Mamusie marcowe 2018 cz. 6 - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-27, 18:24   #2191
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Ilsa, śliczny wózek i kolory w sam raz dla mnie. My jutro jedziemy zamawiac

Lenka, zdrówka

Zgaga mnie meczy wypiłam Kubusia, bo mnie na zakupach podkusiło i teraz cierpię


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 18:49   #2192
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Oj nie Ale podaj model to dopiszę na pierwszą stronę


Nie wiem jeszcze ktore dokladnie ale mam juz adaptery do wozka (ktorym sie jeszcze nie chwalilam ale musze go wyprac i dopiero zrobie fotki)


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Karol - 05.01.2014
punamama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 18:53   #2193
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Nadalka, musi być zachowana odległość brzucha od kierownicy minimum 25 cm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 19:03   #2194
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Zgaga mnie meczy wypiłam Kubusia, bo mnie na zakupach podkusiło i teraz cierpię
Lunak ja zauważyłam, że mnie zgaga łapie po słodkim
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 19:14   #2195
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Uff, udało się kupić tę kurtkę z hm. Chociaż średnio się cieszę bo mi sie nie podoba ona... Ale jednak ciążowa i z kapturem i za małe pieniądze.

Mam też sukienkę na sylwestra, Czarna dopasowana z długimi rękawkami <3 przed ciążą bym się na taką nie odważyła

A dla małej kupiliśmy kombinezon w hm. Nie wiem czy będzie potrzebny, ale wolę się ubezpieczyć. Macie takie ciepłe kombinezony dla waszych marcowych dzieci?

Punamama, ja też wizytuje 29.12. moim głównym zmartwieniem jest oczywiście zdrowie małej ale na drugim miejscu - jak wydepilować sobie nogi przed wizytą? Już się serio robi niewygodnie :/

Mąż namówił mnie na frytki z maka po udanych zakupach. Mam trochę wyrzuty sumienia :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kombinezonu jeszcze nie mam, ale planuję kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Już po świętach Jestem bardziej nimi zmęczona niż w poprzednich latach :/ Oczywiście wszystkim wymiotowałam, wiec czuje się średnio. Poza tym ciągle mi się spać chce.
Co do szpitala, u nas trzeba mieć wszystko. Ostatnio miałam dwie torby, jedną na początek co wzięłam od razu do szpitala. Drugą mąż mi przywiózł na drugi dzień po porodzie. Kosmetyki kupie te mini, rzeczy typu kocyk, ubrania itd wezmę do domu i wypiorę w wysokiej temperaturze.
Wczoraj zrobiłam zakupy w zarze on line bo od 22 były przeceny, w sumie tylko dla synka. Ale zła jestem bo z koszyka mi ktoś zawinął trzy bluzy i dwie pary spodni, na których mi najbardziej zależało :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmmm, w sumie nie głupi pomysł z tym żeby maz drugą torbę po porodzie przywiózł po co z taką wielką się szarpać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 19:21   #2196
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Kurczę, jeśli to ma odrastać to Lumea to chyba dobry pomysł Można poprawić a już się nie dopłaca za zabieg

Mamy zamówiony wózek, fotelik i bazę, czeka się 4 tygodnie więc dobrze że się za to zabraliśmy bo może się okazać że przyjdzie faktycznie pod koniec stycznia. Wszystko nam facet sprawdził że do siebie pasuje ale dostać się do sprzedawcy to katorga, w Bobowózkach zawsze przewalają się tłumy i to ludzi, którzy nie zrobili w internecie żadnego researchu tylko na miejscu decydują
Tak więc mamy Tako Junama Madena w kolorze 03 i Cybex Cloud Q w kolorze Graphite Black - co więcej mojemu Mężowi wydaje się że sam wybrał ten fotelik czyli pełen sukces

Wahałam się jeszcze między tym Cybexem Aton ponieważ jego baza isofix pasuje też do kolejnego modelu ale okazało się, że fotelika dla kolejnej wagi i tak już się nigdy nie przekłada do wózka tylko cały czas leży w aucie - nawet nie ma rączek - czyli to klikanie w bazę nie było dla mnie takie istotne bo po prostu się wsadzi w pasy raz a dobrze i nie będzie ruszać Facet mówił że w przypadku tych kolejnych wielkości baza się opłaca jak się ma dwa samochody albo dziecko przejmują dziadkowie i sobie szybko montują bazę u siebie w aucie. No i Cloud rozkłada się na płasko poza autem więc niby trochę zdrowiej jeśli będę tak chodzić po sklepie
Załącznik 7368581
Załącznik 7368586
Super 😊 ważny zakup za wami. Teraz najtrudniejsze... czekanie 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 19:25   #2197
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Wybrałam spodnie na hm i nie chcą mi się dodać do koszyka
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-27, 19:28   #2198
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

No właśnie, z tym dowiezieniem drugiej torby do szpitala to dobry pomysł. Te rzeczy do wyjści ze szpitala przecież można spokojnie później donieść. 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 19:29   #2199
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
No właśnie, z tym dowiezieniem drugiej torby do szpitala to dobry pomysł. Te rzeczy do wyjści ze szpitala przecież można spokojnie później donieść. 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi położna kazała uszykować 3 torby: moja do porodu, na wyjście moje i 3 na wyjście małego
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 19:37   #2200
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Kurczę, jeśli to ma odrastać to Lumea to chyba dobry pomysł Można poprawić a już się nie dopłaca za zabieg

Mamy zamówiony wózek, fotelik i bazę, czeka się 4 tygodnie więc dobrze że się za to zabraliśmy bo może się okazać że przyjdzie faktycznie pod koniec stycznia. Wszystko nam facet sprawdził że do siebie pasuje ale dostać się do sprzedawcy to katorga, w Bobowózkach zawsze przewalają się tłumy i to ludzi, którzy nie zrobili w internecie żadnego researchu tylko na miejscu decydują
Tak więc mamy Tako Junama Madena w kolorze 03 i Cybex Cloud Q w kolorze Graphite Black - co więcej mojemu Mężowi wydaje się że sam wybrał ten fotelik czyli pełen sukces

Wahałam się jeszcze między tym Cybexem Aton ponieważ jego baza isofix pasuje też do kolejnego modelu ale okazało się, że fotelika dla kolejnej wagi i tak już się nigdy nie przekłada do wózka tylko cały czas leży w aucie - nawet nie ma rączek - czyli to klikanie w bazę nie było dla mnie takie istotne bo po prostu się wsadzi w pasy raz a dobrze i nie będzie ruszać Facet mówił że w przypadku tych kolejnych wielkości baza się opłaca jak się ma dwa samochody albo dziecko przejmują dziadkowie i sobie szybko montują bazę u siebie w aucie. No i Cloud rozkłada się na płasko poza autem więc niby trochę zdrowiej jeśli będę tak chodzić po sklepie
Załącznik 7368581
Załącznik 7368586
Piękne zakupy 😍😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 19:44   #2201
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
No właśnie, z tym dowiezieniem drugiej torby do szpitala to dobry pomysł. Te rzeczy do wyjści ze szpitala przecież można spokojnie później donieść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam po prostu rzeczy rozdzielone na dwie torby. Podkłady czy te duże podpaski zajmują dużo miejsca wiec miałam po paczce w każdej torbie. ubranka też rozdzielone po dwa komplety, ręczniki to samo. Mąż potem zabrał jedną torbę i brudne rzeczy i już na bieżąco dowoził to co było potrzebne. Teraz też tak zrobię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-27, 19:53   #2202
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Dziewczyny ile na początek trzeba dla takiego dzieciaczka miejsca na ubranka? Zastanawiam się czy jedna komoda to nie za mało? Ale też nie widzę sensu na razie w kupowaniu szafy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 19:59   #2203
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Ilsa fajny wózek i fotelik super że zakup macie już za sobą!
Mieli jakieś promocje w bobowozkach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Co do szpitala to biorę walizkę na kolkach, a kombinezony na marzec mam 2 cieplejsze i jednego misia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez punamama Pokaż wiadomość
Nooo super! Gratuluje kolejnych duzych zakupow
Ilsa - ladny wozek

A mam wrazenie ze tylko ja kupuje nosidelko maxi cosi

Koma - trzymam kciuki za doleczenie tych bakterii


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja też kupuje Maxi Cosi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Ilsa - bardzo fajny wozek

Ja wlasnie wrocilam z galerii bo musialam spr czy faktycznie nie ma tego kombinezonu co mialam na oku. Ale byl i mam go
Załącznik 7368601

Nie jest zimowy ale cieply tylko wzielam 56 a nie 62 bo byla duza roznica i w 62 zanim by sie wpasowal to by pewnie nie byl juz potrzebny czapeczki i inne nie byly przecenione wiec ewakuowalam sie stamtad bo jakies wariatkowo aha weszlam do hm a ze spodni byly tylko 2x 46 rozmiar a reszta jakies straszne materialowe
Przrcenili ten kombinezon? Ile teraz kosztuje?
Cytat:
Napisane przez Lenka_007 Pokaż wiadomość
Witam sie po świętach
wróciliśmy dopiero dzisiaj do domu. postaram się poczytać co pisałyście, ale na razie nie mam siły bo się rozchorowałam
Zdrówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 19:59   #2204
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
a jak z jakością/rozmiarówką rzeczy z c&a?
u mnie stacjonarnie straszna bieda
Do mnie właśnie idzie pierwsza paka z c&a

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:01   #2205
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
Do mnie właśnie idzie pierwsza paka z c&a

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, pochwal się jak przyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:03   #2206
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile na początek trzeba dla takiego dzieciaczka miejsca na ubranka? Zastanawiam się czy jedna komoda to nie za mało? Ale też nie widzę sensu na razie w kupowaniu szafy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ile Ty masz tych ubranek że dodatkowej szafy potrzebujesz? 😉 weź nie strasz, ja mam jedną komode i jeszcze w niej luz. I 2 szuflady w przewijaku 😜 poza tym bobas będzie wyrastal więc sukcesywnie można wymieniać zawartość szuflad. Tak mi się przynajmniej na chwile obecna wydaje 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:03   #2207
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Kurczę, jeśli to ma odrastać to Lumea to chyba dobry pomysł Można poprawić a już się nie dopłaca za zabieg

Mamy zamówiony wózek, fotelik i bazę, czeka się 4 tygodnie więc dobrze że się za to zabraliśmy bo może się okazać że przyjdzie faktycznie pod koniec stycznia. Wszystko nam facet sprawdził że do siebie pasuje ale dostać się do sprzedawcy to katorga, w Bobowózkach zawsze przewalają się tłumy i to ludzi, którzy nie zrobili w internecie żadnego researchu tylko na miejscu decydują
Tak więc mamy Tako Junama Madena w kolorze 03 i Cybex Cloud Q w kolorze Graphite Black - co więcej mojemu Mężowi wydaje się że sam wybrał ten fotelik czyli pełen sukces

Wahałam się jeszcze między tym Cybexem Aton ponieważ jego baza isofix pasuje też do kolejnego modelu ale okazało się, że fotelika dla kolejnej wagi i tak już się nigdy nie przekłada do wózka tylko cały czas leży w aucie - nawet nie ma rączek - czyli to klikanie w bazę nie było dla mnie takie istotne bo po prostu się wsadzi w pasy raz a dobrze i nie będzie ruszać Facet mówił że w przypadku tych kolejnych wielkości baza się opłaca jak się ma dwa samochody albo dziecko przejmują dziadkowie i sobie szybko montują bazę u siebie w aucie. No i Cloud rozkłada się na płasko poza autem więc niby trochę zdrowiej jeśli będę tak chodzić po sklepie
Załącznik 7368581
Załącznik 7368586
bazę do fotelika też kupiliście/kupujecie?
widzę, że teraz na stronie bobowózków komplet jest za 1300, więc spoko cena, pojedziemy zamówić chyba 2 stycznia, chcemy ten sam kolor
na fotelik też czeka się 4 tygodnie?

patrzyłam jeszcze za fotelikiem kiddy (rozkłada się na płasko w samochodzie), ale działa tylko z bazą, a czasami będzie trzeba jednak jechać innym autem albo taxi, więc odpada
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:04   #2208
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
To ile Ty masz tych ubranek że dodatkowej szafy potrzebujesz? weź nie strasz, ja mam jedną komode i jeszcze w niej luz. I 2 szuflady w przewijaku poza tym bobas będzie wyrastal więc sukcesywnie można wymieniać zawartość szuflad. Tak mi się przynajmniej na chwile obecna wydaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na razie nic nie mam he he
W piątek jadę po komode i zastanawiam się jaka wielkość będzie odpowiednia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:05   #2209
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
Do mnie właśnie idzie pierwsza paka z c&a

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
to czekam na recenzje
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-27, 20:06   #2210
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Ilsa fajny wózek i fotelik super że zakup macie już za sobą!
Mieli jakieś promocje w bobowozkach?
Tak, na ten fotelik Cybex Cloud Q mają promocję 100 zł taniej niż na ceneo proponuje Ludzie przed nami utargowali też ucięcie końcówki z rachunku ale my jesteśmy dupy z uszami i nie prosiliśmy o dodatkowy rabat przy kasie
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:08   #2211
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Tak, na ten fotelik Cybex Cloud Q mają promocję 100 zł taniej niż na ceneo proponuje Ludzie przed nami utargowali też ucięcie końcówki z rachunku ale my jesteśmy dupy z uszami i nie prosiliśmy o dodatkowy rabat przy kasie
Dzięki
Widze że na Maxi cosi też mają mała promocje, trzeba będzie podjechać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:09   #2212
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
Ja na razie nic nie mam he he
W piątek jadę po komode i zastanawiam się jaka wielkość będzie odpowiednia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie zmieści się tylko taka 40 cm i mam nadzieję, że wystarczy (+ szuflada pod łóżeczkiem na pościel, grubsze rzeczy jak kombinezony w garderobie)


jak pozbędziemy się już gondoli, która będzie stała w pokoju małego, to zrobi się miejsce na drugą komodę
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:10   #2213
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
bazę do fotelika też kupiliście/kupujecie?
widzę, że teraz na stronie bobowózków komplet jest za 1300, więc spoko cena, pojedziemy zamówić chyba 2 stycznia, chcemy ten sam kolor
na fotelik też czeka się 4 tygodnie?

patrzyłam jeszcze za fotelikiem kiddy (rozkłada się na płasko w samochodzie), ale działa tylko z bazą, a czasami będzie trzeba jednak jechać innym autem albo taxi, więc odpada
Tak, kupujemy też bazę bo się wygodnie będzie wklikiwać dziecko; na fotelik też się czeka 4 tygodnie - ale może będzie wcześniej jeśli producent będzie miał ten kolor W razie czego Cybex ma też możliwość montowania na pasy
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:11   #2214
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Ilsa - piękny wózek! My jedziemy zamówić na początku stycznia

Dziewczyny - stała się rzecz niewiarygodna! Żona mojego kuzyna miała termin jakos po 20 stycznia. A tu niespodzianka - Urodziła wczoraj naturalnie ślicznego, zdrowego synka. Teoretycznie jest wcześniakiem ale waży uwaga... 4200 g!!! Podobno w ostatnie 2 tygodnie mamusi w obwodzie brzucha przybylo 10 cm! Ciagle myślałam ze jeszcze do jej porodu kupa czasu a potem ja za 5 tygodni. A teraz ona już tuli swojego synka... A ja jeszcze nie mam wyprawki nawet dobrze rozpoczętej!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:14   #2215
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Ilsa - piękny wózek! My jedziemy zamówić na początku stycznia

Dziewczyny - stała się rzecz niewiarygodna! Żona mojego kuzyna miała termin jakos po 20 stycznia. A tu niespodzianka - Urodziła wczoraj naturalnie ślicznego, zdrowego synka. Teoretycznie jest wcześniakiem ale waży uwaga... 4200 g!!! Podobno w ostatnie 2 tygodnie mamusi w obwodzie brzucha przybylo 10 cm! Ciagle myślałam ze jeszcze do jej porodu kupa czasu a potem ja za 5 tygodni. A teraz ona już tuli swojego synka... A ja jeszcze nie mam wyprawki nawet dobrze rozpoczętej!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja znajoma też urodziła ostatnio miesiąc wcześniej i właśnie to mnie trochę przestraszyło bo ja tak samo z wyprawką w lesie jestem od stycznia lecimy z tematem na maxa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:17   #2216
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Ilsa - piękny wózek! My jedziemy zamówić na początku stycznia

Dziewczyny - stała się rzecz niewiarygodna! Żona mojego kuzyna miała termin jakos po 20 stycznia. A tu niespodzianka - Urodziła wczoraj naturalnie ślicznego, zdrowego synka. Teoretycznie jest wcześniakiem ale waży uwaga... 4200 g!!! Podobno w ostatnie 2 tygodnie mamusi w obwodzie brzucha przybylo 10 cm! Ciagle myślałam ze jeszcze do jej porodu kupa czasu a potem ja za 5 tygodni. A teraz ona już tuli swojego synka... A ja jeszcze nie mam wyprawki nawet dobrze rozpoczętej!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jezu, czesto ostatnio slysze ze ktos urodzil na miesiac przed terminem. Ale dziecko ogromne, mam nadzieje ze moj taki nie bedzie na miesiac przed

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:17   #2217
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny - stała się rzecz niewiarygodna! Żona mojego kuzyna miała termin jakos po 20 stycznia. A tu niespodzianka - Urodziła wczoraj naturalnie ślicznego, zdrowego synka. Teoretycznie jest wcześniakiem ale waży uwaga... 4200 g!!! Podobno w ostatnie 2 tygodnie mamusi w obwodzie brzucha przybylo 10 cm! Ciagle myślałam ze jeszcze do jej porodu kupa czasu a potem ja za 5 tygodni. A teraz ona już tuli swojego synka... A ja jeszcze nie mam wyprawki nawet dobrze rozpoczętej!
Ponad 4kg, to się klockowaty wcześniak trafił Dobrze że jest całkowicie zdrowy ale mam nadzieję że wszystkie jednak dotrwamy chociaż do 38 tygodni
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:19   #2218
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Też mam nadzieje, że wszystkie dotrwamy do 38 tygodnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:23   #2219
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Średnio, cały czas wymiotuje :/ Męczy mnie to strasznie. Do tego jestem senna na maksa. Dziękuje że pytasz
My też mamy fotelik maxi cosi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez jestem bardziej senna, lapie sie na tym, ze przy zabawie glowa mi leci.
Myslalam, ze choc na tej koncowce ci odpusci no ale niestety :/
Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
Ja kombinezonu jeszcze nie mam, ale planuję kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------


Hmmm, w sumie nie głupi pomysł z tym żeby maz drugą torbę po porodzie przywiózł po co z taką wielką się szarpać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak jak czarodziejka pakuje dwie torby, dla mnie i dla meza. Nie bedzie musial szukac, bedzie mial gotowe jak trzeba bedzie cos dowiezc Za pierwszym razem sie sprawdzilo choc i tak napakowalam za duzo.

Edytowane przez lelowa
Czas edycji: 2017-12-27 o 20:30
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-27, 20:23   #2220
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 6

Ja dziś miałam usg. Moje klocuszki mają już po 2 kg. Wszystko prawidłowo jeden się już przekręcil się głowa w dół. Następne USG pod koniec stycznia j lekarz się śmiał że jak dotrwam. Chłopcy są więksi i wyglądają na 33 tydzień, doktor mówi że może to było plamienie nie miesiączka i ciąża jest starsza. Bo od początku taka wychodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-15 10:11:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.