Nies³owny ch³opak. Przesadzam? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2018-03-28, 11:46   #31
Asa28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Nies³owny ch³opak. Przesadzam?

Cytat:
Napisane przez meliandra Poka¿ wiadomo¶æ
Obydwoje jeste¶cie siebie warci. Ja rozumie martwiæ siê o kogo¶, ale takie wiercenie dziury w brzuchu o byle co jest strasznie mêcz±ce. Chyba nie macie powa¿nych problemów i szukacie ich na si³ê. Sk³adacie sobie jakie¶ g³upie obietnice, które nie maj± nic wspólnego z Waszym zwi±zkiem i Wasz± relacj±. Po co? Ok, ja te¿ bym nie chcia³a zak³adaæ rodziny z kim¶ kto nie pracuje i jest niezaradny, ale to, ¿e nie skoñczy studiów jeszcze o tym nie ¶wiadczy. Skoro mu tak bardzo nie le¿± to niech mo¿e robi co¶ innego? Swoj± drog± spójrz mo¿e na siebie? Ob¿erasz siê czekolad±, nie jesz normalnych posi³ków i potrzebujesz sk³adania jaki¶ specjalnych obietnic ¿eby zdrowo siê od¿ywiaæ? Jeste¶ doros³a, wiêc chyba wiesz z czym to siê wi±¿e.
Az tak bardzo duzo tej czekolady nie jem na prawde. I to postowanie Czekolady bylo bardziej dla mnie zeby zobaczyc czy dam rade. Dla mnie tych studiow konczyc nie musi. Niby Ma w planach cos innego. Ale nie wiem czy dalej nie bedzie tak samo..

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;82529791]Z jego opisu wynika, ¿e leniwy jak najbardziej [/QUOTE]

Leniwy jesli chodzi o studia. Bo jak pracowal w tamtym roku to normalnie chodzil do pracy. W domu duzo robi, nawet bez proszenia.
Asa28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-28, 13:04   #32
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 22 549
Dot.: Nies³owny ch³opak. Przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Asa28 Poka¿ wiadomo¶æ
Leniwy jesli chodzi o studia. Bo jak pracowal w tamtym roku to normalnie chodzil do pracy. W domu duzo robi, nawet bez proszenia.
To, ¿e chodzi³ do pracy nie oznacza, ¿e nie jest leniwy.
O co chodzi z tym, ¿e robi co¶ w domu bez proszenia? Mieszkacie osobno, wiêc jak mia³oby wygl±daæ proszenie go, gdyby nic nie robi³ w swoim domu?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-28, 13:15   #33
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomo¶ci: 6 222
Dot.: Nies³owny ch³opak. Przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Asa28 Poka¿ wiadomo¶æ
Az tak bardzo duzo tej czekolady nie jem na prawde. I to postowanie Czekolady bylo bardziej dla mnie zeby zobaczyc czy dam rade. Dla mnie tych studiow konczyc nie musi. Niby Ma w planach cos innego. Ale nie wiem czy dalej nie bedzie tak samo..

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------



Leniwy jesli chodzi o studia. Bo jak pracowal w tamtym roku to normalnie chodzil do pracy. W domu duzo robi, nawet bez proszenia.
Wow robiæ co¶ bez proszenia co nale¿y do jego obowi±zku. Nie no to super facet. Ustalcie sobie czego Wy tak naprawdê od siebie oczekujecie. Ale w tych wa¿nych kwestiach. Gdzie chce mieszkaæ, za co siê utrzymywaæ itp. Je¶li siê zgadzacie to, ale wtedy nie szukajcie problemu w takich pierdo³ach, bo przez takie rzeczy tylko robi± siê niepotrzebne kwasy. Chcesz siê odchudzaæ to siê odchudzaj, nie chcesz to nie, ale nie uzale¿niaj od niego takich postanowieñ i nie egzekwuj od niego, ¿e w zamian, ¿e Ty nie jesz czekolady, on nie bêdzie chodzi³ pó¼no spaæ.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-28, 13:19   #34
Asa28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Nies³owny ch³opak. Przesadzam?

Jak jest u mnie przez 3-4 dni, a ja jestem w pracy to robi rozne rzeczy. Pranie moje wywiesza chociaz mowie ze sama zrobie wystarczy ze pralke otworzy, odkurza, zmywa naczynia, robi zakupy, naprawia jak cos sie zepsuje, autem sie zajmuje. Ostatnio jak mi okno w mieszkaniu wymieniali to niedosc ze czekac na robotnikow to potem cale nieszkanie posprzatal (mam pokoj z kuchnia razem) podlogi umyl, kurze poscieral, tak ze bylo wszystko czyste jak z pracy. Wiec pod tym wzgledem jest naprawde pracowity.
Asa28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-28, 13:21   #35
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomo¶ci: 1 184
Dot.: Nies³owny ch³opak. Przesadzam?

Bo mêczy siê na tych studiach dla papierka, a nie z chêci. To mu siê nie chce
pandemonium4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-28, 13:26   #36
Asa28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Nies³owny ch³opak. Przesadzam?

Cytat:
Napisane przez meliandra Poka¿ wiadomo¶æ
Wow robiæ co¶ bez proszenia co nale¿y do jego obowi±zku. Nie no to super facet. Ustalcie sobie czego Wy tak naprawdê od siebie oczekujecie. Ale w tych wa¿nych kwestiach. Gdzie chce mieszkaæ, za co siê utrzymywaæ itp. Je¶li siê zgadzacie to, ale wtedy nie szukajcie problemu w takich pierdo³ach, bo przez takie rzeczy tylko robi± siê niepotrzebne kwasy. Chcesz siê odchudzaæ to siê odchudzaj, nie chcesz to nie, ale nie uzale¿niaj od niego takich postanowieñ i nie egzekwuj od niego, ¿e w zamian, ¿e Ty nie jesz czekolady, on nie bêdzie chodzi³ pó¼no spaæ.
Duzo w tym prawdy, dzieki. Pogadam z nim o tym, i mam nadzieje ze sie dogadamy byloby szkoda gdy nie bo w innych sprawach sie dogadujemy.

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Poka¿ wiadomo¶æ
Bo mêczy siê na tych studiach dla papierka, a nie z chêci. To mu siê nie chce
I chyba tak jest, bo jego interesuje ten temat. Zazwyczaj tez w tym kierunku czyta po nocach. Ale niestety ukonczyc je musi, nikt go raczej bez studiow nie przyjmie
Asa28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-28, 13:27   #37
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 9 831
Dot.: Nies³owny chlopak. Przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Asa28 Poka¿ wiadomo¶æ
Rozlazly moze tak leniwy raczejnie
Oczywi¶cie nie chcê ci niczego wmawiaæ, w koñcu nie znam cz³owieka, na oczy go nie widzia³am

Jak by³am m³od± koz± i wybiera³am ch³opaka z opcj± 'na ¿ycie', czyli na powa¿nie, to zwraca³am du¿± uwagê na to jakie ma podej¶cie do najwa¿niejszych swoich spraw - studiów, planów zawodowych, swojej przysz³o¶ci.
Wiêc jak czytam o ch³opaku, który do nauki siê nie za bardzo garnie, olewa wa¿ne egzaminy, nagina plany przez jakie¶ wykrêty, ale 'do byle jakiej pracy' te¿ nie pójdzie, to wiem, ¿e nie bêdzie z takim lekko w ¿yciu. Najgorszy na przysz³o¶æ to taki królewicz, który do ciê¿kiej pracy jest za lekki, a do lekkiej za ciê¿ki. Córce bym takiego odradza³a.
Tyle ode mnie, pozdrawiam.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2018-03-28, 13:30   #38
Asa28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Nies³owny chlopak. Przesadzam?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8253358 1]Oczywi¶cie nie chcê ci niczego wmawiaæ, w koñcu nie znam cz³owieka, na oczy go nie widzia³am

Jak by³am m³od± koz± i wybiera³am ch³opaka z opcj± 'na ¿ycie', czyli na powa¿nie, to zwraca³am du¿± uwagê na to jakie ma podej¶cie do najwa¿niejszych swoich spraw - studiów, planów zawodowych, swojej przysz³o¶ci.
Wiêc jak czytam o ch³opaku, który do nauki siê nie za bardzo garnie, olewa wa¿ne egzaminy, nagina plany przez jakie¶ wykrêty, ale 'do byle jakiej pracy' te¿ nie pójdzie, to wiem, ¿e nie bêdzie z takim lekko w ¿yciu. Najgorszy na przysz³o¶æ to taki królewicz, który do ciê¿kiej pracy jest za lekki, a do lekkiej za ciê¿ki. Córce bym takiego odradza³a.
Tyle ode mnie, pozdrawiam.[/QUOTE]


Pracuje od lat w wakacje w Fabryce metali, ostatni rok tez tam przepracowal. Poza tym dorabia caly czas jako ogrodnik. Wiecmoze nie jest az tak zle...
Asa28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-28, 13:35   #39
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 9 831
Dot.: Nies³owny chlopak. Przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Asa28 Poka¿ wiadomo¶æ
Pracuje od lat w wakacje w Fabryce metali, ostatni rok tez tam przepracowal. Poza tym dorabia caly czas jako ogrodnik. Wiecmoze nie jest az tak zle...
OK, to zwracam honor, my¶la³am, ¿e to jaki¶ obibok.
Ale teraz doczyta³am, ¿e chcia³by nie zajmowaæ siê ju¿ tak± robot±, a do tego jest konieczne zrobienie studiów. No to nie ma innej rady jak spi±æ po¶lady i je skoñczyæ - jego przysz³o¶æ od tego zale¿y i je¿eli to nie jest motywacja, to co mia³oby ni± byæ ?
Poci¶nij mu w tym temacie, te inne bzdury odpu¶æ. Ale te¿ pamiêtaj, ¿e to jego ¿ycie, on za siebie decyduje. Ty nie musisz akceptowaæ tych jego decyzji, zwi±zek to wolny wybór, a nie przymus i katorga
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-28, 13:50   #40
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 1 077
Dot.: Nies³owny ch³opak. Przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Asa28 Poka¿ wiadomo¶æ
I chyba tak jest, bo jego interesuje ten temat. Zazwyczaj tez w tym kierunku czyta po nocach. Ale niestety ukonczyc je musi, nikt go raczej bez studiow nie przyjmie
Wspomina³a¶, ¿e jest na 10 semestrze - przez przypadek tak daleko chyba nie zaszed³, musia³ po drodze wielokrotnie siê mobilizowaæ. Jak to wygl±da³o wcze¶niej?
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-03-28, 14:47   #41
Asa28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Nies³owny ch³opak. Przesadzam?

[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;8253437 6]Wspomina³a¶, ¿e jest na 10 semestrze - przez przypadek tak daleko chyba nie zaszed³, musia³ po drodze wielokrotnie siê mobilizowaæ. Jak to wygl±da³o wcze¶niej?[/QUOTE]

Z tego co wiem to zaliczal jakos te przedmioty nie Ma jakich zlych ocen. Ale duzo egzaminow chyba troche olal. W 2016 jednego nie zdal i przez to mial ze duzo minusowych punktow ( u nich na uczelni nie pisze sie poprawek tylko mozna miec jakas liczbe tych punktow). Ponoc powinien go zdac, i podal uczelnie do sadu. Przez rok nie mogl robic nic. Dopiero w zeszlym roku pozwolili mi dalej studiowac. Moze pisac egzaminy i prace licencjacka. Jesli jednak przegra rozprawe nie bedzie mogl ukonczyc tych studiow i bedzie musial studiowac cos innego. Troche obawiam sie ze jak dojdzie do drugiej rozprawx (pierwsza nic nie przyniosla) to uczelnia uzyje to przeciwko niemu ze nic nie robic itd.
Asa28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-28, 15:25   #42
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24 374
Dot.: Nies³owny ch³opak. Przesadzam?

Ty go urodzi³a¶?
chwast jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2018-03-28 16:25:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.