Walka Z Tłuszczem - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-14, 12:45   #2251
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Walka Z Tłuszczem

A ile masz wzrostu Kaczusiuwawo?I jaki plan odchudzania?
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 12:45   #2252
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Pomożemy Pamiętaj tylko, że nie sama waga się liczy - najważniejsze są centymetry. Napisz ile masz wrostu i jakie wymiary. Tragicznie na pewno nie jest, a za to będzie lepiej Witaj wśród nas!
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 13:16   #2253
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Qrcze ale mialam dzisiaj aerobic w pracy. Normalnie masakra. Na poczatku bylo spokojnie, ale ponzijd moja kolezanka z pokoju poszla do miasta pozalatwiac jakies sprawy i zostalam sama. Musialampokserowac jakies ustawy ( co kartke latalam odbiurka do ksera, bo cos sie zepsulo i zle kserowalo-trzeba bylo kazda kartke klasc osobono, a ustawa ma jjakies 100 stron-krerowalam 3 egzemplarze), automatycznie w tym samym monencie masa telefonow sie rozdzwonila(telefon stoi na biurku kolezanki), obsługa faxu i jeszce mialam napisac sprawozdanie dla szefa- normalnie wsciekli sie na mnie ale jakos sobe poradzilma, a chwile poznije musialam jeecze latac po urzedzie zeby porosnosic ustawy ale juz mam w miare spokojufff przydal mi sie taki "aerobic" a teraz przydalby mi sie jakis maly masaz karku hehe ale nie mam narazie kogo poprosic, ale poznijehihi A teraz ide dalej pracowac do 15 ehhh. Pozdrowka i 3majcie sie cieplutko
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 13:25   #2254
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Ja dzis na basen chyba skocze, moze mi troche humor poprawi...
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 19:16   #2255
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Walka Z Tłuszczem

dziewczyny byłam chora teraz parę dni i przytyłam na jedzeniu mamy moentalnie 2 kg, waże znowu 66 kg załamka, nigdy nie schudne
__________________

Gdy pytasz, wstydzisz się raz; gdy nie wiesz, wstydzisz się całe życie.

Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 19:19   #2256
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Walka Z Tłuszczem

dalej jestem zresztą chora, fatalnie się czuje, powinnam jeść rosół od Mamy a ja tymczasem... myśle o tym żeby nie przytyć tylko eh
__________________

Gdy pytasz, wstydzisz się raz; gdy nie wiesz, wstydzisz się całe życie.

Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 19:36   #2257
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Gradisca najpierw wyzdrowiej! Potem sie martw o zbedne kilogramy- zdrowie przedewszystkim! A wracaj do niego szybciutko

A ja tymczasem zamiast na basen to na rowerku 45 minut przy 25-28km/h a pozniej 15 minut cwiczen na brzuszek. A teraz wrocilam z poltora godzinnego spacereku
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-14, 20:52   #2258
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Wink Dot.: Walka Z Tłuszczem

Gradisca nie przejmuj się tymi kilogramikami-spalisz je jak wyzdrowiejesz.Ja przez dłuuugi czas nie mogłam ćwiczyć,ale teraz to nadrabiam.Ćwiczę już 3 dzień i sprawia mi to dużą frajdę!Dzisiaj do południa spokojna gimnastyka a wieczorem aerobik i rozciąganko z relaksem.
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-15, 07:32   #2259
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Nio, i ja jestem po śniadanku: biała buleczka (tatus zapomnial o grahamce ) z wedlinka i kawalkiem sera, mandarynka i szklanka maslanki. A zaraz do pracy.

Buziaki i powodzenia wzystkim na dzien dzisiejszy
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-15, 09:05   #2260
kaczusiawawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 31
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Hmmm..... mam 166cm w brzuszku (na wysokości pępka) 87cm 5cm pod pępkiem 90 bioderka też 90cm udo 49cm Właśnie chciałam was się zapytac jakie macie sposoby na szybkie chudnięcie (chodzimi o wage i cm) nie uzyskujac efektu jojo.... bardzo prosze o waszą pomoc
kaczusiawawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-15, 18:42   #2261
hamster_killer
Zakorzenienie
 
Avatar hamster_killer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 193
GG do hamster_killer
Dot.: Walka Z Tłuszczem

ech...ja dzisiaj sobie całkowicie odpuściłam - imieninki mojej mamy, więc wręcz nie byłam w stanie sie ograniczac :P A teraz ledwo moge sie ruszac z przejedzenia :P od jutra obiecuje poprawe... ;-)
hamster_killer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-15, 21:06   #2262
gava
Raczkowanie
 
Avatar gava
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 440
Dot.: Walka Z Tłuszczem

kaczusiawawa...to nie jest mozliwe,zebys miala 166 cm w brzuszku...chyba,że w jakiejś megaciąży jesteś:P
a ja tak z innej beczki...bo mnie coś dzisiaj zainteresowało...przed chwilą wracałam ze spotkania z kumpelami, no i jak się miałyśmy rozchodzić z jedną koleżanką do swoich domów przechodziło obok dwóch facetów i usłyszałyśmy fragment ich rozmowy chcąc nie chcąc..snuli sobie takie refleksje na temat jak wygląda udana niedziela...no i jeden mówi do drugiego"niedziela to jest fajna jak się dobrej whisky napijesz i fajną dupę zreżniesz...a nie ludzie siedzą, pierdzą i gapią się w telewizor...."nie wiem co było dalej..i chyba nie chce wiedzieć...wybuchnęłyśmy z kumpelą śmiechem...ale tak się zastanawiam...czy wszyscy faceci myślą w ten sposób?bo jak tak...to ja wolę niedzielę spędzać przed tv..
gava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-15, 21:49   #2263
*beatriz*
Raczkowanie
 
Avatar *beatriz*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: królewskie miasto :*
Wiadomości: 471
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Matko dziewczyny jak czytam tu posty,to płakać mi się chce z żalu nad sobą... macie w sobie tyle zaparcia,a ja 2dni temu postanowilam sie odchudzac i lipa... nic,po prostu nic mi nie wychodzi. zwlaszcza jak w domu jest tyle pyszności! prosze o mobilizacje-musze byc szczuplejsza,bo tańczę i nie mogę być słonicą! mam 166cm wzrostu i moim największym problemem jest brzuch,bo jeśli chodzi o tyłek i biust,to ich nie mam wcale...uda też mi trochę przywaliły ostatnio,ale powiedzmy,że ujdą ważę 56kg, ogólnie ludzie uważają,że to nie dużo,ale jestem ogólnie drobna,tylko co z tym brzuchem?To nie wygląda za estetycznie... mam problem z silną wolą,choć raz na jakiś czas potrafię się powstrzymać od jedzenia. Czy mogłybyście mi jakoś pomóc? dziękuję bardzo,zwłaszcza za to,że już jesteście dla mnie jakąś mobilizacją!
__________________
jesteście moim natchnieniem i wsparciem...a ja jestem cholernym leniem..
*beatriz* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-15, 21:50   #2264
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Walka Z Tłuszczem

A ja caly dzien super.... a teraz wrocilam z tesco i wcinam flipsy czekoladowe i maslanke truskawkowa ach, maly grzech a juz mam wyrzuty sumienia

Wszystkie macie pozdrowienia od Akane
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 05:32   #2265
kaczusiawawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 31
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Bardzo przepraszam.... 166cm wzrosty a 87cm w brzuszku.... Troszke mi się pomieszało...
kaczusiawawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 07:27   #2266
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Gradziu, kilogramami nabytymi podczas choroby w ogóle się nie przejmuj. Ja wróciłam po 2-3 tygodniach chorowania do 57 kg z hakiem (a już było przecież 55,4 kg), dzisiaj ważę 56,2 kg - po tygodniu jedzenia zdrowo i ruszania się (i to też nie jakos przesadnie). Jestem przekonana, że ten drugi nadprogramowy kilogram też szybko zrzucę. I że w Twoim przypadku będzie dokładnie tak samo

kaczusiawawa, nie da się niestety szybko schudnąć bez efektu jo-jo. Trzeba nastawić się na walkę długodystansową. I na zmianę trybu życia. Jestem najlepszym przykładem - odchudzam się od początku lipca, od tamtej pory schudłam kilka kilogramów (więc nie jest to zawrotny wynik, przeciętnie kilogram na 2 tygodnie). Sądziłam, że jo-jo mi nie grozi. No i niestety - podczas choroby, która niedawno mnie dopadła, jadłam normalnie (czyli białe pieczywo, posiłki rzadko, za to spore), nie miałam ruchu i proszę - 2 kilogramy mi wróciły. Jeżeli więc chcemy mieć pewnosc, że schudniemy trwale, musimy pogodzić się z tym, że dieta nie jest na tydzień czy miesiąc, ale na całe życie (z drobnymi odstępstwami, np. w weekendy - przy czym na szaleństwa też nie można sobie wówczas pozwolić).
Co do Twoich wymiarów, to są całkiem niezłe. Uda masz szczuplejsze od moich, a jestes sporo wyższa Dziwi mnie tylko ten brzuszek, bo 87 cm to faktycznie sporo. Jedyne, co mogę Ci poradzić, to:
- rezygnację ze słodyczy
- odstawienie napojów gazowanych
- jedzenie posiłków mniejszych, za to często
- zastąpienie białego pieczywa ciemnym
- ograniczenie ziemniaków i makaronów
- ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia
Centymetry z brzucha i z talii spadają stosunkowo szybko w porównaniu do reszty ciała, więc po dwóch tygodniach stosowania się do powyższych rad, powinnas zauważyć efekty. Pamiętaj tylko - żadnego głodzenia się! Spowalnia się wówczas metabolizm i chudnięcie z dnia na dzień staje się trudniejsze. Powodzenia!
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 08:03   #2267
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Ja wczoraj tez mialam w sumie dobryy dzionek i dzisi sie zmierzylam i ruszylo sie wszedzie o 2minilimetyhehe ale dobrze, ze nie poszlo w gore, tylko zwarzyc sie nie moge bo tymczasowo nie mam wagi ale mysle ze jutro bede juz miala hehe. A teraz ide jesc sniadanko a poznije cwiczyc
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 09:34   #2268
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Ja na sniadanie wypilam kubek maslanki truskawkowej i do tego kawalek jablecznika... Mialam zjesc jeszcze jogurt, ale juz zbyt pelna jestem

Czasami mam chwile zwatpienia, ze odchudzam sie tylko dlatego bo nie moge nad niczym innym kontrolowac. Wiem, ze takie myslenia jest bledne, chore i do czego prowadzace. Potem spogladam na moja ulubiona modelke, patrzaca na mnie zdziwionym wzrokiem i jakby chcaca powiedziec: "co Ty myslisz? Przeciez chcesz byc taka jak ja i uda Ci sie to! Tylko wez sie w garsc, a wytrwasz a byc moze bedziemy razem chodzc po wybiegu".

Chyba ogromne dolsko zlapalam
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 10:36   #2269
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Hej Nati nie lam sie. Jestesmy razem i wszystkie damy rade Kazda z nas ma chwile slabosci i zwatpienia ale to przeciez mija wez ciepla kapiel albo idz na spacerek i bedzie ok Jesteśmy Z TOBA!!

A ja na sniadanie zjadlam jajko z niewielka iloscia majonezu i kromke grachama i popilam kawusia Ale niedawno skonczylam ponad pol godzinny "trening" czyli skakanka, hula hop, twister i cwiczonka na brzuch i biust i jestem w miare zadowolona-zobaczymy ja bedzie do konca dnia ale poki co mysle ze jest ok. Mysle, ze jescze kilka tygodni takiego trenngu(nie koniecznie co dziennie ale co drugi dzien)i bede wygladala tak jak chce
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-16, 10:44   #2270
Tasteme
Rozeznanie
 
Avatar Tasteme
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 827
Wink Dot.: Walka Z Tłuszczem

Nati02 bedzie dobrze chociasz ja nie wiem z czego ty sie odchudzasz:/ bo wszytko masz bardzo dobre!! widziałam gdzies twoje foto na wizazu to masz normalna figure! i nie wiem po co sie katujesz ale to juz twoja decyzja
bedzie dobrze zobacz jak juz duzo zrobiłas te cwiczenia i wogole gitesik!
************************* ************************
Krece juz 2 dzien na hula hop a efektów nie widze a ja to bym chiala tak odrazu wszytko itp:/ heh:P:P:P rodzice powiedzieli ze i tak troche schudłam:| tak ale ja tego zupełnie nie widze i nie czuje:| kit mi wcisneli zebym sie od nich odeczepiłahehe
wczoraj przeszłam kilka kilosów piechota z kumpelkami i ciesze sie bo mi wypychali czekolade(ciocia) niewziełam byłam silna mnie do słodyczy nieciagnie bo ostatnio jak to zaczynm jesc to strasznie słódkie i kaloryczne mi sie wydaje itp cały czas mi w głowie za tem placki mnmn takie zykle placuszkki nmnmn ale one chyba raczej tucza..
Tasteme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 10:48   #2271
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Nie zobaczysz po 2 dniach efektow ja krece juz dosc dlugo i powiem ci ze efelkty widac, ale powoli wiec spokojnie a dojdziez do celu-wiem ze chcialabys od razu-ja tez tak chcialam na poczatku-ale jak zobaczysz mae efekrty to dsostaniez kopa i bedziesz cwiczyla codzienie czy kiedy masz czas na ceiczenia i poznije zobaczysz duzo duzo wiecej efektow wiec podz dzielna i spokojnie krec dalej a efekty same przyjda
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 11:00   #2272
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Tasteme, ja sie nie katuje- po prostu jem mniej
A jem mniej bo chce byc modelka, a narazie jestem za gruba na to...
Ma.Ko, Tasteme dziekuje za podtrzymywanie mnie na duchu
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 11:43   #2273
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Wow, Nati... przeeeeeepiękny avatar Już teraz widzę, że będziesz moją ulubioną modelką
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 12:20   #2274
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka Z Tłuszczem

WOW coz za zmiana Bardzo ladnie wyg;adasz ja tez chce wkleic swoje zdjecie d awatarka, ale nie umiem go zmniejszyc
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 12:29   #2275
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Walka Z Tłuszczem

hey dziewczyny wpadlam zobaczyc co u was slychac!! niestety nie mam dostepu do internetu jak narazie,(mam nadzieje ze niedlugo bede miec) ,i mase rzeczy na glowie do zalatwiania od miesiaca dlatego nie ma mnie z wami dietki tez nie ma (bo nikt mnie nie wspiera) ale niedlugo wroce!! trzymajcie sie.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 12:34   #2276
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez ma.ko
WOW coz za zmiana Bardzo ladnie wyg;adasz ja tez chce wkleic swoje zdjecie d awatarka, ale nie umiem go zmniejszyc
Otwórz zdjęcie choćby w programie Paint. Wybierz opcję Obraz -> Rozciągnij/Pochyl i w obu polach wpisz np. 50%. Powtarzaj tę "operację" aż do zmniejszenia fotki do rozmiarów avatarka
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 12:41   #2277
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Dziekuje Ci Akane
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 12:59   #2278
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez Akane
Wow, Nati... przeeeeeepiękny avatar Już teraz widzę, że będziesz moją ulubioną modelką
Dziekuje bardzo
Mam nadzieje, ze uda mi sie nia zostac
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 13:03   #2279
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Cytat:
Napisane przez ma.ko
WOW coz za zmiana Bardzo ladnie wyg;adasz ja tez chce wkleic swoje zdjecie d awatarka, ale nie umiem go zmniejszyc
Dziekuje

Widze, ze udalo Ci sie zmniejszyc zdjecie- ciesze sie bardzo, bo bardzo ladnie Ci z profilu
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 13:09   #2280
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Walka Z Tłuszczem

Dziekuje bardzo hihi tylko ze to zdjecie z zeszlych wakacji
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.