Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-21, 22:23   #1981
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Jon o matko, współczuję! Jakbym miała rany, to nie wiem co bym zrobiła, u nas na szczęście bez ran (ale nie wiem jak będzie wkrótce, bo na razie są tylko dwie dolne jedynki z zębów). Poranione brodawki miałam tylko podczas początków karmienia z Lilą i wspominam to jako mega ból Współczuję Ci Mam nadzieję że samo karmienie (ssanie) nie jest dla Ciebie bolesne?
U mnie to jest gryzienie i z zaciśniętymi dziąsłami ciągnięcie sutka :/ Kurczę może też jej zęby rosną i dlatego gryzie :/

Emmos, hehehe mam jedną kotkę, nadal Łucja biega do misek Choć teraz zaczęła być trochę bardziej zainteresowana wodą

Xzora no fakt, jak waga cały czas Ci leci, to nie trzeba nic zmieniać Cieszę się, że humor Ci się poprawił! Pizza z batatow wygląda super 👍 Ja dziś spróbowałam od męża boskiej pizzy leśnej 😍 Nie wiem czy znasz to miejsce - niedaleko ikei, olimpu, decathlonu itd jest restauracja Stoliczku nakryj się. Jest tam mała bawialnia dla dzieci w lokalu, przewijak w łazience, fajny bujak, krzesełka do karmienia, menu dla dzieci (Łucja próbowała kopytek), plac zabaw na zewnątrz. No i pyszne jedzenie, takie domowe http://enjoye.pl/restaurants/stolicz...rodzinna-oaza/

Sharlotka witaj i napisz coś więcej o Was

Anusia brawo dla Amelki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 06:26   #1982
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Tak złej nocy nie było dawno. Kawaaaaa
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 06:44   #1983
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Ale tu cicho Chyba nawdychałyście się świeżego powietrza i śpicie smacznie

Anusia, Ty już po chrzcinach u kuzynów?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tydzien temu byly ale szkoda slow...

Pojechalam na 9 na te zdjecia oczywiscie wszyscy sie spoznili o 10.30 sie skonczylyly na 11 bylam w domu. W trybie express ubieralam mala i sobie zdarzylam kiecke przeprasowac bo w samochodzie sie nieco pogniotla. Na 11.40 musialam byc w kosciele. Chrzestny sie spoznil wiec moglam byc normalnie na 12. Na sali usiedlismy kolo takiego towarzystwa ze wiekszosc imprezy spedzilismy na dworze. Finalnie do domu wrocilam tak glodna ze zjadlam co bylo i musialam wypic puszke piwa gdzie ja nie pije tyskiego bo za gozkie ale bylam tak zaslodzona szarlotka z.lodami ze no nie moglam inaczej. Generalnie beznadzieja ale mam to za soba.


Matka mojego chrzesniaka kupila mu rowerek taki w formie spacerowki i nauczyla go pic z bidonu bo wszystkie dzieci pija z a ze ma 5 miesiecy skonczone to co tam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez anusia1990
Czas edycji: 2018-04-22 o 06:52 Powód: I
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 08:55   #1984
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Hej. Pożegnaliśmy wczoraj babcie. Było dokładnie tak jak miało być. Babcia wszystko zaplanowała, wszystko pod kontrolą. Pożegnała się z najbliższymi i umarła we śnie. Prawie do samego końca na chodzie. Leżącą była tylko dwa dni. Zostawiła nawet fundusze na pogrzeb,przygotowala ubranie, buty, zapłaciła rachunki do czerwca... Na pogrzebie było dużo ludzi. Wojtkiem zajęli się w tym czasie teściowie, chodzili z nim w wózku wokoło kościoła. Śpiewał babci na pożegnanie "ba-ba-ba".

Wiecie co, ja już nigdy nie powiem złego słowa na swoją tesciową ( chociaż w sumie nigdy bardzo nie narzekałam). To jak zajmowała się w ostatnich chwilach babcią było wspaniale ( teściowa jest pielęgniarka). Przyjeżdżała codziennie, podłączała kroplówki, pomagała podnieść, przewinąć, ubrać, obmyć. Złota kobieta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 10:23   #1985
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Xzora i jak pierwsza noc Klaudii u siebie?

SteveS u nas dokładnie tak samo, mi wiecznie zimno, Tż zawsze ciepło (wczoraj był w krótkim rękawku wieczorem, a ja w kurtce ). Też ubieram N tak pomiędzy.

Taedio co się działo w nocy??

Siil no niestety boli mnie przy karmieniu, bo co się rana zasklepi to przy karmieniu się otwiera. Do tego przy poprzednim pogryzieniu przy każdym karmieniu zagryzał i powiększał ranę. Teraz już na szczęście nie gryzie i widzę że szybciej się goi. Zaczęłam też smarować purelanem po każdym karmieniu, bo vadi mnie natchnęła (ona też pogryziona ). Myślałam że Ty też do krwi pogryziona, dobrze że nie
Fajną macie restaurację! My dzisiaj na obiad wychodizmy ale N nic nie zje, bo tam dla dzieci tylko kotlet drobiowy w domu ma indyka

Pestycyda jeszcze raz wyrazy współczucia babcia była bardzo poukładaną osobą z tego co piszesz. A to była babcia Twoja, że tak chwalisz teściową? Fajnie że się nią tak zajmowała.

Niko już się tak ludzi nie boi, przynajmniej z rodziny bawił się wczoraj fajnie z kuzynką i z ciocią na trampolinie i na kocyku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 11:27   #1986
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Jon, to była moja babcia ale teściowa pomagała ze względu na nas.

Oficjalnie wyskoczył nam 6 ząbek. Teraz jakaś przerwa czy trójki idą od razu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 11:28   #1987
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Pestycyda przytulam

Jon albo zabawa na całego albo byłam smoczkiem. Katar jakis mu sie przypałętał i tak do podejrzewam zeby bo miał juz luźna
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-22, 12:04   #1988
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Xzora no fakt, jak waga cały czas Ci leci, to nie trzeba nic zmieniać Cieszę się, że humor Ci się poprawił! Pizza z batatow wygląda super 👍 Ja dziś spróbowałam od męża boskiej pizzy leśnej 😍 Nie wiem czy znasz to miejsce - niedaleko ikei, olimpu, decathlonu itd jest restauracja Stoliczku nakryj się. Jest tam mała bawialnia dla dzieci w lokalu, przewijak w łazience, fajny bujak, krzesełka do karmienia, menu dla dzieci (Łucja próbowała kopytek), plac zabaw na zewnątrz. No i pyszne jedzenie, takie domowe http://enjoye.pl/restaurants/stolicz...rodzinna-oaza/

Sharlotka witaj i napisz coś więcej o Was

Anusia brawo dla Amelki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie słyszałam o tej restauracji, z tego co piszesz bardzo fajne miejsce!
Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Tak złej nocy nie było dawno. Kawaaaaa
współczuję
Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Tydzien temu byly ale szkoda slow...

Pojechalam na 9 na te zdjecia oczywiscie wszyscy sie spoznili o 10.30 sie skonczylyly na 11 bylam w domu. W trybie express ubieralam mala i sobie zdarzylam kiecke przeprasowac bo w samochodzie sie nieco pogniotla. Na 11.40 musialam byc w kosciele. Chrzestny sie spoznil wiec moglam byc normalnie na 12. Na sali usiedlismy kolo takiego towarzystwa ze wiekszosc imprezy spedzilismy na dworze. Finalnie do domu wrocilam tak glodna ze zjadlam co bylo i musialam wypic puszke piwa gdzie ja nie pije tyskiego bo za gozkie ale bylam tak zaslodzona szarlotka z.lodami ze no nie moglam inaczej. Generalnie beznadzieja ale mam to za soba.


Matka mojego chrzesniaka kupila mu rowerek taki w formie spacerowki i nauczyla go pic z bidonu bo wszystkie dzieci pija z a ze ma 5 miesiecy skonczone to co tam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ech, dobrze, że już po. Brawa dla Amelki za wstawanie! Musisz już chyba obniżyć łóżeczko

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Hej. Pożegnaliśmy wczoraj babcie. Było dokładnie tak jak miało być. Babcia wszystko zaplanowała, wszystko pod kontrolą. Pożegnała się z najbliższymi i umarła we śnie. Prawie do samego końca na chodzie. Leżącą była tylko dwa dni. Zostawiła nawet fundusze na pogrzeb,przygotowala ubranie, buty, zapłaciła rachunki do czerwca... Na pogrzebie było dużo ludzi. Wojtkiem zajęli się w tym czasie teściowie, chodzili z nim w wózku wokoło kościoła. Śpiewał babci na pożegnanie "ba-ba-ba".

Wiecie co, ja już nigdy nie powiem złego słowa na swoją tesciową ( chociaż w sumie nigdy bardzo nie narzekałam). To jak zajmowała się w ostatnich chwilach babcią było wspaniale ( teściowa jest pielęgniarka). Przyjeżdżała codziennie, podłączała kroplówki, pomagała podnieść, przewinąć, ubrać, obmyć. Złota kobieta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zorganizowana ta twoja babcia była. Dobrze, że wszystko poszło tak jak sobie zaplanowała i brawa dla teściowej!

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Xzora i jak pierwsza noc Klaudii u siebie?

SteveS u nas dokładnie tak samo, mi wiecznie zimno, Tż zawsze ciepło (wczoraj był w krótkim rękawku wieczorem, a ja w kurtce ). Też ubieram N tak pomiędzy.

Taedio co się działo w nocy??

Siil no niestety boli mnie przy karmieniu, bo co się rana zasklepi to przy karmieniu się otwiera. Do tego przy poprzednim pogryzieniu przy każdym karmieniu zagryzał i powiększał ranę. Teraz już na szczęście nie gryzie i widzę że szybciej się goi. Zaczęłam też smarować purelanem po każdym karmieniu, bo vadi mnie natchnęła (ona też pogryziona ). Myślałam że Ty też do krwi pogryziona, dobrze że nie
Fajną macie restaurację! My dzisiaj na obiad wychodizmy ale N nic nie zje, bo tam dla dzieci tylko kotlet drobiowy w domu ma indyka

Pestycyda jeszcze raz wyrazy współczucia babcia była bardzo poukładaną osobą z tego co piszesz. A to była babcia Twoja, że tak chwalisz teściową? Fajnie że się nią tak zajmowała.

Niko już się tak ludzi nie boi, przynajmniej z rodziny bawił się wczoraj fajnie z kuzynką i z ciocią na trampolinie i na kocyku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jejku, strasznie Cię rani synek. Oby synek szybko się poprawił z tym gryzieniem i brodawki się zagoiły.

Klaudii pierwsza noc super. Tak jak zwykle spała całą noc i obudziła się nad ranem. Chyba dosyć szybko ją usłyszałam, nawet się mocno nie rozbudziła jak po nią poszłam i potem karmiłyśmy się w naszym łóżku.
Super, że Niko odważniejszy się zrobił.

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Jon, to była moja babcia ale teściowa pomagała ze względu na nas.

Oficjalnie wyskoczył nam 6 ząbek. Teraz jakaś przerwa czy trójki idą od razu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawa za 6 ząbek. Nie wiem jak teraz z trójkami.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 12:07   #1989
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
nie słyszałam o tej restauracji, z tego co piszesz bardzo fajne miejsce!

współczuję

ech, dobrze, że już po. Brawa dla Amelki za wstawanie! Musisz już chyba obniżyć łóżeczko


Zorganizowana ta twoja babcia była. Dobrze, że wszystko poszło tak jak sobie zaplanowała i brawa dla teściowej!


Jejku, strasznie Cię rani synek. Oby synek szybko się poprawił z tym gryzieniem i brodawki się zagoiły.

Klaudii pierwsza noc super. Tak jak zwykle spała całą noc i obudziła się nad ranem. Chyba dosyć szybko ją usłyszałam, nawet się mocno nie rozbudziła jak po nią poszłam i potem karmiłyśmy się w naszym łóżku.
Super, że Niko odważniejszy się zrobił.



Brawa za 6 ząbek. Nie wiem jak teraz z trójkami.
Dopiero na kolanach wstaje ale i tak obnizymy. Troche utrudni mi to jej przenoszenie z naszego lozka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 12:15   #1990
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Xzora
Brawo za pierwsza noc Klaudii w pokoju pokażesz fotkę jak tam urzadzilas?
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 12:29   #1991
Carolles
Zadomowienie
 
Avatar Carolles
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 662
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Hej mamitki

Pestycyda chciałam Ci napisać, że jest mi bardzo przykro z powodu Twojej babci. Z tego co mi piszesz odeszła w spokoju, to dużo dla pogodzenia się z tym co się stało. Mocno Cię przytulam Szacun dla Twojej teściowej, zachowała się naprawdę bardzo ładnie, to dla niej obca osoba a postąpiła tak jakby opiekowała się kimś bliskim, ludzie zyskują naprawdę takimi uczynkami.


Xzora brawa za pierwszą noc Klaudii dywan bardzo fajny się wydaje i ta zaslona mega do niego pasuje! Teraz na okres wiosenno-letni mega a potem na jesień można wprowadzić inna kolorystykę, fajnie Ci to wyszło ja miałam zapał do urządzania pokoju N ale już nie mam przez wyjazd męża



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Jon, super oby Ci się szybko te brodawki zagoiły mnie N znowu zaczęła gryźć, idą jedynki górne obie na raz i bardzo jej dokuczają

Taedio, współczuję nocki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Silli "szarpie jak pies szmate" hahahahhaha dokładnie to samo robi N z moimi sutkami tylko nie umiałam tego ubrać w słowa 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carolles jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-22, 13:00   #1992
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Pestycyda to tym bardziej szacun dla teściowej!
Trójki wychodzą ostatnie, teraz powinny teoretycznie czwórki. Gratki za ząbek nasz nadal siedzi i nie chce wyskoczyć.

Taedio ojj to współczuję

Xzora no to super, brawo dla Klaudii!

Dzięki Dziewczyny, ważne że już nie gryzie, to się spokojnie zagoją rany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 15:39   #1993
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Xzora
Brawo za pierwsza noc Klaudii w pokoju pokażesz fotkę jak tam urzadzilas?
Pokażę, tylko na razie jest jeszcze łyso. A i chyba jednak zamówię lampkę wiszącą zamiast stojącej nad łózeczko, bo mi dziecko szafkę nocną przewraca i lampka długo by nie postała

Cytat:
Napisane przez Carolles Pokaż wiadomość
Hej mamitki

Pestycyda chciałam Ci napisać, że jest mi bardzo przykro z powodu Twojej babci. Z tego co mi piszesz odeszła w spokoju, to dużo dla pogodzenia się z tym co się stało. Mocno Cię przytulam Szacun dla Twojej teściowej, zachowała się naprawdę bardzo ładnie, to dla niej obca osoba a postąpiła tak jakby opiekowała się kimś bliskim, ludzie zyskują naprawdę takimi uczynkami.


Xzora brawa za pierwszą noc Klaudii dywan bardzo fajny się wydaje i ta zaslona mega do niego pasuje! Teraz na okres wiosenno-letni mega a potem na jesień można wprowadzić inna kolorystykę, fajnie Ci to wyszło ja miałam zapał do urządzania pokoju N ale już nie mam przez wyjazd męża



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Jon, super oby Ci się szybko te brodawki zagoiły mnie N znowu zaczęła gryźć, idą jedynki górne obie na raz i bardzo jej dokuczają

Taedio, współczuję nocki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Silli "szarpie jak pies szmate" hahahahhaha dokładnie to samo robi N z moimi sutkami tylko nie umiałam tego ubrać w słowa 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję Możliwe, że na zimę coś cieplejszego się wymyśli, no ale aż tak w przyszłość nie wybiegam. Też stopniowo będę urządzać pokój w miarę jak będą rosnąć potrzeby Klaudii. Na pewno chce kupić kuchnię (może na urodziny dostanie?), stolik z krzesłami (jeszcze za mała na to). Dzisiaj dostała od babci i dziadka pchacza.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 18:00   #1994
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Chwalę się kupilismy auto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jakie?

Dla mnie nie ma auta. Co mi się podoba to tż uważa, że za stare. A to co jest młodsze to mi się nie podoba. Oczywiście w ograniczonym budżecie.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 18:23   #1995
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Xzora Ok, czekam grzecznie

Morelle jakie auta Ci sie podobają?
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 18:58   #1996
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Xzora Ok, czekam grzecznie

Morelle jakie auta Ci sie podobają?
Stary mercedes b i vq toureg. Ale do 20 tys to tż mówi, że za stary rocznik. Woli inne, młodsze auto. Oczywiście mówimy o automacie.


Kurcze patrzę na swój pit i zastanawiam się czy mogłam się pomylić z kreatorem.... bok mi wyszła inna kwota niż 92 zł itd za mc. Nie pamiętam czy ja to sama liczyłam czy system. .. skąd mi się to wzięło. Jestem u mamy i nie mam jak tego spr :/

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Toyotę Avensis w kombi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juz widzę

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Karolinusia fajnie my tez oglądamy się za kombi choć nie jestem ich fanką ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

W ogóle to dostałam ofertę pracy na miejscu mogła bym rowerem dojeżdżać ... Ale nie da rady chyba . Nie miała bym z kim zostawić Julka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nie. Nie lubię kombi. Miałam 13 lat temu forda mondeo w kombi.

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, moja babcia odeszła dziś w nocy. Wczoraj się pożegnaliśmy chociaż nie było już z nią kontaktu. Przynajmniej poczekała na swojego jedynego prawnuka, wiedziała co robi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez emilia0508 Pokaż wiadomość
U nas pewnie mało snu przez ten upał.
Jak ja patrzę jak niektóre dzieci są ubrane to mam ochotę zwrócić niektórym uwagę. Moja w body na krótkim rękawie a dziewczyna miała kurtkę i kocykiem dziecko przykryte i tak dziś spotkałam kilka osób. Masakra.. przecież te dzieci się gotują...

Aaa i w maju jedziemy gdzieś na wycieczkę, prawdopodobnie gdzieś w góry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też taj jest. 26 st Pestka w samym body na krótki rękaw. Bez spodni. Inne dzieci kurtki. ..

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
nie słyszałam o tej restauracji, z tego co piszesz bardzo fajne miejsce!

współczuję

ech, dobrze, że już po. Brawa dla Amelki za wstawanie! Musisz już chyba obniżyć łóżeczko


Zorganizowana ta twoja babcia była. Dobrze, że wszystko poszło tak jak sobie zaplanowała i brawa dla teściowej!


Jejku, strasznie Cię rani synek. Oby synek szybko się poprawił z tym gryzieniem i brodawki się zagoiły.

Klaudii pierwsza noc super. Tak jak zwykle spała całą noc i obudziła się nad ranem. Chyba dosyć szybko ją usłyszałam, nawet się mocno nie rozbudziła jak po nią poszłam i potem karmiłyśmy się w naszym łóżku.
Super, że Niko odważniejszy się zrobił.



Brawa za 6 ząbek. Nie wiem jak teraz z trójkami.
Brawo za noc. Macie jej pokój i sypialnię na tym samym piętrze? Ja ciągle nam opory bo moja je o 2 i o 5 :/ no i inne piętra. Musi być niania.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Pestycyda brawo za 6 ząb. My mamy dwa i nic się nie dzieje.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

U mnie historia z teściową ciągnie się dalej. .. wczoraj dzwoniła jak byliśmy na basenie. Nie odebrałam bo po świętach nie mam o czym z nią rozmawiać. Pow tylko tż , że dzwoniła. Miał dodzwonić wieczorem, ale nie zdążył bo była pierwsza. Dokładnie to nie wiem co mu mówiła bo nie chciałam tego słuchać i miałam ostry ból w kartce piersiowej. (Wyczulam jakiegoś guza na zebrach. Bóle mam od ponad roku, ale myślałam że to serce. Ktg było ok. Jutro idę do internisty po skierowanie na usg i rtg). W każdym razie zaczęła mu mówić, że zostawiłam specjalnie prezent od niej dla Pestki. Jakąś tam poduszkę z kaczką. Tż pow, żeby nie wymyslala. Na co ona odp, że zastanawia się czy przyjechać na ślub mojej sis bo nie będzie miała gdzie spać. .. jakby u nas już nie mogła. Bo ja jestem nie fer i by się źle czuła w moim towarzystwie itd. Pominę, że przecież bilety jej kupiliśmy. W każdym razie tż spytał się jej o co jej właściwie chodzi to zmieniała temat. Zakończył rozmowę i napisał jej sms, że nie podoba mu się jak mnie traktuje. Jestem jego żoną od 6 lat. A razem jesteśmy dużo dłużej, a ona dalej coś Wymyśla. Teraz Że mu zabraniam kontaktu z nią. .. on chciałby, żeby ona chociaż w połowie traktowala mnie jak moja mama jego.
Nic nie odp i juz nie odp. Tż mówi, że jeszcze go wydziedziczy. Napisał jej jeszcze, że to ja zaproponowalam żeby u nas mieszkała pół roku jak miała chemię i to ja pamiętam o wszystkich ur. Itd.
Dziiś rano zadzwoniła do mojej sis, że jednak jej nie będzie ze względu na pewne niesprzyjajace okoliczności. ... ciekawa jestem czy przyjedzie na roczek.

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

U Pestki wszystko ok. Chodzimy za rączki na coraz dłuższe dystanse. Mamy głębsze nurki na basenie u skoki do wody z materaca na siedząco i z raczkowania
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 19:37   #1997
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Stary mercedes b i vq toureg. Ale do 20 tys to tż mówi, że za stary rocznik. Woli inne, młodsze auto. Oczywiście mówimy o automacie.





Kurcze patrzę na swój pit i zastanawiam się czy mogłam się pomylić z kreatorem.... bok mi wyszła inna kwota niż 92 zł itd za mc. Nie pamiętam czy ja to sama liczyłam czy system. .. skąd mi się to wzięło. Jestem u mamy i nie mam jak tego spr :/

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------





Juz widzę

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------





Ja też nie. Nie lubię kombi. Miałam 13 lat temu forda mondeo w kombi.

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------







---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------





U mnie też taj jest. 26 st Pestka w samym body na krótki rękaw. Bez spodni. Inne dzieci kurtki. ..

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------





Brawo za noc. Macie jej pokój i sypialnię na tym samym piętrze? Ja ciągle nam opory bo moja je o 2 i o 5 :/ no i inne piętra. Musi być niania.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Pestycyda brawo za 6 ząb. My mamy dwa i nic się nie dzieje.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

U mnie historia z teściową ciągnie się dalej. .. wczoraj dzwoniła jak byliśmy na basenie. Nie odebrałam bo po świętach nie mam o czym z nią rozmawiać. Pow tylko tż , że dzwoniła. Miał dodzwonić wieczorem, ale nie zdążył bo była pierwsza. Dokładnie to nie wiem co mu mówiła bo nie chciałam tego słuchać i miałam ostry ból w kartce piersiowej. (Wyczulam jakiegoś guza na zebrach. Bóle mam od ponad roku, ale myślałam że to serce. Ktg było ok. Jutro idę do internisty po skierowanie na usg i rtg). W każdym razie zaczęła mu mówić, że zostawiłam specjalnie prezent od niej dla Pestki. Jakąś tam poduszkę z kaczką. Tż pow, żeby nie wymyslala. Na co ona odp, że zastanawia się czy przyjechać na ślub mojej sis bo nie będzie miała gdzie spać. .. jakby u nas już nie mogła. Bo ja jestem nie fer i by się źle czuła w moim towarzystwie itd. Pominę, że przecież bilety jej kupiliśmy. W każdym razie tż spytał się jej o co jej właściwie chodzi to zmieniała temat. Zakończył rozmowę i napisał jej sms, że nie podoba mu się jak mnie traktuje. Jestem jego żoną od 6 lat. A razem jesteśmy dużo dłużej, a ona dalej coś Wymyśla. Teraz Że mu zabraniam kontaktu z nią. .. on chciałby, żeby ona chociaż w połowie traktowala mnie jak moja mama jego.
Nic nie odp i juz nie odp. Tż mówi, że jeszcze go wydziedziczy. Napisał jej jeszcze, że to ja zaproponowalam żeby u nas mieszkała pół roku jak miała chemię i to ja pamiętam o wszystkich ur. Itd.
Dziiś rano zadzwoniła do mojej sis, że jednak jej nie będzie ze względu na pewne niesprzyjajace okoliczności. ... ciekawa jestem czy przyjedzie na roczek.

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

U Pestki wszystko ok. Chodzimy za rączki na coraz dłuższe dystanse. Mamy głębsze nurki na basenie u skoki do wody z materaca na siedząco i z raczkowania

Powodzenia w szukaniu auta. Tez bym chciała automat.

Wstawiam zdjęcia pokoju. Poki co jest dosyć pusty.
To co planuje wstawić:
- nad łóżkiem naklejki żółte gwiazdki
- na szafce nocnej lampka maskotka jednorożec (bo ta Polux by sie potłukła)
- na dolnej półce pod obrazami wazon z pluszowymi tulipanami, tylko zamiast miętowych kwiatów maja byc żółte
- jeszcze jakies kosze na zabawki. Te ze zdjęcia by pasowały?
W planach za jakis czas zakup kuchni i stolika z krzeselkami. Dodatki bedą różowe i żółte. Miał byc roz z miętą, ale ze została zasłona to zmieniłam na żółty. W sumie to nawet tez skuter-bujak ma żółty klakson, a teściowej udało sie wpasować kolorystycznie z pchaczom.IMG_1524422070.538238.jpgIMG_1524422150.584226.jpgIMG_1524422161.267345.jpgIMG_1524422185.933895.jpgIMG_1524422203.267874.jpgIMG_1524422224.967408.jpgIMG_1524422238.217667.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 19:39   #1998
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Morelle, mam nadzieje, ze z pitem wszystko ok.

IMG_1524422343.100852.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 19:49   #1999
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Xzora fajny ten dywan
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-22, 20:06   #2000
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Morelle No to ciekawe na czym stanie
Oby nie było błędu w picie
Eh teściowa dalej swoje :/ oby sie opamiętała!
Brawo dla Pestki a przy np kanapie chodzi? Czytałam ze ważne jest aby dziecko opanowało najpierw chodzenie właśnie bokiem przy meblach itp niż za raczki

Xzora Klaudia bedzie miała super pokój i dużo miejsca do zabawy! Zazdroszczę Niko ma malutki pokoik.
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-22, 21:43   #2001
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Morelle, nie wiem aż co napisać o Twojej teściowej. Przykro mi że tak Cię traktuje. TŻ dzielnie trzyma Twoją stronę ale na pewno jest mu przykro bo w końcu to jego matka. Nie wiem co ona ma w głowie.
Brawo dla Pestki za nurki

Xzora, ale zazdroszczę Klaudii takiego pięknego dużego pokoju

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-23, 06:20   #2002
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Boże kochany Niko spał cała noc w swoim łóżeczku, karmienie o 20, 3 i 6 o tej 6 byłam juz tak wyspana, że nie wiedziałam co ze sobą zrobić a tu jeszcze godzinka snu
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-23, 07:09   #2003
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Xzora, pokój jest super, dużo przestrzeni będzie mieć Klaudia Ja na chwilę obecną mam tylko jeden pokój, kuchnię i łazienkę. Nie mam możliwości zrobić osobnego miejsca dla Ady. Za kilka lat, jak już dom stanie będę szaleć

Taedio, super noc za Wami. Aby już tak Niko każdej nocy spał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-23, 07:10   #2004
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cześć dziewczyny.
Przepraszam za nieobecność... Jakoś ostatnio zalatany jestem okropnie. Carolles Emmos dzięki za wzwanie
U nas ok. Tylko nocki raz lepsze raz słabsze dłużej niż 3h nie pośpi a 4 to już luksus
Ale już nie walczę śpimy razem i tyle. Kiedyś w końcu sobie ode mnie pójdzie.
Dziewczyny wszystko nadrobiłam, ale nie dam rady się odniesc do wszystkich wpisów.

Pestycyda
Bardzo mi przykro, że Babcia odeszła. Mam nadzieję że się trzymasz. Fajnie ze udało się Wam pożegnać.
No i brawo za 6 zębów Wow... Hugo ma ledwo dwa.

Xzora
Weź mnie nie dobijajtymi swoimi zdjęciami bo w kompleksy wpadam.... Piękne ciałko
Pokoik super!

Darietta
Sukienka śliczna i fajnie leży, więc albo rozmiar większą weź, albo po prostu odpowiednie gacie i będzie hit! A sylwetkę masz dobrą... Daj sobie czas i będzie super!

Morelle
Ehhh witaj w klubie u mnie z Teściową podobne historie... Nie gadamy, ostatnio przegiela i na 100 % pierwsza się nie odezwie, a ja też nie mam zamiaru. Niech w końcu zacznie myśleć!
Współczuję nam obu... I naszym mężom.

Potem jeszcze napisze...

A aaa.... Hugo zaczyna raczkowac i prawie wstaje, ehhh trochę mnie przeraża jak ten czas leci...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...

Edytowane przez Mała!
Czas edycji: 2018-04-23 o 07:15
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-23, 07:18   #2005
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

A my po weekendzie na działce, mamy ją tydzień, ale chcieliśmy wszystko szybko zrobić i dlatego mnie prawie nie ma... Od rana działam, grabilam 2 dni trawę bo skosili i była tragedia, malowalismy altankę i ławki i sprzątalismy co się da, żeby móc się w niedzielę zrelaksować. Udało się!

IMG_20180422_131209.jpgIMG_20180421_165523.jpgIMG_20180420_180636.jpgIMG_20180422_140354.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-23, 07:55   #2006
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Taedio, super nocka!

Mała, super ta działeczka! My też poszukujemy Hugo jak zwykle cudny

Ja stwierdziłam ostatnio u siebie absolutny brak pośladków. Booooze jak ja się sobie nie podobam. Przymierzałam legginsy z Chin i nawet one mi lecą z tyłka mimo że te chinki to malutkie są. Dramat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-23, 08:01   #2007
floragia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 268
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
u mnie było to samo, do tej pory mnie wzdryga na samo wspomnienie
też za smakiem tranu nie przepadam ale są inne opcje, kiedyś bralam mollers forte w kapsułkach i tam w ogóle nie było ryby czuć a działanie tranu zachowane, jest sporo opcji dla osób które nie są w stanie przekłnąć smaku tranu
floragia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-23, 08:18   #2008
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
A my po weekendzie na działce, mamy ją tydzień, ale chcieliśmy wszystko szybko zrobić i dlatego mnie prawie nie ma... Od rana działam, grabilam 2 dni trawę bo skosili i była tragedia, malowalismy altankę i ławki i sprzątalismy co się da, żeby móc się w niedzielę zrelaksować. Udało się!

Załącznik 7513251Załącznik 7513256Załącznik 7513261Załącznik 7513271

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mala ta mate masz po jednej stronie z ta folia?bo ja mam nieuzywana mate taka i zastanawiam sie czy jest sens brac ja na dwor ale ja mam z dwovh stron pianke to chyba nie zda egzaminu na dworzu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-23, 08:20   #2009
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Ja też mam piankę z 2 stron i ona jest super na dwór właśnie.

Pestycyda
Ehhh... Ja ci mogę oddać moje poslady i tam i nadmiar zostanie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-23, 08:38   #2010
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 12 Maluszki raczkują, siadają i wstają

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Taedio, super nocka!

Mała, super ta działeczka! My też poszukujemy Hugo jak zwykle cudny

Ja stwierdziłam ostatnio u siebie absolutny brak pośladków. Booooze jak ja się sobie nie podobam. Przymierzałam legginsy z Chin i nawet one mi lecą z tyłka mimo że te chinki to malutkie są. Dramat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na pośladki najlepsze wykroki z duzym obciążeniem. Legginsy z Chin to żaden wyznacznik - tez mam i również lecą mi z tylka ja u siebie chciałabym poprawić nogi i pośladki, joga powinna pomoc. Nawet sobie postanowiłam, ze pierwsza rzecz jaką zrobię rano to bedzie joga (poza zmianą pieluchy u Klaudii). Wczoraj udało sie poćwiczyć 30min power jogę, a dzisiaj po 5min Klaudia zaczęła sie na mnie wspinać i marudzić.

Morelle - co ta twoja teściowa wymyśliła. Typowy foch? Pewnie czuje się odrzucona i zamiast znaleźć w sobie winę i sie poprawić to akcję urządza. Ech, duzo cierpliwości wam życzę.

Mała! Super, ze tak sprawdzie Ci poszło urządzenie działki i juz mogliście skorzystać z niej w niedziele.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 22:32:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.