Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-16, 20:41   #1081
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dziewczyny a jak wy macie klikać na tym KTG i piszecie że musialybyscie klikać cały czas to czujecie też te niższe skoki czy macie dużo tych wysokich ? Pokazuję najgęstsze miejsce i jak widać i tak dwóch mocnych ruchów nie poczułam. Pieprzone łożysko na przedniej ścianie Skurcze praktycznie żadne, najsilniejszy nie doszedł do 10 i ich nie czuję
20180216_213803.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 20:53   #1082
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ojej, to jak nie ma skurczy to aż tak płasko na dole?... Może ja rzeczywiście usiądę gdzieś bliżej torby... U mnie to tak falowalo od zera do 20-30 bez przerwy, a ze dwa razy pod 50 doszło, choć żadnych skurczy nie czułam.

U mnie góra dość podobnie, choć jak miałam serię ruchów to górki nieco wyższe (do 170 chyba) i dłuższe Oczywiście wyniku do rąk nie dostałam, a nie wpadłam na to żeby zrobić zdjęcie zanim zawolalam położna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 20:55   #1083
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Ale jestem dziś nieogar, spałam 4h... Pretty, to Ty dziś świętujesz? Najlepszego!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, dziękuję za życzenia 😘

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 21:03   #1084
Wilanka
Rozeznanie
 
Avatar Wilanka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 814
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cześć dziewczyny,
ja też jakoś bez weny od paru dni, nawet się pisać nie chce. Katar mnie dobija, oddychać się nie da :/

Lelowa, dziękuję za przepis

Pretty, wszystkiego najlepszego I spełnienia marzeń

Gratuluję wszystkich wizyt, wyników i dużych dzieciaczkow

Wszystkie potrzebujące mocno przytulam

Tez oglądam Harrego

Torba jak nie była spakowana, tak dalej nie jest. Już nawet mąż mnie goni,. Wiem, że może to głupie, ale ja naprawdę nie mam na to natchnienia

A na koniec, tak trochę bardziej pozytywnie, specjalnie dla Torrence:

Coccodrillo:
DSC_3690.JPG
DSC_3691.JPG
DSC_3693.JPG
DSC_3692.JPG

H&m:
DSC_3694.JPG
DSC_3695.JPG
DSC_3696.JPG

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wilanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 21:04   #1085
ScarlettO
Wtajemniczenie
 
Avatar ScarlettO
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tara
Wiadomości: 2 651
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wy macie klikać na tym KTG i piszecie że musialybyscie klikać cały czas to czujecie też te niższe skoki czy macie dużo tych wysokich ? Pokazuję najgęstsze miejsce i jak widać i tak dwóch mocnych ruchów nie poczułam. Pieprzone łożysko na przedniej ścianie Skurcze praktycznie żadne, najsilniejszy nie doszedł do 10 i ich nie czuję
Załącznik 7436471

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja nie czuje każdego ruchu na pewno ale tętno ładnie „skacze” i jakies ruchy sa zapisane, wiec lekarz nic nie mówi

Piona, tez mam skurcze do 10 maks raz poszalalam i miałam chyba 17
ScarlettO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 21:10   #1086
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ilsa piekna lampka
Wilanka dużo zdrówka ja też nie mam torby jeszcze spakowanej.
Ale jestem dzis wymeczona


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 21:14   #1087
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wy macie klikać na tym KTG i piszecie że musialybyscie klikać cały czas to czujecie też te niższe skoki czy macie dużo tych wysokich ? Pokazuję najgęstsze miejsce i jak widać i tak dwóch mocnych ruchów nie poczułam. Pieprzone łożysko na przedniej ścianie Skurcze praktycznie żadne, najsilniejszy nie doszedł do 10 i ich nie czuję
Załącznik 7436471

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie było tak. Te półstrzałki to ruchy, jak widać tętno jakoś nie szalało przy tym szczególnie.

IMG_1518815631.992554.jpg
Pretty wszystkiego naj naj


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-16, 21:14   #1088
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Pretty wszystkiego najlepszego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 21:39   #1089
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Wilanka Pokaż wiadomość

Torba jak nie była spakowana, tak dalej nie jest. Już nawet mąż mnie goni,. Wiem, że może to głupie, ale ja naprawdę nie mam na to natchnienia
Ja podobnie. Ale teraz akurat mamy wyjazdowy weekend więc kabinówka w użyciu, obiecałam sobie że spakuje się w przyszłym tygodniu. Ale ja mam tp na 22.03 i prawdopodobnie CC i przez to się rozleniwilam w przygotowaniach.

Dziś kurier dostarczyl mi paczkę prawdziwej kury domowej - żelazko, deska do prasowania i mop+wiaderko mąż mi wszystko wypakował i poustawiał, potem wola "chodź zobacz jak CI poustawiałem" - no bardzo dziękuję, widocznie nie ma zamiaru korzystać




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 21:46   #1090
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dobranoc :-*

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 22:01   #1091
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Hej hej. Alez sie dzisiaj dzialo, nie spodziewalam sie takich wiesci. Dziewczyny jeszcze raz ogromne gratulacje!

Ja mialam dzis wizyte, wszystko ok poza tym, ze mala jest juz bardzo nisko ale szyjka zamknieta i dluga. Mialam ktg i teraz juz bedzieco tydzien wizyta+ktg. Skurcze zadne sie nie pisza. Dzis pobierala mi ostatnie wymazy i na za tydzien mam zrobic ostatnie przed porodem badanie krwi i moczu. Waga stoi w miejscu, tym razem chyba nie przekrocze 10 kg na plusie Torba spakowana ale zabieralam sie za to jak za kare :/ Jakos taka niezorganizowana zupelnie jestem, zupelnie inaczej niz w 1 ciazy. Tak samo z samopoczuciem, tragiczne jest na tej koncowce. Ale porod tuz tuz, jeszcze 3 tygodnie ;-)

Wybaczcie, ze mnie tu mniej ale wzielam sie za odpieluchowanie mlodej i na nic czasu nie mam, non stop latam z tylu za nia i wycieram podloge :-P Jak sie nie uda do rozwiazania to na spokojnie latem bedziemy dzialac. Dzieki temu, ze caly dzien praktycznie poswiecam nauce nocnika nie mam czasu myslec, ze mnie boli, ze sie zle czuje czy, ze chce mi sie pierunsko spac.

Lece was poczytac, 12 stron mam do nadrobienia

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Prettygirl wszystkiego najlepszego!

Czarodziejka twoj kacik jest po prostu przepiekny! Zakochalam sie ;-)

Selina duzo zdrowka!

Ilsa superasna krolikowa lampka ;-)

Ja dzis w biedrze kupilam cotton ballsy za 2 dyszki ;-)

Edytowane przez lelowa
Czas edycji: 2018-02-16 o 22:16
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-16, 22:02   #1092
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Lelowa, tradycyjne gratki za wizytę! W jakim wieku jest mała?

Ja wizytuje dopiero 28.02, nie wiem jak doczekać do tej wizyty, tak bym już chciała dogadać czy robimy cc czy nie i co mam robić jeśli zacznę rodzić wcześniej :/

No ale nie ma co się nakręcać na noc proszę spać spokojnie i nie wstawać za dużo razy siusiu. Bierzcie przykład ze mnie, mi się czasem zdąży wstać raz, ale raczej nie wstaje w ogóle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 22:10   #1093
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
od czwartku w lidlu znów ubranka niemowlęce, jak by ktoś jeszcze miał niedosyt pościel, parę rzeczy do karmienia

może wybiorę się po topy z odpinanymi ramiączkami
półroczne dzieciaczki ubiera się jeszcze w bodziaki czy już raczej normalne ubrania?
Ja moja dwulatke w bodziaki jeszcze ubieram Jak sie calkiem odpieluchuje to juz nie bede zakladac, w sumie to i teraz bym nie musiala ale jest zima i zdecydowanie uwielbiam bodziaki za to, ze nic sie przy pleckach nie podwija, bo co jak co ale nienawidze odkrytych plecow jak jest zimno.
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wy macie klikać na tym KTG i piszecie że musialybyscie klikać cały czas to czujecie też te niższe skoki czy macie dużo tych wysokich ? Pokazuję najgęstsze miejsce i jak widać i tak dwóch mocnych ruchów nie poczułam. Pieprzone łożysko na przedniej ścianie Skurcze praktycznie żadne, najsilniejszy nie doszedł do 10 i ich nie czuję
Załącznik 7436471

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja czuje te nizsze tez, lozysko mam na tylnej scianie. Praktycznie co chwile musialam dzis klikac, a jeszcze sie skarzylam poloznej jak mnie podpinala, ze mloda spi i bedzie lipa. Skurcze 20-30, nic nie czulam ale jak pamietam przy porodzie po oxy dochodzily do 70-80 i tych tez nie czulam dopiero te calkiem mocne, a najbardziej te z krzyza.
Cytat:
Napisane przez Wilanka Pokaż wiadomość

Lelowa, dziękuję za przepis


A na koniec, tak trochę bardziej pozytywnie, specjalnie dla Torrence:

Coccodrillo
Zdrowka kochana!
Pieklas ciacho?

Boziu uwielbiam ciuszki z coccodrillo, bardzo mocne i swietne jakosciowo

Edytowane przez lelowa
Czas edycji: 2018-02-16 o 22:15
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 22:12   #1094
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Lelowa gratuluję wizyty 😊 i pozamykania 😉 oby ten stan się jeszcze jakiś czas utrzymał 😊

O to masz robotę z tym odpieluchowywaniem. Domyślam się że do najprostszych i najprzyjemniejszych zadań to nie należy.

A co do dzieci i body to ostatnio siostra mówi do swojego 2- letniego synka: pokaż cioci wolność. A ten buch, koszulka do góry i pokazuje goły brzuch i okrzyk przy tym: wolność!! 😉 heh, chyba nie przepadal chodzić w body.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 22:14   #1095
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Dziś kurier dostarczyl mi paczkę prawdziwej kury domowej - żelazko, deska do prasowania i mop+wiaderko mąż mi wszystko wypakował i poustawiał, potem wola "chodź zobacz jak CI poustawiałem" - no bardzo dziękuję, widocznie nie ma zamiaru korzystać
Hehe fajnie to napisalas Ja nawet lubie takie paczki
Pytalas o wiek malej, ma 25 mcy Mialam sie zabrac za cala akcje latem ale na poczatku ciazy czulam sie jak zwloki, non stop mdlosci i wymioty, no i miesiac leczylam zapalenie oskrzeli, kolejny miesiac chorowala mala i szczerze mialam wszystkiego dosyc.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 22:16   #1096
annapolis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 96
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wiem jak ja to zrobiłam, bo oprócz pregny plus i magnezu nic nie zażywam, ale najgorszy wynik hemoglobiny w ciąży u mnie to 12,8
Mi też się w miarę utrzymuje, tak powiedzmy na dolnej granicy, ale na szczęście na tyle, aby żelaza nie łykać. Tylko ja w sumie staram się trochę dietą nadrabiać.
Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Moje zabawki też wychodzą krzywusy ale ma to swój urok. A szew kryty dopiero ostatnio załapałam, ale cieszę się, bo o wiele estetyczniej można wykończyć rzeczy szyte na maszynie.

Jutro w dziennym świetle zrobię fotkę sukienki to wrzucę. Jutro widzę się z koleżanką, która chce mi oddać jakieś ubranka po swojej małej, więc pomyślałam że jej coś uszyje.
No ja dziś pierwszy raz próbowałam ten szef i się nie polubiliśmy Sensorek wygląda jakby trochę wygryziony był na dole , ale ciężko mi było dobrze połączyć bawełnę z minky. Jeszcze trochę materiałów mi zostało i na pewno spróbuje coś jeszcze uszyć.
I na razie na pewno zostanę przy zabawkach, ubranka to wyższa szkoła jazdy
Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Ja mialam dzis wizyte, wszystko ok poza tym, ze mala jest juz bardzo nisko ale szyjka zamknieta i dluga. Mialam ktg i teraz juz bedzieco tydzien wizyta+ktg. Skurcze zadne sie nie pisza. Dzis pobierala mi ostatnie wymazy i na za tydzien mam zrobic ostatnie przed porodem badanie krwi i moczu. Waga stoi w miejscu, tym razem chyba nie przekrocze 10 kg na plusie Torba spakowana ale zabieralam sie za to jak za kare :/ Jakos taka niezorganizowana zupelnie jestem, zupelnie inaczej niz w 1 ciazy. Tak samo z samopoczuciem, tragiczne jest na tej koncowce. Ale porod tuz tuz, jeszcze 3 tygodnie ;-)
Brawa za wizytę
annapolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 22:17   #1097
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ja jak byłam na ktg ostatnio to mały miał czkawke i połóżna kazała mi każde to "gdakniecie" jego oznaczać jako ruch, więc pełno było tych strzałek. 😊 jak poszłam zanieść wydruk do ginka to mowi: O jaki aktywny. 😜 a ta czkawką wtedy to chyba z 10 min go męczyła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 22:26   #1098
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wy macie klikać na tym KTG i piszecie że musialybyscie klikać cały czas to czujecie też te niższe skoki czy macie dużo tych wysokich ? Pokazuję najgęstsze miejsce i jak widać i tak dwóch mocnych ruchów nie poczułam. Pieprzone łożysko na przedniej ścianie Skurcze praktycznie żadne, najsilniejszy nie doszedł do 10 i ich nie czuję
Załącznik 7436471

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmmm czy tylko ja nic nie klikałam? I patrzac na wasze wykresy to mam wrazenie ze u mnie ta kreska skurczow nie byla tak plaska. Nie dostalam niestety wydruku i nie pamietam dokladnie ale wydaje mi sie ze bylo tak bardziej zroznicowanie...

Wiecie ze moj maz jest jeszcze w pracy? Od 7 rano

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 22:27   #1099
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Hehe fajnie to napisalas Ja nawet lubie takie paczki
Pytalas o wiek malej, ma 25 mcy Mialam sie zabrac za cala akcje latem ale na poczatku ciazy czulam sie jak zwloki, non stop mdlosci i wymioty, no i miesiac leczylam zapalenie oskrzeli, kolejny miesiac chorowala mala i szczerze mialam wszystkiego dosyc.
Ja też lubię, zwłaszcza że od 3 tygodni nie mialam czym umyć podłóg oraz pracowalam starym żelazkiem mamy na małej desce ale teraz mam już luksusy sprzataniowe, nic tylko brać się do roboty

Ostatnio trochę czytałam (nie wiem dlaczego) o odpieluchowaniu i wlasnie mocno się podkreśla że dziecko ma być gotowe a to następuje właśnie w wieku ok. 2 lat. Trzymam kciuki za Małą i jej rozpoznawanie potrzeb

Cytat:
Napisane przez annapolis Pokaż wiadomość

No ja dziś pierwszy raz próbowałam ten szef i się nie polubiliśmy Sensorek wygląda jakby trochę wygryziony był na dole , ale ciężko mi było dobrze połączyć bawełnę z minky. Jeszcze trochę materiałów mi zostało i na pewno spróbuje coś jeszcze uszyć.
I na razie na pewno zostanę przy zabawkach, ubranka to wyższa szkoła jazdy
Wrzuć fotki podziwiam, mi by się ręcznie nie chciało szyć, nawet do fastrygowania się zmuszam, bo czasem ciężko bez tego zszyć ładnie na maszynie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-16, 22:32   #1100
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Hmmm czy tylko ja nic nie klikałam? I patrzac na wasze wykresy to mam wrazenie ze u mnie ta kreska skurczow nie byla tak plaska. Nie dostalam niestety wydruku i nie pamietam dokladnie ale wydaje mi sie ze bylo tak bardziej zroznicowanie...
Ale dostałaś w ogóle ten klikacz? Bo ja na IP nie miałam nic do klikania a dzisiaj w gabinecie tak. I z racji że synek długo był nieaktywny to przedłużyła żeby uchwycić jakieś zmiany tętna, 50 minut leżałam podpięta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 22:46   #1101
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Ale dostałaś w ogóle ten klikacz? Bo ja na IP nie miałam nic do klikania a dzisiaj w gabinecie tak. I z racji że synek długo był nieaktywny to przedłużyła żeby uchwycić jakieś zmiany tętna, 50 minut leżałam podpięta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, nic mi nie kazali klikac. Jakbym miala klikac to w zasadzie moglabym trzymac palec na przycisku non stop ale juz doczytalam ze sa ktg ktore same wykrywaja ruch. To moze jak starszy sprzet to trzeba klikac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 23:20   #1102
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ogłaszam początek nocnej zmiany!
Nie śpię, bo mały ma czkawke. A czuję ją nie w brzuchu tylko "od spodu"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 23:42   #1103
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
Ogłaszam początek nocnej zmiany!
Nie śpię, bo mały ma czkawke. A czuję ją nie w brzuchu tylko "od spodu"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak wczoraj przez moją nie mogłam zasnąć do 1 conajmniej 😉 najpierw szalała, a później załapała czkawkę 😁 Nie dało się tego ignorować leżąc, mimo że byłam bardzo śpiąca😊

Dzisiaj dzień w trybie leżącym, z drzemeczką popołudniu i teraz za nic nie chce mi się spać. Tż już odleciał...
Jeden dzień leżenia a ja już mam dość😉 Jeśli jutro nie zobaczę na wkładce niczego niepokojącego to chociaż na spacer pójdę bo osiwieje 🙂 i włosy muszę zrobić! 😁
Przed spaniem tż negocjował z M. żeby nie wychodziła 20.02 bo leci mecz, a przecież ona kocha tatusia i nie może mu tego zrobić 😁 Ciekawe czy posłucha 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Can't wait to meet you
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 02:19   #1104
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
Ogłaszam początek nocnej zmiany!
Nie śpię, bo mały ma czkawke. A czuję ją nie w brzuchu tylko "od spodu"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no mój miał wczoraj chyba z pięć razy czkawkę, a odkąd leży główką w dół, to bardzo mnie to drażni

u mnie standardowo druga pobudka na siku około 3-ciej
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 05:49   #1105
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry
Śniło mi się, że odszedł mi czop, aż bałam się iść w nocy na siku

Wczoraj na ktg dali mi tego pykacza do ruchów, ale nawet jak czułam to nie zawsze udało mi się kliknąć, bo trudno było jakoś wcisnąć ten przycisk - trzeba było wbijać palucha.. A wydruku ktg nawet nie widziałam skrzynka była gdzieś przy nogach, a ja leżałam prawie że z twarzą na ścianie

Tz jedzie dziś na cały dzień ogarniać mieszkanie, a ja nie wiem co robić.. Wczoraj włączyłam sobie 4 filmy, każdy obejrzałam parę minut i wyłączalam, bo jakoś nie mogłam się wkręcić, książki też niby czytam, ale nie wiem co i po kilku stronach muszę wracać do jakiegoś wątku który kojarzę.. Normalnie jak na początku ciąży, mój mózg odmawia współpracy
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 05:57   #1106
karolka_boroweczka
Raczkowanie
 
Avatar karolka_boroweczka
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 386
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Śniło mi się, że odszedł mi czop, aż bałam się iść w nocy na siku

Wczoraj na ktg dali mi tego pykacza do ruchów, ale nawet jak czułam to nie zawsze udało mi się kliknąć, bo trudno było jakoś wcisnąć ten przycisk - trzeba było wbijać palucha.. A wydruku ktg nawet nie widziałam skrzynka była gdzieś przy nogach, a ja leżałam prawie że z twarzą na ścianie

Tz jedzie dziś na cały dzień ogarniać mieszkanie, a ja nie wiem co robić.. Wczoraj włączyłam sobie 4 filmy, każdy obejrzałam parę minut i wyłączalam, bo jakoś nie mogłam się wkręcić, książki też niby czytam, ale nie wiem co i po kilku stronach muszę wracać do jakiegoś wątku który kojarzę.. Normalnie jak na początku ciąży, mój mózg odmawia współpracy
Mój mózg też odmówił współpracy czytelniczej na początku ciąży i jeszcze nie udało mi się wrócić. Bardzo żałuję, bo już nigdy tyle czasu mieć nie będę, ale przez całą ciążę przeczytałam może 2-3 książki :-(
karolka_boroweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 06:02   #1107
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez _Dolly Pokaż wiadomość
Ja tak wczoraj przez moją nie mogłam zasnąć do 1 conajmniej najpierw szalała, a później załapała czkawkę Nie dało się tego ignorować leżąc, mimo że byłam bardzo śpiąca

Dzisiaj dzień w trybie leżącym, z drzemeczką popołudniu i teraz za nic nie chce mi się spać. Tż już odleciał...
Jeden dzień leżenia a ja już mam dość Jeśli jutro nie zobaczę na wkładce niczego niepokojącego to chociaż na spacer pójdę bo osiwieje i włosy muszę zrobić!
Przed spaniem tż negocjował z M. żeby nie wychodziła 20.02 bo leci mecz, a przecież ona kocha tatusia i nie może mu tego zrobić Ciekawe czy posłucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Twoj tz widze zachowuje sie jak moj. Tez prowadzi z synem rozmowy dyscyplinujace ze nie wychodzi teraz tylko minimum za tydzien :P
Cytat:
Napisane przez karolka_boroweczka Pokaż wiadomość
Mój mózg też odmówił współpracy czytelniczej na początku ciąży i jeszcze nie udało mi się wrócić. Bardzo żałuję, bo już nigdy tyle czasu mieć nie będę, ale przez całą ciążę przeczytałam może 2-3 książki :-(
U mnie to samo...

Dzien dobry, jestem zombie bo czekalam na meza ktory wrocil z pracy dopiero o 1 w nocy. Ale plusem jest ze nie wstawalam na siku

Ostatni tydzien zaciskania nog, za tydzien donoszona i niech sie juz dzieje co chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 06:07   #1108
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

A ja wstalam o 5 i juz nie zasnelam, bo milion mysli o cc. Martwie sie wszystkim po kolei, lacznie z tym ze tz bedzie wracal po nocy 50km do domu, bo w dzien cc pewnie zostanie do 22 jak przy pierwszym cięciu... I przeraza mnie to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 06:25   #1109
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry! Miałam dziś dwie pobudki na siku, ale wstałam tylko raz, bo przy pierwszej od razu zasnęłam Córka spała do 7 i nawet nie musiałam się od razu zrywać, bawi się na mnie misiami

Też nie czytam Oglądam głównie filmy dokumentalne, jakoś lepiej "wchodzą". A w tym tygodniu moim hitem są programy rozrywkowe z ipla, odkryłam, że można oglądać za granicą "nasz nowy dom" idealny na mój obecny stan umysłu przy córce czytałam bardzo dużo przy kp, teraz pewnie nie przejedzie przy dwójce, zobaczymy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 06:33   #1110
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Właśnie pocieszyla mnie jakiś czas temu dyskusja na czytelniczym wątku, że można bardzo dużo przeczytać w trakcie karmienia liczę też na to, że będę chodziła z małą na spacery do parku i tam gdzieś sobie czytała na ławce.. Kiedyś jak kupowałam książki to stawiałam na półce z myślą "przeczytam jak będę w ciąży, będzie dużo wolnego czasu itd" a tu pyk zleciało na leżeniu i rozmyślaniu o niczym albo na siedzeniu w internetach
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-23 23:44:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.