Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3 - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-20, 13:36   #4561
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Czemu odstawialiście po pójściu do żłobka? Moja M poszła do żłobka jak miała rok i 7 miesięcy, a mm piła tylko rano i wieczorem w domu.

Już od dawna daje pieluchę do spania. Najlepiej tą z karmienia. Wydaje mi się, że dzięki temu czuje mój zapach i jest spokojniejsza podczas spania.

Wczoraj się restauracja spaliła doszczętnie niedaleko nas. Była w kuchennych rewolucjach kilka lat temu. Przejezdzalismy koło niej często, a teraz zgliszcza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 14:26   #4562
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Samochód nam padł..I to tak że nie opłaca się naprawiać.Kredyt poszedł w ruch i musimy szukać nowego..Teraz będziemy mieć 2 tys opłat.Hm..
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 14:48   #4563
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
Samochód nam padł..I to tak że nie opłaca się naprawiać.Kredyt poszedł w ruch i musimy szukać nowego..Teraz będziemy mieć 2 tys opłat.Hm..
O kurcze współczuję. I to przed samymi świętami. Bez auta jak bez ręki a nawet kupić teraz to problem. Macie 2 samocjody czy jeden?

U nas też pielucha robi za przytulankę. Długo z tym walczyłam - bałam się że nakryje się nią. Teraz jak zaśnie mocniej to jej zabieram.

Ja w ogóle nie byłam kp, ani moja starsza siostra ani mój starszg brat. Jedynie najmłodszego brata moja mama karmiła i to 2 lata.

Ja jestem zdania że skoro jest nauka j wszystko idzie do przodu to i zalecenia się zmieniają i sie tych zmian trzymam. No bo nie można żyć tym co było i być ANTY do zmian. Kiedyś leków na wiele chorób nie było i to znaczy że mam teraz nie korzystać z tego bo za xxxx lat znów się coś zmieni i nie będzie lekow tylko magiczna maszyna lecząca wszystko za pomocą magicznej różdżki. Cieszę się że ktoś robi badania w tym kierunku i ja i moje dziecko możemy korzystać z tej wiedzy.
Najważniejsze że każdy chcę dobrze dla swojego dziecka i robi to najlepiej jak potrafi.
Może kiedyś okaże się że ja robiłam coś źle trzymając się aktualnej wiedzy, ale zawsze będę wiedziała że staram się robić wszystko najlepiej jak potrafię dla mojej córeczki
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 15:22   #4564
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Dziewczyny - ja byłam karmiona krowim mlekiem od "brudnej Kaśki" (właścicielka krowy, mająca z higiena nie po drodze delikatnie mówiąc :p) od 2 miesiąca życia! Rosłam zdrowo, prawie nie chorowałam, ale jednak nie odwazylabym się teraz zrobić tego swojemu dziecku Ale cóż - mama miała zapalenie piersi, zaczął się właśnie stan wojenny, ja nie chciałam nic innego jeść, a i też niewiele było. Uratowała nas brudna sąsiadka i jej krowa...
(W późniejszym czasie doszedł rosół z gołębia... :p)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 15:29   #4565
ostatni_dzien_lata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 230
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Juka pewnie dzięki, podeślij link to chętnie obejrzę. Współczuję problemu z samochodem, jak trzeba coś na szybko kupić to czasem można się nieźle naciąć więc uważajcie. Mój mąż się tak kiedyś napalił na Opla omegę (już jego trzecią, tak się nią zauroczył), kupiliśmy od chłopaka który brał się za handlowanie sprowadzanymi autami, wszystko miało być cacy a okazało się po miesiącu że musimy silnik wymieniać! Co lepsze jesteśmy pewni że chłopak wiedział o tej usterce i jeszcze coś przy aucie majstrował przed sprzedażą a zapewniał nas że wszystko jest sprawne. Mąż wkurzony, ja nawet nie chcę tego wspominać bo myślałam że kogoś zamorduję ale zainwestowaliśmy i auto jeździ bez większego problemu już piąty rok.
Byliśmy u ortopedy, bioderka w porządku ale lekarz znów kazał kłaść jak najwięcej na brzuszku - taaa weź to zrób jak się zaraz syrena alarmowa włącza. Ale Antoś był dzielny, zapłakał tylko przy smarowaniu zimnym żelem a potem cieszył się do lekarza jak mysz do sera
Dziś przez wyjazd Mały przegapił i porę drzemki i spaceru, na dodatek coś mu się poprzestawiało i nie chce spać w samochodzie tak jak wcześniej jak tylko usłyszał silnik ale ryczy prawie cały czas. Rozumiem że jest mu ciasno i gorąco ale nawet jak jest porozpinany to i tak niewiele pomaga. Ehhh... może mu się jeszcze odmieni z powrotem. Przez to przestaję lubić z nim gdziekolwiek jeździć.
Teściowa chyba uśpiła Malucha, mąż poszedł odsypiać dalej nockę a ja idę się grzebać w beczce z kiszoną kapustą, nie mogę się już doczekać kapusty z grzybami, pierogów i sałatki jarzynowej Tyle dobrego w tych świętach że się najem chociaż 😁 przytyłam już prawie 3 kg ale chrzanić to, kiedyś to zrzucę.
Co do rozszerzenia diety to szczerze mówiąc jeszcze się za bardzo nad tym nie zastanawiałam. Teściowa oczywiście odkąd zaszłam w ciążę to powtarza że po 4 miesiącu będę już zupki gotować, to się zdziwi mocno
Kupiłam sobie wreszcie drukarkę bo odkąd poszłam na zwolnienie to ciagle kogoś proszę o wydruki i już mi głupio, muszę ją podłączyć a nie jestem w tym najmocniejsza, więc wieczorem jak bobas pójdzie spać a mąż pojedzie do pracy to biorę drinka na odstresowanie (czyli Karmi ) i biorę się do robory. Trzymajcie kciuki żeby nowy sprzęt nie wylądował za oknem
ostatni_dzien_lata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 16:25   #4566
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Ostatni napisz czy wiadomość doszła.Super że bioderka zdrowe.Ja też przytyłam 3 kg.Coraz bardziej jestem na siebie zła że tyle jem bo zaraz po porodzie wyglądałam lepiej niż terazMamy znajomego który ma znajomego który sprzedaje samochody i ma zagadać z tamtym żeby nam nie sprzedał g..ówna.No nic zobaczymy.Kurde moja Myszka kaszlnęła kilka razy.Mam nadzieje że się nie zaraziła i to tylko slinka

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Kurde mam podwyższona temp.Co mogę wziąć?
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 16:52   #4567
ostatni_dzien_lata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 230
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Juka doszło, dzięki faktycznie fajna i cena racjonalna.
Co do leków to ja różne opinie czytałam, jedni mówią, że tylko paracetamol drudzy że ibuprofen też jest bezpieczny.
Mój Maly też kicha ale nie widzę żeby to było przeziębieniowe, raczej to od suchego powietrza.
ostatni_dzien_lata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-20, 18:29   #4568
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez juka_juka Pokaż wiadomość
Samochód nam padł..I to tak że nie opłaca się naprawiać.Kredyt poszedł w ruch i musimy szukać nowego..Teraz będziemy mieć 2 tys opłat.Hm..
O kurcze! Współczuję

Co do lekarstw, to podczas kp można i paracetamol i ibuprofen.

Ostatni, ja kupiłam matę Canpolu z owieczką. Używkę z giełdy mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 19:41   #4569
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Aniołek, rudaska dokładnie, wszystkie te zalecenia zmieniają się co chwilę

Dlatego napisałam jak było przy Mai, a to jednak 4,5 roku temu

Asia super, kup jej taką pieluszkę do przytulania, wiesz na górze główką maskotki, a na dole pieluszka.

Marta dokładnie, zgadzam się w 100%

Juka współczuję. macie jakiś na oku? Duży kredyt bierzecie?

Ostatni dzień lata brawo za bioderka

Byłam na wigilii w szkole. Ech... Super była się tak wyrwać. 3 godziny mnie nie było. Dobrze, że do szkoły mam 5 minut, to się na dojazd nie zmarnowal. Mój czas wolny. Objadlam się pyszności , pogadałam. Tego mi było trzeba.

Dawno też się tak elegancko nie ubierałam.
Dostałam masę komplementów na temat figury więc tym bardziej było mi.milo

Jaś dzielnie bawił się z mężem te 3 godziny.

Aaa dziś Jaś nie był na spacerze. Pierwszy raz od nie wiem kiedy. I wyobraźcie sobie, że od 9.30 miał tylko 20 minut drzemki. Szok!
Teraz właśnie wcina i jednym okiem już śpi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Patrzę na pogodę i w święta ma być około 7 stopni i deszcz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 21:15   #4570
ostatni_dzien_lata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 230
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Kapusta wyciągnięta, drukarka podłączona i drukuje jak szalona, ja wykąpana, Antoś śpi a mi się już oczy zamykają ale nie wiem czy próbować spać czy czekać aż się bobas obudzi na karmienie. Pewnie ledwo oczy zmrużę a już będzie pobudka.
Jutro dzień sprzątania, muszę ogarnąć jeden pokój tak na glanc bo przyjeżdża szwagierka na święta a to jej pokój który chwilowo użytkujemy. A mam tam komputer, suszarkę na pranie, deskę do prasowania i mnóstwo innych rzeczy. Nie wiem gdzie ja to teraz pomieszczę. Jeszcze chyba jutro po choinkę pojedziemy. Jak jest choinka to już są święta dla mnie
Antoś po ostatnim skoku uśmiecha się całą buzią jak się do niego mówi i robi miny. Serce się raduje jak taki uśmiech widzę

Edit: ledwo skończyłam pisać a już była pobudka do bufetu

Edytowane przez ostatni_dzien_lata
Czas edycji: 2017-12-20 o 21:45
ostatni_dzien_lata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-20, 21:19   #4571
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Ostatni dzień lata ooo to mój Jaś tak samo , uśmiech pełną Buźka

Oj tak, jak jest choinka to już są prawie święta. My mamy sztuczną. Ale ostatnio chodziłam z wózkiem obok choinek żywych sprzedawanych na ulicy i się normalnie zaciągałam i czułam i las sosnowy i święta mrrrr

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-21, 06:38   #4572
Asik1604
Zadomowienie
 
Avatar Asik1604
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 298
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Aniołek, odstawiliśmy, bo panie w żłobku nie podawały mleka innego niż krowie bez wyraźnych wskazań lekarskich, a u nas to nie bylo tak ze ona sobie popijała rano i wieczorem, tylko chciała do każdego posiłku a czasem zamiast posilku.
W żłobku na dniach adaptacyjnych była rozpacz ale potem już nie chciała, chyba siedząc w żłobku się odzwyczaila od swoich rytuałów.

Yuka współczuję sytuacji z samochodem.

Madzialenka, brawo za spotkanie, fajnie tak czasem wyjść
Muszę właśnie musze jej kupić taką przytulanke
Dla Amelki miałam ze 3, ale ona nie była zainteresowana, wiec oddałam, dlatego właśnie się zdziwiłam ze Natalce pasuje.
W ogóle przy Nati mam wrażenie jakbym pierwszy raz była matką, takie są różne😊
My też mamy w tym roku sztuczną choinkę.

Wczoraj jak mi mój diabełek dał czadu.
Pisałam Wam, ze nie chciała jeść
, marudna była, ale tak sobie przysypiała, to my poszłysmy robić z Amelka ciastka świąteczne.
Nie zdążyłam ciasta przygotować a tu ryk, wstawiłam nie dokończene do lodówki, i mała na ręce, przez 3 godziny nie mogłam jej odłożyć pomagalo tylko noszenie po domu, a wszystko co robiłam to jedna reka z nią na ręku, myślę wróci maz to mu ją od razu przekazuje do bawię nią, niech zobaczy swojego aniołka w akcji, a tu niunia padła mi na rękach pół godziny przed jego powrotem.
Mąż wraca, w domu jakby huragan przeszedł, dziecko jakby nigdy nic uśmiecha się, gaworzy i je od tatusia, nóż myślałam że wyjdę z siebie i stanę obok😑


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


AMELKA 02.02.2014

NATALKA 04.09.2017


Asik1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-21, 08:40   #4573
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Wie ie czemu dzieci nie płaczą jak ojcowie się nimi zajmują? Bo oni się wkręcają rylko w zabawę. Nie myślą o sprzątaniu obiedzie zakupach i 100 innych rzeczach. Oni się bawią. I dzieci to czują. Sprawdzone u mnie na dziecku ekstremalnym jakim jest Igor.
U mas mega jazda ze spaniem. Ja już mam dość. Dość mam spania z dzieckiem. Zaczynam zarywać noce Tylko mąż mmke musi obudzić bo jak Igor do nas przychodzi to ja podobno mówię że ma zostać a ja tego nie pamiętam. Gadam przez sen

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-21, 09:33   #4574
migotka889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 309
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Mi strasznie wypadają. Zwłaszcza przy myciu i czesaniu. A jakie masz wyniki tarczycowe po porodzie? Masz niedoczynność?

Maluchna, jak się interesuje jedzeniem, to po 4 miesiącu zaczęłabym rozszerzać dietę. Ja Marcie też w tym okresie rozszerzałam. Emilkę zobaczę jak będzie reagować na jedzenie za miesiąc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyniki mam dobre. Tsh mam 1,12 , ft3 i ft4 nie pamiętam, ale też były w normie.Jak narazie nie musiałam brać leków.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ostatni_dzien_lata Pokaż wiadomość
Madzialenka współczuję opryszczki, paskudna sprawa. Mnie na szczęście omija ale siostra kiedyś bardzo się męczyła i mężowi się zdarza a te całe maści, kremy i plasterki czasem g...no dają, trzeba przeczekać i tyle. Mnie swego czasu za to bardzo dokuczały zajady, aż rany miałam w kącikach ust, strupki i ust się otworzyć nie dało. Teraz bałam się że wracają ale (odpukać) to chyba przez zimny wiatr tylko.
Włosy też mi bardziej wypadają, w ciąży był czas że nawet jednego włoska na szczotce nie było a teraz i przy myciu i przy czesaniu lecą. Cera też nie za rewelacyjna ale wygrzebałam z zapasów krem Dermedic i przynajmniej poradziłam sobie z uczuciem ściągnięcia chociaż po nim się lepię i świecę na szczęście w nocy (mąż na 3 zmianie więc mnie nie ogląda) ��
Antoś drugi dzień nie spał na spacerze Tzn. usnął na pół godziny i się obudził. Zwykłe prawie 3 godziny przesypiał. Dziś przynajmniej prawie nie płakał bo wczoraj to do domu na syrenie wracałam. A potem cały wieczór marudzi bo zmęczony.
Jedziemy jutro na kontrolę bioderek, mam nadzieję że wszystko w porządku.
Jakie macie i polecacie maty edukacyjne? Nazbierałam sobie trochę grosza w empiku i zastanawiam się czy nie sprezentować bobasowi maty. Na święta na pewno od nikogo nie dostanie (zdziwię się jak cokolwiek dostanie) a ja pozazdrościłam i kupiłam mu tego oballa (swoją drogą fajny, sama bym się pobawiła bo fajnie się wygina) 2 gryzaki wodne, grzechotkę gwiazdkę i piłeczkę welurową tak że chyba wystarczy pod choinkę ��
Poskarżę się jeszcze że zaczyna mnie znowu wkurzać teściowa. Mamy taki rytm dnia, że około 10 zanoszę jej Antosia (żeby nie było że dziecko izoluję a i Ona ma trochę rozrywki a ja chwilę wolnego), bawi się z nim chwilę a potem usypia na drzemkę. Dziś zrobiła to z taką miną jak by miała rowy kopać a nie dziecko usypiać! Nigdy jej nie zmuszałam do opieki, zawsze jak widzę że się gorzej czuje to mówię że nie musi Małego bawić, że lepiej niech odpocznie bo jest jednak schorowana ale już się zaczyna przedświąteczna nerwówka Nienawidzę tej nagonki, że tyle roboty i sprzątanie i nie wiadomo co jeszcze! Sama nawymyśla chociaż starczyło by połowę tego jedzenia, i tak zwykle gości nie mamy a jeśli już to niewiele. W tym roku może będzie inaczej ale kuźwa jak nie wyszoruje fug w łazience to Boże Narodzenie nie przyjdzie czy co?! Dziecko nie śpi, w wózku źle bo nic nie widzi = ryk, w bujaku źle w sumie sama nie wiem czemu = ryk, najlepiej na rękach ale nie ma go kto bawić jak my gotujemy więc co mam zrobić, nie rozdwoję się przecież! No, wygadałam się, od razu mi lżej
U mnie też problem z cerą, a w ciąży miałam zero problemów. Doskonale Cię rozumiem. Moja też ma tak samo. hehe Nie przejmuj się zaraz będzie po świętach.
Trzymam kciuki za bioderka, my też ostatnio byliśmy i wszystko było ok. Jednak lekarz powiedział, żeby przyjechać jeszcze za 2 miesiące ostatni raz. Co do maty edukacyjnej, my zamówiliśmy na allegro . Nazywa się "baba i mama" . Ma pianinko i 4 plastikowe misie. Mały ma wielką radochę.

Edytowane przez migotka889
Czas edycji: 2017-12-21 o 09:40
migotka889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-21, 09:44   #4575
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Asia to ja mam tak samo. Maja i Jaś kompletnie różni. Maja dała nam mocno popalić plus te jej alergie. Jaś jest spokojniejszy.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-21, 09:49   #4576
migotka889
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 309
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez blekitnams Pokaż wiadomość
U nas jak coś to ten wcześniejszy skok. Miłosz dzisiaj kończy 3 miesiące.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego najlepszego😊. U nas dzisiaj mija 3 miesiące 😊
migotka889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-21, 09:52   #4577
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Migotka buziaki za miesiące

My dziś na 12 jedziemy z dziećmi do lekarza. Dziś przyjmują dzieci zdrowe. Maja do kontroli i Jaś też bo czasami pokasluje. Mi się wydaje, że to od śliny, ale niech sprawdzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-21, 10:06   #4578
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez migotka889 Pokaż wiadomość
Wyniki mam dobre. Tsh mam 1,12 , ft3 i ft4 nie pamiętam, ale też były w normie.Jak narazie nie musiałam brać leków.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------


U mnie też problem z cerą, a w ciąży miałam zero problemów. Doskonale Cię rozumiem. Moja też ma tak samo. hehe Nie przejmuj się zaraz będzie po świętach.
Trzymam kciuki za bioderka, my też ostatnio byliśmy i wszystko było ok. Jednak lekarz powiedział, żeby przyjechać jeszcze za 2 miesiące ostatni raz. Co do maty edukacyjnej, my zamówiliśmy na allegro . Nazywa się "baba i mama" . Ma pianinko i 4 plastikowe misie. Mały ma wielką radochę.
To kciuki za biopsje. Ja teraz wpadłam w poporodowe zapalenie tarczycy. Tsh w nadczynności, a fT3 i fT4 na ponad 60% Endo mniejszyła dawkę Euthyroxu i czekam na ewentualne podbicie tsh do góry.
Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Migotka buziaki za miesiące

My dziś na 12 jedziemy z dziećmi do lekarza. Dziś przyjmują dzieci zdrowe. Maja do kontroli i Jaś też bo czasami pokasluje. Mi się wydaje, że to od śliny, ale niech sprawdzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też miałam dziewczyny zapisane do pediatry na dzisiaj, ale Marta ma Wigilię w przedszkolu. Na szczęście udało się przenieść termin na jutro.

Ja też dzisiaj do lekarza. Coś mnie niepokoją te zawroty głowy. Chociaż chyba po prostu za mało płynów piję. Zauważyłam zależność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-21, 10:15   #4579
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Ja właśnie od pediatry wróciłam. Olgierd ma zapalenie krtani. Lekarz dodał że może mieć to podłoże alergiczne. Aż mi się słabo zrobiło jak to usłyszałam. Porozmawiałam też o Igim i tylko potwierdził moje przypuszczenia. Nie lubiłam jezieni i zimy, a teraz ro już w ogóle. W aptece pytałam o kartę suoer klienta bo ja tam jestem przynajmniej raz w tygodniu

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-21, 10:44   #4580
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Wzięliśmy 12 tys.Moze cos się znajdzie w miarę do tej kwoty.Moja dzisiaj wstała dopiero o 5.W dzien kilka razy kaszlnęła ale jak śpi to w ogóle.To chyba nie kaszel?Bo chyba i w nocy by kaszlała?Jak myślicie?Radosna jest bardzo,kataru nie ma i temp tez nie.

Rudaska o jejku.A jak sie objawiało to zapalenie krtani?

Madzialenka super ze Wigilia udana.

Asik ja tez zauwazylam ze przy mężu Myszka zupełnie inna.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-21, 10:53   #4581
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

JUKA miał taki szczekający suchy kaszel w dzień i w nocy. Tak podejrzewałam że to coś z krtanią

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-21, 11:25   #4582
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez rudaska Pokaż wiadomość
JUKA miał taki szczekający suchy kaszel w dzień i w nocy. Tak podejrzewałam że to coś z krtanią

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
O kurcze, współczuję. A co na to dostał?
Jak Marta miała zapalenie krtani lub oskrzeli, to zawsze dostawała stały zestaw Nebbud/Pulmicort oraz Berodual/Atravent.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-21, 11:32   #4583
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Nebbud oczywiście, ja już to znam i przerabiałam. Tzn. Akurat teraz mamy bendicol ale to to samo

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-21, 13:30   #4584
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Aniołek daj znać, co ci lekarz powie. Często masz te zawroty głowy?

Juka to powodzenia w szukaniu auta.

Jaś zdrowy
Maja osłuchowo też super. Jednak kaszel od tchawicy i nadal ma mieć inhalacje z nebbudu, elofen i cetotifen do picia. Stały zestaw. Na dwor ma nie wychodzić nadal.
Na szczęście Jaś może wychodzić na spacerki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-21, 15:50   #4585
maluchna30
Zadomowienie
 
Avatar maluchna30
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 915
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Ja tak m na szybko bo kiepsko się czuję.
Madzialenka ty chyba pytałaś co do inhalacji Ola ma. Ectodose.
Dziewczyny tak obrazowo. Po zrobieniu qpy na papierze mam krew. Miała tak któraś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
OLA 04.02.2013 r. 2500 g, 48 cm
HANIA 19.08.2017 r. 2800 g, 51 cm
maluchna30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-21, 19:07   #4586
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Madzialenka, dostałam skierowanie do neurologa. Póki kp, to lekarka nie może mi nic przepisać.

Maluchna, a nie miałaś np. hemoroidów?

Emi chyba też zęby idą. Na dolnym dziąśle dwie kreski jakby dwie jedynki na raz szły. Do tego ślinienie się i wkładanie rączek do buzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-21, 19:29   #4587
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Maluchna kurcze, może hemoroidy?

Aniołek moja mama tak miała, neurolog robił jej masę badań, ale nic nie wyszło.

Popłynęłam w zamówieniach w Rossmann jest promocja 70% na dekorację świąteczne. Zaszalalam. Kupiłam kubki dla naszej trójki, podkładki na stół i pod kubki, masę rzeczy na choinkę są cudne rzeczy do pakowania prezentów.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-21, 19:56   #4588
maluchna30
Zadomowienie
 
Avatar maluchna30
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 915
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Maluchna kurcze, może hemoroidy?

Aniołek moja mama tak miała, neurolog robił jej masę badań, ale nic nie wyszło.

Popłynęłam w zamówieniach w Rossmann jest promocja 70% na dekorację świąteczne. Zaszalalam. Kupiłam kubki dla naszej trójki, podkładki na stół i pod kubki, masę rzeczy na choinkę są cudne rzeczy do pakowania prezentów.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam hemoroidow.😞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
OLA 04.02.2013 r. 2500 g, 48 cm
HANIA 19.08.2017 r. 2800 g, 51 cm
maluchna30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-21, 20:04   #4589
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

maluchna - obserwuj, ale może zwykłe podrażnienie

Zosia dostała kolejny prezent 'pod choinkę' - organki, takie same jak dostała 6 grudnia. Zdarzyło Wam się tak? Chyba schowam na później? Jak jedne się zniszczą to będzie miała drugie?

jej, rzygam tym kredytem i ludźmi. Rozumiem osoby ktore mówią że drugi raz by tego nie robiły. Nawet nie chcę Wam tu tym smęcić. Nikomu już nie chcę, ale po prostu koszmar.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-21, 20:25   #4590
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Marta opowiadaj.Dostałam trzeciego okresu w przeciągu dwóch miesiecy😃
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-01 21:27:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.