ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-05, 17:24   #31
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

A może inni mieli większe wtyki w komisji ?
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 17:31   #32
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

Zamiast się zachowywać w ten sposób i bluzgać na cały świat, weź się w garść i zabieraj się do napisania odwołania. Zamiast liczyć na znajomości i układy, sama rób wszystko co w Twojej mocy by się dostać na wymarzony profil.
Ale nie, łatwiej narzekać...

Zresztą, nie rozumiem, przecież teraz chyba wszędzie rekrutacja odbywa się komputerowo?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 17:32   #33
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

Kilka wniosków po analizie Twojego tekstu:

używasz brzydkich słów na forum publicznym, to co, że wstawiasz gwiadki - blee

rzeczywiście raczej nie odnajdziesz się na profilu dzienikarskim, Twoje wypowiedzi są ciężkie do zrozumienia

dodatkowo - jesteś niekonsekwentna, bo albo popierasz załatwianie po znajomościach, albo nie...

Mam nadzieję, że Ci złość przejdzie jak dojdzie do Twojego umysłu fakt, że to nie ta przyjaciólka siedziała w komisji...

I zamiast zwalać winę na koleżankę, pisz podania do skutku.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 17:42   #34
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Kilka wniosków po analizie Twojego tekstu:

używasz brzydkich słów na forum publicznym, to co, że wstawiasz gwiadki - blee

rzeczywiście raczej nie odnajdziesz się na profilu dzienikarskim, Twoje wypowiedzi są ciężkie do zrozumienia

dodatkowo - jesteś niekonsekwentna, bo albo popierasz załatwianie po znajomościach, albo nie...

Mam nadzieję, że Ci złość przejdzie jak dojdzie do Twojego umysłu fakt, że to nie ta przyjaciólka siedziała w komisji...

I zamiast zwalać winę na koleżankę, pisz podania do skutku.
Zgadzam się z Tobą w 100%
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 20:28   #35
Panna Niezdecydowana
Raczkowanie
 
Avatar Panna Niezdecydowana
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Zresztą, nie rozumiem, przecież teraz chyba wszędzie rekrutacja odbywa się komputerowo?
jeszcze nie wszędzie ale mimo wszystko.... przewcież w trakcie rekrutacji liczą się punkty... albo masz wystarczającą ilość, albo nie... więc nie widzę tu miejsca na żadne znajomości...
Panna Niezdecydowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 20:41   #36
misior920127
Zakorzenienie
 
Avatar misior920127
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Honolulu Beaches
Wiadomości: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

to chyba nie jest wina twojej przyjaciółki tylko jej matki możesz się zawsze przepisać
misior920127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 20:57   #37
Blondyna120
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 120
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

spoko nie byl jej obowiazek wiem! ale po co mnie przekonywala caly czas ze mnie wezmie do tej klasy :/ wezcie wyobrazcie sobie ta sytuacje ... :/ zreszta kogo to nie dotyczy to ma w d...
Blondyna120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 21:04   #38
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

Po pierwsze: uspokój się, przestań bluzgać i nie zachowuj się jak rozkapryszona dziewczynka
Po drugie: Nie wszystko stracone, więc weź się w garść
Po trzecie: Nie szukaj winy w innych, tylko zrób wszystko by zmienić sytuację.

Tyle.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 21:05   #39
Zu2ia
Rozeznanie
 
Avatar Zu2ia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 589
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

Cytat:
Napisane przez Blondyna120 Pokaż wiadomość
zreszta kogo to nie dotyczy to ma w d...
no to po co zalozylas ten watek? zadnej z nas to nie dotyczy.
__________________
Lubię smak zwycięstwa, ten magiczny smak!


Moje Kochanie
Zu2ia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 21:10   #40
Blondyna120
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 120
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

bo myślałam ze ktos mnie choc troche zrozumie... no pewnie ze tego tak nie zostawie.. napisze odwołanie ;]
Blondyna120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 21:24   #41
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

W takim razie powodzenia.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 21:35   #42
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

Cytat:
Napisane przez Blondyna120 Pokaż wiadomość
boze.. ale sie przejechalam cala przyszlosc poszla w ch*j :/ zaczelo sie od tego ze moja najlepsza przyjaciolka zapewniala mnie ze jej mama zalatwi ze bedziemy razem w klasie biolchemicznemj... bo miala byc w komisji. no i taa zalatwila:/ wszystko niby juz bylo ustalone i ze niby wywalili tych ktorzy nie mieli w podaniu w drugiej opcji wpisanego biolchema ( bo byla druga klasa jeszcze taka ale ją zlikwidowali bo bylo malo podan do niej) ja mialam wpisanego humana. mnie odrzucili ...:/ a ta laska miala gorsze oceny.. norma matka nauczycielka..i na dodatek wsadzili mnie do takiej klasy, do ktorej nie skladalam podania juz mogli mnie do humana wsadzic to te na dziennikarską;| ja sie nie nadaje..;/ (bo taką zrobili zamiast drugiego biolchema) to powiedzcie mi co ja mam o tym myslec tak mnie zapewniali ze 100% juz jestem w tej klasie i wogole.. jak mogla facetka w komisji nie zalatwic:/ i jaki jest sens wpisywania 2 razy ta sama klase? ;/
Chciałaś oszukać,to masz.
Dobrze ci tak.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 21:41   #43
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

Cytat:
Napisane przez Blondyna120 Pokaż wiadomość
bo myślałam ze ktos mnie choc troche zrozumie... no pewnie ze tego tak nie zostawie.. napisze odwołanie ;]
a to chciałaś żebyśmy wszystkie siedziały przed komputerem i bluzgały na Twoją przyjaciółke? Napisałas chcąc chyba uzyskać jakąś porade. Dostałaś ją od wizażanek. Żadna z nas nie poprze Ciebie bo z tego co wiemy to mama siedziała w komisji. Poza tym trzeba dojść do wszystkiego samemu. Nie można niestety w takich sytuacjach na nikogo liczyć.
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 21:43   #44
GOśka T.
Zakorzenienie
 
Avatar GOśka T.
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Biały100k:)
Wiadomości: 4 774
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

Starałam sie nie oceniać ale nie mogę.. nie no litości..rozumiem że się nie dostałaś do wymarzonej klasy ale bez przesady nie trzeba zaraz obrażać się na wszystkich i na wszystko.
Piszesz, ze oceny mialaś super od gory do dolu same 4 i 5 "- a nie pomyślałaś że były osoby ,które miały same 5 i dlatego one sie dostały a Ty nie

Jesteś zła na cały świat że to wina przyjaciółki. tylko w czym jej wina?? chyba jeśli już to powinnas być zła na jej matke ( choć i tu mam wątpliwości- znajomosci znajomościami ale nie zawsze to pomaga moze akurat osoba która miała Ci
"załatwić miejsce "nie mogła bo coś (ale czy teraz rekrutacja nie odbywa się z automata?? ja nie wiem jak to teraz jest - przypuśćmy ze jest ta komisja to owa mając przed nosem świadectwo ucznia 5-kowego z większą iloscia punktów z testu zgadnij którego wybierze
to że ktoś sie dostał bo miał znajomosci jest beeee a fuuu ale jeśli Ty byś się dostała to wszystko jest cacy ok?? hmm dla mnie to dziwne zanjomosci są po to by je wykorzystywac i nie powinnas innym tego zabraniać jeśli sama z tego korzystasz

Poza tym to jeszcze nie koniec świata nie wsyzstko stracone, teraz młodzieży będzie się przenosić, wycofywać papiery skłądac tam gdzie bardziej im zależy moze akurat się miejscie w Twojej wymarzonej klasie się zwolni jest chyba pare tur rekrutacyjnych nie?
zawsze możesz przecież napisać odwołanie tylko pamietaj zę będizesz musiała je uzasadnić
POWODZENIA
GOśka T. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 21:53   #45
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

Swoją drogą.. jak to możliwe że wy nie macie elektronicznej rekrutacji? Ja myślałam że to w całej polsce jest, aby nie było takich sytuacji o jakiej piszesz.?
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 21:57   #46
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

Widocznie te znajomosci okazały sie za słabe ;P
Pisz teraz odwołanie zamiast użalać sie nad sobą i wieszać psy na przyjaciółce.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 21:58   #47
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

Cytat:
Napisane przez Blondyna120 Pokaż wiadomość
spoko nie byl jej obowiazek wiem! ale po co mnie przekonywala caly czas ze mnie wezmie do tej klasy :/ wezcie wyobrazcie sobie ta sytuacje ... :/ zreszta kogo to nie dotyczy to ma w d...

Miała dziewczyna dobre intencje, może jej mama nie mogła Ci tego załatwić i już.
Faktycznie sytuacja bez wyjścia Świat się wali.
Nie lepiej było by skupić się i napisać to odwołanie niż bluzgać na forum ?

Ciekawe jak by zareagowała koleżanka gdyby przeczytała Twoje wygwiazdkowane posty
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 22:00   #48
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

A powiedziałaś swojej przyjaciółce co o tym myślisz w ogóle?
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 22:17   #49
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 609
GG do nat92
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że skoro miałaś oceny super i były wolne miejsca na biol-chemie, to Cię nie wzięli. Życie nie jest łatwe i powinnaś się wstydzić, że polegasz na znajomościach a nie na własnej pracy. Dostałaś nauczkę i dobrą lekcję na przyszłość. Opanuj się i nie klnij tak na forum publicznym, bo to naprawdę niektórych zniesmacza.. Gdyby Cię wzięli do tej klasy tylko na podstawie znajomości, to byłoby czyste oszustwo...
nat92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 22:38   #50
dahufka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 193
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

-

Edytowane przez dahufka
Czas edycji: 2008-08-06 o 23:47
dahufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 09:44   #51
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

Zamiast na matce koleżanki należało raczej polegać na własnym świadectwie z gimnazjum... Tyle.
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 11:17   #52
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

Jesli prosisz wizazanki o pomoc to nie zawsze badz pewna ze stana po Twojej stronie . Obiektywizm Zupelnie podobnie jak z ta rekrutacja . Bylas pewna ze wszystko bedzie po Twojej mysli , a tu inaczej. Bardzo podobne przypadki
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 13:45   #53
independent99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 367
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

Skoro się nie dostałaś, to widocznie jesteś za słaba to tej klasy... Widocznie były osoby z lepszymi od Ciebie ocenami i wynikiem z testu gimnazjalnego. A ty myślisz, że mama przyjaciółki załatwiłaby ci miejsce w tej klasie, a reszta komisji nawet by się nie zorientowała? Nie wszyscy są tacy nieuczciwi... ;]
Ty w ogóle byłaś w tym liceum? Czy użalasz się tylko na forach, zamiast zacząć działać? Przecież w każdej szkole powinny być wywieszone listy z nazwiskami uczniów i ich ilością punktów. A jeżeli na biol-chemie są wolne miejsca, to musisz porozmawiać z dyrektorem, jeżeli stwierdzi, że się nadajesz, to na pewno zostaniesz przyjęta.
independent99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 14:50   #54
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
Swoją drogą.. jak to możliwe że wy nie macie elektronicznej rekrutacji? Ja myślałam że to w całej polsce jest, aby nie było takich sytuacji o jakiej piszesz.?
moze to juz druga rekrutacja? gdy ja nie dostalam sie za pierwsza tura do wymarzonego liceum, biegalam i zalatwialam sprawy osobiscie-tam byly komisje
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 15:46   #55
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

Rozbawił mnie ten wątek. Skoro twierdzisz, że miałaś same 5 i 4, to wydaje mi się, że nie potrzebne Ci były jakieś zapewnienia Twojej koleżanki o "wsparciu" jej mamy. Ale chciałaś się dostać do LO przez przekręcik, to masz.

Z tego co piszesz rzeczywiście wnioskuję, że nie nadajesz się do klasy o profilu dziennikarskim, więc pozostaje Ci tylko pisanie odwołań, albo przenosiny we wrześniu. Znajdź kogoś z tego biol-chemu, komu się tam nie spodobało i kto może się z Tobą zamieni. U mnie to było na porządku dziennym do końca września 1 klasy.

Po drugie - profil klasy to bujda. Ja byłam w humanie, a kilkanaście osób zdawało biologię na maturze. U mojej koleżanki z biol-chemu 20 osób zdawało matmę i fizykę, a z mat-geo historię. Więc wiesz - jak masz zdolności chemiczne i biologiczne, to spokonie zdasz sobie maturę z tych przedmiotów, a przez historię, wos i polski przejdziesz jakoś na 3.

I na koniec - uczniowi liceum ogólnokształcącego, a zwłaszcza kobiecie, nie wypada się tak wyrażać.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 16:19   #56
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

hmm przeciez mozesz sie odwolac, napisac prosbe o przeniesienie czy cos. a po drugie to profil klasy to wlasciwie tylko nazwa, to do ktorych przedmiotow w jakim stopniu sie bedziesz przkladala zalezy przede wszystkim od ciebie. i wyluzuj, bo w liceum i tak jest fajnie i szykuja ci sie jedne z najfajniejszych lat zycia
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 16:51   #57
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

nie będę mówić co co myślę o "takim załatwianiu" sprawy.

Jedno jest pewne ,"jedna drugiej warta"
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 20:40   #58
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

Cytat:
Napisane przez Blondyna120 Pokaż wiadomość
bo myślałam ze ktos mnie choc troche zrozumie... no pewnie ze tego tak nie zostawie.. napisze odwołanie ;]
Tylko nie zapomnij napisać w nim,że miałaś mieć to miejsce załatwione przez mamę przyjaciółki a ona zrobiła Cię w balona. Na pewno to uwzględnią. (Przepraszam, ale musiałam to napisać)

Ręce opadają jak się czyta takie wątki..jak 3 lata temu szłam do LO to nawet nie przyszło mi do głowy,że ktoś mi załatwi miejsce...

Trzeba było pracować,żeby mieć same 5 a nie 4 i 5 i wtedy miałabyś miejsce pewne...bez znajomości.

Jak Ty w takim wieku liczysz na znajomości to nie wiem co będzie w przyszłości;/

Mówisz,że Twoja koleżanka miała gorsze oceny a się dostała. Jeżeli to prawda to powinni wziąć się tej nauczycielce za tyłek i wyrzucić ją ze szkoły. Bo takie córeczki nieuczciwych nauczycielek zabierają miejsca osobom, które ciężko w gimnazjum pracują.
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 21:16   #59
Zu2ia
Rozeznanie
 
Avatar Zu2ia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 589
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

Cytat:
Napisane przez wysoka blondynka Pokaż wiadomość

Po drugie - profil klasy to bujda. Ja byłam w humanie, a kilkanaście osób zdawało biologię na maturze. U mojej koleżanki z biol-chemu 20 osób zdawało matmę i fizykę, a z mat-geo historię. Więc wiesz - jak masz zdolności chemiczne i biologiczne, to spokonie zdasz sobie maturę z tych przedmiotów, a przez historię, wos i polski przejdziesz jakoś na 3.
ja bylam w humanistyczno dziennikarskiej, zdawalam matme i geografie, polski podstawowy. studiuje zarzadzanie, poniekad kierunek scisly (matma, ekonomia itp).
zgadzam sie z tym ze profile to bujda.
__________________
Lubię smak zwycięstwa, ten magiczny smak!


Moje Kochanie
Zu2ia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 22:00   #60
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: ale przyjaciołka... co mam o tym sadzic...

Cytat:
Napisane przez Zu2ia Pokaż wiadomość
ja bylam w humanistyczno dziennikarskiej, zdawalam matme i geografie, polski podstawowy. studiuje zarzadzanie, poniekad kierunek scisly (matma, ekonomia itp).
zgadzam sie z tym ze profile to bujda.
no tylko z drugiej strony jesli kogos bardzo interesuje biologia i chemia i jest w tym dobry, to raz, ze jako scislowcowi bedzie mu zwyczajnie ciezko na humanie, dwa, ze bedzie mu sie po prostu nudzic na lekcjach i znienawidzi swojego profilu, a trzy, profil biologiczno-chemiczny lepiej przygotuje go do matury z biol. i chemii (bo zakladamy, ze go to interesuje = chce te umiejetnosci rozwijac).

wiec lepiej isc na profil zgodny ze swoimi zainteresowaniami i umiejetnosciami, a nie wmawiac sobie, ze profile to bujda
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.