Mamusie marcowe 2018 cz. 7 - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-31, 19:18   #3331
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość
a apropo pieluch...
Wyprałam ostatnio pieluchy tetrowe w 60 stopniach. Wywietrzyłam na dworze. Dzisiaj je wyprasowałam i... są szorstkie!
Naczytałam się, że po wyprasowaniu będą mięciutkie, ale nie są.
Gdzie popełniłam błąd? Za niska temperatura? Kiepskiej jakości pieluchy?[COLOR="Silver"]
Może właśnie kwestia jakości? Jaką mają gramaturę? Ja po prasowaniu tetry doszłam do wniosku, że ta zwykła to badziew na który szkoda pieniędzy, ale tetra lux super! Milutka w dotyku.

Parapet a w Rossnę nie trzeba się jakoś osobno odklikać, żeby Cię obejmowały promocje? Dodatkowo, poza Klubem Rossmann? Masz tam profil?

Małż szlifuje dostawkę, a mała się ostro rozkopuje... Nie jakoś niespokojnie, ale już kawał baby z niej i to potrafi zaboleć jak tak przeleci nóżką Ciekawe czy ma to związek z tym jego szuraniem
__________________
Can't wait to meet you

Edytowane przez _Dolly
Czas edycji: 2018-01-31 o 19:20
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 19:25   #3332
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Poród niekoniecznie, ale za jakiś piruecik dziecka w brzuszku mogę odpowiadać
:
Za to drugie chyba też już podziękuję szczerze mówiąc
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 19:29   #3333
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość

Mój mąż mowi do mnie Halynka zrób mi tej kapucziny jak chce kawę Człowiek internetu
Hahaha też z tego a nie innego źródła to znam, wstyd się przyznać. No a na kapuczine zabrakło mi kasy byłam na zakupach za 15zl zostawiłam 5zl na kawę ale zapomnialam że muszę 4zl zapłacić za parking przy SR.
Potem polazlam na fitness basen ale się okazalo że zajęć nie ma a ja nie mam kasy na pływanie czyli ani nie zaliczyłam kapucziny ani basenu dajcieeee kase drogi zusie !

Cytat:
Napisane przez kasia6713 Pokaż wiadomość

mam wrażenie, że jak na to, że masz przewidywany poród na za 2 tygodnie to jesteś wyjątkowo spokojna
Ja to bym pewnie siedziała z założoną kurtką i butami i torbą pod nogami a nie piekła ciacho
Eeeee jakoś nie czuję że miałabym rodzić kłuje mnie cały czas tak samo, ból się nie nasila tylko trochę kręgosłup zaczął boleć ale nie jakoś bardzo... zresztą jakby coś to chyba psychicznie jestem już zmęczona ciążą i chciałbym już być po wszystkim. Aczkolwiek przeraża mnie to wszystko jak na sr opisywali ten poród. I powiem Wam że chyba zazdroszczę tych planowanych CC bo mam wizję że poród będzie trwał 16h po czym umrę i wezmą mnie pod nóż bo dziecko będzie za duże i nie urodzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 19:38   #3334
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ja w pierwszej ciąży kącik uszykowalam przed wyjazdem do szpitala. Teraz wszystko leży razem. Jedne łóżeczko będzie w salonie koło sofy gdzie śpimy, więc mąż je złoży jak będę w szpitalu. A pościel ubiorę jak przyjedziemy bo kot na pewno by się już ulokował.

Parapet nasz też okupuje przewijak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 19:39   #3335
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Helo, bylam dzis rossku i pytam Pania o te pieluszki za grosz a ona do mnie czy dostalam maila? Ja mowie ze nie ze podobno po zeskanowaniu aplikacji sie wyswietla. A ona ze w sumie i tak ich nie maja od 3 tygodni... No to po co oferuja jak problem z tym ma byc

Czy ktoras z Was oglada na wspolnej? Jedna babka urodzila a maz zostal w domu z dzieckiem i wczoraj pomylil wozki z dziecmi, a dzisiaj zobaczyl kropke na brzuchu i wyczytal w necie ze to ospa i leci do lekarza idzie sie usmiac :p

Mecassie - mmmm cappucino z maka 9

Lunak -ja mialam zawsze dobry wzrok a po porodzie musialam zaczac nosic okulary bo mam -0.75. Niby malo ale bez okularow nie wychodze na dwor bo jestem slepa mam nadzieje ze teraz mi sie nie poglebi

Ojanaa - co za wozek?

Ktoras z Pan miala pokazac wozek wczoraj?? Czy pomylilam cos?
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 19:49   #3336
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Wrocilismy ze szkoly rodzenia. Mielismy polowe czasu z babka z banku krwi pepowinowej. I zaczelismy sie z mezem zastanawiac czy nie zdecydowac sie na pobranie. Myslalyscie o tym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 19:52   #3337
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Wrocilismy ze szkoly rodzenia. Mielismy polowe czasu z babka z banku krwi pepowinowej. I zaczelismy sie z mezem zastanawiac czy nie zdecydowac sie na pobranie. Myslalyscie o tym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie bankuje bo wlasnie dlatego polozna uczulala nas zeby nie przecinac pepowiny dopoki tetni. Wtedy wszystko co najlepsze trafi do dziecka a nie do banku czy do spalarni... U mnie na szczescie w szpitalu sluchaja tej prosby
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-31, 19:57   #3338
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Wracam do Was po mega intensywnym dniu Byłam z siostrą i jej dziecmi na 2godzinnym spacerze, zresztą niemal cały dzień spedzilam z nimi. Są mega slodcy ale teraz padam. Po powrocie do domu jeszcze wzięłam się za porządki z mężem
Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Czemu jak wy macie gorsze dni to ja rzeska i pełna energii a potem na odwrót?
Dziś sprzątam jak szalona... Nawet podłogi na kolanach oblecialam (pod łóżko się tylko nie zdolalam wczolgac, musiałam męża wolac)i mopem nasze drewniane ściany i sufity w 2 pokojach, jeszcze mi wielgachny korytarz został ale chyba to już jutro. Piore jeszcze firanki i zasłony, prasuje i wieszam i nie wiem co dalej. ☺

Mąż mi gotuje gulasz z woła z warzywami. I warzywa spalil!! niech go kule biją!! To co najlepsze do kosza

Ja chyba od początku ciąży 4 kawy wypilam od święta, ale jakos mnie nie ciągnie ☺

Lecę na dalsze porzadki.
Wszystko już poustawisne i poskrecane i od jutra piore ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wulkan energii - zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Bo pępkowe chcą na luzie zrobić

Ale mnie zmuliło, a tyle energii miałam
Kurcze, chciałam zamówić półki chmurki na ścianę gdzie stoi łóżeczko młodej, bo jednak strasznie pusto jest, no i nie wiem czy dwie, czy trzy. Nie chce zagracić a niestety nie mam wyobraźni przestrzennej i nie umiem ich sobie wyobrazić na tej ścianie. Jak żyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zawsze możesz wyciąć z kartonu chmurki o podobnych wymiarach i przyłożyć do ściany. Zobaczysz jak będzie lepiej Albo zrobić zdjęcie ściany i nawet w paincie spróbować je wrzucić na ścianę
Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Asiula, to całkiem inaczej o odejściu wód mówili Wam na SR niz nam. Nam mowila, ze jak odejdą wody to tylko zeby sprawdzić kolor (a najpierw to sie w ogóle nie ruszać zeby dziecko dało radę główką zatorowość ujście) i jak nie bedą w kolorze to zeby spokojnie czekać na skurcze. A jak bedzie jakikolwiek kolor to ekspresem do szpitala i nawet mozna karetkę wtedy wezwać.

Julietta, to chyba w normie przytyłaś. Nie przejmuj sie. Lekarka pewnie ma dzis dzien z .upa

Torrence, my jeszcze materac zapakowany zostawiliśmy. Maz dostał zalecenia, ze jak juz bedzie akcja to on łóżeczko przetrze, materac wyjmie i ubierze prześcieradło (ciekawe czy zapamiętał gdzie schowałam )

Asiula, przytulam. Oby półpasiec Cie nie złapał. A Ty miałaś ospę w dzieciństwie? Bo podobno jak sie chorowało na ospę to trudniej zlapac półpaśca. Chociaż jego mozna miec kilka razy

Musze sie zebrac do okulisty, a tak mi sie nie chceeee


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hmmm... U nas mówili, że po odejściu wód trzeba jechać do szpitala. Jeśli są zielone to od razu, jesli bezbarwne i nie ma skurczy to do 2-4 godzin trzeba się pojawić. Teoria z czekaniem na skurcze nie do końca mnie przekonuje. Może być sytuacja, że wody odejdą a skurczy i akcji porodowej brak. Moja siostra tak miała w 2 ciąży. Musieli jej w końcu podać oksytocynę, bo Mały nie może zbyt długo siedzieć w brzuchu po odejściu wód - max to chyba 24 godziny... Oksytocynę podali jej po jakichś 10-12 godzinach od odejścia wód i urodziła 2 godziny później

Uciekam spac bo jutro pobudka o 5:30... Dobrej nocy!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Ja nie bankuje bo wlasnie dlatego polozna uczulala nas zeby nie przecinac pepowiny dopoki tetni. Wtedy wszystko co najlepsze trafi do dziecka a nie do banku czy do spalarni... U mnie na szczescie w szpitalu sluchaja tej prosby
Ja nie bankuję też głównie z tego powodu Poza tym trochę czytałam na ten temat i nie do końca mnie przekonuje ten bank...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 19:57   #3339
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dziewczyny położna na SR mówiła zeby wziąć kocyk do kangurowania. No i teraz nie wiem może być taki zwykły polarowy ?

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Helo, bylam dzis rossku i pytam Pania o te pieluszki za grosz a ona do mnie czy dostalam maila? Ja mowie ze nie ze podobno po zeskanowaniu aplikacji sie wyswietla. A ona ze w sumie i tak ich nie maja od 3 tygodni... No to po co oferuja jak problem z tym ma byc

Czy ktoras z Was oglada na wspolnej? Jedna babka urodzila a maz zostal w domu z dzieckiem i wczoraj pomylil wozki z dziecmi, a dzisiaj zobaczyl kropke na brzuchu i wyczytal w necie ze to ospa i leci do lekarza idzie sie usmiac

Mecassie - mmmm cappucino z maka 9

Lunak -ja mialam zawsze dobry wzrok a po porodzie musialam zaczac nosic okulary bo mam -0.75. Niby malo ale bez okularow nie wychodze na dwor bo jestem slepa mam nadzieje ze teraz mi sie nie poglebi

Ojanaa - co za wozek?

Ktoras z Pan miala pokazac wozek wczoraj?? Czy pomylilam cos?
Ja albo wywaliłam tego maila nie czytając go albo w ogóle nie dostałam obczaję jeszcze jutro na apce od męża i rodziców może coś będzie
Na wspólnej oglądam taka zamiana dzieci to szok a wózki z baby designe chyba były co nie ?
Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Wrocilismy ze szkoly rodzenia. Mielismy polowe czasu z babka z banku krwi pepowinowej. I zaczelismy sie z mezem zastanawiac czy nie zdecydowac sie na pobranie. Myslalyscie o tym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nas cena przeraziła. Za granicą jest to darmowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 20:09   #3340
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Witam

Ja dziś po wizycie 31+6 mały waży 1816g lekarz pytał czy bardzo dużą mam zgagę bo mały widać ma włosków na główce z córką też zgagę miałam a mała łysa się urodziła i chodziła tak prawie dwa lata śmiał się że babcie będą szczęśliwe bo często w takie rzeczy wierzą generalnie wszystko dobrze szczelnie zamknięta długa szyjka główka dość wysoko więc mogę spać spokojnie.

dostałam kolejne środki na nieszczęsne hemoroidy i mam kupić jakiś syropek na rozluźnienie w razie niemocy i porządnie się go napić

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Pozatym dostałam projekt pokoiku dla małego i jak 3 miesiące temu przemalowywałam cały pokój na biało czeka mnie kolejne malowanie wraz z tapetowaniem będzie cudnie już nie mogę się doczekać jak wszytko będzie gotowe ale przy okazji zbankrutuję ale to nic 500+ dostanę to się zwróci

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Tak piszecie tu o wadze ja mam już na plusie 15,5 a jeszcze 8 tygodni będę się naprawdę toczyć już się kulam a co to będzie pod koniec do 20 dobiję jak nic będzie co robić po porodzie
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 20:28   #3341
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Witam

Ja dziś po wizycie 31+6 mały waży 1816g lekarz pytał czy bardzo dużą mam zgagę bo mały widać ma włosków na główce z córką też zgagę miałam a mała łysa się urodziła i chodziła tak prawie dwa lata śmiał się że babcie będą szczęśliwe bo często w takie rzeczy wierzą generalnie wszystko dobrze szczelnie zamknięta długa szyjka główka dość wysoko więc mogę spać spokojnie.

dostałam kolejne środki na nieszczęsne hemoroidy i mam kupić jakiś syropek na rozluźnienie w razie niemocy i porządnie się go napić

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Pozatym dostałam projekt pokoiku dla małego i jak 3 miesiące temu przemalowywałam cały pokój na biało czeka mnie kolejne malowanie wraz z tapetowaniem będzie cudnie już nie mogę się doczekać jak wszytko będzie gotowe ale przy okazji zbankrutuję ale to nic 500+ dostanę to się zwróci

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Tak piszecie tu o wadze ja mam już na plusie 15,5 a jeszcze 8 tygodni będę się naprawdę toczyć już się kulam a co to będzie pod koniec do 20 dobiję jak nic będzie co robić po porodzie
Gratulacjeee no w sumie z tymi włosami to chyba czysty zabobon bo ja mam mega zgagę a mała podobno łysa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-31, 20:30   #3342
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Wrocilismy ze szkoly rodzenia. Mielismy polowe czasu z babka z banku krwi pepowinowej. I zaczelismy sie z mezem zastanawiac czy nie zdecydowac sie na pobranie. Myslalyscie o tym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czytałam duże o tym w pierwszej ciąży i o wiele więcej argumentów jest na nie niż na tak. Mam fajny artykuł odnośnie banków krwi i w sumie tam jest wszystko zebrane w całość, zaraz wrzuce.

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Zawsze możesz wyciąć z kartonu chmurki o podobnych wymiarach i przyłożyć do ściany. Zobaczysz jak będzie lepiej Albo zrobić zdjęcie ściany i nawet w paincie spróbować je wrzucić na ścianę Hmmm...
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juz mi mąż przerzucił wszystko w jakimś prpgramie. Dobralam i półki i naklejki do tego
Nawet się śmialiśmy z mężem teraz, ze przy synu czekałam, aż nam półki dowiozą do jego pokoju, bo robili na wymiar. I jak tylko przywiesilismy to w nocy mi się zaczął poród Chyba wstrzymam się z wieszaniem tych do końca lutego
Kuzwa, jakieś przeziębienie mi się zaczyna. Głowa boli i katar mam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 20:33   #3343
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Helo, bylam dzis rossku i pytam Pania o te pieluszki za grosz a ona do mnie czy dostalam maila? Ja mowie ze nie ze podobno po zeskanowaniu aplikacji sie wyswietla. A ona ze w sumie i tak ich nie maja od 3 tygodni... No to po co oferuja jak problem z tym ma byc

Czy ktoras z Was oglada na wspolnej? Jedna babka urodzila a maz zostal w domu z dzieckiem i wczoraj pomylil wozki z dziecmi, a dzisiaj zobaczyl kropke na brzuchu i wyczytal w necie ze to ospa i leci do lekarza idzie sie usmiac

Mecassie - mmmm cappucino z maka 9

Lunak -ja mialam zawsze dobry wzrok a po porodzie musialam zaczac nosic okulary bo mam -0.75. Niby malo ale bez okularow nie wychodze na dwor bo jestem slepa mam nadzieje ze teraz mi sie nie poglebi

Ojanaa - co za wozek?

Ktoras z Pan miala pokazac wozek wczoraj?? Czy pomylilam cos?
Baby design lupo comfort limited z 2017 na złotej ramie nie wiem jaki on ma w końcu kolor, raz mi się wydaje szary, raz beżowy niestety realizacja to 3 dni, więc w tym tygodniu nie dojdzie, a potem wracam leżeć do siebie - wózek zamówiłam do rodziców, bo ostatnio kurier się pultał, że za duża paczka i nie wniesie, to nie będę czekać na klatce z paczką aż wróci tz ani prosić sąsiadów o pomoc, tata wniesie u rodziców do mieszkania

My się nie decydujemy na bank krwi - podobno jak się bierze jakiś tańszy pakiet to mogą wydać moją krew komuś innemu, a jak ja będę potrzebować to dadzą mi czyjąś ??? żeby trzymali na 100% dla mnie musiałabym płacić więcej, gdzieś takie mądrości wyczytałam
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 20:34   #3344
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Odnośnie banków krwi
https://oczekujac.pl/2013/01/to-czeg...nie-powie.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 20:38   #3345
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Witam

Ja dziś po wizycie 31+6 mały waży 1816g lekarz pytał czy bardzo dużą mam zgagę bo mały widać ma włosków na główce z córką też zgagę miałam a mała łysa się urodziła i chodziła tak prawie dwa lata śmiał się że babcie będą szczęśliwe bo często w takie rzeczy wierzą generalnie wszystko dobrze szczelnie zamknięta długa szyjka główka dość wysoko więc mogę spać spokojnie.

dostałam kolejne środki na nieszczęsne hemoroidy i mam kupić jakiś syropek na rozluźnienie w razie niemocy i porządnie się go napić


ej ale czy włosy ma dzidzia to się nie zastanawiałam to na 3d trzeba pewnie podejrzeć, co nie? Teraz mnie ciekawość zżera choć obstawiam, że jest łysa, ewentualnie blond (sugerując się wcześniejszymi zdjęciami)
__________________
Can't wait to meet you
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 20:48   #3346
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Gratulacjeee no w sumie z tymi włosami to chyba czysty zabobon bo ja mam mega zgagę a mała podobno łysa
Ja też nie wierzę w takie rzeczy.
A tak w ogóle Mecassie i pannkaka my to za tydzień będziemy już donoszone prawda?

Czarodziejka dzięki za ten link. W sumie rozwiewa mi wszelkie wątpliwości. Pierwszym argumentem była oczywiście cena. A tak poza tym płacą celebrytom za lansowanie tegoż procederu i mi się to bardzo nie spodobało
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 20:54   #3347
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Eh stwierdziłam że te ciuszki układam tylko rozmiarem z metki a nie będę każdych przyrównywać do siebie 🙄 (leń ze mnie)
Mam jedne body na rozmiar 50 chyba jej to założę na stopę tylko
Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Ja też nie wierzę w takie rzeczy.
A tak w ogóle Mecassie i pannkaka my to za tydzień będziemy już donoszone prawda?

Czarodziejka dzięki za ten link. W sumie rozwiewa mi wszelkie wątpliwości. Pierwszym argumentem była oczywiście cena. A tak poza tym płacą celebrytom za lansowanie tegoż procederu i mi się to bardzo nie spodobało
będzie (37+0)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 20:56   #3348
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Oliwka gratuluję wizyty 😊 świetnie że wszystko u was w najlepszym porządku 😊

Ja tez bankom krwi mówię stanowcze NIE!

A ja nawet nie wiem czy mój maly jest łysolek czy opierzony 😜 zgagi nie miewalam... 🤔

Wyprasowalam sobie te koszule z DS do szpitala i powiem że no nawet mi się podobają 😎 może zacznę w takich chadzac na dobre i do tego paputki z piorkami 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 21:05   #3349
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez _Dolly Pokaż wiadomość


ej ale czy włosy ma dzidzia to się nie zastanawiałam to na 3d trzeba pewnie podejrzeć, co nie? Teraz mnie ciekawość zżera choć obstawiam, że jest łysa, ewentualnie blond (sugerując się wcześniejszymi zdjęciami)
Mi lekarka wczoraj pokazala wloski taki drobny meszek na czubku glowy
Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Przeczytalam i troche sie utwierdzilam w przekonaniu ze wiecej tu marketingu niz pozytku i sensu. Bo debatowalismy w drodze powrotnej z mezem jak to naprawde wyglada. Idea sluszna ale nie podoba mi sie to ze material jest na wylacznosc. I jak mi sie nie przyda (o y nigdy) to sie marnuje i gdyby byl nawet ktos obcy ze zgodnoscia to nie mozna go przekazac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-31, 21:07   #3350
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Oliwka za udaną wizytę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 21:27   #3351
Brilliant Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Brilliant Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: TomorrowlanD
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Oliwka - gratuluje wizyty

Mecassie - tak, baby design mi sie wydaje hehe biedna zaneta, ma przeboje z tatusiem

Czarodziejka - nie, nie! Nie wieszaj polek w takim razie

Ja jutro musze wstac na badania, na szczescie znowu bezplatnie poza tsh to moze byc
Brilliant Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 21:35   #3352
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Podliczyłam ciuszki i tak wygląda sytuacja:

ROZMIAR 50
°Body dł.rękaw x 1

ROZMIAR 52/56
°Body dł.rekaw x 10
°Body kr.rękaw x 5
°Sweterki x 1
°Pajace x 6
°Bluzeczki x 2
°Spodenki x 7
°Półśpiochy x 3
°Śpiochy x 2
°Ciepły Pajac (miś) x 2

ROZMIAR 62/68
°Body dł.rekaw x 6
°Body kr.rękaw x 8
°Sweterki x 2
°Pajace x 5
°Bluzeczki x 6
°Spodenki x 11
°Połśpiochy x 2
°Śpiochy x 1

Nie liczyłam kurtek, kombinezonków, czapeczek, skarpet, sukienek itp no i mam jeszcze kupkę rzeczy 74/82 ale już dzisiaj mi się niee chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 22:25   #3353
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Ja nie bankuje bo wlasnie dlatego polozna uczulala nas zeby nie przecinac pepowiny dopoki tetni. Wtedy wszystko co najlepsze trafi do dziecka a nie do banku czy do spalarni... U mnie na szczescie w szpitalu sluchaja tej prosby
I ja tak samo jak ty. U nas tez czekaja aczkolwiek jak ktos cgce bankowac to nie ma problemu, dostalam mnostwo ulotek na ten temat w 1 ciazy i teraz ale nie decyduje sie.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 22:27   #3354
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez _Dolly Pokaż wiadomość
Może właśnie kwestia jakości? Jaką mają gramaturę? Ja po prasowaniu tetry doszłam do wniosku, że ta zwykła to badziew na który szkoda pieniędzy, ale tetra lux super! Milutka w dotyku.
Ja dziś białe pieluchy prasowalam i te lux naprawdę były miękkie A gramatura 140 chyba, kupowałam u HubiWorld

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 22:29   #3355
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Witam

Ja dziś po wizycie 31+6 mały waży 1816g lekarz pytał czy bardzo dużą mam zgagę bo mały widać ma włosków na główce z córką też zgagę miałam a mała łysa się urodziła i chodziła tak prawie dwa lata śmiał się że babcie będą szczęśliwe bo często w takie rzeczy wierzą generalnie wszystko dobrze szczelnie zamknięta długa szyjka główka dość wysoko więc mogę spać spokojnie.

dostałam kolejne środki na nieszczęsne hemoroidy i mam kupić jakiś syropek na rozluźnienie w razie niemocy i porządnie się go napić

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Pozatym dostałam projekt pokoiku dla małego i jak 3 miesiące temu przemalowywałam cały pokój na biało czeka mnie kolejne malowanie wraz z tapetowaniem będzie cudnie już nie mogę się doczekać jak wszytko będzie gotowe ale przy okazji zbankrutuję ale to nic 500+ dostanę to się zwróci

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Tak piszecie tu o wadze ja mam już na plusie 15,5 a jeszcze 8 tygodni będę się naprawdę toczyć już się kulam a co to będzie pod koniec do 20 dobiję jak nic będzie co robić po porodzie
Gratuluje wizyty! Oklaski

Moja jesli wda sie w siostre to urodzi sie z mega dlugimi i czarnymi wlosami
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 22:30   #3356
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Ktoras z Pan miala pokazac wozek wczoraj?? Czy pomylilam cos?
Chyba ja miałam pokazać
Jutro wstawię na fb


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 22:31   #3357
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Mialam mega zly dzien, az mi sie plakac chce, ide w koncu odespac smutki.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 22:41   #3358
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Wrocilismy ze szkoly rodzenia. Mielismy polowe czasu z babka z banku krwi pepowinowej. I zaczelismy sie z mezem zastanawiac czy nie zdecydowac sie na pobranie. Myslalyscie o tym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My nie będziemy bankowac.


Oliwka gratuluję wizyty super że wszystko ok!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
My się nie decydujemy na bank krwi - podobno jak się bierze jakiś tańszy pakiet to mogą wydać moją krew komuś innemu, a jak ja będę potrzebować to dadzą mi czyjąś ??? żeby trzymali na 100% dla mnie musiałabym płacić więcej, gdzieś takie mądrości wyczytałam
Droższa wersja to bankowanie rodzinne - wtedy krew czeka i jest tylko dla Was przeznaczona (dla rodziny). Tańsza wersja to bankowanie "ogólne", wtedy Wy jako rodzina nie możecie z tej krwi skorzystać ale dobierają Wam osobę z takimi samymi parametrami krwi (o ile taka osoba też oddała krew pepowinowa)



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Mialam mega zly dzien, az mi sie plakac chce, ide w koncu odespac smutki.
Oby jutrzejszy dzień był lepszy
Dobranoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 22:41   #3359
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Mialam mega zly dzien, az mi sie plakac chce, ide w koncu odespac smutki.
Oj Jutro będzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 23:42   #3360
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was oglada na wspolnej? Jedna babka urodzila a maz zostal w domu z dzieckiem i wczoraj pomylil wozki z dziecmi, a dzisiaj zobaczyl kropke na brzuchu i wyczytal w necie ze to ospa i leci do lekarza idzie sie usmiac :p
To z zamianą wózków akurat widziałam bo leciało w tle jak ogarnialismy kuchnię i Mąż się śmiał bo ten facet coś się samochwalił że jest super ojcem i nagle wrzask Guzikowej że to nie ich dziecko

Nie mogę spać, dzięki Juana żartuję tylko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-09 17:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.