Lutówki 2017 ❤ - część V - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-28, 08:29   #3961
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Eyo uważaj, na necie jest mnóstwo filmików z kamer niań elektronicznych, jak sprytne dzieci uciekają z łóżeczek

Cukier w rodzynkach to jeszcze nie biały cukier, więc spoko, ale dalej jest dla mnie zagadką, dlaczego im to dano. W ogóle poprosiłam, o menu Niny, bo chcę wiedzieć, co je i dyrektorka ma mi przesłać miesięczne zestawienie dań dla diety bez białka mleka krowiego.

Poza tym Nina, o ile nie męczy jej katar i nie dostała czegoś niedobrego, czego nie chcą zjeść też inne dzieci, to je wszystko, a w domu foszki...
Ja Kacprowi rodzynki dawałam najpierw leżały trochę we wrzątku, żeby były mięciutkie, a potem kroiłam na plasterki. Kilka tak pociumkał

Co do jedzenia wszystkiego a w domu strojenia fochów - to może tak działa psychologia tłumu inne dzieci jedzą to jem i ja ?

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Dzien dobry. U nas ostatnio wzglednie dobrze. Karol idzie na rekord z kupami

Dzisiaj odbieram Ale ze szkoly i idziemy do jej kolezanki. Musze Karolowi jakies jedzonko wziac. I zupe ugotowac, a nie mam pomyslu. Cos z burakiem chyba. Chleb mi sie piecze wlasnie to wezme zamiast ciastek�� oni odzywiaja sie zdecydowanie inaczej niz my ale moze jakos przezyja chleb z ziarnami, tymbardziej ze jest przepyszny.
Wczoraj mialam dzien podgrzanego trupa, takie mialam niskie ciśnienie ze ledwo stalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie wiem jak Ty dom, dwójkę dzieci, męża i jeszcze obiady i chleby i imprezy ogarniasz :P Jesteś perfekcyjną Panią domu

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

U nas wczoraj mały wypadek - Kacper podczas raczkowania rozpłaszczył się na podłodze. Jak podniosłam to krew się lała - myślałam że zęby wybił, ale całe szczęscie nie. Dostał pierś to sie uspokoił


Poza tym się pochwalę, że moje dziecko chyba rozróżnia kolory. Leżały trzy piłeczki
: żółta, niebieska i czerwona. Mówię do niego : daj mi niebieską piłeczkę - dostałam niebieską, daj mi czerwoną - dostałam czerwoną potem jeszcze raz spróbowałam z klockami - też bez pomyłki. Ale ciekawe czy to nie przypadek. Jakoś za mały sie wydaje na takie rzeczy. Albo to zasługa książeczki o małej białej rybce, która zgubiła mamę, a która katujemy (książeczkę, nie rybkę) kilka razy dziennie od kilku miesięcy.
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 08:34   #3962
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez sonia_n Pokaż wiadomość
Ja Kacprowi rodzynki dawałam najpierw leżały trochę we wrzątku, żeby były mięciutkie, a potem kroiłam na plasterki. Kilka tak pociumkał

Co do jedzenia wszystkiego a w domu strojenia fochów - to może tak działa psychologia tłumu inne dzieci jedzą to jem i ja ?

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------



Ja nie wiem jak Ty dom, dwójkę dzieci, męża i jeszcze obiady i chleby i imprezy ogarniasz Jesteś perfekcyjną Panią domu
Jestem mega leniwa pania domu😀 a leniwi ludzie to kreatywni ludzie- juz oni znajda sposob zeby bylo zrobione ale jak najmniejszym wysilkiem
To moj pierwszy chleb od daaawna. Ale takiego smaka na niego mam ze musze zrobic. Obiad sobie daruje dzisiaj bo Ala zje u kolezanki, Karolowi placuszki bananowe zrobie a maz jest duzy i sobie poradzi I nie jest tak ze ja codziennie wszystko robie. No obiady to tak 95% przypadkow robie i pranie codziennie i odkurzanie ale to mam pralke i robota do odkurzania wiec minimum wysilku. Czasem mam zwyczajnie bajzel choć bardzo tego nie lubie, czasem nie dam rady na spacer isc. A czasem jestem w takiej formie ze pieke ciastka i mam makijaz
Ale niestety moja forma podupada i cos mi sie z rekami dzieje😕 okropnie mnie bola przedramiona, cierpna mi dlonie, palce i rano nie jestem w stanie nozem kroic😕 tak jakby chce cos utrzymac ale rece nie sluchaja i nie daja rady. Ciagle mi cos wypada i tluke talerze. Za tydz w piatek ide do lekarza. Mam nadzieje ze wytrzymam bo juz w nocy mnie bol budzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 08:51   #3963
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez sonia_n Pokaż wiadomość
Ja Kacprowi rodzynki dawałam najpierw leżały trochę we wrzątku, żeby były mięciutkie, a potem kroiłam na plasterki. Kilka tak pociumkał
Tylko co innego dać tak przygotowane, a co innego całe i twarde.

Myślałam, że Ninie idą 3, ale chyba jednak nie. Znów się ślini na potęgę, smarki z nosa lecą i kaszle, jak tylko leży na wznak, ale nie widziałam, żeby coś się chciało wybić.
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 09:05   #3964
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Tylko co innego dać tak przygotowane, a co innego całe i twarde.

Myślałam, że Ninie idą 3, ale chyba jednak nie. Znów się ślini na potęgę, smarki z nosa lecą i kaszle, jak tylko leży na wznak, ale nie widziałam, żeby coś się chciało wybić.
zgadzam sie z Tobą. Nie powinny tak podawać w żłobku. Można się zakrztusić.

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Jestem mega leniwa pania domu😀 a leniwi ludzie to kreatywni ludzie- juz oni znajda sposob zeby bylo zrobione ale jak najmniejszym wysilkiem
To moj pierwszy chleb od daaawna. Ale takiego smaka na niego mam ze musze zrobic. Obiad sobie daruje dzisiaj bo Ala zje u kolezanki, Karolowi placuszki bananowe zrobie a maz jest duzy i sobie poradzi I nie jest tak ze ja codziennie wszystko robie. No obiady to tak 95% przypadkow robie i pranie codziennie i odkurzanie ale to mam pralke i robota do odkurzania wiec minimum wysilku. Czasem mam zwyczajnie bajzel choć bardzo tego nie lubie, czasem nie dam rady na spacer isc. A czasem jestem w takiej formie ze pieke ciastka i mam makijaz
Ale niestety moja forma podupada i cos mi sie z rekami dzieje😕 okropnie mnie bola przedramiona, cierpna mi dlonie, palce i rano nie jestem w stanie nozem kroic😕 tak jakby chce cos utrzymac ale rece nie sluchaja i nie daja rady. Ciagle mi cos wypada i tluke talerze. Za tydz w piatek ide do lekarza. Mam nadzieje ze wytrzymam bo juz w nocy mnie bol budzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koniecznie do lekarza, może jakiś nerw uciska ?
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 09:37   #3965
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Anolta, zazdroszczę zaplanowanych wakacji!

My jak narazie planów na wakacje nie mamy. Póki co, zaplanowany mamy wyjazd na Wielkanoc w Bieszczady i tydzień później jedziemy do Krynicy ze znajomymi na 4 dni.
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 10:10   #3966
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Eyo

Poza tym Nina, o ile nie męczy jej katar i nie dostała czegoś niedobrego, czego nie chcą zjeść też inne dzieci, to je wszystko, a w domu foszki...
Kochana, to jest norma. U nas jest tak od poczatku jak zaczal sie zlobek. I to je takie wydziwnione rzeczy ze ja bym w ogole nie wymyslila takich ugotowac. A wczoraj zrobil scene o mus z moreli.

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Dzien dobry. U nas ostatnio wzglednie dobrze. Karol idzie na rekord z kupami

Dzisiaj odbieram Ale ze szkoly i idziemy do jej kolezanki. Musze Karolowi jakies jedzonko wziac. I zupe ugotowac, a nie mam pomyslu. Cos z burakiem chyba. Chleb mi sie piecze wlasnie to wezme zamiast ciastek😛 oni odzywiaja sie zdecydowanie inaczej niz my ale moze jakos przezyja chleb z ziarnami, tymbardziej ze jest przepyszny.
Wczoraj mialam dzien podgrzanego trupa, takie mialam niskie ciśnienie ze ledwo stalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hahahaha wybacz, ale tekst swietny, mam nadzieje, ze sie lepiej czujesz.

Cytat:
Napisane przez sonia_n Pokaż wiadomość
Ja Kacprowi rodzynki dawałam najpierw leżały trochę we wrzątku, żeby były mięciutkie, a potem kroiłam na plasterki. Kilka tak pociumkał

Co do jedzenia wszystkiego a w domu strojenia fochów - to może tak działa psychologia tłumu inne dzieci jedzą to jem i ja ?

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------



Ja nie wiem jak Ty dom, dwójkę dzieci, męża i jeszcze obiady i chleby i imprezy ogarniasz :P Jesteś perfekcyjną Panią domu

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

U nas wczoraj mały wypadek - Kacper podczas raczkowania rozpłaszczył się na podłodze. Jak podniosłam to krew się lała - myślałam że zęby wybił, ale całe szczęscie nie. Dostał pierś to sie uspokoił


Poza tym się pochwalę, że moje dziecko chyba rozróżnia kolory. Leżały trzy piłeczki
: żółta, niebieska i czerwona. Mówię do niego : daj mi niebieską piłeczkę - dostałam niebieską, daj mi czerwoną - dostałam czerwoną potem jeszcze raz spróbowałam z klockami - też bez pomyłki. Ale ciekawe czy to nie przypadek. Jakoś za mały sie wydaje na takie rzeczy. Albo to zasługa książeczki o małej białej rybce, która zgubiła mamę, a która katujemy (książeczkę, nie rybkę) kilka razy dziennie od kilku miesięcy.
Juz chcialam dzwonic na policje
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 10:13   #3967
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Sponsor wczorajszej histerii się pojawił - lewa górna jedynka na wierzchu, w sumie 5 sztuk już. Leci teraz jeszcze górna lewa dwójka do kompletu.

Nadia wstała dzisiaj o 07 i właśnie mi padła. Dawno już nie było tak żeby tak szybko poszła spać.

Anolta - Hiszpania uwielbiam

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Eyo uważaj, na necie jest mnóstwo filmików z kamer niań elektronicznych, jak sprytne dzieci uciekają z łóżeczek

Cukier w rodzynkach to jeszcze nie biały cukier, więc spoko, ale dalej jest dla mnie zagadką, dlaczego im to dano. W ogóle poprosiłam, o menu Niny, bo chcę wiedzieć, co je i dyrektorka ma mi przesłać miesięczne zestawienie dań dla diety bez białka mleka krowiego.

Poza tym Nina, o ile nie męczy jej katar i nie dostała czegoś niedobrego, czego nie chcą zjeść też inne dzieci, to je wszystko, a w domu foszki...
póki co jeszcze nogą nie sięga do barierki ale dużo jej nie brakuje (bez problemu podnosi nogę powyżej linii bioder) z jednej strony na stronach montessorii odstawianie takich łóżeczek niemowlęcych koło roku to standard ale z drugiej strony to mój dom nie jest jeszcze gotowy na dziecko, które mogłoby w nocy wstać i iść na spacer - muszę podkręcać jeszcze parę mebli do ścian, dokupić barierek na schody...

u nas w żłobku jest o tyle fajnie, że tygodniówka z posiłkami zawsze wisi na wierzchu, są wypisane alergeny dla danych posiłków itd. więc zawsze mogę sobie spojrzeć i w razie czego poprosić żeby danej rzeczy nie dawały

Cytat:
Napisane przez sonia_n Pokaż wiadomość
Ja Kacprowi rodzynki dawałam najpierw leżały trochę we wrzątku, żeby były mięciutkie, a potem kroiłam na plasterki. Kilka tak pociumkał

Co do jedzenia wszystkiego a w domu strojenia fochów - to może tak działa psychologia tłumu inne dzieci jedzą to jem i ja ?

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------



Ja nie wiem jak Ty dom, dwójkę dzieci, męża i jeszcze obiady i chleby i imprezy ogarniasz :P Jesteś perfekcyjną Panią domu

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

U nas wczoraj mały wypadek - Kacper podczas raczkowania rozpłaszczył się na podłodze. Jak podniosłam to krew się lała - myślałam że zęby wybił, ale całe szczęscie nie. Dostał pierś to sie uspokoił


Poza tym się pochwalę, że moje dziecko chyba rozróżnia kolory. Leżały trzy piłeczki
: żółta, niebieska i czerwona. Mówię do niego : daj mi niebieską piłeczkę - dostałam niebieską, daj mi czerwoną - dostałam czerwoną potem jeszcze raz spróbowałam z klockami - też bez pomyłki. Ale ciekawe czy to nie przypadek. Jakoś za mały sie wydaje na takie rzeczy. Albo to zasługa książeczki o małej białej rybce, która zgubiła mamę, a która katujemy (książeczkę, nie rybkę) kilka razy dziennie od kilku miesięcy.
za kolory

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Jestem mega leniwa pania domu😀 a leniwi ludzie to kreatywni ludzie- juz oni znajda sposob zeby bylo zrobione ale jak najmniejszym wysilkiem
To moj pierwszy chleb od daaawna. Ale takiego smaka na niego mam ze musze zrobic. Obiad sobie daruje dzisiaj bo Ala zje u kolezanki, Karolowi placuszki bananowe zrobie a maz jest duzy i sobie poradzi I nie jest tak ze ja codziennie wszystko robie. No obiady to tak 95% przypadkow robie i pranie codziennie i odkurzanie ale to mam pralke i robota do odkurzania wiec minimum wysilku. Czasem mam zwyczajnie bajzel choć bardzo tego nie lubie, czasem nie dam rady na spacer isc. A czasem jestem w takiej formie ze pieke ciastka i mam makijaz
Ale niestety moja forma podupada i cos mi sie z rekami dzieje😕 okropnie mnie bola przedramiona, cierpna mi dlonie, palce i rano nie jestem w stanie nozem kroic😕 tak jakby chce cos utrzymac ale rece nie sluchaja i nie daja rady. Ciagle mi cos wypada i tluke talerze. Za tydz w piatek ide do lekarza. Mam nadzieje ze wytrzymam bo juz w nocy mnie bol budzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak Ty jesteś leniwa to ja nie wiem co ja jestem
za lekarza, oby to nie było nic poważnego

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Anolta, zazdroszczę zaplanowanych wakacji!

My jak narazie planów na wakacje nie mamy. Póki co, zaplanowany mamy wyjazd na Wielkanoc w Bieszczady i tydzień później jedziemy do Krynicy ze znajomymi na 4 dni.
my z TZ już z pół roku się na jakiś weekend wybieramy i się wybrać nie możemy jak tak dalej pójdzie to pewnie dopiero we wrześniu gdzieś pojedziemy
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-28, 10:23   #3968
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Minula ja już pół roku bez mięsa, możesz być dumna ze mnie

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Eyo uważaj, na necie jest mnóstwo filmików z kamer niań elektronicznych, jak sprytne dzieci uciekają z łóżeczek

Cukier w rodzynkach to jeszcze nie biały cukier, więc spoko, ale dalej jest dla mnie zagadką, dlaczego im to dano. W ogóle poprosiłam, o menu Niny, bo chcę wiedzieć, co je i dyrektorka ma mi przesłać miesięczne zestawienie dań dla diety bez białka mleka krowiego.

Poza tym Nina, o ile nie męczy jej katar i nie dostała czegoś niedobrego, czego nie chcą zjeść też inne dzieci, to je wszystko, a w domu foszki...
O tak, koniecznie poproś o jadłospis to nie będzie niepotrzebnych nieporozumień. U nas zawsze w piątki już wisiał cały jadłospis na kolejny tydzień na tablicy ogłoszeń.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Anolta, zazdroszczę zaplanowanych wakacji!

My jak narazie planów na wakacje nie mamy. Póki co, zaplanowany mamy wyjazd na Wielkanoc w Bieszczady i tydzień później jedziemy do Krynicy ze znajomymi na 4 dni.
A może tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? A tak na serio to nigdy tam nie byłam, ale będę!
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 10:26   #3969
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Dzień dobry.

Ja czuję się jeszcze gorzej niż wczoraj. Zatoki gardło. A Hani w nocy karat się zaczął. Dziś już smarki po kolana
Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Wlasnie dalam Luce inny mus do jogirtu niz zwykle. Tak wyje ze caly czas sie nie moze uspokoic. Histeria normalnie, zachodzenie sie placzem, caly czerwony, lzy, normalnie jak bym go biła. Mam dosyc.

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość

Zdecydowaliśmy z przyjaciółmi o kierunku wakacji w tym roku. Będzie to Hiszpania. Bilety kupione, udało nam się kupić w atrakcyjnej cenie. Dom tez zarezerwowany. Jupi! 😊
zazdrooooooo
Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Sponsor wczorajszej histerii się pojawił - lewa górna jedynka na wierzchu, w sumie 5 sztuk już. Leci teraz jeszcze górna lewa dwójka do kompletu.
brawo za ząbka
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 10:27   #3970
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Dziewczyny, u Niny też jadłospis na cały tydzień wisi, ale nie wszystkie posiłki się pokrywają, a mała jest jednym z 2 dzieci z dietą specjalną... no tak czy siak, zawsze będzie mi lepiej dać znać jak zobaczę, że jest coś dziwnego na liście. Matka wariatka no ale kolejnych rzygów nie mam zamiaru sprzątać w środku nocy przez godzinę

Eyo, u Niny w łóżeczku nie ma wyciąganych szczebelków, więc muszę barierkę dokupić i plan jest taki, że jak dostanę już normalną pensję (co będzie cudowne po tych miedziakach z ZUSu) to za 3-4 miesiące zrobimy projekt szafy w zabudowie do naszej sypialni, z pokoju Niny znikną kartony i zabieram się za urządzenie jej pokoju. Wstawi się tam łóżeczko, kupimy jej jakąś małą szafę, wszystkie meble się poprzykręca do ścian i wtedy podejmiemy próby, żeby zaczęła już sama spać i żeby jej pokój był miejscem na zabawki Także liczę, że w wakacje się z tym wszystkim wyrobimy.
No chyba, że wygram miliony monet, to polecę na żywioł
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 10:30   #3971
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Dzien dobry z tego co kojarze to Ala obudzila się na mleczko o połnocy i dopiero o 8 mam podsuniete łóżko do sciany na ktorej jest okno i Ala wczoraj weszla na parapet dodatkowo bawila sie wczoraj moim telefonem a ja lezalam obok niej. Zaczela sobie nim podrzucac i musialam dostać kantem telefonu pod okiem. Mam pięknego siniaka niczym ofiara przrmocy domowej

Anolta super wakacje będziecie mieć gdzie bedziecie?
Lecimy do Alicane, na lotnisku wypozyczamy samochód na cały tydzień i jedziemy do miasteczka Javea (a Wy gdzie byliście ostatnio?).

My odkąd Antosia się urodziła to nie wyjeżdżaliśmy za granicę, a wcześniej tylko z biur podróży, a teraz stwierdziliśmy,że koniec, poznajemy świat na własną rękę, będzie taniej i ciekawiej Teraz zapłacilismy za lot, za dwa miesiące trzeba bedzie zapłacić za dom, a potem uzbierać kieszonkowe, także wydatki nam sie rozłożą w czasie.Będziemy mieć samochód także zwiedzimy sobie trochę. No i piękny dom w hiszpańskim styleu z basenem dla 3 par i 5 dzieci za taką cenę, że tyle samo bym płaciła za tygidniowy pobyt w drewnianym domku nad polskim morzem. Myślę, że bedzie super i damy radę
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-28, 10:34   #3972
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Lecimy do Alicane, na lotnisku wypozyczamy samochód na cały tydzień i jedziemy do miasteczka Javea (a Wy gdzie byliście ostatnio?).

My odkąd Antosia się urodziła to nie wyjeżdżaliśmy za granicę, a wcześniej tylko z biur podróży, a teraz stwierdziliśmy,że koniec, poznajemy świat na własną rękę, będzie taniej i ciekawiej Teraz zapłacilismy za lot, za dwa miesiące trzeba bedzie zapłacić za dom, a potem uzbierać kieszonkowe, także wydatki nam sie rozłożą w czasie.Będziemy mieć samochód także zwiedzimy sobie trochę. No i piękny dom w hiszpańskim styleu z basenem dla 3 par i 5 dzieci za taką cenę, że tyle samo bym płaciła za tygidniowy pobyt w drewnianym domku nad polskim morzem. Myślę, że bedzie super i damy radę
Super się zapowiada, aż Wam zazdroszczę Hiszpania jest piękna Ja za to nigdy nie leciałam z biurem podróży, zawsze wszystko ogarniamy sami
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 10:34   #3973
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Minula ja już pół roku bez mięsa, możesz być dumna ze mnie

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------



O tak, koniecznie poproś o jadłospis to nie będzie niepotrzebnych nieporozumień. U nas zawsze w piątki już wisiał cały jadłospis na kolejny tydzień na tablicy ogłoszeń.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------



A może tak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady? A tak na serio to nigdy tam nie byłam, ale będę!
Ja Bieszczady odwiedzam często, ale co się dziwić jak mam niecałe 200km w jedną stronę
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 10:38   #3974
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Jesteśmy po adaptacji. Byłyśmy razem godzinę. Tzn razem, ale osobno. Marysia poszła do cioci na ręce i potem do zabawek. Mało zwracała na mnie uwagę. Cała jestem zestresowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 10:39   #3975
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Dziewczyny, u Niny też jadłospis na cały tydzień wisi, ale nie wszystkie posiłki się pokrywają, a mała jest jednym z 2 dzieci z dietą specjalną... no tak czy siak, zawsze będzie mi lepiej dać znać jak zobaczę, że jest coś dziwnego na liście. Matka wariatka no ale kolejnych rzygów nie mam zamiaru sprzątać w środku nocy przez godzinę

Eyo, u Niny w łóżeczku nie ma wyciąganych szczebelków, więc muszę barierkę dokupić i plan jest taki, że jak dostanę już normalną pensję (co będzie cudowne po tych miedziakach z ZUSu) to za 3-4 miesiące zrobimy projekt szafy w zabudowie do naszej sypialni, z pokoju Niny znikną kartony i zabieram się za urządzenie jej pokoju. Wstawi się tam łóżeczko, kupimy jej jakąś małą szafę, wszystkie meble się poprzykręca do ścian i wtedy podejmiemy próby, żeby zaczęła już sama spać i żeby jej pokój był miejscem na zabawki Także liczę, że w wakacje się z tym wszystkim wyrobimy.
No chyba, że wygram miliony monet, to polecę na żywioł
a no chyba, że tak z tą dietą

my to chyba mamy to samo łóżeczko z Ikei bo u mnie też nie ma wyjmowanych szczebelków kochana, za miliony monet to ja bym tam zaszalała ale generalnie to marzy mi się takie łóżeczko domek, najlepiej spore żebym w razie "w" mogłam się na nim położyć z małą albo ja albo TZ - martwi mnie tylko to przykręcanie mebli bo najchętnie to bym jej tam wstawiła kallaxa z ikei z 4 połkami w poziomie i tyle ale póki co potrzebuje tam i komodę i coś na rzeczy do przewijania itd.

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Lecimy do Alicane, na lotnisku wypozyczamy samochód na cały tydzień i jedziemy do miasteczka Javea (a Wy gdzie byliście ostatnio?).

My odkąd Antosia się urodziła to nie wyjeżdżaliśmy za granicę, a wcześniej tylko z biur podróży, a teraz stwierdziliśmy,że koniec, poznajemy świat na własną rękę, będzie taniej i ciekawiej Teraz zapłacilismy za lot, za dwa miesiące trzeba bedzie zapłacić za dom, a potem uzbierać kieszonkowe, także wydatki nam sie rozłożą w czasie.Będziemy mieć samochód także zwiedzimy sobie trochę. No i piękny dom w hiszpańskim styleu z basenem dla 3 par i 5 dzieci za taką cenę, że tyle samo bym płaciła za tygidniowy pobyt w drewnianym domku nad polskim morzem. Myślę, że bedzie super i damy radę
głupie pytanie może - ale jak robicie z fotelikiem? bo mnie ten temat pod kątem wakacji męczy - generalnie fajnie by było np. pojechać własnym autem do Chorwacji (TZ się marzy) ale nie wiem czy to nie będzie za długa podróż dla małej a znowu samolotem to nie wiem jak ogarnąć kwestie fotelika do auta (bo my też mobilni jesteśmy w wakacje, hotelu używamy głównie jako sypialni)

@Shiruvii
będzie dobrze
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2018-02-28 o 10:41
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 10:40   #3976
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Jesteśmy po adaptacji. Byłyśmy razem godzinę. Tzn razem, ale osobno. Marysia poszła do cioci na ręce i potem do zabawek. Mało zwracała na mnie uwagę. Cała jestem zestresowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo, całkiem dobry początek. Dasz radę mama
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 10:51   #3977
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a no chyba, że tak z tą dietą

my to chyba mamy to samo łóżeczko z Ikei bo u mnie też nie ma wyjmowanych szczebelków kochana, za miliony monet to ja bym tam zaszalała ale generalnie to marzy mi się takie łóżeczko domek, najlepiej spore żebym w razie "w" mogłam się na nim położyć z małą albo ja albo TZ - martwi mnie tylko to przykręcanie mebli bo najchętnie to bym jej tam wstawiła kallaxa z ikei z 4 połkami w poziomie i tyle ale póki co potrzebuje tam i komodę i coś na rzeczy do przewijania itd.



głupie pytanie może - ale jak robicie z fotelikiem? bo mnie ten temat pod kątem wakacji męczy - generalnie fajnie by było np. pojechać własnym autem do Chorwacji (TZ się marzy) ale nie wiem czy to nie będzie za długa podróż dla małej a znowu samolotem to nie wiem jak ogarnąć kwestie fotelika do auta (bo my też mobilni jesteśmy w wakacje, hotelu używamy głównie jako sypialni)

@Shiruvii
będzie dobrze
Fotelik bierzesz swoj i nadajesz jako bagaz albo wypozyczasz auto z fotelikiem juz.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 11:04   #3978
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a no chyba, że tak z tą dietą

my to chyba mamy to samo łóżeczko z Ikei bo u mnie też nie ma wyjmowanych szczebelków kochana, za miliony monet to ja bym tam zaszalała ale generalnie to marzy mi się takie łóżeczko domek, najlepiej spore żebym w razie "w" mogłam się na nim położyć z małą albo ja albo TZ - martwi mnie tylko to przykręcanie mebli bo najchętnie to bym jej tam wstawiła kallaxa z ikei z 4 połkami w poziomie i tyle ale póki co potrzebuje tam i komodę i coś na rzeczy do przewijania itd.



głupie pytanie może - ale jak robicie z fotelikiem? bo mnie ten temat pod kątem wakacji męczy - generalnie fajnie by było np. pojechać własnym autem do Chorwacji (TZ się marzy) ale nie wiem czy to nie będzie za długa podróż dla małej a znowu samolotem to nie wiem jak ogarnąć kwestie fotelika do auta (bo my też mobilni jesteśmy w wakacje, hotelu używamy głównie jako sypialni)

@Shiruvii
będzie dobrze
Wypozyczyny foteliki razem z samochodem, ale wiadomo, ze axkid to nie będzie. Można jeszcze nadać na lotnisku.

Eyo zobacz łóżko "kura" z Ikei i inspiracje na pinterescie. Jest tanie, można je przerobić na domek, dziecko może spać nisko, a jak będzie starsze to można zmienić i będzie wyżej, a na dole przestrzeń do zabawy. My chyba je kupimy 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 11:16   #3979
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Fotelik bierzesz swoj i nadajesz jako bagaz albo wypozyczasz auto z fotelikiem juz.
no mówiłam - głupie pytanie

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Wypozyczyny foteliki razem z samochodem, ale wiadomo, ze axkid to nie będzie. Można jeszcze nadać na lotnisku.

Eyo zobacz łóżko "kura" z Ikei i inspiracje na pinterescie. Jest tanie, można je przerobić na domek, dziecko może spać nisko, a jak będzie starsze to można zmienić i będzie wyżej, a na dole przestrzeń do zabawy. My chyba je kupimy 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no właśnie to branie fotela z autem mi średnio leżało bo tam pewnie byle co wsadzają - ale z tym nadaniem na lotnisku to dobra opcja

wczoraj właśnie kurę oglądałam bo wcześniej myślałam, że ono tylko takie piętrowe jest a tu się okazało, że i domek można z niego zmajstrować
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-28, 11:31   #3980
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
U nas noc przespana. Katar praktycznie już u niej brak a i ze mną lepiej. Siedzimy jeszcze dzisiaj w domu. pomijam w ogóle to ile cukru jest w takiej ilości rodzynek, nic dziwnego, że się Nince brzuszek zbuntowałSuper, że nocka udana. Widzę, że druga himalaistka na wątku się szykuje

Ja powoli myślę o innym rozwiązaniu do spania bo Nadia kombinuje jak wyjść z łóżeczka i nie chce przegapić momentu w którym wykombinuje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też ostatnio patrzyłam na nowe rozwiązania do spania. Myślałam o lozku-domku, zeby dziecko nisko spalo. Może wtedy udałoby się usypiac Mloda w tym lozku i tam by spala (chociaż część nocy). Z tym, ze wiaze się to ze zmianami w domu, a na to tez nie jesteśmy gotowi. Tzn TZ nie jest i jestesmy skonfliktowani na tym polu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 11:33   #3981
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Nadrobie Was wieczorem. Dziewczyny mam pytanie ( ja jestem panikara i juz swiruje ).
Wczoraj robilam Nadii warzywa na parze w tym fasolke. Dzis rano zobaczylam, ze w opakowaniu jest plesn. Wczoraj jak kroilam przed wlozeniem do garnka, nic nie bylo. Czy moze cos sie stac? Dzis kupa normalna, bolesci brzucha nie ma. Czy powinnam jechac do lekarza? I co zrobic z tym garnkiem na pare? Trzeba go jakos "odkazic"? Plz pomozcie bo swiruje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 11:43   #3982
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Nadia poszła spać o 11. Ciągle śpi. Jadła dzisiaj tylko mleko o 08:30 i chrupka kukurydzianego bo usnęła na mnie zanim zjadła drugie śniadanie...

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio patrzyłam na nowe rozwiązania do spania. Myślałam o lozku-domku, zeby dziecko nisko spalo. Może wtedy udałoby się usypiac Mloda w tym lozku i tam by spala (chociaż część nocy). Z tym, ze wiaze się to ze zmianami w domu, a na to tez nie jesteśmy gotowi. Tzn TZ nie jest i jestesmy skonfliktowani na tym polu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to w ogóle nie wiem jak się do tych zmian zabrać. Sypialnia nasz i młodej jest na piętrze z którego są schody na parter i jeszcze na strych --> dwie barierki potrzebne (póki co mam barierkę tylko na parterze bo jak jesteśmy na górze to zamykam po prostu drzwi do pokoju a na dole jest otwarta kuchnia i jadalnia), jest też garderoba z przesuwanymi drzwiami więc trzeba by to zabezpieczyć. Poza tym meble (głównie w pokoju młodej bo w naszym to komody są tak ciężkie, że ja bym usiadła na otwarte szufladzie i by nie drgnęła) trzeba by poprzykręcać no i nad jakimś światłem pomyśleć żeby Nadia się nie wywaliła o progi /nie uderzyła o metalową barierkę schodów... Jak o tym myślę to sobie wyobrażam, że będę Nadię na rękach nosić przez 5 lat
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2018-02-28 o 11:45
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 11:55   #3983
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
Nadrobie Was wieczorem. Dziewczyny mam pytanie ( ja jestem panikara i juz swiruje ).
Wczoraj robilam Nadii warzywa na parze w tym fasolke. Dzis rano zobaczylam, ze w opakowaniu jest plesn. Wczoraj jak kroilam przed wlozeniem do garnka, nic nie bylo. Czy moze cos sie stac? Dzis kupa normalna, bolesci brzucha nie ma. Czy powinnam jechac do lekarza? I co zrobic z tym garnkiem na pare? Trzeba go jakos "odkazic"? Plz pomozcie bo swiruje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak nie dostała biegunki to jest OK, garnek umyj i wygotuj. Do lekarza bym bez objawów nie jechała, bo w sumie co Ci powie, że masz pewnie obserwować Nic jej nie będzie
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 12:01   #3984
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Jak nie dostała biegunki to jest OK, garnek umyj i wygotuj. Do lekarza bym bez objawów nie jechała, bo w sumie co Ci powie, że masz pewnie obserwować Nic jej nie będzie
Nie, kupka normalna dzisiaj. Goraczki ani nic nie ma. Uff, pocieszylas mnie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 12:03   #3985
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Nadia poszła spać o 11. Ciągle śpi. Jadła dzisiaj tylko mleko o 08:30 i chrupka kukurydzianego bo usnęła na mnie zanim zjadła drugie śniadanie...



Ja to w ogóle nie wiem jak się do tych zmian zabrać. Sypialnia nasz i młodej jest na piętrze z którego są schody na parter i jeszcze na strych --> dwie barierki potrzebne (póki co mam barierkę tylko na parterze bo jak jesteśmy na górze to zamykam po prostu drzwi do pokoju a na dole jest otwarta kuchnia i jadalnia), jest też garderoba z przesuwanymi drzwiami więc trzeba by to zabezpieczyć. Poza tym meble (głównie w pokoju młodej bo w naszym to komody są tak ciężkie, że ja bym usiadła na otwarte szufladzie i by nie drgnęła) trzeba by poprzykręcać no i nad jakimś światłem pomyśleć żeby Nadia się nie wywaliła o progi /nie uderzyła o metalową barierkę schodów... Jak o tym myślę to sobie wyobrażam, że będę Nadię na rękach nosić przez 5 lat
Jak dobrze, że kupiliśmy jednopoziomowe mieszkanie
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 12:06   #3986
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
Nie, kupka normalna dzisiaj. Goraczki ani nic nie ma. Uff, pocieszylas mnie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak od wczoraj jest wszystko ok to myślę, że będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że kupiliśmy jednopoziomowe mieszkanie
kup dom mówili, będzie fajnie mówili
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 12:10   #3987
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz cos takiego sie stalo, ale wiecie jak to za pierwszym razem bywa. 😁 Spanikowalam i wyrzucilam wszystko z lodowki. Sama lodowke wypryskalam spray'em antybakteryjnym. Nie bede dzwonic po lekarzach, bo pewnie uznaja mnie za wariata. Dzieki, uspokoilyscie matke - panikare.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 12:10   #3988
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Wiecie co zrobilam? Zamiast pampersa z nocy wrzucic do kosza to wrzucilam go do kosza na bielizne i upralam w pralce. Medal dla mnie prosze.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 12:11   #3989
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Wiecie co zrobilam? Zamiast pampersa z nocy wrzucic do kosza to wrzucilam go do kosza na bielizne i upralam w pralce. Medal dla mnie prosze.
Ja juz raz tak zrobilam 😉

Kiedys kroilam ser zolty i noz wsadzilam do lodowki, a ser na suszarke do garow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-28, 12:19   #3990
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część V

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Wiecie co zrobilam? Zamiast pampersa z nocy wrzucic do kosza to wrzucilam go do kosza na bielizne i upralam w pralce. Medal dla mnie prosze.
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-22 14:17:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.