Wieczór kawalerski:( - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-08, 18:17   #451
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Tak, to jest niestety pewne. Faktycznie, mój TŻ wraz z kolegą "uciekli" z tego wieczoru, spali u mnie, bowiem kolega mieszka dość daleko od miejsca gdzie miała miejsce ta nieszczęsna impreza. Jednak pan młody sam przyznał się temu koledze, że wszyscy imprezowicze udali się potem do jednego burdelu, a potem do drugiego (nadal jest dla mnie zagadką, po co dwa burdele? Jeden to za mało?! o zgrozo!). TŻ pokazał mi na weselu tego, który był głownym pomysłodawcą i inicjatorem wypadu do "domu uciechy" - był z żoną, ale co chwilę widzieliśmy go na dworze, na papierosie, bajerującego coraz to inną dziewczynę. Najgorsze jest to, że mężczyźni ci, przy swoich żonach zachowywali się na prawdę przykładnie, ciągle je przytulali, całowali. Gdybym nie wiedziała tego, co wiem, mogłabym pozazdrościć tym kobietom tak czułych mężów...
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 18:25   #452
kamyczek89
Zadomowienie
 
Avatar kamyczek89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 309
Dot.: Wieczór kawalerski:(

ja bym podeszła do niego jakby był sam w pewnym momencie i się ładnie zapytała: "Jak się w burdelku podobało?" i odeszła... facet, by pewnie nie mógł zdzierżyć później Twojej obecności na weselu.
__________________
Konkurs fotograficzny Dziękuję za każdy głos Klik

kamyczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 18:25   #453
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Mam nadzieję, że panna młoda dowie się o wszystkim.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 18:34   #454
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez kamyczek89 Pokaż wiadomość
ja bym podeszła do niego jakby był sam w pewnym momencie i się ładnie zapytała: "Jak się w burdelku podobało?" i odeszła... facet, by pewnie nie mógł zdzierżyć później Twojej obecności na weselu.
Aż tak wredna nie jestem
Jak już wyjezdzalismy, poszliśmy oczywiście podziękować parze młodej za przyjęcie itd, a pan młody (przy swojej żonie!) rzucił do mojego TŻ cos w stylu: "Już jedziecie? No wiesz, z wieczoru kawalerskiego się zmyłeś wcześniej, teraz też już uciekacie...". Odpowiedzialabym mu coś, ale aż mnie zatkało! Że tez miał czelność wspomnieć o tym wieczorze przy swojej żonie i przy mnie? Przecież dobrze wiedział dlaczego mój TŻ się stamtąd zmył.
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 18:40   #455
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Wieczór kawalerski:(

A miał nie iść w ogóle?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 18:47   #456
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez FridaKahlo Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że mężczyźni ci, przy swoich żonach zachowywali się na prawdę przykładnie, ciągle je przytulali, całowali. Gdybym nie wiedziała tego, co wiem, mogłabym pozazdrościć tym kobietom tak czułych mężów...
Po prostu zrobili sobie przykrywkę! To jest odrażające!
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 18:50   #457
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
A miał nie iść w ogóle?
Kto gdzie miał nie iść? Wybacz, ale nie rozumiem pytania
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-08, 19:27   #458
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Pisałaś, że Twój TŻ tam nie pójdzie.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-08, 19:32   #459
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Jak dla mnie to ktos powinien tej kobiecie powiedziec za jakiego chama wyszla.
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 13:13   #460
olimpia23
Raczkowanie
 
Avatar olimpia23
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 102
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez FridaKahlo Pokaż wiadomość
Aż tak wredna nie jestem
Jak już wyjezdzalismy, poszliśmy oczywiście podziękować parze młodej za przyjęcie itd, a pan młody (przy swojej żonie!) rzucił do mojego TŻ cos w stylu: "Już jedziecie? No wiesz, z wieczoru kawalerskiego się zmyłeś wcześniej, teraz też już uciekacie...". Odpowiedzialabym mu coś, ale aż mnie zatkało! Że tez miał czelność wspomnieć o tym wieczorze przy swojej żonie i przy mnie? Przecież dobrze wiedział dlaczego mój TŻ się stamtąd zmył.
wredna ty wredna? ja bym mu rzucila riposte w stylu "a co brakowalo ci kolegi w burdelu sam rady nie dales?" masakra zal tylko dziewczyny moze anonim jej wyslij skoro sama nie chcesz mowic ja gdybym sie dowiedziala odwolalabym slub
olimpia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 16:08   #461
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez rybenka_ Pokaż wiadomość
Ptyś i co byl ten wieczor kawalerki i slub czy nie? bo widze ze tu takie wywody, ze mialas problem a wkoncu i tak nic nie wiadomo wiec jak bylo naprawde?
analogicznie jak u FridyKahlo
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 19:39   #462
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Normalnie strach się bać co się wyprawia pod przykrywką miłości, czułości, chęci założenia rodziny etc...............
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 20:36   #463
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Pisałaś, że Twój TŻ tam nie pójdzie.
Nadal nie wiem czy dobrze rozumiem, ale mam nadzieję że tak. Mój TŻ od początku miał iść na ten wieczór (udało mu się uzyskać moją zgodę) i poszedł, ale gdy tylko usłyszał, że panowie planują wyskok do burdelu, to rzucił na stół te ''składkowe'' i wraz z kolegą opuścili lokal i przyjechali do mnie.

Mam nadzieję, że dobrze Cię zrozumiałam i wszystko wyjaśniłam
Jeśli nie, to pytajcie dalej:P


A jeżeli chodzi o to, aby powiedzieć świeżo upieczonej żonie o wszystkim... hm... nie wiem czy to dobry pomysł. Może i gdyby to było przed ślubem to owszem, ale ja dowiedziałam się o tym dopiero na weselu. Zresztą jeżeli to była jednorazowa zdrada, to czy warto niszczyć dziewczynie życie? Miejmy nadzieję, że coś takiego się nie powtórzy. Sama nie wiem czmeu uważam, ze lepiej jej nie mówić, bo gdyby mnie cos takiego spotkało, to chciałabym wiedzieć, niezależnie od okolicznośći... Ale gdy tak trzeźwo patrzę na sytuację, to chyba nie warto mówic... niewiele już dziewczynie ta wiedza teraz da... No nie wiem, jak uważacie?
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 20:49   #464
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 665
Dot.: Wieczór kawalerski:(

wieczór kawalerski z prostytutkami to świństwo, nie rozumem w ogóle tego, jak na ''zakończenie wolności'' można zrobić przyszłej żonie takie coś. wiele osób nie widzi w tym nic złego, i to jest najgorsze, wiele osób sobie tłumaczy, że to przecież ostatni kawalerski wieczór, że jeszcze nic pary nie łączy itp idp ŻAŁOSNE jak dla mnie!
ja osobiście nie byłaby zadowolona, gdyby mój TŻ oznajmił mi, że wybiera się na taki wieczór.

taki facet sobie poszaleje, a za kilka dni będzie mówił żonie, ze ją kocha i nie opuści jej, aż do śmierci, bla bla bla, takie gadanie. Brzydzę się takim czymś, a później wstaje leci ucałować żonę na dzień dobry, a wcześniej zaliczył kilka burdeli.... porażka!
nigdy takiego męża...!
__________________


nailpolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 23:28   #465
Brookit
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 584
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Aż strach pomyśleć co się dzieje na takich wieczorach.... Zresztą czytałam o tym artykuł - wypowiadała się striptizerka. Szok totalny to co tam opisała...

Zaufanie do faceta to coś najbardziej cennego (tzn Jego lojalność). Ale trzeba dodać alkohol i pomysły kolegów (tych wolnych jak i tych zajętych).

FridaKahlo współczuję bycia świadkiem takiej sytuacji. Gardzę takimi facetami (którzy tuż przed ślubem - w ogóle będąc w związku z kimś, kogo podobno kochają - odwiedzają burdele).
Bardzo kategorycznie podchodzę do tych spraw. Dla mnie zdradą jest nawet obmacywanie (dotykanie) innej kobiety czy też całowanie się z inną. Bo skoro jest się z kimś to nie po to by macać inne (lub z nimi sypiać). Bo w takim przypadku na cholere się z kimś wiązać nie mogąc zapewnić drugiej osobie wierności ze swojej strony. No chyba, że szuka się kucharki i sprzątaczki do domu a na boku same przyjemności.

W ogóle dziwi mnie to podejście do wieczorów kawalerskich (i czasem panieńskich). Co to za filozofia? Że to ostatnie dni wolności to trzeba zaszaleć? To na cholere się hajtać skoro trzeba zaszaleć bo później już nie będzie fajnie. Ślub to więzienie? Aż mi się odechciewa myśleć o tego typu imprezach. Wychodzę z założenia że ślub to jedna z piękniejszych chwil a nie wtrącanie do więzienia o zaostrzonym rygorze.
Tak samo dziwi mnie takie niby społeczne (kolegów) "przymuszanie", że z kawalerskim musi być powiązany striptiz czy też panna z wiadomej branży (czy też podrywanie małolat pod pretekstem że to ostatni raz). To takie uwłaczające miłości, którą się przyrzeka w kościele kilka dni później.

Nie byłoby mi miło wiedząc, że tuż przed ślubem mój przyszły mąż siedzi w jakimś lokalu i (chociażby tylko) gapi się na gołe babki....
Ehhh uniosłam się troche ale na takie tematy dość nerwowo zawsze reaguję ot jakoś tak mam i już
Brookit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 09:37   #466
kamyczek89
Zadomowienie
 
Avatar kamyczek89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 309
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez Brookit Pokaż wiadomość
Nie byłoby mi miło wiedząc, że tuż przed ślubem mój przyszły mąż siedzi w jakimś lokalu i (chociażby tylko) gapi się na gołe babki....
Ehhh uniosłam się troche ale na takie tematy dość nerwowo zawsze reaguję ot jakoś tak mam i już
nie jesteś sama ja też tak mam
__________________
Konkurs fotograficzny Dziękuję za każdy głos Klik

kamyczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 09:51   #467
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Wieczór kawalerski:(

I ja też :P Aż mnie trzęsie I wiecie co? Mojemu M. daleko do czegoś takiego, wiem, że mogę mu jeśli chodzi o to ufać, ale ... jak będziemy brać ślub to nie pozwolę mu zrobić takiego wieczoru ! o ! [zresztą on jest takim zazdrośnikiem, że jak znam życie to się dogadamy tak, że oboje nie będziemy mieli takich wieczorków:P]. Chociażby dlatego, że może koledzy wpadną na taki głupi pomysł i zorbią mu "niespodziankę" w postaci striptizerki, a mnie by szlag trafił, gdybym się dowiedziała, że choć sekundę na nią patrzył :P taka jestem :P hehehe
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 10:06   #468
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez Brookit Pokaż wiadomość
Aż strach pomyśleć co się dzieje na takich wieczorach.... Zresztą czytałam o tym artykuł - wypowiadała się striptizerka. Szok totalny to co tam opisała...

Zaufanie do faceta to coś najbardziej cennego (tzn Jego lojalność). Ale trzeba dodać alkohol i pomysły kolegów (tych wolnych jak i tych zajętych).

FridaKahlo współczuję bycia świadkiem takiej sytuacji. Gardzę takimi facetami (którzy tuż przed ślubem - w ogóle będąc w związku z kimś, kogo podobno kochają - odwiedzają burdele).
Bardzo kategorycznie podchodzę do tych spraw. Dla mnie zdradą jest nawet obmacywanie (dotykanie) innej kobiety czy też całowanie się z inną. Bo skoro jest się z kimś to nie po to by macać inne (lub z nimi sypiać). Bo w takim przypadku na cholere się z kimś wiązać nie mogąc zapewnić drugiej osobie wierności ze swojej strony. No chyba, że szuka się kucharki i sprzątaczki do domu a na boku same przyjemności.

W ogóle dziwi mnie to podejście do wieczorów kawalerskich (i czasem panieńskich). Co to za filozofia? Że to ostatnie dni wolności to trzeba zaszaleć? To na cholere się hajtać skoro trzeba zaszaleć bo później już nie będzie fajnie. Ślub to więzienie? Aż mi się odechciewa myśleć o tego typu imprezach. Wychodzę z założenia że ślub to jedna z piękniejszych chwil a nie wtrącanie do więzienia o zaostrzonym rygorze.
Tak samo dziwi mnie takie niby społeczne (kolegów) "przymuszanie", że z kawalerskim musi być powiązany striptiz czy też panna z wiadomej branży (czy też podrywanie małolat pod pretekstem że to ostatni raz). To takie uwłaczające miłości, którą się przyrzeka w kościele kilka dni później.

Nie byłoby mi miło wiedząc, że tuż przed ślubem mój przyszły mąż siedzi w jakimś lokalu i (chociażby tylko) gapi się na gołe babki....
Ehhh uniosłam się troche ale na takie tematy dość nerwowo zawsze reaguję ot jakoś tak mam i już
bardzo fajnie napisana wypowiedz
jakbym slyszala siebie

za rok moj slub a ja juz sie stresuje
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 10:41   #469
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wieczór kawalerski:(

ja wiem, że mój TZ nie chce takich "atrakcji" ale jego jeden kolega to kretyn ale na szczescie moj brat tam bedzie więc mam szpiega
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 10:45   #470
popscene
Wtajemniczenie
 
Avatar popscene
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 828
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Ja rezygnuję z panieńskiego. Że niby co ja takiego potrzebuję teraz robić, czego nie będę mogła po ślubie.
Śmieszne wymysły z zachodu.
__________________
Nasz ślub:
http://www.suwaczek.pl/cache/c42df736fc.png
popscene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 10:45   #471
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez popscene Pokaż wiadomość
Ja rezygnuję z panieńskiego. Że niby co ja takiego potrzebuję teraz robić, czego nie będę mogła po ślubie.
Śmieszne wymysły z zachodu.
u nas będzie zwyczajne spotkanie z przyjaciółmi nie jakieś imprezy czy cos
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 10:46   #472
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Wieczór kawalerski:(

moze rozwiazaniem jest organizacja takich wieczor w inny ale tez fajny sposob. slyszalam miedzy innymi o takich: na kawalerski- faceci wynajmuja ring i trenera i urzadzaja sobie walke bokserska, jade pojezdzic na quadach,robic wyscigi samochodowe na torze lub inne tego typu meskie sporty. a potem jakies piwko w meskim gronie. a na panienski slyszalam miedzy innymi o kursie tanca na rurze( w koncu wazna umiejtnosc dla przyszej zony) wieczorze urody w spa. wydaje mi sie ze sa to ciekawsze opcje niz striptizer/striptizerka
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 10:48   #473
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
moze rozwiazaniem jest organizacja takich wieczor w inny ale tez fajny sposob. slyszalam miedzy innymi o takich: na kawalerski- faceci wynajmuja ring i trenera i urzadzaja sobie walke bokserska, jade pojezdzic na quadach,robic wyscigi samochodowe na torze lub inne tego typu meskie sporty. a potem jakies piwko w meskim gronie. a na panienski slyszalam miedzy innymi o kursie tanca na rurze( w koncu wazna umiejtnosc dla przyszej zony) wieczorze urody w spa. wydaje mi sie ze sa to ciekawsze opcje niz striptizer/striptizerka
mój TZ właśnie wymyslił sobie quady
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 10:54   #474
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez irie18* Pokaż wiadomość
moze rozwiazaniem jest organizacja takich wieczor w inny ale tez fajny sposob. slyszalam miedzy innymi o takich: na kawalerski- faceci wynajmuja ring i trenera i urzadzaja sobie walke bokserska, jade pojezdzic na quadach,robic wyscigi samochodowe na torze lub inne tego typu meskie sporty. a potem jakies piwko w meskim gronie. a na panienski slyszalam miedzy innymi o kursie tanca na rurze( w koncu wazna umiejtnosc dla przyszej zony) wieczorze urody w spa. wydaje mi sie ze sa to ciekawsze opcje niz striptizer/striptizerka
fajny pomysl to paintball :d
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 11:00   #475
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Wieczór kawalerski:(

mi sie strasznie podoba ten kurs tanca na rurze na wieczorze panienskim
ale naprawde wydaje mi sie ze jest tyle fajnych pomyslow ze zamawianie panienki/faceta jest perfidnym pojsciem na latwizne
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 11:07   #476
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Potorze to co wiekszosc z was tutaj napisala - faktycznie, pomysl z takim wieczorem srednio trafiony i nie w porzadku. Ale nie jest powiedziane ze pan mlody od razu poleci na tanią prostytutkę. Może po prostu chciał to zapewnić swoim wolnym kolegom? Nie wiem, mam nadzieje ze nie wyjdzie z tego jakas wielka awantura. Z tego co piszesz wnioskuje ze twoj facet tez tam idzie - nie bylabym zadowolona gdyby moj TŻ poszedl SAM na impreze po ktorej kreca sie jakies ladacznice. Nie wiem co bym zrobila, nie zabronilabym mu chyba pojsc, ale bym oszalała ze smutku w tę noc.
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 11:10   #477
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Wieczór kawalerski:(

O kurde, nie zauwazylam ze temat jest z roku 2007 a tutaj jest juz tyle stron :P
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 11:28   #478
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
Potorze to co wiekszosc z was tutaj napisala - faktycznie, pomysl z takim wieczorem srednio trafiony i nie w porzadku. Ale nie jest powiedziane ze pan mlody od razu poleci na tanią prostytutkę. Może po prostu chciał to zapewnić swoim wolnym kolegom? Nie wiem, mam nadzieje ze nie wyjdzie z tego jakas wielka awantura. Z tego co piszesz wnioskuje ze twoj facet tez tam idzie - nie bylabym zadowolona gdyby moj TŻ poszedl SAM na impreze po ktorej kreca sie jakies ladacznice. Nie wiem co bym zrobila, nie zabronilabym mu chyba pojsc, ale bym oszalała ze smutku w tę noc.
Gdyby mój TŻ skorzystał z okazji na takim wieczorku, to już nie byłby TŻem... To wstrętne, a najgorsze, że społecznie przyzwolone... ( oczywiście nie u Wizażanek )
To się nie mieści w możliwościach pojęcia rozumu, jak można robić takie świństwo " ukochanej osobie " Mózg staje i się lasuje.... SZOK SZOK SZOK
Ja to bym takich " pomysłowych kolegów " wrzuciła do mogielnika 150 m pod poziom gruntu i zabetonowała!!!!!1
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 11:58   #479
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez Magdalena Dobrowolska Pokaż wiadomość
Gdyby mój TŻ skorzystał z okazji na takim wieczorku, to już nie byłby TŻem... To wstrętne, a najgorsze, że społecznie przyzwolone... ( oczywiście nie u Wizażanek )
To się nie mieści w możliwościach pojęcia rozumu, jak można robić takie świństwo " ukochanej osobie " Mózg staje i się lasuje.... SZOK SZOK SZOK
Ja to bym takich " pomysłowych kolegów " wrzuciła do mogielnika 150 m pod poziom gruntu i zabetonowała!!!!!1


Niestety faceci czesto inaczej niż kobiety pojmuja "dobra zabawe", "niespodzianke", i dobry smak. A prawda taka ze koledzy ktorzy striptizerke zamiawiaja robia panu mlodemu wilcza przysluge, bo jak sie pani mloda dowie to wspolczuje... Tylko nie wiem czy bardziej kolegom czy mężowi :P
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 12:28   #480
Magdalena Dobrowolska
Rozeznanie
 
Avatar Magdalena Dobrowolska
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pracy
Wiadomości: 878
Dot.: Wieczór kawalerski:(

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość

Niestety faceci czesto inaczej niż kobiety pojmuja "dobra zabawe", "niespodzianke", i dobry smak. A prawda taka ze koledzy ktorzy striptizerke zamiawiaja robia panu mlodemu wilcza przysluge, bo jak sie pani mloda dowie to wspolczuje... Tylko nie wiem czy bardziej kolegom czy mężowi :P
Dokładnie! Taki mąż to średnia pociech dla żonki... Często koledzy naszych mężczyzn, to najgorsze co pod słońcem...
Magdalena Dobrowolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.