Dowiedziałam się, że ma żonę... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-02, 09:49   #61
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;82630226]weź jakieś tabletki na rozluźnienie w takim razie[/QUOTE]Wow, odpowiedź na poziomie mułu w jeziorze
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 09:54   #62
nikitala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 27
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Ja bym powiedziała. Żeby dac mu nauczkę i po to, żeby nie oszukał kolejnej dziewczyny. Jeżeli mu nie utrzesz nosa, to na 100% znajdzie kolejna, która będzie oszukiwał.

I nie uważam, ze takim donosem krzywdzi się żonę. Bo jeżeli Ona się na to godzi, to ten donos nic nie zmieni. A jeżeli jest nieświadoma, to będzie miała szansę podjąć świadomą decyzję.

Nie mają dzieci, więc obstawiam, ze mąż dostałby kopa w d.

W sumie dziwi mnie, ze tyle kobiet woli nie wiedzieć.
nikitala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 10:00   #63
men33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 325
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

cóż obrazek stary jak świat. Facet-oszust (z tym się trzeba zgodzić), umawia sie za plecami żony z dziewczyną, którą wiadomo że traktować będzie tylko jako "przyjemnośc seksualną". Mając takie założenie normalnym jest, że po pewnym czasie taka "przyjemnośc" się nudzi i dostaje przysłowiowego kopniaka w tyłek, pewnie do czasu znalezienia sobie "podobnej przyjemności". Wówczas u "porzuconej przyjemności" włącza się chęc zemsty (poniekąd dla mnie zrozumiała). Takich historii wiele. Jeżeli już tak Cie boli fakt, ile znaczyłaś dla tego gościa (a znaczyłaś sorki za szczerość ale niewiele- bo to tylko kwestia zaspokojenia seksualnego) to miej chociaż na tyle odwagi aby nie bawić się w jakieś tajemnicze scriny wysyłane ze swojego nowego miejsca zamieszkania, skończ tez wizyty pod miejscem pracy kochanka (bo to już mi trąci zaburzeniami psychicznymi i pokazuje tylko fakt niepogodzenia się ze sposobem a raczej ze świadomoscią kim byłaś dla tego gościa)- spotkaj się z tą kobieta i przyznaj się w cztery oczy.
men33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 10:02   #64
K1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 804
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Chciałabym wiedzieć, że mąż mnie zdradza, więc sama też bym kobiecie powiedziała. Nie dla zemsty, ale po to, żeby dać jej prawo wyboru. Gdyby wolała nie uwierzyć/wybaczyć/zignorować czy cokolwiek to już nie byłby mój problem.
Co do wszystkich przytoczonych argumentów: jeśli mają otwarty związek-to dla babki ta rewelacja i tak nie będą miały znaczenia, jeśli wyczuwa, że mąż ją zdradza, bo przecież wg niektórych kobiety to wiedzą- to też zaskoczona nie będzie i wiele to dla niej nie zmieni,jeśli jest typem, który dla wygody i tak z mężem zostanie- znowu,ta informacja nic nie zmieni, jeśli jednak jest osobą, dla której wierność jest ważna, i nie toleruje takich wyskoków,to warto jej powiedzieć, żeby sama mogła zdecydować co dalej.
K1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 10:10   #65
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Skąd ta pewność? Masz magiczną kule która przewiduje przyszłość? Gdyby o mnie chodziło to chciałabym wiedzieć.
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 10:10   #66
StonkaBostonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 129
Dowiedziałam się, że ma żonę...

Dzięki za rady. Ciekawi mnie fakt po co dzielił się ze mną tyloma prywatnymi sprawami.

I z pójściem do niego do pracy to była impulsywna decyzja, ja nie jestem jakąś desperatką, żeby płakać przed nim i robić sceny zazdrości. Oczywiście, że jest mi przykro i czuję się oszukana, bo zawsze winy szukałam w sobie i zastanawiałam się co robię nie tak, że nie chce związku. Chciałam pokazać mu skriny, chciałam żeby wiedział, że ja wiem, powiedzieć jakim jest gnojem i wyjść.

Edytowane przez StonkaBostonka
Czas edycji: 2018-04-02 o 10:19
StonkaBostonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 10:22   #67
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Cytat:
Napisane przez StonkaBostonka Pokaż wiadomość
Dzięki za rady. Ciekawi mnie fakt po co dzielił się ze mną tyloma prywatnymi sprawami.

I z pójściem do niego do pracy to była impulsywna decyzja, ja nie jestem jakąś desperatką, żeby płakać przed nim i robić sceny zazdrości. Oczywiście, że jest mi przykro i czuję się oszukana, bo zawsze winy szukałam w sobie i zastanawiałam się co robię nie tak, że nie chce związku. Chciałam pokazać mu skriny, chciałam żeby wiedział, że ja wiem, powiedzieć jakim jest gnojem i wyjść.
to poprostu mu powiedz i tyle
ale nie pisz do niej
to niskie zagranie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-02, 10:26   #68
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Cytat:
Napisane przez men33 Pokaż wiadomość
cóż obrazek stary jak świat. Facet-oszust (z tym się trzeba zgodzić), umawia sie za plecami żony z dziewczyną, którą wiadomo że traktować będzie tylko jako "przyjemnośc seksualną". Mając takie założenie normalnym jest, że po pewnym czasie taka "przyjemnośc" się nudzi i dostaje przysłowiowego kopniaka w tyłek, pewnie do czasu znalezienia sobie "podobnej przyjemności". Wówczas u "porzuconej przyjemności" włącza się chęc zemsty (poniekąd dla mnie zrozumiała). Takich historii wiele. Jeżeli już tak Cie boli fakt, ile znaczyłaś dla tego gościa (a znaczyłaś sorki za szczerość ale niewiele- bo to tylko kwestia zaspokojenia seksualnego) to miej chociaż na tyle odwagi aby nie bawić się w jakieś tajemnicze scriny wysyłane ze swojego nowego miejsca zamieszkania, skończ tez wizyty pod miejscem pracy kochanka (bo to już mi trąci zaburzeniami psychicznymi i pokazuje tylko fakt niepogodzenia się ze sposobem a raczej ze świadomoscią kim byłaś dla tego gościa)- spotkaj się z tą kobieta i przyznaj się w cztery oczy.
"Przyznaj się "- ty chyba Zgłupiałeś. Autorka nie jest tu niczemu winna. Na jej miejscu wprost bym tej żonie powiedziała wszystko, tylko po to, żeby jemu dokopać. Bo tak i już. Jak się gościu bawi innymi, to i jego kosztem ja mogę się zabawić.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 10:32   #69
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Gosciu poznal autorke, chcial romansu i potem sie rozmyslil- byc moze mial wyrzuty sumienia i dlatego sie rozmyslil.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 10:35   #70
StonkaBostonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 129
Dowiedziałam się, że ma żonę...

Czy ktoś szczęśliwy w małżeństwie pisze, że będzie dobrą partią do wzięcia z mieszkaniem bez kredytu? To są jego słowa sprzed 2 tygodni. Dziwne to jest. Mi już na nim nie zależy, bo w życiu nie chciałabym mieć takiego męża.

Te rozmowy z nim były bardzo intensywne, nieraz do 1-3 nad ranem i potem następnego dnia od nowa. Wysyłał mi dużo zdjęć, jak wspominałam, ogólnych i bardzo prywatnych (nagie zdjęcia też).
StonkaBostonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 10:40   #71
201804091651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 30
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Dla mnie obrzydliwe to jest tu jedynie to, ze tak wiele kobiet odciąga autorkę postu od powiedzenia żonie tego zdrajcy prawdy, wmawiając ze to desperacja, zemsta, kreując sytuacje tak jakby autorka probowala zrobic cos bardzo złego. Nie, ona chce sie dobrze zachowac, a jej czyn wymagałby wiele odwagi i byłby bardzo szlachetny. Ja bym chciala wiedziec. Ta kobieta ma prawo wiedziec. W koncu autorka nie chce odbic jej meza tylko uświadomić ja, ze jej maz prowadzi podwojne zycie, oszukuje nie tylko swiezo upieczona zone, ale i sama autorkę. Wiedzac jaki to osobnik - jest pewne, ze jak nie autorka to następna. Zona sama postanowi co zrobi z informacja, ma wolna wole i moze to potraktować jako złośliwość i atak na siebie, albo zwykly ludzki odruch, bezinteresowny, z troski o drugiego czlowieka - i jako te ostatnie powinnismy traktowac to. Kwestia moralnosci, moze ktos chce sam tkwić w kłamstwie i przyłożyć reke do cudzego nieszczęścia. Jakby jakis facet molestował swoje dziecko tez byscie tego nikomu nie powiedziały? Dla mnie to dokładnie to samo, znieczulica.
201804091651 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-02, 10:41   #72
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Cytat:
Napisane przez StonkaBostonka Pokaż wiadomość
Czy ktoś szczęśliwy w małżeństwie pisze, że będzie dobrą partią do wzięcia z mieszkaniem bez kredytu? To są jego słowa sprzed 2 tygodni. Dziwne to jest. Mi już na nim nie zależy, bo w życiu nie chciałabym mieć takiego męża.

Te rozmowy z nim były bardzo intensywne, nieraz do 1-3 nad ranem i potem następnego dnia od nowa. Wysyłał mi dużo zdjęć, jak wspominałam, ogólnych i bardzo prywatnych (nagie zdjęcia też).
Sronka, procz tego pisania to spotykaliscie sie mowisz. Spaliscie ze soba itd?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 10:41   #73
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Zrób jak dyktuje ci sumienie - ale nie masz obowiązku zgadzać się na zło. Nie masz żadnego obowiązku ani milczeć ani mówić. Jeśli chcesz komuś cokolwiek pokazać nie mogąc pogodzić się z tym, że taki kłamliwy typ ma się świetnie, to tylko jej. Skoro on jest gnojem - po nim to spłynie, te twoje dowodziki, przecież pamiętał co robił - i będzie tylko kalkulował jak się zabezpieczyć przed tobą.
Możesz iść do niej osobiście, nic nie mówić, bez słowa wręczyć kopertę z wydrukowanymi materiałami. Napisać daty i miejsca pobytów gdy uprawialiście seks. Nie tłumaczyć nic bo nie masz z czego, komu ani po co.
Prawdopodobnie tamta kobieta nieuzasadnienie po prostu ufa męzowi.
Dasz jej tym samym wiedzę i wybór. Jeśli zechce to puścić w niepamięć, nie uwierzyć, obwinić ciebie, jej wybór.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-04-02 o 19:48 Powód: Przywrócenie usuniętego posta.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 10:42   #74
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Cytat:
Napisane przez melody26 Pokaż wiadomość
Dla mnie obrzydliwe to jest tu jedynie to, ze tak wiele kobiet odciąga autorkę postu od powiedzenia żonie tego zdrajcy prawdy, wmawiając ze to desperacja, zemsta, kreując sytuacje tak jakby autorka probowala zrobic cos bardzo złego. Nie, ona chce sie dobrze zachowac, a jej czyn wymagałby wiele odwagi i byłby bardzo szlachetny. Ja bym chciala wiedziec. Ta kobieta ma prawo wiedziec. W koncu autorka nie chce odbic jej meza tylko uświadomić ja, ze jej maz prowadzi podwojne zycie, oszukuje nie tylko swiezo upieczona zone, ale i sama autorkę. Wiedzac jaki to osobnik - jest pewne, ze jak nie autorka to następna. Zona sama postanowi co zrobi z informacja, ma wolna wole i moze to potraktować jako złośliwość i atak na siebie, albo zwykly ludzki odruch, bezinteresowny, z troski o drugiego czlowieka - i jako te ostatnie powinnismy traktowac to. Kwestia moralnosci, moze ktos chce sam tkwić w kłamstwie i przyłożyć reke do cudzego nieszczęścia. Jakby jakis facet molestował swoje dziecko tez byscie tego nikomu nie powiedziały? Dla mnie to dokładnie to samo, znieczulica.
Ja bym sie stresowala ze gosciu moze sie chciec msic na autorce.

Poblokowal ja bo jest przestraszony ze sie wyda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 10:44   #75
Mroowka_
Raczkowanie
 
Avatar Mroowka_
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 58
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Ja bym spokala się z nim i zapytala pokazujac ich wspolne zdjecie (bo rozumiem, ze wlasnie takie znalazlas), dlaczego kłamie. Reakcja na pewno będzie ciekawa i wszystko wyjasni. Nie grozilabym ze powiem zonie, bo i tak nic nie ugrasz (przeciez nie chcesz z nim byc). Pozegnalabym pana i zyczyla szczescia w zyciu.
Z tym mieszkaniem to moze byc zwykla sciema, nie pomyslalas o tym?
__________________
Well I do

Edytowane przez Mroowka_
Czas edycji: 2018-04-02 o 10:45
Mroowka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 10:49   #76
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Sronka, procz tego pisania to spotykaliscie sie mowisz. Spaliscie ze soba itd?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pisała, ze spali
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 10:50   #77
StonkaBostonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 129
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Sronka, procz tego pisania to spotykaliscie sie mowisz. Spaliscie ze soba itd?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak, spotykaliśmy się, na spacery po parku, potem on do mnie przyjeżdżał i był seks. Trzymał mnie za rękę na ulicy, w autobusie, całował w miejscach publicznych itd. Kiedy zapytałam czy mogę tak robić, to odpowiedział "już dawno ci mówiłem, że tak".


Zablokował mnie na 2 dni na whatsappie i odblokował znowu.
StonkaBostonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 10:51   #78
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Cytat:
Napisane przez StonkaBostonka Pokaż wiadomość
Tak, spotykaliśmy się, na spacery po parku, potem on do mnie przyjeżdżał i był seks. Trzymał mnie za rękę na ulicy, w autobusie, całował w miejscach publicznych itd. Kiedy zapytałam czy mogę tak robić, to odpowiedział "już dawno ci mówiłem, że tak".


Zablokował mnie na 2 dni na whatsappie i odblokował znowu.
Zrobisz jak uwazasz.

Natomiast ja bym sie bala ze gosciu bedzie sie mscil.


Jak bardzo chcesz to zrobic to mOze anonim -sms wyslany z prepaid karty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 10:53   #79
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Ja bym nie spotykała się z typem i nie mówiła że wiem. Skoro typ jest wystraszony że się wyda różnie może zareagować. Jeszcze coś autorce zrobi czy coś. Ja bym powiedziała żonie wysyłając fote rozmowy gdy typ mówi że nikogo nie ma itd. będzie miała do rozwodu.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-02, 10:54   #80
StonkaBostonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 129
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Wyprowadzam się, on nie zna nowego adresu, nie zna mojego nazwiska, nie ma Facebooka ani nic. Nie wie gdzie pracuję, bo nic mu nie mówiłam.


A mieszkanie ma, wysyłał mi plany i zdjęcia z budowy, No i na fb widziałam, jak jego żonka tydzień temu stała pod jakąś budową, pisała coś o domu, więc to pewnie o tym mieszkaniu mowa.
StonkaBostonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 10:58   #81
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Oni teraz sa malzenstwem. Razem sie poznali, razem powiedzieli sobie "tak" i niech razem lub osobno bez osob trzecich decyduja o sobie, wlasnie, jako malzenstwo. Jesli kobieta ma przy sobie faceta, ktorego wybrala sobie na partnera zyciowego, to byl to jej wybor i nie do osob trzecich nalezy uswiadamianie jej o zlych, czy dobrych wyborach. A jesli kiedys wyjdzie na jaw to ze on ja zdradza lub zdradzal, to niech sama sobie decyduje o tym, co ma z tym swoim wyborem zrobic, bo jest ona sobie sama tego a nie innego wyboru winna i od poczatku do konca niech jest dalej sama rezyserem swojego zycia. I to sie tyczy ich oboje.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:00   #82
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Cytat:
Napisane przez StonkaBostonka Pokaż wiadomość
Wyprowadzam się, on nie zna nowego adresu, nie zna mojego nazwiska, nie ma Facebooka ani nic. Nie wie gdzie pracuję, bo nic mu nie mówiłam.


A mieszkanie ma, wysyłał mi plany i zdjęcia z budowy, No i na fb widziałam, jak jego żonka tydzień temu stała pod jakąś budową, pisała coś o domu, więc to pewnie o tym mieszkaniu mowa.
Nie mówiłabym żonie z obaw o własne bezpieczeństwo i spokój. Nie jesteś jedyną osobą, która umie wyśledzić ludzi w necie. Nie wiadomo, na kogo trafiłaś i jak oni oboje zareagują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:09   #83
AshaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 363
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Co to znaczy, że to jej wybór? Ona może być kompletnie nieświadoma jaki jej partner jest, więc o jakim wyborze mówimy?



A nie rozumiem po co autorka miałaby pokazywać facetowi jego zdjęcia z żoną? W jakim celu? Do czego jej potrzebne jego tłumaczenia?



Ja bym powiedziała. Jeśli mają z żoną taki układ to nie będzie żadnego problemu. A jeśli ona nie wie to dopiero będzie mogła podjąć decyzję. Czy iść przez życie z gościem, ktory wykorzystał okazję, że jej w kraju nie było do zdrady, czy zakonczyc to już teraz.
AshaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:09   #84
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

A ja bym poinformowała żonę. Jeśli o tym wie albo mają jakiś otwarty związek to i tak to nic nie zmieni, ale jeśli nie to ja bym nie mogła spać spokojnie wiedząc o takim czymś. I serio nie chodziłoby tu i zemstę na facecie. Byłam kiedyś w sytuacji kiedy byłam zdradzana i uważam, że to jedno z gorszych rzeczy jakie można zrobić osobie, która nas kocha. Wolałabym wiedzieć niż być okłamywaną i oszukiwaną. Nie uznałabym tego jako próbę niszczenia komuś związku. Przypuszczam, że skoro on miał profil na badoo to nie nie było przypadkowe zauroczenie, tylko on z premedytacją szukał kogoś do zdrady i będzie robił to nadal. Choćby nie wiem jak mnie to miało zaboleć chciałabym się dowiedzieć i mieć szansę na wyplątanie się z tego i związanie z kimś innym.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:09   #85
StonkaBostonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 129
Dowiedziałam się, że ma żonę...

Ta historia z zostawieniem przed ślubem nie dawała mi spokoju. Z ostatnich rozmów, na pytanie czy ma żonę odpowiedział: "Miałem i dalej mam więc nie pytaj o wiecej. W sensie mam ale nie mam." Że na papierze ma.

Zapytałam czy robi coś, żeby jej nie mieć? Odpowiedział, że tak. I że dlatego wyjechał z kraju, przez to wydarzenie. 3 lata temu. A wzięli ślub 18 miesięcy temu. I mieszkają razem. Gość porażka, naprawdę.

Edytowane przez StonkaBostonka
Czas edycji: 2018-04-02 o 11:15
StonkaBostonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:15   #86
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

"Dowiedzialam sie, ze ma zone", czyli z drugiej strony mozna powiedziec dowiedzialam sie, ze ta zona ma ujowego meza, i tyle. No mialas pecha, ze to wlasnie sie na Tobie skupilo. Zostaw to malzenstwo sobie a Ty skup sie na sobie i uwazaj na swoje wybory.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:25   #87
malwoz88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 231
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Jak Ty nie powiesz, to inna powie. Nie łudźmy się, że nigdy nie napatoczy się na taką, która będzie milczeć i nie będzie się chciała w nic wtrącić. On też przecież to musi brać pod uwagę, że zdradzanie żony wypłynie. Gdyby było tak "pięknie", to nikt by nikogo nigdy na niczym nie nakrył, małżeństwa by się nie rozwalały itd.

Może być i tak, że żona też mu przyprawia rogi i tak naprawdę obojgu ten układ pasuje, czemu nie.

Edytowane przez malwoz88
Czas edycji: 2018-04-02 o 11:26
malwoz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:28   #88
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
A ja bym poinformowała żonę. Jeśli o tym wie albo mają jakiś otwarty związek to i tak to nic nie zmieni, ale jeśli nie to ja bym nie mogła spać spokojnie wiedząc o takim czymś. I serio nie chodziłoby tu i zemstę na facecie. Byłam kiedyś w sytuacji kiedy byłam zdradzana i uważam, że to jedno z gorszych rzeczy jakie można zrobić osobie, która nas kocha. Wolałabym wiedzieć niż być okłamywaną i oszukiwaną. Nie uznałabym tego jako próbę niszczenia komuś związku. Przypuszczam, że skoro on miał profil na badoo to nie nie było przypadkowe zauroczenie, tylko on z premedytacją szukał kogoś do zdrady i będzie robił to nadal. Choćby nie wiem jak mnie to miało zaboleć chciałabym się dowiedzieć i mieć szansę na wyplątanie się z tego i związanie z kimś innym.
A ja bym to też zrobiła, ale nie dla niczyjego dobra. Mówiłam, on zabawił się mną, ja zabawiłabym się jego życiem. Z msciwą radością.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:33   #89
StonkaBostonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 129
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Przeglądam ich zdjęcia, ona ma zostawione panieńskie nazwisko. On mówił, że ma żonę tylko na papierze. W listopadzie byli na wakacjach, a 2 tyg później dawał mi buziaki na pierwszym spotkaniu i pytał czy znowu się spotkamy. Dziwna sytuacja, nie wiem o co tam chodzi.
StonkaBostonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 11:41   #90
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Dowiedziałam się, że ma żonę...

Najpierw pisałaś, ze mówił, że zostawiła go przed ślubem, a teraz, ze ma żonę tylko na papierze? Skoro tak, to może rzeczywiście tylko na papierze?

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Najpierw pisałaś, ze mówił, że zostawiła go przed ślubem, a teraz, ze ma żonę tylko na papierze? Skoro tak, to może rzeczywiście tylko na papierze?

W sensie, ze im zupełnie nie wyszło
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-04 16:52:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:54.