Mamy Listopadowe 2017-cz.I - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-27, 20:44   #841
madera123
Raczkowanie
 
Avatar madera123
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 428
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Jeju... ja nie wiem, czy dałabym radę zostawić taką kruszynkę w złobku na samą myśl też mi się serce kraje

dziewczyny na kp, ile Wasze dzieciaczki robią kup dziennie? takie dwumiesięczne dziecko powinno już ich robić mniej? Mój Tymek robi tak 3-5 dziennie a właśnie wczoraj stuknęły mu dwa miesiące.
Moja ma 3 miesiące i robi podobnie 3-5 kupek dziennie.
__________________
30/40
madera123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 07:20   #842
ewcia1368
Zadomowienie
 
Avatar ewcia1368
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 483
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Jeju... ja nie wiem, czy dałabym radę zostawić taką kruszynkę w złobku na samą myśl też mi się serce kraje

dziewczyny na kp, ile Wasze dzieciaczki robią kup dziennie? takie dwumiesięczne dziecko powinno już ich robić mniej? Mój Tymek robi tak 3-5 dziennie a właśnie wczoraj stuknęły mu dwa miesiące.
Mój różnie czasem trzy a czasem w ogole, a był czas że robił codziennie po jednej...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewcia1368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 08:05   #843
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Moje chłopaki wcześniej robiły jedna dziennie. Aktualnie to jest kupa raz na dwa dni.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Celuj w księżyc
bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd. 🌟
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 09:33   #844
babeczkabezowa
Raczkowanie
 
Avatar babeczkabezowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 415
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
Mój synek ma 9 tyg i robi ich 5-6. I najczęściej zaraz po zmianie pieluszki na czystą lubi być chyba często przewijany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój ma to samo czysta pielucha = kupa, a najbardziej upodobał sobie tuż po kąpieli heh
ilość kup to jakieś 4-5, Mały ma 8 tygodni z hakiem.
babeczkabezowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 09:57   #845
catiedove
Rozeznanie
 
Avatar catiedove
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 790
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
Mój ma to samo czysta pielucha = kupa, a najbardziej upodobał sobie tuż po kąpieli heh
ilość kup to jakieś 4-5, Mały ma 8 tygodni z hakiem.

Po kąpieli to norma. I to raczej dlatego ze w cieplej wodzie brzuszek się rozluźnia. Dzieciątko się relaksuje. I po rozgrzaniu tak brzuszka, kupka idzie bez problemu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Celuj w księżyc
bo nawet jeśli chybisz, znajdziesz się wśród gwiazd. 🌟
catiedove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 14:22   #846
Solak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

W czystą pieluchę kupę robi się najlepiej albo ewentualnie na przewijak Agata robi zazwyczaj tak ze 2 dziennie.

A u nas skok- marudzi, wisi na cycku, zasypia na cycku w dzień co już jej się od dawna nie zdarza, w nocy pobudki co 2 godziny, zapomniała jak się przewraca na boki... no i straszny płacz przy zasypianiu Niby już wiciszona, na rękach, przytulona, ciągnie smoka i nagle płacz i wyginanie się- tak jakby musiała sobie wyładować do końca baterie, żeby zasnąć.
Solak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-28, 19:40   #847
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
przypomniało mi się jeszcze, że któraś z Was pisała o tym, że jak niemowlę ma 5 kg, to nie je w nocy. I znalazłam taki wpis http://www.wymagajace.pl/jezyk-niemo...twy-plan-cz-3/
Matko... tutaj sugeruja, ze ktos moglby odmowic dziecku jedzenia...

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
Życzę Wam dużo siły, pewnie powrót do pracy nie będzie łatwy, ale mam nadzieję, że dacie radę! Ja nawet nie chcę myśleć o tym dniu, choć pewnie szybko on nie nadejdzie
Dziękuję za pamięć co do lekarza. Miałam "normalne" badanie i USG, wewnątrz wszystko jest ok. Krwawienia były spowodowane niskim poziomem progesteronu, miałam do wyboru luteinę lub tabletki antykoncepcyjne, wzięłam tabletki i bije się teraz z myślami czy to była dobra decyzja...Mój synek ma 9 tyg i robi ich 5-6. I najczęściej zaraz po zmianie pieluszki na czystą lubi być chyba często przewijany
Dobra decyzja moim zdaniem, ja bym sie nie martwila!

Dzieki za wsparcie dziewczyny! Czas tak szybko nam uplynal w domku razem. Bede sie cieszyc teraz kazda wolna chwila z nim i z TZ-tem
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-28, 20:00   #848
PPPatinka
Rozeznanie
 
Avatar PPPatinka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 859
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez bluebluesky Pokaż wiadomość
miejmy nadzieję, że niedługo przyswoi sobie! Mój budzi się o 3 a potem o 6 i już nie daje się odłożyć z powrotem do łóżka. Dzień się zaczął, pora się bawić! Na mleku z proszku dziecko śpi dłużej (podobno ), bo się wolniej trawi, może dlatego śpi lepiej, ale mój ma już prawie 3 miesiące, a w tym wieku każdy dzień robi różnice.
Dłużej spi moja na mm bo wstaję raz w nocy

Witam sie

My w pt skonczylysmy 12 tygodni kolki wrescie odpuscily

Jak próbuje dodać zdjecie mam informacie ze ta funkcja jest wyłączona przez adminstratora forum wiecie moze o co chodzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
Hej hej. My dziś po szczepieniach vol.2 . Było lepiej niż ostatnio, ale ciągle z płaczem łamiącym mi serce.
Poza tym jest suuuuuuper. Okruchy zdrowe jak ryby! Obydwaj ważą 6,500kg dokładnie tak samo. Nic tylko się cieszyć .

Ze złych info od tygodnia nie mamy internetu domowego, bo dostawca coś ma problemy z nadajnikami . Zuuuuooooo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow piekna waga brawo dla dzielnej mamy i maluszków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
Wczoraj pierwszy raz od kiedy urodzil sie Franek nie wiedzialam co z Nim poczac. Nigdy wczesnien tak nie plakal by cycek nie byl w stanie Go uspokoic. Wczoraj wieczorem tak sie darl ze az sie przestraszylam. Prawdopodobnie przyczyna bylo to ze byli goscie i dziecko sie przebodzcowalo. W nocy spal wiecej niz zwykle wiec podejrzewam.ze odreahowuje, bo teraz jak nigdy tez spi

A jak Wasze dzieci reaguja na zmiany ?
Moja myszka jeszcze pare tygodni temu jak byla u dziadkow to spokojnie ja na rece brali a teraz jak bylismy co na rece to ryk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez catiedove Pokaż wiadomość
Już zaczyna się coś dziać . Ssają sobie nawzajem piąstki. Zamiast swojej to smaczniejsza jest brata. Jak leża obok siebie to zaraz łapią się za raczki, uszy itd. Przyglądają się sobie nawzajem jak ich trzymamy na rękach. I to na tyle.




Ja mam okres buntu? Skok rozwojowy? Albo takie charakterne dzieci. Ogólnie ciężki czas nastał u nas, bo stali się bardzo absorbujący, a narzeczony wrócił do pracy.




Jak tu juz uda mi sie zajrzeć, to staram sie szybko poczytać, a jak sie biorę za odpisywanie to któryś juz zaczyna płakać, marudzić. I zostawiam odpisywanie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To musi byc piekny widok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez bluebluesky Pokaż wiadomość
Melduje sie poslusznie! U nas pierwszy tydzien w zlobku przeszedl w miare spokojnie, moj Antek bal sie trocje, ale nie plakal, dzielny taki! Serce mi sie kraje, jak pomysle, ze juz w poniedzialek ide do pracy
Na pewno dadza sobie z nim rade napisz co powiedzial lekarz!

Jak slodko!
Jejku ja boje sie po roku wracac az mi żal serce sciska na sama myśl ze musze oddac swoją księżniczkę w obce ręce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PPPatinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 08:46   #849
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Dobry dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 08:55   #850
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Dzień dobry!
Co u Was? Moje dziecko ma ostatnio problemy z wieczornym zasypianiem. Zaśnie tylko jak go noszę na rękach i jest przy piersi. Wczoraj mnie wymeczyl niesamowicie... Poza tym wyrasta w końcu z ciuszkow w rozmiarze 62

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 08:57   #851
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Co u Was? Moje dziecko ma ostatnio problemy z wieczornym zasypianiem. Zaśnie tylko jak go noszę na rękach i jest przy piersi. Wczoraj mnie wymeczyl niesamowicie... Poza tym wyrasta w końcu z ciuszkow w rozmiarze 62

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co u nas mała właśnie śpi a ja głodna i wstać nie mam jak zabardzo...;/
Ładnie śpi ładnie je oby tak dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-30, 09:19   #852
babeczkabezowa
Raczkowanie
 
Avatar babeczkabezowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 415
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Dzis Franio konczy 2 miesiace, jak ten czas szybko plynie. U nas w dzien jeszcze sam zasnie w bujaczku ale po poludniu i wieczor tylko przy cycku. Spi z nami i poki je czesto to tak zostanie bo nie mam sily na odkladanie kilka razy w nocy a nie byloby to proste.
babeczkabezowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 09:58   #853
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Co u nas mała właśnie śpi a ja głodna i wstać nie mam jak zabardzo...;/
Ładnie śpi ładnie je oby tak dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę ładnego spania
Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
Dzis Franio konczy 2 miesiace, jak ten czas szybko plynie. U nas w dzien jeszcze sam zasnie w bujaczku ale po poludniu i wieczor tylko przy cycku. Spi z nami i poki je czesto to tak zostanie bo nie mam sily na odkladanie kilka razy w nocy a nie byloby to proste.
Mój też śpi ze mną, odkładany do łóżeczka by się wybudzal. Mam nadzieję, że jeszcze trochę i będzie lepiej spal, wtedy będę go przyzwyczajać do łóżeczka
Marzy mi się wyjście do fryzjera, myślę komu tu dzieci zostawić do opieki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 10:27   #854
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę ładnego spania Mój też śpi ze mną, odkładany do łóżeczka by się wybudzal. Mam nadzieję, że jeszcze trochę i będzie lepiej spal, wtedy będę go przyzwyczajać do łóżeczka
Marzy mi się wyjście do fryzjera, myślę komu tu dzieci zostawić do opieki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja Hankę odkładam bo po prostu bym się nie wyspała i mąż też. Ja chcę na jakiś szoping, może być nawet szmateks i do kosmetyczki na brwi bo wybieram się od października...
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 12:01   #855
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

U nas Jagoda śpi w swoim łóżeczku od 22 do 24 później już ż nami, bo matka leniwa i nie chce jej się odkładać maluszka do łóżeczka Z zasypianiem też mamy często problem. Zasypia tylko przy cycku, no i odłożyć się nie da w dzień śpi na rękach do pół godziny inaczej max 10-15 min ewentualnie w wózku, ale ostatnio u nas pogoda nie pozwala na długie spacery, więc mała jest strasznie maruda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 12:52   #856
babeczkabezowa
Raczkowanie
 
Avatar babeczkabezowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 415
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę ładnego spania Mój też śpi ze mną, odkładany do łóżeczka by się wybudzal. Mam nadzieję, że jeszcze trochę i będzie lepiej spal, wtedy będę go przyzwyczajać do łóżeczka
Marzy mi się wyjście do fryzjera, myślę komu tu dzieci zostawić do opieki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już zaliczyłam szoping i fryzjera, a Franko został z Mężem i bardzo dobrze sobie radzili
Nie było mnie może z 1,5h, a w tym czasie Mąż nabawił się malinek na bicepsie , bo Młody się przyssał :P Nie był głodny ale po prostu nasze dziecko ma hopla na punkcie ssania
Powoli zabieram się za organizowanie chrzcin, planujemy na 8 kwietnia. Będzie kameralnie, razem z Franiem 11 osób.
babeczkabezowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 13:01   #857
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez whenee Pokaż wiadomość
Ja Hankę odkładam bo po prostu bym się nie wyspała i mąż też. Ja chcę na jakiś szoping, może być nawet szmateks i do kosmetyczki na brwi bo wybieram się od października...
Ja obkupilam siebie i dzieci na wyprzedażach przez internet i jestem szczęśliwsza.
Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
U nas Jagoda śpi w swoim łóżeczku od 22 do 24 później już ż nami, bo matka leniwa i nie chce jej się odkładać maluszka do łóżeczka Z zasypianiem też mamy często problem. Zasypia tylko przy cycku, no i odłożyć się nie da w dzień śpi na rękach do pół godziny inaczej max 10-15 min ewentualnie w wózku, ale ostatnio u nas pogoda nie pozwala na długie spacery, więc mała jest strasznie maruda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mojemu też najlepiej śpi się na rękach, odłożony do wózka pospi jeszcze do pół godziny. W łóżeczku zaraz się budzi.
Cytat:
Napisane przez babeczkabezowa Pokaż wiadomość
Ja już zaliczyłam szoping i fryzjera, a Franko został z Mężem i bardzo dobrze sobie radzili
Nie było mnie może z 1,5h, a w tym czasie Mąż nabawił się malinek na bicepsie , bo Młody się przyssał Nie był głodny ale po prostu nasze dziecko ma hopla na punkcie ssania
Powoli zabieram się za organizowanie chrzcin, planujemy na 8 kwietnia. Będzie kameralnie, razem z Franiem 11 osób.
U nas też chrzciny 8 kwietnia. Tylko że osob będzie ok 40, ale też wolałabym bardziej kameralna imprezę...
A do fryzjera idę jutro, o ile nic się nie wydarzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 10:44   #858
ila1000
Rozeznanie
 
Avatar ila1000
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 869
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Ja już po fryzjerze :-D dziwne uczucie jak gdzieś idę sama ^^ no i oczywiście pod moją nieobecność dziecię pięknie na brzuszku główkę trzymało a co... Po co matka ma patrzeć na to ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 11:09   #859
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez ila1000 Pokaż wiadomość
Ja już po fryzjerze :-D dziwne uczucie jak gdzieś idę sama ^^ no i oczywiście pod moją nieobecność dziecię pięknie na brzuszku główkę trzymało a co... Po co matka ma patrzeć na to ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też już po
Maleństwo pewnie za Tobą się tak rozgladalo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-31, 11:28   #860
wodna2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 243
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

To ja się muszę pochwalić że już 2 razy u fryzjera byłam Dzisiaj mieliśmy szczepienie. Jagoda waży 5320g ma 2 miesiące. Noce mamy zwykle bardzo fajne. Śpi w swoim łóżeczku bo wydaje mi się dla niej bezpiecznie, dopiero nad ranem biorę ją do siebie bo wtedy mąż wstaje i jest więcej miejsca. Pierwsze karmienie zwykle po 6-7 godzinach. Chociaż okresowo są noce że co 1.5 godz. Za to w dzień jest prawie do mnie przyklejona. Śpi na rękach, na brzuchu, w chuście i w wózku - codziennie 2 godziny spaceru. Dla mnie jest cudownie cieszę się każdą chwilą bliskości. Ze Starszakiem nie potrafiłam tego docenić i żałuję.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
Błażej 09.10.2013

Edytowane przez wodna2
Czas edycji: 2018-01-31 o 11:29
wodna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 12:51   #861
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez wodna2 Pokaż wiadomość
To ja się muszę pochwalić że już 2 razy u fryzjera byłam Dzisiaj mieliśmy szczepienie. Jagoda waży 5320g ma 2 miesiące. Noce mamy zwykle bardzo fajne. Śpi w swoim łóżeczku bo wydaje mi się dla niej bezpiecznie, dopiero nad ranem biorę ją do siebie bo wtedy mąż wstaje i jest więcej miejsca. Pierwsze karmienie zwykle po 6-7 godzinach. Chociaż okresowo są noce że co 1.5 godz. Za to w dzień jest prawie do mnie przyklejona. Śpi na rękach, na brzuchu, w chuście i w wózku - codziennie 2 godziny spaceru. Dla mnie jest cudownie cieszę się każdą chwilą bliskości. Ze Starszakiem nie potrafiłam tego docenić i żałuję.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
To super, pozazdrościć. A nie brakuje Ci czasu dla starszaka w tym wszystkim? Mi troszkę brakuje, teraz mąż więcej czasu poświęca córce niż ja i trochę mi z tym źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 13:32   #862
wodna2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 243
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
To super, pozazdrościć. A nie brakuje Ci czasu dla starszaka w tym wszystkim? Mi troszkę brakuje, teraz mąż więcej czasu poświęca córce niż ja i trochę mi z tym źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To niestety prawda. Mam ciągle niedosyt synka. On chodzi do przedszkola, zawozi i przywozi go mąż bo z Maleństwem lepiej tam nie wchodzić. Potem jeszcze czasem gdzieś pojadą i w domu jest mało. Ale jak jest to staram się z nim bawić chociaż z Małą na rękach. A Jagódka lubi jak on jest bo zawsze coś się dzieje i przy nim dłużej na dywanie poleży. Niestety w pierwszych miesiącach wymaga więcej uwagi. Mam nadzieję że wkrótce to się wyrówna.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
Błażej 09.10.2013
wodna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 13:39   #863
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
U nas Jagoda śpi w swoim łóżeczku od 22 do 24 później już ż nami, bo matka leniwa i nie chce jej się odkładać maluszka do łóżeczka Z zasypianiem też mamy często problem. Zasypia tylko przy cycku, no i odłożyć się nie da w dzień śpi na rękach do pół godziny inaczej max 10-15 min ewentualnie w wózku, ale ostatnio u nas pogoda nie pozwala na długie spacery, więc mała jest strasznie maruda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To u nas nawet jak zasnie przy piersi w lozku to czekam na sen kamienny i odkładam do lozeczka/wozka

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
U nas też chrzciny 8 kwietnia. Tylko że osob będzie ok 40, ale też wolałabym bardziej kameralna imprezę...
A do fryzjera idę jutro, o ile nic się nie wydarzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Az taka duża rodzinkę macie? U nas 20ma być i dla mnie to duzo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 15:29   #864
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
To u nas nawet jak zasnie przy piersi w lozku to czekam na sen kamienny i odkładam do lozeczka/wozka


Az taka duża rodzinkę macie? U nas 20ma być i dla mnie to duzo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, u nas duża rodzinka - rodzice, rodzeństwo z rodzinami, dziadkowie, chrzestni nasi i się uzbiera tyle osób...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 15:48   #865
Solak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez wodna2 Pokaż wiadomość
To ja się muszę pochwalić że już 2 razy u fryzjera byłam Dzisiaj mieliśmy szczepienie. Jagoda waży 5320g ma 2 miesiące. Noce mamy zwykle bardzo fajne. Śpi w swoim łóżeczku bo wydaje mi się dla niej bezpiecznie, dopiero nad ranem biorę ją do siebie bo wtedy mąż wstaje i jest więcej miejsca. Pierwsze karmienie zwykle po 6-7 godzinach. Chociaż okresowo są noce że co 1.5 godz. Za to w dzień jest prawie do mnie przyklejona. Śpi na rękach, na brzuchu, w chuście i w wózku - codziennie 2 godziny spaceru. Dla mnie jest cudownie cieszę się każdą chwilą bliskości. Ze Starszakiem nie potrafiłam tego docenić i żałuję.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
My też po szczepieniu i waga podobna, bo 5575g, z tym że Agata ma 3,5 miesiąca. Taki mi się kompaktowy egzeplarz trafił. Poza tym będziemy ją konsultować pod kątem wzmożonego napięcia mięsniowego.

Czyli jednak istnieją dzieci, które śpią w nocy... u mnie nadal pobudki co 2-2,5h
Solak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 16:42   #866
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
Tak, u nas duża rodzinka - rodzice, rodzeństwo z rodzinami, dziadkowie, chrzestni nasi i się uzbiera tyle osób...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo to sporo was robicie w restauracji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 16:46   #867
Rododendron91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Oo to sporo was robicie w restauracji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, nie dałabym rady zorganizować sama imprezy i nie mam miejsca aby tyle osób przyjąć w domu. Poza tym to też jest wygodne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rododendron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 16:57   #868
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
Tak, nie dałabym rady zorganizować sama imprezy i nie mam miejsca aby tyle osób przyjąć w domu. Poza tym to też jest wygodne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie pewnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 17:01   #869
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
Tak, nie dałabym rady zorganizować sama imprezy i nie mam miejsca aby tyle osób przyjąć w domu. Poza tym to też jest wygodne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak ja się cieszę, że temat chrzcin mamy już za sobą 😉 i też uważam, że w restauracji wygodniej 😉 my mieliśmy chrzciny na 32 osoby i jak sobie pomyślę, że miałabym to robić w domu... nie, nie... nie na moje nerwy 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-01, 04:41   #870
skarbeeeek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 45
Dot.: Mamy Listopadowe 2017-cz.I

Cytat:
Napisane przez Rododendron91 Pokaż wiadomość
To super, pozazdrościć. A nie brakuje Ci czasu dla starszaka w tym wszystkim? Mi troszkę brakuje, teraz mąż więcej czasu poświęca córce niż ja i trochę mi z tym źle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sprobujcie przystawiac skora do skory brzuch do brzucha to pomaga w wytworzeniu pokarmu...w końcu moglam odlozyc moja do lozeczka ech polecam tez sprawdzanie pupy czy mokra czasem w tych pieluchach sie zapoci
skarbeeeek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-23 13:50:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.