Lutówki 2017 ❤ - część VI - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-03-25, 08:04   #151
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Ona by z Nina nie dala rady Jakby jej zaczęła pluć, ze już nie chce jeść bo się najadła chociaż ostatnio jest lepiej bo zaczyna kręcić głową na nie. Maniery to ma jednak to moje dziecko zbliżone do Dejwa o ile nie gorsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eee to Dejwo tez pluje i rzuca jedzeniem raz jak karmilam go u moich rodzicow na kolanach to tak machnal reka ze zawartosc lyzeczki przykleila sie do mojego policzka a moja mama byla posikana ze smiechu ale wczoraj tesciowa powiedziala, ze zlote dziecko i pieknie je...albo D zaaktorzyl albo ona zyje e zaklamaniu ehhh szkoda szarpac klawiature na tesciowa

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
A z kim zostaje? U nas to byłby conajmniej weekend bez L. Nie wiem czy jestem gotowa teściowej oddać go na dwie noce.
zalezy jakie masz relacje i zaufanie do tesciowej...a moze tesciowa jechac z Wami?
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 08:07   #152
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
eee to Dejwo tez pluje i rzuca jedzeniem raz jak karmilam go u moich rodzicow na kolanach to tak machnal reka ze zawartosc lyzeczki przykleila sie do mojego policzka a moja mama byla posikana ze smiechu ale wczoraj tesciowa powiedziala, ze zlote dziecko i pieknie je...albo D zaaktorzyl albo ona zyje e zaklamaniu ehhh szkoda szarpac klawiature na tesciowa



zalezy jakie masz relacje i zaufanie do tesciowej...a moze tesciowa jechac z Wami?
Zebyscie widzialy jak K je .... sciany będę musiała malować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 08:10   #153
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

i dzien dobry piekne slobeczko za oknem ja chyba znow wstane przed tz i D...choc chetnie bym sie na bok przekrecila i spac...ale w koncu role sie odwrocai to ja bede budzona

dziewczyny duzo miesa jedza Wasze dzieci i jakie? Tesciowa upiera sie na wolowine i cielecine bo on musi jesc takie mieso a ja jej milion piecet sto dziewiecset razy mowilam, ze noe moze poki co jesli ma skaze bialkowa
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 08:12   #154
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Dobrze wiedziec ze czas zmieniliśmy dzisiaj

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Fantazja- brać teściowa do Polski?
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 08:18   #155
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Dobrze wiedziec ze czas zmieniliśmy dzisiaj

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Fantazja- brać teściowa do Polski?
ahhh to za daleko faktycznie myslalam, ze na miejscu macie. Niedoczytalam



czas?! zapomnialam...cos czulam, ze cos nie tak
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 08:24   #156
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
ahhh to za daleko faktycznie myslalam, ze na miejscu macie. Niedoczytalam



czas?! zapomnialam...cos czulam, ze cos nie tak
U nas pobudka o 8... normalnie by była o 7. Wiec nam sie chyba wszystko przesunie. Mhm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
♥ Kacperek ♥
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 08:30   #157
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość







czas?! zapomnialam...cos czulam, ze cos nie tak


Hahahaha. Dobra jesteś. Tak jak ja
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-25, 08:48   #158
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
A z kim zostaje? U nas to byłby conajmniej weekend bez L. Nie wiem czy jestem gotowa teściowej oddać go na dwie noce.
Z tesciami i u nich bedzie nocować. U nas to bedzie od południa do następnego ranka.

Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
i dzien dobry piekne slobeczko za oknem ja chyba znow wstane przed tz i D...choc chetnie bym sie na bok przekrecila i spac...ale w koncu role sie odwrocai to ja bede budzona

dziewczyny duzo miesa jedza Wasze dzieci i jakie? Tesciowa upiera sie na wolowine i cielecine bo on musi jesc takie mieso a ja jej milion piecet sto dziewiecset razy mowilam, ze noe moze poki co jesli ma skaze bialkowa
Ja nie daję ani wołowiny ani cielęciny przez skaze białkową i bym zamordowala każdego kto by dal Ninie do zjedzenia alergen. Moi tesciowie o tym wiedzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 09:14   #159
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sonia_n Pokaż wiadomość
U nas pobudka o 8... normalnie by była o 7. Wiec nam sie chyba wszystko przesunie. Mhm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u nas pobudki przesunęły się do po 9, teraz nadal śpi... a wstawał ok 8

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Hahahaha. Dobra jesteś. Tak jak ja


Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Ja nie daję ani wołowiny ani cielęciny przez skaze białkową i bym zamordowala każdego kto by dal Ninie do zjedzenia alergen. Moi tesciowie o tym wiedzą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiesz ja to teściowej powtarzałam milion razy to ona któryś raz o to pyta...już zirytowana powiedziałam tż bo potem będzie, że się czepiam. Na prawdę tłumaczę prostym językiem...
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 09:35   #160
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Dynaa
Czas edycji: 2018-03-29 o 10:55
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 09:57   #161
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI



My wczoraj cały dzień na wyjeździe więc nie miałam czasu pisać. U lekarza ok, płuca czyste i kazała instalować do skutku bo mała nie umie odchrzaknac i stąd ta zaległości w gardelku.

Wieczorem ufarbowalam sobie włosy bo przez choroby musiałam fryzjera odwołać. Dzisiaj jeszcze zrobię hybryda i mam na 2 tygodnie spokój. No i jeszcze sernik powitalny trzeba zrobić na jutro ale to szybka akcja.

Kupiliśmy małej pościel w Ikei, będą dzisiaj testy spania bez spiworka a pod kołderką.

Gwiazda w ogóle jeszcze śpi A jutro do żłobka na 8....
Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
wkurza mnie czasem bardzo ta kobieta
a dziekuje duzo rozumie to fakt, sama sie czasem jestem w szoku. Duzo pokazuje, rozumie co do niego mowie...oczywiscie nie wtedy gdy czegos nie wolno dxis mowie psikniemy do noska to marszczy nos i pokazuje na spray do nosa, ktory lezy na komodzie. Ale co tu duzo mowic Ninka tez jest cudowna jak wszystkie nasze dzieci

a odnosnie tesciowej to w szkoleniowca sie bawi...ja pitole ostatnio powiedzialam z mala szpila...uwazaj Dejwo babcia komandos szkoli....bo mu zaczela zwracac uwage, ze jak nie chcial juz pic to odtracil bidon reka tak zamaszyscie...to ona ale tak nie robimy..jak nie chcesz pic to mowimy ze nie .....ja poer mialam ochote ja opamietac. Nic zlego noe zrobil. Maniery....sama by sie nauczyla czasem wyslawiac bo nie raz przekreci slowa...a mi kiedys zwrocila uwage ze opowiadajc cos powiedzialam "gadalam" a nie "mowilam" ze to uwaga...oedynarnie brzmi. Mialam mord w oczach
Brawo! Zadziwiaja mnie te nasze dzieci co raz bardziej

Mord w oczach miałaś bo jesteś ordynarna serio i tak Cię podziwiam bo ja bym nawet tyle spokoju w sobie nie miała co Ty.
Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
A z kim zostaje? U nas to byłby conajmniej weekend bez L. Nie wiem czy jestem gotowa teściowej oddać go na dwie noce.
Może weźcie teściowa że sobą?
Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
i dzien dobry piekne slobeczko za oknem ja chyba znow wstane przed tz i D...choc chetnie bym sie na bok przekrecila i spac...ale w koncu role sie odwrocai to ja bede budzona

dziewczyny duzo miesa jedza Wasze dzieci i jakie? Tesciowa upiera sie na wolowine i cielecine bo on musi jesc takie mieso a ja jej milion piecet sto dziewiecset razy mowilam, ze noe moze poki co jesli ma skaze bialkowa
Nadia lubi mięsko i na co dzień zjada więcej niż np. jest w słoiczku w porcji. Staram się jednak żeby zawsze w tygodniu 1-2 razy były ryby oraz jakieś danie bezmiesne na obiad. Na Twoim miejscu też bym się cielęciny i wołowiny bala bo sama Nadii dałam chyba około 10 msc dopiero jak przestała źle reagować na serek biały.
Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
ahhh to za daleko faktycznie myslalam, ze na miejscu macie. Niedoczytalam



czas?! zapomnialam...cos czulam, ze cos nie tak
Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
u nas pobudki przesunęły się do po 9, teraz nadal śpi... a wstawał ok 8







wiesz ja to teściowej powtarzałam milion razy to ona któryś raz o to pyta...już zirytowana powiedziałam tż bo potem będzie, że się czepiam. Na prawdę tłumaczę prostym językiem...
Powiedz j3j żeby w ogóle się do jedzenia nie mieszkała skoro poszczególnych produktów nie ogarnia chociaż u nas teść był podobny ale on nie wierzy w alergie bo "za moich czasów tego nie było". Teściowa na szczęście rozsadniejsza w tej kwestii jest.
Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
U nas dzis pobudka o 9.30

Dziewczyny, czy Wasze dzieci mialy usg? Czy to bezpieczne? Kurcze, wariuje. Wczoraj lekarz mi powiedzial, ze gdyby usg nie bylo bezpieczne, nie robiliby dzieciakom itp. Ale ja mam fiola.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przecież robi się w pierwszym roku m.in. usg przezciemiaczkowe oraz kilka razy usg bioderek albo jamy brzusznej przy refluksie. Spokojnie, jak jest potrzeba to można zrobić a jakie usg was czeka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-25, 10:04   #162
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Dynaa
Czas edycji: 2018-03-29 o 10:55
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 10:24   #163
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Opium, my się zajmiemy Lucą

My mieliśmy usg bioderek i główki w przychodni. W szpitalu główki i brzucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 10:30   #164
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Dynaa
Czas edycji: 2018-03-29 o 10:54
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 10:35   #165
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Ona by z Nina nie dala rady Jakby jej zaczęła pluć, ze już nie chce jeść bo się najadła chociaż ostatnio jest lepiej bo zaczyna kręcić głową na nie. Maniery to ma jednak to moje dziecko zbliżone do Dejwa o ile nie gorsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z Maćkiem też nie... On odtraca łyżeczkę i się krzywo wyglądając "bierz mi to!", talerz że swojego stolika odkłada na stół,,, o ile sięgnie, jak nie to odkłada go na podłogę 😂tak samo bidon...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
Eyo, my mielismy usg glowki prywatnie, bo mimo wczesniactwa i niskiej masy urodzeniowej nikt tutaj nam nie zaproponowal. Tylko zastanawialam sie czy to bezpieczne z czego prywatny pediatra mial mnie dosc. Ten na nfz to by mnie chyba wystawil na zewnatrz. Mowi: " pani sie chyba myli rtg z usg " a ja mowie, ze wiem co to jest rtg i usg tylko tak pytam czy to bezpieczne. A on, ze jakby nie bylo usg bezpieczne to bysmy dzieciakom 1 dniowym nie robili ^^
Usg bioderek w ogole nie mielismy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lekarz Ci powiedział że bezpieczne to obcych bab w necie pytasz? w ciazy mialam jakieś 15razy usg i dziecku nie zaszkodziło...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 10:38   #166
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Musiałam gwiazdę obudzić
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Z Maćkiem też nie... On odtraca łyżeczkę i się krzywo wyglądając "bierz mi to!", talerz że swojego stolika odkłada na stół,,, o ile sięgnie, jak nie to odkłada go na podłogę tak samo bidon...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------


Lekarz Ci powiedział że bezpieczne to obcych bab w necie pytasz? w ciazy mialam jakieś 15razy usg i dziecku nie zaszkodziło...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nadia też odkłada na stół rzeczy jak jest w krzesełka. I też odwraca jak czegoś nie chce, jeszcze macha główka na "nie"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 10:51   #167
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
Ale Marysia nie jest wczesniakiem, prawda? No, my nie mielismy nic w sensie, ze nikt nas nie pokierowal mimo wczesniactwa. Na dodatek wypisano nas do domu z drgawkami ehh :/ sama musialam prywatnie latac i robic.

Pochmurno, ale cieplo wiec idziemy na spacerek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kaja jest wcześniakiem i nie miała usg główki. Miała tylko usg bioderek.
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 11:10   #168
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
Ale Marysia nie jest wczesniakiem, prawda? No, my nie mielismy nic w sensie, ze nikt nas nie pokierowal mimo wczesniactwa. Na dodatek wypisano nas do domu z drgawkami ehh :/ sama musialam prywatnie latac i robic.

Pochmurno, ale cieplo wiec idziemy na spacerek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, ale miała niską masę urodzeniową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 11:34   #169
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Opium, my się zajmiemy Lucą

My mieliśmy usg bioderek i główki w przychodni. W szpitalu główki i brzucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moge juz wam go wysłac ?
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-25, 12:21   #170
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Basen zaliczony, B śpi, obiad zjedzony... obiady na kolejne 2 dni zrobione, przekąski do pracy też... Jest taka pogoda, że chyba się potem nawet na spacer zbierzemy


Kusi mnie te 20% na eobuwie żeby kupić Mrugały... Z tym, że B jeszcze nie chodzi... wiec czy to ma sens... Ehhh Chyba odpuszcze.

Edytowane przez axn22
Czas edycji: 2018-03-25 o 12:26
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 12:44   #171
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Dynaa
Czas edycji: 2018-03-29 o 10:53
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 14:08   #172
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Dzień dobry 3 strony miałam do nadrabiania. Jak my z Alą wyzdrowiałyśmy, to się pochorowali mąż, moja mama i teściowa Chyba od nas złapali

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
Soniu, ale karmisz mm?


Ile od samodzielnego (krotkiego) stania wasze dzieciaczki zaczely chodzic?
Och, dłuuugo. Ala stanęła 2 października, przy meblach zaczęła chodzić niedługo potem, a sama zaczeła chodzić może z miesiąc temu.To prawie 5 miesięcy

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Obiecuje wam ze już przenigdy nie polecę sama z L samolotem. Nie dość ze oboje musieliśmy wstac o 5.30 to w samolocie odstawił taki cyrk...
Darł sie przez ponad pol godziny. Nin stop. Wrzask wicie sie, kopanie i drapanie. Był tak zmęczony ze nie mógł sobie znaleść pozycji do spania. Na koniec to ja już z nim płakałam. Pomijam fakt ze chciałam sie pod ziemie zapaść. Potem padł z wycieńczenia. Moj najgorszy koszmar podróżniczy sie ziścił. Czekam na tz i idę wziąć kąpiel i spać bo ledwo patrze na oczy.
Ojej współczuję!

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Współczuję przeżyć... Za miesiąc mamy wesele w Krakowie i nie wiem co robić jechać autem, samolotem sama, tż autem... Boje się tego wyjazdu
Tak blisko będziesz, ale pewnie nie będziesz miała na nic czasu


Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
wkurza mnie czasem bardzo ta kobieta
a dziekuje duzo rozumie to fakt, sama sie czasem jestem w szoku. Duzo pokazuje, rozumie co do niego mowie...oczywiscie nie wtedy gdy czegos nie wolno dxis mowie psikniemy do noska to marszczy nos i pokazuje na spray do nosa, ktory lezy na komodzie. Ale co tu duzo mowic Ninka tez jest cudowna jak wszystkie nasze dzieci

a odnosnie tesciowej to w szkoleniowca sie bawi...ja pitole ostatnio powiedzialam z mala szpila...uwazaj Dejwo babcia komandos szkoli....bo mu zaczela zwracac uwage, ze jak nie chcial juz pic to odtracil bidon reka tak zamaszyscie...to ona ale tak nie robimy..jak nie chcesz pic to mowimy ze nie .....ja poer mialam ochote ja opamietac. Nic zlego noe zrobil. Maniery....sama by sie nauczyla czasem wyslawiac bo nie raz przekreci slowa...a mi kiedys zwrocila uwage ze opowiadajc cos powiedzialam "gadalam" a nie "mowilam" ze to uwaga...oedynarnie brzmi. Mialam mord w oczach


Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
i dzien dobry piekne slobeczko za oknem ja chyba znow wstane przed tz i D...choc chetnie bym sie na bok przekrecila i spac...ale w koncu role sie odwrocai to ja bede budzona

dziewczyny duzo miesa jedza Wasze dzieci i jakie? Tesciowa upiera sie na wolowine i cielecine bo on musi jesc takie mieso a ja jej milion piecet sto dziewiecset razy mowilam, ze noe moze poki co jesli ma skaze bialkowa
Moja kocha mięso, je wszystko. Na szczęście nic jej nie szkodzi.

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
U nas dzis pobudka o 9.30

Dziewczyny, czy Wasze dzieci mialy usg? Czy to bezpieczne? Kurcze, wariuje. Wczoraj lekarz mi powiedzial, ze gdyby usg nie bylo bezpieczne, nie robiliby dzieciakom itp. Ale ja mam fiola.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście że miały i oczywiście że bezpieczne

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość

Kusi mnie te 20% na eobuwie żeby kupić Mrugały... Z tym, że B jeszcze nie chodzi... wiec czy to ma sens... Ehhh Chyba odpuszcze.
Nie ma sensu. Ostatnio jak kupowałam Ali buty też było 20%. A kiedy to było? Ze 2-3tyg temu? Tam co chwilę są jakieś promocje.
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 15:05   #173
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Zaganiany weekend. Nadrabial zaleglosci sprzataniowe po chorowaniu. Nazwijmy to litosciwie swiatecznymi porzadkami

Wkrecilam sie przez Was w szukanie wozka. Ale juz sama nie wiem co chce. Mial byc kompaktowy ale mamy teraz wieksze auto i to juz nie wymog. Koniecznie 4 kola, pojedyncza raczka i pakowny kosz. No i ladny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 15:28   #174
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Dynaa
Czas edycji: 2018-03-29 o 10:53
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 15:42   #175
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Mysle nad joie litetrax, easy go quantum i moze baby monsters compact ale chyba najmniej mi pasuje. Albo zupelnie inny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
Escorpio, dzieki

Kiciulec, nie wiem ile chcialabys przeznaczyc na nowy wozek. Moze Joie Litetrax 4? Ja mam Silver Cross Pop Stroller. Co prawda ma 2 raczki, ale prowadzi sie przyjemnie. Dodatkowo ma rame, ktora mozna odczepic. Z tych drozszych podoba mi sie Yoyo (bylyby super funkcjonalny u nas - musze schodzic z wozkiem z pietra), ale no nie dam tyle za 3 wozek. Wczesniej mialam zwykla spacerowke z Mamas&Papas, ale zostawilam ja w centrum jak do samochodu wsiadalismy (brawo ja!) )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie nie wiem czy joie nie za ciezki. A cena mysle tak do 900

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 15:47   #176
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Dynaa
Czas edycji: 2018-03-29 o 10:54
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 16:00   #177
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Wszystkie waza podobnie. Ale joie nie da sie zdjac tapicerki. Myslalam nad espiro jakims ale sasiadka ma, nie wiem ktory model, ale wyglada jak ze smietnika. Chyba ten easy go wygrywa narazie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 16:07   #178
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Dynaa
Czas edycji: 2018-03-29 o 10:53
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 16:15   #179
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
Moj pierwszy wozek ten, ktory kupilam przed narodzinami malej ma wlasnie taka tapicerke, nie da sie zdjac. Troche klopot z szorowaniem, ale jak sie nie ma co sie lubi..
Cossatto tez ma fajne spacerowki chociaz troche za kolorowe, ale dla chlopakow jest fajny motyw w dinozaury



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wzory fajne, cena przekracza budzet i konstrukcja mi sie nie podoba, za male kolka. Jeszcze babu design zobacze. A i dodam ze na zywo nie mam jak obejzec i duza szansa ze zamowie dzisiaj😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-03-25, 16:24   #180
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

A. My na IP bo po drzemce oczka zaszły ropa.. Czas oczekiwania 10min do 8h... A ja ledwo żyje. Dobrze ze Maciek w sumie opada z sił to jakoś damy radę...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-16 09:24:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.