Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-25, 10:16   #1621
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Ojej Myszowata, Współczuję... ,
a co się stało?
Zdrówka dla Was i oby dziadków.

My już się usypiamy. On Hugo zmęczony Tymon też, ale jeszcze składa z tatą kulodrom ( który dostał).
Pomimo pośpiechu, poczułam te atmosferę świat a dziś z Tymonkiem puściłam świąteczne piosenki i robiliśmy pierogi było super !

Dostałam od męża piękny naszyjnik z pierwszymi literami imion wszystkich trzech moich chłopaków! M. T. i H.
Jest przepiękny!





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od kilku dni zle sie czul. Teraz juz zaprzestal wstawac nie umial mowic itp itd. Okazalo sie ze zbiera sie woda w plucach..
Cytat:
Napisane przez AnnaPaula87 Pokaż wiadomość
Oj dużo zdrówka dla dziadków




Super prezent

My u teściów na wigilii. Córcia testuje lozeczko turystyczne bo zostajemy na noc.

Wesołych Świąt dziewczyny pociechy z naszych małych skarbów
Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Nulka zdrówka dla Ady!

Myszowata zdrowia dla dziadków!

Moi bliscy chyba maja dość narzekania na ból pleców bo i id męża i od siostry dostałam voucher na masaż

U nas zęby w natarciu do tego gorączka świąteczna i mamy mega marudnego N. Dopiero wróciliśmy do domu i karmimy sie na noc.. ostatnio spał o 15
Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Nulka, lipa straszna:/

Myszowata, o jejku. Zdrówka dla dziadków moja babcia też jakaś licha ostatnio i się martwimy wszyscy o nią...

Mała, piękny prezent. Super że atmosfera się udziela. Mi jakoś nie bardzo...

Taedio, ja bym chciała takie vouchery! Super prezent powodzenia w usypianiu.

No u nas masakra:/ ciśnie mi się tylko jedno zdanie - "a nie mowilam?"
TŻ się uparł na dwie wigilię i miał. Co z tego że praktycznie połowę wieczoru zamiast z moimi rodzicami przy stole spędziliśmy próbując wyciszyć i uśpić młodego który wył. Jak tak to dziecko zasypia ostatnio w 10 minut. Wiedziałam że go przebodzcujemy i będziemy się bujać. A jutro jedziemy y do tesciów i będzie mnóstwo ludzi. Ja się chyba schowam gdzieś do szafy:/ jeszcze oczywiście nerwowka się udzieliła i w sumie to nie bardzo mamy ochotę że sobą gadać. Młody budzi się co pół godziny i wyje;( ale święta...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez asia1905 Pokaż wiadomość
Myszowata zdrówka dla dziadkow

Karolinuuusia u naas też może być problem żeby sie zapakować a jeszcze dziś dostanie prezenty od moich rodziców

U nas Jasiek po tym jak wstał o 16 dał się uśpić po 20. Był bardzo rozemocjonowany, ale nie płakał. Wręcz przeciwnie roznosila go energia ale ogarnął jakoś ogrom wrażeń, znów był zafascynowany Mikołajem siedział i się w niego wpatrywał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Myszowata, zdrowia dla dziadków!
Taedio - czyli wychodzi na to, ze warto narzekać
Vadi - dobrze, ze migrena przeszła i udało wam sie dotrzeć na Wigilie. My chrzest mamy jutro o 11.30
Pestycyda - oby humory wam sie poprawiły i synek lepiej zniósł dzisiejszy dzien.
Klaudia zasnęła pozno, ale to juz zrobił sie standard ze po 21.00 chodzi spac. Na szczęście dała sie odłożyć i spała prawie do rana. Az ja sie obudziłam i wyczekiwałam karmienia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Myszowata, dużo zdrówka dla dziadków! Przykro mi ze tak skończyła się wasza wigilia

My byliśmy najpierw u mojej rodziny (10 osób) a później pojechaliśmy do rodziny TŻ gdzie było ponad 20 osób. Bartek był zachwycony - chyba lubi jak jest głośno i coś się dzieje ani razu nie zapłakał, uśmiechał się, gaworzył i kręcił na kanapie wrocilismy do domu i padł szybciutko, pospalismy prawie do 9 (z 2 karmieniami żeby nie było :P).

Vadi, pięknego chrztu!



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
Dziekuje dziewczyny. Pol swiat przesiedzialam sama z mala bo wszyscy sie rozjechali do szpitala. No smutno mi bylo jak cholera ale tez rozumiem sytuacje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-25, 10:28   #1622
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Nulka, lipa straszna:/

Myszowata, o jejku. Zdrówka dla dziadków moja babcia też jakaś licha ostatnio i się martwimy wszyscy o nią...

Mała, piękny prezent. Super że atmosfera się udziela. Mi jakoś nie bardzo...

Taedio, ja bym chciała takie vouchery! Super prezent powodzenia w usypianiu.

No u nas masakra:/ ciśnie mi się tylko jedno zdanie - "a nie mowilam?"
TŻ się uparł na dwie wigilię i miał. Co z tego że praktycznie połowę wieczoru zamiast z moimi rodzicami przy stole spędziliśmy próbując wyciszyć i uśpić młodego który wył. Jak tak to dziecko zasypia ostatnio w 10 minut. Wiedziałam że go przebodzcujemy i będziemy się bujać. A jutro jedziemy y do tesciów i będzie mnóstwo ludzi. Ja się chyba schowam gdzieś do szafy:/ jeszcze oczywiście nerwowka się udzieliła i w sumie to nie bardzo mamy ochotę że sobą gadać. Młody budzi się co pół godziny i wyje;( ale święta...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez KociaMatka Pokaż wiadomość
Duzo zdrowka, sil, snu i wesolych, rodzinnych Swiat!
Myszowata bardzo mi przykro, oby wszystko dobrze sie skonczylo.
Nulka masakra z ta jelitowka

U nas po wigilii przebodzcowanie i darcie od 19 do 23. Tyle cyckala w tym czasie, ze az jej sie ulewa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję!

U nas 15 os. Pestka zaliczyła 2 wigilie, poszła spać standardowo w 15 min i spała do 4.
Oczywiście dostała najwięcej prezentów. Nie wiem jak się zabierzemy!

SIS standardowo znalazła migdała
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-25, 10:29   #1623
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Myszowata zdrowia dla dziadka

Vadi ja poproszę to wszystko z życzeń

Vadi, Xzora powodzenia na chrzcie!

My odbębniliśmy dwie Wigilie, N był super grzeczny, u mnie w domu spał jak wszyscy głośno gadali. U Tż był Gwiazdor i myśleliśmy że się będzie bał a on nic potem w drodze do domu usnął (ok 20) i myślałam że go nie uśpię do 22, a po kąpieli od razu usnął. Dzisiaj chyba odsypia, bo śpi co 1h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-25, 11:01   #1624
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Myszowata zdrowia dla dziadka

Vadi ja poproszę to wszystko z życzeń

Vadi, Xzora powodzenia na chrzcie!

My odbębniliśmy dwie Wigilie, N był super grzeczny, u mnie w domu spał jak wszyscy głośno gadali. U Tż był Gwiazdor i myśleliśmy że się będzie bał a on nic potem w drodze do domu usnął (ok 20) i myślałam że go nie uśpię do 22, a po kąpieli od razu usnął. Dzisiaj chyba odsypia, bo śpi co 1h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-25, 12:17   #1625
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Myszowata zdrowia dla dziadków. Faktycznie to niezbyt miłe święta😟

Pestycyda współczuję histerii Wojtka. Mam nadzieję ze szybko sie z tz pogodzicie.

Dziekujemy dziewczyny za wszystkie życzenia 😗 Vadi jak zwykle pięknie ujęła wszystko czego my tu na wątku potrzebujemy😎😂

Mała piękny prezent sprawił Ci mąż ❤

My w drodze do mojej mamy. Bedzie okolo 27 os. Z roku na rok więcej😎

Nasza Wigilia we 3 byla super! Leniuchowalismy sobie, zjedliśmy kolację, bawilismy się z N, która o 20 padła a my z tż oglądaliśmy Kevina 😄 na spokojnie bez nerwów. Było nam to potrzebne. Nela od kilku dniu wola ma-ma slodkie to jest takie ze się rozplywam ❤

Udanego świętowania bez nerwów,na spokojnie i oby u nas ta sielanka trwała 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Vadi wszystkiego dobrego dla Tymka! Pieknego chrztu! 💙


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-25, 13:10   #1626
myszowata1313
Rozeznanie
 
Avatar myszowata1313
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 984
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Myszowata zdrowia dla dziadków. Faktycznie to niezbyt miłe święta😟

Pestycyda współczuję histerii Wojtka. Mam nadzieję ze szybko sie z tz pogodzicie.

Dziekujemy dziewczyny za wszystkie życzenia 😗 Vadi jak zwykle pięknie ujęła wszystko czego my tu na wątku potrzebujemy😎😂

Mała piękny prezent sprawił Ci mąż ❤

My w drodze do mojej mamy. Bedzie okolo 27 os. Z roku na rok więcej😎

Nasza Wigilia we 3 byla super! Leniuchowalismy sobie, zjedliśmy kolację, bawilismy się z N, która o 20 padła a my z tż oglądaliśmy Kevina 😄 na spokojnie bez nerwów. Było nam to potrzebne. Nela od kilku dniu wola ma-ma slodkie to jest takie ze się rozplywam ❤

Udanego świętowania bez nerwów,na spokojnie i oby u nas ta sielanka trwała 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Vadi wszystkiego dobrego dla Tymka! Pieknego chrztu! 💙


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje.
Fajna taka wigilia jak u was, super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszowata1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-25, 13:37   #1627
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Xzora, Vadi kciuki za jutrzejsze chrzciny!

Myszowata współczuję Zdrowia dla dziadków.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

U nas święta bardzo spokojne, Łucja grzeczniutka, tylko ma bardzo duży katar bidulka i kaszle mocno Ale jest kochana, Lila wymaga dużo więcej uwagi i czasu niż ona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-25, 17:12   #1628
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Carolles, czyli teściowa się na wigilię nie wprosiła super taki spokój jak u Was. Aż zazdroszczę

Vadi, udanych chrzcin

Sil, zdrówka dla dziewczynek;*

My dziś po dużym obiedzie u teściow ale jak się zeszlo multum osób to ewakuowaliśmy młodego na górę i jak ktoś chciał to mógł sam zajrzeć do nas. Teraz już się usypiamy, zobaczymy co będzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-25, 19:29   #1629
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Zeszłam dziś prawie na zawał pojechaliśmy do rodziny TŻ i była tam tez rodzina żony wujka (czyli dla nas żadna rodzina). Teściowa wzięła Młodego, my jedliśmy i w pewnym momencie patrze na drugi koniec stołu a Młody trafia w ręce jakiejś babki i ta sadza podtrzymując go za paszki przodem do siebie. Żadnego podparcia dla pleców, głowy, a tę głowę ciągnie do przodu (ostatnio uwielbia ją ćwiczyć), szybkie uderzenie TŻ, ten się wyrwał „ej ej proszę go tak nie sadzać” a ona „ale ja go podtrzymuje”, to mówię jej że to za wcześnie i że go tak nie sadzamy. Stwierdziła ze „ale on przecież ma już 5 miesięcy, powinniście go sadzać bo trzyma się sztywno” odpowiedziałam jej tylko ze dziecko ma usiąść samo z czworaków i tego się trzymajmy... przy stole zapadła cisza, oddała młodego teściowej i chyba się obraziła :| matko kochana... później nikt już go nie brał na ręce, chyba stwierdzili ze matka wariatka ze mnie nie mam nic przeciwko jak ktoś go na chwile weźmie, ale do tej pory nikomu coś takiego do głowy nie przyszło i raczej wszyscy nosili go w granicach mojej akceptowalności...



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-25, 19:44   #1630
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Witam . Agg nie dziwię się rekcji u mnie Julek był tak przekładany z rąk do rąk i kilka razy mi się nie podobało ale już nie chciałam się odzywac bo i tak jestem uznawana za przewrażliwiona .... Mam nadzieję że ten jeden dzień krzywdy mu nie zrobi ...

Jednak mam dość po tych świętach i wiem że chce spędzić sylwester w spokoju w domu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-25, 20:32   #1631
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Xzora, Vadi kciuki za jutrzejsze chrzciny!

Myszowata współczuję Zdrowia dla dziadków.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

U nas święta bardzo spokojne, Łucja grzeczniutka, tylko ma bardzo duży katar bidulka i kaszle mocno Ale jest kochana, Lila wymaga dużo więcej uwagi i czasu niż ona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie dziekuje! Super, ze święta spędzacie ze spokojem i Łucja tak ładnie znosi pobyt u dziadków. Zdrowia dla małej!

U nas dzisiaj tez spokojny dzien. O 14tej pojechaliśmy do teściów na obiad. Wyjscie było tak na luzie. W niedziele jakoś za to nie mogłam sie zebrać - wyjechaliśmy spóźnieni 25min, paznokcie malowałam w aucie... oby jutro wszystko poszło gładko.

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Zeszłam dziś prawie na zawał pojechaliśmy do rodziny TŻ i była tam tez rodzina żony wujka (czyli dla nas żadna rodzina). Teściowa wzięła Młodego, my jedliśmy i w pewnym momencie patrze na drugi koniec stołu a Młody trafia w ręce jakiejś babki i ta sadza podtrzymując go za paszki przodem do siebie. Żadnego podparcia dla pleców, głowy, a tę głowę ciągnie do przodu (ostatnio uwielbia ją ćwiczyć), szybkie uderzenie TŻ, ten się wyrwał „ej ej proszę go tak nie sadzać” a ona „ale ja go podtrzymuje”, to mówię jej że to za wcześnie i że go tak nie sadzamy. Stwierdziła ze „ale on przecież ma już 5 miesięcy, powinniście go sadzać bo trzyma się sztywno” odpowiedziałam jej tylko ze dziecko ma usiąść samo z czworaków i tego się trzymajmy... przy stole zapadła cisza, oddała młodego teściowej i chyba się obraziła :| matko kochana... później nikt już go nie brał na ręce, chyba stwierdzili ze matka wariatka ze mnie nie mam nic przeciwko jak ktoś go na chwile weźmie, ale do tej pory nikomu coś takiego do głowy nie przyszło i raczej wszyscy nosili go w granicach mojej akceptowalności...



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki

Kurcze, tez bym sie zdenerwowała.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-25, 21:55   #1632
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Aggs rozumiem co czułaś bo dzis u teściowej jakas ciotka męża też tak próbowała trzymać Ale i jeszcze z tekstem że w poduszkach to na pewno by siedziała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-25, 23:17   #1633
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Siil zdrowia dla Lu!

Aggs jeju nie dziwię się że się wkurzyłaś, na mnie też wszyscy dziwnie patrzą jak mówię żeby nie podciągać za rączki, albo inaczej trzymać. Na Wigilii dzielnie znosiłam trzymanie i nic nie mówiłam

Ja się dopiero kładę, bo u nas dzisiaj goście, jutro też będą ale nie do tej godziny. Męczące te Święta

Niko dzisiaj przewrócił się kilka razy z pleców na brzuch!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-26, 07:57   #1634
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Witam się w ten świąteczny poranek. Tz zmywa a my z Wiki jeszcze w łóżku.

Widze że troche sie działo u was. U moich rodziców było spoko na wigili bylo kilka osób i bratanek który szalał z zabawkami. Oczywiscie pierwszy demonstrował Wiki jak czym trzeba się bawić.
Wiki dostała prezenty ale też pieniądze bo nie każdy wiedział co kupić. I dostała tez kilka kurzołapów- tak mówię na maskotki. Od nas siostrsyczke szczeniaczka uczniaczka smieje się do niego. Mysimy nie wszystko od razu jej dawac bo zwariuje.

U tesciów nie było źle ale jak weszliśmy chciałam małą nakarmić to tesciu stał i chyba z 10 razy mowiłam że muszę nakarmic a ten nic. W końcu zastawiłam się krzesłem z marynarką na oparciu i dałam cycka bo by mi dziecko padło z głodu.
I oczywiscie teściowa że dlaczego mała tylko na piersi ja do niej że jest jeszcze za mała. To usłyszałam że kiedyś to od 4 miesiąca się rozszerza ło dietę. Wyjasniłam że teraz się dużo pozmieniało i nie zamierzam się spieszyć i chyba odpuściła- nie wiem tylkona jak długo
Smiac mi sie chciało bo kupiła Wiki właśnie maskotkę i odraxu do mnie że metki nie odcinała bo jest certyfikat i żebym widziała. Musze luknąć co tam jest.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-26, 10:02   #1635
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Myszowata zdrowia dla dziadków. Faktycznie to niezbyt miłe święta😟

Pestycyda współczuję histerii Wojtka. Mam nadzieję ze szybko sie z tz pogodzicie.

Dziekujemy dziewczyny za wszystkie życzenia 😗 Vadi jak zwykle pięknie ujęła wszystko czego my tu na wątku potrzebujemy😎😂

Mała piękny prezent sprawił Ci mąż ❤

My w drodze do mojej mamy. Bedzie okolo 27 os. Z roku na rok więcej😎

Nasza Wigilia we 3 byla super! Leniuchowalismy sobie, zjedliśmy kolację, bawilismy się z N, która o 20 padła a my z tż oglądaliśmy Kevina 😄 na spokojnie bez nerwów. Było nam to potrzebne. Nela od kilku dniu wola ma-ma slodkie to jest takie ze się rozplywam ❤

Udanego świętowania bez nerwów,na spokojnie i oby u nas ta sielanka trwała 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Vadi wszystkiego dobrego dla Tymka! Pieknego chrztu! 💙


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Zeszłam dziś prawie na zawał pojechaliśmy do rodziny TŻ i była tam tez rodzina żony wujka (czyli dla nas żadna rodzina). Teściowa wzięła Młodego, my jedliśmy i w pewnym momencie patrze na drugi koniec stołu a Młody trafia w ręce jakiejś babki i ta sadza podtrzymując go za paszki przodem do siebie. Żadnego podparcia dla pleców, głowy, a tę głowę ciągnie do przodu (ostatnio uwielbia ją ćwiczyć), szybkie uderzenie TŻ, ten się wyrwał „ej ej proszę go tak nie sadzać” a ona „ale ja go podtrzymuje”, to mówię jej że to za wcześnie i że go tak nie sadzamy. Stwierdziła ze „ale on przecież ma już 5 miesięcy, powinniście go sadzać bo trzyma się sztywno” odpowiedziałam jej tylko ze dziecko ma usiąść samo z czworaków i tego się trzymajmy... przy stole zapadła cisza, oddała młodego teściowej i chyba się obraziła :| matko kochana... później nikt już go nie brał na ręce, chyba stwierdzili ze matka wariatka ze mnie nie mam nic przeciwko jak ktoś go na chwile weźmie, ale do tej pory nikomu coś takiego do głowy nie przyszło i raczej wszyscy nosili go w granicach mojej akceptowalności...



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
Współczuję sytuacji. Niestety mój tż od kilku sadza tak Pestkę czym doprowadza mnie do szału. Oczywiście kłótnia skończyła się stwierdzeniem, że to moje dziecko i wszystko jest tak jak ja chce. ...
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-26, 11:13   #1636
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Witam serdecznie drogie Panie
Jak zwykle Święta lecą u nas jak błyskawica.

Dziś sobie poleniuchowalismy z mężem i Hugo. Do 11 na kanapie przed TV. Tymon został na noc u mojej siostry. Więc pospalismy do 8:30. Wow! Teraz spacer i potem dalej w drogę biesiadować.

Carolles
Fajna taka spokojna wigilia. U nas był Sajgon...

Aggs
Ehhh... Współczuję. Mój mąż tak jak u Morelle potrafi małego tak posadzić... Albo podeprzeć poduchami. Wrrr...
Hugo niestety strasznie wyrywa się do śniadania, ciągnie głowę, a gdy leży to ryk... No cóż zdecydowanie podoba mu się świat z pionu... Więc nawet sam się podciąga w Bujaku do siadu. Łobuz! Staram się nie popadać w paranoje i podchodze intuicyjnie do tego całego sadzania.

Za to u mnie na tapecie jedzenie! Wczoraj moja siostra trzymała Hugo na kolanach gdy nagle patrzę a on buzia biała... Mówię, że chyba mu się ulało, a siostra że nie tylko "sernik je!"
To ja mu może z 3 razy warzywa dałam, a ten je sernik! A dziś jakieś kropki na brzuszku... No padłam...










Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-26, 12:06   #1637
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

A do siadu się rwie tak... Nie pozwalam mu. Ew tylko przy jedzeniu.

IMG_20171211_160652.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-26, 13:23   #1638
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Mała, fajne takie leniuchowanie my od 5.30 na nogach:/ młody nie chce spać.

Serniczek Hugo nie smakował?:p hehe, oby wysypka zeszła.

Ja bym nie dawała tego leżaczka jeszcze do tej pozycji. Mój już czasami z tej drugiej półleżącej się dźwiga, tej siedzącej nie używamy bo byłaby masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-26, 16:07   #1639
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
..

Aggs
Ehhh... Współczuję. Mój mąż tak jak u Morelle potrafi małego tak posadzić... Albo podeprzeć poduchami. Wrrr...
Hugo niestety strasznie wyrywa się do śniadania, ciągnie głowę, a gdy leży to ryk... No cóż zdecydowanie podoba mu się świat z pionu... Więc nawet sam się podciąga w Bujaku do siadu. Łobuz! Staram się nie popadać w paranoje i podchodze intuicyjnie do tego całego sadzania.

Za to u mnie na tapecie jedzenie! Wczoraj moja siostra trzymała Hugo na kolanach gdy nagle patrzę a on buzia biała... Mówię, że chyba mu się ulało, a siostra że nie tylko "sernik je!"
To ja mu może z 3 razy warzywa dałam, a ten je sernik! A dziś jakieś kropki na brzuszku... No padłam...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U nas podobnie z tam siadaniem jak tylko ma okazję to próbuje się przytrzymać ręki i stara się siadać ... Ja staram się podwinąć mu birdniaca jak trzymam go bardziej takiej pozycji . I na płaskim też podnosi głowę i próbuje się podnieść. Nie wiem czy dobrze myślę ale jeśli tak robi sam z siebie i nikt go nie ciągnie to chyba sam sobie krzywdy nie zrobi ?

Co sernika to zdecydował za Ciebie :p mam nadzieję że wysypka zejdzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-26, 19:52   #1640
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Jak ja mam dosyć już tych Świąt! Nie dosyć że w rozjazdach to młody zarywa nocki. Zdecydowaliśmy się wcześniej wrócić do domu bo łatwiej tutaj nam go ogarnąć i większy spokój. Przyjeżdżamy a koty nam łóżko zasikały a mąż specjalnie jechał w sobotę do nich i wracał w wigilię żeby za długo same nie siedziały :/
A młody już odkąd zasnął dwa razy z płaczem się obudził proszę o zastrzelenie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-26, 20:23   #1641
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

U nas też się trochę przestawił jeszcze. Nie śpi ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-26, 20:34   #1642
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Jak ja mam dosyć już tych Świąt! Nie dosyć że w rozjazdach to młody zarywa nocki. Zdecydowaliśmy się wcześniej wrócić do domu bo łatwiej tutaj nam go ogarnąć i większy spokój. Przyjeżdżamy a koty nam łóżko zasikały a mąż specjalnie jechał w sobotę do nich i wracał w wigilię żeby za długo same nie siedziały :/
A młody już odkąd zasnął dwa razy z płaczem się obudził proszę o zastrzelenie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję. Wy to co coś ostatnio macie pod górkę
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-26, 20:37   #1643
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Co do leżaczka to u nas tez jeszcze maks druga pozycja - a dzisiaj powrót do leżącej bo zaczął kombinować i się dźwigać.

Święta na szczęście minęły spokojnie, bez płaczu i innych zaburzeń rytmu dnia i nocy ufffff. Mam nadzieje ze u Was wszystko szybko wróci do normy

Vadi, Xzora jak po chrzcinach??



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Morelka, czekasz na wyprzedaż w zarze? Coś tam sobie upatrzylas czy idziesz na żywioł?



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-26, 20:42   #1644
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Hehe czekam garnitur w kratkę. Reszta na żywioł.
Ale ja się z reguły uaktywniam po trzecim spadku cen. Pierwsze obniżki są dla mnie zbyt wysokie.
Garnitur też będę starała się podmienić. Zależy i ile spadnie i jajki będzie na żywo.

A Ty coś upatrzylas?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-26, 20:44   #1645
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Ja właśnie raczej na żywioł pójdę, jak coś mi się spodoba to kliknę chociaż nie wiem kiedy uda mi się dostać na stronę i czy się szybko nie zniechęcę
Pokaz później co tam upolowalas a kolejne obniżki w jakich okresach są zazwyczaj?



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-26, 20:45   #1646
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Ja właśnie raczej na żywioł pójdę, jak coś mi się spodoba to kliknę chociaż nie wiem kiedy uda mi się dostać na stronę i czy się szybko nie zniechęcę
Pokaz później co tam upolowalas a kolejne obniżki w jakich okresach są zazwyczaj?



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
Co tydzień w czw.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-26, 20:51   #1647
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Ooo, dzięki jak nic mnie nie powali to chyba faktycznie poczekam



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-26, 20:53   #1648
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

Najbardziej lubię końcówkę po 29 zł sesese
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-26, 20:53   #1649
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

A kiedy zaczynają się te przeceny? Z chęcią zerknę

Pestycyda... Ehh re kociaki
Oby Nocka dobra była

Mam nadzieję, że u nas też będzie dobra. Umeczony jest po tych Świętach.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-26, 20:53   #1650
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 11 Pierwsze chwile z maluszkami

O 22
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 21:15:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.