Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-11, 10:07   #4171
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Cotton2015 Pokaż wiadomość
ismenka ja Cię zaraz w dooopę będę lać jakie kompleksy dziewczyno? Cyce jak marzenie, figura super, toż to grzech marudzić!
kochana, hehe, nie to że marudzę. Tak jak mówię, to gdzieś w głowie. Musiałabym nad głową popracować. I szczerze? chciałabym, naprawdę chciałabym być odważniejsza, w ubieraniu się, w zachowaniu. Jak nie teraz to kiedy??
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 10:17   #4172
Zoji
Raczkowanie
 
Avatar Zoji
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 67
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez aruzia Pokaż wiadomość
[SIZE=1]---------- Dopisano o 09:51 -----

cudownie, dziękuje już się zmartwiłam, bo jeszcze mam takie kamienie, ze gdyby tak zostało przy zbliżeniu mogłabym zabić

To byłaby sensacja! ...mężczyzna zginął śmiercią tragiczną, nie z ręki, a piersi partnerki
Wiem wiem rozumiem Cię Niebawem bedzie lepiej, daj swoim piersiom czas
__________________
17.10.17. AK
Sebbin 305 cc HP
Zoji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 10:38   #4173
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dziękuję Kochana. Przeszczepione włosy podobno nie wypadają, gorzej z tymi "moimi", które po takiej narkozie mogą wypaść i zostaną tylko przeszczepione... Jak żyć premierze Będę się tym martwić później ; )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 11:09   #4174
szalonajaa
Raczkowanie
 
Avatar szalonajaa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 136
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana. Przeszczepione włosy podobno nie wypadają, gorzej z tymi "moimi", które po takiej narkozie mogą wypaść i zostaną tylko przeszczepione... Jak żyć premierze Będę się tym martwić później ; )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje z powodu ustalonego terminu zabiegu! Dla mnie włosy to też drażliwy temat, niby nie mam jakichś stwierdzonych schorzeń ale od zawsze marzy mi się gęsta czupryna. Tuż po cyckach to chyba moja mała obsesja. Mi osobiście po narkozie włosy wcale bardziej nie wypadały. Jestem 3 miesiące po operacji i wszystko jest w porządku tfu tfu tfu Tak jak napisałaś, nie ma co się martwić na zapas
__________________
05.10.2017 - dr A.B. Warszawa - Silimed Natural 320HI
szalonajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 11:10   #4175
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez szalonajaa Pokaż wiadomość

Gratulacje z powodu ustalonego terminu zabiegu! Dla mnie włosy to też drażliwy temat, niby nie mam jakichś stwierdzonych schorzeń ale od zawsze marzy mi się gęsta czupryna. Tuż po cyckach to chyba moja mała obsesja. Mi osobiście po narkozie włosy wcale bardziej nie wypadały. Jestem 3 miesiące po operacji i wszystko jest w porządku tfu tfu tfu Tak jak napisałaś, nie ma co się martwić na zapas
Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 12:10   #4176
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Kasiu, a gdzie robisz ten przeszczep? Napisałabyś więcej, jak taki zabieg wygląda?

Dziubas, ciacho koniecznie! Może w pierwszym tyg. ferii? Będę trochę luźniejsza. W drugim wyjeżdżam.
Cytat:
Napisane przez aruzia Pokaż wiadomość
Ale mnie zmartwiłyście tym, ze nie zdecydowałyście się znów na Mentory bo są bardzo twarde fakt, wiedziałam ze nie są z tych najbardziej miękkich ale głównie kierowałam się bezpieczeństwem i lekarz je bardzo polecał. Ale one są strasznie twarde póki co, jak takie zostaną to się załamię ile piersi miękną po zabiegu?
Spokojnie, takie nie zostaną. Ale moje są mega twarde - patrz anatomy Mentory na kompletnie suchą klatę. Trudno. Oprócz męża nikt ich przecież nie maca. Tylko na brzuchu nie daję rady leżeć.
Cytat:
Napisane przez Judyta71 Pokaż wiadomość
ja mam okrągłe mentory i są miękkie , oprócz pozycji leżącej na plecach
Błagam, Judyta, Ty to masz swoją wyjściówkę miękką, więcej jej chyba, niż tego żelu całego.
Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
no dziewczyny to gdzieś w głowie siedzi. raz jeden miałam na rodzinnej imprezie koszulę dość obcisłą i rozpięte guziki, że minimalnie było widać.
haha, może po 40-stce się odważę.
a push upy jakoś boję się nosić, żeby nie zrobić krzywdy żelkom. jesli juz zakładam, to na jakąś krótką imprezę, maks.4h. Nie wiem czy się bać tych push upów czy nie, ale jakoś na logikę mam wrażenie, że implantów nie powinno się wypychać do góry
Widziałaś moje zdjęcia z 40-tki. Szalałam całą noc w pushupach. Nic się nie zadziało, więc może nie ma przeciwwskazań?
Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
ale... póki co ciągle źle wyglądam i niechętnie patrzę w lustro
Lać i patrzeć, jak puchnie! Taka piękna kobieta!

Fleurdeluce, nie myśl o zdjęciach, tylko je wstaw. Pięknie wyglądasz, a po pół roku to piersi zasługują na fotki.

Ja dzisiaj też dodałam jedno. Niektóre z Was już je widziały.
Tylko nie dajcie się nabrać. One w rzeczywistości nie są takie duże i ściskam je, jak w imadle. To tak, żeby sobie humor poprawić, że niby fajne mam cycki.

Przez ten mój wyjazd grudniowy, urodziny i święta przytyłam 3,5 kg. Jadłam buły, ciasteczka, słodycze... no wszystko... właściwie pochłaniałam. Od poniedziałku powiedziałam stop. Tak mi się organizm odzwyczaił, że chodzę głodna i od tych sałatek kręci mnie w brzuchu, delikatnie mówiąc.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 12:15   #4177
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Kasiu, a gdzie robisz ten przeszczep? Napisałabyś więcej, jak taki zabieg wygląda?

Dziubas, ciacho koniecznie! Może w pierwszym tyg. ferii? Będę trochę luźniejsza. W drugim wyjeżdżam.

Spokojnie, takie nie zostaną. Ale moje są mega twarde - patrz anatomy Mentory na kompletnie suchą klatę. Trudno. Oprócz męża nikt ich przecież nie maca. Tylko na brzuchu nie daję rady leżeć.

Błagam, Judyta, Ty to masz swoją wyjściówkę miękką, więcej jej chyba, niż tego żelu całego.

Widziałaś moje zdjęcia z 40-tki. Szalałam całą noc w pushupach. Nic się nie zadziało, więc może nie ma przeciwwskazań?

Lać i patrzeć, jak puchnie! Taka piękna kobieta!

Fleurdeluce, nie myśl o zdjęciach, tylko je wstaw. Pięknie wyglądasz, a po pół roku to piersi zasługują na fotki.

Ja dzisiaj też dodałam jedno. Niektóre z Was już je widziały.
Tylko nie dajcie się nabrać. One w rzeczywistości nie są takie duże i ściskam je, jak w imadle. To tak, żeby sobie humor poprawić, że niby fajne mam cycki.

Przez ten mój wyjazd grudniowy, urodziny i święta przytyłam 3,5 kg. Jadłam buły, ciasteczka, słodycze... no wszystko... właściwie pochłaniałam. Od poniedziałku powiedziałam stop. Tak mi się organizm odzwyczaił, że chodzę głodna i od tych sałatek kręci mnie w brzuchu, delikatnie mówiąc.
Oczywiście. Przeszczep robię u M.Sz w Warszawie. Z karku będą mi pobierać cebulki i umieszczać w lysych miejscach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-11, 12:54   #4178
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Kasia koniecznie daj potem znać jak efekty. Mój szwagier się nad tym zastanawial.
Komti hehe to się odnosiło do tego jak wyglądam teraz gdy włosy mi powypadaly. Naprawdę nic ż nimi nie umiem zrobić teraz. Źle to wyglada. Ale widzę już poprawę i najważniejsze że nie wypadają i nowe odrastaja. Idzie mu dobremu
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 12:55   #4179
kasiateacher
Raczkowanie
 
Avatar kasiateacher
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 391
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
Kasia koniecznie daj potem znać jak efekty. Mój szwagier się nad tym zastanawial.
Komti hehe to się odnosiło do tego jak wyglądam teraz gdy włosy mi powypadaly. Naprawdę nic ż nimi nie umiem zrobić teraz. Źle to wyglada. Ale widzę już poprawę i najważniejsze że nie wypadają i nowe odrastaja. Idzie mu dobremu
Nie ma sprawy Wierzę, że będzie ok. Buziaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasiateacher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 12:57   #4180
Zainteresowana2
Zadomowienie
 
Avatar Zainteresowana2
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 598
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dziewczyny przepraszam Was bardzo ale pokomplikowały mi się jeszcze sprawy prywatne potrzebuje czasu i spokoju żeby wszystko sobie w głowie poukładać... Nie chce już o tym pisać bo to dla mnie jest zbyt trudne. Uciekam z forum...
5 lutego będę miała operację i proszę Was o trzymanie kciuków!
__________________
16.08.2017 - konsultacja u M. Ch. Warszawa - Allergan 325 MX
29.08.2017 - konsultacja u A.B. Warszawa - Silimed Natural 370 HI lub 425 HI

05.10.2017 - operacja A.B. 😁 silimed natural 425HI
Zainteresowana2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 13:30   #4181
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Zainteresowana2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam Was bardzo ale pokomplikowały mi się jeszcze sprawy prywatne potrzebuje czasu i spokoju żeby wszystko sobie w głowie poukładać... Nie chce już o tym pisać bo to dla mnie jest zbyt trudne. Uciekam z forum...
5 lutego będę miała operację i proszę Was o trzymanie kciuków!
Oczywiście będziemy trzymać!!!!!!!!!!!!!!!!:c mok:
Odpocznij od forum, poukładaj sobie wszystko w głowie, wycisz się. Obiecaj tylko, że odezwiesz się po i dasz znać, jak poszło. Plisss.
Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Oczywiście. Przeszczep robię u M.Sz w Warszawie. Z karku będą mi pobierać cebulki i umieszczać w lysych miejscach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie zawsze byłam ciekawa, czy potem na karku zostają takie puste miejsca, czy to widać. Widziałam mnóstwo zdjęć włosów po przeszczepach i naprawdę wygląda to dobrze. U Ciebie nie może być inaczej! Powodzenia!
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-11, 13:58   #4182
honorisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 30
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Judyta71 Pokaż wiadomość
honorisss czy zaznaczyłaś album prywatny ,bo nie mam Cię w znajomych ,a mogę oglądać fotki ,zmień to koniecznie
Mam niby ustawiony album prywatny ale w takim razie czemu moglas ogladac fotki? Sprawdz prosze raz jeszcze.
honorisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 14:06   #4183
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Zainteresowana2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam Was bardzo ale pokomplikowały mi się jeszcze sprawy prywatne potrzebuje czasu i spokoju żeby wszystko sobie w głowie poukładać... Nie chce już o tym pisać bo to dla mnie jest zbyt trudne. Uciekam z forum...
5 lutego będę miała operację i proszę Was o trzymanie kciuków!
Jestem z toba. Bedzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 14:06   #4184
honorisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 30
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez komtesa Pokaż wiadomość
Honorisss, przyjęłam Cię do znajomych. Mam te same implanty. Pooglądaj sobie moje zdjęcia. Zacznij od wyjściówki, byłam takim samym chudzielcem, jak Ty. Mi dr też proponował 260, a ja tu poprzeglądałam albumy dziewczyn i zapytałam o ciut większe. Powiedział, że jak wejdą, to da 300 i z takimi właśnie się obudziłam.
Chyba się cieszę, że tak wyszło.
Ogólnie, gdybym teraz miała robić operację (po 1,5 roku na forum), wybrałabym inne implanty - z większą zjeżdżalnią i bardziej miękkie.
Tylko zależy, co się komu podoba. W albumie „wyjściówka” są też zdjęcia moich wymarzonych. Te 323 mają wysoką projekcję i tej zjeżdżalni nie dają, poza tym są twarde. Wtedy byłam zielona i bardzo się cieszyłam, że dr mi właśnie Mentory zaproponował, bo słyszałam o nich dobre opinie (przede wszystkim bezpieczeństwo).
Poza tym, wszystko ok. Tfu, tfu, tfu.

Brukam, Ciebie też przyjęłam. U kogo robiłaś? Już są fajne, a będą jeszcze fajniejsze.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

O witaj Patrysienka! Ale Ci duże wyszły!
Podobne tu do piersi Ona31.
Widziałam, są piękne!! Przy takiej figurze każde by tak wyglądały
honorisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 14:08   #4185
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Dziewczyny dzis o 17 40 mam miesieczna konsultacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Denerwuję się tym dziwnym nabieraniem implantu Mam nadzieję że to nic takiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 14:36   #4186
honorisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 30
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez fleurdeluce Pokaż wiadomość
Hej dodaj mnie do znajomych, ja mam 255 i 275 (miałam asymetrię) i nie chciałabym mieć większych, a jestem szczupła, ale wysoka (ok. 176-177 cm). Wyjściówkę miałam zerową.
Jeśli dobrze pamietam i nie mylę Cię z kimś innym, to pisałaś wcześniej swoje wymiary i jesteś dużo niższa ode mnie, ja na Twoim miejscu brałabym pewnie 260 ale to też kwestia efektu, jaki chcesz osiągnąć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

A ja tymczasem muszę pomyśleć o wstawieniu jakichś nowych zdjęć, bo pół roku po operacji minęło już miesiąc temu, a ja nic


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za pomoc. Twoje są piękne, też takie chcę!!! Jaki to model implantu?

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

[QUOTE=fleurdeluce;8040052 6]Hej dodaj mnie do znajomych, ja mam 255 i 275 (miałam asymetrię) i nie chciałabym mieć większych, a jestem szczupła, ale wysoka (ok. 176-177 cm). Wyjściówkę miałam zerową.
Jeśli dobrze pamietam i nie mylę Cię z kimś innym, to pisałaś wcześniej swoje wymiary i jesteś dużo niższa ode mnie, ja na Twoim miejscu brałabym pewnie 260 ale to też kwestia efektu, jaki chcesz osiągnąć.


Dzięki za pomoc! Moje wymiary: waga: 48 kg; wzrost: 158, pod biustem: 68, biust: 73, długość od mostka do brodawki: 15. A jakie Ty miałaś? Pamiętasz może wymiary implantu? Ja zdecyduje się na CPG 323 260 cc szerokość 10,5 cm, wysokość 9,9 cm. projekcja 5,3 cm.
honorisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 16:21   #4187
Brukam
Przyczajenie
 
Avatar Brukam
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 27
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Zainteresowana2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam Was bardzo ale pokomplikowały mi się jeszcze sprawy prywatne potrzebuje czasu i spokoju żeby wszystko sobie w głowie poukładać... Nie chce już o tym pisać bo to dla mnie jest zbyt trudne. Uciekam z forum...
5 lutego będę miała operację i proszę Was o trzymanie kciuków!
Mocno trzymam kciuki! wszystkiego dobrego
Brukam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 16:53   #4188
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez honorisss Pokaż wiadomość
Mam niby ustawiony album prywatny ale w takim razie czemu moglas ogladac fotki? Sprawdz prosze raz jeszcze.
weszłam teraz i mam nadal podgląd więc nie wiem o co chodzimną nie musisz się martwić, bo ja nie wykorzystuję cudzych zdjęć , ąle na tym forum czasami dziewczyny piszą , że widziały gdzieś swoje zdjęcia ,dlatego przestrzegam przed tym

Zainteresowana trzymaj się kochana i myśl pozytywnie
wszystkie będziemy trzymać kciuki odezwij się po ,koniecznie
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 17:20   #4189
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

[QUOTE=honorisss;80413356]Dzięki za pomoc. Twoje są piękne, też takie chcę!!! Jaki to model implantu?

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez fleurdeluce Pokaż wiadomość
Hej dodaj mnie do znajomych, ja mam 255 i 275 (miałam asymetrię) i nie chciałabym mieć większych, a jestem szczupła, ale wysoka (ok. 176-177 cm). Wyjściówkę miałam zerową.
Jeśli dobrze pamietam i nie mylę Cię z kimś innym, to pisałaś wcześniej swoje wymiary i jesteś dużo niższa ode mnie, ja na Twoim miejscu brałabym pewnie 260 ale to też kwestia efektu, jaki chcesz osiągnąć.


Dzięki za pomoc! Moje wymiary: waga: 48 kg; wzrost: 158, pod biustem: 68, biust: 73, długość od mostka do brodawki: 15. A jakie Ty miałaś? Pamiętasz może wymiary implantu? Ja zdecyduje się na CPG 323 260 cc szerokość 10,5 cm, wysokość 9,9 cm. projekcja 5,3 cm.
Wymiary Twojego implantu są niemalże identyczne z moim

Mi się naturalność moich podoba, ale brakuje mi cycków atakujących z daleka haha W staniku z profilowego jest usztywnienie, więc dodaje trochę do cycka i je podnosi, jednak myślę, że po 6 miesiącu taki ładny push-upowy kupię ;D Mam jeszcze stanik z wyciąganymi gąbeczkami push-up i za mało mi u góry haha Ale szczerze nie wiem czy za te ok. 15 lat wybiorę większe anatomy czy okrąglaki

Edytowane przez eleanorx
Czas edycji: 2018-01-11 o 17:23
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-11, 17:29   #4190
honorisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 30
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez Judyta71 Pokaż wiadomość
weszłam teraz i mam nadal podgląd więc nie wiem o co chodzimną nie musisz się martwić, bo ja nie wykorzystuję cudzych zdjęć , ąle na tym forum czasami dziewczyny piszą , że widziały gdzieś swoje zdjęcia ,dlatego przestrzegam przed tym

Zainteresowana trzymaj się kochana i myśl pozytywnie
wszystkie będziemy trzymać kciuki odezwij się po ,koniecznie
A jak to zmienić?

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

[QUOTE=eleanorx;80418951]
Cytat:
Napisane przez honorisss Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc. Twoje są piękne, też takie chcę!!! Jaki to model implantu?

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------



Wymiary Twojego implantu są niemalże identyczne z moim

Mi się naturalność moich podoba, ale brakuje mi cycków atakujących z daleka haha W staniku z profilowego jest usztywnienie, więc dodaje trochę do cycka i je podnosi, jednak myślę, że po 6 miesiącu taki ładny push-upowy kupię ;D Mam jeszcze stanik z wyciąganymi gąbeczkami push-up i za mało mi u góry haha Ale szczerze nie wiem czy za te ok. 15 lat wybiorę większe anatomy czy okrąglaki
A stanik pooperacyjny sama kupowałaś? Ja mam sobie kupić ale w sumie nie bardzo wiem jaki... a Twój był całkiem niezły.
honorisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 18:24   #4191
eleanorx
Raczkowanie
 
Avatar eleanorx
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 343
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

[QUOTE=honorisss;80419131]A jak to zmienić?

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

Cytat:
Napisane przez eleanorx Pokaż wiadomość

A stanik pooperacyjny sama kupowałaś? Ja mam sobie kupić ale w sumie nie bardzo wiem jaki... a Twój był całkiem niezły.
W klinice kupowałam. Dziewczyny tutaj chwalą sobie staniki anita
eleanorx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 18:59   #4192
fleurdeluce
Raczkowanie
 
Avatar fleurdeluce
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 348
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez honorisss Pokaż wiadomość
Dzięki za pomoc. Twoje są piękne, też takie chcę!!! Jaki to model implantu?



Dzięki za pomoc! Moje wymiary: waga: 48 kg; wzrost: 158, pod biustem: 68, biust: 73, długość od mostka do brodawki: 15. A jakie Ty miałaś? Pamiętasz może wymiary implantu? Ja zdecyduje się na CPG 323 260 cc szerokość 10,5 cm, wysokość 9,9 cm. projekcja 5,3 cm.

Dziękuję bardzo moje to okrągłe Motiva o wysokim profilu, wysokość/szerokość miały 10.25 i 10.5, a projekcje malutkie, bo 4.2 i 4.3. A moje wymiary to 177 cm, 57 kg, pod biustem 72 więc te 260 u Ciebie na pewno nie będą malutkie!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
✨ 07.06.17 - Motiva okrągłe Full 255/275 ✨
fleurdeluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 19:15   #4193
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cześć dziewczyny

Dawno mnie tu nie było ale przyznaję, że czasem podczytywałam i zaglądałam w albumy, więc mniej więcej jestem z Wami na bieżąco

Cycki mi nie zmalały, nie urosły nie opadły...no kocham je bardzo
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 19:45   #4194
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Ja po wizycie wszystko ok

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 20:20   #4195
Brukam
Przyczajenie
 
Avatar Brukam
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 27
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

.

Edytowane przez Brukam
Czas edycji: 2018-02-05 o 22:15
Brukam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 21:00   #4196
JustynkaWe
Raczkowanie
 
Avatar JustynkaWe
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 384
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

[QUOTE=Brukam;80425376]
Cytat:
Napisane przez honorisss Pokaż wiadomość
A jak to zmienić?

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------


Wchodzisz w ustawienia, następnie w prywatność profilu i ustawiasz albumy na widoczność tylko dla przyjaciół i zatwierdzasz.

Ja stanik dostawałam po operacji i była to Anita. Dokupiłam Triumph Triaction Freemotion. Zawsze można spytać lekarza co zaleca.

No to super
Masowanie cycow. SmarowAnie blizn.
Kobitki jakie plastry polecacie na blizny? Bo masci silikonowe mi napisal ale nie plastry
Kolejna wizywa za 6 miesiecy

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app
JustynkaWe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 21:42   #4197
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 639
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

[QUOTE=JustynkaWe;80426941]
Cytat:
Napisane przez Brukam Pokaż wiadomość
Masowanie cycow. SmarowAnie blizn.
Kobitki jakie plastry polecacie na blizny? Bo masci silikonowe mi napisal ale nie plastry
Kolejna wizywa za 6 miesiecy

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app






Cytat:
Napisane przez kasiateacher Pokaż wiadomość
Oczywiście. Przeszczep robię u M.Sz w Warszawie. Z karku będą mi pobierać cebulki i umieszczać w lysych miejscach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo plastry na świeżą bliznę ja rozmiękczają i może się rozejść. Ja smarowalam oliwka a po 7 tyg plastry Sutricon i blizny są ładne. niektóre z Was stosowały plastry micropore i też wyszło dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kinia00sokp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 21:46   #4198
Zoji
Raczkowanie
 
Avatar Zoji
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 67
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
no dziewczyny to gdzieś w głowie siedzi. raz jeden miałam na rodzinnej imprezie koszulę dość obcisłą i rozpięte guziki, że minimalnie było widać.
haha, może po 40-stce się odważę.
a push upy jakoś boję się nosić, żeby nie zrobić krzywdy żelkom. jesli juz zakładam, to na jakąś krótką imprezę, maks.4h. Nie wiem czy się bać tych push upów czy nie, ale jakoś na logikę mam wrażenie, że implantów nie powinno się wypychać do góry
Ismenka słońce Ty moje ...wysylalam Ci na priva wiadomość, ale nie wiem juz w końcu czy te wiadomości docierają?! Jakos dziwnie to funkcjonuje, nie zapisują sie wychodzące?...ah nieważne dobrze, ze jesteś i jest kontakt
Tak tak, to siedzi w glowie Mam podobnie jak Ty z "odważnością", pokazywaniem sie, ubieraniem... Dwa tygodnie temu na spontanie pojechalismy z rodzinką na basen. Nie zdążyłam jeszcze kupic sobie nowego kostiumu, w żaden z wcześniej używanych nie dałam oczywiście rady wbić moich piersi ...wiec ubrałam kostium, który kupiłam dobre dwa lata temu i jak dotąd go nie ubrałam, bo wstydziłam sie w nim pokazać nie mając cycków
Ubrałam wiec go z braku laku, z niemałymi oporami bo jest taki troszke wycięty, z dziurką na brzuchu ...oczywiście standardowo czułam tę barierę w mojej głowie że za bardzo jestem odkryta, po prostu nie było mi do końca komfortowo
Ja również chciałabym byc odważniejsza, śmielsza, bardziej otwarta... I tak sobie myślę, ze trzeba cos z tym w końcu zrobić, bo kiedy jak nie teraz będziemy czerpać z życia pełną piersią? Piersi mamy juz pełne chyba czas na głowy Tylko jak sobie to myślenie poprzestawiać...?!?

Jeżeli chodzi o push-up'y to mnie AK powiedział: fiszbiny silikonowe i zadnych push-up'ów!
Tobie nie zabraniał? Musze dopytać Luka_ja, co jej mowil na ten temat...
A pozostałe nasze siostry od AK: Lika, Serce, Brukam, Crippled? Czy Wam cos wiadomo na temat gąbek?

Ismenko zdjecia obiecałam i dotrzymam słowa, tylko problem mam z wytworzeniem, bo jak sama robie to jakos perspektywy ostatnio nie moge złapać i albo moje piersi wygladaja jak monstrualnych rozmiarów arbuzy, albo wyglądam jakbym nadal była deską
Probowalam małża zagonić do tej czarnej roboty, wszak to ciężka praca takie zdjecia ...no ale nie da sie bo jak juz staje przed nim naked ...to na zdjecia nie ma czasu
Moze poproszę jakiegoś cudzego, niezależnego i niezaangażowanego, takiego któremu ja i moje cycki nie bedą sie podobały?...

Zainteresowana w porzadku, rozumiemy, odpocznij, poukładaj sobie wszystko! trzymamy z całych sił kciuki! Będziemy cierpliwie czekac na wieści od Ciebie Powodzenia! Jestem pewna, ze wszystko sie ułoży, operacja sie uda i bedzie pieknie
Trzymaj sie dzielnie i wracaj do nas jak najprędzej
__________________
17.10.17. AK
Sebbin 305 cc HP
Zoji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 21:51   #4199
honorisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 30
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

[QUOTE=Brukam;80425376]
Cytat:
Napisane przez honorisss Pokaż wiadomość
A jak to zmienić?

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------


Wchodzisz w ustawienia, następnie w prywatność profilu i ustawiasz albumy na widoczność tylko dla przyjaciół i zatwierdzasz.

Ja stanik dostawałam po operacji i była to Anita. Dokupiłam Triumph Triaction Freemotion. Zawsze można spytać lekarza co zaleca.

No to super
Poszło, dzięki za czujność Możesz teraz sprawdzić dla pewności? Mi lekarz zalecił kupić z Triumph 65B lub 70B. A który bardziej polecasz?
honorisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-11, 22:27   #4200
fleurdeluce
Raczkowanie
 
Avatar fleurdeluce
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 348
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.31

Wstawiłam kilka zdjęć, zapraszam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
✨ 07.06.17 - Motiva okrągłe Full 255/275 ✨
fleurdeluce jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-18 17:48:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.