Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-05, 19:33   #1351
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-06, 11:30   #1352
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

nie no po co wynagradzać w zależności od stażu, w końcu to tak fajnie jak szkolisz pracownika, ten się uczy, robi błędy, a na koniec dostaje więcej kasy niż Ty i reszta zespołu, bo wam odpada premia z powodu złych wyników sprzedażowych na koniec poprzedniego miesiąca. bardzo to motywujące do pracy...
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-07, 21:52   #1353
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

[1=9bfc43f248fa3dd370e3b64 5ec22fc32ebbe1d0f;8193939 1]nie no po co wynagradzać w zależności od stażu, w końcu to tak fajnie jak szkolisz pracownika, ten się uczy, robi błędy, a na koniec dostaje więcej kasy niż Ty i reszta zespołu, bo wam odpada premia z powodu złych wyników sprzedażowych na koniec poprzedniego miesiąca. bardzo to motywujące do pracy...[/QUOTE]
Możliwe, że coś w tej kwestii ruszy. Polecam wam ciekawy raport i artykuł o pracownikach "maratończykach" (pracujących w danym miejscu ponad 10 lat) opublikowany na pulshr.pl
Może po tej publikacji firmy w końcu pójdą po rozum do głowy.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-09, 10:56   #1354
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Możliwe, że coś w tej kwestii ruszy. Polecam wam ciekawy raport i artykuł o pracownikach "maratończykach" (pracujących w danym miejscu ponad 10 lat) opublikowany na pulshr.pl
Może po tej publikacji firmy w końcu pójdą po rozum do głowy.
A link?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-10, 15:45   #1355
Kolorowa_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 47
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Może ktoś zna się na prawie pracy...
Otóż pracuję krócej niż 6 msc w danym miejscu, chce złożyć wypowiedzenie i orientuje się że w umowie jest zapis o wydłużeniu okresu wypowiedzenia do miesiąca, nie zauważyłam tego podpisując, pracodawca nie pisnął słówkiem że mi wydłużył. Co teraz? Szukając informacji z necie, widzę że faktycznie jest taka możliwość wydłużenia u osób które odpowiadają materialnie za powierzone mienie. Czy mogę się tłumaczyć tym że nie zostało to ze mną ustalone? Z 2 strony to że czegoś nie doczytałam w umowie to moja wina.
Kolorowa_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-10, 15:50   #1356
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kolorowa_89 Pokaż wiadomość
Może ktoś zna się na prawie pracy...
Otóż pracuję krócej niż 6 msc w danym miejscu, chce złożyć wypowiedzenie i orientuje się że w umowie jest zapis o wydłużeniu okresu wypowiedzenia do miesiąca, nie zauważyłam tego podpisując, pracodawca nie pisnął słówkiem że mi wydłużył. Co teraz? Szukając informacji z necie, widzę że faktycznie jest taka możliwość wydłużenia u osób które odpowiadają materialnie za powierzone mienie. Czy mogę się tłumaczyć tym że nie zostało to ze mną ustalone? Z 2 strony to że czegoś nie doczytałam w umowie to moja wina.
Zawsze masz możliwość złożenia wypowiedzenia za porozumieniem stron - wtedy możesz odejść z dnia na dzień, ale pracodawca musi wyrazić na to zgodę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-10, 16:02   #1357
kazleto
Raczkowanie
 
Avatar kazleto
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kolorowa_89 Pokaż wiadomość
Może ktoś zna się na prawie pracy...
Otóż pracuję krócej niż 6 msc w danym miejscu, chce złożyć wypowiedzenie i orientuje się że w umowie jest zapis o wydłużeniu okresu wypowiedzenia do miesiąca, nie zauważyłam tego podpisując, pracodawca nie pisnął słówkiem że mi wydłużył. Co teraz? Szukając informacji z necie, widzę że faktycznie jest taka możliwość wydłużenia u osób które odpowiadają materialnie za powierzone mienie. Czy mogę się tłumaczyć tym że nie zostało to ze mną ustalone? Z 2 strony to że czegoś nie doczytałam w umowie to moja wina.
"Nie zostało że mną ustalone" to raczej nie argument skoro podpisałas umowę z takim zapisem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kazleto jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-10, 16:55   #1358
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kolorowa_89 Pokaż wiadomość
Może ktoś zna się na prawie pracy...
Otóż pracuję krócej niż 6 msc w danym miejscu, chce złożyć wypowiedzenie i orientuje się że w umowie jest zapis o wydłużeniu okresu wypowiedzenia do miesiąca, nie zauważyłam tego podpisując, pracodawca nie pisnął słówkiem że mi wydłużył. Co teraz? Szukając informacji z necie, widzę że faktycznie jest taka możliwość wydłużenia u osób które odpowiadają materialnie za powierzone mienie. Czy mogę się tłumaczyć tym że nie zostało to ze mną ustalone? Z 2 strony to że czegoś nie doczytałam w umowie to moja wina.
podpisałaś się po tym zapisem,więc się na to zgodziłaś.
Może uda się za porozumieniem stron rozwiązać umowę?
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-11, 15:39   #1359
WampLady
Zakorzenienie
 
Avatar WampLady
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cześć dziewczyny!
Podczytuję Was od jakiegoś czasu, pracę co prawda mam, ale chcę ją zmienić. Jutro mam rozmowę o pracę i mam problem - jestem na umowie próbnej do końca marca i wiem, że niestety raczej ze mną tej umowy nie przedłużą bo na moje miejsce chcą zatrudnić menagera (sklep nie przynosi dochodów w ogóle) i najłatwiej jest ze mną nie przedłużyć umowy (2 dziewczyny mają umowę na rok bo pracują dłużej niż) i moje pytanie brzmi, co odpowiedzieć gdy pracodawca zapyta mnie dlaczego chcę zmienić pracę? Czy fakt, że po prostu firma nie przedłuży ze mną umowy z wyżej wymienionego powodu nie będzie odebrana jakoś źle? Zależy mi na tej rozmowie jutrzejszej i nie wiem co powiedzieć...kłamać oczywiście nie zamierzam, tylko nie wiem czy taka odpowiedź nie zostanie źle odebrana na zasadzie, że może jestem złym pracownikiem który nie daje rady i chcą zatrudnić kogoś kto da radę...
__________________
Lubimy Czytać



WampLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-11, 15:42   #1360
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-11, 15:46   #1361
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Też tak uważam. Zawsze mówiłam krótko, że likwidacja stanowiska i tyle. Nikt więcej o nic nie pytał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-11, 16:58   #1362
WampLady
Zakorzenienie
 
Avatar WampLady
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie pomyślałam o takim rozwiązaniu! Dziękuję dziewczyny!
__________________
Lubimy Czytać



WampLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 19:48   #1363
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Czy jest tu ktoś, komu mogłabym na priv opisać swoją obecną sytuację w pracy i kto chcialby pomóc mi obiektywnie ocenić, czy przesadzam czy coś jest nie w porządku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 20:29   #1364
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 20:54   #1365
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

jak wam idzie w poszukiwaniach i w pracach dziewczyny? coś na wątek ucichł ostatnio MaggieQ - a co u ciebie?? Dawno cię tu nie widziałam, czyżbyś była taka zapracowana
Ja akurat trochę choruję ostatnio, dopadło mnie to grasujące bakteryjsko, co to się kaszle tak, że płuca można wypluć...
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-14, 21:29   #1366
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Hej
Ja się mało na tym wątku udzielałam, podczytywałam was tylko

Ale... Z końcem lutego straciłam pracę w bardzo fajnym sklepie internetowym z zabawkami. Zostałam zmuszona poszukać czegoś nowego. I dzisiaj los się do mnie uśmiechnął. Byłam na rozmowie w sklepie z zabawkami. Wyszłam z przeświadczeniem, że mnie nie wybiorą, a tu godzinę później telefon od nich, że się na mnie zdecydowali. I to na takich warunkach płacowych jak im powiedziałam na rozmowie. Jestem z jednej strony zadowolona, bo w końcu normalniejsza płaca i przede wszystkim umowa, a z drugiej nerwy mnie zżerają czy sobie poradzę :/ Ja już tak mam, niestety, że wszystko bardzo mocno przeżywam... Ale mam nadzieję, że będzie miło i przyjemnie

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Hej
Ja się mało na tym wątku udzielałam, podczytywałam was tylko

Ale... Z końcem lutego straciłam pracę w bardzo fajnym sklepie internetowym z zabawkami. Zostałam zmuszona poszukać czegoś nowego. I dzisiaj los się do mnie uśmiechnął. Byłam na rozmowie w sklepie z zabawkami. Wyszłam z przeświadczeniem, że mnie nie wybiorą, a tu godzinę później telefon od nich, że się na mnie zdecydowali. I to na takich warunkach płacowych jak im powiedziałam na rozmowie. Jestem z jednej strony zadowolona, bo w końcu normalniejsza płaca i przede wszystkim umowa, a z drugiej nerwy mnie zżerają czy sobie poradzę :/ Ja już tak mam, niestety, że wszystko bardzo mocno przeżywam... Ale mam nadzieję, że będzie miło i przyjemnie
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 07:23   #1367
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 835
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Fajnie ze tak szybko znalazłaś.

Gratulacje!



Rzeczywiście wątek ucichl, każdy pracuje :-D ja mam przesilenie zimowe czy wiosenne, cholerka wie. Najgorsze ze się przyzwyczaiłam do mojej beznadziejnej sytuacji a to już wypalanie...

Tak sobie pracuje i myślę z tygodnia na tydzień "aby do piątku aby do piątku" i życie mi tak przemija. Heh no dobra to nie wątek o przygnebieniu.



Czytam tez o zmianach w prawie pracy i zastanawiam się czy nie szukać teraz czegoś?bo potem może być ciężko...bo jak ciężko będzie zwolnic pracownika to i będą dokładnie przeprowadzać rekrutację..
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 11:12   #1368
drazetkaa
Czerwcowa PM
 
Avatar drazetkaa
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Czy jest tu ktoś, komu mogłabym na priv opisać swoją obecną sytuację w pracy i kto chcialby pomóc mi obiektywnie ocenić, czy przesadzam czy coś jest nie w porządku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
si, możesz napisać
__________________
Pomóż Sandrze, proszę - wpłać chociaż 1 zł.
drazetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 20:14   #1369
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

[1=9b3c663057ffbc82ae9019b 87931eb18768d1240;8217077 1]
Rzeczywiście wątek ucichl, każdy pracuje :-D ja mam przesilenie zimowe czy wiosenne, cholerka wie. Najgorsze ze się przyzwyczaiłam do mojej beznadziejnej sytuacji a to już wypalanie...

Tak sobie pracuje i myślę z tygodnia na tydzień "aby do piątku aby do piątku" i życie mi tak przemija. Heh no dobra to nie wątek o przygnebieniu.



Czytam tez o zmianach w prawie pracy i zastanawiam się czy nie szukać teraz czegoś?bo potem może być ciężko...bo jak ciężko będzie zwolnic pracownika to i będą dokładnie przeprowadzać rekrutację..[/QUOTE]
teraz też są przepisy rzekomo chroniące pracownika, tylko że nie respektowane. Kilka razy zdarzyło mi się już mieć umowę na czas nieokreślony i jak pracodawca chciał się mnie pozbyć, to i tak to zrobił. A komu się chce tracić czas na łażenie po sądach pracy? Więc wg mnie nic się nie zmieni tak w rzeczywistości.
Jak sobie radzisz z pracą w kiepskim otoczeniu? U mnie atmo w dziale też słaba, jak to pisałam wcześniej, każdy pod każdym kopie dołki jak może, dobrze że w sąsiednim dziale są jakieś normalne osoby, bo inaczej nie byłoby do kogo gęby otworzyć na co dzień... jak mi warunki odpowiadają, kierownik jest ok, praca interesująca to muszą być lewe koleżanki, no w każdej pracy coś...
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-15, 20:17   #1370
Malaewka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Az musiałam się zarejestrować dla tego wątku...
ja się przyzwyczaiłam, potrzebuję niemiłosiernie wielkiego kopa w tyłek by w końcu coś zmienić... Po ilu zaczęłyście zmieniać pracę?
na prawdę wszystko jest okej, ale czuję, że stoję w miejscu...
Malaewka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 20:50   #1371
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Malaewka1 Pokaż wiadomość
Az musiałam się zarejestrować dla tego wątku...
ja się przyzwyczaiłam, potrzebuję niemiłosiernie wielkiego kopa w tyłek by w końcu coś zmienić... Po ilu zaczęłyście zmieniać pracę?
na prawdę wszystko jest okej, ale czuję, że stoję w miejscu...
Ja po roku. I tak od 8 lat zmieniam co rok .
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 20:54   #1372
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Wesel Pokaż wiadomość
Ja po roku. I tak od 8 lat zmieniam co rok .
haha to tak jak ja zauważyłam, że po roku zaczynam się nudzić i powoli rozglądać za czymś innym...
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 21:22   #1373
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Amazoniak Pokaż wiadomość
haha to tak jak ja zauważyłam, że po roku zaczynam się nudzić i powoli rozglądać za czymś innym...
Hej, Amazoniaku,
U mnie zasadniczo nihil novi poza odpowiedzią ze strony agencji reklamowej z Dąbrowy G. Coś mi się zdaje, że jest tyle chętnych, że nie wyrabiają z odpisywaniem na maile - czekam już 3-ci dzień na dalsze informacje po proponowanych stawkach.
Założyłam również portfolio graficzne na których znajduje się trochę obronionych zdjęć, ilustracji i projektów reklamowych.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 21:48   #1374
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;82194476]Hej, Amazoniaku,
U mnie zasadniczo nihil novi poza odpowiedzią ze strony agencji reklamowej z Dąbrowy G. Coś mi się zdaje, że jest tyle chętnych, że nie wyrabiają z odpisywaniem na maile - czekam już 3-ci dzień na dalsze informacje po proponowanych stawkach.
Założyłam również portfolio graficzne na których znajduje się trochę obronionych zdjęć, ilustracji i projektów reklamowych.[/QUOTE]
portfolio to super sprawa! będziesz miała co pokazać jakbyś szukała zleceń tego typu a jak u ciebie psychicznie? nastrój ok? Ja miałam przerwę chorobową więc trochę odpoczęłam od środowiska pracy ale dziś po powrocie odczułam je z pełną intensywnością, wyszłam ze ściśniętym żołądkiem po całym dniu... ehh ta praca, bez niej źle, w niej momentami jeszcze gorzej
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 21:54   #1375
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Amazoniak Pokaż wiadomość
portfolio to super sprawa! będziesz miała co pokazać jakbyś szukała zleceń tego typu a jak u ciebie psychicznie? nastrój ok? Ja miałam przerwę chorobową więc trochę odpoczęłam od środowiska pracy ale dziś po powrocie odczułam je z pełną intensywnością, wyszłam ze ściśniętym żołądkiem po całym dniu... ehh ta praca, bez niej źle, w niej momentami jeszcze gorzej
Psychicznie jest naprawdę bardzo dobrze. Pozbyłam się poczucia marazmu, złości kiedy nie oddzwaniają czy nie odpisują tak szybko, jakbym chciała, a przede wszystkim presji, że muszę mieć cokolwiek, inaczej zginę marnie. Koncentruję się na zgłębianiu dziedzin które mnie interesują, więc mam poczucie dobrze spędzonego dnia.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 22:07   #1376
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;82195036]Psychicznie jest naprawdę bardzo dobrze. Pozbyłam się poczucia marazmu, złości kiedy nie oddzwaniają czy nie odpisują tak szybko, jakbym chciała, a przede wszystkim presji, że muszę mieć cokolwiek, inaczej zginę marnie. Koncentruję się na zgłębianiu dziedzin które mnie interesują, więc mam poczucie dobrze spędzonego dnia.[/QUOTE]
no to super! też miło wspominam okres między jedną praca a drugą ostatnio, to było najspokojniejsze parę miesięcy w zeszłym roku a praca, prędzej czy później jakaś się znajdzie - bez obaw! a póki co korzystaj z życia, ja już po pół roku pracy powoli zaczynam tęsknić za tym czasem poszukiwaniowej laby, który mogłam spędzić koncentrując się na hobby, wypoczynku na łonie przyrody, spotkaniach ze znajomymi itp
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-15, 23:48   #1377
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Timon, drazetkaa, odezwę się do Was prawdopodobnie w sobotę. Jestem tak zmęczona po tej pracy, że jak jeszcze zaczynam o niej pisać, to łapie mnie jakaś depresja...
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 09:18   #1378
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 835
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Po roku wam się nudzi praca? Wow. Mi po kilku miesiącach, a szczerze już od stycznia mam dość. Umowę mam do grudnia, sama nie wiem czy wytrzymam. Lekkie zmiany organizacyjne, wiec atmosfera złości przeniosła się na kogoś innego;-)
W pracy psychicznie dobrze-gorzej "w głowie". Z braku chęci.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Malaewka1 Pokaż wiadomość
Az musiałam się zarejestrować dla tego wątku...
ja się przyzwyczaiłam, potrzebuję niemiłosiernie wielkiego kopa w tyłek by w końcu coś zmienić... Po ilu zaczęłyście zmieniać pracę?
na prawdę wszystko jest okej, ale czuję, że stoję w miejscu...
Ja też stoję w miejscu, ale ciężko się rozwinąć na stanowisku biurowym coś ala sekretariat. ..
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 09:19   #1379
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Że coś się nudzi to jedno, ale wow, ja chyba bym nie mogła tak co roku zmieniac zajęcie. Z tego, co wiem, to różnie na to patrzą...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 11:05   #1380
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Amazoniak Pokaż wiadomość
no to super! też miło wspominam okres między jedną praca a drugą ostatnio, to było najspokojniejsze parę miesięcy w zeszłym roku a praca, prędzej czy później jakaś się znajdzie - bez obaw! a póki co korzystaj z życia, ja już po pół roku pracy powoli zaczynam tęsknić za tym czasem poszukiwaniowej laby, który mogłam spędzić koncentrując się na hobby, wypoczynku na łonie przyrody, spotkaniach ze znajomymi itp
Właśnie odpisali, że w centrum decydują się na kogoś innego.
Tak jak myślałam, zbyt wielu chętnych by było na tamto stanowisko.
[1=9b3c663057ffbc82ae9019b 87931eb18768d1240;8220146 1]Po roku wam się nudzi praca? Wow. Mi po kilku miesiącach, a szczerze już od stycznia mam dość. Umowę mam do grudnia, sama nie wiem czy wytrzymam. Lekkie zmiany organizacyjne, wiec atmosfera złości przeniosła się na kogoś innego;-)
W pracy psychicznie dobrze-gorzej "w głowie". Z braku chęci.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------



Ja też stoję w miejscu, ale ciężko się rozwinąć na stanowisku biurowym coś ala sekretariat. ..[/QUOTE]
Ja właśnie się zgłaszałam do sekretariatu szkoły.
Fakt, praca może i monotonna i raczej nie dla osoby która wylałaby mieć trochę wyzwań. Raczej dla kogoś, kto woli święty spokój, a po pracy mieć jeszcze czas na inne rzeczy.

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
Że coś się nudzi to jedno, ale wow, ja chyba bym nie mogła tak co roku zmieniac zajęcie. Z tego, co wiem, to różnie na to patrzą...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak ja bym się miała przejmować tym, co sobie kto pomyśli, to pewnie w ogóle nigdzie nie pokazywałabym Cv. Wynika z niego dość jednoznacznie, że mam predyspozycje do określonych rzeczy, a większość zajęć, których się podejmowałam, była z tzw. braku laku. Oczywiście, że można naściemniać w rozmowie i sprawiać wrażenie, że jest się jak bohaterka "Czterdziestolatka" grana przez Irenę Kwiatkowską, ale dobrze wiemy na dłuższą metę, że to jest nieprawda

Edytowane przez 7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Czas edycji: 2018-03-16 o 11:17
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-08 21:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.