Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-28, 06:37   #2401
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Laski to ja oficjalnie juz pisze ze 7 marca mam sie stawic w szpitalu i na 8 marca bedzie cięcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super data!


Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Na szczescie ani razu nie mialam problemu zaparc w tej ciazy, nawet przy zelazie.
Zazdroszczę, ja się pałowałam całą ciążę z zaparciami :/

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Ja mam xiaomi mi4c i jak dla mnie jest super.
Ja kupowałam już dawno, prawie dwa lata temu. Mam xiomi redmi note 3 pro. Na nowy tel wydałam grosze, jakieś 750zl a miał służyć oprócz dzwonienia do internetu i jako aparat. Właśnie z aparatu jestem bardzo zadowolona bo robi ostre zdjęcia i często na wakacjach nie chce mi się wyciągać cięższego sprzętu bo i tak cyknę fajne ujęcie no i na pewno jest trwały, kilka mocnych upadków przeżył

Cytat:
Napisane przez annapolis Pokaż wiadomość

Dziewczyny trzymajcie kciuki za mnie i małego, aby wszystko się jutro udało. Jeszcze godzinka i idę spać, bo wcześnie rano pobudka.

Tzn spać, jak uda mi się zasnąć
Mam nadzieję że udało Ci się zasnąć kciuki za dzisiaj!!

Byliśmy wczoraj na Bezpiecznym Maluchu, całkiem mi się podobało, fajnie tłumaczyli pierwszą pomoc, myślę że sporo nam się udało zapamiętać. Ale zajęcia przedłużyly się 40min... W domu byliśmy o 22:00.

Dziś idę pierwszy raz w życiu "na rzęsy" tzn nie doklejanie tylko jakiś zabieg podkręcania i przyciemniania swoich rzęs. Ciekawe czy coś będzie widać :/

A o 18:00 wizyta... Już dawno się tak wizytą nie stresowalam :/ ustalimy już ostatecznie czy sn czy cc. Mam całą listę pytań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 06:42   #2402
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Katstan, miałam pytać co u Ciebie, ale oczywiście zapomniałam moze Ci ten czop bedzie odchodził tak na raty i jeszcze chwile poród sie wstrzyma. Obyś sie dowiedziała na wizycie czegos konkretnego.

Asiula, mowie Ci, że 17 marca to taka piękna data juz prawie wiosna i w ogóle także przemyśl


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzisiaj mam wizyte i ktg to zobaczymy co mi pani doktor powie na temat potencjalnego porodu jutro badz 17.03 jeszcze wczoraj babcia dzwonila ze w sumie fajnie jakby maly sie urodzil tak kolo 10.03. Kazdy ma jakies oczekiwania byle nie 11.03, wtedy bede zaciskac nogi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 06:49   #2403
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

dużo nas dzisiaj wizytuje, trzymam kciuki za pomyślne wieści

chyba jeszcze na pół godzinki wskoczę pod kołderkę, bo potem ma być kurier z paczką z home&you
do pokoju małego kupiłam turkusową poszewkę na poduszkę na fotel do karmienia i wielkanocnego zajączka

julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 06:53   #2404
robinsonka2
Raczkowanie
 
Avatar robinsonka2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Annapolis, kciuki! daj znać jak się oganiesz co i jak
robinsonka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 07:15   #2405
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez punamama Pokaż wiadomość
A no i ja zaczelam przygotowania do porodu czyli zdjelam hybrydy. Juz jakis czas temu ale niestety to jedyna dlugosc jaka udaje mi sie zapuscic bez hubrydy smutek Załącznik 7451276


Sent from my iPhone using Tapatalk
A co zrobilas ze sa takie blyszczace? Mi pani dr wczoraj mówiła ze lepiej nawet bezbarwnym nie malowac 🙁
Cytat:
Napisane przez annapolis Pokaż wiadomość
Brawa za wizyty i wyniki

Dziewczyny trzymajcie kciuki za mnie i małego, aby wszystko się jutro udało. Jeszcze godzinka i idę spać, bo wcześnie rano pobudka.

Tzn spać, jak uda mi się zasnąć
Kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 07:30   #2406
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

ja dziś też idę na henne a jutro mamy marzec Drogie Mamy - miesiąc narodzin naszych Skarbów

Annapolis - mocne kciuki za Was!

Julietta, katstan, blood_marry, asiula - kciuki za wizytę!

Pannkaka - ekstra zakupy. I to juz! U mnie preglife pokazuje 99.6%. Jutro 100! A niedawno 100 widziałam przy ilości dni do tp a nie przy %

asiula - trzymam kciuki żeby sen byl proroczy





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 07:33   #2407
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
ja dziś też idę na henne a jutro mamy marzec Drogie Mamy - miesiąc narodzin naszych Skarbów

Annapolis - mocne kciuki za Was!

Julietta, katstan, blood_marry, asiula - kciuki za wizytę!

Pannkaka - ekstra zakupy. I to juz! U mnie preglife pokazuje 99.6%. Jutro 100! A niedawno 100 widziałam przy ilości dni do tp a nie przy %

asiula - trzymam kciuki żeby sen byl proroczy





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jutro zaczyna sie meteorologiczna wiosna to juz jakis optymistyczny akcent. I mrozy maja odpuscic

Ide ogarnac dom bo wczoraj mialam energie na poziomie -100 i nic nie zrobilam wiec nawet nie mam sie z czego herbaty napic potem skocze po warzywa i owoce i bede dumac nad obiadem bo nie mam zadnego miesa a nie mam jak podjechac do sklepu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-28, 07:55   #2408
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez annapolis Pokaż wiadomość
A bo staram się nie myśleć za dużo Cały czas coś robię, ogarniam albo oglądam seriale, aby zająć czymś głowę. Ale jak myślę o jutrzejszym CC to mam ochotę przyspieszyć czas pilotem, aby to było już


Tez nie mam laktatora. Chociaż ja raczej wybiorę elektryczny, najwyżej później będę próbowała sprzedać. W moim szpitalu jest apteka i już się orientowałam, że są różne laktatory jakbym musiała kupić na szybko. Tylko w sumie w dalszym ciągu nie wiem jaki wybrać :/
Właśnie, może słyszałyście jakieś opinie o laktatorze Lasinoh?
Ja mam ten laktator, elektryczny.
Kilka pierwszych dni po porodzie używałam go średnio 12 h w ciągu dnia. Nie do zajechania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 08:01   #2409
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Asiula, zrób cos bez miesa środa jest dobrym dniem na to.

Jade dzis po raz ostatni do zakładu ze zwolnieniem z wnioskiem o urlop juz meza wysle. I dzis jest historyczny dzien, bo obiecałam sobie, że po raz ostatni siadam za kierownice


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 08:06   #2410
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Asiula, zrób cos bez miesa środa jest dobrym dniem na to.

Jade dzis po raz ostatni do zakładu ze zwolnieniem z wnioskiem o urlop juz meza wysle. I dzis jest historyczny dzien, bo obiecałam sobie, że po raz ostatni siadam za kierownice


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ehh mnie ciagle kusi jeszcze wsiadanie do auta ale wiem ze to byloby nierozsadne. Ciagle w glowie slysze taki glos potepienia ze na dwa tygodnie przed terminem jeszcze jezdze autem. Ale tak mi brakuje mojej czarnej strzaly tak sobie stoi smutno na parkingu i czeka na wiosne...

Ja na szczescie ze zwolnieniami mam juz spokoj, dostalam do tygodnia po terminie i elektroniczne wiec nie musialam jezdzic. Z wnioskiem o urlop nie wiem jak zrobie- musze go zlozyc w ciagu 21 dni od porodu wiec nie wiem czy dam rade podjechac, tym bardziej ze mam daleko. Pewnie maz to ogarnie albo pojedziemy razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 08:31   #2411
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ja mam zamiar jeździć do samego końca.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-28, 08:34   #2412
Domi_001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 362
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Hej dziewczyny.

Kciuki za wizyty!

Annapolis- kciuki! Powodzenia!

Mi doktor powiedzial na obchodzie ze w przyszlym tygodniu rozwiazujemy. Jest swiatelko w tunelu ze niedlugo stad wyjde

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi_001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 08:38   #2413
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
W ogole zauwazylam ze w nocy lapie mnie bol brzucha po sikaniu. Tzn ten miesiaczkowy bol. Jak oproznie pecherz to tak jakby macica miala wiecej miejsca i sobie trenowala. Polozna tez mi mowila ze po porodzie trzeba czesto chodzic siku zeby macica nie byla uciskana przez pecherz i sie mogla obkurczac..
Coś w tym może być, bo ja dzisiaj też jak wstałam w nocy to po siku zorientowałam się, że mnie podbrzusze boli (choć nie wiem czy przed też bolało, ale byłam na tyle zaspana, czy faktycznie zaczęło po). Zresztą tak mi się dzisiaj dobrze spało, że jak poczułam ten ból, to sobie pomyślałam 'o nie, nie teraz jak mam tak dobrą noc' Okropnie wybredna matka ze mnie No ale od jutra chyba mi się skończą argumenty na 'nie dzisiaj'
__________________
Can't wait to meet you
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 08:40   #2414
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ojej... ja jeszcze jeżdżę samochodem. Co prawda na krótkich trasach ale nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez... Na szczęście nie mam problemów z jazdą a tp jutro

Dotarlam do kosmetyczki! Jeszcze godzinka i bede gotowa do porodu. Przeraza mnie to... Juz nie bede mieć wymowek



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 08:40   #2415
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Hej. Ja tam jezdze autem, ale tyle co do lekarza. Tak to się staram nie ruszac. W pon mam ostatnia wizyte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Domi_001 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.

Kciuki za wizyty!

Annapolis- kciuki! Powodzenia!

Mi doktor powiedzial na obchodzie ze w przyszlym tygodniu rozwiazujemy. Jest swiatelko w tunelu ze niedlugo stad wyjde

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domi to bedziemy sie na polozniczym odwiedzac 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 08:43   #2416
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ja bym jeździła dalej, ale wczoraj zauważyłam, że strasznie ciężko mi nogi na pedałach przestawiać (jestem typem, który nie umie jeździć z automatem i trochę tymi stopami trzeba ruszać). A koordynacja ruchowa mi siada. Ale równie dobrze mogło to wynikać z opuchnięcia i ich ciężaru.

A poza tym jestem wredna franca i niech maz tez sie wykaże w jeździe po miescie jesli juz do porodu nie będziemy sie w trasy ruszać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 08:47   #2417
ScarlettO
Wtajemniczenie
 
Avatar ScarlettO
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tara
Wiadomości: 2 651
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Tak dokladnie. Po tygodniu od terminu jesli nic sie nie dzieje trzeba zglosic sie do szpitala, gin wczesniej daje skierowanie, a w szpitalu juz sami decyduja czy wywolac juz czy jeszcze czekac.
no ja mam nadzieję, że urodzę najpóźniej w przyszłym tygodniu

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Ja już po wizycie. Zadzwonili do mnie żebym wcześniej przyjechała.
A wiec szyja wysoko, zamknięta na spusty jak to powiedziała ginka, także te moje skurcze można sobie wsadzić
Na usg mała wazy 2700, czyli w tydzień Ok 300 g. Potwierdza się to ze przedostatni pomiar musiał być jakiś lewy. Wszystko Ok . Wizyta teraz za tydzień w czwartek.

Pytałam ginki co kiedy nie urodzę do terminu. To powiedziała, że wtedy robi usg co dwa dni, a do szpitala 11 dni po terminie. Ja do niej w szoku, że kto tyle wychodzi i czy da się wcześniej to powiedziała ze można jeszcze po 7 dniach i wywoływanie. To ja powiedziałam ze ide po 7


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super, że to był tylko błąd pomiaru

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Za to jestem kapciem. Nie moge sie pozbierac do kupy, zjadlam rosol na sile a na drugie juz patrzec nie moglam, mam jakis zoladek scisniety. Mlody sie rozpycha strasznie nisko, grzebie mi raczkami w pachwinach. Cos czuje ze dzisiaj juz sie z kanapy nie podniose

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja w ogóle straciłam apetyt, mniej jem niż przez cała ciąże.

Cytat:
Napisane przez annapolis Pokaż wiadomość
Brawa za wizyty i wyniki

Dziewczyny trzymajcie kciuki za mnie i małego, aby wszystko się jutro udało. Jeszcze godzinka i idę spać, bo wcześnie rano pobudka.

Tzn spać, jak uda mi się zasnąć
powodzenia
Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
No coz musimy byc dobrej mysli, ze jakby co to tez tak samo szybko pojdzie Ja tez nie chcialabym zeby zachcialo im sie w szpitalu mnie poobserwowac po terminie Nie mam na to czasu, plan jest taki zeby szybko sie wyrobic z porodem, posiedziec przepisowe 3 doby i heja na chate haha. O jakbym sie cieszyla gdyby tak bylo

Tez nie mam tym razem zatwardzen, a w 1 ciazy masakra byla. Oprocz zelaza biore tez Burak 3x dziennie 1 tabl.
chyba każda chciałaby być te terminowe 3 dni w szpitalu i do domckiu
Cytat:
Napisane przez katstan Pokaż wiadomość
Kciuki za wizyty. Też wizytuję o 17:00. O ile dotrwam
Obudziłam się dziś o 6:00 z silną potrzebą zrobienia prania....ręcznego....

Wczoraj wieczorem znów odszedł mi czop. Chyba będzie mi się tak odrywał ratami. Poza tym czopem to niczego nie czuję. Zaczynam się nawet schizować, że przegapię początek porodu

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
ja dziś też idę na henne a jutro mamy marzec Drogie Mamy - miesiąc narodzin naszych Skarbów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Jade dzis po raz ostatni do zakładu ze zwolnieniem z wnioskiem o urlop juz meza wysle. I dzis jest historyczny dzien, bo obiecałam sobie, że po raz ostatni siadam za kierownice


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o to ja jeżdżę do końca podkład podłożony, pas dla ciężarnych jest, dobrze się czuję i jeżdżę a torba do szpitala ze mną w bagażniku bo samochód jest zawsze ze mną, a ja nie zawsze jestem w domu

Cytat:
Napisane przez Domi_001 Pokaż wiadomość
Mi doktor powiedzial na obchodzie ze w przyszlym tygodniu rozwiazujemy. Jest swiatelko w tunelu ze niedlugo stad wyjde

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o to super

hej
ja dziś na zajęciach... a tak mi się nie chciało
w ogóle w szoku jestem, zamawiałam laktator i inhalator w pon, a wczoraj już były w koncu kupiłam medele swing musze wyparzyć.

a co do wizyty, to wszystko pozamykane. kolejna w sobotę i w dniu tp. choć zarówna i ja i lekarz mamy nadzieję, że spotkamy się jak już tylko w sobotę a ja najchętniej rodziłabym od nocy z soboty na niedzielę, bo na sobotę jeszcze z przyjaciółką się umówiłam i chciałabym, aby doszło do tego spotkania
ScarlettO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 09:13   #2418
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry

Dopiero do domu wróciłam. Byliśmy odwieźć młodego do przedszkola i w mieście z mężem załatwić parę spraw. I kupilismy jednak stojak pod wanienke. Będzie wygodniej kąpać małą.
Muszę się pochwalić, bo się udusze W przedszkolu co jakiś czas robią dzieciom diagnozy pedagogiczne i psychologiczne. No i pani pedagog wychwalila na maksa mojego synka. Jest najlepszym dzieckiem w całej placówce jeśli chodzi o język angielski i francuski. A jest w najmłodszej grupie. Potwierdziło to dwóch niezależnych lektorów , którzy prowadzą u nich zajęcia. Wiem, ze to może się jeszcze 100 razy zmienić ale jestem taka dumna z niego
Fakt, ze to przedszkole językowe i zajęcia mają codziennie prowadzone tylko w danym języku, lektorzy nie mówią do dzieci po polsku, ale podobno widać, ze mój młody łapie od razu


Co do jazdy samochodem, to ja jezdze nadal. Jeśli się dobrze czuje, refleks tez mam ok to nie widzę przeciwskazań.

Kciuki za wizyty!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez czaro_dziejkaa
Czas edycji: 2018-02-28 o 09:15
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 09:17   #2419
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Czarodziejka gratki, zdolnego synka masz
Ja tez jezdze wszedzie autem poki co.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-28, 09:34   #2420
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dopiero do domu wróciłam. Byliśmy odwieźć młodego do przedszkola i w mieście z mężem załatwić parę spraw. I kupilismy jednak stojak pod wanienke. Będzie wygodniej kąpać małą.
Muszę się pochwalić, bo się udusze W przedszkolu co jakiś czas robią dzieciom diagnozy pedagogiczne i psychologiczne. No i pani pedagog wychwalila na maksa mojego synka. Jest najlepszym dzieckiem w całej placówce jeśli chodzi o język angielski i francuski. A jest w najmłodszej grupie. Potwierdziło to dwóch niezależnych lektorów , którzy prowadzą u nich zajęcia. Wiem, ze to może się jeszcze 100 razy zmienić ale jestem taka dumna z niego
Fakt, ze to przedszkole językowe i zajęcia mają codziennie prowadzone tylko w danym języku, lektorzy nie mówią do dzieci po polsku, ale podobno widać, ze mój młody łapie od razu


Co do jazdy samochodem, to ja jezdze nadal. Jeśli się dobrze czuje, refleks tez mam ok to nie widzę przeciwskazań.

Kciuki za wizyty!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, widać ma chłopak talent
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 09:39   #2421
ScarlettO
Wtajemniczenie
 
Avatar ScarlettO
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tara
Wiadomości: 2 651
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dopiero do domu wróciłam. Byliśmy odwieźć młodego do przedszkola i w mieście z mężem załatwić parę spraw. I kupilismy jednak stojak pod wanienke. Będzie wygodniej kąpać małą.
Muszę się pochwalić, bo się udusze W przedszkolu co jakiś czas robią dzieciom diagnozy pedagogiczne i psychologiczne. No i pani pedagog wychwalila na maksa mojego synka. Jest najlepszym dzieckiem w całej placówce jeśli chodzi o język angielski i francuski. A jest w najmłodszej grupie. Potwierdziło to dwóch niezależnych lektorów , którzy prowadzą u nich zajęcia. Wiem, ze to może się jeszcze 100 razy zmienić ale jestem taka dumna z niego
Fakt, ze to przedszkole językowe i zajęcia mają codziennie prowadzone tylko w danym języku, lektorzy nie mówią do dzieci po polsku, ale podobno widać, ze mój młody łapie od razu


Co do jazdy samochodem, to ja jezdze nadal. Jeśli się dobrze czuje, refleks tez mam ok to nie widzę przeciwskazań.

Kciuki za wizyty!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super, gratulacje fajne przedszkole jak językowe ale w języki to zawsze warto inwestować
ScarlettO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 09:45   #2422
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Zazdroszczę Wam, że tak śmigacie autami, ja od poprzedniej ciąży nie jeżdżę wcale (2015r) Ale obiecałam sobie, że już po tym porodzie wracam za kółko.

U mnie bóle się wyciszyły, kłucie ustało też. Właśnie piorą się ubranka dla małej, wczoraj naklikałam ostatnie zamówienia. Przygotowałam też dokumentację medyczną zgodnie z wytycznymi ze strony szpitala.

Mam sporo energii w porównaniu do poprzednich dni. Dziś mam zamiar spakować walizkę na tyle na ile się da i posprzątać do końca w szafach, przygotować rzeczy do wyniesienia do piwnicy. Mam pół sypialni zagracone różnymi rzeczami i muszą do jutra zniknąć, bo przychodzi Pani posprzątać mieszkanie... ja się już do tego nie nadaję
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 10:19   #2423
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Czaro_dziejka gratuluję zdobnego synka Oby tak dalej

za wizyty czekamy na informacje.
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 10:28   #2424
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Hej

Annapolis powodzenia dzisiaj! Trzymamy mocno kciuki 😘

I kciuki za wizyty!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 10:49   #2425
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
I tak sie zastanawiam, ze na te wizytę tez pasuje zrobic mofro i mocz, a nie dostałam zadnej karteczki ze skierowaniem
A ja już mam nie robić i taki smuteczek poczułam, że już na wylocie jestem, nawet lekarz mnie już nie chce widzieć

Cytat:
Napisane przez annapolis Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymajcie kciuki za mnie i małego, aby wszystko się jutro udało. Jeszcze godzinka i idę spać, bo wcześnie rano pobudka.
Kciuki za was, żebyście się bez problemu jutro witali

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
U mnie nocna zmiana slaba bo tylko raz wstalam i od razu zasnelam. Zreszta fajne mialam sny. M.in ze urodzilam w czwartek i rozmawialam z mama ze w poniedzialek wyjde do domu. I ze porod byl szybki i sprawny oby sie spelnilo
Żeby się wyśniło

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
W ogole zauwazylam ze w nocy lapie mnie bol brzucha po sikaniu. Tzn ten miesiaczkowy bol. Jak oproznie pecherz to tak jakby macica miala wiecej miejsca i sobie trenowala. Polozna tez mi mowila ze po porodzie trzeba czesto chodzic siku zeby macica nie byla uciskana przez pecherz i sie mogla obkurczac...
Jak nagromadzę siku, to też tak mam, też w dzień

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam wizyte i ktg to zobaczymy co mi pani doktor powie na temat potencjalnego porodu jutro badz 17.03 jeszcze wczoraj babcia dzwonila ze w sumie fajnie jakby maly sie urodzil tak kolo 10.03. Kazdy ma jakies oczekiwania byle nie 11.03, wtedy bede zaciskac nogi
Co jest złego w 11.03? Oprócz tego, że sklepy zamknięte, bo to termin jeszcze w moim zakresie

Cytat:
Napisane przez Domi_001 Pokaż wiadomość
Mi doktor powiedzial na obchodzie ze w przyszlym tygodniu rozwiazujemy. Jest swiatelko w tunelu ze niedlugo stad wyjde
Super, już niedługo

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Ojej... ja jeszcze jeżdżę samochodem. Co prawda na krótkich trasach ale nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez... Na szczęście nie mam problemów z jazdą
Nie jeżdżę już jakiś czas, bo mąż się martwi.
Brzuch już blisko kierownicy, więc muszę mu przyznać rację, że nie ma co kusić losu.

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dopiero do domu wróciłam. Byliśmy odwieźć młodego do przedszkola i w mieście z mężem załatwić parę spraw. I kupilismy jednak stojak pod wanienke. Będzie wygodniej kąpać małą.
Muszę się pochwalić, bo się udusze W przedszkolu co jakiś czas robią dzieciom diagnozy pedagogiczne i psychologiczne. No i pani pedagog wychwalila na maksa mojego synka. Jest najlepszym dzieckiem w całej placówce jeśli chodzi o język angielski i francuski. A jest w najmłodszej grupie. Potwierdziło to dwóch niezależnych lektorów , którzy prowadzą u nich zajęcia. Wiem, ze to może się jeszcze 100 razy zmienić ale jestem taka dumna z niego
Fakt, ze to przedszkole językowe i zajęcia mają codziennie prowadzone tylko w danym języku, lektorzy nie mówią do dzieci po polsku, ale podobno widać, ze mój młody łapie od razu
Chwal się, chwal Ja w ogóle nie mam predyspozycji językowych, więc zawsze zazdroszczę To jest świetne, że synek ma taką lekkość

Gdzie to legendarne wysypianie się przed porodem? Wróżąc z pogorszenia jakości snu wynika, że albo powinnam urodzić tydzień temu, albo że prędko nie urodzę.
Jest mi tak gorąco w nocy, a mąż z kolei jak ma napięcie, to potrzebuje się przytulać. Ja zwiewam już na sam brzeg łóżka, co i tak mało daje. Jak dziś będzie się przyklejał, to już mu strzelę , bo to już któraś noc z kolei.
Jeszcze cały zadowolony, bo rzekomo przestałam chrapać. Coś mi się wydaje, ze on po prostu śpi jak kamień, a rano mnie ściemnia, że miał taką ciężką noc
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 11:04   #2426
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
A ja już mam nie robić i taki smuteczek poczułam, że już na wylocie jestem, nawet lekarz mnie już nie chce widzieć


Kciuki za was, żebyście się bez problemu jutro witali


Żeby się wyśniło


Jak nagromadzę siku, to też tak mam, też w dzień


Co jest złego w 11.03? Oprócz tego, że sklepy zamknięte, bo to termin jeszcze w moim zakresie


Super, już niedługo


Nie jeżdżę już jakiś czas, bo mąż się martwi.
Brzuch już blisko kierownicy, więc muszę mu przyznać rację, że nie ma co kusić losu.


Chwal się, chwal Ja w ogóle nie mam predyspozycji językowych, więc zawsze zazdroszczę To jest świetne, że synek ma taką lekkość

Gdzie to legendarne wysypianie się przed porodem? Wróżąc z pogorszenia jakości snu wynika, że albo powinnam urodzić tydzień temu, albo że prędko nie urodzę.
Jest mi tak gorąco w nocy, a mąż z kolei jak ma napięcie, to potrzebuje się przytulać. Ja zwiewam już na sam brzeg łóżka, co i tak mało daje. Jak dziś będzie się przyklejał, to już mu strzelę , bo to już któraś noc z kolei.
Jeszcze cały zadowolony, bo rzekomo przestałam chrapać. Coś mi się wydaje, ze on po prostu śpi jak kamień, a rano mnie ściemnia, że miał taką ciężką noc
Teoretycznie nic ale to będzie pierwsza rocznica śmierci mojego dziadka i nie chciałabym czuć takiego.... "zastąpienia". A z drugiej strony, może byłby to znak od dziadka że czuwa

Jestem beznadziejna, czeka na mnie paczka w paczkomacie z kosmetykami a teraz jeszcze kliknęłam koszulę i trzy pary butów :/ ale policzyłam że przecież za 9 dni wypłata a mam jeszcze zapas hajsu na koncie

Aha i oświadczam że sen o porodzie w czwartek snem ale jutro przed 12 nie rodzę bo mi kosmetyczka przełożyła wizytę na jutro :P

Edytowane przez asiula1306
Czas edycji: 2018-02-28 o 11:06
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 11:25   #2427
Wilanka
Rozeznanie
 
Avatar Wilanka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 814
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cześć

Annapolis, trzymam za Was kciuki

Za wszystkie dzisiejsze wizyty również

Nadalka, super, że jednak wszystko ok

Dzięki za info o telefonach

U nas noc masakra, córka cały czas kaszlała i jeszcze stan podgorączkowy miała i płakała i jęczała

Byłam dziś zrobić morfologie na jutrzejszą wizytę. Też jeżdżę samochodem jeszcze. Póki czuję się na siłach to będę dalej.
Dzisiaj licząc z om u mnie 39+0. Oznak zbliżającego się porodu zero :p
Wilanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 11:30   #2428
punamama
Rozeznanie
 
Avatar punamama
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 897
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
A co zrobilas ze sa takie blyszczace? Mi pani dr wczoraj mówiła ze lepiej nawet bezbarwnym nie malowac

Kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To tylko odżywka. Jak poczuje, że rodze to zmyje zmywaczem i po sprawie . Musze je jakos odbudowac po tej hybrydzie


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Karol - 05.01.2014
punamama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 11:39   #2429
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez ScarlettO Pokaż wiadomość
no ja mam nadzieję, że urodzę najpóźniej w przyszłym tygodniu


super, że to był tylko błąd pomiaru

ja w ogóle straciłam apetyt, mniej jem niż przez cała ciąże.


powodzenia

chyba każda chciałaby być te terminowe 3 dni w szpitalu i do domckiu




o to ja jeżdżę do końca podkład podłożony, pas dla ciężarnych jest, dobrze się czuję i jeżdżę a torba do szpitala ze mną w bagażniku bo samochód jest zawsze ze mną, a ja nie zawsze jestem w domu


o to super

hej
ja dziś na zajęciach... a tak mi się nie chciało
w ogóle w szoku jestem, zamawiałam laktator i inhalator w pon, a wczoraj już były w koncu kupiłam medele swing musze wyparzyć.

a co do wizyty, to wszystko pozamykane. kolejna w sobotę i w dniu tp. choć zarówna i ja i lekarz mamy nadzieję, że spotkamy się jak już tylko w sobotę a ja najchętniej rodziłabym od nocy z soboty na niedzielę, bo na sobotę jeszcze z przyjaciółką się umówiłam i chciałabym, aby doszło do tego spotkania
Ja się wczoraj zmobilizowalam do wyparzenia, a właściwie to Lunak mnie zmobilizowala 😎 już teraz dosłownie wszystko gotowe
Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dopiero do domu wróciłam. Byliśmy odwieźć młodego do przedszkola i w mieście z mężem załatwić parę spraw. I kupilismy jednak stojak pod wanienke. Będzie wygodniej kąpać małą.
Muszę się pochwalić, bo się udusze W przedszkolu co jakiś czas robią dzieciom diagnozy pedagogiczne i psychologiczne. No i pani pedagog wychwalila na maksa mojego synka. Jest najlepszym dzieckiem w całej placówce jeśli chodzi o język angielski i francuski. A jest w najmłodszej grupie. Potwierdziło to dwóch niezależnych lektorów , którzy prowadzą u nich zajęcia. Wiem, ze to może się jeszcze 100 razy zmienić ale jestem taka dumna z niego
Fakt, ze to przedszkole językowe i zajęcia mają codziennie prowadzone tylko w danym języku, lektorzy nie mówią do dzieci po polsku, ale podobno widać, ze mój młody łapie od razu


Co do jazdy samochodem, to ja jezdze nadal. Jeśli się dobrze czuje, refleks tez mam ok to nie widzę przeciwskazań.

Kciuki za wizyty!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czaro_dziejkoo, duma pewnie Cię rozpiera!! I słusznie 😘😚😙 gratulacje!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 11:47   #2430
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

czarodziejka - jaki zdolny synek! Chyba bym pękła z dumy! I zazdroszczę mega - dla mnie zawsze nauka języków to było coś strasznego

parapet - ja mam odsuniety fotel dość daleko więc jest ok. A jeżdżę tylko na krótkie trasy jak jestem sama. Jak jest mąż to on zawsze prowadzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-23 23:44:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.