Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-29, 12:53   #4351
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Anemeon, jeszcze Ciebie miałam pytać, Twoi chłopcy zachowują się normalnie po tym priorixie? Bo w Natalke wstąpił szatan.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 14:03   #4352
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Zuzolka moi dawno diabła za skórą mają, więc zachowują się normalnie ;-)

Właśnie zjedliśmy obiad. Nuggetsy są dobre, więc wchodzą w nasze menu ;-) ale i tak hitem jet zupa z botwinki. Aż im się uszy trzęsą ;-)
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 14:31   #4353
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

My mamy tani filtr mineralny linomag Sun i jest spoko. Ale tez brudzi, chyba wszystkie mineralne tak robią.

Dracena, Zuzolka ma racje, nie zadręczaj sie na razie stopkami. Ja pójdę do ortopedy jak Rysio bedzie juz chwile dobrze sam chodził. Wiem tez, ze przed wizyta dobrze jest nagrać filmik jak dziecko lata bez pieluchy, bo wtedy więcej widac (chodzi chyba o biodra).

Rysio od dwóch dni je jak smok. Dziś wciągnął na obiad więcej niż ja a jeszcze tydzień temu chciał tylko papki.

Zuzolka a jak dzisiaj katar Natalki?
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 15:06   #4354
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Majka dowala właśnie 4 godzinę drzemki miałam nadzieję że wyjdziemy jeszcze na plac zabaw ale już grzmi i ciemne chmury się zbliżają więc du.pa



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 15:13   #4355
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

A Ala znów pół godziny spała u nas juz burza i właśnie zaczęło lać a też miałam iść drugi raz na spacer

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

O i grad pada

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 15:13   #4356
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

U nas tez burza, my z drugiego spaceru lecieliśmy biegiem do domu
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 18:34   #4357
sandrita86
Zadomowienie
 
Avatar sandrita86
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 776
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Copy sunbrella nie brudzi przynajmniej póki co nic nie ma ubrudzonego ale dość gęsty jest i cierpliwie trzeba rozprowadzić.

My 4h byliśmy na spacerze. najpierw zaliczyliśmy jakiś motorbazar, później lody i bulwar a na koniec Tymek się zmoczył w fontannie to musieliśmy wracać

Dracena a miałam pytać czemu jesteś załamana patrząc na pracuj.pl ? w wwa nie powinno być problemu ze znalezieniem pracy. tam bezrobocie tylko strukturalne

Anemeon, Gosia zazdroszczę że chłopcy tak ładnie jedzą. u nas dzisiaj na obiad grillowany kurczak z ziemniakami i mizeria a dla Tymka kiszona kapusta bo mizeria pluje to jak zobaczył kapustę to już nic innego nie chciał jeść więc TZ mu kawałeczki kurczaka zawijał w kapustę i dawał prosto do buzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Don't tell me the sky is the limit when there are footprints on the moon.
sandrita86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-29, 19:48   #4358
Dracena79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 356
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Igor miał już dwie serie rehabilitacji na stopy i pare miesięcy plastrowania. Coś tam jest krzywe. Niby jak kończyliśmy rehabilitantka mówiła, że jest lepiej ale nie idealnie i że jest niebezpieczeństwo, że będzie chodził jak Charli Chaplin. Niestety moim zdaniem tak chodzi - piętki są do środka, a paluszki bardzo na zewnątrz.
Jak chodził tylko przy meblach raz założyłam mu na chwile buty. Totalnie nie umiał w nich chodzić. Zdjełam po minucie. To było miesiąc temu. Dziś jak tylko wyjełam buty z szafki zaczął płakać, a jak zalożyłam mu na nogi to wył jakby go przypalali. Nie dal się postawić. Dla mnie to bardzo dziwna reakcja. Boje się, że coś go uciska i boli, ale może to tylko moje schizy.
Po majówce pójdziemy do ortopedy.

Co do pracy w Warszawie, to wszystko jest pięknie jak jej się nie szuka. Wiele osób zwolnionych razem ze mną dopiero teraz (czyli prawie po roku) znalazło prace, większość po znajomości.
Ofert jest bardzo dużo to prawda, ale warunki bardzo kiepskie. Mam info z pierwszej ręki od ludzi, którzy byli załamani po rozmowach. Wymagania w stosunku do ciebie bardzo wysokie, np. standardem jest już 10 h dzień pracy, samozatrudnienie lub zlecenie, a pensja taka, że mi wystarczyłoby tylko na żłobek i miesięczny, a to nie o to chodzi. Przynajmniej mi, bo ja pracuje aby żyć, a nie żyje aby pracować.
Dracena79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 19:55   #4359
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Dracena a jakiej pracy szukasz? Ja w maju wracam i będę mogła Twoje Cv pchnąć u siebie jeśli jakaś oferta Cię zainteresuje. U mnie w firmie ciagle kogoś szukaja a warunki są dobre.
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 20:22   #4360
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Anemeon to nie zazdroszczę Tobie z jednym dzieckiem chyba by się nudziło
A botwinkę też lubimy, ale ostatnio na lokalnym rolniku nie ma

Gosia, dzięki, że pytasz, katar niestety dalej jest (i to sporo), na jutro na popołudnie umówiłam lekarza w razie czego, bo nie chce się stresować na majówkę.

Sun, Copy, Gosia to burza, deszcz i grad do Wrocławia doszły dopiero o godz.20

Sandrita, sunbrella jest w kremie i mleczku, może mleczko ma rzadszą konsystencję.

Dracena, mi rehabilitantki też mówią, że stopy Natalki masakra, wg nich najlepiej chyba amputować. A lekarz rehabilitacji i ortopeda, że to fizjologia. Także wrzuć na luz i zapytasz ortopedę o zdanie. Przypominam, że Igor nawet roku nie skończył to ciężko żeby miał wszystko od linijki. Ale z tymi butami faktycznie dziwna reakcja.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-29, 21:44   #4361
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Zuzolka miałam ci pisać odnośnie kremu i ogólnie alergii - czasem jest tak ze coś cie nie uczula a nagle zacznie uczulac. Koleżanki córka w wieku mojej starszej w tym roku dostała takich plam jak Twoja Natalka i wyszło ze od pomidorów które kiedyś normalnie jadła - zdziwiło mnie to bardzo. Może też coś w składzie tego kremu się zmieniło. Ja parę razy stosowałam go od mojej siostry jak było mocne słońce i wszystko było ok.

Moje dziecko nie pokazuje na nic palcem - tylko "oko" pokaże a tak to nic innego. Ogólnie mam wrażenie ze rozwojowo jest bardzo do tyłu w porównaniu ze starsza.

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-29, 22:16   #4362
Dracena79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 356
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Dzięki Gosia, odezwę się po majówce. Jutro ruszamy nad morze, ale mam zamiar zabrać się tam za swoje CV.
Udanej majówki wszystkim życze.
Dracena79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 19:18   #4363
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Cześć.

Widzę, że wszyscy wypoczywają ;-)

My jesteśmy po kupnie fotelików. Boże, jak dobrze, że to na kilka lat... stanęło na axkid move. Ale ledwo nam się w aucie zmieściło, musieliśmy podkładki dokupić, bo mąż nie umiał usiąść na miejscu kierowcy. Wprawdzie to moje auto, ale czasami też jeździ;-)
Trzeci fotelik się nie zmieści. Zaczynamy zbierać na nowe auto :-P siedmioosobowe.
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 20:54   #4364
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Anemeon, gratuluje zakupu! Oby sie chłopcom dobrze jeździło.

Rysio dostał od naszych przyjaciół prezent na roczek, rowerek w takim stylu jak ma Zuzolki Natalka. Sama nie byłam przekonana, zeby to kupić a tu jest szał, dziś tym rowerkiem wyszliśmy na spacer i był tak szczęśliwy i dumny z siebie jak w wozku nie jest nigdy

Edytowane przez Goosiaa
Czas edycji: 2018-04-30 o 21:12
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 23:17   #4365
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Malwiska, dzięki za info, właśnie też o tym słyszałam, że alergia może pojawić się nagle na coś co wcześniej nie uczulało. Dziwne to.

Anemeon, jak siedmioosobowe to kolejne trojaczki i już będzie komplet

Gosia, faktycznie na tej grupie wszyscy ten puder polecają. Pod warunkiem oczywiście że to łzs. Jutro chce zrobić aktualne fotki brzucha (bo na nim mamy dziwne placki) i tam dodać i zapytać czy wiedzą co to, bo 4 lekarzy nie wie

I super, że rower się Rysiowi podoba! Szczerze mówiąc to my rowerem zrobiliśmy już chyba więcej km niż wózkiem, który mamy od stycznia. Ten rower ratuje sytuację nie raz. Tylko, że mieszkamy na parterze więc mi łatwo - zaczyna marudzić, wyciągam rower i idziemy na rundkę po osiedlu i od razu humor lepszy haha.

Byliśmy dziś u pediatry z tym katarem, na szczęście osłuchowo ok, uszy ok, gardło ok. Woda morska i nasivin i tyle. Lekarka mówi, że infekcja musiała się zrobić po zrobieniu crp, że na pewno katar nie jest "skutkiem" szczepienia. Tylko najgorzej, że jak Natalka widzi, że wyciągam katarek to jest taki krzyk nie do uspokojenia. Dziś mąż wyciągnął odkurzacz, bo coś przesuwal, a ta zaczęła się drzeć w niebogłosy biedna

A poza tym robimy pokój Natalce właśnie, mąż ma urlop to skręca meble

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Zuzolkaa
Czas edycji: 2018-04-30 o 23:19
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 01:07   #4366
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Anemeon u nas w tamtym roku była zmiana samochodu i wsrunkiem koniecznym były 3 osobne fotele. Może nie z myślą o kolejnym dziecku ale właśnie nawet żeby usiąść z tyłu czy kogoś wziąć. Tez chcieliśmy 7 ale nie udało się bo ten samochód nie miał czego żałuję do dnia dzisiejszego. No ale i tak te 3 osobne fotele dużo dają.

Zuzolka koniecznie fotki wrzuć. My chcemy w te wakacje zrobić remont i dokupić szafki bo z ubraniami się nie mieszczą dziewuszki

U nas tez rowerek szał w porównaniu do wozka w którym moje dziecko się strasznie nudzi

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 07:03   #4367
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Anemeon, gratuluję zakupu

U nas z tyłu zmieszczą się 3 foteliki ale nie celuje w bliźniaki
Może jakoś super komfortowo nie jest ale oprócz Majki wejdą jeszcze 2 osoby na tył

Zuzolka, my też używaliśmy środek wysuszający i od razu przeszło ale u nas było lzs. Może na tej grupie pomogą wam zdiagnozować ten brzuch no i oby katar szybko minął. Ja w pewnym momencie zamiast katarku używałam Fridy. Nie musiałam wyciągać odkurzacza bo Maja te panikowała. Tylko katar nie był jakiś mega więc dawało radę ta frida.
No i koniecznie pochwal się pokojem bo my jak się już wyniesiemy z sypialni będziemy musieli kupić jakieś meble

Tż dziś w robocie to będziemy z Majka się dziś nudzić




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 07:31   #4368
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Zuzolka, właśnie ten puder to jest taki cud moim zdaniem U nas dermatolog nie zdiagnozowała łzs, mnie tez sie nie wydaje, by to było to, a jednak za jej radą kupiłam puder i on wyleczył te dziwne plamy.

Natalka biedna z tym katarem Nasz tez tak nienawidzi odciągania.
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 07:53   #4369
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Wasze dzieci to też takie nerwusy?
Maja jak nie może wsadzic klocka do sortera to od razu taki nerw że szok jak pierwsza próba nie wyjdzie to się mega denerwuje. Mam nadzieję że nie będzie takim nerwusem jak ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-01, 08:10   #4370
Ejda665
Wtajemniczenie
 
Avatar Ejda665
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Sun u nas to samo. Czy to sorter, czy czekanie na jedzenie , czy gdy chce coś innego dostać - po kilku sekundach jest mega nerw !!!

My dziś wybieramy się na pierwszą przejażdżke rowerowa z Franiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ejda665 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 11:08   #4371
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Anemeon my tez celujemy przyszłościowo w 7 osobówkę

Od krótkiego czasu jezdze juz z przodu a dziewczyby same z tylu. W srodek miedzy foteliki zmieszczę sie tyłkiem ale gdyby 2 foteliki były przodem montowanego nie byłoby szans bym barkami sie wepchnęła..
Anemeon na jakie patrzycie auta? my mamy od dłuższego czasu na celowniku lancie voyager i mercedesa v class.

M wczoraj zaliczyła pierwszy raz sale zabaw ale ganiała ! A tak wymęczona była ,ze przy kapieli nawet pionu niw trzymała


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
raduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 15:32   #4372
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Raduska Myślimy o Dacii lodgy, chevrolet Orlando- tu jeśli kupimy nowe. Albo Sharan... Ale na nowe nas nie będzie stać raczej ;-)

M dziś w nocy miał temperaturę:-( ale dałam pedicitamol i przeszło. Dziś była sesja zdjęciowa i bałam się, że znowu będę musiała odwołać (5 razy przekladalismy :p). Ale było ok. Teraz katar z nosa, ślina i marudzenie. Czyli chyba to nie po szczepieniu, tylko zęby :-/
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 15:50   #4373
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Raduska wy macie Zafire nadal? Mówisz ze się nie zmieścisz jakby były przodem ? My mamy s-maxa i u nas są foteliki jeden kilo drugiego ale myślę że jakby były z przerwą w środku to tez bym spokojnie weszła. Największy plus to taki ze ani ja ani tz nie musimy foteli przesuwać przednich do przodu a dzieciaki nie dotkną oparc nogami ( choć przy starszej nie jestem na 100%) szkoda ze trafiliśmy na wersję 5os a nie 7os :/

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 18:21   #4374
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Malwiska zafirę juz sprzedaliśmy teraz mamy chryslera 300c co mielismy i forda focusa kombi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
raduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 18:24   #4375
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Raduska właśnie się zdziwiłam jak napisałaś ze się nie zmieścisz

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 18:27   #4376
raduska
Zakorzenienie
 
Avatar raduska
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 8 376
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Ja jakos sie mieszczę choc do komfortowej jazdy daleko :p ale fotelik napewno by trzeci nie wszedł. Ten fotelik besafe bardzo duzo miejsca zajmuje wg mnie.

Anemeon my z salonu aut nie kupujemy po wyjezdzie od razy traci 30% wartosci :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
raduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 12:35   #4377
Zuzolkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzolkaa
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 758
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Malwiśka, dobrze ujęte z tym wózkiem - w nim moja też się nudzi. W rowerku też tylko siedzi i jedzie ale całkiem inaczej reaguje, jak tylko usłyszy "rowerek" to już jest pod drzwiami i chce wychodzić z domu.

Sun, mamy Fridę ale nie daje tym rady, ciężko mi trzymać jednocześnie dziecko, Fridę i jeszcze mocno ciągnąc. Ale jak u was na niewielki katar się sprawdza to super.
Sun, oj straszny nerwus, a od kiedy nauczyła się pokazywać palcem to tylko pokazuje i "wyje" żeby jej dawać co zobaczy.

Anemeon, mnie się wydaje że ta temperatura u was to po szczepieniu, bo pojawiła się książkowo w 5 (lub po) dobie po szczepieniu.

Ok wklejam pokój ale jesteśmy dopiero w połowie, ściany jeszcze gołe (pomalowane na biało ale będziemy jeszcze naklejać (albo przywieszać) na nie coś, muszę poszukać czegoś ładnego ), łóżeczko jeszcze nie przeniesione, nie ma stolika i krzesełka, no i generalnie dodatków nie ma. Zamiast maty może będzie dywan jakiś taki na środek.
IMG_20180502_124031-1040x780.jpgIMG_20180502_123806-780x1040.jpgIMG_20180502_123816-1040x780.jpgIMG_20180502_123832-1040x780.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zuzolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 12:53   #4378
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Zuzolka, ślicznie bedzie Ja bym matę zostawiła jeszcze, wyglada ok a i w czystości łatwiej urzymac przy maluchu niż dywan. Fajne mebelki, skad są?
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 13:40   #4379
nowa92mama92
Zakorzenienie
 
Avatar nowa92mama92
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 116
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Wróciłam.

Zuzolla super pokój!

Gosia meble ba zdjęciu to Ikea

Ciekawe jak Megi ba wakacjach...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.2012 - Razem <3
20.06.2015 - Ślub
20.08.2016 - Dwie kreseczki
11.04.2017 - Mały cud <3
nowa92mama92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 14:04   #4380
Goosiaa
Zadomowienie
 
Avatar Goosiaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 438
Dot.: Mamusie kwietniowe 2017 cz. IX

Nowa, dzięki! Ty jak zawsze na bierząco Fajnie wyglądają
Goosiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-05 12:32:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.