PM 2018, cz. XII - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-02, 18:01   #91
Azumi_90
Raczkowanie
 
Avatar Azumi_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Z lasu
Wiadomości: 134
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez _Ariel_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a dajecie gościom gościnniki z ciastem?
Dajemy, u nas zresztą chyba wszyscy tak robią Mogłabym się zastanawiać nad jakimś innym podziękowaniem, ale ciasta dla gości zapewnia nam sala i nie musimy już nic dopłacać...a z pieniędzmi ciężko, więc nam takie rozwiązanie odpowiada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pomyślę o tym jutro.”
Instagram
LC
Azumi_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 18:24   #92
_Ariel_
Raczkowanie
 
Avatar _Ariel_
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 452
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez Azumi_90 Pokaż wiadomość
Dajemy, u nas zresztą chyba wszyscy tak robią Mogłabym się zastanawiać nad jakimś innym podziękowaniem, ale ciasta dla gości zapewnia nam sala i nie musimy już nic dopłacać...a z pieniędzmi ciężko, więc nam takie rozwiązanie odpowiada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak jak i nam Po za tym ja, jako gość chyba nic innego niż ciasto nie dostałam nigdy i nie widzę w tym nic złego. Nigdy nie jem słodkiego na weselach więc po bardzo się przydaje
Nie widzę też sensu kupowania "pierdółek" które każdy później i tak rzuci w kąt i o nich zapomni
__________________
31.12.2014
25.12.2017
11.08.2018
_Ariel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 18:30   #93
Azumi_90
Raczkowanie
 
Avatar Azumi_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Z lasu
Wiadomości: 134
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez _Ariel_ Pokaż wiadomość
To tak jak i nam Po za tym ja, jako gość chyba nic innego niż ciasto nie dostałam nigdy i nie widzę w tym nic złego. Nigdy nie jem słodkiego na weselach więc po bardzo się przydaje
Nie widzę też sensu kupowania "pierdółek" które każdy później i tak rzuci w kąt i o nich zapomni
U mojego kuzyna na weselu jako podziękowanie dla gości były słoiczki z miodem - i to też uważam za fajny pomysł (ale oni całą imprezę mieli w lokalu, w którego pobliżu była pasieka i oni zapewniali też miody). My mamy wesele gdzie indziej i nie będziemy kombinować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pomyślę o tym jutro.”
Instagram
LC
Azumi_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 18:39   #94
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez Azumi_90 Pokaż wiadomość
U mojego kuzyna na weselu jako podziękowanie dla gości były słoiczki z miodem - i to też uważam za fajny pomysł (ale oni całą imprezę mieli w lokalu, w którego pobliżu była pasieka i oni zapewniali też miody). My mamy wesele gdzie indziej i nie będziemy kombinować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My byliśmy na weselu, na którym podziękowania to były malutkie słoiczki dżemu, który Młodzi sami zrobili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 18:45   #95
_Ariel_
Raczkowanie
 
Avatar _Ariel_
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 452
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
My byliśmy na weselu, na którym podziękowania to były malutkie słoiczki dżemu, który Młodzi sami zrobili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak duże wesele to ile to roboty chyba by mi się nie chciało
__________________
31.12.2014
25.12.2017
11.08.2018
_Ariel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 19:04   #96
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
I tak ogólnie to już mamy wszystko, aczkolwiek coraz więcej rzeczy mi się ciągle przypomina, czego jeszcze nie uzgodniłam z usługodawcami, czego zapomniałam itp itp, przeraża mnie to i nie sądziłam że ślub to takie duże przedsięwzięcie ;p

Kupiłam już 2 sukienki na panieński i w żadnej z niej chyba nie pójdę bo jednak mi się aż tak nie podobają, szukam dalej. mam czas do 19 maja, a wy w czym idziecie?
Tak jak i my, ciągle coś mi się przypomina, czasu brakuje, bo tylko jeden dzień wolny, a tyle trzeba jeszcze przećwiczyć, zamówić, kupić, wypróbować fryzurę, makijaż, ma-sa-kra...

Ja mam 12 maja i będę ubrana w t-shirt od przyjaciółek, który dostałam na urodziny (wstawiałam na fb) i do tego koronkowa rozkloszowana pudrowa spódniczka i slip ony. Pozostałe dziewczyny też będą tak ubrane tylko napisy na koszulkach 'Drużyna Panny Młodej' Chłopaki podobne będą mieli koszulki. Podoba mi się ten pomysł

Wiecie, że dopiero się zorientowałam o nowym wątku i napisałam post w starym? I byłam zszokowana, że nikt nie odpisał, a napisałam:
Powiem Wam... że ślub to idealna okazja by poznać rodzinę. Właśnie się dowiedziałam, że pewniaki nie będą u nas na ślubie i to na dodatek przypadkiem od babci, bo jednemu kuzynowi się nie opłaca przyjechać (ostatnio mówił, że już wpisał sobie urlop na mój ślub), a drugi jego brat też jednak ma nie być, bo nie może patrzeć na swoją matkę. Porażka jakaś, a ja z nimi żyłam bardzo dobrze, już mi się nie chce, gdy ktoś szuka wymówki na siłę.

Pozytywna rzecz z dzisiaj to nasz wyjazd do Częstochowy, świetnie spędziliśmy czas.
el amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 19:28   #97
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Tak jak i my, ciągle coś mi się przypomina, czasu brakuje, bo tylko jeden dzień wolny, a tyle trzeba jeszcze przećwiczyć, zamówić, kupić, wypróbować fryzurę, makijaż, ma-sa-kra...

Ja mam 12 maja i będę ubrana w t-shirt od przyjaciółek, który dostałam na urodziny (wstawiałam na fb) i do tego koronkowa rozkloszowana pudrowa spódniczka i slip ony. Pozostałe dziewczyny też będą tak ubrane tylko napisy na koszulkach 'Drużyna Panny Młodej' Chłopaki podobne będą mieli koszulki. Podoba mi się ten pomysł

Wiecie, że dopiero się zorientowałam o nowym wątku i napisałam post w starym? I byłam zszokowana, że nikt nie odpisał, a napisałam:
Powiem Wam... że ślub to idealna okazja by poznać rodzinę. Właśnie się dowiedziałam, że pewniaki nie będą u nas na ślubie i to na dodatek przypadkiem od babci, bo jednemu kuzynowi się nie opłaca przyjechać (ostatnio mówił, że już wpisał sobie urlop na mój ślub), a drugi jego brat też jednak ma nie być, bo nie może patrzeć na swoją matkę. Porażka jakaś, a ja z nimi żyłam bardzo dobrze, już mi się nie chce, gdy ktoś szuka wymówki na siłę.

Pozytywna rzecz z dzisiaj to nasz wyjazd do Częstochowy, świetnie spędziliśmy czas.
Sytuacja taka jak u nas, ale staram się tym nie przejmować. Przypominam sobie o osobach, które bardzo ucieszyły się gdy otrzymały zaproszenie na nasz ślub.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-02, 20:17   #98
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Sytuacja taka jak u nas, ale staram się tym nie przejmować. Przypominam sobie o osobach, które bardzo ucieszyły się gdy otrzymały zaproszenie na nasz ślub.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Napisałam do kuzyna, odczytał i nie odpisał. Porażka, chyba się nie dowiem czy będzie czy nie będzie
el amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 20:21   #99
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Napisałam do kuzyna, odczytał i nie odpisał. Porażka, chyba się nie dowiem czy będzie czy nie będzie
Taki zabiegany pewnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 20:47   #100
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Taki zabiegany pewnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaaaasne, dzieciniada, żeby wstydzić się odpisać A u Was jak podobna sytuacja?
el amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 20:51   #101
Pola_1122
Raczkowanie
 
Avatar Pola_1122
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 113
Dot.: PM 2018, cz. XII

@damgala

zwykle w łazience zostawia się takie koszyczki, np. lakier do włosów, nitka, igła, nożyczki, tampony itp
Pola_1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-02, 20:52   #102
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Jaaaasne, dzieciniada, żeby wstydzić się odpisać A u Was jak podobna sytuacja?
Mój chrzestny nie wiedział czy znajdzie czas na nasze wesele i czekał z potwierdzeniem przybycia do ostatniej chwili. Ostatecznie potwierdził, choć sama nie wiem czy się cieszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 21:07   #103
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: PM 2018, cz. XII

My mamy potwierdzenia do 9 maja, a potwierdziło na razie 6 osób z 80.
el amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 22:05   #104
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: PM 2018, cz. XII

My w przyszłym tygodniu będziemy dzwonić. A na tydzień przed zostawię osoby takie co na prawdę niewiadomo co z nimi.

Jeju to tak ucieka A jeszcze tyle rzeczy do zrobienia aaaa.

Winietki
Menu weselne
Tablica z usadzeniem
Podziękowania dla rodziców
Podziękowania dla gości
Zabawy weselne wybrać
Usadzic gości.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 22:21   #105
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: PM 2018, cz. XII

Mnóstwo organizacji przy tym jednym dniu, który minie w mgnieniu oka
el amor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 07:33   #106
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez girlandzia Pokaż wiadomość
Ostatnio moja chrzestna pytała czy planujemy podziękowania dla nich, szczerze to mnie zatkało.... Nawet na to nie wpadłam




Tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------



Właśnie się zastanawiałam ostatnio jak ta sukienka co wrzucałas foto na FB. Ja znalazlam jedną która mi wpadła w oko i chyba ja zamówię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak nie kupie jeszcze innej to tez w niej pojde aczkolwiek czuje sie w niej jakbym szla do kosciola, no i nie mam do niej butow... pokaz prosze te ktora wpadla ci w oko, ja tez mam jeszcze inna na oku ale kosztuje 220 zl wiec serio juz odpuszczam bo do slubu liczymy juz kazda zlotowke...
Cytat:
Napisane przez el amor Pokaż wiadomość
Napisałam do kuzyna, odczytał i nie odpisał. Porażka, chyba się nie dowiem czy będzie czy nie będzie
Ja tez mialam taka akcje z kuzynem, 2 tyg po terminie potwierdzenia pisze do niego czy beda, odpisal mi tydzien pozniej ze calkiem zapomnieli o tym weselu ida znac wieczorem... znow 2 tyg milczal wiec pisze do niego znow, to odpisal mi od razu ze wiesz co, nie przyjedziemy. AHA. Zaznacze tylko ze ja na jego slub jechalam 300 km w sobote rano i wracalam od razu po bo szlan do pracy w niedziele na popoludnie.

Na poczatku strasznie sie dolowalam tymi odmowami ale powiem wam ze pozniej jak sobie to na spokojnie przemyslalam to wszystkie osoby na ktorych nam zalezy beda z nami tego dnia, wiec olac reszte, mniej wesel w przyszlosci do obskoczenia bo na nich tez przyjdzie kiedys kolej za to znajomi beda w 100% wszyscy a zaprosilismy prawie 40 osob i to sa tez ludzie ktorzy jada specjalnie dla nas na jeden weekend z drugiego konca europy, rodzina ma problem ze 100 km wiec...


My na podziekowania dajemy makaroniki w plastikowych przezroczystych pudeleczkach, jesli zdaza dojsc z alie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 07:37   #107
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: PM 2018, cz. XII

Dziewczyny, dzisiaj mamy sesje mam nadzieję, że pogoda się nie zepsuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 07:54   #108
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: PM 2018, cz. XII

bawcie się dobrze!
jestem pewna, że wyjdzie świetnie
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 08:08   #109
Azumi_90
Raczkowanie
 
Avatar Azumi_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Z lasu
Wiadomości: 134
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj mamy sesje mam nadzieję, że pogoda się nie zepsuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pogoda jest piękna i oby taka była do końca dnia Udanej sesji

Dzisiaj o 6 obudziła mnie muzyka... Mam za oknem festiwal rockowy, który rozpoczął się koncertem o poranku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pomyślę o tym jutro.”
Instagram
LC
Azumi_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-03, 08:09   #110
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj mamy sesje mam nadzieję, że pogoda się nie zepsuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super, masz okazje kolejny raz zalozyc swoja piekna suknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 08:57   #111
sunshine_25
Rozeznanie
 
Avatar sunshine_25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Kent, UK
Wiadomości: 679
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez goplankowa Pokaż wiadomość
My w przyszłym tygodniu będziemy dzwonić. A na tydzień przed zostawię osoby takie co na prawdę niewiadomo co z nimi.

Jeju to tak ucieka A jeszcze tyle rzeczy do zrobienia aaaa.

Winietki
Menu weselne
Tablica z usadzeniem
Podziękowania dla rodziców
Podziękowania dla gości
Zabawy weselne wybrać
Usadzic gości.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wlasnie sie zajmuje tym co wypisalas, masakra. Ulozylismy usiedzenie przy stolach, spedzilismy na tym pare godzin, bo wiadomo, ten nie bedzie siedzial z tym, tu nie pasuje wiek, tamci sie poklocili itd... Na prawde sie staralismy tak zeby wszystkim dogodzic, i co? tesciowa wczoraj wszystko pozmieniala...
Myslalam ze mnie cos trafi.

Cytat:
Napisane przez MissCath Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj mamy sesje mam nadzieję, że pogoda się nie zepsuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super, bawcie sie dobrze

Ja teraz szukam sukienki na przygotowania na rano. Zrezygnowalam z opcji szlafroka z napisem 'Bride'. Stwierdzilam ze ladniej bedzie wygladala sukienka .
Narazie zamowilam 4, dwie na pewno odsylam, jedna jest pod znakiem zapytania a na czwarta czekam

Coraz bardziej sie stresuje, slub za poltorej miesiaca. MASAKRA.
Najbardziej sie stresuje tym czy wszystko bedzie dopiete na ostatni guzik.
__________________
01.01.2009
22.12.2016
23.06.2018
sunshine_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 08:59   #112
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: PM 2018, cz. XII

głupie pytanie, ale w ogóle o tym nie myślałam i tak mnie teraz trafiło - czy w robicie profesjonalny mejkap/fryz na sesję poślubna?
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 09:12   #113
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez sunshine_25 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie sie zajmuje tym co wypisalas, masakra. Ulozylismy usiedzenie przy stolach, spedzilismy na tym pare godzin, bo wiadomo, ten nie bedzie siedzial z tym, tu nie pasuje wiek, tamci sie poklocili itd... Na prawde sie staralismy tak zeby wszystkim dogodzic, i co? tesciowa wczoraj wszystko pozmieniala...
Myslalam ze mnie cos trafi.




Super, bawcie sie dobrze

Ja teraz szukam sukienki na przygotowania na rano. Zrezygnowalam z opcji szlafroka z napisem 'Bride'. Stwierdzilam ze ladniej bedzie wygladala sukienka .
Narazie zamowilam 4, dwie na pewno odsylam, jedna jest pod znakiem zapytania a na czwarta czekam

Coraz bardziej sie stresuje, slub za poltorej miesiaca. MASAKRA.
Najbardziej sie stresuje tym czy wszystko bedzie dopiete na ostatni guzik.
Pokazesz te kiecki? Moze mnie zainspirujesz, ja do przygotowan zakladam kiecke biala z tenezito ale do kilku fotek szlafroczek
Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
głupie pytanie, ale w ogóle o tym nie myślałam i tak mnie teraz trafiło - czy w robicie profesjonalny mejkap/fryz na sesję poślubna?
Makijaz tak fryzura nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 10:01   #114
sunshine_25
Rozeznanie
 
Avatar sunshine_25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Kent, UK
Wiadomości: 679
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
głupie pytanie, ale w ogóle o tym nie myślałam i tak mnie teraz trafiło - czy w robicie profesjonalny mejkap/fryz na sesję poślubna?
Tak Makijaz jest tanszy niz pozniejszy ewentualny fotoszop kazdego zdjecia.

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
Pokazesz te kiecki? Moze mnie zainspirujesz, ja do przygotowan zakladam kiecke biala z tenezito ale do kilku fotek szlafroczek Makijaz tak fryzura nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://www.chichiclothing.com/produ...ily-Dress.html -ODSYLAM (na zdjeciu wyglada inaczej niz 'na zywo' , jest ze swiecacego materialu, i spodnica ma 4 warstwy)

https://www.chichiclothing.com/produ...lie-Dress.html ODSYLAM (to samo jak powyzej)

https://www.chichiclothing.com/produ...oJo-Dress.html - ZASTANAWIAM SIE (dekold mi cos nie pasuje)

https://www.chichiclothing.com/produ...ara-Dress.html - CZEKAM AZ PRZYJDZIE

https://www.chichiclothing.com/produ...Rhi-Dress.html Jak wszystkie powyzsze zawioda to zamowie ta na probe.

__________________
01.01.2009
22.12.2016
23.06.2018
sunshine_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 10:20   #115
Manami
Wtajemniczenie
 
Avatar Manami
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 471
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez sunshine_25 Pokaż wiadomość
Tak Makijaz jest tanszy niz pozniejszy ewentualny fotoszop kazdego zdjecia.



https://www.chichiclothing.com/produ...ily-Dress.html -ODSYLAM (na zdjeciu wyglada inaczej niz 'na zywo' , jest ze swiecacego materialu, i spodnica ma 4 warstwy)

https://www.chichiclothing.com/produ...lie-Dress.html ODSYLAM (to samo jak powyzej)

https://www.chichiclothing.com/produ...oJo-Dress.html - ZASTANAWIAM SIE (dekold mi cos nie pasuje)

https://www.chichiclothing.com/produ...ara-Dress.html - CZEKAM AZ PRZYJDZIE

https://www.chichiclothing.com/produ...Rhi-Dress.html Jak wszystkie powyzsze zawioda to zamowie ta na probe.

3 jest najbardziej w moim stylu aczkolwiek tyl za dlugi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Przepraszam dawną miłość, że nową uważam za pierwszą."
Wisława Szymborska
I ostatnią.


PM 2018


Manami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 10:48   #116
sunshine_25
Rozeznanie
 
Avatar sunshine_25
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Kent, UK
Wiadomości: 679
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez Manami Pokaż wiadomość
3 jest najbardziej w moim stylu aczkolwiek tyl za dlugi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wlasnie tez tak myslalam jak zamawialam ale jest prawie rowny z przodem jak zmierzylam
__________________
01.01.2009
22.12.2016
23.06.2018
sunshine_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 10:57   #117
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: PM 2018, cz. XII

ja na przygotowania chyba sobie po prostu biała męską koszulę założę...
szlafroczki mi się podobają, ale jakoś tak nie moje to takie.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 11:11   #118
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pola_1122 Pokaż wiadomość
@damgala

zwykle w łazience zostawia się takie koszyczki, np. lakier do włosów, nitka, igła, nożyczki, tampony itp
Tyle też wygooglowałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 11:13   #119
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
ja na przygotowania chyba sobie po prostu biała męską koszulę założę...
szlafroczki mi się podobają, ale jakoś tak nie moje to takie.
Ja też będę paradować w koszuli. Uwielbiam, to w 100% mój styl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 11:21   #120
broadwaydream
Wtajemniczenie
 
Avatar broadwaydream
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 2 469
Dot.: PM 2018, cz. XII

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
głupie pytanie, ale w ogóle o tym nie myślałam i tak mnie teraz trafiło - czy w robicie profesjonalny mejkap/fryz na sesję poślubna?
Ja nie, ale nie mam problemu z makijazem (myslalam, czy sie na slub samej nie malowac, ale w koncu lenistwo wygrało), a fryzurę chcę mieć zwykłą, proste włosy, więc ogarnę jakoś z przyjaciółką prostownicą
__________________
W skrócie Brołdi
broadwaydream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-23 23:11:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:52.