Mamusie majowe 2018 cz. 11 - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-04-24, 11:11   #661
85cabce079a739571384bfd24737f09ed791b49e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3 259
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
Lady
napisz koniecznie co lekarz powie !!!!



Z tym dodatkowym ubezpieczeniem ( mam chyba z hestii) to da radę to "online" załatwić czy trzeba do pracodawcy jechać?
Pewnie się da jakoś - ja nigdzie nie jeździłam. Mąż w pracy wypełniał i brał tylko ksero dowodu i karty wypisu (pzu), a na drugie (generali) wysyłałam formularz mailem do agenta

Domii już normalne mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
85cabce079a739571384bfd24737f09ed791b49e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 11:11   #662
polasia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2 583
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez _Nat_ Pokaż wiadomość
Ja potrafię szorować pięty przed pedi bo mam wrażenie, że kosmetyczka mi je "głaszcze" zamiast porządnie zedrzeć co jest do zdarcia
Czyli jestem normalna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
polasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 11:16   #663
Mirabilka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirabilka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 636
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

[1=85cabce079a739571384bfd 24737f09ed791b49e;8314031 6]Pewnie się da jakoś - ja nigdzie nie jeździłam. Mąż w pracy wypełniał i brał tylko ksero dowodu i karty wypisu (pzu), a na drugie (generali) wysyłałam formularz mailem do agenta

Domii już normalne mam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
aaa ok dzięki

Cytat:
Napisane przez polasia Pokaż wiadomość
Tak, bo ja chodzę bez mycia u fryzjera (reaguje łupieżem na zmianę szamponu). I to jest tak, że ja sobie wyprostuję, a ona i tak mi prostuje po swojemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fryzura super ! w ogóle Laska jesteś
__________________

Mirabilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 11:35   #664
polasia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2 583
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość

fryzura super ! w ogóle Laska jesteś
:zawstydzony: dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
polasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 11:53   #665
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Polasia jak humor dzis?

Myboy gratuluje 36tc znow wizytujemy w tym samym dniu

Grosia krwawienie ustalo?

Stokrotka ja tez w tym roku koncze 25 w maju .
Dobrze ze bol glowy minal i za cukier

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
może mój gin to też Twój

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
( udaje ze nie widzę)

Moje ostatnie łupy nextowe 3-6 mc
Załącznik 7514246


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Cytat:
Napisane przez 4d88b8945be75952c39c61b9b 17b2a8019c982be_5fd16501d e8d4 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

hahaha
Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Ej, prostujesz włosy przed fryzjerem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak zwróciłam na to uwagę, ale w sumie sama tak robię

Cytat:
Napisane przez _St0kr0tka Pokaż wiadomość
Domima super ze chrapacza juz nie ma
Bylam na poczcie po moja przesylke z ali - jestem zadowolona. Nic nie smierdzi. W tym waleczku na gorze jet grzechotka a ptaszek po nacisnieciu piszczy i ma szeleszczacy ogonek a na dole gumowa czesc - gryzak. A kosztowal az 7,90
Załącznik 7514506

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ładny

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Maz poprosil mnie zebym stanela w gigantycznej kolejce zeby go zapisac na nastepna wizyte a on w tym czasie wszedl do gabinetu. Stanelam na samym koncu (20 osob przede mna) podeszla pielegniarka szepnela ze ja bez kolejki i poszla, bylo mi glupio wiec stalam dalej. Nagle pani z kolejki krzyku narobila ze mam stanac bez kolejki bo mi sie to nalezy, milo z jej strony sprawe zalatwilam od reki i nawet nie musialam dlugo czekac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super mnie też wczoraj dwa razy przepuszczono w kolejkach

byłam zapisać starszaka do przedszkola, ledwie doszłam, tzn doturlałam się a wcale nie tak daleko, słowo 'forma' u mnie nie istnieje zdążyłam też zrobić pewnie ostatnie albo przedostatnie hybrydy, za chwilę obiadek
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 12:31   #666
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez nalesnikona Pokaż wiadomość
DOMIMA- jak u Ciebie?
RUMIANEK- a Ty jak tam?
Lady, Amarela, Polasia, Sweetmedi - trzymam kciuki!

MAGDA & LADY- ja niestety też powróciłam do porannego rytuału... od niedzieli... Już miałam tydzien spokoju, inne życie. A tu zonk.
Szczęście tylko takie że raz z rana i spokój...


A nawet chciałam pisać do Ciebie - jak będę miała problem z laktacja to mogę Cię męczyć troszkę ? Ogólnie to jesteśmy cały czas na piersi - i już te cyce mi zaczęły twardniec i się boje zastoju ... wiec przykładam mała non stop - laktatora póki co nie chce bo potem nie mam co zrobić z mleczkiem ( bo w między czasie i tak mała je )... a nie ma tu możliwości przechowywania ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
( udaje ze nie widzę)

Moje ostatnie łupy nextowe 3-6 mc
Załącznik 7514246


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


❤️❤️❤️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 12:33   #667
rybcia34
Zakorzenienie
 
Avatar rybcia34
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez reniferek01 Pokaż wiadomość
Ojeżuuu kiszki ziemniaczanej z grilla bym zjadła. Takiej z duszoną cebulką...
A kaszanki nie tykam, jakos nie moge sie przemoc odkad dotarło do mnie z czego to jest robione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jedno i drugie bym zjadła ale juz dwa grille za mną ilez mozna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez _St0kr0tka Pokaż wiadomość
Domima super ze chrapacza juz nie ma
Bylam na poczcie po moja przesylke z ali - jestem zadowolona. Nic nie smierdzi. W tym waleczku na gorze jet grzechotka a ptaszek po nacisnieciu piszczy i ma szeleszczacy ogonek a na dole gumowa czesc - gryzak. A kosztowal az 7,90
Załącznik 7514506

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Will be mommy!
rybcia34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-24, 12:35   #668
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez 4d88b8945be75952c39c61b9b 17b2a8019c982be_5fd16501d e8d4 Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Kawkę mi mąż zaserwował i już mi lepiej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 12:36   #669
rybcia34
Zakorzenienie
 
Avatar rybcia34
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Domima super,że chrapaczka już wymeldowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Will be mommy!
rybcia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 12:37   #670
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Domima skoro watrobka to polski kawior to faktycznie luksusy tu mama mialam Cie pytac kiedy Ci czop odszedl? bo nie pamietam czy pisalas

Rumianek u mnie kaski nie bedzie bo ja rolnik a krus tak nie szaleje z kasa,dzien zwolnienia to cale 10 zl


Rolniku Kochany - nie odszedł mi czop - zaczęłam plamić/krwawić rano jak już miałam te bóle ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

[1=85cabce079a739571384bfd 24737f09ed791b49e;8313873 1]A swoją drogą Krakowianki pamiętajcie jak będziecie rejestrować szkrabki w urzędzie wypełnić papierek o krakowską wyprawkę - cuda to nie są jakieś body, książeczka, grzechotka i list gratulacyjny od miłościwie panującego Jacusia, ale zawsze to miły gest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]



widziałam te skarby - prze-piękne - zrezygnowaliśmy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 12:43   #671
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez Mirabilka Pokaż wiadomość
Moje ostatnie łupy nextowe 3-6 mc
Załącznik 7514246
Jakie cudne!

[1=85cabce079a739571384bfd 24737f09ed791b49e;8313683 1]
Melduję, że piję właśnie kawkę, bo ciśnienie spadło mi na 103/70 i ledwo na nogach stałam Nie uwierzycie, ale dziś wielki dzień ruszamy z malowaniem pokoju. No dobra jeszcze nie malujemy, ale może się coś dziś poobkleja taśmami, zaczniemy gipsowanie no zobaczymy jak to pójdzie. No i najgorsza rzecz na dziś - wybrać kolor Narazie TŻ pracę na wysokościach uprawia i upycha kable pod sufitem.[/QUOTE]

[1=85cabce079a739571384bfd 24737f09ed791b49e;8313740 1]Kurczę właśnie wszystkie ściany mam szaro-szare od jasnych przez grafitowe i czarne to wszystko w ramach kompromisu z mężem, bo ja chciałam szare, a on kolorowe
Chyba już się zgodziłam na jakiś delikatny pastelowy fiolet, ale jak przyjdzie do wyboru konkretu to wióry mogą polecieć i tupnę nogą na szary
Nie wiem, ja już stara jestem albo ta ciąża trochę mi złagodziła charakterek i coraz mniej mi się chce nogami tupać i stawiać na swoim [/QUOTE]
No to ładne Wam to idzie, do terminu jeszcze trochę
U nas z kolorami też były przeboje. TŻ niebieski, ja szary!

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Ja nadal w spa i chyba juz do porodu zostane😳
Szkoda, ale z drugiej strony będziesz pod dobrą opieką.

Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
W zimie będę mieć 32, a mąż 35. Także takie starocie się wzięły za robienie dzieci
Wiek taki jak u nas. Wszystko ładnie pięknie, tylko Ty już drugie dziecko a ja w tym wieku startuję dopiero


Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Ja się już o wieku nie wypowiadam ... - jestem tu prawie ze najstarsza ... Wy tutaj głównie rocznik 93 o matulu ... to prawie 10 lat różnicy między mną a Wami Ehhhh ....
Daj spokój! Same siksy

Cytat:
Napisane przez Ladymama85 Pokaż wiadomość
Myślałam,ze nadrobię jeszcze, ale nie dam rady, bo muszę się szykować już, na 12:00 mam wizyte, rano napuchłam ręce i nogi, i ciśnienie coś mi wariuje, oby nei chciał mnie położyć, bo nei spada, ale może rano tak tylko, teraz nie mierze nawet, bo tak mi rodzona matka dała popalić,ze siedze i 1,5 h rycze jakby umarło mi pół rodziny .

Czemu ten świat jest taki wredny..... już mnie to w ciąży przerasta
Przykre, kiedy ze strony osoby, która powinna być najbliżej spotyka Cię smutek i ból. Trzymaj się i czekamy na wieści.

Cytat:
Napisane przez polasia Pokaż wiadomość
Dobra jestem u fryzjera i czekam na swoją kolej
Widziałam, widziałam. Pięknie!

[1=85cabce079a739571384bfd 24737f09ed791b49e;8313873 1]A swoją drogą Krakowianki pamiętajcie jak będziecie rejestrować szkrabki w urzędzie wypełnić papierek o krakowską wyprawkę - cuda to nie są jakieś body, książeczka, grzechotka i list gratulacyjny od miłościwie panującego Jacusia, ale zawsze to miły gest [/QUOTE]
Jeszcze pakiety "startowe". U nas nic w mieście chyba nie dają
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-24, 12:47   #672
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez rybcia34 Pokaż wiadomość
Domima super,że chrapaczka już wymeldowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ano później już mi nawet się jej żal zrobiło bo cały czas z ta Mała miała akcje - i jeszcze jedna dobę musiała naświetlać córcię i tak tu płakała ... żal mi jej było i już olałam tego focha na nią i coś tam zagadywałam głupio żeby jej zmienić smutki ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 12:47   #673
nalesnikona
Zadomowienie
 
Avatar nalesnikona
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: z naleśnikowni
Wiadomości: 1 985
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
A nawet chciałam pisać do Ciebie - jak będę miała problem z laktacja to mogę Cię męczyć troszkę ? Ogólnie to jesteśmy cały czas na piersi - i już te cyce mi zaczęły twardniec i się boje zastoju ... wiec przykładam mała non stop - laktatora póki co nie chce bo potem nie mam co zrobić z mleczkiem ( bo w między czasie i tak mała je )... a nie ma tu możliwości przechowywania ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

❤️❤️❤️
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o każdej porze dnia i nocy
generalnie przystawianie Maluszka to bardzo dobre rozwiązanie- Mała wyreguluje sobie zapotrzebowanie, piersi będą wiedziały, ile mają produkować mleka. Jak nie dochodzi do tego mleko z zewnątrz, to produkcja się ogarnie niedługo.
Jakbyś czuła mocniejsze bóle, to możesz odciągnąć troszkę, czy laktatorem, albo ręcznie, tak do poczucia ulgi tylko. Żeby nie nakręcać laktacji.
Podpytaj położnych o doradcę laktacyjnego! Najlepiej by było, jakby Cię babeczka obejrzała, zobaczyła ssanie, podpowiedziała coś ewentualnie. Na miejscu to zawsze na miejscu. Albo jakaś położna, której dobrze z oczu patrzy

lista doradców lakt. - zobacz czy któraś pracuje w szpitalu u Ciebie:

http://www.kobiety.med.pl/cnol/index...emid=3&lang=pl

i promotorzy karmienia:
http://www.kobiety.med.pl/cnol/index...mid=54&lang=pl

powodzenia z tematem trzymam kciuki !!!!!
nalesnikona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 12:54   #674
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
szkoda ze nam się terminy trochę nie złożyły Bo fajnie byłoby mieć Was tu przy sobie ...
Łooo matko byście ten szpital chyba rozniosły

Cytat:
Napisane przez niud Pokaż wiadomość
U mnie tylko tętno szaleje, ale obstawiam że to stres.
Pewnie stres

Cytat:
Napisane przez _St0kr0tka Pokaż wiadomość
DBylam na poczcie po moja przesylke z ali - jestem zadowolona. Nic nie smierdzi. W tym waleczku na gorze jet grzechotka a ptaszek po nacisnieciu piszczy i ma szeleszczacy ogonek a na dole gumowa czesc - gryzak. A kosztowal az 7,90
Załącznik 7514506
Synuś będzie miał pięknego ptaszka do zabawy

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Ha ha - nie chodź- popisz z nami z auta
Jak się wynurzyłam z samochodu to chodziłam 3 godziny, kupiłam aż firankę na kółkach z woalu i to wszystko Zwiedziłam jeszcze "dom mody".

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Maz poprosil mnie zebym stanela w gigantycznej kolejce zeby go zapisac na nastepna wizyte a on w tym czasie wszedl do gabinetu. Stanelam na samym koncu (20 osob przede mna) podeszla pielegniarka szepnela ze ja bez kolejki i poszla, bylo mi glupio wiec stalam dalej. Nagle pani z kolejki krzyku narobila ze mam stanac bez kolejki bo mi sie to nalezy, milo z jej strony sprawe zalatwilam od reki i nawet nie musialam dlugo czekac
To miło! Ja dzisiaj w "domu mody", bo była dostawa kupiłam dwie rzeczy, stałam 20 minut w kolejce, nikt nie przepuścił. Mało tego komentarze typu - "gdzie na koniec ciąży w takim cieple chodzić po lumpkach" No przecież ciężarną to najlepiej zamknąć w szafie, albo położyć na 9 miesięcy. Ręce opadają...

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Ano później już mi nawet się jej żal zrobiło bo cały czas z ta Mała miała akcje - i jeszcze jedna dobę musiała naświetlać córcię i tak tu płakała ... żal mi jej było i już olałam tego focha na nią i coś tam zagadywałam głupio żeby jej zmienić smutki ...
Ty to masz dobre serducho!
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 12:55   #675
rybcia34
Zakorzenienie
 
Avatar rybcia34
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Ano później już mi nawet się jej żal zrobiło bo cały czas z ta Mała miała akcje - i jeszcze jedna dobę musiała naświetlać córcię i tak tu płakała ... żal mi jej było i już olałam tego focha na nią i coś tam zagadywałam głupio żeby jej zmienić smutki ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dobre masz serduszko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Will be mommy!
rybcia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 13:00   #676
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Łooo matko byście ten szpital chyba rozniosły


Pewnie stres


Synuś będzie miał pięknego ptaszka do zabawy


Jak się wynurzyłam z samochodu to chodziłam 3 godziny, kupiłam aż firankę na kółkach z woalu i to wszystko Zwiedziłam jeszcze "dom mody".


To miło! Ja dzisiaj w "domu mody", bo była dostawa kupiłam dwie rzeczy, stałam 20 minut w kolejce, nikt nie przepuścił. Mało tego komentarze typu - "gdzie na koniec ciąży w takim cieple chodzić po lumpkach" No przecież ciężarną to najlepiej zamknąć w szafie, albo położyć na 9 miesięcy. Ręce opadają...


Ty to masz dobre serducho!


jakby Blaira wyskoczyła w szpilki i się wybalsamowala to by tu wszystkie przyćmiła blaskiem wiec ja to bym musiała chyba szybko zakupić czerwona kiecke i zamówić fryzjera i stylistę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 13:00   #677
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 733
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Treść usunięta
4d88b8945be75952c39c61b9b17b2a8019c982be_5fd16501de8d4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 13:01   #678
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Łooo matko byście ten szpital chyba rozniosły


Pewnie stres


Synuś będzie miał pięknego ptaszka do zabawy


Jak się wynurzyłam z samochodu to chodziłam 3 godziny, kupiłam aż firankę na kółkach z woalu i to wszystko Zwiedziłam jeszcze "dom mody".


To miło! Ja dzisiaj w "domu mody", bo była dostawa kupiłam dwie rzeczy, stałam 20 minut w kolejce, nikt nie przepuścił. Mało tego komentarze typu - "gdzie na koniec ciąży w takim cieple chodzić po lumpkach" No przecież ciężarną to najlepiej zamknąć w szafie, albo położyć na 9 miesięcy. Ręce opadają...


Ty to masz dobre serducho!


❤️

„Firanka na kółkach „


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 13:04   #679
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
❤️
„Firanka na kółkach „
Firanka na przelotkach lub z przelotkami jak wolisz bardziej profesjonalnie tzw. wersja dla leniwych
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-24, 13:10   #680
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość

Wiek taki jak u nas. Wszystko ładnie pięknie, tylko Ty już drugie dziecko a ja w tym wieku startuję dopiero
Kochana toż to moje pierwsze dziecko do tego długie starania za mną, także ten. Jedziemy na tym samym wózku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
03.08.2013
amarela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 13:12   #681
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
Kochana toż to moje pierwsze dziecko do tego długie starania za mną, także ten. Jedziemy na tym samym wózku
O matko, ja źle spojrzałam na nick i avatar! Toż to amarela No to miło, że dojrzałe panie też są na wątku
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014




Edytowane przez magdalenka_w_86
Czas edycji: 2018-04-24 o 13:13
magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 13:24   #682
skorpio87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 983
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Lady, Amarela, Polasia i Sweet kciuki za wizyty
również kciuki za przebywające w spa, za ktg i co tam jeszcze sobie życzycie
LADY, mam nadzieję, że już samopoczucie lepsze....
STOKROTKA za ktg
RUMIANEK powodzenia w ogarnianiu wyprawki i pokoiku
DOMIMA Tyś to złota kobieta

Cytat:
Napisane przez amarela Pokaż wiadomość
Kochana toż to moje pierwsze dziecko do tego długie starania za mną, także ten. Jedziemy na tym samym wózku
dobrze, że sprostowałaś, bo tak mi się wydawało właśnie, ale że głowa kalafiorowa to już przestałam być pewna

ja wczoraj dopiero odebrałam budę do wózka po naprawie nap (Pani przybiła najpierw nie w tą stronę co trzeba...), teraz jest zrobione porządnie, super się trzyma, ale aż mi głupio, bo wzięła za to tylko 5zł i jeszcze mnie przepraszała, że się pomyliła... nic na mnie nie zarobiła....

w ogóle to byłam święcie przekonana, że się rano przywitałam, ale musiało mi się to śnić - także witam Was teraz
skorpio87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 13:27   #683
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez skorpio87 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj dopiero odebrałam budę do wózka po naprawie nap (Pani przybiła najpierw nie w tą stronę co trzeba...), teraz jest zrobione porządnie, super się trzyma, ale aż mi głupio, bo wzięła za to tylko 5zł i jeszcze mnie przepraszała, że się pomyliła... nic na mnie nie zarobiła....

w ogóle to byłam święcie przekonana, że się rano przywitałam, ale musiało mi się to śnić - także witam Was teraz
Super, że "buda" zrobiona porządnie. Faktycznie za grosze!
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 13:28   #684
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Jak nie mialam kasy to kocykow w tesco mnostwo bylo, dzis jak kase mam to ani jednego rozowego a to byla moja ostatnia zachcianka dla mlodej. Za to mlodego w spodenki obkupilismy w koncu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 13:35   #685
rybcia34
Zakorzenienie
 
Avatar rybcia34
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Melduję,że mam spięcie z tżtem na temat wyboru szpitala w celu urodzenia nam dzieciątka. Podkreślając,że to ja będę rodzić i powinnam mieć więcej do gadania... On natomiast uważa,że to wspólna decyzja i już praktycznie ją podjął

Może jak się zacznie to życie zdecyduje za nas bo coś nam to nie idzie

Narazie mnie to bawi. Zacznę się martwić za tydzień póki co, oaza spokoju.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Will be mommy!
rybcia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 13:35   #686
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Jak nie mialam kasy to kocykow w tesco mnostwo bylo, dzis jak kase mam to ani jednego rozowego a to byla moja ostatnia zachcianka dla mlodej. Za to mlodego w spodenki obkupilismy w koncu
Ja kocyków mam 5 dla małego, ale marzy mi się jeszcze jeden taki jakiś cieniutki na lato, a może jakaś pieluszka bambusowa, bo nie mam

Rybcia u nas jeden szpital w mieście i problem z głowy Następny lepszy 100 km dalej.
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014




Edytowane przez magdalenka_w_86
Czas edycji: 2018-04-24 o 13:37
magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 13:39   #687
rybcia34
Zakorzenienie
 
Avatar rybcia34
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Ja kocyków mam 5 dla małego, ale marzy mi się jeszcze jeden taki jakiś cieniutki na lato, a może jakaś pieluszka bambusowa, bo nie mam
Też bambusową muszę kupić. Ale to jak malutka będzie z nami. Tak samo zrobiêz chustą. Kupię jak już mała skończy miesiąc, problemem będzie wybór no i...nauka chustowania nie wiem czy mi to wyjdzie a krzywdy dziecku zrobić nie chcę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

U nas w szpitalu dzieją się cuda, ale mamy blisko i znamy położna której ufam i wiem,że krzywdy mi zrobić nie da. Szpital się sypie ale oddział ginekologiczny jest ok. Tżt upiera się by jechać dalej bo gin nasza tam pracuje, nie mamy jednak pewności,ze jak sie zacznie to ona akurat tam będzie a położnej żadnej tam nie znamy. Dla mnie położna to podstawa. A dla niego lekarz prowadzący. Tylko,że to JA muszę z położna się męczyć nie on...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Will be mommy!
rybcia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 13:41   #688
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Ja swojego lekarza prowadzącego widzieć nie będę, bo pracuje na patologii, nie położniczym/porodówce, ale jakoś mnie to nie przeraża. I tak za mnie nie urodzi
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014




Edytowane przez magdalenka_w_86
Czas edycji: 2018-04-24 o 13:43
magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 13:51   #689
skorpio87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 983
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

Cytat:
Napisane przez rybcia34 Pokaż wiadomość
U nas w szpitalu dzieją się cuda, ale mamy blisko i znamy położna której ufam i wiem,że krzywdy mi zrobić nie da. Szpital się sypie ale oddział ginekologiczny jest ok. Tżt upiera się by jechać dalej bo gin nasza tam pracuje, nie mamy jednak pewności,ze jak sie zacznie to ona akurat tam będzie a położnej żadnej tam nie znamy. Dla mnie położna to podstawa. A dla niego lekarz prowadzący. Tylko,że to JA muszę z położna się męczyć nie on...
Twoje myślenie jest bezsprzecznie bardziej logiczne! nawet nam na szkole rodzenia mówili, żeby sobie nie robić nadziei, że lekarz prowadzący, nawet jak będzie na dyżurze, to będzie przy rodzącej - może przyjdzie na chwilę zerknąć, zapytać jak idzie czy zrobić nacięcie - a położna będzie z Tobą dobrych kilka godzin. Jak jest wszystko okej to lekarze nawet czasami nie przychodzą na porodówkę, jeśli położne nie zgłaszają takiej potrzeby.
Co innego przy cc, bo moja prowadząca będzie mi robić operację, no ale akurat u mnie będzie planowane, w dzień jej dyżuru.
Przemów chłopu do rozsądku
Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Super, że "buda" zrobiona porządnie. Faktycznie za grosze!
skorpio87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-04-24, 14:25   #690
rybcia34
Zakorzenienie
 
Avatar rybcia34
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamusie majowe 2018 cz. 11

O właśnie Skorpio. Pokaże swojemu to co napisalas. Może coś mu zatrybi. W weekend spróbuję się tez spotkac z tą znajomą położna żeby mu rozjaśniła temat.. mam wrazenie,że on na siłę chce dobrze nie zdając sobie tak naprawdę sprawy kto i co jest priorytetem podczas porodu...

Na domiar złego od godziny mnie mdli, słabo mi. Spacer z psem nie pomógł, leżeć/siedzieć źle..nie wiem co to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Will be mommy!
rybcia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-14 18:13:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.