Co robić??... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-23, 16:45   #1
Mandarynkowa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4

Co robić??...


Dziewczyny...

Znam go od miesiąca. Bardzo o mnie zabiegał.

Przez pierwsze 1,5 tygodnia spotykaliśmy się codziennie, potem u niego wyszło tak, ze dużo pracował i się nie widzieliśmy, przez to wyszedł konflikt, ja chciałam to skończyć, on nie. Potem dalej nie miał czasu, zapytałam go kiedy się w końcu spotkamy, odpowiedział, ze nie wie, zaprosiłam na kawe, ale był zbyt zmęczony, żeby przyjść. Zapytałam wprost czy mnie unika, powiedział, ze możemy się spotykać, ale nie wie, co z tego będzie. Dałam spokój. Po kilku dniach odezwał się, jak gdyby nigdy nic, co słychać. Odpisałam, ze Ok, ze śpię. Prosił, bym się odezwała jutro. Tak zrobiłam, napisałam, ze "miłego dnia". Tego samego dnia wieczorem spotkałam go w pubie. Podeszłam z chlopakiem przyjaciółki do baru, on tam siedział, czułam jego wzrok. Podszedł do mnie jakieś 10 minut po tym i się przywitał, po czym wrócił do swojego piwa. Wyglądał potem na zdenerwowanego...Chciałam podejść, ale chłopak koleżanki powiedział, ze absolutnie nie powinnam, bo to on powinien, jeśli mu zależy.



Powiedzcie... czy napisać do niego ostatni raz cis w stylu "Mam rozumieć, ze już się do siebie nie odzywamy?". Czy dać spokój?... Co wypada, a co nie?..
Mandarynkowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 16:47   #2
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Co robić??...

Dać sobie spokój. Nie pisać i zastanowić sie nawet nad odpisywaniem.
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 16:49   #3
Mandarynkowa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4
Dot.: Co robić??...

Dodam, ze nie widzieliśmy się prawie 10 dni

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Czułam się złe z tym, ze jestem ze znajomymi, a on samorzutnie barze. Mógł tez odebrać to tak, ze jestem z innym facetem, choć widział potem, ze jest tez moja przyjaciółka. Ale to, ze olał moje zaproszenie bardzo mnie zabolało. Po tygodniu nie widzenia miałam chyba prawo chcieć go zobaczyć...
Mandarynkowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 16:52   #4
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Co robić??...

Cytat:
Napisane przez Mandarynkowa91 Pokaż wiadomość
Dodam, ze nie widzieliśmy się prawie 10 dni

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Czułam się złe z tym, ze jestem ze znajomymi, a on samorzutnie barze. Mógł tez odebrać to tak, ze jestem z innym facetem, choć widział potem, ze jest tez moja przyjaciółka. Ale to, ze olał moje zaproszenie bardzo mnie zabolało. Po tygodniu nie widzenia miałam chyba prawo chcieć go zobaczyć...
Nie nie mialas. On cjcial urwac kontakt i to zrobil.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 16:53   #5
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Co robić??...

zGdyby mu zalezało próbowałby się z Toba umówić, ale nie siedzieć w barze w tym czasie. Olej go - szkoda czasu.

Znacie sie ledwo miesiąc a Ty już się czujesz przez niego źle. Warto brnąć w taką relację.

Mieszkacie w 1 mieście? Ile czasu zajmuje mu przyjazd do Ciebie? Na dobra sprawę jakby chciał to by i przed pracą albo po pracy wpadł na 10 minut.
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 16:58   #6
Mandarynkowa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4
Dot.: Co robić??...

Tylko nie rozumiem, po co do mnie napisał, co słychać, zagadywał i prosił, żebym się odezwała następnego dnia..
Mandarynkowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 17:00   #7
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Co robić??...

Olej go i nic do niego nie pisz.

Miło, że się przywitał w barze, ale skoro nie poświęcił Ci wtedy więcej czasu, nie odezwał się potem itd., to nie jest zainteresowany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-23, 17:00   #8
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Co robić??...

Bo jesteś opcja rezerwową jak nie ma nic lepszego do roboty. Nawet wprostCi to powiedział - " powiedział, ze możemy się spotykać, ale nie wie, co z tego będzie."
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 07:14   #9
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co robić??...

Cytat:
Napisane przez brziw Pokaż wiadomość
Bo jesteś opcja rezerwową jak nie ma nic lepszego do roboty. Nawet wprostCi to powiedział - " powiedział, ze możemy się spotykać, ale nie wie, co z tego będzie."
Jak wyżej. Facet nie mógł postawić sprawy jaśniej.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 21:35   #10
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 187
Dot.: Co robić??...

Cytat:
Napisane przez Mandarynkowa91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny...

Znam go od miesiąca. Bardzo o mnie zabiegał.

Przez pierwsze 1,5 tygodnia spotykaliśmy się codziennie, potem u niego wyszło tak, ze dużo pracował i się nie widzieliśmy, przez to wyszedł konflikt, ja chciałam to skończyć, on nie. Potem dalej nie miał czasu, zapytałam go kiedy się w końcu spotkamy, odpowiedział, ze nie wie, zaprosiłam na kawe, ale był zbyt zmęczony, żeby przyjść. Zapytałam wprost czy mnie unika, powiedział, ze możemy się spotykać, ale nie wie, co z tego będzie. Dałam spokój. Po kilku dniach odezwał się, jak gdyby nigdy nic, co słychać. Odpisałam, ze Ok, ze śpię. Prosił, bym się odezwała jutro. Tak zrobiłam, napisałam, ze "miłego dnia". Tego samego dnia wieczorem spotkałam go w pubie. Podeszłam z chlopakiem przyjaciółki do baru, on tam siedział, czułam jego wzrok. Podszedł do mnie jakieś 10 minut po tym i się przywitał, po czym wrócił do swojego piwa. Wyglądał potem na zdenerwowanego...Chciałam podejść, ale chłopak koleżanki powiedział, ze absolutnie nie powinnam, bo to on powinien, jeśli mu zależy.



Powiedzcie... czy napisać do niego ostatni raz cis w stylu "Mam rozumieć, ze już się do siebie nie odzywamy?". Czy dać spokój?... Co wypada, a co nie?..
A ja bym napisała z ciekawości. Będzie jasna sytuacja. Chociaż chyba znalazł sobie inny obiekt westchnień.
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-25, 10:58   #11
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Co robić??...

Absolutnie nie pisz. Facet woli siedzieć w barze niż spotkać się z Tobą. Czego tu być ciekawym? Co jeszcze wyjaśniać?

Olej typka, znajdź fajnego chłopaka
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-26, 10:31   #12
Stylinska
Raczkowanie
 
Avatar Stylinska
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 157
Dot.: Co robić??...

Na pewno nie biegaj za nim i nie proś o uwagę. Jak będzie chciał to się odezwie a jak nie.....to w sumie lepiej dla ciebie. Po co ci taki typek.
Stylinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-26 11:31:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.