Singielki 25+ część XIII - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-17, 13:20   #361
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Aktualny status mojej relacji - spotykamy się, na wyłączność, ale nie chodzimy ze sobą

Ogólnie absurd, zważywszy na to, że w niedziele się prawie gotował ze zmartwienia i złości, cóż mogłam robić w klubie w sobotę.

Zrobiłam mu też wczoraj sporo wyrzutów i w czerwcu poznaje moich rodziców.

W niedzielę poznałam jego kolejnych znajomych i odpowiedz na pytanie o to, co nas łączy, z obu stron brzmiała - to skomplikowane.

Choć dla mnie to nie tyle skomplikowane co absurdalne, że juz nic nie odróżnia tej relacji od związku i spędzam u niego wiecej czasu niż u siebie, no ale, to nie jest zadeklarowany związek. Choć zadeklarowanie tego związku moim zdaniem niczego by nie zmieniło.
Ale juz wywalone mam, zeby cos deklarować, nie to nie.

Ale klub chyba zmienię, jeśli będę chciała gdzieś wyjść, bo ja tam chyba jestem pod niezłą obserwacją. I nie zdziwię się, jesli jakiś cyrk ktoś zrobi, bo z kimś stalam/ gadalam/ zatanczylam.

I chyba najgorsze, że ja w niedzielę starałam się przeanalizować wszystko, co robiłam wlasnie, a przecież, no przecież nie jestem nawet w tym związku


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”

Edytowane przez Shawtty
Czas edycji: 2018-04-17 o 13:25
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 13:25   #362
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Shawtty to bardziej niz skomplikowane. Wierze w Ciebie bo wydajesz sie byc fajna, poukladana babka

Ja jade jakies pranie zrobic i moze sie zdrzemne.. bo glowa mnie napiernicza.
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 13:34   #363
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Shawtty to bardziej niz skomplikowane. Wierze w Ciebie bo wydajesz sie byc fajna, poukladana babka

Ja jade jakies pranie zrobic i moze sie zdrzemne.. bo glowa mnie napiernicza.
Ale on nie jest poukladany.

On ma coś nawalone we łbie. Boi się poznać moich rodziców, bo uważa, że oni pewnie woleliby, zeby między nami bylo cos poważniejszego. Boi się, że będą go pytać o nasze plany. Choć wszyscy wiedzą, ze spotykam się z nim ponad rok (choć ze spora przerwą). I nie rozumiem, czemu on się boi, ze ktoś wymagać bedzie, ze juz mamy w planach ślub i dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 13:35   #364
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 604
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Aktualny status mojej relacji - spotykamy się, na wyłączność, ale nie chodzimy ze sobą
Jak to przeczytałam to pomyślałam "co Ty do mnie mówisz ???"

To rzeczywiście jeden wielki absurd. A było zapytac gdzie nie chodzicie Czy dla niego na prawdę "związek" to takie kajdany?

Serio Shawtty podziwiam Cię.
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 13:59   #365
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XIII

[1=6e9577db6ce2542298c0436 80bb84e2806dabe77_6019e7a 59e04f;82995466]Jak to przeczytałam to pomyślałam "co Ty do mnie mówisz ???"

To rzeczywiście jeden wielki absurd. A było zapytac gdzie nie chodzicie Czy dla niego na prawdę "związek" to takie kajdany?

Serio Shawtty podziwiam Cię.[/QUOTE]Dla niego związek to poważne plany na przyszłość. A ja z nim ślubu i dzieci nie zamierzam planować i tak. Tu jest jakiś problem z definicjami widzę. On się boi słowa związek, choć w nim jest, i to on nakłada większą presję na to, choćby w tym zamartwianiu się, czy się nie spotykam z żadnym facetem i go, uwaga, nie zdradzam. I szczerze to trochę olewam te pytania i zazdrość. Nie jestem w związku to niech się nie wtrąca.

Muszę zobaczyć, jak będzie gadał z moimi rodzicami, no muszę idę z nim tez na wesele. A potem go najwyżej wykopie w kosmos, bo mnie wkurza ta zazdrość przy braku deklaracji.

Juz nawet mnie to nie martwi, nasze rozmowy z ostatnich dni były tak groteskowe, on ma jakąś obsesje na moim punkcie, ale związek? Nie nie.

Ta relacja jest nie do podrobienia.

Zresztą TO ON MA PROBLEM ZE SOBĄ, nie ze mną, ani to nie ja mam jakiś problem.

Pajac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”

Edytowane przez Shawtty
Czas edycji: 2018-04-17 o 13:51
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 14:02   #366
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Singielki 25+ część XIII

co do poznania to polecam również cytadelę.

Ja niedługo też jadę do Poznania. Możecie mi poplecić jakieś fajne kawiarnie lub restauracje/bary z jedzeniem?

Shawtty - mi to brzmi jak " podobasz mi się ale nie wiążę z Tobą planów na przyszłość więc zostawię sobię otwartą furtkę."
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 14:02   #367
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Dla niego związek to poważne plany na przyszłość. A ja z nim ślubu i dzieci nie zamierzam planować i tak. Tu jest jakiś problem z definicjami widzę. On się boi słowa związek, choć w nim jest, i to on nakłada większą presję na to, choćby w tym zamartwianiu się, czy się nie spotykam z żadnym facetem i go, uwaga, nie zdradzam. I szczerze to trochę olewam te pytania i zazdrość. Nie jestem w związku to niech się nie wtrąca.

Muszę zobaczyć, jak będzie gadał z moimi rodzicami, no muszę idę z nim tez na wesele. A potem go najwyżej wykopie w kosmos, bo mnie wkurza ta zazdrość przy braku deklaracji.

Juz nawet mnie to nie martwi, nasze rozmowy z ostatnich dni były tak groteskowe, on ma jakąś obsesje na moim punkcie, ale związek? Nie nie.

Ta relacja jest nie do podrobienia.

Zresztą TO ON MA PROBLEM ZE SOBĄ, nie ze mną, ani to nie ja mam jakiś problem.

Pajac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ty też masz ze sobą problem wyrażający się w tym, że gościa dawno nie pożegnałaś xD
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-17, 14:05   #368
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
co do poznania to polecam również cytadelę.

Ja niedługo też jadę do Poznania. Możecie mi poplecić jakieś fajne kawiarnie lub restauracje/bary z jedzeniem?

Shawtty - mi to brzmi jak " podobasz mi się ale nie wiążę z Tobą planów na przyszłość więc zostawię sobię otwartą furtkę."
I określony związek w tym tak naprawdę nie przeszkadza, jesli miałbyś kogoś poznać i zacząć się bujać z kimś innym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Ty też masz ze sobą problem wyrażający się w tym, że gościa dawno nie pożegnałaś xD
Co Ciebie to obchodzi? XD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 14:15   #369
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Samotny wiesz co jak Ty malo o mezczyznach wiesz
Moj zwiazek okresliles “ze nic z tego nie bedzie”
Shawtty obrazasz..

Wez Ty chlopie sie za kolorowanki wez, bo o zwiazkach to Ty malo wiesz.
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 14:18   #370
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Dla niego związek to poważne plany na przyszłość. A ja z nim ślubu i dzieci nie zamierzam planować i tak. Tu jest jakiś problem z definicjami widzę. On się boi słowa związek, choć w nim jest, i to on nakłada większą presję na to, choćby w tym zamartwianiu się, czy się nie spotykam z żadnym facetem i go, uwaga, nie zdradzam. I szczerze to trochę olewam te pytania i zazdrość. Nie jestem w związku to niech się nie wtrąca.

Muszę zobaczyć, jak będzie gadał z moimi rodzicami, no muszę idę z nim tez na wesele. A potem go najwyżej wykopie w kosmos, bo mnie wkurza ta zazdrość przy braku deklaracji.
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 14:19   #371
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 364
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Dla niego związek to poważne plany na przyszłość. A ja z nim ślubu i dzieci nie zamierzam planować i tak. Tu jest jakiś problem z definicjami widzę. On się boi słowa związek, choć w nim jest, i to on nakłada większą presję na to, choćby w tym zamartwianiu się, czy się nie spotykam z żadnym facetem i go, uwaga, nie zdradzam. I szczerze to trochę olewam te pytania i zazdrość. Nie jestem w związku to niech się nie wtrąca.

Muszę zobaczyć, jak będzie gadał z moimi rodzicami, no muszę idę z nim tez na wesele. A potem go najwyżej wykopie w kosmos, bo mnie wkurza ta zazdrość przy braku deklaracji.

Juz nawet mnie to nie martwi, nasze rozmowy z ostatnich dni były tak groteskowe, on ma jakąś obsesje na moim punkcie, ale związek? Nie nie.

Ta relacja jest nie do podrobienia.

Zresztą TO ON MA PROBLEM ZE SOBĄ, nie ze mną, ani to nie ja mam jakiś problem.

Pajac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja uwazam, ze po takiej ilosci danych powinnas go juz dawno pozegnac. Bo tutaj nie chodzi o definicje , ale o jego nastawienie do tematu.

Widocznie dla niego wyartykuowanie, ze to zwiazek nie jest tyko definicja, tylko te slowa maja dla niego znaczenie, sa nosnikiem waznych informacji, ale niestety Ty nie jestes ich adresatka.

Chlopak sie broni rekami i nogami, zeby nie okreslac statusu Waszej relacji. Nie chce zwiazku, ale chce wszystkich profitow z niego plynacych. Wyrachowane i wygodne.

Sorry Shawtty, ale dla mnie to juz w tym momencie robi sie chore i niezdrowe. Ja bym na Twoim miejscu kopnela go w d***pe.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-17, 14:23   #372
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja uwazam, ze po takiej ilosci danych powinnas go juz dawno pozegnac. Bo tutaj nie chodzi o definicje , ale o jego nastawienie do tematu.

Widocznie dla niego wyartykuowanie, ze to zwiazek nie jest tyko definicja, tylko te slowa maja dla niego znaczenie, sa nosnikiem waznych informacji, ale niestety Ty nie jestes ich adresatka.

Chlopak sie broni rekami i nogami, zeby nie okreslac statusu Waszej relacji. Nie chce zwiazku, ale chce wszystkich profitow z niego plynacych. Wyrachowane i wygodne.

Sorry Shawtty, ale dla mnie to juz w tym momencie robi sie chore i niezdrowe. Ja bym na Twoim miejscu kopnela go w d***pe.
Całkowicie się zgadzam
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 14:36   #373
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A ja uwazam, ze po takiej ilosci danych powinnas go juz dawno pozegnac. Bo tutaj nie chodzi o definicje , ale o jego nastawienie do tematu.

Widocznie dla niego wyartykuowanie, ze to zwiazek nie jest tyko definicja, tylko te slowa maja dla niego znaczenie, sa nosnikiem waznych informacji, ale niestety Ty nie jestes ich adresatka.

Chlopak sie broni rekami i nogami, zeby nie okreslac statusu Waszej relacji. Nie chce zwiazku, ale chce wszystkich profitow z niego plynacych. Wyrachowane i wygodne.

Sorry Shawtty, ale dla mnie to juz w tym momencie robi sie chore i niezdrowe. Ja bym na Twoim miejscu kopnela go w d***pe.
Jak uznam, że to najlepsze wyjście lub stracę resztki uczucia to tak zrobię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Samotny wiesz co jak Ty malo o mezczyznach wiesz
Moj zwiazek okresliles “ze nic z tego nie bedzie”
Shawtty obrazasz..

Wez Ty chlopie sie za kolorowanki wez, bo o zwiazkach to Ty malo wiesz.
Ja po prostu nie ogarniam kim on jest

A jak u Ciebie z facetem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 14:50   #374
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 077
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
W Poznaniu jest spoko, jak pogoda dopisze to tereny na Malcie, wzdłuż Warty, Ostrów Tumski, tam muzeum brama poznania. Śródka, Jeżyce. Jeśli pogoda gorsza to knajp, barów i restauracji jest od groma. Szkoda, że wyjeżdżam bo byłaby okazja się poznać
Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
co do poznania to polecam również cytadelę.

Ja niedługo też jadę do Poznania. Możecie mi poplecić jakieś fajne kawiarnie lub restauracje/bary z jedzeniem?
Wszystko wymienione jest warte odwiedzenia, plus spacer Stary Rynek-Plac Wolności-Zamek-Plac Mickiewicza

Jeśli chodzi o knajpy, polecam blog:
https://maciej.je/na-miescie/poznan/...ie-w-poznaniu/
https://maciej.je/na-miescie/poznan/...ku-w-poznaniu/

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Dla niego związek to poważne plany na przyszłość. A ja z nim ślubu i dzieci nie zamierzam planować i tak. Tu jest jakiś problem z definicjami widzę. On się boi słowa związek, choć w nim jest, i to on nakłada większą presję na to, choćby w tym zamartwianiu się, czy się nie spotykam z żadnym facetem i go, uwaga, nie zdradzam. I szczerze to trochę olewam te pytania i zazdrość. Nie jestem w związku to niech się nie wtrąca.

Muszę zobaczyć, jak będzie gadał z moimi rodzicami, no muszę idę z nim tez na wesele. A potem go najwyżej wykopie w kosmos, bo mnie wkurza ta zazdrość przy braku deklaracji.

Juz nawet mnie to nie martwi, nasze rozmowy z ostatnich dni były tak groteskowe, on ma jakąś obsesje na moim punkcie, ale związek? Nie nie.

Ta relacja jest nie do podrobienia.

Zresztą TO ON MA PROBLEM ZE SOBĄ, nie ze mną, ani to nie ja mam jakiś problem.

Pajac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wnerwia mnie w ludziach taka tendencja do tworzenia amatorskich definicji słów, które mają już swoje umocowane w nauce definicje. To, co was łączy, de facto jest związkiem. Shawtty, dobrze, że zdajesz sobie sprawę z całej sytuacji. Jedziecie na jego warunkach, ale pamiętaj, że masz prawo do swoich, w tym do spotykania się z ludźmi. Rozumiem, że ta sytuacja to w tej chwili z Twojej perspektywy rozwiązanie najlepsze z możliwych.

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Ty też masz ze sobą problem wyrażający się w tym, że gościa dawno nie pożegnałaś xD
Z tobą jest problem, że się jeszcze nie przywitałeś, więc zjeżdżaj prawić te morały gdzie indziej.

Edytowane przez 260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e
Czas edycji: 2018-04-17 o 14:56
260c4d4fdb0e7f4840fc70476d5f7e46d82a0f3e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 15:08   #375
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XIII

[1=260c4d4fdb0e7f4840fc704 76d5f7e46d82a0f3e;8299716 1]
Wnerwia mnie w ludziach taka tendencja do tworzenia amatorskich definicji słów, które mają już swoje umocowane w nauce definicje. To, co was łączy, de facto jest związkiem. Shawtty, dobrze, że zdajesz sobie sprawę z całej sytuacji. Jedziecie na jego warunkach, ale pamiętaj, że masz prawo do swoich, w tym do spotykania się z ludźmi. Rozumiem, że ta sytuacja to w tej chwili z Twojej perspektywy rozwiązanie najlepsze z możliwych.[/QUOTE]

Tak, niczego nie planuje teraz zmieniać jeszcze, bo dla mnie jest całkiem okej. Jedyne co to rozloscila mnie ta przesadna zazdrość. I wlasnie te definicje przy tej zazdrości i kurczowym jednak trzymaniu się mnie.

Nie mam ochoty i potrzeby spotykać się z innymi facetami, bardziej próbuje mu pokazać jego brak konsekwencji.

On mi się tłumaczy ze wszystkiego, ja na tę chwilę nie zamierzam.

Chore lub niechore, jestem jednak mocno związana z tym chłopakiem, ostatecznie co by się nie działo to on jest zawsze tu dla mnie. Zadne z nas nie planuje tego kończyć, nie uważam, że trzyma jakąś furtkę itd, nikt nikogo siłą nie trzyma.

Mnie po prostu dziwi ta zazdrość.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 15:12   #376
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 604
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Shawtty zazdrość mnie w tym wszystkim dziwi najmniej no chce na wyłączność to jest zazdrosny A że w sumie wcześniej były sytuacje np. z teatrzykiem jakie były to jest na nie bardziej uczulony

jeśli jest zawsze przy Tobie jak trzeba to nie ważne jak on to nazywa

Dzięki dziewczyny za miejsca w Poznaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 15:23   #377
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Shawtty,

z boku widać to tak, że ty tej relacji nie skończysz (jesli miałaby się skonczyc). Absolutnie tego nie krytykuje/nie pochwalam. Wiem jak to jest, kiedy czyjeś zadowolenie stawia się ponad własne.

I to jest dosyć powszechny problem, masa dziewczyn ustępuje, idzie na te tzw. "kompromisy", które najczęściej oznaczają, ze rezygnują z własnych potrzeb. Im jestem starsza, tym bardziej mi to we mnie przeszkadza, boję się, że nigdy nie poczuję się na tyle pewnie sama ze sobą żeby wprost mówić o tym czego chcę
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 16:47   #378
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez NaPewnoTymRazem Pokaż wiadomość
Shawtty zazdrość mnie w tym wszystkim dziwi najmniej no chce na wyłączność to jest zazdrosny A że w sumie wcześniej były sytuacje np. z teatrzykiem jakie były to jest na nie bardziej uczulony

jeśli jest zawsze przy Tobie jak trzeba to nie ważne jak on to nazywa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie to ostatecznie może być w końcu ważne, żeby to jednak nazwać. Chyba muszę go zapytać, żeby wyjaśnił mi dokładniej to.

No a co do zazdrości to z jednej strony się nie dziwię, z drugiej strony chodzi mi w końcu o tę kombinację zazdrość max + nie związek + 'a we wrześniu to będziemy to i tamto'. Aha, on ogólnie to określa jako 'bycie razem'. Dla mnie to jest akurat teraz typowe chodzenie, bez jeszcze poważnych planów.

Cytat:
Napisane przez paula414 Pokaż wiadomość
Shawtty,

z boku widać to tak, że ty tej relacji nie skończysz (jesli miałaby się skonczyc). Absolutnie tego nie krytykuje/nie pochwalam. Wiem jak to jest, kiedy czyjeś zadowolenie stawia się ponad własne.

To się jeszcze zobaczy


Niestety (?) nie to jest konkretnym powodem mojego zachowania.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 17:01   #379
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Shawtty kiedy Wy macie to wesele?
U mnie prawie cala jego rodzine poznalam, w sensie najblizsza. Zostala mi jego siostra i corka. Rodzice jego mnie uwielbiaja.. on mi miejsce robi w szafie na moje rzeczy.. ale dla mnie to jeszcze nie ten etap na wprowadzanie sie. Ostatnio sie smialam do niego, ze musimy przystopowac troche i seks dopiero po slubie.. to kleknal

Dziewczyny Ja tez dlugo dojrzewalam do tego zeby ex zostawic, my NIGDY nie rozmawialismy o slubie czy dzieciach. W sensie czy chcemy je miec ze soba. Mnie on tez napisal, ze “dzieci sa za☠☠☠iste im wiecej tym lepiej” “dziecko to ukoronowanie tej calej sztafety pokolen” na slubie jego przyjaciol opowiadal mi jaki jest jego wymarzony slub, a im wprost powiedzial ze on dzieci i slubu nie chce.
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-17, 17:05   #380
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Shawtty kiedy Wy macie to wesele?
U mnie prawie cala jego rodzine poznalam, w sensie najblizsza. Zostala mi jego siostra i corka. Rodzice jego mnie uwielbiaja.. on mi miejsce robi w szafie na moje rzeczy.. ale dla mnie to jeszcze nie ten etap na wprowadzanie sie. Ostatnio sie smialam do niego, ze musimy przystopowac troche i seks dopiero po slubie.. to kleknal

Dziewczyny Ja tez dlugo dojrzewalam do tego zeby ex zostawic, my NIGDY nie rozmawialismy o slubie czy dzieciach. W sensie czy chcemy je miec ze soba. Mnie on tez napisal, ze “dzieci sa za☠☠☠iste im wiecej tym lepiej” “dziecko to ukoronowanie tej calej sztafety pokolen” na slubie jego przyjaciol opowiadal mi jaki jest jego wymarzony slub, a im wprost powiedzial ze on dzieci i slubu nie chce.
W czerwcu. Ja też znam jego rodzinę. I to mu wypomniałam.

To czego w końcu Twój eks chciał?
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 17:08   #381
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
W czerwcu. Ja też znam jego rodzinę. I to mu wypomniałam.



To czego w końcu Twój eks chciał?


Polansowac sie przy mnie 🤪 a serio mowiac.. moja mama go podejrzewa ze jest gejem.
Sama nie wiem czego on chce od zycia.. Wiem jedno ze bylam zaslepiona jak pisal mi, ze on sie czul najlepiej z dziewczyna, ktora byla dla niego dobra a on tego nie docenil.
Mnie przyprawil rogi w koncowej fazie.. wiec ze mna cos tez nie tak bylo, ze mnie nie docenil 🤪
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 17:16   #382
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Polansowac sie przy mnie 🤪 a serio mowiac.. moja mama go podejrzewa ze jest gejem.
Sama nie wiem czego on chce od zycia.. Wiem jedno ze bylam zaslepiona jak pisal mi, ze on sie czul najlepiej z dziewczyna, ktora byla dla niego dobra a on tego nie docenil.
Mnie przyprawil rogi w koncowej fazie.. wiec ze mna cos tez nie tak bylo, ze mnie nie docenil 🤪
To przede wszystkim

Ale że pisał do Ciebie tak o innej dziewczynie, gdy byliście jeszcze w związku?
Długo ze sobą byliście i dawno się rozstaliście?
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 17:28   #383
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Singielki 25+ część XIII

Shawtty w fazie poznawania sie przez neta tydzien pisalismy tylko ze soba

Bylismy prawie 3lata, rozstalismy sie oficjalnie we wrzesniu nieoficjalnie w lipcu. Ja go zostawilam w Hiszpanii sama wrocilam do UK poukladac mysli, uporzadkowac swoj kontrakt bo mialam wracac do naszego mieszkania raz na 2-3 tyg czyli byla bym tam przez 2tyg albo tydzien. Dopoki nie zaczelabym pracy w Hiszpanii mialam zrobic kurs jezykowy w Uk i takie tam. Ale zrozumialam ze jestem szczesliwsza bez niego wrocilam podzielic sie z nim tym spostrzezeniem.. moje rzeczy z sypialnii zniknely, za to jeden ze stolikow nocnych z goscinnej sypialnii zniknal i znalazl sie po jego stronie lozka w naszej sypialnii , a zaopatrzenie mial w nim niezle. my nie uzywalismy takiego typu zabezpieczen.. do tego tabletki dla par na potencje itp. To miala byc dla niego niespodzianka ze wrocilam.. a w koncu to dla mnie bylo definitywne zakonczenie tej relacji. Spakowalam cale swoje zycie w kilka h. Smiejac sie Jak na haju.
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 17:33   #384
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Shawtty w fazie poznawania sie przez neta tydzien pisalismy tylko ze soba

Bylismy prawie 3lata, rozstalismy sie oficjalnie we wrzesniu nieoficjalnie w lipcu. Ja go zostawilam w Hiszpanii sama wrocilam do UK poukladac mysli, uporzadkowac swoj kontrakt bo mialam wracac do naszego mieszkania raz na 2-3 tyg czyli byla bym tam przez 2tyg albo tydzien. Dopoki nie zaczelabym pracy w Hiszpanii mialam zrobic kurs jezykowy w Uk i takie tam. Ale zrozumialam ze jestem szczesliwsza bez niego wrocilam podzielic sie z nim tym spostrzezeniem.. moje rzeczy z sypialnii zniknely, za to jeden ze stolikow nocnych z goscinnej sypialnii zniknal i znalazl sie po jego stronie lozka w naszej sypialnii , a zaopatrzenie mial w nim niezle. my nie uzywalismy takiego typu zabezpieczen.. do tego tabletki dla par na potencje itp. To miala byc dla niego niespodzianka ze wrocilam.. a w koncu to dla mnie bylo definitywne zakonczenie tej relacji. Spakowalam cale swoje zycie w kilka h. Smiejac sie Jak na haju.
Eh :/ czyli nie pozostawił Ci wątpliwości. Dobrze, że już wcześniej podjęłaś decyzję, że lepiej Ci bez niego, bo zobaczyć takie rzeczy po powrocie...
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 17:53   #385
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Tylko sie przekonalam Jak bardzo bylam zaslepiona i naiwna. Jak ja sie bardzo staralam.. dawalam 100% siebie
A teraz? Mam lenia w dupie.. N. ma corke swoja do 19:30 a potem przyjezdza mnie odebrac z domu zebym sie nie tlukla busem 🤪
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 19:55   #386
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 604
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez PannaMagda Pokaż wiadomość
Tylko sie przekonalam Jak bardzo bylam zaslepiona i naiwna. Jak ja sie bardzo staralam.. dawalam 100% siebie
A teraz? Mam lenia w dupie.. N. ma corke swoja do 19:30 a potem przyjezdza mnie odebrac z domu zebym sie nie tlukla busem 🤪
najgorzej jak się starasz i potem dostajesz, że tak ładnie powiem "figę z makiem".

Dziewczyny jakaś napuchnięta dzisiaj jestem i sama nie wiem od czego. Macie jakieś sposoby ? Normalnie jakbym była 5 kg większa. Buzia też napuchnięta...

A z zakupów to kupiłam dzisiaj w końcu matowy top do paznokci. Zaraz go nałozę i zobaczymy jak działa I puder ryżowy z lovely. Mam nadzieję że mnie nie uczuli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6e9577db6ce2542298c043680bb84e2806dabe77_6019e7a59e04f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 20:09   #387
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 364
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Dla mnie to ostatecznie może być w końcu ważne, żeby to jednak nazwać. Chyba muszę go zapytać, żeby wyjaśnił mi dokładniej to.

No a co do zazdrości to z jednej strony się nie dziwię, z drugiej strony chodzi mi w końcu o tę kombinację zazdrość max + nie związek + 'a we wrześniu to będziemy to i tamto'. Aha, on ogólnie to określa jako 'bycie razem'. Dla mnie to jest akurat teraz typowe chodzenie, bez jeszcze poważnych planów.



To się jeszcze zobaczy


Niestety (?) nie to jest konkretnym powodem mojego zachowania.
Wiadomo, duza jestes wiesz co robisz Choc osobiscie podziwiam cierpliwosc. Tak jak napisala leonka , najwazniejsze , ze masz swiadomosc tego, ze to odbywa sie na jego warunkach. A pewnie czas pokaze.

A z zazdroscia to jest tak, ze zazwyczaj jestesmy zazdrosni gdy nam na kims zalezy. Obojetna dla nas osoba raczej nie wywoluje takich emocji.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

[1=6e9577db6ce2542298c0436 80bb84e2806dabe77_6019e7a 59e04f;83004711]najgorzej jak się starasz i potem dostajesz, że tak ładnie powiem "figę z makiem".

Dziewczyny jakaś napuchnięta dzisiaj jestem i sama nie wiem od czego. Macie jakieś sposoby ? Normalnie jakbym była 5 kg większa. Buzia też napuchnięta...

A z zakupów to kupiłam dzisiaj w końcu matowy top do paznokci. Zaraz go nałozę i zobaczymy jak działa I puder ryżowy z lovely. Mam nadzieję że mnie nie uczuli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Duza ilosc wody, ewentualnie zaparz sobie w wiekszym kubku pod przykryciem na 30 min dwie torebki pokrzywy. Ja tak zazwyczaj puchne jak nie odzywiam sie zdrowo, jem duzo soli i malo pije wody.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 20:37   #388
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Dziewczyny jaki macie sposób na plamę niewiadomego pochodzenia? Próbowałam już płynem do naczyń, solą, sodą, cytryną i mączką ziemniaczaną. Plama cały czas jest

Widziałam dziś Nieznajomego Ponapalałam się troszeczkę
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 20:41   #389
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Singielki 25+ część XIII

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki macie sposób na plamę niewiadomego pochodzenia? Próbowałam już płynem do naczyń, solą, sodą, cytryną i mączką ziemniaczaną. Plama cały czas jest

Widziałam dziś Nieznajomego Ponapalałam się troszeczkę
Magiczna gąbka albo aceton, zmywacz?

Na czym ta plama?

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-17, 20:48   #390
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Singielki 25+ część XIII

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;83006326]Magiczna gąbka albo aceton, zmywacz?

Na czym ta plama?

Wysłane z mojego LG-K500n przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Magiczna gąbka? Co to?

Na spódnicy. Boję się, że zmywaczem mi się odbarwi...
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-02 16:11:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:36.