Mamusie lipcowe 2018 cz.III - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-16, 13:10   #2881
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Sandam13 Pokaż wiadomość
My już też po wizycie. Wszystko jest idealne waga brzdąca 390gram, rozmiar stopy 4cm. łożysko wysoko z przodu. Mały kompletnie nie współpracował, raz buzię widziałam potem wcisnął głowę do tyłu i tyle go widzieli. Nawet zapisane mamy w karcie że badanie utrudnione z powodu ułożenia płodu.. Lekarz pukał tą głowicą ale cisza nawet za bardzo się nie ruszał na usg leń jeden. a tu mamy potwierdzenie płciZałącznik 7473926

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
no piękny chłopczyk

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
To samo chciałam napisać
Jak wchodzę po schodach bez zadyszki to sama sobie brawo bije.
Chyba zdarzyło się ostatnio tylko raz ale szłam powoli 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja wchodze na pierwsze pietro do siebie i mam zadyszke
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 13:18   #2882
RudyKotBialyKot
Raczkowanie
 
Avatar RudyKotBialyKot
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 401
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
no właśnie ja chodzę do takiego co daje gwarancję i używa do swojej pracy bardzo dobrych materiałów i sprzętu. Za kanałówkę płaciłam 4 razy tyle co u poprzedniego, ale robiona pod mikroskopem i ząb wygląda jak prawdziwy. Po poprzednim miałam zalane nieoczyszczone kanały i w ogóle napaćkane dziwne rzeczy w zębie. Ten pokazuje mi w powiększeniu co zrobił jak wygląda ząb po oczyszczeniu przed zalaniem także jestem mega zadowolona i teraz wiem, że jak będę chodzić co pół roku to co najwyżej plomba będzie do zrobienia a to już nie są duże koszty
Woow gwarancja od dentysty- szacun 👍 jakbym miała takiego w okolicy to bym się tylko takiego trzymała 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
RudyKotBialyKot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 13:26   #2883
Sandam13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 754
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

W ogóle zapomniałam wczoraj wspomnieć, że wczoraj jak pojechaliśmy pod ośrodek gdzie robią UP, policja kazała nam wyjechać bo nie można auta zaparkować bo znaleziono niewypał i cała droga zamknięta, bo saperzy przeszukiwali teren. Poczułam się jak w jakimś filmie akcji. dobrze ze nie ewakuowali całego ośrodka..
Zamówiłam na próbę jeden komplecik z AliExpress, jestem ciekawa jak będzie z jakością.
Przyszedł mój cudny komplecik razem z rozkiemIMG_20180316_092524.jpg

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Sandam13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 13:31   #2884
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Byłam wczoraj u diabetolog i mnie troszke okrzyczała ze nie tyje nic..... a ja naprawde jem duzo.... może to przez tą insuline ? jak myslicie ?
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 13:42   #2885
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez RudyKotBialyKot Pokaż wiadomość
Gosia, norka, bursztynek,pola, Blanka i wszystkie babeczki, którym jeszcze nie podziękowałam- DZIĘKUJĘ aż się normalnie poczułam taka ładna w ciąży kochane jesteście weźcie też powrzucajcie zdjęcia swoich brzuszków, z wielką chęcią pooglądam bo pewno wszystkie wyglądacie jak miliony dolarów w ciąży
Kocie, nie każ siebie przekonywać, że jesteś piękna! Chętnie wrzuciłabym brzuszek, ale totalnie nie ma warunków do robienia, a w lazience mi wstyd. Może na wiosnę będę śmielsza.
Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
Zobaczysz co przyjdzie w zależności jaki dzidziuś się urodzi ja brałam 62, bo na 56 mam już sporo i się obawiam, że połowy z tego nie ubiorę
Ja wzięłam taki duży, bo one są dla mnie droooooogie i wolałam, żeby dłużej pochodziła.
Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Norciu ja tez przepadam za takimi kanapeczkami na sniadanko a dzisiaj od rana chodzi za mna makrelka wędzona, normalnie musze jutro zjeść na sniadanie i musze o tym poinformować męża ! Musi ją dla mnie dzisiaj złowić w rwącym potoku za pomocą własnoręcznie ustruganej dzidy, i jeszcze do jutra rana uwędzic. Łatwizna, wyrobi sie mój jaskiniowiec
Ooooo chwal sie Norciu !!!! I włącz tv6 bo lecą miodowe lata
Leżę Złapie rybkę na przeddzidzie przeddzidy dzidy?
Włączyłam Miodowe, ale nic niemal nie obejrzałam, bo internety zjadły moją uwagę. Danka to ta blondynka z krótkimi włosami?
Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
Czytałam o tym ale przestawiłam się zupełnie na prywatnego dentystę, trochę płacę, ale przynajmniej wiem że mam porządnie poleczone zęby. Niestety teraz wiem, że tanio to znaczy źle i sporo miałam poprawiania po poprzednim. Tak się zraziłam, że wolę zapłacić za usuwanie kamienia.
Ja właśnie idę w poniedziałek na kontrolę pierwszą od hoho.. Nawet nie wiem co mi przysługuje na NFZ w czasie ciąży.
Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Nic nie oznacza dziecko się rusza, pływa w środku, obraca się, ale nie kopie przynajmniej ja to tak odczuwam

Wiecie, że dziś wyczułam albo rączkę, albo stopkę?
Jak słodko Przybiła piąteczkę albo stópkę?
Cytat:
Napisane przez Sandam13 Pokaż wiadomość
W ogóle zapomniałam wczoraj wspomnieć, że wczoraj jak pojechaliśmy pod ośrodek gdzie robią UP, policja kazała nam wyjechać bo nie można auta zaparkować bo znaleziono niewypał i cała droga zamknięta, bo saperzy przeszukiwali teren. Poczułam się jak w jakimś filmie akcji. dobrze ze nie ewakuowali całego ośrodka..
Zamówiłam na próbę jeden komplecik z AliExpress, jestem ciekawa jak będzie z jakością.
Przyszedł mój cudny komplecik razem z rozkiemZałącznik 7474566
Mi chyba nerwy by pusciły, gdyby powiedziano mi o niewypale.
Ale słodki komplecik! Dzie kupowałaś?
__________________





Edytowane przez norka93
Czas edycji: 2018-03-16 o 13:43
norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 13:44   #2886
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj u diabetolog i mnie troszke okrzyczała ze nie tyje nic..... a ja naprawde jem duzo.... może to przez tą insuline ? jak myslicie ?
Słyszałam ostatnio o dziewczynie ( ogólnie dość "znana" blogerka/youtuberka ) która w I i II trymestrze wręcz chudła, nie tyła, a w III przytyła 17kg! pewnie w większości to była woda. Więc różnie to może być jeśli odżywiasz się zdrowo i regularnie to nie ma się czym martwić

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Nic nie oznacza dziecko się rusza, pływa w środku, obraca się, ale nie kopie przynajmniej ja to tak odczuwam

Wiecie, że dziś wyczułam albo rączkę, albo stopkę?😍 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale czad te nasze maluchy są takie rozkoszne
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 14:20   #2887
Patrycja28100
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja28100
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 815
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez ane3kaa Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj u diabetolog i mnie troszke okrzyczała ze nie tyje nic..... a ja naprawde jem duzo.... może to przez tą insuline ? jak myslicie ?
Moj brat ma cukrzyce i bierze insuline i moze jesc tonami a i tak nie przytyje
Nie masz co sie martwic dopuki z dzidzia wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patrycja28100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-16, 14:21   #2888
Sandam13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 754
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Kocie, nie każ siebie przekonywać, że jesteś piękna! Chętnie wrzuciłabym brzuszek, ale totalnie nie ma warunków do robienia, a w lazience mi wstyd. Może na wiosnę będę śmielsza. Ja wzięłam taki duży, bo one są dla mnie droooooogie i wolałam, żeby dłużej pochodziła. Leżę Złapie rybkę na przeddzidzie przeddzidy dzidy?
Włączyłam Miodowe, ale nic niemal nie obejrzałam, bo internety zjadły moją uwagę. Danka to ta blondynka z krótkimi włosami?Ja właśnie idę w poniedziałek na kontrolę pierwszą od hoho.. Nawet nie wiem co mi przysługuje na NFZ w czasie ciąży. Jak słodko Przybiła piąteczkę albo stópkę? Mi chyba nerwy by pusciły, gdyby powiedziano mi o niewypale.
Ale słodki komplecik! Dzie kupowałaś?
Danka to ta blondynka z dłuższymi włosami, żona Tadzika Norka.
Kupowałam z MinkyLove na Facebooku.

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Sandam13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 14:26   #2889
ovejita
Wtajemniczenie
 
Avatar ovejita
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 057
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Nie śpię od 6:30. Wstałam na siku i pozamiatane. Zrobiłam mężowi śniadanie typu pożal się.. czyli herbatkę, dwie parówki, dwie kromki chleba posmarowane masłem i do tego musztarda miodowa. Dobrze, że pracuje w restauracji.



Oo, ja jutro idę do pobliskiego lumpeksu na łowy sukienkowe.
Do jakich sklepów się wybierasz?



Moje marzenie! W sumie to mam znajome w ciąży i z maluchami, ale mieszkają na przedmieściach..



Niby tylko 3cie piętro, a jak mieszkałam na nim, to i bez ciąży było mi ciężko.
A jak wy liczycie piętra? Bo dla mnie np. 3cie, to takie czwarte, bo najpierw parter, potem 1wsze, 2gie, itd.



A jakże!

Chyba znalazłam ostatecznie panel kocykowy. Wiem, że to taki bardziej zimowy klimacik, ale.. oj tam! https://otula.pl/userdata/gfx/5da323...48bd2687c9.jpg
Podoba mi się tez wzór stąd nr 31 z personalizacją, tylko coś drogi ten zestaw. http://allegro.pl/showitem/descripti...html?snapshot=
Norka, mój mąż byłby bardzo zadowolony z takiego śniadania!

Ja piętra parter liczę jako pół i zawsze mówię że mieszkamy na 3.5 piętra

Cytat:
Napisane przez Patrycja28100 Pokaż wiadomość
Jeszcze 12 dni i sudniowka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie 11. Aaaaaaa


Cytat:
Napisane przez RudyKotBialyKot Pokaż wiadomość
Co do słoniowatego poczucia, zadyszek i niezgrabności to ja się tak czuję już od jakiegoś czasu. Niestety ale mam już 10 kg na plusie i ciągle rosnę więc naprawdę ciężko mi się z tym pogodzić i przyzwyczaić to ograniczeń jakie mi serwuje brzunio mam krótkie ręce więc jak zakładam buty to muszę posadzić tyłek i później ciężko mi się podnieść, nie mogę tak szybko chodzić jak zawsze a ostatnio na basenie po dwóch rundkach byłam tak zmachana, że musiałam zrobić sobie przerwę serio przeraża mnie myśl, że już za niedługo trzeci trymestr i największe przyrosty mój mąż mnie pociesza że skoro można mnie jeszcze obejść to nie jest tak źle co tydzień robimy sobie zdjęcia a wczoraj zaczęłam 25 tydzień i już widzę że brzucho się powiększył w ogóle Dziewczyny ciągnie was skóra na brzuchu? i czy pępki po ciąży wyglądają normalnie? bo ja mam teraz najbrzydszy pępek na świecie
Gdzie ty zmiescilas tu 10kg?
Wyglądasz fantastycznie!

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Taaaaak mąż wniebowziety, bo jeszcze popyta triche odnosnie produkcji piwa. Poki co zrobil dwa swoje z takich gotowych mieszanek i juz są zabutelkowane, ale chcialby zrobic takie prawdziwe ze słodu itp. Wymyslil sobie ze nazwie je imieniem córki i bedzie to popisowy trunek na pępkowe. Nawet etykiety chce drukować
Hahaha genialne



Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
U mnie tak samo, kiedyś na to moje piąte wbiegałam, a teraz wolnym krokiem i jeszcze przystanek w połowie i też czuję te kg.
Haha U nas było bez przystanku ale pewnie niebawem będę praktykować mąż wczoraj stwierdził że za szybko idę po schodach bo się zasapalam:P biedak nie wie że jakbym szła jak żółw to też byłoby tak samo

Cytat:
Napisane przez Sandam13 Pokaż wiadomość
W ogóle zapomniałam wczoraj wspomnieć, że wczoraj jak pojechaliśmy pod ośrodek gdzie robią UP, policja kazała nam wyjechać bo nie można auta zaparkować bo znaleziono niewypał i cała droga zamknięta, bo saperzy przeszukiwali teren. Poczułam się jak w jakimś filmie akcji. dobrze ze nie ewakuowali całego ośrodka..
Zamówiłam na próbę jeden komplecik z AliExpress, jestem ciekawa jak będzie z jakością.
Przyszedł mój cudny komplecik razem z rozkiemZałącznik 7474566

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Super komplecik z hubi World prawda?

Co do pępka to u mnie jeszcze wklęsły. Ale mam tak nieziemsko sucha skórę której nic nie pomaga że pewnie skończę z masakrycznymi rozstepami na brzuchu

Doszło do mnie zamówienie gemini idę rozpakowywac
ovejita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 14:36   #2890
Patrycja28100
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja28100
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 815
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Sandam13 Pokaż wiadomość
Danka to ta blondynka z dłuższymi włosami, żona Tadzika Norka.
Kupowałam z MinkyLove na Facebooku.

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
A podasz link do tego minky love?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patrycja28100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 14:40   #2891
Sandam13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 754
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez ovejita Pokaż wiadomość
Norka, mój mąż byłby bardzo zadowolony z takiego śniadania!

Ja piętra parter liczę jako pół i zawsze mówię że mieszkamy na 3.5 piętra


U mnie 11. Aaaaaaa



Gdzie ty zmiescilas tu 10kg?
Wyglądasz fantastycznie!


Hahaha genialne





Haha U nas było bez przystanku ale pewnie niebawem będę praktykować mąż wczoraj stwierdził że za szybko idę po schodach bo się zasapalam:P biedak nie wie że jakbym szła jak żółw to też byłoby tak samo


Super komplecik z hubi World prawda?

Co do pępka to u mnie jeszcze wklęsły. Ale mam tak nieziemsko sucha skórę której nic nie pomaga że pewnie skończę z masakrycznymi rozstepami na brzuchu

Doszło do mnie zamówienie gemini idę rozpakowywac
Komplecik z MinkyLove.
Cytat:
Napisane przez Patrycja28100 Pokaż wiadomość
A podasz link do tego minky love?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://m.facebook.com/MinkyLove-334533310284764
Pani bardzo miła ja poprosiłam o wystawienie aukcji na allegro bo nie chciałam tak w ślepo pieniędzy wysyłać.

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Sandam13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-16, 14:44   #2892
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Blanka wpisz mi proszę wizytę jeszcze 28.03 przed Świętami umówiłam się dodatkowo, bo jak dla mnie 4tyg czekania to za długo i będę spokojniejsza kontrolując szyjkę co 2tyg. L4 dostaję co miesiąc i tak w połowie wypadają te dodatkowe wizyty
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 15:08   #2893
xxxbursztynekxxx
Zadomowienie
 
Avatar xxxbursztynekxxx
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 278
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Kobietki wyciągnęłam 2 naleśniki z truskawkami, malinami, bananami i jagodami i oczywiście z bitą śmietaną. Milion kalorii 😂 ale co tam. Tak się rozpedziłam w kuchni a miały być tylko z dżemem 😛

Teraz się położyłam i mam zamiar tak tkwić do wieczora, za dużo obowiązków dzisiaj . Ale za to mieszkanie na jutro wysprzątane, pranie zrobione no i deserek zjedzony po skromnym obiadku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxbursztynekxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 15:11   #2894
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez xxxbursztynekxxx Pokaż wiadomość
Kobietki wyciągnęłam 2 naleśniki z truskawkami, malinami, bananami i jagodami i oczywiście z bitą śmietaną. Milion kalorii 😂 ale co tam. Tak się rozpedziłam w kuchni a miały być tylko z dżemem 😛

Teraz się położyłam i mam zamiar tak tkwić do wieczora, za dużo obowiązków dzisiaj . Ale za to mieszkanie na jutro wysprzątane, pranie zrobione no i deserek zjedzony po skromnym obiadku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jakie pyszności!

Dzisiaj też się narobiłam, 3 prania, porządki, wstawiłam i rozładowałam zmywarkę, a dodatkowo byłam w rybnym po śledzie w te deszcz
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 15:13   #2895
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Tez u mnie wizaż szalał, dlatego tak we świat odpisuje bo już miałam naskrobane

Emmaa mam to samo, już się obawiam tych paczek przed mężem otwierać, bo w szafce coraz pełniej ech matki wariatki

Kocie dziękuję!! Super pomysł, ja też kupowałam pchacz na roczek, tyle że taki w formie wózka drewnianego przydał się siostrzenicy bardzo
Wyglądasz super!

Norciu imię synusia nadal jest pod znakiem zapytania, mąż się upiera przy pierwszym wyborze a ja mam wątpliwości. Czekamy więc, może samo jakoś przyjdzie przemeblowanie u nas wywołuje u mnie trochę dreszczyku grozy.. bo hmm za niedługo stanie łóżeczko, kupimy wózek, za chwilę poród, dzidzi ommmm :boisie:

Norciu czekamy na Twoje zakupy

A to moje

IMG_20180316_153949.jpgIMG_20180316_154009.jpgIMG_20180316_154029.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 15:13   #2896
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Norciu śliczny ten panel
Cytat:
Napisane przez Sandam13 Pokaż wiadomość
W ogóle zapomniałam wczoraj wspomnieć, że wczoraj jak pojechaliśmy pod ośrodek gdzie robią UP, policja kazała nam wyjechać bo nie można auta zaparkować bo znaleziono niewypał i cała droga zamknięta, bo saperzy przeszukiwali teren. Poczułam się jak w jakimś filmie akcji. dobrze ze nie ewakuowali całego ośrodka..
Zamówiłam na próbę jeden komplecik z AliExpress, jestem ciekawa jak będzie z jakością.
Przyszedł mój cudny komplecik razem z rozkiemZałącznik 7474566

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Jaka akcja
Komplecik mega

No to mężu ma złamaną kość śródstopia. Świetnie.

Też już ma 10 kg na plusie, jestem załamana, bo z Ewką przez całą ciążę przytyłam 9 kg.

Mi wczoraj stuknęła studniówka. Z zakupów zostało tylko zamówienie na gemini, w końcu mogę zacząć kompletować koszyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 15:16   #2897
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Elaaaa Pokaż wiadomość
Tez u mnie wizaż szalał, dlatego tak we świat odpisuje bo już miałam naskrobane

Emmaa mam to samo, już się obawiam tych paczek przed mężem otwierać, bo w szafce coraz pełniej ech matki wariatki

Kocie dziękuję!! Super pomysł, ja też kupowałam pchacz na roczek, tyle że taki w formie wózka drewnianego przydał się siostrzenicy bardzo
Wyglądasz super!

Norciu imię synusia nadal jest pod znakiem zapytania, mąż się upiera przy pierwszym wyborze a ja mam wątpliwości. Czekamy więc, może samo jakoś przyjdzie przemeblowanie u nas wywołuje u mnie trochę dreszczyku grozy.. bo hmm za niedługo stanie łóżeczko, kupimy wózek, za chwilę poród, dzidzi ommmm :boisie:

Norciu czekamy na Twoje zakupy

A to moje

Załącznik 7474656Załącznik 7474661Załącznik 7474666

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
piękności super kolory też mam kilka czarnych bodziaków, ale chyba żaden nie na długi rękaw - muszę dokupić
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 15:16   #2898
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez xxxbursztynekxxx Pokaż wiadomość
Do porodu majtki w żadnym wypadku, co chwilę przychodzi położna i sprawdza postęp badając rozwarcie więc nie ma szans na majtki. W dodatku w każdej chwili mogą odejść wody więc i tak się nie sprawdzą. Ja stanika też nie miałam, przy mocnych bólach korzystałam z prysznica i jak bym miała za każdym razem ogarniać ten stanik i w sumie te majtki to bym chyba oszalała. Tak wytarlam się tylko w ręcznik i naciągnęłam koszulę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze, w koszuli bez majtek jeszcze przeżyje, ale ciekawe jak mi dojce jeszcze urosną to czy dolem nie wypadną bez stanika. Jakos nie lubie chodzic bez stanika :/

Cytat:
Napisane przez Sandam13 Pokaż wiadomość
W ogóle zapomniałam wczoraj wspomnieć, że wczoraj jak pojechaliśmy pod ośrodek gdzie robią UP, policja kazała nam wyjechać bo nie można auta zaparkować bo znaleziono niewypał i cała droga zamknięta, bo saperzy przeszukiwali teren. Poczułam się jak w jakimś filmie akcji. dobrze ze nie ewakuowali całego ośrodka..
Zamówiłam na próbę jeden komplecik z AliExpress, jestem ciekawa jak będzie z jakością.
Przyszedł mój cudny komplecik razem z rozkiemZałącznik 7474566

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Uuuuuuu i jak skonczyla sie afera ? Zlapali kogoś ?
Jak z jakoscia tego komplecika ?

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Kocie, nie każ siebie przekonywać, że jesteś piękna! Chętnie wrzuciłabym brzuszek, ale totalnie nie ma warunków do robienia, a w lazience mi wstyd. Może na wiosnę będę śmielsza. Ja wzięłam taki duży, bo one są dla mnie droooooogie i wolałam, żeby dłużej pochodziła. Leżę Złapie rybkę na przeddzidzie przeddzidy dzidy?
Włączyłam Miodowe, ale nic niemal nie obejrzałam, bo internety zjadły moją uwagę. Danka to ta blondynka z krótkimi włosami?Ja właśnie idę w poniedziałek na kontrolę pierwszą od hoho.. Nawet nie wiem co mi przysługuje na NFZ w czasie ciąży. Jak słodko Przybiła piąteczkę albo stópkę? Mi chyba nerwy by pusciły, gdyby powiedziano mi o niewypale.
Ale słodki komplecik! Dzie kupowałaś?
Norcia, Danuta to ta z dluzszymi włosami spietymi z tylu spinka. Ona przyszla później do Krawczykow i komsultowala cos z wróżką Sybilla aka swoim mężem Tadzikiem
Cytat:
Napisane przez xxxbursztynekxxx Pokaż wiadomość
Kobietki wyciągnęłam 2 naleśniki z truskawkami, malinami, bananami i jagodami i oczywiście z bitą śmietaną. Milion kalorii 😂 ale co tam. Tak się rozpedziłam w kuchni a miały być tylko z dżemem 😛

Teraz się położyłam i mam zamiar tak tkwić do wieczora, za dużo obowiązków dzisiaj . Ale za to mieszkanie na jutro wysprzątane, pranie zrobione no i deserek zjedzony po skromnym obiadku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O Ty zla kobieto..... ja wlasnie zjadlam paluszki rybne. Takie chwilowe zastępstwo póki nie mam wedzonej makreli

Posprzatalam w łazience, ale jestem z siebie dumna !!! Blask taki bije ze w nocy na osiedlu nie muszą włączać latarni

Poprosze o super hiper fotki z zamowienia z gemini

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 15:21   #2899
Sandam13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 754
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Kurcze, w koszuli bez majtek jeszcze przeżyje, ale ciekawe jak mi dojce jeszcze urosną to czy dolem nie wypadną bez stanika. Jakos nie lubie chodzic bez stanika :/



Uuuuuuu i jak skonczyla sie afera ? Zlapali kogoś ?
Jak z jakoscia tego komplecika ?


Norcia, Danuta to ta z dluzszymi włosami spietymi z tylu spinka. Ona przyszla później do Krawczykow i komsultowala cos z wróżką Sybilla aka swoim mężem Tadzikiem

O Ty zla kobieto..... ja wlasnie zjadlam paluszki rybne. Takie chwilowe zastępstwo póki nie mam wedzonej makreli

Posprzatalam w łazience, ale jestem z siebie dumna !!! Blask taki bije ze w nocy na osiedlu nie muszą włączać latarni

Poprosze o super hiper fotki z zamowienia z gemini

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niewiem jak się akcja skończyła bo po wyjściu z ośrodka było już tyle policji że ledwo dało się przejść, ale gapiów wcale żeby się czegoś dowiedzieć.
Jakość komplecika dla mnie super, materiał minky mega przyjemny w dotyku, bawełna też przyjemna. Kawał dobrej roboty!

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Sandam13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-16, 15:39   #2900
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez xxxbursztynekxxx Pokaż wiadomość
Kobietki wyciągnęłam 2 naleśniki z truskawkami, malinami, bananami i jagodami i oczywiście z bitą śmietaną. Milion kalorii 😂 ale co tam. Tak się rozpedziłam w kuchni a miały być tylko z dżemem 😛

Teraz się położyłam i mam zamiar tak tkwić do wieczora, za dużo obowiązków dzisiaj . Ale za to mieszkanie na jutro wysprzątane, pranie zrobione no i deserek zjedzony po skromnym obiadku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dołączam do łakomczuchów, niedawno pożarłam wielki kawał tortu i teraz umieram ale było warto.
Cytat:
Napisane przez Elaaaa Pokaż wiadomość
Tez u mnie wizaż szalał, dlatego tak we świat odpisuje bo już miałam naskrobane

Emmaa mam to samo, już się obawiam tych paczek przed mężem otwierać, bo w szafce coraz pełniej ech matki wariatki

Kocie dziękuję!! Super pomysł, ja też kupowałam pchacz na roczek, tyle że taki w formie wózka drewnianego przydał się siostrzenicy bardzo
Wyglądasz super!

Norciu imię synusia nadal jest pod znakiem zapytania, mąż się upiera przy pierwszym wyborze a ja mam wątpliwości. Czekamy więc, może samo jakoś przyjdzie przemeblowanie u nas wywołuje u mnie trochę dreszczyku grozy.. bo hmm za niedługo stanie łóżeczko, kupimy wózek, za chwilę poród, dzidzi ommmm :boisie:

Norciu czekamy na Twoje zakupy

A to moje

Załącznik 7474656Załącznik 7474661Załącznik 7474666

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękne ubranka.

Mi tak wizaż głupieje, że odechciewa się czytać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 15:46   #2901
aandra
Raczkowanie
 
Avatar aandra
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 145
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Sandam13 Pokaż wiadomość
W ogóle zapomniałam wczoraj wspomnieć, że wczoraj jak pojechaliśmy pod ośrodek gdzie robią UP, policja kazała nam wyjechać bo nie można auta zaparkować bo znaleziono niewypał i cała droga zamknięta, bo saperzy przeszukiwali teren. Poczułam się jak w jakimś filmie akcji. dobrze ze nie ewakuowali całego ośrodka..
Zamówiłam na próbę jeden komplecik z AliExpress, jestem ciekawa jak będzie z jakością.
Przyszedł mój cudny komplecik razem z rozkiemZałącznik 7474566

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
Fajna żaba 🐸 😁 pamiętasz może czy były owce?
Cytat:
Napisane przez Elaaaa Pokaż wiadomość
Tez u mnie wizaż szalał, dlatego tak we świat odpisuje bo już miałam naskrobane

Emmaa mam to samo, już się obawiam tych paczek przed mężem otwierać, bo w szafce coraz pełniej ech matki wariatki

Kocie dziękuję!! Super pomysł, ja też kupowałam pchacz na roczek, tyle że taki w formie wózka drewnianego przydał się siostrzenicy bardzo
Wyglądasz super!

Norciu imię synusia nadal jest pod znakiem zapytania, mąż się upiera przy pierwszym wyborze a ja mam wątpliwości. Czekamy więc, może samo jakoś przyjdzie przemeblowanie u nas wywołuje u mnie trochę dreszczyku grozy.. bo hmm za niedługo stanie łóżeczko, kupimy wózek, za chwilę poród, dzidzi ommmm :boisie:

Norciu czekamy na Twoje zakupy

A to moje

Załącznik 7474656Załącznik 7474661Załącznik 7474666

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jakie to ładne 😊 szczególnie te foczki slodziutkie lubię taki styl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 15:50   #2902
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Jestem Załamana.. Badania okresowe do pracy mam dzisiaj zrobić przede mną z 40 osób :/ pierwszeństwo że w ciąży nie działa :/

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 15:54   #2903
pola25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 4 092
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Camelitos Pokaż wiadomość
Jestem Załamana.. Badania okresowe do pracy mam dzisiaj zrobić przede mną z 40 osób :/ pierwszeństwo że w ciąży nie działa :/

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Pytalas???????
pola25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 15:56   #2904
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Dzień dobry.
Elaaa piękne ciuszki synkowi takie kupowałam.

Przez to zamieszanie z wizazem nie wiem już co przeczytałam i co odp

Złożyliśmy dziś łóżko dla synka, ale boję się,że mi z niego spadnie.
A na obiad miałam pieczonego łososia. Kawałek dostał teść i powiedział, że pycha,więc za tydzień będę miała więcej osób na obiedzie Ale znając życie już taki dobry mi nie wyjdzie

Weszłam na wagę i wskazała 59,5 kg a lekarzowi w poniedziałek podałam 57 kg Ale to na pewno woda i obiad
Mi generalnie jeszcze większa waga nie przeszkadza oprócz momentów gdy wstaję z podłogi (czyli często bo dużo bawię się z synkiem) i gdy wchodzę po schodach z synem na rękach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 15:57   #2905
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

fioletowe okulary Ja mam rozstępy na piersiach chyba od drugiego miesiąca ciąży... Smaruję się dwa razy dziennie palmersem, mam jeszcze olejki ale te stosuję tylko wieczorami po pryszniku i jak mi się chce... Po palmersie rostępy troszecze się rozjaśniły, ale dopiero teraz widzę ten efekt.

Co do rozstępów na brzuchu i pępka... No więc jeszcze rozstępów nie mam, pępek już wyszedł w połowie i coś czuję że na pewno będę mieć rozstępy wokół niego. Staram się masować ten obszar i nakłądać grubszą warstwę, ale co ma być to będzie.
Często wieczorami mam napięty brzuch, ale po posmaruwaniu się jest trochę lepiej, a rano już jest wszystko ok. Ale brzuch jeszcze nie jest ogromny (chociaż już się czuję jak słoń w skłądzie porcelany i nie umiem sobie zawiązać butów...)- boję się co będzie w czerwcu...

Rudy Kot pięknie wyglądasz. W ogóle- dziewczyny... musimy siętutaj umówić, że nie zależnie od tego jak wyglądamy, jesteśmy piękne, bo jesteśmy w ciąży! Nosimy w sobie życie! I to czyni nas piękne. Więc jak wyjdziemy na ulicęz takimi myślami, to automatycznie będziemy piękniejsze z zewnątrz! Tu jest kwestia odpowiedniego nastawienia i myślenia!

Elaaa piękne ubranka! Kusiło mnie, żeby kupić sobie te bodziaki w hm, ale powstrzymałam się. Jeszcze będę mieć okazję, a może załapię się na jakieś mega promo!

Czy u Was też pada śnieg? U nas już cały dzień... gdzie ta wiosna?? Ja nie mieszczę się już do kurtki zimowej, więc zimo- PRECZ!

Oglądaliśmy dzisiaj wózki i foteliki. Głowa pęka od tego wszystkiego... Przez pogodę nie pojeździliśmy sobie po chodniku anie nie mieliśmy możliwość przymierzenia fotelika do samochodu. Ale grubo zastanawiamy się nad Maxi Cosi Pebble. No i oglądaliśmy wózek Espiro Next. Czy któraś z Was miała styczność z tym wózkiem? Do nas przemawia on w prawie 90%. Niestety minusem jest stosunkowo krótka gondola... Wizualnie gondola jest duża, ale wymiary wewnętrzne to 80cm. No i teraz nie wiem, czy dyskfalifikować ten wózek czy jeszcze nie... Będziemy też oglądać inne wózki w innej hurtowni, ale w tej akurat babka polecała ten. I miała dość konurencyjną cenę w porównaniu do internetów.
Oglądałam też Roan Bass Soft, ale Espiro minimalnie wygrywa (no oprócz tej gondoli...)

Wypożyczyłam też adapter do pasów besafe za 20zł/miesiąc. Jeżeli macie taką opcję gdzieśw okolicy, to polecam- jest do zdecydowanie tańsze rozwiązanie i ja osobiście czuję się jakoś bezpieczniej, jeżdżąc z tym adapterem.
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 15:59   #2906
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez pola25 Pokaż wiadomość
Pytalas???????
Pytałam :/ a muszę dzisiaj zrobić bo badania ważne do poniedziałku :/

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 16:00   #2907
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Camelitos Pokaż wiadomość
Pytałam :/ a muszę dzisiaj zrobić bo badania ważne do poniedziałku :/

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ale masakra :/ ja pierdziele, trzymaj sie tam !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 16:03   #2908
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Ale masakra :/ ja pierdziele, trzymaj sie tam !!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie dość że te babki na recepcji nie miłe to ten lekarz każdego trzyma długo w gabinecie wrrr...

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 16:04   #2909
xxxbursztynekxxx
Zadomowienie
 
Avatar xxxbursztynekxxx
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 278
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Camelitos Pokaż wiadomość
Jestem Załamana.. Badania okresowe do pracy mam dzisiaj zrobić przede mną z 40 osób :/ pierwszeństwo że w ciąży nie działa :/

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Oj to trochę ci zejdzie, szkoda że u ludzi taki brak empatii 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxbursztynekxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-16, 16:06   #2910
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamusie lipcowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez xxxbursztynekxxx Pokaż wiadomość
Oj to trochę ci zejdzie, szkoda że u ludzi taki brak empatii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo każdy chce je zrobić i każdy musi czekać więc trudno..

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-11 14:37:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.