Rossmann cz. XXXI - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-17, 14:54   #3721
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rossmann cz. XXXI

To mi się uzbierały 163 pkt.

Ale ten podział średnio mi się podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 15:21   #3722
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Ja mam ponad 400 punktów ale glownie dzięki pieluchom, kaszkom i mleku dla dziecka (często mają nan w fajnych promocjach). Dla siebie kupuję tylko na tych dużych promocjach ale też nie ż każdej korzystam jak teraz ż tej włosowej
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 15:30   #3723
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXXI

A ja nie wiem ile mam punktów bo po wydrukowaniu karty odinstalowalam apke bo nie mam miejsca na telefonie
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 15:33   #3724
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja mam ponad 400 punktów ale glownie dzięki pieluchom, kaszkom i mleku dla dziecka (często mają nan w fajnych promocjach). Dla siebie kupuję tylko na tych dużych promocjach ale też nie ż każdej korzystam jak teraz ż tej włosowej
Zawsze można skorzystać jak ktoś robi przed nami duże zakupy, odkąd wiem że te punkty będziemy wymieniać to nabijam, ktoś też korzysta bo nie ma aplikacji a załapie się na jakąś zniżkę. Jak przeceniali Jemioła to było wszystko za pół ceny ale tylko z aplikacją, widziałam że kobitka się mota bo nie ma to użyczyłam jej swojej a kupowała kożuch i czapkę , mam ponad 800 punktów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 15:48   #3725
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja mam ponad 400 punktów ale glownie dzięki pieluchom, kaszkom i mleku dla dziecka (często mają nan w fajnych promocjach). Dla siebie kupuję tylko na tych dużych promocjach ale też nie ż każdej korzystam jak teraz ż tej włosowej


Też mam ponad 400pkt.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 15:54   #3726
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jak dla mnie to dobrze że są jakieś korzyści z częstego korzystania z aplikacji, bo gdyby wszyscy byli traktowani równo to wtedy jaki ma to sens. Może aż taki podział nie jest najlepszy, ale wydaje mi się że oni po prostu testują różne formy promocji żeby znaleźć najkorzystniejszą. Nie wiem jak inaczej wytłumaczyć to że za każdym razem jest inaczej. Obstawiam że ten podział na tygodnie i tak się nie przyjmie i wymyślą coś jeszcze innego
Zobaczymy jak będzie, czy to nie był fejk news. Ale jak chcą wprowadzić coś w stylu dla tych co często korzystają z karty na apce, to niech lepiej określą co znaczy często, żeby były jasne i przejrzyste zasady.

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Zawsze można skorzystać jak ktoś robi przed nami duże zakupy, odkąd wiem że te punkty będziemy wymieniać to nabijam, ktoś też korzysta bo nie ma aplikacji a załapie się na jakąś zniżkę. Jak przeceniali Jemioła to było wszystko za pół ceny ale tylko z aplikacją, widziałam że kobitka się mota bo nie ma to użyczyłam jej swojej a kupowała kożuch i czapkę , mam ponad 800 punktów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to Ci się trafiło też bym użyczyła
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 16:10   #3727
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Kurcze ja to tylko 147 pkt Ale jakby ktoś potrzebował apki to tez bym pomogła bo I tak nic na tym nie tracę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-17, 16:29   #3728
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Myślę, że promocja raczej będzie od ilości punktów, a nie od częstotliwości korzystania z aplikacji.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 16:49   #3729
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Rossmann cz. XXXI

ja mam ok. 350 punktów miałabym więcej, ale nie zawsze pokazuje, jak mi się nie chcę wyciągać telefonu.

Ciekawe czy już osławiona pomadka maybelline ink matte zdąży wejść do sprzedaży kiedy będzie promocja w rossmannie. Podobno mają być w kwietniu
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 16:52   #3730
lillianne_91
Wtajemniczenie
 
Avatar lillianne_91
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 906
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Podobno ten podział to jedna wielka bujda, a promocja -55% od 9 do 19 kwietnia, dla każdego posiadacza karty jednorazowo , przy zakupie minimum 3 różnych produktów ja póki co wierzę w tą wersję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



lillianne_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 17:33   #3731
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez lillianne_91 Pokaż wiadomość
Podobno ten podział to jedna wielka bujda, a promocja -55% od 9 do 19 kwietnia, dla każdego posiadacza karty jednorazowo , przy zakupie minimum 3 różnych produktów ja póki co wierzę w tą wersję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez mi się to wydaje mało prawdopodobne. Rossman miałby z tego więcej szkody niż pożytku. Już widzę te burze w komentarzach.
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-17, 17:43   #3732
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Nie wiecie czy wchodzą Wsuwki, spinki nanu w promocje 2+2

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 17:59   #3733
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez Fonte Pokaż wiadomość
Tez mi się to wydaje mało prawdopodobne. Rossman miałby z tego więcej szkody niż pożytku. Już widzę te burze w komentarzach.
Jakiej niby szkody? Lol. Nie przesadzajcie. Rossmann przyzwyczaił ludzi do fajnych promocji, ale ma prawo przestać je robić albo robić na swoich warunkach. Wiele firm wyróżnia klientów, którzy mają karty i robią regularnie zakupy, nie rozumiem co jest w tym takiego strasznego. Firma ma do tego prawo. Hejty to mogą spłynąć co najwyżej od tak zwanych Grażyn Bo sorry, ale Hebe, Natura czy Kontigo też robią promocje na kolorówkę, w necie wiele kosmetyków da się kupić taniej, więc nie róbmy z Rossmanna jedynego źródła zaopatrzenia wszystkich Polek Jak komuś nie pasuje forma promocji to ma inne opcje/ sklepy, w których może zrobić zakupy.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 18:13   #3734
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Mam 399 pkt
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 18:30   #3735
fejs
Wtajemniczenie
 
Avatar fejs
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 473
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Jakiej niby szkody? Lol. Nie przesadzajcie. Rossmann przyzwyczaił ludzi do fajnych promocji, ale ma prawo przestać je robić albo robić na swoich warunkach. Wiele firm wyróżnia klientów, którzy mają karty i robią regularnie zakupy, nie rozumiem co jest w tym takiego strasznego. Firma ma do tego prawo. Hejty to mogą spłynąć co najwyżej od tak zwanych Grażyn Bo sorry, ale Hebe, Natura czy Kontigo też robią promocje na kolorówkę, w necie wiele kosmetyków da się kupić taniej, więc nie róbmy z Rossmanna jedynego źródła zaopatrzenia wszystkich Polek Jak komuś nie pasuje forma promocji to ma inne opcje/ sklepy, w których może zrobić zakupy.
Słusznie prawisz. Mi nie pasuje ta forma promocji, nie mam aplikacji i nie robię tam zakupów. Odkąd wprowadzili tą durną aplikację, stracili mnie jako klienta.Teraz więcej kupuje w hebe albo w superpharm.
__________________
chomik sangwaraba-zapraszam.



Wymieniam się książkami, filmami i drobnymi przedmiotami bezgotówkowo.

fejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 19:04   #3736
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Mi tam nie przeszkadza, ze skorzystam tydzien później. I tak te produkty sa na ogol.dokladane. jak nie to kupie w necie. A z karty przy zakupach poza promocjami skorzystalam ze 3 razy wiec pewnie punkty mam jakies znikome.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 19:06   #3737
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Czy tylko mi nie rabatuje 2+2?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 19:26   #3738
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Ja mam 625 punktów ale co mi z tego, jak ja głownie kupuje rzeczy dla dziecka...
wiec promocja na kolorówke nie dla mnie, nikt nigdy mi nie potrafił dobrać podkładu w Rossmannie wiec tam nawet nie chce kupować, a podkładu używam sporadycznie wiec tez nie bardzo chce wydawać kupę kasy, nawet w sp nie dobrały mi dobrego albo trafiłam na kiepska babkę.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 20:50   #3739
Fonte
Zadomowienie
 
Avatar Fonte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z Pomorza i Kujaw
Wiadomości: 1 087
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Jakiej niby szkody? Lol. Nie przesadzajcie. Rossmann przyzwyczaił ludzi do fajnych promocji, ale ma prawo przestać je robić albo robić na swoich warunkach. Wiele firm wyróżnia klientów, którzy mają karty i robią regularnie zakupy, nie rozumiem co jest w tym takiego strasznego. Firma ma do tego prawo. Hejty to mogą spłynąć co najwyżej od tak zwanych Grażyn Bo sorry, ale Hebe, Natura czy Kontigo też robią promocje na kolorówkę, w necie wiele kosmetyków da się kupić taniej, więc nie róbmy z Rossmanna jedynego źródła zaopatrzenia wszystkich Polek Jak komuś nie pasuje forma promocji to ma inne opcje/ sklepy, w których może zrobić zakupy.
Właśnie miałam na myśli takie osoby, które kupują kosmetyki tylko w rosmannie podczas tych promocji 2 razy w roku. Ludzie się tak przyzwyczaili do tego, że gdyby rzeczywiście taki scenariusz miał miejsce byłaby wielka awantura na Facebooku. Zawsze jak jest rabat na makijaż to są tysiące komentarzy z różnymi pretensjami. A przez to troche wizerunek by ucierpiał.
Dla mnie to obojętne jak zrobią, i tak nie planuję wielkich zakupów, nie mam też zadnej listy "muszę dorwać"

Edytowane przez Fonte
Czas edycji: 2018-03-17 o 20:55
Fonte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-17, 22:31   #3740
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Ja się w sumie ostatnio na tym promocjach zaopatruję w pielęgnację ust głównie, ewentualnie jakieś rzeczy do brwi. Podkład z Lorigine tez kupiłam, bo kolor super, ale rzadko go używam, bo jak wychodzę z domu na 14 godzin, to nie ma szans żebym wyglądała z tym cały dzień dobrze. Także nowego mi nie trzeba : p przyznam szczerze, że za pierwszym czy drugim razem nakupowałam jak głupia badziewia i potem nie wiedziałam, jak to zużyć. Teraz większość kolorowki i tak kupuję poza Rossmannem. Nic ciekawego.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-17, 23:14   #3741
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja się w sumie ostatnio na tym promocjach zaopatruję w pielęgnację ust głównie, ewentualnie jakieś rzeczy do brwi. Podkład z Lorigine tez kupiłam, bo kolor super, ale rzadko go używam, bo jak wychodzę z domu na 14 godzin, to nie ma szans żebym wyglądała z tym cały dzień dobrze. Także nowego mi nie trzeba : p przyznam szczerze, że za pierwszym czy drugim razem nakupowałam jak głupia badziewia i potem nie wiedziałam, jak to zużyć. Teraz większość kolorowki i tak kupuję poza Rossmannem. Nic ciekawego.
U mnie jak dotąd najtrwalszy podkład jaki znam to Lumene Matte Po 12 aktywnych godzinach bez poprawek wyglądał nadal świetnie. A u mnie to było niemożliwe, cera mieszana, lubi się przetluscic, wszystko się warzy, wchodzi w pory, a tu nic nawet kontakt z bibulkami zupełnie go nie rusza. Tyle, że to nie w Ross
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 01:46   #3742
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez maartini92 Pokaż wiadomość
Zobaczymy jak to będzie, bo np.w sp kupowałam swego czasu bardzo często i zostawiałam mnóstwo kasy, a ani razu nie zaprosili mnie na przedpremierę dni lifestyle, a dla porównania moja mama kupuje dwa razy w roku i zawsze dostaje smsa. Jeśli w rossku miałoby to tak wyglądać losowo to słabo. Ale jeśli faktycznie docenią stałych klientów to jestem na tak.
Mi sp nigdy zaproszenia na wcześniejsze zakupy nie wysłał, a zdarzało mi się na dniach lifestyle wydać i 300 zł. Maja u mnie za to dużego minusa.
Co do propozycji rossmann odnośnie wcześniejszych zakupów to nie mam nic przeciwko jeśli będą preferowali klientów, którzy wydają u nich więcej. Wydaje się to logiczne. Ja mam jakieś 250 punktów teraz na karcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 05:01   #3743
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Ten podział to nie bujda. Najpierw będzie "przedsprzedaż " dla wybranych klubowiczów potem dla wszystkich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 07:18   #3744
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Ja uzbierałam 502 punkty, ale mamy konto połączone z mężem. Ciekawe jak w tej sytuacji zrobią?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 08:03   #3745
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Słuchajcie a moze będzie też tak ze najpierw beda po prostu ogólnie klubowicze. A dopiero potem cała reszta. Tak żeby zachęcić wiecej osób do posiadania apki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 09:19   #3746
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Słuchajcie a moze będzie też tak ze najpierw beda po prostu ogólnie klubowicze. A dopiero potem cała reszta. Tak żeby zachęcić wiecej osób do posiadania apki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie. Najpierw będą wybrani aktywni klubowicze a potem inni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 09:32   #3747
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Gdzie wy sprawdzacie ile punktów macie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 09:34   #3748
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Raczej to nie bujda, pracownicy już mieli zebranie odnośnie zbliżającej się promocji i stąd właśnie wypłynęły te informacje

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 09:41   #3749
maartini92
Zakorzenienie
 
Avatar maartini92
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 8 976
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Gdzie wy sprawdzacie ile punktów macie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
"Twoja karta" w aplikacji
maartini92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-18, 09:58   #3750
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Rossmann cz. XXXI

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mi sp nigdy zaproszenia na wcześniejsze zakupy nie wysłał, a zdarzało mi się na dniach lifestyle wydać i 300 zł. Maja u mnie za to dużego minusa.
Co do propozycji rossmann odnośnie wcześniejszych zakupów to nie mam nic przeciwko jeśli będą preferowali klientów, którzy wydają u nich więcej. Wydaje się to logiczne. Ja mam jakieś 250 punktów teraz na karcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko SP tłumaczyło z tego co pamiętam, że oni to losowo wybierają. Raczej celem jest rozładowanie tłumów, bo promocja trwa tylko dwa dni, a nie wyróżnienie tych co i tak już dużo wydają, albo zachęcenie tych co wcale u nich nie kupują.


Cytat:
Napisane przez imy Pokaż wiadomość
Nie. Najpierw będą wybrani aktywni klubowicze a potem inni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No spoko tylko dobrze będzie jak określą, że wybrani to np. tacy co uzbierali na koncie tyle i tyle i będzie jasne. Bo jak napiszą tylko tacy co często korzystają z apki to np. ja korzystam zawsze jak robię u nich zakupy (nie zdarzyło mi się zapomnieć wyciągnąć telefony przy zakupach) i co jak mnie nie zaliczą mogę się burzyć
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-09 12:09:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.