Mamusie majowe 2018 cz. 10 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-21, 14:53   #4771
skorpio87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 983
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

[1=85cabce079a739571384bfd 24737f09ed791b49e;8308075 6]
Czyli nie żal, że niektóre fakty nie zostały ujawnione na forum
[/QUOTE]
zdecydowanie!
Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Po obchodzie juz,lekarz tak rozmowny ze az jedno slowo stworzyl"czekamy"laskawie pozwolil zjesc sniadanie,jeszcze wyszlam za nim zapytac czy mozna sniadanie to ze tak i czy jest szansa na wyjscie to powiedzial ze w poniedzialek jak juz,uwielbiam weekendy w szpitalu
to się naprodukował...
Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
Rumianciu tort dziś taki lekki na śmietanie i mascarpone koleżankę mam która tak ładnie piecze - zawsze coś fajnego wymyśli, dziś miał być lekki tort bo ciepło ma być
litości!
Cytat:
Napisane przez _St0kr0tka Pokaż wiadomość
Męża naszło na amory z rana, ale mówię mu że niee bo jedziemy na ktg a jak coś wyjdzie i będą chcieli mnie zbadać albo coś to jak to tak
No wiesz? Jesteś niesłowna... przecież mu powiedziałaś, że OD SOBOTY cieszę się, że na ktg i usg wszystko w porządku, pomimo skąpego komentarza do tego...
Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Ja to samo, zawsze gotowa na żarcie
Ja też niech tylko ta cukrzyca się skończy
Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
No nic, trzeba się brać do roboty i jechać na miasto. Jak sobota to tylko do Lidla ... La la la
Nienawidzę tej melodyjki!
Cytat:
Napisane przez 4d88b8945be75952c39c61b9b 17b2a8019c982be_5fd16501d e8d4 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No i to się nazywa prezent! Żadna tam biżuteria też lubię praktyczne prezenty dla TŻ
Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
To Paczaj
przesłodziaśne....!
Cytat:
Napisane przez _Nat_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, gratuluję wczorajszych udanych wizyt, a dziś, póki co nie mogę się odnieść do wypowiedzi żadnej z was bo wariacki dzień (wróciliśmy od gina i za 10 min wychodzimy na sesję).
Mam nadzieję, że u każdej z was wszystko w porządku
Nas Flo za prędko nie zaszczyci swoją obecnością
Szyjka długa na 3cm, zamknięta, mały jest wysoko. Mogę iść na disco!
W związku z tym, jako nieodpowiedzialni i nierozsądni rodzice pojedziemy chyba do teściowej nad morze na majówkę
Stopy puchną bo tak, refluks i zgaga bo tak, spojenie łonowe boli bo tak.
Dostałam leki na refluks, zgagę i coś na "odprowadzenie" wody z organizmu ale leki to są leki i mam to wziąć dopiero jak będzie tragicznie. A że jest do wytrzymania to póki co nie będę się faszerować.
gratuluję udanej wizyty! to może do połowy maja sprzęcior odzyska sprawność całkowitą i się uda wyganianie był z tym u lekarza czy tylko domysły takie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skorpio87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 14:54   #4772
_St0kr0tka
Zakorzenienie
 
Avatar _St0kr0tka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5 931
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Cytat:
Napisane przez skorpio87 Pokaż wiadomość
zdecydowanie!

to się naprodukował...

litości!

No wiesz? Jesteś niesłowna... przecież mu powiedziałaś, że OD SOBOTY cieszę się, że na ktg i usg wszystko w porządku, pomimo skąpego komentarza do tego...

Ja też niech tylko ta cukrzyca się skończy

Nienawidzę tej melodyjki!

No i to się nazywa prezent! Żadna tam biżuteria też lubię praktyczne prezenty dla TŻ

przesłodziaśne....!

gratuluję udanej wizyty! to może do połowy maja sprzęcior odzyska sprawność całkowitą i się uda wyganianie był z tym u lekarza czy tylko domysły takie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tam oj tam sobota jeszcze sie nie konczy tylko musze pomyslec, czy wszystko mam spakowane w razie czego
siedze u tesciowej bo maz z tesciem cos przy samochodzie patrzy. Sa chlopaki od szwagra. Wojtek lat 7 (no dobra, skonczy w pazdzierniku) siedzi w toalecie. I przed chwila bylo "Wojtus jak zrobisz to zawolaj babcie" Boze spraw abym miala cierpliwosc do tej kobiety jak Adas juz bedzie na swiecie
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _St0kr0tka
Czas edycji: 2018-04-21 o 15:02
_St0kr0tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 15:06   #4773
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Stokrotka
Stwierdzilam ze raz sie zyje i pojechalam na ta sesje, zdjec wyszlo 500
Narazie po konskiej dawce nospy przeszlo . Jedziemy z mezem wlasnie na zakupy, nadrobie Was wieczorem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 15:10   #4774
nalesnikona
Zadomowienie
 
Avatar nalesnikona
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: z naleśnikowni
Wiadomości: 1 985
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
szczęściara
Kawa zrobiona
Załącznik 7512116


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
mdłości nie mdłości tort i kawka musza być
Już pędzę !

RUMIANKU- paznokcie ogarnięte, to + 100 do ogarnięcia życiowego

GROSZKU- udanej imprezy!
Czekam na fotkę, bo sukienki z chi chi, mi się tak baaardzo podobają jestem ciekawa, jak po przeróbce krawcowej <3

NAT- kciuuki za wizytkę!

DOMIMA- ja dzisiaj umyłam włosy, ale mokrych wsiadałam do auta- to dzisiaj nie rodzę, co? hehe

LADY- u mnie macica, odkąd schodzę z dawek luteiny też się uaktywniła. Jestem na etapie odkrywania nowych doznań
ile jeszcze ciekawych bóli, zakłuć przede mną
szalejąca macica atakuje haha
nalesnikona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 15:10   #4775
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 733
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Treść usunięta
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 15:13   #4776
_Nat_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Nat_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 475
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Cytat:
Napisane przez skorpio87 Pokaż wiadomość
gratuluję udanej wizyty! to może do połowy maja sprzęcior odzyska sprawność całkowitą i się uda wyganianie był z tym u lekarza czy tylko domysły takie?
idzie w pon
_Nat_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 15:20   #4777
_St0kr0tka
Zakorzenienie
 
Avatar _St0kr0tka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5 931
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Stokrotka
Stwierdzilam ze raz sie zyje i pojechalam na ta sesje, zdjec wyszlo 500
Narazie po konskiej dawce nospy przeszlo . Jedziemy z mezem wlasnie na zakupy, nadrobie Was wieczorem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ty to jestes szalona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_St0kr0tka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-21, 15:26   #4778
rybcia34
Zakorzenienie
 
Avatar rybcia34
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Tu np stopy z takiej 50
Załącznik 7512201


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
To Paczaj Załącznik 7512211


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
oo nieee sama słodycz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez eweokr Pokaż wiadomość
Czop mi dzisiaj odszedł....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oojej, jak sytuacja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:23 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Oooo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

O kurczę stokrotka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Boli Was czasem Bożenka przy sikaniu?
Ja tak dziwnie czuje ostatnio , nie jakiś mocny ból, ale takie napieranie jak sikam i czasem aż przerywam i zaraz ciąg dalszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Em...mnie nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez _St0kr0tka Pokaż wiadomość
Mnie przy sikaniu nic nie boli.

Wrocilismy przed chwila. Przyszla w koncu ta lekarka, powiedziala ze zapis z ktg w porzadku. Zrobila takie szybkie usg, ale ja nic nie widzialam bo tylko miala swoj monitor. Powiedziala, ze ilosc wod w porzadku i ogolnie jest dobrze. Wagi nie chciala podac... Powiedziala, ze ona tylko takie uzupelniajace usg do tego ktg robi a reszta to lekarz prowadzacy sie zajmuje jakby sie bala, ze jej wyjdzie inna waga niz mojej lekarce. No ale mowie jej ze tak strasza ta cukrzyca, ze moze byc duzy a nie wiem czy do wizyty doczekam no to powiedziala tylko, ze na podstawie tych kilku wymiarow ktore sprawdzila to wyglada, ze waga w porzadku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gratki wszystko idzie jak nalezy.
Dziwna lekarka tajeeemniczaaa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez _Nat_ Pokaż wiadomość
Jedyne co mnie trochę "martwi" to to, że lekarz mówi, że dziecko jest i będzie DUŻE. Jak mąż powiedział, że na usg wydawało mu się, że usłyszał "standardowe", to gin powiedział "nie proszę pana, waga urodzeniowa standardowego dziecka to 3,200, a 3,800 określa się jako DUŻE". Więc zważywszy na fakt, że na poród się nie zapowiada to wiadomka - im dłużej czekania tym więcej mały przykoksi a obawiam się, że moja bożenka może yebnąć focha za 4 kg.

o boże boże boże bożenkoooooooooo

No nic, ale kto da radę jak nie ja?!

W połowie maja może spróbujemy z małżonem jakoś wygonić małego, tylko że narazie sprzęt małżona szwankuje chyba mu się jakiś grzybol przyplątał, no serio, musiał akurat teraz?!
Coz za pech won do doktora leczyć paskudę i działaaać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Will be mommy!
rybcia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 15:26   #4779
85cabce079a739571384bfd24737f09ed791b49e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3 259
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Oho problemy na łączach będą. TŻ zepsuł wtyczkę od światłowodu.
Proszę nie rodzić!

A mówiłam, żeby zostawić router u okruszki ...

Bez odbioru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
85cabce079a739571384bfd24737f09ed791b49e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 16:03   #4780
_Nat_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Nat_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 475
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Ladymama85 Pokaż wiadomość
Przy sikaniu chyba nie,czasami ogolnie wieczorem jak duzo sie nachodze to boli mnie jakby miala sie rozpasc na pol

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
Takie uczucie rozpadania na pół to chyba spojenie łonowe... bo ja też tak mam, no chyba że Ciebie ewidentnie w środku boli

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez _St0kr0tka Pokaż wiadomość
Mnie przy sikaniu nic nie boli.

Wrocilismy przed chwila. Przyszla w koncu ta lekarka, powiedziala ze zapis z ktg w porzadku. Zrobila takie szybkie usg, ale ja nic nie widzialam bo tylko miala swoj monitor. Powiedziala, ze ilosc wod w porzadku i ogolnie jest dobrze. Wagi nie chciala podac... Powiedziala, ze ona tylko takie uzupelniajace usg do tego ktg robi a reszta to lekarz prowadzacy sie zajmuje jakby sie bala, ze jej wyjdzie inna waga niz mojej lekarce. No ale mowie jej ze tak strasza ta cukrzyca, ze moze byc duzy a nie wiem czy do wizyty doczekam no to powiedziala tylko, ze na podstawie tych kilku wymiarow ktore sprawdzila to wyglada, ze waga w porzadku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, że wszystko w porządku

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez _St0kr0tka Pokaż wiadomość
A ile wazy Flo na chwile obecna, ze tak gin gada ze duzy?
Ogolnie dobre wiesci, ze jeszcze sie nie zaczyna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam pojęcia ile waży bo ostatnie usg mieliśmy 3.04 i wtedy było 2550. I wtedy też oszacowano ostateczną wagę na 3800, ale z drugiej strony, z tym szacowaniem to też różnie bywa.
Choć ja drobnym dzieckiem nie byłam. Mąż wcześniak więc trudno powiedzieć ile by ważył urodzony w terminie
_Nat_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 16:11   #4781
niud
Wtajemniczenie
 
Avatar niud
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2 135
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
To Paczaj Załącznik 7512211


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez Ladymama85 Pokaż wiadomość
Przy sikaniu chyba nie,czasami ogolnie wieczorem jak duzo sie nachodze to boli mnie jakby miala sie rozpasc na pol

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
Ja to mam tak opuchniętą czasami, że jak piszecie o seksach to aż mnie boli na samą myśl :/
Cytat:
Napisane przez _St0kr0tka Pokaż wiadomość
Mnie przy sikaniu nic nie boli.

Wrocilismy przed chwila. Przyszla w koncu ta lekarka, powiedziala ze zapis z ktg w porzadku. Zrobila takie szybkie usg, ale ja nic nie widzialam bo tylko miala swoj monitor. Powiedziala, ze ilosc wod w porzadku i ogolnie jest dobrze. Wagi nie chciala podac... Powiedziala, ze ona tylko takie uzupelniajace usg do tego ktg robi a reszta to lekarz prowadzacy sie zajmuje jakby sie bala, ze jej wyjdzie inna waga niz mojej lekarce. No ale mowie jej ze tak strasza ta cukrzyca, ze moze byc duzy a nie wiem czy do wizyty doczekam no to powiedziala tylko, ze na podstawie tych kilku wymiarow ktore sprawdzila to wyglada, ze waga w porzadku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli generalnie gitara ale bez szczegółów
Ja nie wiem czemu Ci lekarze tak się nad nami znęcają.
Cytat:
Napisane przez _Nat_ Pokaż wiadomość
Jedyne co mnie trochę "martwi" to to, że lekarz mówi, że dziecko jest i będzie DUŻE. Jak mąż powiedział, że na usg wydawało mu się, że usłyszał "standardowe", to gin powiedział "nie proszę pana, waga urodzeniowa standardowego dziecka to 3,200, a 3,800 określa się jako DUŻE". Więc zważywszy na fakt, że na poród się nie zapowiada to wiadomka - im dłużej czekania tym więcej mały przykoksi a obawiam się, że moja bożenka może yebnąć focha za 4 kg.

o boże boże boże bożenkoooooooooo

No nic, ale kto da radę jak nie ja?!

W połowie maja może spróbujemy z małżonem jakoś wygonić małego, tylko że narazie sprzęt małżona szwankuje chyba mu się jakiś grzybol przyplątał, no serio, musiał akurat teraz?!
Witam w gronie dużych bąbli Damy radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niud jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-21, 17:07   #4782
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Maalinkaaaa Pokaż wiadomość
Oooo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

O kurczę stokrotka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Boli Was czasem Bożenka przy sikaniu?
Ja tak dziwnie czuje ostatnio , nie jakiś mocny ból, ale takie napieranie jak sikam i czasem aż przerywam i zaraz ciąg dalszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie trochę boli jak próbuję wycisnąć ostatnią krople dziwne to uczucie jest.
Cytat:
Napisane przez _Nat_ Pokaż wiadomość
Jedyne co mnie trochę "martwi" to to, że lekarz mówi, że dziecko jest i będzie DUŻE. Jak mąż powiedział, że na usg wydawało mu się, że usłyszał "standardowe", to gin powiedział "nie proszę pana, waga urodzeniowa standardowego dziecka to 3,200, a 3,800 określa się jako DUŻE". Więc zważywszy na fakt, że na poród się nie zapowiada to wiadomka - im dłużej czekania tym więcej mały przykoksi a obawiam się, że moja bożenka może yebnąć focha za 4 kg.

o boże boże boże bożenkoooooooooo

No nic, ale kto da radę jak nie ja?!

W połowie maja może spróbujemy z małżonem jakoś wygonić małego, tylko że narazie sprzęt małżona szwankuje chyba mu się jakiś grzybol przyplątał, no serio, musiał akurat teraz?!
Gratuluję wizyty moja Bożena mówi nie rodzeniu 4 kg zobaczymy jak to wyjdzie, i kiedy się zacznie.
Cytat:
Napisane przez nalesnikona Pokaż wiadomość
mdłości nie mdłości tort i kawka musza być
Już pędzę !

RUMIANKU- paznokcie ogarnięte, to + 100 do ogarnięcia życiowego

GROSZKU- udanej imprezy!
Czekam na fotkę, bo sukienki z chi chi, mi się tak baaardzo podobają jestem ciekawa, jak po przeróbce krawcowej <3

NAT- kciuuki za wizytkę!

DOMIMA- ja dzisiaj umyłam włosy, ale mokrych wsiadałam do auta- to dzisiaj nie rodzę, co? hehe

LADY- u mnie macica, odkąd schodzę z dawek luteiny też się uaktywniła. Jestem na etapie odkrywania nowych doznań
ile jeszcze ciekawych bóli, zakłuć przede mną
szalejąca macica atakuje haha
Odkąd odstawiłam luteinę moja macica coraz bardziej daje o sobie znać. Dobrze, że mam wizytę we wtorek, bo parę razy mnie tak zabolało, że zaczęłam się martwić.
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Stokrotka
Stwierdzilam ze raz sie zyje i pojechalam na ta sesje, zdjec wyszlo 500
Narazie po konskiej dawce nospy przeszlo . Jedziemy z mezem wlasnie na zakupy, nadrobie Was wieczorem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domii ty tak nie szalej żeby sobie porodu nie wywołać czekamy na efekty ze zdjęć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 17:23   #4783
Ladymama85
Zakorzenienie
 
Avatar Ladymama85
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3 074
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Cytat:
Napisane przez _Nat_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, gratuluję wczorajszych udanych wizyt, a dziś, póki co nie mogę się odnieść do wypowiedzi żadnej z was bo wariacki dzień (wróciliśmy od gina i za 10 min wychodzimy na sesję).
Mam nadzieję, że u każdej z was wszystko w porządku
Nas Flo za prędko nie zaszczyci swoją obecnością
Szyjka długa na 3cm, zamknięta, mały jest wysoko. Mogę iść na disco!
W związku z tym, jako nieodpowiedzialni i nierozsądni rodzice pojedziemy chyba do teściowej nad morze na majówkę
Stopy puchną bo tak, refluks i zgaga bo tak, spojenie łonowe boli bo tak.
Dostałam leki na refluks, zgagę i coś na "odprowadzenie" wody z organizmu ale leki to są leki i mam to wziąć dopiero jak będzie tragicznie. A że jest do wytrzymania to póki co nie będę się faszerować.
Tez bym jechala. super ze wszystko ok, stopy to chyba woda,jak wyniki ok to najwazniejsze

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez _Nat_ Pokaż wiadomość
Jedyne co mnie trochę "martwi" to to, że lekarz mówi, że dziecko jest i będzie DUŻE. Jak mąż powiedział, że na usg wydawało mu się, że usłyszał "standardowe", to gin powiedział "nie proszę pana, waga urodzeniowa standardowego dziecka to 3,200, a 3,800 określa się jako DUŻE". Więc zważywszy na fakt, że na poród się nie zapowiada to wiadomka - im dłużej czekania tym więcej mały przykoksi a obawiam się, że moja bożenka może yebnąć focha za 4 kg.

o boże boże boże bożenkoooooooooo

No nic, ale kto da radę jak nie ja?!

W połowie maja może spróbujemy z małżonem jakoś wygonić małego, tylko że narazie sprzęt małżona szwankuje chyba mu się jakiś grzybol przyplątał, no serio, musiał akurat teraz?!
Pewnie z.zastoju juz stary grzybieje

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez _St0kr0tka Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam sobota jeszcze sie nie konczy tylko musze pomyslec, czy wszystko mam spakowane w razie czego
siedze u tesciowej bo maz z tesciem cos przy samochodzie patrzy. Sa chlopaki od szwagra. Wojtek lat 7 (no dobra, skonczy w pazdzierniku) siedzi w toalecie. I przed chwila bylo "Wojtus jak zrobisz to zawolaj babcie" Boze spraw abym miala cierpliwosc do tej kobiety jak Adas juz bedzie na swiecie
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale.co ona robi? Moj ma.5 lat a moi rodzice skacza kolo.niego jakby mial.rok

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez nalesnikona Pokaż wiadomość
mdłości nie mdłości tort i kawka musza być
Już pędzę !

RUMIANKU- paznokcie ogarnięte, to + 100 do ogarnięcia życiowego

GROSZKU- udanej imprezy!
Czekam na fotkę, bo sukienki z chi chi, mi się tak baaardzo podobają jestem ciekawa, jak po przeróbce krawcowej <3

NAT- kciuuki za wizytkę!

DOMIMA- ja dzisiaj umyłam włosy, ale mokrych wsiadałam do auta- to dzisiaj nie rodzę, co? hehe

LADY- u mnie macica, odkąd schodzę z dawek luteiny też się uaktywniła. Jestem na etapie odkrywania nowych doznań
ile jeszcze ciekawych bóli, zakłuć przede mną
szalejąca macica atakuje haha
Twoja pewnie dzika zaczyna byc na wolnosci przy zejsciu z lekow to jak pies z łancucha

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
Ladymama85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 17:36   #4784
_St0kr0tka
Zakorzenienie
 
Avatar _St0kr0tka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5 931
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Powiem Wam, ze jakas zmeczona dzis jestem. Mialam wlaczyc pralke z Adasiowym praniem co tesciowa wczoraj dala, ale dzis dzwonila, ze dokupila jeszcze 2 szt. body wiec chyba poczekam az mi dostarczy zeby razem to wrzucic.
Caly czas mam wrazenie, ze dzis jest niedziela

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_St0kr0tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 17:44   #4785
skorpio87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 983
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Cytat:
Napisane przez _Nat_ Pokaż wiadomość
idzie w pon
no to git malina, oby udało się szybko pozbyć dziada... :/ tzn. choróbska - nie Męża aaaa i zazdro planów wyjazdu nad morze
skorpio87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 17:57   #4786
Ladymama85
Zakorzenienie
 
Avatar Ladymama85
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3 074
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Cytat:
Napisane przez _St0kr0tka Pokaż wiadomość
Powiem Wam, ze jakas zmeczona dzis jestem. Mialam wlaczyc pralke z Adasiowym praniem co tesciowa wczoraj dala, ale dzis dzwonila, ze dokupila jeszcze 2 szt. body wiec chyba poczekam az mi dostarczy zeby razem to wrzucic.
Caly czas mam wrazenie, ze dzis jest niedziela

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi to samo ze niedziela.sie wydaje

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
Ladymama85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 18:29   #4787
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 733
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Treść usunięta
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 18:34   #4788
_St0kr0tka
Zakorzenienie
 
Avatar _St0kr0tka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5 931
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Cytat:
Napisane przez 4d88b8945be75952c39c61b9b 17b2a8019c982be_5fd16501d e8d4 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie szalej tak odpocznij troche

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_St0kr0tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 19:41   #4789
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Napisałam Wam na fb przydlugawy post jakby Wam się nudziło to zerknijcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-21, 19:46   #4790
_St0kr0tka
Zakorzenienie
 
Avatar _St0kr0tka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5 931
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Napisałam Wam na fb przydlugawy post jakby Wam się nudziło to zerknijcie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja tak caly czas czekalam az napiszesz
Boze, mamy taki armagedon w mieszkaniu ze najlepiej to bym oczy zamknela. Sterty ubran do prasowania w pokoju leza. Ale dzis ponad 3h w tym szpitalu, pozniej maz cos przy samochodzie z tesciem grzebal, pozniej zakupy i wrocilismy do domu po 18. To juz nam sie nic nie chcialo jutro bedziemy nadrabiac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_St0kr0tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 20:16   #4791
Fryga777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

No to jestem i ja utupana po całym dniu.
Nie wiem o co chodzi wczoraj ledwo mogłam się ruszać, a dzisiaj biegałam jak sarenka. Badylka posadzone, trawka pokoszona, podłogi pomyte, zakupy i wiele innych rzeczy ogarnięte a i bóle wszelkie ustąpiły Może właśnie to jest sposób na wszelkie dolegliwości
Spokojnej i przespanej nocki
Fryga777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 20:32   #4792
nalesnikona
Zadomowienie
 
Avatar nalesnikona
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: z naleśnikowni
Wiadomości: 1 985
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Ladymama85 Pokaż wiadomość
Tez bym jechala. super ze wszystko ok, stopy to chyba woda,jak wyniki ok to najwazniejsze

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Pewnie z.zastoju juz stary grzybieje

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

No ale.co ona robi? Moj ma.5 lat a moi rodzice skacza kolo.niego jakby mial.rok

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Twoja pewnie dzika zaczyna byc na wolnosci przy zejsciu z lekow to jak pies z łancucha

Wysłane z mojego HTC Desire 825 przy użyciu Tapatalka
LADY- ja to cała jestem, jak ten zerwany z łańcucha pies leżing w naleśnikowym wymiarze, to zdecydowanie dla mnie za długo.
Już na pomarańczowym świetle zaczynałam "wracać" do siebie w zwolnionym tempie, ale zawsze
Gdyby tylko kręgosłup i kolano nie dawały o sobie znać, to byłoby bosko. I ta dzika macica
Ale dobrze, niech nabiera tempa- teraz już może

Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
Mnie trochę boli jak próbuję wycisnąć ostatnią krople dziwne to uczucie jest. Gratuluję wizyty moja Bożena mówi nie rodzeniu 4 kg zobaczymy jak to wyjdzie, i kiedy się zacznie. Odkąd odstawiłam luteinę moja macica coraz bardziej daje o sobie znać. Dobrze, że mam wizytę we wtorek, bo parę razy mnie tak zabolało, że zaczęłam się martwić. Domii ty tak nie szalej żeby sobie porodu nie wywołać czekamy na efekty ze zdjęć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moja Bożena już rodziła > 4,1 kg, więc życie zna ćwiczenia na piłce i dużo seksu na pewno jej pomogły, żeby nie obarczyć jej za mocno

Ja jeszcze nie zeszłam całkiem z luteiny, ale już coraz mniej. Mocniej odczuwać twardnienia brzucha, kłucia wszelakie, czy naciski. Niech ćwiczy... do maja czasu coraz mniej
Wizytę mam w środę.
nalesnikona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 20:42   #4793
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Hej wam wieczorową porą.
Jeśli jeszcze ktoras ma potrzebę wydać miliony monet to na mamalulu.pl jest -15% na produkty la millou, kod kuponu: wiosna15, wazny do jutra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 20:45   #4794
polasia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2 583
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Hej wróciłam od teściów, zaliczyłam biedronke, położyłam córkę spać i Was nadrobiłam. Ale niestety nic nie nacytowałam, a teraz już nie pamiętam co chciałam napisać

Padam ogólnie na twarz więc leżę już w łóżku i raczej idę spać. Dobranoc kochane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
polasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-21, 23:15   #4795
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Stokrotka
Stwierdzilam ze raz sie zyje i pojechalam na ta sesje, zdjec wyszlo 500
Narazie po konskiej dawce nospy przeszlo . Jedziemy z mezem wlasnie na zakupy, nadrobie Was wieczorem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale fotek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Nat - czyli Flo jeszcze trochę posiedzi. Nie spieszy się
Współczuję dolegliwości i infekcji męża.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Ale jestem zmęczona. Pochodziłam dzisiaj na szpileczkach i to nie był dobry pomysł zapomnialam że jestem w 9 miesiącu ciąży 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 00:39   #4796
Ladymama85
Zakorzenienie
 
Avatar Ladymama85
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 3 074
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Cytat:
Napisane przez niud Pokaż wiadomość
Ja to mam tak opuchniętą czasami, że jak piszecie o seksach to aż mnie boli na samą myśl :/Czyli generalnie gitara ale bez szczegółów
Ja nie wiem czemu Ci lekarze tak się nad nami znęcają.Witam w gronie dużych bąbli Damy radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie seksy teraz wstrzymane, z tydzień czy dwa już nawet ale żeby nie wywołać, czekam do wizyty 24.04. co powie doktorek i może powrócę, o ile się da, bo jak ta na nfz mnie teraz badała, to jakoś tak tkliwie czułam bożene i mnie bolało

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

Cytat:
Napisane przez _Nat_ Pokaż wiadomość
Takie uczucie rozpadania na pół to chyba spojenie łonowe... bo ja też tak mam, no chyba że Ciebie ewidentnie w środku boli

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------



Dobrze, że wszystko w porządku

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------



Nie mam pojęcia ile waży bo ostatnie usg mieliśmy 3.04 i wtedy było 2550. I wtedy też oszacowano ostateczną wagę na 3800, ale z drugiej strony, z tym szacowaniem to też różnie bywa.
Choć ja drobnym dzieckiem nie byłam. Mąż wcześniak więc trudno powiedzieć ile by ważył urodzony w terminie
u mnie co ciąża to tak boli, i nikt nie odgadł jeszcze od czego, niby spojenie ok,a gdzies tam kości mnie bolą równo

---------- Dopisano o 00:39 ---------- Poprzedni post napisano o 00:37 ----------

Cytat:
Napisane przez nalesnikona Pokaż wiadomość
LADY- ja to cała jestem, jak ten zerwany z łańcucha pies leżing w naleśnikowym wymiarze, to zdecydowanie dla mnie za długo.
Już na pomarańczowym świetle zaczynałam "wracać" do siebie w zwolnionym tempie, ale zawsze
Gdyby tylko kręgosłup i kolano nie dawały o sobie znać, to byłoby bosko. I ta dzika macica
Ale dobrze, niech nabiera tempa- teraz już może


moja Bożena już rodziła > 4,1 kg, więc życie zna ćwiczenia na piłce i dużo seksu na pewno jej pomogły, żeby nie obarczyć jej za mocno

Ja jeszcze nie zeszłam całkiem z luteiny, ale już coraz mniej. Mocniej odczuwać twardnienia brzucha, kłucia wszelakie, czy naciski. Niech ćwiczy... do maja czasu coraz mniej
Wizytę mam w środę.
no u Ciebie macica może salta robić , trochę krwiak ja przyatakował, to nie miała łatwo
Ladymama85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 00:57   #4797
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Melduję się po weselu, marzę o łóżku

Rano Wam napiszę jak było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 01:34   #4798
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Dzisiejszy dyżur od północy mam ja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 02:34 ---------- Poprzedni post napisano o 02:33 ----------

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Melduję się po weselu, marzę o łóżku

Rano Wam napiszę jak było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ooooo masz Grosia formę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 02:37   #4799
_St0kr0tka
Zakorzenienie
 
Avatar _St0kr0tka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5 931
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Melduję się po weselu, marzę o łóżku

Rano Wam napiszę jak było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekamy na relacje
Ja sie przebudzilam na sikanie i chetnie poszlabym dalej spac, ale Adaś chyba niekoniecznie. Zanim usnelam byl dziwnie spokojny a teraz nadrabia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_St0kr0tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 04:16   #4800
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 10

Mirabilka zostal choc tyciuni kawalek tego torta?

Kinia milo ze strony meza ze pomyslal i kupil cos co ulatwi Ci zycie

Rumians co tam wozek, lozeczko, wanienka i inne takie najwazniejsze ze malutka ma sie dobrze

Domima jaka stopeczka
Co do mycia wlosow, co tam torba i reszta! Najwazniejsze ze wlosy beda czyste

Eweokr niech mlodziez jeszcze troszke w brzuszku siedzi

Stokrotka dzis sie Adasiowi nie spieszy a jutro moze Cie wziac z zaskoczenia


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:11 ---------- Poprzedni post napisano o 05:05 ----------

Malinka mnie tam przy sikaniu nic nie boli

Nat czekam na efekty Twojej sesji
Ciesze sie ze Flo ma sie dobrze . Zaleczcie mezowego grzybka i po majowce nad morzem rozpocznijcie akcje wyganiania

Edzka juz bedziecie mala wyganiac? Ło matulu, dopiero sie kreskami chwalilysmy a tu juz czas rodzic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:16 ---------- Poprzedni post napisano o 05:11 ----------

Cytat:
Napisane przez _St0kr0tka Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam sobota jeszcze sie nie konczy tylko musze pomyslec, czy wszystko mam spakowane w razie czego
siedze u tesciowej bo maz z tesciem cos przy samochodzie patrzy. Sa chlopaki od szwagra. Wojtek lat 7 (no dobra, skonczy w pazdzierniku) siedzi w toalecie. I przed chwila bylo "Wojtus jak zrobisz to zawolaj babcie" Boze spraw abym miala cierpliwosc do tej kobiety jak Adas juz bedzie na swiecie
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moj tata ma takiego fiola na punkcie mojego syna ze boje sie zeby on kiedys nie robil tak samo . Jak przenosilismy lozko to dziadek byl za tym, jak juz mlody spi i sie mu podoba u siebie w pokoju to dziadek panikuje, lezki w oczach mu stoja jak mowie jak spal w nocy i komentuje "ja sobie nie moge wyobrazic jak on taki malutki sam tam spi"
Cytat:
Napisane przez nalesnikona Pokaż wiadomość
mdłości nie mdłości tort i kawka musza być
Już pędzę !

RUMIANKU- paznokcie ogarnięte, to + 100 do ogarnięcia życiowego

GROSZKU- udanej imprezy!
Czekam na fotkę, bo sukienki z chi chi, mi się tak baaardzo podobają jestem ciekawa, jak po przeróbce krawcowej <3

NAT- kciuuki za wizytkę!

DOMIMA- ja dzisiaj umyłam włosy, ale mokrych wsiadałam do auta- to dzisiaj nie rodzę, co? hehe

LADY- u mnie macica, odkąd schodzę z dawek luteiny też się uaktywniła. Jestem na etapie odkrywania nowych doznań
ile jeszcze ciekawych bóli, zakłuć przede mną
szalejąca macica atakuje haha
Dolaczam do teamu stawiajacych sie macic [1=85cabce079a739571384bfd 24737f09ed791b49e;8308659 1]Oho problemy na łączach będą. TŻ zepsuł wtyczkę od światłowodu.
Proszę nie rodzić!

A mówiłam, żeby zostawić router u okruszki ...

Bez odbioru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]A to tz, nie mial kiedy popsuc tylko akurat wtedy kiedy porody tuz tuz
Cytat:
Napisane przez niud Pokaż wiadomość
Ja to mam tak opuchniętą czasami, że jak piszecie o seksach to aż mnie boli na samą myśl :/Czyli generalnie gitara ale bez szczegółów
Ja nie wiem czemu Ci lekarze tak się nad nami znęcają.Witam w gronie dużych bąbli Damy radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem ostatnio tak opuchnieta ze mam wrazenie ze chwilowo to nawet zapalka by sie nie zmiescila

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-23 08:51:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.