Jak wybadać czy on chce drugiej randki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-07, 16:06   #1
natalia922525
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 20

Jak wybadać czy on chce drugiej randki?


Mamy po 25 lat.

Pierwsze spotkanie było w tę środę po prawie 2 tygodniach intensywnego pisania na FB. Jesteśmy bardzo podobni do siebie - te same poglądy na wiele spraw, podobne zainteresowania, gusta co do filmów/muzyki itd. To wręcz niewiarygodne momentami, potrafimy napisać/powiedzieć coś w tym samym czasie.

Spotkanie było super, nie mogliśmy się wygadać, uważnie go obserwowałam i jestem na 100% pewna, że bawił się świetnie i czas zleciał błyskawicznie. Musieli nas przepędzać z kawiarni, bo już zamykali, a on powiedział "wielka szkoda, bo chętnie bym z Tobą jeszcze posiedział, nie wierzę że już prawie 22". Odprowadził mnie pod klatkę i pojechał do domu (pewnie koło 23 dojechał). I cisza, która mnie mega zaskoczyła. W czwartek też cisza.

Napisał w piątek rano i przegadywał się, że jednak się nie przełamałam i nie napisałam, a był pewien, że to zrobię. Bo na spotkaniu żartowałam, że nie odważyłabym się napisać pierwsza do faceta po wstępnym spotkaniu, mam złe doświadczenia.

W piątek dość trochę pisaliśmy, wieczorem poszedł na kawalerski przyjaciela i w nocy do mnie pisał jak z niego wrócił. Nie był hardkorowo pijany, ale miał - jak to ujął - "miłą fazę". Troszkę się przymilał i flirtował (wszystko W GRANICACH DOBREGO SMAKU), wysyłał buziaczki, żartował że zaraz bierze busa i na sygnale do mnie przyjedzie porwać mnie na romantyczny spacer. Ja na to, że super, ale wolałabym za dnia i jak będzie trzeźwy Gdy zapytałam czy dotarł do domu, on że tak, leży na kanapie i myśli sobie o Natalce (czyli o mnie).

W sobotę miałam w planie napisać pierwsza jak tam żyje, ale mnie wyprzedził. O 10 już odwoził kolegę na lotnisko (czyli nie mógł być aż tak pijany) i chwilę gadaliśmy, a wieczorem szedł na powtórkę, bo część ekipy od pana młodego nie mogła w piątek, więc to rozłożyli na 2 dni. Po kawalerskim chwilę pisaliśmy, znowu sobie żartował, żebym tam przyjechała, bo ma lekki rauszyk i humor dopisuje. Tym razem dość szybko go pożegnałam i poszłam spać, bo liczyłam, że może w końcu zaproponuje prawdziwe i konkretne spotkanie (np dziś), a on tylko żartami dogaduje.

Dziś napisałam do niego o 14 jak tam żyje, ale na razie brak odpowiedzi, bo według FB ostatni raz był o 13. Nie wiem czy miał jakieś plany na dziś, możliwe że pojechał na uczelnię, bo zaocznie jeździ co 2 tygodnie, ale nie wiem kiedy mu wypada termin jazdy :P


Chciałabym bardzo kolejnego spotkania, ale nie wiem na jakiej zasadzie on mnie traktuje. Spotkanie było super, ale może wizualnie mu coś nie spasowało lub nie poczuł tej iskry, i mam szansę tylko na niezobowiązujące koleżeństwo? Może bardzo mnie lubi dlatego się odezwał, ale już na starcie wie, że z jego strony nie ma szans na nic więcej? Jak w piątek lekko podchmielony mi pisał różne miłe rzeczy, to brałam to za dobry znak (alkohol często rozwiązuje język i hamuje wstydliwość), ale teraz już sama nie wiem.

Jak myślicie, jeśli facet jest zainteresowany pod kątem randkowym, to do kiedy powinnam się spodziewać zaproszenia na spotkanie? A może jest delikatny sposób, żeby wybadać na jakiej zasadzie on to widzi? On wie, że ja na tym etapie z inicjatywą jeszcze nie wyjdę, poza tym po kawalerskim mu zasugerowałam, że na trzeźwo i za dnia chętnie się na ten spacer wybiorę :P

Nie chcę być przesadnie natrętna i się spieszyć, nie chcę wielkich deklaracji czy nie wiadomo czego, ale chciałabym wiedzieć czy poznajemy się dalej, czy z jego strony po jednym spotkaniu już koniec.
natalia922525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 16:20   #2
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Cytat:
Napisane przez natalia922525 Pokaż wiadomość
Mamy po 25 lat.

Pierwsze spotkanie było w tę środę po prawie 2 tygodniach intensywnego pisania na FB. Jesteśmy bardzo podobni do siebie - te same poglądy na wiele spraw, podobne zainteresowania, gusta co do filmów/muzyki itd. To wręcz niewiarygodne momentami, potrafimy napisać/powiedzieć coś w tym samym czasie.

Spotkanie było super, nie mogliśmy się wygadać, uważnie go obserwowałam i jestem na 100% pewna, że bawił się świetnie i czas zleciał błyskawicznie. Musieli nas przepędzać z kawiarni, bo już zamykali, a on powiedział "wielka szkoda, bo chętnie bym z Tobą jeszcze posiedział, nie wierzę że już prawie 22". Odprowadził mnie pod klatkę i pojechał do domu (pewnie koło 23 dojechał). I cisza, która mnie mega zaskoczyła. W czwartek też cisza.

Napisał w piątek rano i przegadywał się, że jednak się nie przełamałam i nie napisałam, a był pewien, że to zrobię. Bo na spotkaniu żartowałam, że nie odważyłabym się napisać pierwsza do faceta po wstępnym spotkaniu, mam złe doświadczenia.

W piątek dość trochę pisaliśmy, wieczorem poszedł na kawalerski przyjaciela i w nocy do mnie pisał jak z niego wrócił. Nie był hardkorowo pijany, ale miał - jak to ujął - "miłą fazę". Troszkę się przymilał i flirtował (wszystko W GRANICACH DOBREGO SMAKU), wysyłał buziaczki, żartował że zaraz bierze busa i na sygnale do mnie przyjedzie porwać mnie na romantyczny spacer. Ja na to, że super, ale wolałabym za dnia i jak będzie trzeźwy Gdy zapytałam czy dotarł do domu, on że tak, leży na kanapie i myśli sobie o Natalce (czyli o mnie).

W sobotę miałam w planie napisać pierwsza jak tam żyje, ale mnie wyprzedził. O 10 już odwoził kolegę na lotnisko (czyli nie mógł być aż tak pijany) i chwilę gadaliśmy, a wieczorem szedł na powtórkę, bo część ekipy od pana młodego nie mogła w piątek, więc to rozłożyli na 2 dni. Po kawalerskim chwilę pisaliśmy, znowu sobie żartował, żebym tam przyjechała, bo ma lekki rauszyk i humor dopisuje. Tym razem dość szybko go pożegnałam i poszłam spać, bo liczyłam, że może w końcu zaproponuje prawdziwe i konkretne spotkanie (np dziś), a on tylko żartami dogaduje.

Dziś napisałam do niego o 14 jak tam żyje, ale na razie brak odpowiedzi, bo według FB ostatni raz był o 13. Nie wiem czy miał jakieś plany na dziś, możliwe że pojechał na uczelnię, bo zaocznie jeździ co 2 tygodnie, ale nie wiem kiedy mu wypada termin jazdy :P


Chciałabym bardzo kolejnego spotkania, ale nie wiem na jakiej zasadzie on mnie traktuje. Spotkanie było super, ale może wizualnie mu coś nie spasowało lub nie poczuł tej iskry, i mam szansę tylko na niezobowiązujące koleżeństwo? Może bardzo mnie lubi dlatego się odezwał, ale już na starcie wie, że z jego strony nie ma szans na nic więcej? Jak w piątek lekko podchmielony mi pisał różne miłe rzeczy, to brałam to za dobry znak (alkohol często rozwiązuje język i hamuje wstydliwość), ale teraz już sama nie wiem.

Jak myślicie, jeśli facet jest zainteresowany pod kątem randkowym, to do kiedy powinnam się spodziewać zaproszenia na spotkanie? A może jest delikatny sposób, żeby wybadać na jakiej zasadzie on to widzi? On wie, że ja na tym etapie z inicjatywą jeszcze nie wyjdę, poza tym po kawalerskim mu zasugerowałam, że na trzeźwo i za dnia chętnie się na ten spacer wybiorę :P

Nie chcę być przesadnie natrętna i się spieszyć, nie chcę wielkich deklaracji czy nie wiadomo czego, ale chciałabym wiedzieć czy poznajemy się dalej, czy z jego strony po jednym spotkaniu już koniec.
Czyli po pierwszej randce:
- sama się pierwsza nie odezwiesz;
- sama nie zaproponujesz drugiej;
- sama nie zapytasz, czy druga będzie.

Matko boska, taka Księżniczka to jakiś koszmar.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 16:46   #3
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Żadna księżniczka. Normalna sytuacja. Autorko, jeśli będzie się chciał spotkać po raz drugi, napisze do Ciebie.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 16:50   #4
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Jak na moje to wszystko idzie w dobrym kierunku tylko nie czekaj zawsze pierwsza na jego ruch. Bądź po prostu "next door girl"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 16:52   #5
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Ja bym poczekała. Przy zaproszeniu na trzecie spotkanie, przejmij pałeczkę
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 16:55   #6
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Ja bym poczekała. Przy zaproszeniu na trzecie spotkanie, przejmij pałeczkę
Eskpertka...
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 16:57   #7
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Eskpertka...
A pewnie że tak
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-07, 17:01   #8
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Żadna księżniczka. Normalna sytuacja. Autorko, jeśli będzie się chciał spotkać po raz drugi, napisze do Ciebie.
A ja uważam pół na pół, że trochę Księżniczka, bo sama z i inicjatywą nie wyjdzie, ale też trochę normalna sytuacja, bo fajnie być wyciąganą na randki, zapraszaną gdzieś. A jak facet czyta nam w myślach i wie jeszcze gdzie chcemy pójść i o której to już w ogóle super!

Proponuję, żebyś sama napisała z propozycją kolejnego spotkania i zaproponowała jakieś fajne miejsce. Czekanie na kolejny jego może być znakiem, że chciałabyś wszystko mieć pod nos i na gotowe. Trochę kreatywności i pomysłowości, a myślę, że chłopak się nie obrazi. Mamy zimę, może jakieś łyżwy, lodowisko? Opcji multum, a jak macie podobne zainteresowania, dobrze Wam się gada to warto to kontynuować.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 17:02   #9
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
A pewnie że tak
Czytając Twoje wpisy w wątku "...nigdy nie byłam w związku" odnosi się nieco odmienne wrażenie.
No ale.

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
A ja uważam pół na pół, że trochę Księżniczka, bo sama z i inicjatywą nie wyjdzie, ale też trochę normalna sytuacja, bo fajnie być wyciąganą na randki, zapraszaną gdzieś. A jak facet czyta nam w myślach i wie jeszcze gdzie chcemy pójść i o której to już w ogóle super!
Tak, a potem właśnie Dziewczyny z takim podejściem lądują tu w wątku "nigdy nie byłam w poważnym związku".

Edytowane przez Mad_Max
Czas edycji: 2018-01-07 o 17:04
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 17:05   #10
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Czytając Twoje wpisy w wątku "...nigdy nie byłam w związku" odnosi się nieco odmienne wrażenie.
No ale.
To tylko wrażenie Bycie w związku a randkowanie to dwie różne rzeczy.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 17:05   #11
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

No ale co jest złego w tym, ze to dziewczyna zaproponuje spotkanie? Serio pytam, bo chyba jestem już tak stara ze nie ogarniam pewnych spraw. Jeśli Ci się facet spodobał to grzecznie zaproś go na randkę. No przecież to nie jest niewiadomo jak trudne/desperackie/namolne itd.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-07, 17:07   #12
natalia922525
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 20
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Ja bym poczekała. Przy zaproszeniu na trzecie spotkanie, przejmij pałeczkę
Taki wstępnie mam zamiar, że jeśli dojdzie do drugiego spotkania i pójdzie równie dobrze, to na trzecie już ja coś wymyślę.

Ale na razie się zastanawiam czy w ogóle padnie propozycja drugiego i po czym mogłabym rozpoznać, czy to będzie randka czy spotkanie koleżeńskie, a to spora różnica...

Bo niedawno jeden facet mi opowiadał, że był ze znajomą z pracy 2 razy na kawie w ciągu miesiąca (w odstępie dwutygodniowym) i on był bardzo zdziwiony gdy się dowiedział, że ona to traktowała jako randkę, bo on jak randkuje to jest więcej spotkań w krótszym czasie, w innym wypadku kumpelskie wyjście...

I stąd się zastanawiam czy jest jakaś granica, można to z góry rozpoznać?
natalia922525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 17:08   #13
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Cytat:
Napisane przez Floydka Pokaż wiadomość
A ja uważam pół na pół, że trochę Księżniczka, bo sama z i inicjatywą nie wyjdzie, ale też trochę normalna sytuacja, bo fajnie być wyciąganą na randki, zapraszaną gdzieś. A jak facet czyta nam w myślach i wie jeszcze gdzie chcemy pójść i o której to już w ogóle super!
Podbijam. Pół na pół umawiam się z kolegami. Przy randkach - pierwsze spotkanie proponuje on - drugą też. Na trzecią ja gdzieś go wyciągam. Też nie jest tak, że Autorka siedzi w oknie i czeka na księcia, tylko utrzymuje z nim stały kontakt.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 17:08   #14
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
To tylko wrażenie Bycie w związku a randkowanie to dwie różne rzeczy.
A czy związki aby nie są naturalną konsekwencją UDANEGO randkowania?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Podbijam. Pół na pół umawiam się z kolegami. Przy randkach - pierwsze spotkanie proponuje on - drugą też. Na trzecią ja gdzieś go wyciągam. Też nie jest tak, że Autorka siedzi w oknie i czeka na księcia, tylko utrzymuje z nim stały kontakt.
I efekt jest żaden. Więc chyba coś jednak w tej strategii nie gra.

Edytowane przez Mad_Max
Czas edycji: 2018-01-07 o 17:09
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 17:13   #15
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
A czy związki aby nie są naturalną konsekwencją UDANEGO randkowania?



I efekt jest żaden. Więc chyba coś jednak w tej strategii nie gra.
Wręcz przeciwnie Efekty są Tylko randki nie ma nic wspólnego z różnicami, które wychodzą podczas związku.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 17:14   #16
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Wręcz przeciwnie Efekty są Tylko randki nie ma nic wspólnego z różnicami, które wychodzą podczas związku.
Udawane związki to nie związki.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 17:18   #17
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Cytat:
Napisane przez natalia922525 Pokaż wiadomość
Taki wstępnie mam zamiar, że jeśli dojdzie do drugiego spotkania i pójdzie równie dobrze, to na trzecie już ja coś wymyślę.

Ale na razie się zastanawiam czy w ogóle padnie propozycja drugiego i po czym mogłabym rozpoznać, czy to będzie randka czy spotkanie koleżeńskie, a to spora różnica...

Bo niedawno jeden facet mi opowiadał, że był ze znajomą z pracy 2 razy na kawie w ciągu miesiąca (w odstępie dwutygodniowym) i on był bardzo zdziwiony gdy się dowiedział, że ona to traktowała jako randkę, bo on jak randkuje to jest więcej spotkań w krótszym czasie, w innym wypadku kumpelskie wyjście...

I stąd się zastanawiam czy jest jakaś granica, można to z góry rozpoznać?
Czy utrzymujesz stały kontakt z tym kolegą? Podziękuj mu za miły wieczór. Napisz mu coś miłego (np. Świetnie się bawiłam). Wspomnij coś o następnym spotkaniu np. na łyżwach.

Przerabiałam kazus kolegi. Dla niego były to randki, dla mnie kumpelskie spotkania. Na koniec - wzajemne wielkie oczy i uścisk dłoni na pożegnanie

Nie ma żadnej granicy. Z góry nie da się tego rozpoznać, ale da się to wyczuć, jeżeli ufasz swojej intuicji.

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Udawane związki to nie związki.
Udawane? Mogłabyś/Mógłbyś rozwinąć?
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 17:29   #18
natalia922525
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 20
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Czy utrzymujesz stały kontakt z tym kolegą? Podziękuj mu za miły wieczór. Napisz mu coś miłego (np. Świetnie się bawiłam). Wspomnij coś o następnym spotkaniu np. na łyżwach.

Przerabiałam kazus kolegi. Dla niego były to randki, dla mnie kumpelskie spotkania. Na koniec - wzajemne wielkie oczy i uścisk dłoni na pożegnanie

Nie ma żadnej granicy. Z góry nie da się tego rozpoznać, ale da się to wyczuć, jeżeli ufasz swojej intuicji.

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------



Udawane? Mogłabyś/Mógłbyś rozwinąć?
Oczywiście, że tak Kontakt regularny i to spory, za miłe spotkanie dziękowałam już na żywo jak się rozchodziliśmy, dałam mu buziaka w policzek nawet. Coś się pożartuje, lekko poflirtuje, raz ja więcej zagaduję/o coś pytam, raz on, zawsze biorę aktywny udział w rozmowie i okazuję różne rzeczy Po prostu w kwestii propozycji spotkania nie mogę się przełamać, nie jestem aż tak odważna widocznie, bo dla mnie to taki etap wielkiej niepewności, po pierwszym spotkaniu różnie może być.

Ale trochę mnie niepokoi, że niby pisze, ale się nie próbuje konkretnie umówić...

Dziś jeszcze nie rozmawialiśmy, bo widzę że dalej go nie ma, ale wiadomość ode mnie już na niego czeka w skrzynce, z troską zapytałam jak tam żyje po dwóch dniach kawalerskiego, myślę że to miły gest
natalia922525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 17:37   #19
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Udawane? Mogłabyś/Mógłbyś rozwinąć?
Przecież sama pisałaś o braku związków w swoim życiu. A skoro ich nie było, to nie mogły w ich trakcie wychodzić jakiekolwiek różnice. Z pustego i Salomon nie naleje. Ani, tym bardziej, nie wyciągnie doświadczeń/nauki.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-07, 17:39   #20
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Wspomnij mu o spotkaniu delikatnie i zobacz czy pociagnie gadke jak juz tak o tym rozmyslasz
Ja cale zycie nie bawilam sie w zadne podchody typu kto 1 napisze zaprosi na spotkanie i na razie zle na tym nie wyszlam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 17:48   #21
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Przecież sama pisałaś o braku związków w swoim życiu. A skoro ich nie było, to nie mogły w ich trakcie wychodzić jakiekolwiek różnice. Z pustego i Salomon nie naleje. Ani, tym bardziej, nie wyciągnie doświadczeń/nauki.
Obecnym braku. Co nie oznacza, że ich wcale nie było. Do grupy 25+ dołączyłam ze względu na wiekową grupę Wizażanek, która udziela się na wątku.

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez natalia922525 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak Kontakt regularny i to spory, za miłe spotkanie dziękowałam już na żywo jak się rozchodziliśmy, dałam mu buziaka w policzek nawet. Coś się pożartuje, lekko poflirtuje, raz ja więcej zagaduję/o coś pytam, raz on, zawsze biorę aktywny udział w rozmowie i okazuję różne rzeczy Po prostu w kwestii propozycji spotkania nie mogę się przełamać, nie jestem aż tak odważna widocznie, bo dla mnie to taki etap wielkiej niepewności, po pierwszym spotkaniu różnie może być.

Ale trochę mnie niepokoi, że niby pisze, ale się nie próbuje konkretnie umówić...

Dziś jeszcze nie rozmawialiśmy, bo widzę że dalej go nie ma, ale wiadomość ode mnie już na niego czeka w skrzynce, z troską zapytałam jak tam żyje po dwóch dniach kawalerskiego, myślę że to miły gest
Super, że kontakt masz i on chętnie odpisuje na Twoje wiadomości. Wydaje mnie się, że wszystko dobrze się układa. Wspomnij może o łyżwach (np. spytaj czy umie na nich jeździć), ponieważ bardzo chciałabyś się nauczyć i czy nie chciałby zostać Twoim instruktorem np. na sobotę

Edytowane przez ParasolkaMaryPoppins
Czas edycji: 2018-01-07 o 17:50
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 17:52   #22
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Obecnym braku. Co nie oznacza, że ich wcale nie było. Do grupy 25+ dołączyłam ze względu na wiekową grupę Wizażanek, która udziela się na wątku.
Sorry, ale tak nie pisze osoba, która bywała w poważnych związkach:

Podczas studiów nie byłam gotowa na związek, a teraz, wydaje mnie się, jest już za późno.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 17:56   #23
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
Sorry, ale tak nie pisze osoba, która bywała w poważnych związkach:

Podczas studiów nie byłam gotowa na związek, a teraz, wydaje mnie się, jest już za późno.
Oj, Cię zaskoczę Teraz po prostu związek wiążę się dla mnie z czymś innym niż na studiach.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 17:59   #24
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Oj, Cię zaskoczę Teraz po prostu związek wiążę się dla mnie z czymś innym niż na studiach.
A ja wciąż mówię o poważnym związku, a nie nastoletnich popłuczynach.
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 18:00   #25
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Cytat:
Napisane przez natalia922525 Pokaż wiadomość
Mamy po 25 lat.

Pierwsze spotkanie było w tę środę po prawie 2 tygodniach intensywnego pisania na FB. Jesteśmy bardzo podobni do siebie - te same poglądy na wiele spraw, podobne zainteresowania, gusta co do filmów/muzyki itd. To wręcz niewiarygodne momentami, potrafimy napisać/powiedzieć coś w tym samym czasie.

Spotkanie było super, nie mogliśmy się wygadać, uważnie go obserwowałam i jestem na 100% pewna, że bawił się świetnie i czas zleciał błyskawicznie. Musieli nas przepędzać z kawiarni, bo już zamykali, a on powiedział "wielka szkoda, bo chętnie bym z Tobą jeszcze posiedział, nie wierzę że już prawie 22". Odprowadził mnie pod klatkę i pojechał do domu (pewnie koło 23 dojechał). I cisza, która mnie mega zaskoczyła. W czwartek też cisza.

Napisał w piątek rano i przegadywał się, że jednak się nie przełamałam i nie napisałam, a był pewien, że to zrobię. Bo na spotkaniu żartowałam, że nie odważyłabym się napisać pierwsza do faceta po wstępnym spotkaniu, mam złe doświadczenia.

W piątek dość trochę pisaliśmy, wieczorem poszedł na kawalerski przyjaciela i w nocy do mnie pisał jak z niego wrócił. Nie był hardkorowo pijany, ale miał - jak to ujął - "miłą fazę". Troszkę się przymilał i flirtował (wszystko W GRANICACH DOBREGO SMAKU), wysyłał buziaczki, żartował że zaraz bierze busa i na sygnale do mnie przyjedzie porwać mnie na romantyczny spacer. Ja na to, że super, ale wolałabym za dnia i jak będzie trzeźwy Gdy zapytałam czy dotarł do domu, on że tak, leży na kanapie i myśli sobie o Natalce (czyli o mnie).

W sobotę miałam w planie napisać pierwsza jak tam żyje, ale mnie wyprzedził. O 10 już odwoził kolegę na lotnisko (czyli nie mógł być aż tak pijany) i chwilę gadaliśmy, a wieczorem szedł na powtórkę, bo część ekipy od pana młodego nie mogła w piątek, więc to rozłożyli na 2 dni. Po kawalerskim chwilę pisaliśmy, znowu sobie żartował, żebym tam przyjechała, bo ma lekki rauszyk i humor dopisuje. Tym razem dość szybko go pożegnałam i poszłam spać, bo liczyłam, że może w końcu zaproponuje prawdziwe i konkretne spotkanie (np dziś), a on tylko żartami dogaduje.

Dziś napisałam do niego o 14 jak tam żyje, ale na razie brak odpowiedzi, bo według FB ostatni raz był o 13. Nie wiem czy miał jakieś plany na dziś, możliwe że pojechał na uczelnię, bo zaocznie jeździ co 2 tygodnie, ale nie wiem kiedy mu wypada termin jazdy :P


Chciałabym bardzo kolejnego spotkania, ale nie wiem na jakiej zasadzie on mnie traktuje. Spotkanie było super, ale może wizualnie mu coś nie spasowało lub nie poczuł tej iskry, i mam szansę tylko na niezobowiązujące koleżeństwo? Może bardzo mnie lubi dlatego się odezwał, ale już na starcie wie, że z jego strony nie ma szans na nic więcej? Jak w piątek lekko podchmielony mi pisał różne miłe rzeczy, to brałam to za dobry znak (alkohol często rozwiązuje język i hamuje wstydliwość), ale teraz już sama nie wiem.

Jak myślicie, jeśli facet jest zainteresowany pod kątem randkowym, to do kiedy powinnam się spodziewać zaproszenia na spotkanie? A może jest delikatny sposób, żeby wybadać na jakiej zasadzie on to widzi? On wie, że ja na tym etapie z inicjatywą jeszcze nie wyjdę, poza tym po kawalerskim mu zasugerowałam, że na trzeźwo i za dnia chętnie się na ten spacer wybiorę :P

Nie chcę być przesadnie natrętna i się spieszyć, nie chcę wielkich deklaracji czy nie wiadomo czego, ale chciałabym wiedzieć czy poznajemy się dalej, czy z jego strony po jednym spotkaniu już koniec.
Ilość szczegółów, którymi nas zasypałaś sugerowałby raczej nerwicę i emocjonalną niedojrzałość. Tak, ekstrapoluję, wolno mi.
Moja rada - znajdź sobie jakieś zajęcie - wyjdź z koleżankami, idź do kina i nie rób problemu tam, gdzie go nie ma.

Jak chcesz wiedzieć jak on Cie traktuje to go o to wprost zapytaj. Jeśli nie jesteś w stanie, to jeszcze nie Twój czas na facetów, bo będzie tylko gorzej. A to co facet pisze po alkoholu to nie jest prawda objawiona, kobieto... Pewnie go w kroku swędziło po wódeczce i tyle.

Teraz doczytałam, że macie po 25 lat. Obstawiałam 15-16

Edytowane przez 201803071142
Czas edycji: 2018-01-07 o 18:02
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 18:02   #26
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
A ja wciąż mówię o poważnym związku, a nie nastoletnich popłuczynach.
Zrobił się offtop. Będzie potrzeba powstanie oddzielny wątek
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 18:07   #27
Amanda870
Raczkowanie
 
Avatar Amanda870
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 111
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Może następnym razem jak on zaproponuje spotkanie, zapytaj "czy to randka? " i wszystko będzie wiadome.
Amanda870 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 18:13   #28
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Nie chciałabym być złym prorokiem, ale słabo to widzę.
Spotkaliście się, pogadaliście, było miło, ale... brak mi objawów wyraźnego zainteresowania ze strony tego faceta.
Wszelkie "fajnie się gadało" bywa zwodnicze, bo świadczy jedynie o tym, że fajnie się gadało. Trafiamy na ludzi z którymi szybko łapiemy wspólny język i to może tylko jeden z nich.
Z drugiej strony, skoro spotkanie było udane, to mogłaś jednak złamać to postanowienie o niepisaniu i napisać do niego. Bo facet też może myśleć, że zbytnio do serca ci nie przypadł, skoro trzymasz się bezsensownych ustaleń.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 20:50   #29
emilkaaa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 182
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

mysle, ze nic zlego sie jeszcze nie wydarzylo i nie pozostaje Ci nic tylko czekać skoro sama nie chcesz wyjsc z inicjatywa (moim zdaniem to ok), minelo dopiero kilka dni, wiec bez przesady, nie musicie sie widywac non stop. Jesli jest zainteresowany to na pewno wkrotce cos zaproponuje.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez natalia922525 Pokaż wiadomość
Taki wstępnie mam zamiar, że jeśli dojdzie do drugiego spotkania i pójdzie równie dobrze, to na trzecie już ja coś wymyślę.

Ale na razie się zastanawiam czy w ogóle padnie propozycja drugiego i po czym mogłabym rozpoznać, czy to będzie randka czy spotkanie koleżeńskie, a to spora różnica...

Bo niedawno jeden facet mi opowiadał, że był ze znajomą z pracy 2 razy na kawie w ciągu miesiąca (w odstępie dwutygodniowym) i on był bardzo zdziwiony gdy się dowiedział, że ona to traktowała jako randkę, bo on jak randkuje to jest więcej spotkań w krótszym czasie, w innym wypadku kumpelskie wyjście...

I stąd się zastanawiam czy jest jakaś granica, można to z góry rozpoznać?
No jak flirtuje to raczej nie traktuje jak kolezankę. Wyczuć to trzeba, po jakims czasie się zorientujesz
emilkaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 13:27   #30
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak wybadać czy on chce drugiej randki?

Roznica miedzy wyjsciem na randke a spotkaniem na kawe polega na tym, ze na randce ludzie trzymaja sie za reke, sa pierwsze pocalunki etc. na spotkaniu na kawie fajnie sie gada. Wg tej definicji pierwszej randki jeszcze nie bylo u Was, po prostu para sie milo spotkala.

Jak bardzo nie chcesz wyjsc w inicjatywa, to poczekaj do nastepnego weekendu - moze on cos zaproponuje. Ten chyba mial juz dosc napiety, stad moze nic nie proponowal, a w tygodniu praca. Jednak kawalerski pewnie ciezko mu bylo przesuwac, zwlaszcza ze czesc znajomych przyleciala specjalnie samolotem. Jesli faktycznie tylko to, to za kilka dni powinien juz cos z Toba ustalic. Jak nastepny weekend znowu nic, to chyba pan jest malo zainteresowany.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-09 15:02:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.