Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-06, 13:04   #4111
Magdzia85F
Zadomowienie
 
Avatar Magdzia85F
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 113
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Ja wczoraj weszłam do laboratorium nowego i byłam trochę zagubiona, szukam w którym pomieszczeniu są pobrania. Po czym pytam ludzi w kolejce, czy trzeba się rejestrować czy po prostu czekać w kolejce. Na co pani taka 50+ o wyglądzie czarownicy powiedziała mi "czekać w kolejce. jest pani za mną"

Mnie zazwyczaj mężczyźni przepuszczają, często właśnie starsi. Ale kobiety to nigdy. W Lidlu notorycznie ktoś się przede mnie wpycha w kolejkę, bo wolno idę z wózkiem

o jak miło

Przede mnie też się wpychają. Ostatnio szedł stary dziad, kulał...zobaczył mnie i takiego speeda dostał, że szok. Cud! Jakby ozdrowiał!
__________________
Adusia 21.04.2018

28.04.2012


06.04.2017 7tc [*]
Magdzia85F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 13:19   #4112
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Hmm to ja mam jakieś lepsze doświadczenia a tym temacie Baaardzo często jestem przepuszczana Czy to na poczcie czy w sklepie (ostatnio w Carrefourze jak tylko mnie zobaczyła babeczka z obsługi odrazu kazała drugiej otworzyć nowa kasę dla mnie
Ale tez mi się zdarza że jak nikt nie wyraża chęci przepuszczenia np właśnie do pobrania krwi to się sama ustawiam na początku i grzecznie mówię że wchodzę bez kolejki ;P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 13:24   #4113
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez Magdzia85F Pokaż wiadomość
Ja to samo do tego wczoraj padłam po 21, Mąż też hehe

Ok, zapytam o torbę




No ja chyba się wybiorę do Ikei po te woreczki, ale sprawdzę najpierw na stronie. A miałam je w rękach a Mąż oczywiście: po co Ci???



Efekt wow



Ja, my polecamy Mężowi się bardzo przydało Tylko my byliśmy na kursie weekendowym.

I witam na wątku



Zapodaj sobie coś słodkiego przykryj się kocykiem i chwilę poleż.




O tym nie pomyślałam



A jak się czujesz??? Już niedługo i będzie po wszystkim
Czuję się wielka. Nie wiem co ze sobą w domu robić. Jestem w zawieszeniu bo jeszcze nie wszystkie formalności załatwione a chciałabym przed porodem wszystko mieć załatwione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 13:36   #4114
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez pzs1 Pokaż wiadomość
Czuję się wielka. Nie wiem co ze sobą w domu robić. Jestem w zawieszeniu bo jeszcze nie wszystkie formalności załatwione a chciałabym przed porodem wszystko mieć załatwione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba jesteś dla siebie zbyt surowa. Każda z nas juz czuje się wielka Ja mam juz na liczniku 20 kilosow nabytych w ciąży i zaczynam przypominać wieloryba Ale tak serio to ja sie śmieje z tego, bo takie są uroki ciazy i już. Przecież po wszystkim zrzucę te kilogramy i wrócę do swojej figury A jak nie to wtedy będę mogła mieć wyrzuty sumienia i będę się mogła obwiniać, ale nie teraz...

Pracowałaś bardzo długo, pozwól sobie teraz na chwile odpoczynku i relaksu Może jakiś serial? Albo książka? Może jakieś DIY albo układanie puzzli ;P Albo po prostu bezmyślne grzebanie w necie Za chwilę urodzisz i dylematów co robić z czasem wolnym nie będzie więc ciesz się tym co jest teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 13:54   #4115
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Ja w sobotę jak byłam to kolejka miała 10 m . Wlazłam więc przed i taki młody facet mnie zaczepia i pyta "Od którego miesiąca można w ciąży w chodzić bez kolejki?", myślę "oho, będzie przypał", odpowiadam grzecznie że odkąd się jest w ciąży, więcej o nic nie pytał. Potem jak już wychodziłam akurat się koło niego ubierałam i się okazało że on też był z dziewczyna w ciąży (początek sam) i chciał wiedzieć czy ona już też mogła . Ale ogólnie ten wzrok jak wchodzisz bez kolejki, nie jest miły. Teraz u nas to już widać bo brzuszki są, ale wcześniej zdarzały mi się nieprzyjemności.
Małe dzieci też mają pierwszeństwo (do roku albo 2 lat zależy od punktu pobrań) warto o tym pamiętać. Mnie się osobiście zdarzyło że baba 60+ się wydarła na mnie, jak byłam do pobierania z moją 3 mc córką...
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 14:07   #4116
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

No mnie wczoraj taki starszy pan przepuścił w Lidlu ale jego żona już miała chyba na końcu języka aby coś dodać ale była cicho na szczęście. Dziś natomiast w biedronce podeszłam do kasy gdzie był kasowany pijak jakiś i ta kierowniczka mówi że z brzuchem lepiej nie podchodzić do tej kasy to podeszłam do innej i tam mnie też gościu przepuścił, a przy tej poprzedniej jakaś afera była, chyba poprostu coś ukradł i chcieli go zatrzymać i temu mi kazała do innej kasy isc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 14:27   #4117
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedzi Faktycznie lepiej to wszystko wygotuję, żeby było gotowe. U mnie w szpitalu jest zakaz odwiedzin do odwołania, także wolę wziąć wszystko, bo może się tak zdarzyć, że tż mi niczego nie dowiezie [...]
U mnie też jest jakiś alarm grypowy czy coś ... ale się zastanawiałam, że jak zacznę rodzić i nie zniosą tego to co na porodówkę mojego nie wpuszczą ... ? i zostanę sama ? masakra.


Cytat:
Napisane przez anetka924 Pokaż wiadomość
Raz w biedronce para starsza przyspieszyła jak zobaczyła że toczę się do kasy żeby tylko być przede mną- trochę się uśmiałam 🙂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Magdzia85F Pokaż wiadomość
o jak miło

Przede mnie też się wpychają. Ostatnio szedł stary dziad, kulał...zobaczył mnie i takiego speeda dostał, że szok. Cud! Jakby ozdrowiał!
Oni chyba wszyscy myślą, że jak mamy duże brzuchy to już pewnie kasy pozajmowane przez pół godziny ... a czasami szybciej się uwinę niż taki dziadek czy babcia.

Zresztą z racji tego, że pracowałam na sklepie i ogólnie na kasie przesiedziałam dużo czasu .. to jestem zdania, że po dużych marketach tacy schorowani, ledwo chodzący starsi ludzie nie chodzą samotnie, zawsze przychodzą z obstawą bo ich takie duże sklepy męczą... większość z nich taka laseczka do podpierania to taka 'prowizorka' a takiego diabła mają za skórą, że głowa mała... :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-06, 14:57   #4118
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez Magdzia85F Pokaż wiadomość
no właśnie nie wiem, nie mam porównania
Tzn. tego okrągłego moja mama miała i jakoś gorzej mi się zbierało kurz
Ogólnie tym trzeba zbierać do siebie

Wymienię pewnie dopiero za jakiś czas, bo ten jest nowy

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------



mnie 3 razy, dwie kobietki w laboratorium i chłopak w moim wieku w Rossmann
też to zauważyłam, ale jak codziennie odkurzam i przed myciem też przejadę odkurzaczem to nawet go polubiłam

Ja w tej ciąży zostałam RAZ przepuszczona, jeden jedyny, ostatnio w rossmanie gdzie jest wielki napis nikt mnie nie przepuścił, pani na kasie też miała to głęboko gdzieś a ja prawie zemdlałam, musiałam wyjść ze sklepu, dobrze że była ze mną mama to ona mi zapłaciła za zakupy.
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 15:00   #4119
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

mnie jeszcze nikt nigdzie nie przepuścił ale w sumie nie narzekam, bo jakoś mi to bardzo nie przeszkadza.
chodzę po domu w starych ciasnych koszulkach i wyglądam coraz bardziej komicznie z połową odkrytego brzucha

korci mnie to chustonosidło, ale chyba odpuszczę sobie zostaniemy przy samej chuście.

ostatnio oglądaliśmy z tż jakiś poród i ja mówię, że brzydkie takie maleństwo sine jak śliwka, a on mnie rozczulił bo mówi: wcale nie brzydkie, piękne!
wstawiam żurek i będę dalej grać na konsoli, ale sobie zajęcie znalazłam
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 15:21   #4120
emila28101987
Rozeznanie
 
Avatar emila28101987
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 588
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedzi Faktycznie lepiej to wszystko wygotuję, żeby było gotowe. U mnie w szpitalu jest zakaz odwiedzin do odwołania, także wolę wziąć wszystko, bo może się tak zdarzyć, że tż mi niczego nie dowiezie


A ja w ramach relaksu klikam to i owo Kupiłam w końcu kocyk z lullalove, na który tak długo chorowałam zrobiłam zapasy kosmetyczne, bo po porodzie mogę nie mieć na to czasu, teraz szukam jakiegoś drobiazgu dla starszej córki, bo ustaliliśmy z mężem, że jak wrócimy z Małym ze szpitala to damy córce jakiś drobny prezent
U mnie w szpitalu też jest zakaz odwiedzin ale jak siostra mojej koleżanki rodziła kilka dni temu to mąż mógł do niej przychodzić.
Moją rozrywka też ostatnio są zakupy online hehe. Nawet z Rossmana zamówienie zrobiłam online żeby nic nie zapomnieć..
Też już mam prezent dla synka z okazji powitania siostry
Zamówiłam też laktator a dziś kupiłam jeszcze kosz na pranie osobny na ciuszki Małej. Tz już nawet nie komentuje jak mówię co kupiłam

Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
Byłam już w 3 aptekach i nigdzie nie ma herbaty z liści malin... ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zamówiłam na doz, właśnie wypiłam pierwszy raz.. smak siana blee.. I przeczyscilo mnie po niej

Cytat:
Napisane przez zosiaaa Pokaż wiadomość
ha ha znam temat, jak byłam na początku dwa dni w szpitalu to syn poszedł raz do przedszkola w bluzce która była górą od piżamy
O matko może w takim razie też naszykuje synowi zestaw ubrań

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
o jakie to mile

mnie jeszcze nikt nie przepuscil w kolejce, a to druga juz ciaza
Mnie przepuściła raz Pani w toalecie w galerii, była długa kolejka i krzykla do innych kobietek czy przepuszcza tą panią w ciąży dwa razy w sklepie faceci, ale to tylko przed siebie mnie przepuścili no ale zawsze coś a raz jedyny w laboratorium jak było strasznie dużo ludzi poszłam bez kolejki, dlatego w sumie bo wisi kartka że kobiety w ciąży i małe dzieci bez kolejki, nie brałam numerka tylko powiedziałam że ja w ciąży czy mogę,a babka z laboratorium do mnie: a co na glukozę? Ja mówię że nie ale że jest karta że w ciąży można bez kolejki, a ona: tu połowa jest w ciąży! Hmm.. akurat żadnej kobiety w ciąży nie wiedziałam. Raczej były kobiety w wieku 40-60 lat i faceci


Do szpitala nie pakuję smoczka, butelki ani laktatora. U mnie raczej są przeciwni dawaniu smoczka w szpitalu, a jak coś będzie potrzebne to tż dowiezie..

Edytowane przez emila28101987
Czas edycji: 2018-03-06 o 15:25
emila28101987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 15:35   #4121
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

A czy jak chodzicie same po mieście to nie macie myśli "a co jak odejdą wody?"? Czy to tylko ja jestem przewrazliwiona? 🙄😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-06, 15:47   #4122
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
A czy jak chodzicie same po mieście to nie macie myśli "a co jak odejdą wody?"? Czy to tylko ja jestem przewrazliwiona? 🙄😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie chodzę już sama po nieście
Tylko na dół do spożywczego schodze ... a wczoraj myślałam, że się prawie zrzygam bo na klatce schodowej zapach fajek ...
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 15:59   #4123
Magdzia85F
Zadomowienie
 
Avatar Magdzia85F
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 113
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Zresztą z racji tego, że pracowałam na sklepie i ogólnie na kasie przesiedziałam dużo czasu .. to jestem zdania, że po dużych marketach tacy schorowani, ledwo chodzący starsi ludzie nie chodzą samotnie, zawsze przychodzą z obstawą bo ich takie duże sklepy męczą... większość z nich taka laseczka do podpierania to taka 'prowizorka' a takiego diabła mają za skórą, że głowa mała... :P
To się czają my przynajmniej mamy prawdziwe brzuchy

Cytat:
Napisane przez zosiaaa Pokaż wiadomość
też to zauważyłam, ale jak codziennie odkurzam i przed myciem też przejadę odkurzaczem to nawet go polubiłam

Ja w tej ciąży zostałam RAZ przepuszczona, jeden jedyny, ostatnio w rossmanie gdzie jest wielki napis nikt mnie nie przepuścił, pani na kasie też miała to głęboko gdzieś a ja prawie zemdlałam, musiałam wyjść ze sklepu, dobrze że była ze mną mama to ona mi zapłaciła za zakupy.
U mnie w rossmanie to samo. Wielkie plakaty a kasjerki w ogóle mają to gdzieś, jak się stoi z brzuchem.

Cytat:
Napisane przez malami1901 Pokaż wiadomość
mnie jeszcze nikt nigdzie nie przepuścił ale w sumie nie narzekam, bo jakoś mi to bardzo nie przeszkadza.
chodzę po domu w starych ciasnych koszulkach i wyglądam coraz bardziej komicznie z połową odkrytego brzucha

korci mnie to chustonosidło, ale chyba odpuszczę sobie zostaniemy przy samej chuście.

ostatnio oglądaliśmy z tż jakiś poród i ja mówię, że brzydkie takie maleństwo sine jak śliwka, a on mnie rozczulił bo mówi: wcale nie brzydkie, piękne!
wstawiam żurek i będę dalej grać na konsoli, ale sobie zajęcie znalazłam
Na konsoli pykasz? Mnie to już jakoś się znudziło.

Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
A czy jak chodzicie same po mieście to nie macie myśli "a co jak odejdą wody?"? Czy to tylko ja jestem przewrazliwiona? ����

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie chodzę :P
Mąż mnie nie puści :P I ma tyle wolnego, że może mnie wozić. No i chce to robić
Wczoraj na ursynów musiałam jechać, ale wzięłam Ubera. Bo komunikacją, to ja już bym w stanie nie była - walka o miejsce.

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Nie chodzę już sama po nieście
Tylko na dół do spożywczego schodze ... a wczoraj myślałam, że się prawie zrzygam bo na klatce schodowej zapach fajek ...
Dokładnie, mam tak samo. Plus do laboratorium, do którego mam pieszo ok 15-20 minut, zależy od tego jak się czuję.
__________________
Adusia 21.04.2018

28.04.2012


06.04.2017 7tc [*]
Magdzia85F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 15:59   #4124
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Dziewczyny co kupujecie starszakom na prezent od dzidziusia?

Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
A czy jak chodzicie same po mieście to nie macie myśli "a co jak odejdą wody?"? Czy to tylko ja jestem przewrazliwiona?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam takich myśli myślę że szansa na to jest tak samo mała jak to ze wleci we mnie meteoryt

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość



Oni chyba wszyscy myślą, że jak mamy duże brzuchy to już pewnie kasy pozajmowane przez pół godziny ... a czasami szybciej się uwinę niż taki dziadek czy babcia.
Czasami? No chyba zawsze

Cytat:
Napisane przez Magdzia85F Pokaż wiadomość
o jak miło

Przede mnie też się wpychają. Ostatnio szedł stary dziad, kulał...zobaczył mnie i takiego speeda dostał, że szok. Cud! Jakby ozdrowiał!
Masz super moce uzdrawiania

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Ja wczoraj weszłam do laboratorium nowego i byłam trochę zagubiona, szukam w którym pomieszczeniu są pobrania. Po czym pytam ludzi w kolejce, czy trzeba się rejestrować czy po prostu czekać w kolejce. Na co pani taka 50+ o wyglądzie czarownicy powiedziała mi "czekać w kolejce. jest pani za mną"

Mnie zazwyczaj mężczyźni przepuszczają, często właśnie starsi. Ale kobiety to nigdy. W Lidlu notorycznie ktoś się przede mnie wpycha w kolejkę, bo wolno idę z wózkiem
Mnie ani w Lidlu ani w biedronce nikt nie puścił nigdy! W sumie jedyny przejaw uprzejmości spotkał mnie w autobusie gdzie dwa razy jakąś pani mi ustapila miejsca. Za to raz ja ustapilam miejsca jakiejś babince bo tak mi sapala nad uchem i pewnie już szykowala opr dla mnie ale jej się głupio zrobiło jak brzuch zobaczyła

A ostatnio jakiś dziadek mi zwrócił uwagę, że jak to chce przed nim wejść do pokoju położnych gdzie wisi kartka, że przyjmują tylko ciężarne i rodziców z małymi dziećmi spytałam się go czy w ciąży jest
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 16:06   #4125
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Ja myślę:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 16:10   #4126
Magdzia85F
Zadomowienie
 
Avatar Magdzia85F
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 113
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
D
Masz super moce uzdrawiania

Mnie ani w Lidlu ani w biedronce nikt nie puścił nigdy! W sumie jedyny przejaw uprzejmości spotkał mnie w autobusie gdzie dwa razy jakąś pani mi ustapila miejsca. Za to raz ja ustapilam miejsca jakiejś babince bo tak mi sapala nad uchem i pewnie już szykowala opr dla mnie ale jej się głupio zrobiło jak brzuch zobaczyła

A ostatnio jakiś dziadek mi zwrócił uwagę, że jak to chce przed nim wejść do pokoju położnych gdzie wisi kartka, że przyjmują tylko ciężarne i rodziców z małymi dziećmi spytałam się go czy w ciąży jest

O to może dlatego mojego Męża tak szybko na nogi postawiłam, jak się przeziębił

Ach biedronka....Nigdy mnie nikt nie przepuścił. Mąż stwierdził, że Biedra cwana, bo kasy pierszeństwa też nie ma. I wszystkich traktuje tak samo


I co na to ten dziadek???
__________________
Adusia 21.04.2018

28.04.2012


06.04.2017 7tc [*]
Magdzia85F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 16:19   #4127
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Ja ogólnie musze się przyznać że nigdy nie zwracałam uwagi czy obok mnie stoi babka w ciąży, ale teraz po ciąży zwrócę na to uwagę i zawsze będę przepuszczac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 16:21   #4128
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez Magdzia85F Pokaż wiadomość
O to może dlatego mojego Męża tak szybko na nogi postawiłam, jak się przeziębił

Ach biedronka....Nigdy mnie nikt nie przepuścił. Mąż stwierdził, że Biedra cwana, bo kasy pierszeństwa też nie ma. I wszystkich traktuje tak samo


I co na to ten dziadek???
Powiedział że jest kombatantem ogólnie już więcej do tej przychodni nie pójdę bo robią tam bajzel, położne zamiast przyjmować ciężarne to zakładają i zdejmują holtery
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 16:24   #4129
Magdzia85F
Zadomowienie
 
Avatar Magdzia85F
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 113
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Ja ogólnie musze się przyznać że nigdy nie zwracałam uwagi czy obok mnie stoi babka w ciąży, ale teraz po ciąży zwrócę na to uwagę i zawsze będę przepuszczac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No widzisz, a ja zawsze, jak widziałam, to ustępowałam

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Powiedział że jest kombatantem ogólnie już więcej do tej przychodni nie pójdę bo robią tam bajzel, położne zamiast przyjmować ciężarne to zakładają i zdejmują holtery
Przecież emeryci mają dużo czasu
__________________
Adusia 21.04.2018

28.04.2012


06.04.2017 7tc [*]
Magdzia85F jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-06, 16:25   #4130
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

A czy jak chodzicie same po mieście to nie macie myśli "a co jak odejdą wody?"? Czy to tylko ja jestem przewrazliwiona? 🙄😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 16:29   #4131
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

To ja normalnie się wypuszczam sama na miasto komunikacja miejska jeżdżę no i codziennie mam spacerek do i ze żłobka. Tydzień temu byłam w parku wodnym a w niedziele na stoku na sankach (ale tylko jako obserwator i fotograf). Po galeriach nie chodzę ale dlatego że nigdy nie byłam milosniczka myślę jeszcze czy przed tp iść do fryzjera, bo później może być mniej okazji się wyrwać.
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 16:33   #4132
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
[...]
Czasami? No chyba zawsze
[...]
No jak widzę, że za mną dziadek czy babcia ma 2,3 rzeczy a ja pół wózka to ja dla świętego spokoju wole ich przepuścić

Teoretycznie jak jestem z moim to ja nie oczekuje, że mnie ktoś przepuści bo jestem Z KIMŚ POD OPIEKĄ i w razie czegoś jakby się coś działo to jest ze mną ale jak jestem sama to wg mojej oceny nawet dla kierownictwa sklepu powinno być nawet lepiej jak najszybciej opuścisz teren sklepu żeby Ci się nic nie stało na ich terenie
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 17:15   #4133
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

To widzę, że nie tylko ja mam przygody z kolejkami Ja już mam na to wylane, stoję i czekam, ale mój mąż się wkurza, że mnie nikt nie przepuszcza


Patuska, ja co raz mniej już sama się wypuszczam na miasto, odkąd mam te skurcze Ale raczej ze strachu, że mnie zaboli, a nie, że wody odejdą. Chociaż teraz przez Ciebie też będę o tym myśleć 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 17:23   #4134
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Nie chodzę już sama po nieście
Tylko na dół do spożywczego schodze ... a wczoraj myślałam, że się prawie zrzygam bo na klatce schodowej zapach fajek ...
Bleeeh, też mam odruch wymiotny na fajki. Ostatnio na myjni opierdzieliłam faceta, który stał obok i czekał na swoją kolej do mycia auta, "czy ja muszę wdychać pana śmierdzące fajki?!" - ale miał oczy szybko zgasił i wskoczył do auta

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Dziewczyny co kupujecie starszakom na prezent od dzidziusia?
Jeju, nawet o tym nie pomyślałam. Córa kończy w tę sobotę 13 lat i mam ogromny problem, żeby ją czymś uszczęśliwić A Ty o czym myślałaś? Jedyne, co wymyśliłam ostatnio, to body dla małej z napisem "I love my Big Sister to the moon and back"
https://www.amazon.com/dp/B06XSZLLW9...v_ov_lig_dp_it

Chcecie chustować? Zachorowałam ostatnio na piękne, wzorzyste chusty i chyba zdecyduję się na tę: http://www.decoraliki.pl/4703,chusta...a-teczowa.html

Ja niestety muszę dużo wychodzić i dużo jeździć, więc spakowana torba do szpitala jeździ już ze mną na tylnym siedzeniu
A z kolejkami to mam aż za dobrze - muszę naprawdę słabo wyglądać, bo puszczają mnie zawsze i wszędzie. Jeden stary pryk ostatnio protestował, że ekspedientka w mięsnym pominęła go i mnie zapytała co podać. Świnia jeden. Babcie na ogół udają, że nie widzą, ale młodsze od razu puszczają i nikt nie śmie protestować. Chociaż w kolejce w analityce to zjeść mnie chcieli oczami :P Ale już nie mam skrupułów - ładuję się bez mrugnięcia okiem, a co

Edytowane przez Maniwa
Czas edycji: 2018-03-06 o 17:27
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 17:27   #4135
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

U nas sąsiedzi obok palą fajki i jest tak, że jak wychodzą na balkon to zaraz obok są nasze okna do sypialni. Jak były takie mrozy to oni pewnie tak ciągle nie wychodzili palić a my rzadko otwieralismy okno. Ale w lato to jest masakra...
I nie cierpię jak mi ktoś dmuchnie w twarz na mieście. Cieszę się, że oboje z tżtem nie palimy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 17:31   #4136
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
A czy jak chodzicie same po mieście to nie macie myśli "a co jak odejdą wody?"? Czy to tylko ja jestem przewrazliwiona? 🙄😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też się sama już nie wypuszczam, jutro jadę do laboratorium na pobranie krwi i normalnie jeździłam sama teraz jadę z mężem bo mi znowu bardzo często robi się słabo.

Jak byłam ostatnio na usg III trymestru to prawie zemdlałam lekarzowi na tej leżance , okazało się że na plecach tez nie mogę leżeć. Stwierdził że jestem dużym wrażliwcem.

Iclosemyeyes prawdę mówiąc tez nawet nie pomyślałam, nawet specjalnie pomysłu nie mam co to by mogło być.
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 17:41   #4137
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Ja papierosy też hejtuje, a niestety mój mąż pali obiecał mi że rzuci jak się dzidzia urodzi...

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość

Jeju, nawet o tym nie pomyślałam. Córa kończy w tę sobotę 13 lat i mam ogromny problem, żeby ją czymś uszczęśliwić A Ty o czym myślałaś? Jedyne, co wymyśliłam ostatnio, to body dla małej z napisem "I love my Big Sister to the moon and back"
https://www.amazon.com/dp/B06XSZLLW9...v_ov_lig_dp_it

Chcecie chustować? Zachorowałam ostatnio na piękne, wzorzyste chusty i chyba zdecyduję się na tę: http://www.decoraliki.pl/4703,chusta...a-teczowa.html
No niestety ja też nie wiedzialabym co kupić 13 latce... U mnie tylko dwulatka na stanie

Piękna ta chusta! ja chce chustowac, ale myślę żeby kupić chustę po konsultacji z doradczynią już po porodzie, podobno są takie które mają różne chusty i dają sobie przymierzyć i pomacac.

Cytat:
Napisane przez zosiaaa Pokaż wiadomość
Ja też się sama już nie wypuszczam, jutro jadę do laboratorium na pobranie krwi i normalnie jeździłam sama teraz jadę z mężem bo mi znowu bardzo często robi się słabo.

Jak byłam ostatnio na usg III trymestru to prawie zemdlałam lekarzowi na tej leżance , okazało się że na plecach tez nie mogę leżeć. Stwierdził że jestem dużym wrażliwcem.

Iclosemyeyes prawdę mówiąc tez nawet nie pomyślałam, nawet specjalnie pomysłu nie mam co to by mogło być.
Tak pytałam bo anius i Emila pisały że już kupują

A co do tego wypuszczania się to to owszem laze, ale nie doprecyzowalam, że sama nie prowadzę
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 17:45   #4138
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Ja papierosy też hejtuje, a niestety mój mąż pali obiecał mi że rzuci jak się dzidzia urodzi...
U nas to samo, też mam obiecane... a nie palił przez 5 lat i teraz od prawie dwóch lat znowu kopci
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 18:07   #4139
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Nienawidzę jak idę za kimś palącym chodnikiem 😥 Można się porzygać od tego smrodu, a ciężko mi wyprzedzić kogokolwiek moim chodem starej kaczki 😁


Co do chust, to ja bym chciała, ale na razie nie kupuję. Już tyle kasy poszło... A poza tym nie wiem, czy się to u nas sprawdzi. Także liczę na to, że na początku doradca mi pokaże chusty, może wtedy się zdecyduję na zakup. Chociaż już widzę te komentarze teściowej, że przyzwyczaję do noszenia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 18:51   #4140
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy Kwietniowe 2018 cz II - Nowy Rok powoli zaczynamy i na kwiecień czekamy :D

Hejka Troszkę mnie nie było ale chłopaki znowu chore i w domu to nie było kiedy zajrzeć... Cieszę się że już ostatnia prosta bo z dnia na dzień wszystko mnie zaczęło bolec, kłuć i skurcze mam - odpukać jedynie nocki względne.

Co do przepuszczania w kolejkach to u nas w rossmanie zawsze jestem wołana do kasy, raz w Pepco pani dla mnie otworzyła kasę specjalnie a tak to niestety mało kto widzi brzuch

A jeśli chodzi o prezenty dla starszaków to pierworodnemu kupiliśmy tory z Wadera jak się urodził młodszy i był zachwycony, a teraz coś symbolicznie: coś słodkiego i jakiś drobny prezencik bo potem u nas na zajączka kupuje się coś no i za msc młodszy ma urodziny.
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-15 15:56:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:17.