Mamy sierpniowe 2018 cz.III - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-02, 10:13   #421
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,

bede musiala powtarzac glukoze z powodu bledu osob pobierajacych, po prostu nie oznaczyly probek, ktora byla pierwsza, ktora po godzinie i ktora po 2 godzinach

zanim zadzwonilam do laboratorium, to dzwonilam do tego pkt na milczanskiej gdzie robiono badanie, tam pani powiedziala, zebym do laboratorium dzwonila, ze moze jakis skrzep, ze ona nie wie o co chodzi......a pani w laboratorium mowi, ze nie nie, ze dzwonili do niej juz w poniedzialek,ze probki sa nieoznaczone i czy moze jakos dojsc do tego, ktora jest z ktorej godziny....

masakra, co za nieodpowiedzialni ludzie, pojde tam w poniedzialek, zeby mi pieniadze oddali
O nie, współczuję :/ kasę napewno zwrócą, nie martw się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 10:36   #422
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
[/COLOR]A te ciuszki co dostajesz to w ramach zwrotu? Mnie by było głupio dawać coś w takim stanie nawet. Jak oddawałam ubranka po dziewczynach to te najgorsze od razu do worka pod śmietnik, a cała reszta dając zastrzegłam, że jak coś nie będzie pasować to też mogą wyrzucić i tyle. Jeżeli nie oddajesz potem tych ubranek to pozbądź się ich, nie ma nic gorszego niż zbędne ubrania w piwnicy/garażu/szafach...
No wlasnie wczoraj caly wor w ramach zwrotu.. no bo jak mi zostalo powiedziane "one sa markowowe!!!" a w samochodzie woze cala torbe rzeczy do wyrzucenia z tych, ktorych nie musze oddawac.
Ja w komisach kupuje o wiele lepsze

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
Taki mebel dziecku kupił i jak zwykle wizaz przekręci foty na pewnoZałącznik 7522231Załącznik 7522236Załącznik 7522241

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo ladna ta komoda. To z IKEA?
Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,
bede musiala powtarzac glukoze z powodu bledu osob pobierajacych, po prostu nie oznaczyly probek, ktora byla pierwsza, ktora po godzinie i ktora po 2 godzinach
Ale numer... wspolczuje Ci powtarzania!
Znowu sobie pospisz po badaniu
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 10:40   #423
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

BAMBI tak ikea Tż wybierał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 11:27   #424
szaruskowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 447
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

[QUOTE=MalaGosia88;8331587 1]Brawo przy Twoich kolkach glukoza to pryszcz:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

dziękuję, dziękuję. tak, masz dużo racji wyniki dobre 82,5 na czczo, po 1h 140 i po 2h 110 żeby nie było za pięknie w morfologii wyszły mi leukocyty na poziomie 13,5, ale mam tą alergię czy tam przeziębienie więc byłam na to przygotowana czekam jeszcze na wyniki z moczu ale nerka już popuściła, więc będzie dobrze.
Chloestic tobie nie zazdroszczę, dla mnie siedzenie bez śniadania i kawy do 10:30 to była tortura

szaruskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 11:42   #425
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Chloestic - O rety... współczuję, że musisz to znowu przechodzić.

Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
Taki mebel dziecku kupił i jak zwykle wizaz przekręci foty na pewnoZałącznik 7522231Załącznik 7522236Załącznik 7522241
Fajna komoda. Ja mam nadzieję pomieścić się w szafie. Robimy też duży regał w pokoju dzidzia, najwyżej będę ładować w jakieś ładne pudełka.

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
Hej mam takie pytanko moja 1 zwolnienie było od 23 marca do 27 kwietnia to za ten okres płaci jeszcze pracodawca tak? A teraz mam 2 od 27 do 18 mają i za to płaci zus? Pytam bo nie mam pieniędzy od pracodawcy.
Ja zadzwoniłabym do pracodawcy i zapytała co z przelewem, może wypłacą Ci tę wcześniejszą część do 10. maja.

Co do ubranek, to też dostałam w bardzo różnym stanie, te po bratanicach tż. Części się od razu pozbyłam, bo były bardzo poplamione, resztę wyprałam żeby sprawdzić czy po kilku latach zimowania w piwnicy odzyskają swoją dawną biel i o dziwo w większości przypadków pomogło.
A ostatnio dostałam od mamy kilka nowych bodziaków w różnych rozmiarach i pajaca widzę że mama ma radochę z zakupów.
Dostałam też od niej 20 większych bluzek kupionych w sh, w bardzo dobrym stanie, więc dokupię tylko jakieś spodnie na lato i mam w czym chodzić Moja mama potrafi takie cuda wyszukać w sh, nie wiem jak ona to robi...

Bambi, intensywny czas Wam się zapowiada, ale może goście nie będą cały czas siedzieć Wam na głowie, tylko korzystać z uroków wiosny poza domem

Ja zawsze latem używałam samoopalającej pianki Vita Liberata pHenomenal, była super, ale niestety nie znalazłam żadnej informacji czy można ją stosować w ciąży więc nie używam. Najjaśniejszy odcień dawał fajny, delikatny efekt bez smug. Na co dzień od zawsze używam kremów z filtrem 50 więc jestem blada jak ściana i tylko dzięki tej piance nie wyróżniałam się tak bardzo z tłumu na wakacjach w ciepłych krajach .

Słucham od rana radiowej Trójki - moje ukochane radio. Do wieczora będzie leciał Polski Top Wszech Czasów, polecam, same fajne kawałki.
Dzidziowi też się chyba podoba, bo tak się wierci, że aż cały brzuch mi się rusza no chyba że to kawałek szarlotki po śniadaniu tak na niego zadziałał
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 11:48   #426
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

W lidli mają być fajne spodenki krótkie od 7 mają za 21 zl chyba sobie kupię jedna najwyżej będę miała po ciazy bo mi się podobaja jak się w nie nie wcisne. Ja też mam mało ubranek najwyżej będę dokupowac jak się urodZi. Bodziaki i spodenki mam i jeden kombinezon. Muszę tylko jakieś mi czapeczki kupić. Czy nie nakłada się po szpitalu w lipcu? Ja nie wiem ale wydaje mi się ze takie cieniutkie to chyba tak hehe

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

LIMONKA to jak oni to liczą jak od 23 mam zwolnienie to ona ile ma czasu na zapłacenie mi? Bo teraz to mój pracodawca płaci tak ? Bo to 1 zwolnienie. Dopytuje bo nie byłam nigdy na l4 w ciazy.
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 11:52   #427
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
W lidli mają być fajne spodenki krótkie od 7 mają za 21 zl chyba sobie kupię jedna najwyżej będę miała po ciazy bo mi się podobaja jak się w nie nie wcisne. Ja też mam mało ubranek najwyżej będę dokupowac jak się urodZi. Bodziaki i spodenki mam i jeden kombinezon. Muszę tylko jakieś mi czapeczki kupić. Czy nie nakłada się po szpitalu w lipcu? Ja nie wiem ale wydaje mi się ze takie cieniutkie to chyba tak hehe
Ja dostałam kilka cienkich czapeczek dla noworodka. Myślę że lepiej mieć w razie czego, np. na wietrzny dzień. Polskie lato potrafi zaskoczyć
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-02, 11:55   #428
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Ja z pieluch polecam na początek pampersy, potem dady te cienkie extra soft, są super. Choć tak na prawdę trzeba popróbować, bo widzę że dużo nam poleca lidlowe, a dla mnie to był koszmar
Z płynów do kąpieli miałam na początku oillan, a potem babydream - skład i cena super żadnych olejków i innych głupot nie używałam i skórka piękna i bez podrażnień chusteczki też używałam te co sroka polecała - z netto 3pak za 9,99, bezzapachowe i odpowiednio nawilżone


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 12:03   #429
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez t_89 Pokaż wiadomość
LIMONKA to jak oni to liczą jak od 23 mam zwolnienie to ona ile ma czasu na zapłacenie mi? Bo teraz to mój pracodawca płaci tak ? Bo to 1 zwolnienie. Dopytuje bo nie byłam nigdy na l4 w ciazy.
Pierwsze 33 dni płaci pracodawca, potem ZUS (chyba że pracodawca zatrudnia więcej niż 20 pracowników, wtedy dalej płaci pracodawca).
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 12:06   #430
AndziaHa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 221
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

A ja się zastanawiam czy pracodawca wypłaci mi nadgodziny zalegle bo w kwietniu skończyl sie okres rozliczeniowy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AndziaHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 12:17   #431
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
Ja z pieluch polecam na początek pampersy, potem dady te cienkie extra soft, są super. Choć tak na prawdę trzeba popróbować, bo widzę że dużo nam poleca lidlowe, a dla mnie to był koszmar
Z płynów do kąpieli miałam na początku oillan, a potem babydream - skład i cena super żadnych olejków i innych głupot nie używałam i skórka piękna i bez podrażnień chusteczki też używałam te co sroka polecała - z netto 3pak za 9,99, bezzapachowe i odpowiednio nawilżone


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak były te pieluchy toujour to wg mnie były najgorsze ze wszystkich a ta nowa marka lupilu są świetne. Ja co prawda rozm. 4 używałam ale świetnie się sprawdziły. Dla mnie są jakościowo porównywalne do oryginalny pampersow zielonych a często są w boxach za 100szt. 37zł więc cena super. Z córką przerzucilam się teraz na pieluchomajtki duńskie, zamawiam z Internetu, są genialne a wychodzą coś ok. 40gr za sztukę.

Mały się rozkręcił. Uspokoiłam się

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-02, 12:21   #432
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

LIMONKA tam tylko chemia podręczna będzie, leki, butelki, mleko a na resztę jest 3 drzwiowia szafa z pawlaczem. Półek tylko 5 dużych ale organizerow część kupiliśmy w ikea fajne składane i do tego sztywne wiec jedne na drugie można kłaść.

Dotarłam do domu i od razu z automatu wstawilam zupę oraz młoda kapustę i wyszło że po sprzątaniu lodówki światło zostało wiec dopijam kawę szoruje do sklepu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 12:22   #433
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Szaruskowa piękna glukoza, a leukocyty mam nadzieję, że się unormują

Aniu super, że Miki się rozbujał

Bambi jesteś taka niewdzięczna!!! Gardzisz torbą markowych ubranek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 12:26   #434
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Co do terminów wypłaty wynagrodzenia przez ZUS to się nie orientuję, ZUS może robić przelewy w kilku transzach. Znajoma, która była na dłuższym urlopie zdrowotnym dostawała pieniążki bardzo różnie, raz w połowie miesiąca, raz pod koniec.
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 13:08   #435
fikumiku1
Raczkowanie
 
Avatar fikumiku1
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 299
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Moge prosić o link do pieluchomajtek? Używamy pampers ale one wychodzą ponad 1 zł sztuka
Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Jak były te pieluchy toujour to wg mnie były najgorsze ze wszystkich a ta nowa marka lupilu są świetne. Ja co prawda rozm. 4 używałam ale świetnie się sprawdziły. Dla mnie są jakościowo porównywalne do oryginalny pampersow zielonych a często są w boxach za 100szt. 37zł więc cena super. Z córką przerzucilam się teraz na pieluchomajtki duńskie, zamawiam z Internetu, są genialne a wychodzą coś ok. 40gr za sztukę.

Mały się rozkręcił. Uspokoiłam się

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
fikumiku1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 13:55   #436
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Jak były te pieluchy toujour to wg mnie były najgorsze ze wszystkich a ta nowa marka lupilu są świetne. Ja co prawda rozm. 4 używałam ale świetnie się sprawdziły. Dla mnie są jakościowo porównywalne do oryginalny pampersow zielonych a często są w boxach za 100szt. 37zł więc cena super. Z córką przerzucilam się teraz na pieluchomajtki duńskie, zamawiam z Internetu, są genialne a wychodzą coś ok. 40gr za sztukę.

Mały się rozkręcił. Uspokoiłam się

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka

A no to może te nowe są lepsze, rzeczywiście ja miałam kiedyś toujour. Aniu dasz link do pieluchomajtek?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 13:55   #437
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Najlepiej skompletować sobie 56-62 i w razie jakby była jakaś fajna przecena, okazja, to można sobie na luzie dokupywać wyższe rozmiary tak jak w Twoim przypadku spodziewasz się wielu prezentów więc też nie ma co szaleć z ilością. Mam trochę na te wyższe rozmiary ale wszystko z sh, jak było coś super i żal mi było nie brać .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale ja się nie spodziewam żadnych prezentów. Tamte ciuchy które podostawałam dla chłopaków były po kimś, stare, znoszone, dawno niemodne i dla mnie brzydkie. Ale nie miałam wtedy kasy na kupowanie nowych. Teraz tych ciuchów już dawno nie ma. Po kimś już nie dostanę, bo już nie mam po kim. Z małych dzieci z otoczenia jest tylko moja siostrzenica, która ma same różowe ciuszki A wśród mojej rodziny nie praktykuje się takich prezentów, więc nikt mi ciuchów nie da, wszystko muszę kupić sama. Dlatego boję się, że kupię za mało i mi braknie..



Cytat:
Napisane przez Chloestic Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,

bede musiala powtarzac glukoze z powodu bledu osob pobierajacych, po prostu nie oznaczyly probek, ktora byla pierwsza, ktora po godzinie i ktora po 2 godzinach

zanim zadzwonilam do laboratorium, to dzwonilam do tego pkt na milczanskiej gdzie robiono badanie, tam pani powiedziala, zebym do laboratorium dzwonila, ze moze jakis skrzep, ze ona nie wie o co chodzi......a pani w laboratorium mowi, ze nie nie, ze dzwonili do niej juz w poniedzialek,ze probki sa nieoznaczone i czy moze jakos dojsc do tego, ktora jest z ktorej godziny....

masakra, co za nieodpowiedzialni ludzie, pojde tam w poniedzialek, zeby mi pieniadze oddali
nieźle bym się wkurzyła.. Niech oddają kase
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 13:59   #438
kasia.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 505
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

ZUS chyba przelewa pieniądze w zależności od tego na ile jest zwolnienie i mają też swoje terminy wypłat, więc nigdy nie będziemy dostawać pensji za mc tak jak w pracy.

Bambi mi też większość ubranek używanych jakie dostałam się po prostu nie podoba. Mam wrażenie, że niektóre przeleżały u kogoś 10 lat i zmieniła się moda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

kasia. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 14:02   #439
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;83321771]ale ja się nie spodziewam żadnych prezentów. Tamte ciuchy które podostawałam dla chłopaków były po kimś, stare, znoszone, dawno niemodne i dla mnie brzydkie. Ale nie miałam wtedy kasy na kupowanie nowych. Teraz tych ciuchów już dawno nie ma. Po kimś już nie dostanę, bo już nie mam po kim. Z małych dzieci z otoczenia jest tylko moja siostrzenica, która ma same różowe ciuszki A wśród mojej rodziny nie praktykuje się takich prezentów, więc nikt mi ciuchów nie da, wszystko muszę kupić sama. Dlatego boję się, że kupię za mało i mi braknie..





nieźle bym się wkurzyła.. Niech oddają kase[/QUOTE]To źle zrozumiałam Twojego posta ;-) napisałaś, że dostałaś mnóstwo ciuszków na rozmiar do 74 i nie musiałaś się już martwić, przyjęłam, że dostałaś w prezencie a nie po kimś .
Jak teraz dysponujesz wolnymi środkami to czemu by nie kupować czegoś większego? Chociażby bodziaki, dresowe spodenki...coś co napewno się założy. Nie masz gdzieś w okolicy jakiegoś fajnego sh?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-02, 14:37   #440
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomości: 1 411
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez kasia. Pokaż wiadomość

Bambi mi też większość ubranek używanych jakie dostałam się po prostu nie podoba. Mam wrażenie, że niektóre przeleżały u kogoś 10 lat i zmieniła się moda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tak samo mysle! Mam niektore takie jakby z epoki kamienia lupanego!

Gosia , hehe, woze ta torbe z brzydkimi ciuszkami w aucie I szukam kontenera karitasu ale daleko od miejsca gdzie mieszka ta ciotka, ktora pracuje w jednym z ich osrodkow jako wolontariusz (bo stamtad je wziela)! Jeszcze jej trafia znowu w rece I bedzie dopiero wesolo!

A tak a'propos ruchow dziecka, to powiem wam, ze siedzaca praca ma to do siebie ze ruchy sie czuje I to jak!! Za to w nocy mam w miare spokoj.
Chyba mocne nogi ma po mamie (bedzie biegac dziewczyna!!) bo nabiera wigoru. Nawet bym nie pomyslala bo lozysko mam nisko i z przodu.
Czasem jak jestem przysunieta do biurka mam wrazenie, ze mi corcia w to biurko kopie!
Angelajna , to nie bedzie Lilli? :-( szkodaaa..

Edytowane przez bambi1980
Czas edycji: 2018-05-02 o 15:48
bambi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 15:53   #441
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Chlosteic no to bym się poważnie wkurzyła bo takie coś to małe piwo ale co gdyby wyniki były podmienione z innym pacjentem przez taką nieuwagę

My też dostaliśmy karton ciuszków ale niektóre w ogóle nie nadają się do chodzenia nawet po domu. Dlatego większość te co mamy młody będzie miał jako codzienne a ja dokupuję po kilka sztuk tak w razie wyjść z domu np. do lekarza.

Podobne komody co Panterka wstawiła weszły teraz do agata meble ale niestety są tam tylko dwie szuflady i to bardzo płytkie i nie pomieścilibyśmy tam rzeczy dla Antka dlatego kupiliśmy zwykłą komodę czteroszufladową.

Dziewczyny podpiąć wam wózki pod pierwszy post?
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 16:19   #442
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez fikumiku1 Pokaż wiadomość
Moge prosić o link do pieluchomajtek? Używamy pampers ale one wychodzą ponad 1 zł sztuka

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
A no to może te nowe są lepsze, rzeczywiście ja miałam kiedyś toujour. Aniu dasz link do pieluchomajtek?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zamawiam te nie wiem jak u Was z rozmiarem ale to powinnyscie znaleźć sobie bez problemu odpowiedni
https://pieluchy.net/product_info.php?products_id=288

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 16:35   #443
limonka84
limonka84
 
Avatar limonka84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Ufff, skończyłam prasowanie swoich bluzek i koszul tż, będzie spokój na jakiś czas zrobiłam też przegląd szafy, połowa bluzek poszła w odstawkę do odwołania...
Idziemy dziś na imprezę urodzinową do znajomej, a jutro rano wyjeżdżamy nad morze

Dzidziek zaczął się dziś bardzo mocno kręcić, aż się przestraszyłam, jakby tam w środku fikołki robił i czasem tak mocno mnie kopnie, że przestaje to być przyjemne...
Teoretycznie kończę dziś 6 m-c 26t6d
limonka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 16:37   #444
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Ja nie chcę zapeszać ale mój się powoli rozkręca
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 16:47   #445
fikumiku1
Raczkowanie
 
Avatar fikumiku1
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 299
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Zamawiam te nie wiem jak u Was z rozmiarem ale to powinnyscie znaleźć sobie bez problemu odpowiedni
https://pieluchy.net/product_info.php?products_id=288

Wysłane z mojego P8 lite przy użyciu Tapatalka
Hmmm ja kupuje pampersy 6 to tu chyba te xl? Mamy niecałe 15kg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
fikumiku1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 16:48   #446
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

STELLA na spokojnie weszła w szufladę pucha mleka na wysokość i jeszcze miejsce jest. Następnym razem może wsadze coś wyższego.

Hehe moja dziś nawet na kibelku dala znać o sobie przy numerze 2 hahaha

Wasza suma w aptece gemini tez była 3 cyfrowa?

Moich ubranek wydawało się dużo przez to że niektóre są bardzo grube i dużo jeansu się trafiło. Niedługo mama wróci z pracy to pogadam co mi trzeba z sh żeby pani odkładala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 18:58   #447
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Cytat:
Napisane przez limonka84 Pokaż wiadomość
Ufff, skończyłam prasowanie swoich bluzek i koszul tż, będzie spokój na jakiś czas zrobiłam też przegląd szafy, połowa bluzek poszła w odstawkę do odwołania...
Idziemy dziś na imprezę urodzinową do znajomej, a jutro rano wyjeżdżamy nad morze

Dzidziek zaczął się dziś bardzo mocno kręcić, aż się przestraszyłam, jakby tam w środku fikołki robił i czasem tak mocno mnie kopnie, że przestaje to być przyjemne...
Teoretycznie kończę dziś 6 m-c 26t6d
Czyli za parę godzin już 7 miesiąc, brawo miłego odpoczynku nad morzem!
Cytat:
Napisane przez Panterka1313 Pokaż wiadomość
STELLA na spokojnie weszła w szufladę pucha mleka na wysokość i jeszcze miejsce jest. Następnym razem może wsadze coś wyższego.

Hehe moja dziś nawet na kibelku dala znać o sobie przy numerze 2 hahaha

Wasza suma w aptece gemini tez była 3 cyfrowa?

Moich ubranek wydawało się dużo przez to że niektóre są bardzo grube i dużo jeansu się trafiło. Niedługo mama wróci z pracy to pogadam co mi trzeba z sh żeby pani odkładala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety, też sporo zostawiłam w gemini...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 19:03   #448
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Dopiero symulacje robiłam bo idę do endo prywatnie plus przed wizytą badania tez płatne, 10 zwykła wizyta wiec będzie recepta jakaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 19:10   #449
MalaGosia88
Zakorzenienie
 
Avatar MalaGosia88
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 006
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Panterka hehe, nastawiasz się psychicznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem mamą!
MalaGosia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-02, 19:29   #450
Panterka1313
Zadomowienie
 
Avatar Panterka1313
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 724
Dot.: Mamy sierpniowe 2018 cz.III

Bardziej Tż psychike tym bardziej że w ikea ładna sumę zostawił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.08/20.08
Panterka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-23 21:03:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.