zrzuci, nie takie rzeczy się robiło nie?
dokładnie!
wkońcu już jesteśmy umówione na wątek powrotu do formy marcówek

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Ha, jest i glukoza
76-152-137

Dlatego mnie nie ciągnie do słodyczy, bo mój organizm wcale ekspresowo sobie z tym nie radzi

Ale i tak się mega cieszę z takich wyników
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-05, 18:20   #4238
ScarlettO
Wtajemniczenie
 
Avatar ScarlettO
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tara
Wiadomości: 2 651
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Mieszkanie posprzatane
Nie mam pomysłu na obiad. Może podpowiedzieć?
Mąż był rano na komisji w Zusie w związku z tym wypadkiem i oczywiście dostał 0% uszczerbku na zdrowiu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Będziecie sie odwoływać? ZUS to robi wszystko by nie płacić
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Ale jak się miało sporą nadwagę to nie jest wskazane tyć tyle co przeciętne kobiety A dziecko ściąga wszystko co potrzebne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie a tez często okazuje sie ze dla kobiet z duża nadwaga/otyłością ciąża jest środkiem do schudnięcia tez i wszystko jest ok, jak dziecko dobrze przybiera

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Re to pewnie Reserved

Właśnie wiem, ehh może kawa mi pomoże


Dziewczyny planujecie coś na Mikołajki Waszym partnerom?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, kupiłam mu czekoladki i skarpetki z motywem świątecznym
Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Moja starsza ma zapalenie płuc a mąż wrócił z pracy z gorączka Myślę co jeszcze złego może nas dopaść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka oby Ciebie nic nie dopadło!

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Ha, jest i glukoza

76-152-137



Dlatego mnie nie ciągnie do słodyczy, bo mój organizm wcale ekspresowo sobie z tym nie radzi



Ale i tak się mega cieszę z takich wyników
Super ze glukoza taka dobra i ze poprawa z morfo jest
Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
To cukier albo mleko hahaha.

Ja miałam taki napad że wyrzuciłam wszystkie kubki i kupiłam z jednego rodzaju komplet. Potem mi się znudziły i dokupiłam w Ikea 4 takie same, dwa dostalam rok temu na Mikołaja i dwa są od męża przyniesione z jego mieszkania kawalerskiego (okropne)
Teraz chcę na nowo mieć każdy kubek inny bo potem ciężko wymienić cały komplet na nowe

Kobiecie nie dogodzisz
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Miał być dzisiaj u mnie facet od mebli dziecięcych żeby zdjąć pomiar, oczywiście się nie odezwał i jak był już 2 godziny spóźniony to ja zadzwoniłam dowiedzieć się o co chodzi, stwierdził że utkwili na montażu i skończą o 19:30 i chcą się spieszyć do rodziny, więc pomiar u mnie zrobiliby po 15. grudnia żeby wyrobić się do 20 lutego ! A ja do niego że ja nie gwarantuję że ja dziecko utrzymam do 20 lutego ! I w ogóle super, ja na ostatnich nogach albo z dzieckiem w domu a oni mi tu z zarazkami będą montować Jutro spotykam się z dekoratorką to się pożalę, może ma inną ekipę
No to jakies niepoważne z ich strony :/ serio

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Ale mnie dzisiaj ciągnie na niezdrowe jedzenie tłusty obiad a na kolacje zjadłam tosty ale to dalej nie zaspokoiło pypcia na BIG MACa i Fryty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Eh, czasem tak bywa ja ostatnio jadłam burgera drwala No ale raz nie zawsze

Nadrobiłam te 300 postów No i znów zbliżamy sie do końca wątku
ScarlettO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 18:23   #4239
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Własnie polećcie jakiś krem/maść na sutki do stosowania po porodze
Czytalam ze dobry jest ten Lansinoh?
ja na swojej osobistej liście wyprawkowej mam zapisane: A-Pectus Kosmed

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Ale jestem wymęczona, nie pójdę na te drugie warsztaty. Pierwsze przeciągnęły się o ponad godzinę (ale były wartościowe, nawet miałyśmy lalki i położna laktacyjna uczyła nas różnych pozycji do karmienia i poprawiała błędy ) potem jeszcze byłam w lumpeksie (znalazłam szal-ponczo, sukienkę do karmienia i jegginsy, które mogę ponosić w ciąży a jakoś zastąpią że mi się te dżinsy z H&M porwały )

Jak kupowałam potem coś na obiad w Biedronce to pierwszy raz ktoś z kolejki mnie chciał przepuścić i to z zapiętą kurtką ! Fakt faktem zmęczyłam się i położyłam rękę w charakterystyczny sposób dla ciężarnych :P Ale pan miał dziecko w nosidełku i były przed nami 2 osoby więc już mu podziękowałam
porwały Ci się te jeansy z H&Mu?
Ja zatrzymałam się u Ciebie na etapie przecierania...
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 18:26   #4240
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
dokładnie!
wkońcu już jesteśmy umówione na wątek powrotu do formy marcówek

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------



Oh ja trzymam Was za słowo z tym powrotem do formy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 18:28   #4241
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
Wiesz, że jestem zakupoholikiem
i znowu piękne zakupy
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-05, 18:32   #4242
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
Wiesz, że jestem zakupoholikiem
Śliczne ubranka wszystko jest wycenione czy na wagę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
ja na swojej osobistej liście wyprawkowej mam zapisane: A-Pectus Kosmed

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------



porwały Ci się te jeansy z H&Mu?
Ja zatrzymałam się u Ciebie na etapie przecierania...
Dzięki widze że ma tylko lanoline w składzie i do tego jest niedrogi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 18:33   #4243
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
porwały Ci się te jeansy z H&Mu?
Ja zatrzymałam się u Ciebie na etapie przecierania...
Nom przetarły się aż pękły a że raz już je naprawiałam to stwierdziłam że po kolejnej naprawie znowu się przetrą i wyrzuciłam

Echhh jutro się spotykam z dekoratorką na wybieranie farby to jej nagadam na tę ekipę :/ Bez jaj a co jeśli będę miała jakieś reklamacje do tych mebli, to niby jak on to sobie wyobraża czasowo :/ I od kiedy szafę i dwa regaliki robi się przez 2 miesiące Do synka nawet nie bierzemy drewna tylko zwykły mdf :/
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 18:35   #4244
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Muszka, bardzo ładne rzeczy Wyglądają jak nowe

Ilsa, my tez mieliśmy takie przejścia z ekipa co nam robiła meble do pokoju synka. Tak zwlekali, robili na raty, że skończyli tydzień przed tym jak urodziłam.

Co do tycia, ja mimo wymiotów mam 5 kg na plusie, ale szczerze mówiąc nie patrzena wagę. Brzuch juz mam spory, piersi też mi dużo urosły (niestety )
Za to mierze się regularnie, w udach, biodrach i nad kolanami. I tu jest bez zmian w porównaniu do okresu gdy ćwiczyłam systematycznie przed ciąża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 18:48   #4245
ScarlettO
Wtajemniczenie
 
Avatar ScarlettO
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tara
Wiadomości: 2 651
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
Wiesz, że jestem zakupoholikiem
Piękne ciuszki. Szkoda ze ja nigdy nie jestem w stanie nic fajnego znaleźć dla dziecia w lumpku...

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Mam już wszystkie wyniki CRP i toxo są ok. Jestem przygotowana, mogę iść do lekarza

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Muszka, bardzo fajny ten twój lumpek Zupełnie niesprane ubranka, kolorki ładnie się trzymają Nie dziwię się, że tak systematycznie zaglądasz
To super ze wszystkie wyniki okej

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Oh ja trzymam Was za słowo z tym powrotem do formy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Nom przetarły się aż pękły a że raz już je naprawiałam to stwierdziłam że po kolejnej naprawie znowu się przetrą i wyrzuciłam

Echhh jutro się spotykam z dekoratorką na wybieranie farby to jej nagadam na tę ekipę :/ Bez jaj a co jeśli będę miała jakieś reklamacje do tych mebli, to niby jak on to sobie wyobraża czasowo :/ I od kiedy szafę i dwa regaliki robi się przez 2 miesiące Do synka nawet nie bierzemy drewna tylko zwykły mdf :/
Oby cos zaradziła, bo to faktycznie na ostatnia chwile by było, a pewnie i tak jakies obsuwy po drodze by sie zdarzyły :/

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Muszka, bardzo ładne rzeczy Wyglądają jak nowe

Ilsa, my tez mieliśmy takie przejścia z ekipa co nam robiła meble do pokoju synka. Tak zwlekali, robili na raty, że skończyli tydzień przed tym jak urodziłam.

Co do tycia, ja mimo wymiotów mam 5 kg na plusie, ale szczerze mówiąc nie patrzena wagę. Brzuch juz mam spory, piersi też mi dużo urosły (niestety )
Za to mierze się regularnie, w udach, biodrach i nad kolanami. I tu jest bez zmian w porównaniu do okresu gdy ćwiczyłam systematycznie przed ciąża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A ja sie przed ciąża dobrze nie pomierzylam, a żałuje teraz na pewno cyce urosły i brzuch, a co z reszta to nie wiem. No i brzuch taka kulka jest, nie rozlazł mi sie na boki póki co
ScarlettO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 18:48   #4246
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Muszka jakie cudowne pajace
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 18:51   #4247
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Śliczne ubranka wszystko jest wycenione czy na wagę?
W tych lumpach, do których chodzę, wszystko jest wycenione
Z tych zakupów, za najdroższą rzecz zapłaciłam 6 zł
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 18:52   #4248
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Dzięki widze że ma tylko lanoline w składzie i do tego jest niedrogi
ja mam małego bzika na punkcie czytania składów kosmetyków i właśnie jak zobaczyłam skład tego to zapisałam od razu na listę.
Chciałam Babydream (swoją drogą, duża większość produktów Babydream ma świetne składy!), ale chyba wycofali

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Nom przetarły się aż pękły a że raz już je naprawiałam to stwierdziłam że po kolejnej naprawie znowu się przetrą i wyrzuciłam
zapłać za takie coś kupę kasy
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 18:54   #4249
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

nie chciało mi się dzisiaj iść po wyniki glukozy
jakoś mam dobre przeczucia, a jak nie będzie ok, to krócej będę się denerwować

zwykle nie robimy sobie prezentów mikołajkowych, ale tym razem kupiłam nam wspólny prezent - mam nadzieję, że nada się do grania w łóżku


wczoraj byliśmy w kinie na nowym filmie Allena - w jego stylu, więc polecam, jeśli ktoś lubi
tylko mały się wiercił przez większość seansu

w sobotę wybieramy się na Cichą noc - 9-10.12. w Cinema City są bilety po 12 zł na święto kina (innych sieciach chyba też)
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-05, 18:56   #4250
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Echhh jutro się spotykam z dekoratorką na wybieranie farby to jej nagadam na tę ekipę :/ Bez jaj a co jeśli będę miała jakieś reklamacje do tych mebli, to niby jak on to sobie wyobraża czasowo :/ I od kiedy szafę i dwa regaliki robi się przez 2 miesiące Do synka nawet nie bierzemy drewna tylko zwykły mdf :/
Jak słyszę słowo ekipa od mebli/ stolarz to dostaje wściku macicy KAŻDY stolarz na jakiego trafiłam to krętacz i żaden nie dotrzymał terminów
Fajnie jest robić coś na wymiar, bo ma się takie meble jakie się chce ale ile to nerwów kosztuje
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 18:57   #4251
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Hej ja dzis poszalalam w galerii 4h ale zostal mi jeszcze tylko 1 prezent do kupienia nawet brwi udalo mi sie dzisiaj isc zrobic wiec ide legnac sie na kanape z rooibosem
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 19:06   #4252
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Ha, jest i glukoza
76-152-137

Dlatego mnie nie ciągnie do słodyczy, bo mój organizm wcale ekspresowo sobie z tym nie radzi

Ale i tak się mega cieszę z takich wyników
Mój też się nie dopominał słodyczy do 20 tc, a glukoza wolno spadła i odkąd wypiłam ją ciągnie mnie do dużej ilości słodyczy.

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, możecie polecić farbę do ścian, która się fajnie zmywa bez zacieków? Na jaką firmę najlepiej patrzeć, żeby miała w asortymencie kolor czarny
Tylko Beckers, ale ta zmywalna, bo raz że się zmywa, a dwa dobrze nakłada i jest wydajna.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 19:09   #4253
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość

wczoraj byliśmy w kinie na nowym filmie Allena - w jego stylu, więc polecam, jeśli ktoś lubi
tylko mały się wiercił przez większość seansu

w sobotę wybieramy się na Cichą noc - 9-10.12. w Cinema City są bilety po 12 zł na święto kina (innych sieciach chyba też)
Oooo dzięki za info o tańszych biletach! Zarezerwuje może coś
Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Hej ja dzis poszalalam w galerii 4h ale zostal mi jeszcze tylko 1 prezent do kupienia nawet brwi udalo mi sie dzisiaj isc zrobic wiec ide legnac sie na kanape z rooibosem
Zazdro! Ja nie kupiłam jeszcze żadnego
Co do Rooibosa nałogowo piłam ją w pierwszym tryemstrze a teraz nie mogę na nią patrzeć tak samo jak na herbatkę miód manuka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 19:09   #4254
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Ale mnie dzisiaj ciągnie na niezdrowe jedzenie tłusty obiad a na kolacje zjadłam tosty ale to dalej nie zaspokoiło pypcia na BIG MACa i Fryty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja po pizzy dzisiejszej non stop co wypiję lub zjem w WC, albo z góry albo z dołu - tragedia. Nawet samą wodą. Zastanawiam się nad tym, że to chyba nie z powodu ciąży, nie refluksu, a po prostu GLUTEN :/ A i żeby było jasne zjadłam tylko dwa kawałki pizzy... A mąż najlepszy -może BIG MACa chcesz??
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 19:11   #4255
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Tylko Beckers, ale ta zmywalna, bo raz że się zmywa, a dwa dobrze nakłada i jest wydajna.
Też polecam Beckersa
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 19:16   #4256
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
To cukier albo mleko hahaha.

Ja miałam taki napad że wyrzuciłam wszystkie kubki i kupiłam z jednego rodzaju komplet. Potem mi się znudziły i dokupiłam w Ikea 4 takie same, dwa dostalam rok temu na Mikołaja i dwa są od męża przyniesione z jego mieszkania kawalerskiego (okropne)
Teraz chcę na nowo mieć każdy kubek inny bo potem ciężko wymienić cały komplet na nowe

Ojej.. zdrówka dla Was!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------


A może tablicówka ? my wszędzie używamy Beckersa jak coś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnio tez zrobilam czystki w kubkach i wywalilam te co byly brzydkie i kupilam jeden ladny komplet. Ja w ogole nienawidze kubkow roznych- musza byc komplety, nie lubie pojedynczych np okolicznosciowych.

Czekam juz pod gabinetem. Zobaczymy co tam maly majstruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 19:21   #4257
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ostatnio tez zrobilam czystki w kubkach i wywalilam te co byly brzydkie i kupilam jeden ladny komplet. Ja w ogole nienawidze kubkow roznych- musza byc komplety, nie lubie pojedynczych np okolicznosciowych.

Czekam juz pod gabinetem. Zobaczymy co tam maly majstruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 19:30   #4258
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Ostatnio tez zrobilam czystki w kubkach i wywalilam te co byly brzydkie i kupilam jeden ladny komplet. Ja w ogole nienawidze kubkow roznych- musza byc komplety, nie lubie pojedynczych np okolicznosciowych.

Czekam juz pod gabinetem. Zobaczymy co tam maly majstruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asiula no to kciuki za wizytę ! Czekam na foteczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 19:32   #4259
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Muszka, bardzo ładne rzeczy Wyglądają jak nowe

Ilsa, my tez mieliśmy takie przejścia z ekipa co nam robiła meble do pokoju synka. Tak zwlekali, robili na raty, że skończyli tydzień przed tym jak urodziłam.

Co do tycia, ja mimo wymiotów mam 5 kg na plusie, ale szczerze mówiąc nie patrzena wagę. Brzuch juz mam spory, piersi też mi dużo urosły (niestety )
Za to mierze się regularnie, w udach, biodrach i nad kolanami. I tu jest bez zmian w porównaniu do okresu gdy ćwiczyłam systematycznie przed ciąża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja po mimo wymiotów też przytyłam 5.5 kg i to po 16 tc, zaszłam w ciążę ważąc 53.5 kg, ale te 3 kg to mięśnie, które zamieniły się w tłuszcz i zeszłam do 50.5 kg, teraz idzie w brzuch, cycki jak były małe tak dalej są. Co do ud to plus jeden cm. Ogólnie nogi nie są już zbite, a taka galaretka jakby cell :/
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 19:35   #4260
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Dolly czy mogłabyś wrzucić jeszcze raz zdjęcie Twojej komody ? podobało mi się bardzo jak to masz zorganizowane bo moja komoda póki co wyglada tak...
IMG_20171205_203328.jpgIMG_20171205_203359.jpgIMG_20171205_203407.jpgIMG_20171205_203417.jpg
Nie podoba mi się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-11 13:50:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.