Moda, która Cię ''rozwala''. - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-07, 13:11   #1891
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale chyba nie chcecie powiedziec, ze facet z wlosami na klacie jest niehigieniczny?
Dla mnie higiena - czystość - TŻ goli pachy i nie wyobrażam sobie, aby tego nie robił, podobnie z klatą - człowiek się poci, pot osiada na włosach, gdzie go rozkładaja bakterie itd itp. Już jako dziecko słyszałam, że powinno sie golic dla higieny właśnie, a jak ktos ma busz na klacie, to... samo się rozumie.

Natomiast, jak ten busz pokazuje, to już estetyka, bo mnie osobiście razi publicznie eksponowanie tego owłosienia, no, a jak juz jest, to zapiąć guzik więcej w koszuli i po krzyku, bo przeciez nie każdy chce ten busz oglądać.

O nogach i rękach nie mówię, ale wiadomo, że bywa barrrdzo różnie...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 18:56   #1892
szarmancka
Raczkowanie
 
Avatar szarmancka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 99
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Pierwszy raz tutaj. ;]
Co mnie "rozwala".
-Wspomniane juz skarpetki do sandałow czy szpilek.
-roz ... wszedzie go pelno-Sylwunia ;]
-fryzury typu imoł
-To ChOrE pIsAnIe Na Gg CzY nA sŁit FoToBloGaskAch <- nawet nie wiem jak ten styl pisania sie nazywa
-dajace po oczach ubrania np. zielone rurki, zolta bluzeczka, fioletowe bolerko i czerowna torba...-widzialam taka panne u mnie w miescie. ;]
szarmancka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 20:37   #1893
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
zawsze podziwiam, jak mozna byc AZ TAK opalonym

Dziewczyny ale chyba nie chcecie powiedziec, ze facet z wlosami na klacie jest niehigieniczny? Ja golenia nie rozpatruje w kwestii higienicznej dopoki tego zbednego owlosienia nie widac... Ale facet z ogolonymi nogami dla mnie to jest dziwne i niemeskie.
Moze nie niehigieniczny, ale napewno czesciej sie musi myc, bo szybciej poci, wiadomo jak to włosy, natomiast ten z wlosami pod pachami bedzie raczej bardziej niehigieniczny niz ten z ogolonymi, dlatego zreszta my golimy, bo to mocno ogranicza pocenie, a co to za zadbana kobieta, co smierdzi potem

Cytat:
Napisane przez szarmancka Pokaż wiadomość
Pierwszy raz tutaj. ;]
Co mnie "rozwala".
-Wspomniane juz skarpetki do sandałow czy szpilek.
-roz ... wszedzie go pelno-Sylwunia ;]
-fryzury typu imoł
-To ChOrE pIsAnIe Na Gg CzY nA sŁit FoToBloGaskAch <- nawet nie wiem jak ten styl pisania sie nazywa
-dajace po oczach ubrania np. zielone rurki, zolta bluzeczka, fioletowe bolerko i czerowna torba...-widzialam taka panne u mnie w miescie. ;]
Pokemony tak zwane.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 20:42   #1894
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

musze was zmartwic, ale pOkEmOnY juz wyszly z mody tEraz modnE sa takiE
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 20:45   #1895
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
musze was zmartwic, ale pOkEmOnY juz wyszly z mody tEraz modnE sa takiE
serio? ja myslalam, ze kultowe to te graczy komputerowych 0 n4 pr2yKł4d T4Ki3,
bardziej pr0!
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 20:51   #1896
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

nieeeee teraz sa nowe. bierzesz sobie jakas literke, np. O, E, I i piszesz ja duza a wszystko male.

odwiedzam fotke.pl to wiem
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 20:52   #1897
Elaiza186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 415
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Jak facet chce, to rozwiazanie znajdzie, jak mu sie nie chce, jego sprawa, ale mysle, ze kazda kobieta poczulaby sie milo, gdyby mezczyzna robil cos zeby sie jej bardziej podobac, a nie zyl przekoaniem "mama mowila, ze kobieta ma mnie kochac takiego jaki jestem". Nawet jesli jej te wlosy nie przeszkadzaja, spotykalam sie z takim chlopakiem, absolutnie mi to nie przeszkadzalo, to i tak milo by sie poczula wiedzac, ze nietylko ona zastanawia sie jak tu byc dla niego jeszcze piekniejsza, ale i on sie stara.
FAjne podejscie, mezczyznom moze sie nie chciec, ale nam musi sie chciec ciagle golic


Włoski mozna rozjasniac, uzywac kremow do depilacji, depilatora sieciowego, a na laser uzbierać, straszne pieniadze to nie sa, sama robilam go jeszcze w LO. Składałam 5 lat pieniadze.


To nie moda, ale to coś, co nie jest sexy.
Nie widze problemu, depiluje przedramiona od lat, to jest naprawde 15 minut raz na 2-3 tygodnie. Dol plecow i kreske na brzuchu musze rozjasniac, kolejne 30 minut raz na 3-4 tygodnie, wydatek ok 30zl. Nie widze w tym paranoi, ale dbanie o siebie.

Mnie włosy przeszkadzały, czułam sie nieestetycznie, zaradzilam cos na to i teraz w zyciu nikt mi nie powie, ze mam typowa przypadlosc połudiowej brunetki.
Jeżeli Tobie i Twojemu facetowi to nie przeszkadza, to tematu nie było, jeżeli przeszkadza, to zamiast się użalać coś z tym zrób.
Każdy ma prawo mieć własne zdanie.

Aż mi sie cisnie na usta, ze polacy sa zaniedbani jak ktoś sie oburza na to, ze komus wydaja sie nieestetyczne czarne wlosy na plecach.
Jeździłam kiedys w gory na wieś na kazde wakacje, babka, starsza kobicina, oburzała sie, że turysci, ktorzy sie u nich zatrzymali myja sie codziennie.
No to rzeczywiście taniutko
Elaiza186 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 21:09   #1898
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Elaiza186 Pokaż wiadomość
No to rzeczywiście taniutko
Robilam to w LO, w wieku lat 16 sie nie zarabia kasy, pomysl składa sie z urodzin, dnia dziecka itp..
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 21:14   #1899
Elaiza186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 415
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

ok rozumiem,ale wybielać włosy w wieku lat 16...
Elaiza186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 21:16   #1900
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Elaiza186 Pokaż wiadomość
ok rozumiem,ale wybielać włosy w wieku lat 16...
jeszcze raz, drukowanymi
w LO ZBIERAŁAM na laser, depilacje laserowa, w wieku lat 14, 15, 16, 17, majac lat 18 ją zrobiłam.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 21:31   #1901
Elaiza186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 415
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

kochana nie denerwuj się tak
juz rozumiem, DZIĘKI..
Elaiza186 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 23:06   #1902
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
ale czasem mamy wielka chec zalozyc cos, na co sobie nie pozwalalysmy, bo uwazamy, ze mamy "to" za "takie", chociaz raz, zaszalec bo od lat mi sie to podoba. I ja bym jednak wolala mieszkac w kraju, gdzie kazdy pilnuje swojego nosa i gwizdze na to, ze mija go facet w ostrogach. Tez kiedys w UK bardzo zle reagowalam na 90kg dziewczyny w bluzeczkach konczacych sie pod biustem i krotkich spodenkach, pozniej zaczelam sie jakos tak uczyc tolerancji, olewactwa, nie ja zle wygladam, tylko ona, wiec co mnie to? Krzywdy mi nie robi, niech sobie zyje, moge odwrocic glowe w druga strone jak mi sie nie podoba.
U nas w kraju musze bardzo pilnować, czy czasem nie mam o 3cm za grubych ud na spodenki, czy jakas babcia nie wyleje na mnie wiadra wody, bo TZ poprosil o bluzke eksponujaca caly brzuch. Na szczescie nie musze sie bac o niego, bo jest wielki chlop, ze ktoś mu wpier... za warkoczyk, ktory nosi.

Razi mnie to, ze czasem dziewczyna ma 3 rozmiary za małe spodnie, raza mnie klony, ale to ich sprawa, a polakow razi juz prawie wszystko poza brakiem higieny tak u nas popularnym.

W 100% sie zgadzam z cala wypowiedzia, szczegolnie co do sytuacji z UK... mnie juz nic nie zdziwi, naprawde i akceptuje kazde dziwactwo ktore widze na ulicy ( a mieszkam w centrum wiec mam swoisty 'wybieg' pod nosem). Jest kolorowo i nie nudno
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 23:07   #1903
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
jeszcze raz, drukowanymi
w LO ZBIERAŁAM na laser, depilacje laserowa, w wieku lat 14, 15, 16, 17, majac lat 18 ją zrobiłam.
off - i co nie masz wlosow? dziala to w 100%? boli?
przepraszam ale to dla mnie wazne, jak cos to pisz na pw albo tu
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 23:31   #1904
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

To zalezy gdzie bo robilam kilka miejsc, bol do zniesienia, choc przy bikini mozna sie posr... ale ten, ktory robilam ja usuwal tylko czare wlosy,szarych nie, teraz sa nowsze lasery, wiec moze technika poszła do przodu.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 23:45   #1905
Dead Flowers
Raczkowanie
 
Avatar Dead Flowers
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: z drugiej strony lustra
Wiadomości: 88
GG do Dead Flowers
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Elaiza186 Pokaż wiadomość
ok rozumiem,ale wybielać włosy w wieku lat 16...
Ja musiałam, nie chciałam golić, depilacja bolała, a mam na ciele kruczoczarne (chociaż włosy mam ciemny blond/brąz), to co, miałam łazić z hairami po 3cm czarnymi ? Nie, dzięki!
__________________
nine night of matter
black flowers blossom
feathers on my breath
Dead Flowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 08:34   #1906
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Elaiza186 Pokaż wiadomość
ok rozumiem,ale wybielać włosy w wieku lat 16...
no ja depilowałam "meszek" pod nosem od 15 r.ż. jak tylko do liceum poszłam, a z pach i nóg włosy usuwałam jeszcze w podstawówce, co w tym dziwnego? Bo nie rozumiem dlaczeg o16latka miałaby nie dbac o siebie?
Cytat:
Napisane przez Dead Flowers Pokaż wiadomość
Ja musiałam, nie chciałam golić, depilacja bolała, a mam na ciele kruczoczarne (chociaż włosy mam ciemny blond/brąz), to co, miałam łazić z hairami po 3cm czarnymi ? Nie, dzięki!
co prawda ja aż takiego dużego problemu nie mam, ale jestem brunetką i z ciemniejszym owłosieniem walczę od zawsze, a golenie to nie rozwiązanie...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 08:44   #1907
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
no ja depilowałam "meszek" pod nosem od 15 r.ż. jak tylko do liceum poszłam, a z pach i nóg włosy usuwałam jeszcze w podstawówce, co w tym dziwnego? Bo nie rozumiem dlaczeg o16latka miałaby nie dbac o siebie?
Rowniez nie widze w tym nic dziwnego przeciez 16 latka to juz prawie kobieta ja co prawda naleze do tych "szczesliwcow" co maja bardzo jasne wlosy, ale nogi to sie golilo juz w podstawowce
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 09:32   #1908
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
no ja depilowałam "meszek" pod nosem od 15 r.ż. jak tylko do liceum poszłam, a z pach i nóg włosy usuwałam jeszcze w podstawówce, co w tym dziwnego? Bo nie rozumiem dlaczeg o16latka miałaby nie dbac o siebie?
co prawda ja aż takiego dużego problemu nie mam, ale jestem brunetką i z ciemniejszym owłosieniem walczę od zawsze, a golenie to nie rozwiązanie...
Mam podobne zdanie. Jak tlyko weszłam w wiek dojrzewania, mama uswiqadomiła mnie, ze kobiety powinny się depilowac tu i ówdze. Zresztą, w domy zawsze były pianki, kremy, plastry z woskiem, wiec było to dla mnei bardzo naturalne. Moja sieostra ma teraz 16 lat i od 2 chodzi regularnie na woskowanie nóg.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 09:49   #1909
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Mnie zainspirowała maszynka ojca chyba w 4 klasie. Rozjasniacz sally hansen odkrylam dużo pozniej, a przed nim były eksperymenty z woskiem na zimno, na cieplo, kremem, depilatorem, artykul w (jeszcze pamietam) cosmopolitan o nowej metodzie jaka byl wtedy w polsce laser. Teraz czekam na coś, co pozwoli usuwać z wiekszych powierzchni jasniejsze włosy, bo jest tylko chyba jedna nowa metoda, a jakos srednio mnie przekonuje, bo to cos na zasadzie pamietnego niewypału "kalo", czyli smarowanie po woskowaniu jakims specyfikiem.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 09:59   #1910
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Mam podobne zdanie. Jak tlyko weszłam w wiek dojrzewania, mama uswiqadomiła mnie, ze kobiety powinny się depilowac tu i ówdze. Zresztą, w domy zawsze były pianki, kremy, plastry z woskiem, wiec było to dla mnei bardzo naturalne. Moja sieostra ma teraz 16 lat i od 2 chodzi regularnie na woskowanie nóg.
otóż to - mama mi pokazała jak działa krem do depiilacji, później wosk i jako młoda dziewczyna wiedziałam, że to normalne, że owłosienie się usuwa...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 10:47   #1911
Dead Flowers
Raczkowanie
 
Avatar Dead Flowers
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: z drugiej strony lustra
Wiadomości: 88
GG do Dead Flowers
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
co prawda ja aż takiego dużego problemu nie mam, ale jestem brunetką i z ciemniejszym owłosieniem walczę od zawsze, a golenie to nie rozwiązanie...
ale ja o rozjaśnianiu pisałam (:
__________________
nine night of matter
black flowers blossom
feathers on my breath
Dead Flowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 10:51   #1912
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Dead Flowers Pokaż wiadomość
ale ja o rozjaśnianiu pisałam (:
A jaka jest różnica między rozjaśnianiem niepożądanego owłosienia (najpierw meszek pod nosem rozjaśniałam, później woskowałam), a jego usuwaniem? Bo nie rozumiem?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 10:53   #1913
Dead Flowers
Raczkowanie
 
Avatar Dead Flowers
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: z drugiej strony lustra
Wiadomości: 88
GG do Dead Flowers
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Bo ja w wieku lat 16 tych włosów nie usuwałam...
__________________
nine night of matter
black flowers blossom
feathers on my breath
Dead Flowers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 10:53   #1914
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
nieeeee teraz sa nowe. bierzesz sobie jakas literke, np. O, E, I i piszesz ja duza a wszystko male.

odwiedzam fotke.pl to wiem
podobał mi się ten post


skoro poruszyłyście temat mody w pisaniu to fakt te pokemony są baaardzo denerwujące...
no i ta 'nowa' moda wcale lepsza nie jest...
ja mam kolegę...20 lat mu idzie a właśnie pisze pokemonami i wyrazy typu boshe, koffany itp
jedyne co lubie z jego "slodkich wyrazow" to looz
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 11:08   #1915
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Dead Flowers Pokaż wiadomość
Bo ja w wieku lat 16 tych włosów nie usuwałam...
No ok, ja natomiast, jak napisąłam, usuwałam i usuwam od ok. 13-14r.z. i uważam to za zupełnie naturalne.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 13:37   #1916
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

1. Chodzenie z reklamówką. Naprawdę siarowate, ja rozumiem przejść tak do samochodu, albo z warzywniaka do domu, ale na litość boską są takie ładne koszyki i torby (duże ;P)...

2. Dolce and Gibbona, czyli złoto, "glamur" i jeszcze raz złoto, białe kozaczki, mini, tyłek na wierzchu i złoto. Fuj. Do tego solarium - obrzydlistwo. No i obowiązkowe szpice.

3. Bolerka. Sztampowe, bazarkowe. Same w sobie bolerka są fajne, ale konkretne grzyboguziczkowe "tekstylia" w kolorze żółtym - blah!

4. Emo-siara.

5. Arbiterki elegancji rodem z bazarku.

Chodzi mi tylko i wyłącznie o przesadę. Nawet bolerka mogą być, gdy zakłada je ktoś, kto ma gust.
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 20:39   #1917
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No ok, ja natomiast, jak napisąłam, usuwałam i usuwam od ok. 13-14r.z. i uważam to za zupełnie naturalne.
zwłaszcza, że w takim wieku człowiek poci się dwa razy mocniej. Miałam w klasie dziewczynę, która do dziś nie goli ani pach, ani nóg, a jest w takim wieku (od września 2kl. gimnazjum), że mogłaby o siebie zadbać... Ale mocne są też te, co na niewydepilowane nogi zakładają białe rajstopy. Kłębki włosów pozwijane, fuj...

A co do pOkemOnÓw.
Tam jest ukryta sylaba "emo" co nie? i to głównie wielbiciele tego, że tak powiem "stylu" (a raczej braku stylu) używają owego pismA.
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 20:58   #1918
trucizna007
Zakorzenienie
 
Avatar trucizna007
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 239
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

ja na razie nie mam "wąsów", chyba zacznę je usuwać, gdy się pojawią i będą widoczne. [w lustrze, a nie z dużej odległości :p]. chociaż trochę się boję, że odrosną dwa razy szybciej i ciemniejsze czy tam mocniejsze no, ale skoro ogólnie będą widoczne...
co do wątku..
1.rozwalają mnie staniku na wierzchu, zwłaszcza na plecach. kurde, jak ktoś kupuje bluzki to chyba je tez mierzy i widzi się w lustrze
2.styl a la jestem-modna-a-raczej-niewolnicą-mody. takie dziewczyny na raz po 10 trendów. ludzie, moda ma być inspiracją, albo lepiej wybrać np. cieniowaną bluzkę, niż ją, jakieś moden spodnie, lakierowana torbę, botki, drewniane bransoletki, rękawy 3/4, ogromne okulary itp. itp. jeszcze, jak coś na kimś źle leży, np. obcisłe rzeczy na boczki
3.tak jak koleżanka napisała te siatki i reklamówki.
4.zgadzam się także z poprzednią dziewuszką, styl barbi, czyli SyLwUsIa
__________________
otwórz oczy.

Wade <3

https://si0.twimg.com/profile_images...fdc260aea.jpeg
trucizna007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 21:20   #1919
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

O jeszcze mi się coś przypomniało
Widziałam dziewczynę w długich czarnych trampkach w różowe czaszki (takich jak w CCC są), do tego fioletowe rurki włożone w owe trampki, jakaś żarówiasta bluzka (zielona, albo żółta, już nie pamiętam dokładnie) i czerwona torebka. Fryzurka natapirowana jak to "imoł"...
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 21:43   #1920
szarmancka
Raczkowanie
 
Avatar szarmancka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 99
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez chromonikielnia Pokaż wiadomość
zwłaszcza, że w takim wieku człowiek poci się dwa razy mocniej. Miałam w klasie dziewczynę, która do dziś nie goli ani pach, ani nóg, a jest w takim wieku (od września 2kl. gimnazjum), że mogłaby o siebie zadbać... Ale mocne są też te, co na niewydepilowane nogi zakładają białe rajstopy. Kłębki włosów pozwijane, fuj...

A co do pOkemOnÓw.
Tam jest ukryta sylaba "emo" co nie? i to głównie wielbiciele tego, że tak powiem "stylu" (a raczej braku stylu) używają owego pismA.
no to teraz ...uwaga, uwaga...mam nadzieje, ze wszystkie siedza...mam kolezanke, ktora ma 18 lat i co...nie goli się, ani pod pachami ani na nogach...straszne...wyobr azacie to sobie?rozumiem , kol. 2 klasa gim....to jeszcze takie dziecko, podlotek, ale nie dorosla dziewczyna...
jak widze ten gaszcz pod pachami to cos mi sie przewraca w srodku i na dodatek ona tego nie ukrywa...nosi bluzki bez rekawow i to wszystko widac...bleh

to pismo to cholera ... dlugo sie pisze i takie dla cierpliwych, tzn wybranych ...imoł i te sprawy
jak mnie drazni to wywyzszanie sie ... jestem imoł, jestem oryginalny,...taaa tyle sie tego wymnozylo, ze to nie jest juz oryginalne
__________________
TamTo, jest ze mną zawsze
TamTo, ma takie mięciutkie uszka
TamTo, kocham cię.
szarmancka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.