jakie dziewczyny wolą faceci? ;)) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-04, 21:36   #61
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Oj benito,benito coś tak się uwzieła na związki co,to że samotność ci doskwiera co widać gołym okiem,nie musisz się wyżywac na wizażankach.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 21:36   #62
cerberus
Raczkowanie
 
Avatar cerberus
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 305
GG do cerberus Send a message via Skype™ to cerberus
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
heh mnie z kolei zawsze rozśmieszają takie pytania. a wiecie dlaczego? bo ZAWSZE autorka takiego pytania przedstawia dwa skrajne opisy dziewczyn. albo "mrotshna" albo "roooshoooowa"!. ha ha ha. jak rozowa to w spodniczkach mini, tlenioną głową i pustką w niej hulającą. jak mroczna, to glany, czarna, w ogóle ble fe i a kysz paszoł won.

zabawne. a ja znam sporo kobiet, które z wyglądu wyglądają jak rasowa sucz a inteligencją wybiegają sporo poza wyobraźnię zakompleksionych dziewczynek, które widzą tylko te 2 kategorie, krytykując je, a siebie uważając za normalne. dziewczęta. nie o to w tym chodzi. wygląd to wygląd. przemija i się zmienia. jak to kobieta. nieprawdaż?
Proszę, tylko nie kolejny wątek który schodzi na temat "Jak się ma ubiór do IQ"...

Cytat:
Napisane przez bossy
a co do panów. zależy czy ma być to kobieta na raz, czy raz na jakiś czas czy na wieczny czas ;-)
Hmmm, niekoniecznie... coś mi w tym zdaniu nie leży ale nie potrafię tego zgrabnie sformułować Jakoś nie spotkałem się z takim dzieleniem kobiet na grupy w stylu "takie to na nockę, a takie to na 2 miesiące z hakiem". Raczej facet po prostu szuka dziewczyny na raz albo na resztę życia, a czy na to jego życie mu pasują białe kozaczki czy gotka z czarną szminką czy też "seksowna bibliotekarka" - jego gust.
__________________
Osobowość -> 4w5
Bazgrołki -> deviantArt
Muzyka -> last.fm
cerberus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 21:51   #63
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Dalej nie mogę pojąć dlaczego większość samotnych brzydul uważa i oszukuje same siebie, że są samotne z wyboru Ot, zagwozdka.
Niektóre podnoszą, że miewają propozycje seksualne...cóż, podobno "zdesperowanych samców"nie brakuje. Ale czy to już wystarczający powód do dobrego samopoczucia skoro ciągle pozostaje się samotnicą (pomimo podejmowanych czasem desperackich prób zmiany tego stanu)?

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2008-07-04 o 22:12
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 22:21   #64
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dalej nie mogę pojąć dlaczego większość samotnych brzydul uważa i oszukuje same siebie, że są samotne z wyboru Ot, zagwozdka.
Niektóre podnoszą, że miewają propozycje seksualne...cóż, podobno "zdesperowanych samców"nie brakuje. Ale czy to już wystarczający powód do dobrego samopoczucia skoro ciągle pozostaje się samotnicą (pomimo podejmowanych czasem desperackich prób zmiany tego stanu)?
no niestety sa singielki z wyboru,atrakcyjne nie narzekajace na powodzenie(i przez to nie zgorzkniałe)i te wmawiajace sobie ze singielkami z wyboru które rozpaczliwie poszukuja faceta i niestety robia sie zgryźliwe i złośliwe-tak zauwazylam
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 22:31   #65
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
no niestety sa singielki z wyboru,atrakcyjne nie narzekajace na powodzenie(i przez to nie zgorzkniałe)i te wmawiajace sobie ze singielkami z wyboru które rozpaczliwie poszukuja faceta i niestety robia sie zgryźliwe i złośliwe-tak zauwazylam
Dokładnie jak mówisz, zgryźliwe i złośliwe. Mówię o tych, które tylko nazywają siebie "singielkami" a tak naprawdę żal im tyłki ściska bo też by sobie chętnie pouprawiały seks z miłości ze swoim księciem na przykład.
Kobitki z tej pierwszej grupy o której piszesz, mają na tyle klasy i faktycznych dowodów na swoją atrakcyjność w realnym życiu, że nie muszą bez przerwy kłapać dziobem o swojej rzekomej powalającej urodzie, wolności wyboru i otrzymywanych permanentnie propozycjach seksualnych (chociaż jak wiemy w dzisiejszych czasach to ostatnie niczego w sumie nie dowodzi poza przekonaniem u składających erotyczne "oferty" o małym ryzyku ich odrzucenia).
Z czasem zaczyna to być wręcz groteskowe i żałosne w sumie
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 23:48   #66
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Cytat:
Napisane przez 19claudia91 Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze chlopacy wola sliczne dziewcyzny . o ktore moga zadbac... o metalowy i wogole sa takie meskii... o fuu
Och, och, och

Takie męskie? Fuu?

Jeśli dla Ciebie człowiek płci żeńskiej, tylko dlatego, że nie podporządkowuje swojej egzystencji chęci przypodobania się płci męskiej jest fuu to nie pozostaje mi nic innego jak nazwać taką postawę WYBITNYM PUSTACTWEM
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 00:59   #67
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Kobieta zawsze będzie kobietą, nieważne czy jest metalem, punkiem, hippie czy jeszcze inną subkulturą.
Zgodzę się, że styl metalowy nie jest zbytnio kobiecy, ale jest wielu mężczyzn, którzy na to nie zwracają uwagi, bądź zwracają i podoba im się takie ubieranie itp.


Ja nie wiem jakie dziewczyny wolą faceci, bo w sumie nigdy nie miałam chłopaka.
o mnie się wypowiadają, że jestem szalona, zakręcona, trochę inna i to im się we mnie podoba, ale jakoś jeszcze nigdy żadnego nie miałam.

Dobra, kończę te refleksje na ten temat, bo się zaraz zdołuję...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 07:16   #68
nieznajoma0
przyczajony tygrys
 
Avatar nieznajoma0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13 139
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
no niestety sa singielki z wyboru,atrakcyjne nie narzekajace na powodzenie(i przez to nie zgorzkniałe)i te wmawiajace sobie ze singielkami z wyboru które rozpaczliwie poszukuja faceta i niestety robia sie zgryźliwe i złośliwe-tak zauwazylam
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dokładnie jak mówisz, zgryźliwe i złośliwe. Mówię o tych, które tylko nazywają siebie "singielkami" a tak naprawdę żal im tyłki ściska bo też by sobie chętnie pouprawiały seks z miłości ze swoim księciem na przykład.
Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Kobieta zawsze będzie kobietą, nieważne czy jest metalem, punkiem, hippie czy jeszcze inną subkulturą.
Zgodzę się, że styl metalowy nie jest zbytnio kobiecy, ale jest wielu mężczyzn, którzy na to nie zwracają uwagi, bądź zwracają i podoba im się takie ubieranie itp.
zgadzam się z dziewczynami, których posty cytuję.
Niektóre panie nadmiernie chwalą się swoją wolnością itd, ale tak na prawdę marzą o własnym księciu z bajki
__________________
Razem 15.06.2011, Narzeczeni 05.09.2014, Małżeństwo 09.05.2015, Mały-Wielki Cud 11.03.2016

+ =
nieznajoma0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 07:17   #69
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Prawdopodobnie niektóre wizażanki ceniło się za szczerość.
W tym wątku aż kapie od szczerości. Do bólu.
Roztrząsanie i wbijanie szpil komus kto jest samotny i sugerowanie ,ze to z powodu braku atrakcyjnosci albo z drugiego bieguna analizowanie związków i ich zycia intymnego cyt 'żebrania o seks' jest co najmniej żenujące.
Jakoś ostatnio tego typu szczerości(?) nie brakuje na wizażu.
Ja dziekuję,postoję.
Chyba jedynym wątkiem nieawanturniczym niedługo pozostanie....odliczanie do miliona
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 09:08   #70
petruskavio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 14
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Może ja się wpisze.
Jako facet musze przyznać, że zawsze patrzę na wygląd tak tak jestem wzrokowcem tak jak i wy jesteście.I tak potrzebuje ładnej ale Nie mam typu dziewczyny blondie, barbie jak to mówicie, metalowca czy Bóg wie kogo jeszcze.Nie patrze na to , dziewczyny musi mieć styl , musi imponować bez dwóch zdań.W moim wypadku jest tak, że dziewczyna interesuje mnie bardzo wtedy gdy ma dużo ciekawego do powiedzenia.Gdy siedzi smutna , nie odezwie się słowem jest wtedy na przegranej pozycji. Może być brunetką , szatynką obojętne mi to.
Bardzo lubię gdy dziewczyny idą w grupie , te spojrzenia, wymiany zdań wtedy wiem, że czuje to coś , poprzez kilkanaście zdań potrafie przynajmniej ja wybrać tą najwłaściwszą (to się okazuje oczywiscie później ale jak nie spróbuje to się nie przekonam) (?).
Któraś z Was dziewczyny napisała że facet musi pochwalić się dziewczyną, to fakt którego nie da sie ukryć, ale my mężczyzni (prawdziwi?) cenimy sobie rywalizacje od lat sie rywalizujemy między sobą , ale są tacy którzy do tej troche chorej z poczatku rywalizacji zamieniają ją w zdrową i ta rywalizacja z początku o ładniejszą sztukę nie gra później żadnej roli.
Ktoś wcześniej pisał że facet umawia się z dziewczyną po pijaku bo liczy na darmowy seks. Ja wyznaje zasade nie pij jeśli sobie nie ufasz. Nie wiem czy 3-4 piwa można nazwać pijactwem. Ale zawsze pamiętam swoje czyny może to źle bo się nigdy nie "na***alem" z kumplami ,trudno mi to pasuje.
Czy liczą potem na darmowy sex? Jeśli człowiek jest zdesperowany? a wielu takich znam , na pewno tak , na pewno na to liczą. Ja osobiście nie byłem zdesperowany i potrafie przetrzymać ten stan.
Co na temat wygłupów ze strony panów którzy przesadnie patrzą na dziewczynę jak by ją chcieli ....... no wiadomo o co chodzi . To tylko takie wygłupu żaden( wyjątki są) nie odważył by się tak zrobić , mężczyzni mają serce a na dodatek wielu miękkie.
Dość moich wybryków , piszę jeszcze raz że to mój punkt widzenia który pewnymi badaniami był potwierdzony ale nie mam 100% pewności że tak jest .

Na koniec chcialbym napisać iż bardzo zazdroszczę Wam tego forum ;> mężczyzni takiego nie mają i to z pewnością błąd..
petruskavio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 10:02   #71
cerberus
Raczkowanie
 
Avatar cerberus
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 305
GG do cerberus Send a message via Skype™ to cerberus
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Cytat:
Napisane przez petruskavio
Któraś z Was dziewczyny napisała że facet musi pochwalić się dziewczyną, to fakt którego nie da sie ukryć, ale my mężczyzni (prawdziwi?) cenimy sobie rywalizacje od lat sie rywalizujemy między sobą , ale są tacy którzy do tej troche chorej z poczatku rywalizacji zamieniają ją w zdrową i ta rywalizacja z początku o ładniejszą sztukę nie gra później żadnej roli.
To tak nie do końca prawda, przynajmniej w moim wypadku to nie działa

Poza tym to ogólnie gratuluję poglądów i mogę tylko przyklasnąć

Cytat:
Napisane przez Aralka
Kobieta zawsze będzie kobietą, nieważne czy jest metalem, punkiem, hippie czy jeszcze inną subkulturą.
Zgodzę się, że styl metalowy nie jest zbytnio kobiecy, ale jest wielu mężczyzn, którzy na to nie zwracają uwagi, bądź zwracają i podoba im się takie ubieranie itp.
Niekoniecznie... właściwie sam jestem zwolennikiem takiego stylu więc mój pogląd może być nieco subiektywny - ale to może być kobiece, zresztą powtórzę to co pisałem już gdzieś indziej - kobiecość jest tam w środku dziewczyny (czy też w geście, mowie, uśmiechu) a nie w ubraniu.
__________________
Osobowość -> 4w5
Bazgrołki -> deviantArt
Muzyka -> last.fm
cerberus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 10:40   #72
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Oj benito,benito coś tak się uwzieła na związki co,to że samotność ci doskwiera co widać gołym okiem,nie musisz się wyżywac na wizażankach.
tak się składa, że aktualnie się z kimś spotykam
więc Twoje gołe oko musi być lekko ślepawe

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Dalej nie mogę pojąć dlaczego większość samotnych brzydul uważa i oszukuje same siebie, że są samotne z wyboru Ot, zagwozdka.
Niektóre podnoszą, że miewają propozycje seksualne...cóż, podobno "zdesperowanych samców"nie brakuje. Ale czy to już wystarczający powód do dobrego samopoczucia skoro ciągle pozostaje się samotnicą (pomimo podejmowanych czasem desperackich prób zmiany tego stanu)?
no cóż
jak widać z tego wątku, wielu rzeczy nie możesz pojąć...
ale trzeba się z tym pogodzić moja droga
granice ludzkiego pojmowania są ograniczone
jak widać na załączonym obrazku

jedno co zastanawiające
dlaczego kobietom w szczęśliwych (podobno) związkach tak bardzo przeszkadzają szczęśliwe singielki??
boli aż tak bardzo, że ktoś wybrał inny styl życia??

no i jak zwykle... domorosła psychoanaliza jakie to już się robi przewidywalne
jakoś zawsze znajdą się takie, które wiedzą LEPIEJ ode mnie czego ja chcę, czego mi brakuje, czego pragnę bla bla bla
a im więcej tego czytam tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że są na tym świecie kobiety, które mi najnormalniej na świecie zazdroszczą i zamiast zmieniać swoje życie próbują wmawiać mi, że moje jest beznadziejne
próżny trud moje drogie
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 10:42   #73
TheCuteOne
Zadomowienie
 
Avatar TheCuteOne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 338
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość

jedno co zastanawiające
dlaczego kobietom w szczęśliwych (podobno) związkach tak bardzo przeszkadzają szczęśliwe singielki??
boli aż tak bardzo, że ktoś wybrał inny styl życia??

no i jak zwykle... domorosła psychoanaliza jakie to już się robi przewidywalne
jakoś zawsze znajdą się takie, które wiedzą LEPIEJ ode mnie czego ja chcę, czego mi brakuje, czego pragnę bla bla bla
a im więcej tego czytam tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że są na tym świecie kobiety, które mi najnormalniej na świecie zazdroszczą i zamiast zmieniać swoje życie próbują wmawiać mi, że moje jest beznadziejne
próżny trud moje drogie

Wiesz, jeżeli Cię to tak zastanawia, to pomyśl dlaczego Ty robisz dokładnie to samo.
Druga strona ma pewnie te same powody.
__________________
We are what we do
and we do everything perfect
TheCuteOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 11:04   #74
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Tak sobie jeszcze pomyślałam, że w sumie dobrze jest znać swoje ograniczenia i przyznawać się, że istnieją postawy/zachowania , które w głowie się nie mieszczą i nijak pojąć się ich nie da Dzięki temu nie popada się w bałwochwalstwo i żenujące wręcz samouwielbienie (prawie zawsze niczym nie poparte, niestety)
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 11:13   #75
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Wiesz, jeżeli Cię to tak zastanawia, to pomyśl dlaczego Ty robisz dokładnie to samo.Druga strona ma pewnie te same powody.
Coraz bardziej lubie twoje wypowiedzi. Beniu,może moje oko/oczy jest/są ślepawe,aczkolwiek jasnowidzką czy też wróżka nie jestem i wszystkiego nie wiem i nie musze wiedzieć.Tiaa wmawiaj sobie teraz,że ci singlostwa zajete kobity zazdroszczą. Powiedziałabym,że jest na odwrót,że to ty im zazdrościsz,bo kipi od ciebie zawiśc,jakaś frustracja nie wiem co jeszcze
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 11:29   #76
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
Wiesz, jeżeli Cię to tak zastanawia, to pomyśl dlaczego Ty robisz dokładnie to samo.
Druga strona ma pewnie te same powody.
przejrzyj ten wątek
zwróć uwagę kto komu pierwszy zarzucił brak atrakcyjności i rozpacz z powodu bycia samotną
a kto odpowiedział po prostu tym samym
i wyciągnij wnioski

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Tak sobie jeszcze pomyślałam, że w sumie dobrze jest znać swoje ograniczenia i przyznawać się, że istnieją postawy/zachowania , które w głowie się nie mieszczą i nijak pojąć się ich nie da Dzięki temu nie popada się w bałwochwalstwo i żenujące wręcz samouwielbienie (prawie zawsze niczym nie poparte, niestety)
oczywiście
jedni są dumni z siebie, inni z własnego ograniczenia
życie

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Beniu,może moje oko/oczy jest/są ślepawe,aczkolwiek jasnowidzką czy też wróżka nie jestem i wszystkiego nie wiem i nie musze wiedzieć.Tiaa wmawiaj sobie teraz,że ci singlostwa zajete kobity zazdroszczą. Powiedziałabym,że jest na odwrót,że to ty im zazdrościsz,bo kipi od ciebie zawiśc,jakaś frustracja nie wiem co jeszcze
dobrze, że sama to napisałaś
jasnowidzką nie jesteś
ba!, nic o mnie nie wiesz, a już na pewno nie o moim życiu prywatnym

i powiedz mi czego mam zazdrościć w tym momencie zajętym kobitom skoro SPOTYKAM SIĘ Z KIMŚ (celowo napisałam dużymi literami, chcę Ci pomóc, bo wiem, że masz problemy ze wzrokiem )
mam wszystko to co one + niezbędną mi do życia niezależność
i to raczej nie ze mnie kipi tutaj frustracja
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 12:25   #77
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Benito,celowo pominełam to że się z kimś spotykasz,bo związek a spotykanie się róźni.No,ale skoro się chwaliłaś to w twoim przypadku facet ma darmowy seks.Pozazdrościć tego,że masz takie propozycje raczej to o tobie dobrze nie swiadczy. No,ale cóż mozna i tak w ten sposób się pocieszac,że ktoś cię zechciał.Nie chciałabym być sfrustrowaną/zgryźliwą singielką. :ehem;

Edytowane przez atka83
Czas edycji: 2008-07-05 o 12:54
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 13:18   #78
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Benito,celowo pominełam to że się z kimś spotykasz,bo związek a spotykanie się róźni.No,ale skoro się chwaliłaś to w twoim przypadku facet ma darmowy seks.
Gdzieś się zagubiłam

A w związkach to facet ma płatny sex?
Kurde, chyba muszę się upomnieć o swoje, bo rano żadnej forsy na poduszce nie znalazłam.

I nie bardzo rozumiem to rozróżnienie - związek a spotykanie się.
Czyli jak jestem w relacji z facetem, w skład której wchodzi i seks i jakieś głębsze uczucie to jestem ok, a jak w tej relacji brak romantycznych uniesień i spełniane są wyłącznie potrzeby seksualne to już nie jestem ok?

Czy to, że zwyczajnie mam ochotę kogoś hmm... i to zrobię, jako np. osoba wolna, to już jestem gorsza czy co?

Dziwne, w przypadku facetów jest to w pełni akceptowalne, jak uprawiają sex z osobami z którymi nie łączy ich żadne love - love, a jak dotyczy to kobiet to już źle to o nich świadczy.
Troche to obłudne.
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 14:49   #79
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Świadomość swoich ograniczeń to cecha ludzi mądrych i warunkuje ich rozwój. Proces dla niektórych obcy, niestety.






Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2008-07-05 o 15:10
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 15:10   #80
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Benito,celowo pominełam to że się z kimś spotykasz,bo związek a spotykanie się róźni.No,ale skoro się chwaliłaś to w twoim przypadku facet ma darmowy seks.Pozazdrościć tego,że masz takie propozycje raczej to o tobie dobrze nie swiadczy. No,ale cóż mozna i tak w ten sposób się pocieszac,że ktoś cię zechciał.Nie chciałabym być sfrustrowaną/zgryźliwą singielką. :ehem;


kobieto, i to ja jestem sfrustrowana??

wmawiasz mi, że się puszczam na prawo i lewo (a tak nie jest), bo gdzie nie pójdę tam ktoś mnie podrywa (co dla mnie jest równoznaczne z chęcią bliższego poznania się ze strony faceta) ??
i że z każdym facetem, z którym randkowałam to spałam?? (bzdura)
i że się pocieszam, podczas gdy tego nie robię??
wyobraźnia Cię ponosi i to mocno
zajmij się może lepiej swoim cudownym (podobno) związkiem zamiast zaglądać mi pod kołdrę
bo chyba Ci się nudzi...

ps. a ja nie chciałabym być naiwną idiotką, którą faceci zdradzają a one mimo to ślepo im wierzą


sine.ira
powtarzasz się kobiecinko
sztachnij się już może tym winkiem bo chyba spięta jesteś
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 15:10   #81
AdelajdaG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 861
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Z mojej strony to wyglada tak: przynajmniej tak mnie ostatnio pocieszył mój przyjaciel faceci lubią popatrzec na dlugonogie blondynki, i na tym sie zwykle konczy
Sama zauwazylam u swojego TŻ, ze czasem spojrzy na przesliczna barbie a potem jak sie cos zgada, to mowi ze wieszakow nie lubi, ze ja jestem idealna, bo mam wszystko
Znam tez takich co zawsze mowili, ze lubia chude i musi byc chuda i koniec, a w ostatecznosci sa z normalnymi, bo to przeciez milosc sie liczy a nie wyglad
co do charakteru to wiem, że lbuią trochę bezbronne ale nie do przesady, takie co się smieją a nie "zbijaja" całe weiczory ...
Szkoda ze ja nie potrafie taka byc zawsze mam jakiegos doła i czepiam się wszystkiego, ehhh ten moj TŻ ma ze mną zycie ...;/
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 !!!

Dukan od 30.01.2012r.
I faza
II faza
AdelajdaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 15:13   #82
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Gold,no bo skoro benito tak bardzo ponoć ładna,niezależna singielka która się chwali(nie,nie boli mnie to,nie zazdroszcze) że ma propozycje seksu od panów,czuje się nie zaleznato sory bardzo faktycznie jest to powodem do chwalenie się czy dumy. A te pisanie jakie to bidulki są z tych dziewczat ktore są w związkach i pije winko itp itd

Edytowane przez atka83
Czas edycji: 2008-07-05 o 15:57
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 15:19   #83
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Gold,no bo skoro benito tak bardzo ponoć ładna,niezależna singielka która się chwali(nie,nie boli mnie to,nie zazdroszcze) że ma propozycje seksu od panów,czuje się nie zaleznato sory bardzo faktycznie jest to powodem do chwalenie się czy dumy. A te pisanie jakie to bidulki są z tych dziewczat ktore są związki itd
co nie jest powodem do dumy??
to że jestem ładna?? (jestem, Gold widziała )
to że mam powodzenie??
to że jestem samodzielna i z wszystkim daję sobie radę bez "silnego męskiego ramienia"?
czy to że sypiam z kim chcę i kiedy chcę??

już się sama chyba pogubiłaś w tym co piszesz...

a dziewczyny w związkach to dla mnie bidulki, czy w to wierzysz czy nie
nie mogą sobie pozwolić na tyle co ja, muszą znosić humory i fochy swoich (zazwyczaj durnowatych) facetów, liczyć się z ich zdaniem, a na koniec i tak jeszcze dowiadują się, że koleś na boku kręci z jakimiś panienkami
po co mi to??
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 15:32   #84
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Zauważyłam, że się jednak spinam jak czytam "rozkminki z życia samotnej brzyduli". Ludzkie nieszczęście robi na mnie wrażenie (chociaż walczę z tym).

Idę się zrelaksować
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 16:24   #85
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Idę się zrelaksować
idź, idź
przyda Ci się
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 16:25   #86
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

heheheee. żeby się uśmiać, warto wejść na wizaż. nie ma co.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 17:44   #87
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Cytat:
Napisane przez gitarowa666 Pokaż wiadomość
Jak myslicie... czy faceci wolą trudne dziewczyny, [ np. słuchajace metalu i rock'a, majace taki bardziej cichy charakter i nie zabardzo uwzględniajace mini spódniczek itp.] czy takie "słodkie blondynki"[ na szpilkach, które prawie co dzień imprezuja i zawsze musza byc trendy...] Może mniej więcej wie ktoś o co chodzi xD Co myślicie, może już sie przekonałyście o tym? znacie takich facetów co lubią taki typ dziewczyny lub inny ?
Jaki facet lubi kobiety bardziej rozebrane niż ubrane? PUSTAK
Zgadzam się z tym filmikiem-wersja niestety po angielsku,a szkoda,bo wielu by się pewnie przydało kilka słow prawdy
http://www.youtube.com/watch?v=80FOp...eature=related
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 18:45   #88
cerberus
Raczkowanie
 
Avatar cerberus
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 305
GG do cerberus Send a message via Skype™ to cerberus
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Jaki facet lubi kobiety bardziej rozebrane niż ubrane? PUSTAK
Damn right

Cytat:
Zgadzam się z tym filmikiem-wersja niestety po angielsku,a szkoda,bo wielu by się pewnie przydało kilka słow prawdy
http://www.youtube.com/watch?v=80FOp...eature=related
Hm, coś w tym jest... że mężczyźni potrzebują trochę "pogonić króliczka"
__________________
Osobowość -> 4w5
Bazgrołki -> deviantArt
Muzyka -> last.fm
cerberus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 18:48   #89
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Gold,no bo skoro benito tak bardzo ponoć ładna,niezależna singielka która się chwali(nie,nie boli mnie to,nie zazdroszcze) że ma propozycje seksu od panów,czuje się nie zaleznato sory bardzo faktycznie jest to powodem do chwalenie się czy dumy. A te pisanie jakie to bidulki są z tych dziewczat ktore są w związkach i pije winko itp itd
Ech, chyba to jest tak, że każdy "stan cywilny" ma swoje wady i zalety.
Kiedyś słyszałam fajny tekst: "kobiety z dziećmi i bez dzieci wzajemnie sobie współczują"
I tu widzę analogię.

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
to że jestem ładna?? (jestem, Gold widziała )


Ładniutka
Śliczna cera, duuuuże oczyska, nosek przeuroczy, drobniutka.
Jeśli Beni ma jakiej frustracje to nie na punkcie wyglądu.
A co do reszty to pewnie coś tam sobie wkręca.
Jak każdy
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 19:37   #90
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: jakie dziewczyny wolą faceci? ;))

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość
Ech, chyba to jest tak, że każdy "stan cywilny" ma swoje wady i zalety.
Kiedyś słyszałam fajny tekst: "kobiety z dziećmi i bez dzieci wzajemnie sobie współczują"
I tu widzę analogię.
Pewnie tak jest jak piszesz.


Beniu nie zamieram bić się z tobą na polemiki. To fajnie,że jesteś atrakcyjna ale potwierdzanie tego wciąż jest już troche dziwne jak dla mnie. No,ale spoko.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.