Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-05, 14:45   #31
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez cal Pokaż wiadomość
nie wiem czy ta grupa jest taka nieliczna,pojawiło się wiele głosów mówiących o tym,że ostatnimi czasy za dużo banów rozdano.
Liczna grupa uwaza, ze banow rozdano za malo i za pozno. Tylko, ze to jest grupa ktora opuszcza wizaz dobrowolnie a nie pod przymusem i mowi na ten temat tylko w prywatnych rozmowach czy mailach. Bo tutaj, zwyczajnie, juz nie pisza.
Jesli nie czerpie sie przyjemnosci z pisania na forum, to najlepszym wyjsciem jest opuszczenie tego miejsca. I wiele osob tak robi, niektorzy z klasa, dobrowolnie

Podpisuje sie pod postem moee i takze ubolewam nad tym, ze ludzie nie widza roznicy miedzy szczeroscia a chamstwem.

A co do "starych, dobrych czasow" to oczywiscie byly najlepsze Ludzie zawsze tesknili za tym co bylo.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 15:11   #32
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

tak w ogole, to za co calkiem-spoko dostala bana?
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 15:17   #33
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

I tak oto wątek zmienia się znów w rozpamiętywanie "kto komu co i za co"
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 15:18   #34
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Ja tam nie bede wypowiadala sie na temat banow bo po co?? To temat juz zamkniety.
Wracajac jednak do forum najlepsze uwazam Perfumy mogłabym dosłownie podziekowac pani szefowej AdzeZ za jego stworzenie. Mila atmosfera, ktora tworza wizazanki, chec pomocy ostatnio przez pw moderatorka dzika truskawa zweryfikowala mi aukcje mimo, ze jest taki watek na forum, ale mi sie wybitnie spieszylo z kupnem. Kopalnia wiedzy o perfumach a watki, ktore sie powtarzaja za chwile sa zamykane lub przenoszone. Nie ma czegos takiego, jak grupki tam kazda opsiuje swoje wrazenia zapachowego z danych perfumow. Najwazniejsze, ze nikt tam nie pisze, ze twoje perfumy sa smierdzace, a moje najładniejsze kazdy ma szacunek dla twojego gatunku zapachowego, ktory posiada. Ostatnio spotkala mnie bardzo przyjemna sytuacja z wizazanka sabbath, ktora poprosiłam o probke zapachu przez pw. Zaproponowałam oddanie pieniazkow za przesyłke, a ona odpisała, ze to bedzie maly prezent powitalny na perfumach. Najgorzej oceniam forum intymnie i sex. Kompletny brak poszanowania dla cudzych pogladow, gdyby nie moderatorki to tam non toper bylyby jakies awantury. Kazda tam probuje ci wcisnac swoje zdanie, a jak sie nie udaje to bedzie walczyc z toba do samego konca. Plotkowe to dla mnie jeden wielki smietnik co tu robia watki o avonie, oriflamie, Odliczanie do miliona i mase innych nudnych na ktore nawet nie wchodze. Zauwazyłam rowniez, ze duzo sie powtarza takich samych watkow czy nie mozna czegos zrobic, zeby w koncu ludzie zaczeli korzystac z wyszukiwarki. Zapomniałabym dodac jednak wizazanka na sexie zazucila mi, ze sie zeszmaciłam doznałam małego szoku, ale sprawe olałam.

Ps Wizazowi zawdzieczam wybor zawodu, ktorego bede wykonywac za pare lat.
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 15:23   #35
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Jestem tu od ponad dwóch lat. Najpierw udzielałam sie na podforum dotyczącym fitnessu, później także na dietetyce (to drugie działało mi czasem na nerwy a szczególnie watek "ile dzisiaj zjadłaś" który powinien się nazywać "czego nie zjadłaś" albo "jak mało zjadłaś". Mam nadzieję że teraz treść jest adekwatna do nazwy).
Aktualnie przesiaduję na podforum kulturalnym. Z mojej perspektywy nie odczułam opisywanych przez was zmian (dogryzania, psucia wątków, ataków na użytkowników). Nie brak mi także zbanowanych użytkowniczek.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 15:24   #36
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez Tusio Pokaż wiadomość
tak w ogole, to za co calkiem-spoko dostala bana?
Jest wyszukiwarka jest. Wejdz na techniczne tam jest caly watek na ich temat
bodajze pod tytułem" ostre moderowanie intymnie"

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;8115340]I tak oto wątek zmienia się znów w rozpamiętywanie "kto komu co i za co" [/quote]
Zgadzam sie ja nie chce czytac tutaj o banach kłotniach itp. Piszmy co nam przeszkadza na forum ,a nie o osobach
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 15:35   #37
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

To prawda, ze Wizaz sie zmienil. Nawet bardzo.
Pojawienie sie niektorych (podkreslam - niektorych, zeby nikt nie pomyslal, ze wszystkich) nowych uzytkowniczek sprawia, ze coraz czesciej mam wrazenie, ze jestem juz za stara na to forum. Poziom forum spada, czasem przypomina rubrake listow do redakcji jakiegos Bravo Girl, a na temat poziomu tego typu pisemek nie musze sie chyba wypowiadac .

Ludzie odchodza. Odchodza sami, albo po prostu wyrzuceni banami z forum. A bany to juz inna historia.
Moze powinno sie wprowadzic jakies rangi, chocby dwie na poczatek, np. (zeby bylo sprawiedliwie, obie zoologiczne) "szare myszki" i "swiete krowy". Dzieki temu od razu byloby wiadomo, kogo nie wolno krytykowac, obrazac, lub miec odmienne zdanie.
Reguly banow tez bylyby proste. Konflikt "szara" vs. "swieta" - ban dla "szarej", konflikt "szara" vs. "szara" - ban dla obu, konflikt "swieta" vs. "swieta" - konflikt? jaki konflikt?! to tylko wymiana pogladow!.

Jednym bany sie cofa, mimo zlamania regulaminu. Innym daje sie punkty za cokolwiek, czasem po prostu za szczerosc, byleby sie uzbieralo na bana. To juz zakrawa na cenzure, a nie moderacje. Nie mozna pisac tego, co sie napisac chce, ale to, co sie napisac powinno, a to nie o to chyba chodzi w forum.


Ps. Kto wie, moze i mnie dosiegnie dzieki temu postowi pomaranczowe ramie sprawiedliwosci?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 15:36   #38
Nastukana
Raczkowanie
 
Avatar Nastukana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 41
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
Najwazniejsze, ze nikt tam nie pisze, ze twoje perfumy sa smierdzace, a moje najładniejsze kazdy ma szacunek dla twojego gatunku zapachowego, ktory posiada. .
Szkoda, że "Perfumy" są jednym z nielicznych forów, gdzie dostrzegam coś takiego ..
Jakby co - IMO.
__________________
MY EXTREME MAKEOVER
29.06.2008
zapuszczam włosy i paznokcie
chudnę, pozbywam się cellulitu i innych świnstw
zmieniam dietę i siedzący tryb życia

odnowa cery

Bo każdy jest kowalem własnego losu
Nastukana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 15:40   #39
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Ja już też jakiś czas jestem na wizażu.
Daaaaawno temu jeszcze pod innym nickiem.
Wiele się tu zmieniło, wizaż się rozbudował, jest wiele nowinek technicznych, zmieniła się szata graficzna, jest mnóstwo ''bajerów''.

Oczywiście poziom hm.. kultury też uległ zmianie.
Mam wrażenie że coraz młodsze użytkowniczki opanowują wizaż.
Brakuje mi interesujących wątków, ale zawsze jednak potrafię wyszukać coś dla siebie.

Teraz, z racji braku czasu nie spędzam już na W. tylu godzin jak dawniej.
Dlatego odszukuję tylko wątki które mnie ciekawią, gdzie są ciekawe wypowiedzi i przyjazna atmosfera.

Na tematy drażniące po prostu się nie wypowiadam.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 15:43   #40
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez Nastukana Pokaż wiadomość
Szkoda, że "Perfumy" są jednym z nielicznych forów, gdzie dostrzegam coś takiego ..
Jakby co - IMO.

No i właśnie - coraz więcej takich dopisków, na wszelki wypadek. IMO, absolutnie nikogo nie wskazuję palcem, to nie do ciebie, tak ogólnie piszę, to jest żart.

Strach rządzi Wizażankami. Bo zawsze można burzę rozpętać, ewentualnie oberwać od kogoś chamskiego po uszach - i tu wyjścia są trzy, albo ogon pod siebie i zwiewanie z wątku, albo inteligentne dogryzienie, albo chamska odpowiedź.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 15:43   #41
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
To prawda, ze Wizaz sie zmienil. Nawet bardzo.
Pojawienie sie niektorych (podkreslam - niektorych, zeby nikt nie pomyslal, ze wszystkich) nowych uzytkowniczek sprawia, ze coraz czesciej mam wrazenie, ze jestem juz za stara na to forum. Poziom forum spada, czasem przypomina rubrake listow do redakcji jakiegos Bravo Girl, a na temat poziomu tego typu pisemek nie musze sie chyba wypowiadac .

Ludzie odchodza. Odchodza sami, albo po prostu wyrzuceni banami z forum. A bany to juz inna historia.
Moze powinno sie wprowadzic jakies rangi, chocby dwie na poczatek, np. (zeby bylo sprawiedliwie, obie zoologiczne) "szare myszki" i "swiete krowy". Dzieki temu od razu byloby wiadomo, kogo nie wolno krytykowac, obrazac, lub miec odmienne zdanie.
Reguly banow tez bylyby proste. Konflikt "szara" vs. "swieta" - ban dla "szarej", konflikt "szara" vs. "szara" - ban dla obu, konflikt "swieta" vs. "swieta" - konflikt? jaki konflikt?! to tylko wymiana pogladow!.

Jednym bany sie cofa, mimo zlamania regulaminu. Innym daje sie punkty za cokolwiek, czasem po prostu za szczerosc, byleby sie uzbieralo na bana. To juz zakrawa na cenzure, a nie moderacje. Nie mozna pisac tego, co sie napisac chce, ale to, co sie napisac powinno, a to nie o to chyba chodzi w forum.


Ps. Kto wie, moze i mnie dosiegnie dzieki temu postowi pomaranczowe ramie sprawiedliwosci?
Podkresłiłam te zdanie, bo nie do konca sie z nim zgadzam. Otoz mozna pisac co sie chce, ale jesli chodzi o krytyke to tylko konstruktywna i idac za ciosem postanowiłam cos na ten temat poszukac w necie. Doszłam do bardzo ciekawych wnioskow odnosnie tego tematu.
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 15:44   #42
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Zupelnie szczerze - jakis drastycznych zmian w stosunku do wczesniejszych okresow nie dostrzegam. I dawniej byly ostre dyskusje, kary, bany, odchodzenie na pokaz, zakladanie konkurencyjnych for, blogow itp.

Ja pamietam jeszcze jak w 2004 odeszla z wizazu Diorek, usuwajac posty i recenzje.
Pamietam Smoczyce i Nan i inne - do dzis dnia nie bardzo wiem o co poszlo.

Ostatnio malo sie udzialalam - nie dlatego, ze sie obrazilam - po prostu pochlonely mnie inne rzeczy.

Na intymnym najbardziej irytuja mnie wieczne nagonki "rzuc go" (tak jakby panny nie mogly same zdecydowac z kim sie wiaza a z kim nie), wyciaganie zwierzen intymnych (oczywiscie nie swoich ) w innych watkach o zupelnie innej tematyce. No i ogolnie ta filozofia, ze ktos cos powiedzial bardziej osobistego, to kazdy ma prawo to skomentowac chocby nie wiem jak chamsko i bolesnie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 15:44   #43
sammira
Zadomowienie
 
Avatar sammira
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 041
GG do sammira
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
To prawda, ze Wizaz sie zmienil. Nawet bardzo.
Pojawienie sie niektorych (podkreslam - niektorych, zeby nikt nie pomyslal, ze wszystkich) nowych uzytkowniczek sprawia, ze coraz czesciej mam wrazenie, ze jestem juz za stara na to forum. Poziom forum spada, czasem przypomina rubrake listow do redakcji jakiegos Bravo Girl, a na temat poziomu tego typu pisemek nie musze sie chyba wypowiadac .

Ludzie odchodza. Odchodza sami, albo po prostu wyrzuceni banami z forum. A bany to juz inna historia.
Moze powinno sie wprowadzic jakies rangi, chocby dwie na poczatek, np. (zeby bylo sprawiedliwie, obie zoologiczne) "szare myszki" i "swiete krowy". Dzieki temu od razu byloby wiadomo, kogo nie wolno krytykowac, obrazac, lub miec odmienne zdanie.
Reguly banow tez bylyby proste. Konflikt "szara" vs. "swieta" - ban dla "szarej", konflikt "szara" vs. "szara" - ban dla obu, konflikt "swieta" vs. "swieta" - konflikt? jaki konflikt?! to tylko wymiana pogladow!.

Jednym bany sie cofa, mimo zlamania regulaminu. Innym daje sie punkty za cokolwiek, czasem po prostu za szczerosc, byleby sie uzbieralo na bana. To juz zakrawa na cenzure, a nie moderacje. Nie mozna pisac tego, co sie napisac chce, ale to, co sie napisac powinno, a to nie o to chyba chodzi w forum.


Ps. Kto wie, moze i mnie dosiegnie dzieki temu postowi pomaranczowe ramie sprawiedliwosci?
Bardzo mi się podoba Twoja wypowiedź i dziękuję za nią
__________________
Tak, JESTEM GRZESZNICĄ!



sammira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 15:45   #44
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Mi się przestało podobać na intymnym. Kiedyś dośc często zdarzało mi się tam udzielać, ale znudziło mi się, wątki są podobne i generalnie wszytskie wypowiedzi podobne. Zaglądam jak mi się bardzo nudzi.
Teraz najchętniej udzielam się na Społecznościach, mam swoje wątki, gdzie poznałam świetne dziewczęta i tam spędzam większość czasu. Na inne podfora zagądam tylko kiedy mi się nudzi lub poporstu z ciekawości co tam teraz słychać
Ogólne z biegiem czasu myślę, że forum przestaje tak fascynowac jak kiedyś. To normalne. Kiedyś przeglądałam codziennie kilkanaście wątków, oglądałam zamieszczane fotki. Po czasie przestało zachwycać, opatrzyło się. Jak wszystko.
Forum lubię nadal i jest to pierwsza stronka na którą wchodzę po włączeniu komputera
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 15:51   #45
Campbell
Raczkowanie
 
Avatar Campbell
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 441
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Wielkich zmian nie dostrzegam, a na wizażu jestem od 2005 chyba...zawsze stanowił przede wszystkim kopalnię informacji, a niemiłe posty są i były i zawsze będą, nie ma się co użalać.
__________________
masz to jak w banku
Campbell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 15:53   #46
Nastukana
Raczkowanie
 
Avatar Nastukana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 41
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;8115607]No i właśnie - coraz więcej takich dopisków, na wszelki wypadek. IMO, absolutnie nikogo nie wskazuję palcem, to nie do ciebie, tak ogólnie piszę, to jest żart.

Strach rządzi Wizażankami. Bo zawsze można burzę rozpętać, ewentualnie oberwać od kogoś chamskiego po uszach - i tu wyjścia są trzy, albo ogon pod siebie i zwiewanie z wątku, albo inteligentne dogryzienie, albo chamska odpowiedź.[/quote]

Masz rację.
Moim zdaniem oczywiście ( )
__________________
MY EXTREME MAKEOVER
29.06.2008
zapuszczam włosy i paznokcie
chudnę, pozbywam się cellulitu i innych świnstw
zmieniam dietę i siedzący tryb życia

odnowa cery

Bo każdy jest kowalem własnego losu
Nastukana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 16:07   #47
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

no widać zmiany, szczególnie w grafice i obudowie
co do atmosfery to troche sie pogorszyła ale chyba sie już do tego przyzwyczaiłam, nie na wszystko mamy wpływ, świata nie zmienimy, taka walka z wiatrakami trzeba przyjmować życie ( a co za tym idzie wszystko z czym mamy styczność na codzień) takim jakim jest
ale jest coś co nie daje mi spokoju i troche mnie irytuje nie rozumiem po co są tworzone wątki typu rocznikowe czy gadka szmatka o wszystkim sie tam rozmawia ale przecież są już wątki tematyczne - maturalne, kosmetyczne, pogodowe i jeszcze setki innych. Troszke taki bałagan sie przez to robi. Przez to sie porobiło tyle podgrup
to tyle
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 16:17   #48
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Zarejestrowana na Wizażu jestem od grudnia 2005 roku, także sporo pamiętam.
Nie uważam, żeby forum było gorsze, niż było na początku mojej aktywności.
To, że dużo użytkowniczek dostaje bana świadczy o tym, że sobie na niego zasługują i tyle.
Skoro administracja podjęła taką decyzję, oznacza to, że robiły więcej szkody niż pożytku na forum.
Zresztą, każdy aktywny forumowicz coś wnosi do tego forum, także nie rozumiem, dlaczego ktoś miałby być wyróżniony.
Tak jak nad zbanowaniem coccinelle, tak i teraz użytkownicy przejdą nad epidemią banów do porządku dziennego


Jedyna różnica jest taka, że kiedyś nie było tyle usterek itp., ale rozumiem- teraz jest o wiele więcej użytkowników

No i intymnie.
Wszystkie wątki takie same mi się wydają:P
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 16:21   #49
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość

Moze powinno sie wprowadzic jakies rangi, chocby dwie na poczatek, np. (zeby bylo sprawiedliwie, obie zoologiczne) "szare myszki" i "swiete krowy". Dzieki temu od razu byloby wiadomo, kogo nie wolno krytykowac, obrazac, lub miec odmienne zdanie.
Reguly banow tez bylyby proste. Konflikt "szara" vs. "swieta" - ban dla "szarej", konflikt "szara" vs. "szara" - ban dla obu, konflikt "swieta" vs. "swieta" - konflikt? jaki konflikt?! to tylko wymiana pogladow!.

Jednym bany sie cofa, mimo zlamania regulaminu. Innym daje sie punkty za cokolwiek, czasem po prostu za szczerosc, byleby sie uzbieralo na bana. To juz zakrawa na cenzure, a nie moderacje. Nie mozna pisac tego, co sie napisac chce, ale to, co sie napisac powinno, a to nie o to chyba chodzi w forum.


samo sedno i esencja

ostatnie odejścia można skomentować prosto:

myszy się zbuntowały przeciw krowom - część myszy dostała bany, część odeszła sama (bo nikt nie chce być traktowany jako gorszy gatunek), część nadal walczy

krowy odeszły obrażone, że ktoś ośmielił się wytknąć im ich "świętokrowatość"

ot i tyle
taki zwykły ludzki jarmark zwierzęcy, gdzie jak wiadomo, są "równi i równiejsi"
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 16:31   #50
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Tylko te myszki to były raczej silne tylko w stadzie.
Zbierały się i gryzły w pięty. Niby nic a upierdliwe /bez urazy/

a co do krów...kto odszedł?
uświadomcie mnie bo nie wiem
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 16:34   #51
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Na wizażu od jakiegoś czasu się nie udzielam. Powód? Możecie przeczytać w wypowiedziach niektórych wizażanek w ostatnich dwóch stronach tego tematu. Dziewczyny przebywające na tym forum latami, po prostu odchodzą.
Atmosfera zrobiła się ciężka. Jedna z dziewczyn miała avatar ,,Stary wizaż R.I.P [*]", coś w tym jest...
A najlepsze jest to, że władza nic z tym nie robi, a wręcz przeciwnie całą sytuacje pogarsza.
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 16:34   #52
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Liczna grupa uwaza, ze banow rozdano za malo i za pozno. Tylko, ze to jest grupa ktora opuszcza wizaz dobrowolnie a nie pod przymusem i mowi na ten temat tylko w prywatnych rozmowach czy mailach. Bo tutaj, zwyczajnie, juz nie pisza.
Jesli nie czerpie sie przyjemnosci z pisania na forum, to najlepszym wyjsciem jest opuszczenie tego miejsca. I wiele osob tak robi, niektorzy z klasa, dobrowolnie
Łajko nie dane nam będzie wiedzieć
nie należymy do tajnego kręgu mejlowo-gadowego
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 16:42   #53
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Na wizażu od jakiegoś czasu się nie udzielam. Powód? Możecie przeczytać w wypowiedziach niektórych wizażanek w ostatnich dwóch stronach tego tematu. Dziewczyny przebywające na tym forum latami, po prostu odchodzą.
Atmosfera zrobiła się ciężka. I popieram z całego serca avatar jednej z dziewczyn: ,,Stary wizaż R.I.P [*]"
A najlepsze jest to, że władza nic z tym nie robi, a wręcz przeciwnie całą sytuacje pogarsza.
Juz nie zobaczysz tego awatara u cc_chanel, tez juz na zawsze odleciala do pomaranczowej krainy

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
Łajko nie dane nam będzie wiedzieć
nie należymy do tajnego kręgu mejlowo-gadowego
Jakis podziemny Wizaz sie tworzy?
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 16:46   #54
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Moze powinno sie wprowadzic jakies rangi, chocby dwie na poczatek, np. (zeby bylo sprawiedliwie, obie zoologiczne) "szare myszki" i "swiete krowy". Dzieki temu od razu byloby wiadomo, kogo nie wolno krytykowac, obrazac, lub miec odmienne zdanie.
Reguly banow tez bylyby proste. Konflikt "szara" vs. "swieta" - ban dla "szarej", konflikt "szara" vs. "szara" - ban dla obu, konflikt "swieta" vs. "swieta" - konflikt? jaki konflikt?! to tylko wymiana pogladow!.

Jednym bany sie cofa, mimo zlamania regulaminu. Innym daje sie punkty za cokolwiek, czasem po prostu za szczerosc, byleby sie uzbieralo na bana. To juz zakrawa na cenzure, a nie moderacje. Nie mozna pisac tego, co sie napisac chce, ale to, co sie napisac powinno, a to nie o to chyba chodzi w forum.
No tak. Całkiem byłoby to proste. Logiczne nawet. Ale pod jednym warunkiem: trzeba by było przyjąć bezdyskusyjnie i bezapelacyjnie (oczywiście) rozumowanie jakiejś części osób i nadać słowom określone przez te osoby znaczenia. Wtedy ok.
Bo ja np. nie mam pojęcia o żadnych myszach i krowach (na forum, bo normalnie to wiem co to za zwierzaki).

I pisać co się chce można. Tylko nie każdy wie, że można pisać kulturalnie. Nie każdy potrafi. Są osoby, które piszą to, co myślą, nawet jest sporo takich osób, a jakoś żadnych punktów nigdy nie dostały. A jak ktoś dostał, to potrafił przyjąć to na klatę z godnością, bez skamlenia jaka tu potworna niesprawiedliwość zaszła. I każdy przeżył. Jak to możliwe?
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 16:48   #55
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość

Jakis podziemny Wizaz sie tworzy?
chyba raczej kilka podziemi

niektórzy mają swoje pogaduszki na gadu i w mejlach
a ja na przykład nadal mam kontakt z moimi kochanymi KO oraz zbanowanymi grzesznicami
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 16:48   #56
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
Łajko nie dane nam będzie wiedzieć
nie należymy do tajnego kręgu mejlowo-gadowego
Hmmm, nie pomyslałabym, że można je okreslic jako "krowy"...
A poza tym, tajny? Jak każda rozmowa.
Ogólnie rzecz biorac chyba widac kto tu jest a kto odszedł.
Alez tu teoria spiskowa goni teorie, tylko po to, zeby udowodnić, ze ktoś niby cierpi za niewinność
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 16:51   #57
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Pewnie będę nieobiektywna ale z moich obserwacji wynika ,ze większość osób które ostatnio dostały bana nie dostały go tak hop-siup.
Wręcz były przechwałki z ich strony kto ile punktów i ostrzezeń zarobił
Normalnie jak w więzieniu -miało to wzbudzić respekt ?
Kazdy miał szansę poprawy a ze nie skorzystał tylko dalej był.....szczery.
Cóż.
Ja tam płakac nie będę.
Byc moze byłoby tak,ze gdybym np ja pomarańcze zarobiła parę/naście osób by sie ucieszyło a z dwie (?) może by mnie broniły.



Cytat:
Napisane przez misiapisia


Jakis podziemny Wizaz sie tworzy?
No ba!!
Ja tez miałam przypuszczenia ,ze mój aw a moją osobistą gębą w podziemiach krąży
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 16:58   #58
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Hmmm, nie pomyslałabym, że można je okreslic jako "krowy"...
A poza tym, tajny? Jak każda rozmowa.
Ogólnie rzecz biorac chyba widac kto tu jest a kto odszedł.
Alez tu teoria spiskowa goni teorie, tylko po to, zeby udowodnić, ze ktoś niby cierpi za niewinność
oh wybacz
nomenklatura jest nieodpowiednia?
to może motylki i robaczki?
tak może być?
dostałam aprobatę życiowo doświadczonej starszej koleżanki?


nie chodzi o to, że ktoś cierpi za niewinność
tylko o to żeby za te same przewinienia wszyscy byli karani tak samo

wczoraj Maro oberwała punkta za offtopa i niezastosowanie się do zaleceń moderatora
szajajaba dalej dyskutowała na zakazany temat (odliczanie do miliona), ergo: też się nie zastosowała do polecenia AgiZ
i gdzie są jej punkty?
mam Ci wkleić wątki, w których offtopowały bezkarnie "krowy" vel "motylki"?

prawda jest taka, że są osoby, które za samo odezwanie się dostają karniaki (całkiem-spoko, ja etc.) i takie, którym wszystko uchodzi płazem

przykre to, ale prawdziwe
i może zamiast wszędzie dopatrywać się cudzego chamstwa przyjrzałabyś się też trochę sobie i swoim koleżankom??

ps. założę się, że za tego właśnie posta (z przyczyn wyjaśnionych powyżej) zostanę pomalowana
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 17:01   #59
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
chyba raczej kilka podziemi

niektórzy mają swoje pogaduszki na gadu i w mejlach
a ja na przykład nadal mam kontakt z moimi kochanymi KO oraz zbanowanymi grzesznicami
Zeby nie było nieporozumień. Wyjaśniam.
Nie, nie urządzam pogaduszek. Mój kontakt z odchodzącymi ogranicza się do odpisania im na pożegnalną wiadomość. Na temat tego co się działo czy dzieje na wizażu nie prowadzę z nikim specjalnie rozmów, bo nie jest to dla mnie temat interesujący.

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Byc moze byłoby tak,ze gdybym np ja pomarańcze zarobiła parę/naście osób by sie ucieszyło a z dwie (?) może by mnie broniły.
Aż dwie? Popularnosc Cię zabije.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 17:03   #60
Afra86
Zakorzenienie
 
Avatar Afra86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 493
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

a ja kompletnie nie rozumiem po co powstal ten watek - -"
wszystko juz chyba zostalo powiedziane a teraz zaczyna sie od poczatku.

kurde to tylko forum.
__________________
"Hello, I'm Edward Cullen"
Afra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-12 10:39:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.