Mamy lipcowe 2018 cz. IV - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-06, 08:49   #2131
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Też na nie patrzyłam, ale na próbniku są jeszcze ciemniejsze od tego bajkowego różu więc odpadają muszę chyba jechać do budowlanego znów...
Edit: jednak ten czysty róż chyba pomyliłam z innym, wezmę próbnik w sklepie, dzięki
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Proszę

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 08:49   #2132
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Ja bym chciała taki pastelowy brzoskwiniowy do salonu. Ta jedna ściana od ulicy jest biała i tak chyba by została ale resztę to bym zrobiła takim bardzo bardzo delikatnym brzoskwiniowym wlasnie. Ale chce tez zeby zostawił taki pasek od krawędzi sufitu. Bo teraz to tutaj nic nie ma a dzieki temu bedzie sie wydawało bardziej przytulnie.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 08:52   #2133
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez xxxbursztynekxxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny którą z was boli krocze? Ja od kilku dni mam taki ból że szok. Któraś miała coś podobnego? Może to przez rozejście się spojenia łonowego. Planowo jeszcze zostały mi 2 miesiące jak tak dalej będzie to będę chodzić jak kaleka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mnie odpukać nic, ani zgagi nie męczą ani inne bóle czy twardnienia. Wygodnie mi leżeć na plecach, nogi już nie cierpną w porównianiu do lutego czy początku marca jest super i oby tak zostało

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Ja bym chciała taki pastelowy brzoskwiniowy do salonu. Ta jedna ściana od ulicy jest biała i tak chyba by została ale resztę to bym zrobiła takim bardzo bardzo delikatnym brzoskwiniowym wlasnie. Ale chce tez zeby zostawił taki pasek od krawędzi sufitu. Bo teraz to tutaj nic nie ma a dzieki temu bedzie sie wydawało bardziej przytulnie.
mam podobny teraz w salonie, jestem ciekawa jaki wyjdzie tym razem
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 09:35   #2134
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Mnie krocze czasami boli na spacerze musze zwolnić lub całkiem zrezygnować jak weźmie mnie na starcie.

Ja wczoraj miałam mnóstwo energii wysprzatalam łazienki, posegregowalam ciuszki, byliśmy tez na wsi u rodzicow i wieczorem mnie wziął ból z boku brzucha i mnie położyło do łóżka. Teraz tez jak tylko pochodzę to wraca, a tu zaraz mamy komunie wiec chyba nie posiedzimy długo.
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 10:20   #2135
pozytywnaj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 001
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez kropka_nad_i Pokaż wiadomość
Dzien dobry!
Pozytywna zdrowia dla całej rodziny!
Blanka jestes juz po obchodzie? Jak minela noc?
Anima plusem bezsennosci jest czytanie ksiazek! A drzemiesz sobie w ciagu dnia, zeby nadrobic sen?
My dzisiaj mamy z mezem rocznice i w planach jakis wyjazd/spacerek! Poki co ide na śniadanie!

Milego dnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkiego naj!
Cytat:
Napisane przez MalaGosia88 Pokaż wiadomość
Biedna Co je złapało? U mnie na szczęście już wczoraj dobrze a dziś dziewczyny zdrowe.

Czy któraś z Was może polecić gotową farbę w odcieniu bardzo bladego, może być pudrowego różu? Długo miałam wybrany bajkowy róż z dekoral, ale okazał się na ścianie za różowy . Na topie teraz remonty więc może ktoś coś...
Jakaś gorączka i brzydki kaszel

Jutro pewnie lekarz
Cytat:
Napisane przez xxxbursztynekxxx Pokaż wiadomość
Dziewczyny którą z was boli krocze? Ja od kilku dni mam taki ból że szok. Któraś miała coś podobnego? Może to przez rozejście się spojenia łonowego. Planowo jeszcze zostały mi 2 miesiące jak tak dalej będzie to będę chodzić jak kaleka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie czasem. Najgorzej się obrócić w nocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pozytywnaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 15:40   #2136
odowska
Zadomowienie
 
Avatar odowska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 615
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Dobry dobry!

Cytat:
Napisane przez pozytywnaj Pokaż wiadomość
Hej. u mnie domowy szpital. Dzieci chore. Chyba odwiedzę całodobowa. Teraz ubieram się i śmigam do kościoła, bo potem mąż pójdzie. Boję się, bo ostatnio mi słabo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przytulam mocno Mój też coś zaczął pociągać nosem, znowu. Już myślałam, że mamy za sobą choróbska. Ale u nas jest prosta zasada są słodycze jest i infekcja, a że była imprezka kilkudniowa u pradziadka, to efekty są

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Emma, a myslisz że mozemy teraz taka szynke parmeńska zjesc ? Chyba w piekarniku jak będzie poddana obróbce termicznej to będzie ok, jak myslisz ?
Co do szwagierki to tutaj jest akurat temat rzeka.... ona ciagle krzyczy, i przez to dzieci podlapuja ten krzyk. Ta mała to krzykiem reaguje na wszystko, więc szwagierka krzyczy, i mala sie uczy, bledne koło.... ogolnie to przyjezdzajac do teściów widzę co sie tam dzieje i czego noe chce miec w swoim domu.
Boze jaki dzisiaj mam dzień lenia. Nie mogę sie za nic zabrać ! Książki trochę poczytalam i rozwiazalam dwie krzyżówki - dzień zaliczony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przyszło mi do głowy, żebyś szwagierce podesłała mój ostatni artykuł na blogu o klapsach i krzykach, ale potem pomyślałam, że pewnie nie jest ona osóbką, która uważa, że ma jakiś problem z wychowaniem

Cytat:
Napisane przez pozytywnaj Pokaż wiadomość
Jeju wy już przy końcówce wyprawki a ja w d... teraz pewnie zacznę panikę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Luz luz! Ja się dopiero teraz zaczynam rozglądać, także nie panikuj, nie jesteś sama. To fakt, że większość rzeczy mam, ale posprawdzać stan i dokupić czego brakuje też będę musiała, a na razie jeszcze nie panikuję.

Właśnie, dziewczyny! Pytanie: czy powinnam dokupić osobne nożyczki do paznokci dla Juniora? Czy chłopaki mogą mieć wspólne tylko ew. na początku wyparzać je przed użyciem u młodszego? Czy może nie trzeba wyparzać nawet?

A i widziałam, że chwaliłyście się szczotkami do włosów dla niemowląt. Rzuciłaby któraś dobra dusza linkiem do takiej szczotki z twardym włosem. Bo dla Młodego miałam taką z miękkim i faktycznie była do niczego.

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Dziewczynki, tak mi się przypomniało o wielorazówkach. Na noce mam Tots Bots Stretchies bambuski, te nam pasowały bardzo. Schną skubańce strasznie długo, ale to właśnie stanowi o ich chłonności...
Do wielu moich powodów kupienia suszarki elektrycznej dochodzi właśnie ten, żeby te moje wszystkie bambusy lepiej suszyć i żeby były mięciutkie.
Folinko, bardzo mnie to zainteresowało. Zerknij proszę, czy to takiej pieluszce mówiłaś: https://ekozagajnik.pl/pl/p/TOTS-BOT...iABEgKA5fD_BwE


Moi panowie poszli na spacerek na rowerek. A ja sobie niby odpoczywam, ale coś mnie nosi, tylko sama nie wiem za co się zabrać...
odowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 16:00   #2137
cambria04
Rozeznanie
 
Avatar cambria04
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Dzień dobry u nas sypialnia pomalowana i z grubsza posprzątane, TŻ mówi, że wykończy go to moje wicie gniazda hahaha
Cytat:
Napisane przez kropka_nad_i Pokaż wiadomość
Uszak piekne są! Jednak ja szukam czegos dobrego do karmienia i uszak jest dla mnie za niski, niskie podlokietniki. I czemu te ceny są takie szalone??Hm... sama nie wiem... polozna mowila, ze jak dziecko nie jest brudne i sa upaly, to myc w samej wodzie. I zeby nie myć w oliwkach. Mam jakies próbki z nivei i johnson wiec będę próbować i ew. potem kupię dużą butle. Chetenie poslucham innych opinii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Strasznie drogi ten fotel to fakt, ale już tyle na niego patrzę... Jak mi nie będzie pasował to zwócę, będę go mieć dopiero dzisiaj , bo zabrakło....
Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja nie mam wcale tendencji do puchnięcie stop ani innych części ciała. To po raz pierwszy nie poznaje swoich stop. Wczoraj to juz były tak wielkie ze az dyskomfort czułam takie ciągniecie. Ale niestety cały dzien przy biurku wiec nie miałam Nawte momentu chwile sie polozyc... a zaczęło sie dopiero dwa dni temu. Wczesniej stopy były normalne. Musze zapytac poloznej w przyszłym tygodniu bo Tz tez nie mogł uwierzyć ze to moje stopy. Moja waga jest zawsze w normie nigdy nie gromadziła mi sie woda a teraz to juz nie wiem od czego to. Jesli mówicie ze Wam nie puchną to moze u mnie z innego powodu???

Folinka jelsi nowy wózek kupujesz to oni i tak Ci chyba tak szybko nie dadzą. Nie pamietam czy Ty juz zamawiałam??? Jak ja moj zamawiałam to mi powiedzieli ze nie dostanę go wczesniej niz 6 tygodni przed porodem... także musze i tak czekac.

O rany nareszcie długi weekend ️. I przepiękna pogoda od rana słoneczko nas przywitało.
Jak było tak ciepło u nas to też mi strasznie puchły kostki, jak nie moje, a nigdy nie miałam z tym problemu, pewnie takie uroki ciąży. Trzeba tylko sprawdzać czy nie towarzyszy temu białko w moczu i wysokie ciśnienie, bo wtedy już poważnie może być (gestoza).
Cytat:
Napisane przez xXBlankaXx Pokaż wiadomość
Witam się ze szpitala.
Zaczęły się u mnie skurcze + bardzo twardy brzuch , ani 3x nospa ani magnez nie pomogły, do tego ostry ból pod lewym zebrem promieniujacy w brzuch, możliwe że coś od nerek, ale czekam na wyniki badań.
Rozwarcia nie ma na szczęście.
Na ktg wyszły lekkie skurcze ale narazie nie decydują się na podanie sterydów.
Mała ma 1850gram.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki, żeby nie było to nic poważnego! Malutka ładnie waży faktycznie może warto poczekać na poniedziałek, bo przed weekend brak osób decyzyjnych w szpitalu...

POZYTYWNAJ mam nadzieję, że jednak choroba Was ominie. U nas też ciągle jakieś infekcje...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cambria04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-06, 16:55   #2138
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Blanka trzymaj się! Mam nadzieję, że to straszak i wszystko będzie ok!
Pozytywnaj zdrówka dla rodzinki!
Cambria u nas też wicie gniazda, ale TŻ się stara i nie marudzi Pięknie wymalował sypialnię, a jutro rodzice kładą tapetę. Nie mogę się doczekać efektu. Czekamy na biurko komputerowe i będziemy stawiać ściankę działową w dużym pokoju, by je ukryć. Myślałam nad tapetą w kamienie na tą ściankę, fajny efekt, pomyśli się.

Byliśmy nad jeziorkiem, usiedliśmy na brzegu i słuchaliśmy plusku, miodzio. Kupiliśmy pampersy w biedrze, dzięki za cynk, bo faktycznie tanio.
A! I witam się w 31 tygodniu
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 17:15   #2139
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Emma pokaz kolor! Ja we wtorek ch6ba zadzwonię poszukać kogoś kto mi te ściany zrobi.

Dziś już z nogami dużo lepiej. Nie są spuchnięte prawie wcale. Czyli nie wiem od czego,może za dużo siedzenia przy biurku.

Podwieczorek... Tez macie ochotę na banany? Mogłabym jeść non stop. I jabłka tez.

Bylamdzis przypadkowo w H&M kupiłam trzy bluzki, dwie pary super mięciutkich spodni po domu i pomarańczowe jeansy. Znalazłam tez majtki wreszcie w innym sklepie, które, mam nadzieje, nie będą się rolowały pod brzuchem i jedna sukienkę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 385F3187-7C26-4AF4-A69C-71DEE1003BD6.jpg (179,5 KB, 67 załadowań)

Edytowane przez KarolinaK
Czas edycji: 2018-05-06 o 17:16
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 17:40   #2140
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Wróciliśmy! Oczywiscie lewa stopa spuchnieta... nie rozumiem czemu tylko lewa... zaraz bedziemy rozpalac grilla
Cytat:
Napisane przez odowska Pokaż wiadomość
Dobry dobry!



Przytulam mocno Mój też coś zaczął pociągać nosem, znowu. Już myślałam, że mamy za sobą choróbska. Ale u nas jest prosta zasada są słodycze jest i infekcja, a że była imprezka kilkudniowa u pradziadka, to efekty są



Przyszło mi do głowy, żebyś szwagierce podesłała mój ostatni artykuł na blogu o klapsach i krzykach, ale potem pomyślałam, że pewnie nie jest ona osóbką, która uważa, że ma jakiś problem z wychowaniem



Luz luz! Ja się dopiero teraz zaczynam rozglądać, także nie panikuj, nie jesteś sama. To fakt, że większość rzeczy mam, ale posprawdzać stan i dokupić czego brakuje też będę musiała, a na razie jeszcze nie panikuję.

Właśnie, dziewczyny! Pytanie: czy powinnam dokupić osobne nożyczki do paznokci dla Juniora? Czy chłopaki mogą mieć wspólne tylko ew. na początku wyparzać je przed użyciem u młodszego? Czy może nie trzeba wyparzać nawet?

A i widziałam, że chwaliłyście się szczotkami do włosów dla niemowląt. Rzuciłaby któraś dobra dusza linkiem do takiej szczotki z twardym włosem. Bo dla Młodego miałam taką z miękkim i faktycznie była do niczego.



Folinko, bardzo mnie to zainteresowało. Zerknij proszę, czy to takiej pieluszce mówiłaś: https://ekozagajnik.pl/pl/p/TOTS-BOT...iABEgKA5fD_BwE


Moi panowie poszli na spacerek na rowerek. A ja sobie niby odpoczywam, ale coś mnie nosi, tylko sama nie wiem za co się zabrać...
Przylaczam sie do pytania o szczotke z twardym wlosiem! I podziekowal za linka do pieluch- jutro bede obczajac
Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Emma pokaz kolor! Ja we wtorek ch6ba zadzwonię poszukać kogoś kto mi te ściany zrobi.

Dziś już z nogami dużo lepiej. Nie są spuchnięte prawie wcale. Czyli nie wiem od czego,może za dużo siedzenia przy biurku.

Podwieczorek... Tez macie ochotę na banany? Mogłabym jeść non stop. I jabłka tez.

Bylamdzis przypadkowo w H&M kupiłam trzy bluzki, dwie pary super mięciutkich spodni po domu i pomarańczowe jeansy. Znalazłam tez majtki wreszcie w innym sklepie, które, mam nadzieje, nie będą się rolowały pod brzuchem i jedna sukienkę.
Ja moglabym jesc owoce wszyelkieh masci non stop! Dzisiaj mijalismy stragan z truskawkami ale nie zatrzymalismy sie... szkoda...
W temacie bielizny to polecam majtki H&M Mama- sa strasznie wygodne- takie wycięte na brzuchu! Swoich juz nie moge nosic, bo mnie obciskaja...

Blanka daj znac co u Ciebie! Jak sytuacja??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 17:52   #2141
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Emma pokaz kolor! Ja we wtorek ch6ba zadzwonię poszukać kogoś kto mi te ściany zrobi.

Dziś już z nogami dużo lepiej. Nie są spuchnięte prawie wcale. Czyli nie wiem od czego,może za dużo siedzenia przy biurku.

Podwieczorek... Tez macie ochotę na banany? Mogłabym jeść non stop. I jabłka tez.

Bylamdzis przypadkowo w H&M kupiłam trzy bluzki, dwie pary super mięciutkich spodni po domu i pomarańczowe jeansy. Znalazłam tez majtki wreszcie w innym sklepie, które, mam nadzieje, nie będą się rolowały pod brzuchem i jedna sukienkę.
pochwalę się efektem końcowym w sypialni wyszedł jasny kremowy/ beż. Dzisiaj niewiele udało nam się pociągnąć remont do przodu, bo z racji pogody dużo czasu spędziliśmy na dworze. U nas pogoda idealna, 21 w cieniu, a w słońcu super się opala
A banany jadłam na drugie śniadanie


Kupiłam taką szczotkę lullalove:
https://babyboutik.pl/pl/p/Szczotka-...UaAv4FEALw_wcB
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-06, 18:29   #2142
ovejita
Wtajemniczenie
 
Avatar ovejita
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 057
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Dziewczyny ale u Was remontowo chwalicie sie efektami
My jutro zamawiamy regał do salonu, bo chce wynieść planszowki tz z pokoju dziecięcego mam też na oku w Agata meble szafkę na buty, ale najpierw chcemy sprzedać komodę, która aktualnie stoi w przedpokoju

Ja banany uwielbiam do owsianki rano i do tego jeszcze kakao .
ovejita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 20:15   #2143
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Hej moje kochane !!!! Dzisiaj taki z d... dzien mialam, teraz chwila relaksu w wannie. Ide do wyrka czytac książkę i pewnie odpadne niedługo...
Bylismy dzisiaj na grillu u sąsiadów, potem troche sprzatalam w domu po powrocie od teściów.
Co do remontów to tez czekam na zdjecia efektów. U nas nie bedzie nic szczegolnego sie zmieniać, ale jak ustawimy łóżeczko i caly kącik bedzie gotowy to na pewno sie pochwalę
Ciekawe co u Blanki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 20:46   #2144
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez emma90 Pokaż wiadomość
pochwalę się efektem końcowym w sypialni wyszedł jasny kremowy/ beż. Dzisiaj niewiele udało nam się pociągnąć remont do przodu, bo z racji pogody dużo czasu spędziliśmy na dworze. U nas pogoda idealna, 21 w cieniu, a w słońcu super się opala
A banany jadłam na drugie śniadanie


Kupiłam taką szczotkę lullalove:
https://babyboutik.pl/pl/p/Szczotka-...UaAv4FEALw_wcB
Masz już tę szczoteczkę? Włosie jest twarde czy bardziej miękkie?
Położna mówiła, że te z miękkim włosiem są do bani, bo nie masują skóry i nie pomagają w zapobieganiu ciemieniuchy.
A i czy włos się trzyma czy jednak wypada? Bo to częste przy szczotkach z naturalnego włosia...

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Hej moje kochane !!!! Dzisiaj taki z d... dzien mialam, teraz chwila relaksu w wannie. Ide do wyrka czytac książkę i pewnie odpadne niedługo...
Bylismy dzisiaj na grillu u sąsiadów, potem troche sprzatalam w domu po powrocie od teściów.
Co do remontów to tez czekam na zdjecia efektów. U nas nie bedzie nic szczegolnego sie zmieniać, ale jak ustawimy łóżeczko i caly kącik bedzie gotowy to na pewno sie pochwalę
Ciekawe co u Blanki...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A cóż to spowodowało, że masz taki z d... dzień? Wanna a potem książka to zawsze dobry pomysł!
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 20:52   #2145
emma90
Wtajemniczenie
 
Avatar emma90
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez kropka_nad_i Pokaż wiadomość
Masz już tę szczoteczkę? Włosie jest twarde czy bardziej miękkie?
Położna mówiła, że te z miękkim włosiem są do bani, bo nie masują skóry i nie pomagają w zapobieganiu ciemieniuchy.
A i czy włos się trzyma czy jednak wypada? Bo to częste przy szczotkach z naturalnego włosia...



A cóż to spowodowało, że masz taki z d... dzień? Wanna a potem książka to zawsze dobry pomysł!
nie jest twarda, mam taką większą do ciała i ona jest jak ryżowa szczota ale dla takiego maluszka z bardzo delikatną skórą moim zdaniem ok
emma90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 20:55   #2146
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

U mnie jakiś taki rozjechany dzień. Tż w pracy wiec trochę nudnawy. Wybrałam się m.in. na spacer, ale samemu się nie chce wiec tylko 2 km. Chwalcie się efektami remontów. Nas tez czeka malowanie i troszkę nowych mebli itp, ale sama nie wiem kiedy bo ciagle coś pilniejszego, no ale zdążymy. Muszę w tym tygodniu trochę z zakupami ruszyć bo malutko mam. Dziewczyny które kąpletuja wyprawkę od zera ile kupujecie ubranek np body 56-62, pajace? Spodnie/śpiochy?bo Nie wiem czy robić jakieś zamówienia czy czekać na wyprzedaże? Bo stacjonarnie nic mi się nie podoba zreszta nie bardzo mi się chce chodzic po sklepach,jedynie pójdę do lidla we czwartek, może kupię rampersy i coś może jeszcze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 21:23   #2147
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez aniama6 Pokaż wiadomość
U mnie jakiś taki rozjechany dzień. Tż w pracy wiec trochę nudnawy. Wybrałam się m.in. na spacer, ale samemu się nie chce wiec tylko 2 km. Chwalcie się efektami remontów. Nas tez czeka malowanie i troszkę nowych mebli itp, ale sama nie wiem kiedy bo ciagle coś pilniejszego, no ale zdążymy. Muszę w tym tygodniu trochę z zakupami ruszyć bo malutko mam. Dziewczyny które kąpletuja wyprawkę od zera ile kupujecie ubranek np body 56-62, pajace? Spodnie/śpiochy?bo Nie wiem czy robić jakieś zamówienia czy czekać na wyprzedaże? Bo stacjonarnie nic mi się nie podoba zreszta nie bardzo mi się chce chodzic po sklepach,jedynie pójdę do lidla we czwartek, może kupię rampersy i coś może jeszcze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam tak po ok. 5 body i pajace na dany rozmiar. 3pary spodni i jeden-dwa kaftaniki/sweterki. Wiadomo, mam z roznych rozmiarow troche wiecej lub mniej albo mam takie ciuszki "nie na coszien" jak np. Pare jeansow czy jakieś koszule. Ale sa to rzeczy albo z lumpow albo takie, ktore dostalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 21:34   #2148
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez kropka_nad_i Pokaż wiadomość
Ja mam tak po ok. 5 body i pajace na dany rozmiar. 3pary spodni i jeden-dwa kaftaniki/sweterki. Wiadomo, mam z roznych rozmiarow troche wiecej lub mniej albo mam takie ciuszki "nie na coszien" jak np. Pare jeansow czy jakieś koszule. Ale sa to rzeczy albo z lumpow albo takie, ktore dostalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Czyli myśle ze mam na początek wystarczająco, może jeszcze ze 3-4 rzeczy dokupie a resztę będę czekać na wyprzedaże oczywiście internetowe i pokupie na większe rozmiary. Śledzę tez konta na instagramie i tam tez pare perełek upolowałam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 23:06   #2149
zUa_tysica
Wtajemniczenie
 
Avatar zUa_tysica
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 670
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Nie moge spać, zgaga.... tak mi podchodzi, ze mam wrazenie ze zaraz zwymiotuje. Ulozylam sobie kupe poduszek pod plecami i w zasadzie to siedzę a nie leżę.... masakra
O co chodzi ze sledzeniem kont na insta i wylapywaniem perełek ? Ja nie korzystam.z tego portalu w ogole i jestem zielona w temacie
Próbuje zamknąć oczy, może cos sie uda....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zUa_tysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-06, 23:22   #2150
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Nie moge spać, zgaga.... tak mi podchodzi, ze mam wrazenie ze zaraz zwymiotuje. Ulozylam sobie kupe poduszek pod plecami i w zasadzie to siedzę a nie leżę.... masakra
O co chodzi ze sledzeniem kont na insta i wylapywaniem perełek ? Ja nie korzystam.z tego portalu w ogole i jestem zielona w temacie
Próbuje zamknąć oczy, może cos sie uda....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


A ja tradycyjnie tez nie śpię- znów czytam. A konta - niektórzy maja konta specjalne sprzedażowe po swoich dzieciach i często coś fajnego można złapać- ja kilka rzeczy kupiłam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 02:18   #2151
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Widzę, że też nie śpicie
Ania ja mam tak po 5 nowych body, pajace i kaftaniki specjalnie do szpitala. Reszta używki. Ciekawy pomysł z tym insta, nie słyszałam, ja to poluję na allegro, ale już dosyć.
Zua znam ten ból, mnie pomaga spanie na lewym boku i przegotowane mleko.
Wkurzona jestem, że tego biurka jeszcze nie ma, ma być do 30 dni roboczych Zwariuję do tego czasu w tym zagraconym pokoju.
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 06:42   #2152
summer_overture
Zadomowienie
 
Avatar summer_overture
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 391
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Witam

Wczoraj tak się spaliłam nad jeziorem, że w nocy myślałam, że umrę. Nie dość, że wszystko piekło, to jeszcze bolał mnie brzuch i kręgosłup, sama nie wiedziałam, czy to skurcze, czy co... Nawet mi się w międzyczasie śniło, że urodziłam berbecia o wadze 3,75 i pochwaliłam się na forum, że jestem już rozpakowana Brrr, ale to jeszcze za wcześnie...

Dzisiaj kolejny słoneczny dzień, ale na jutro zapowiadają u nas deszcze i bardzo mnie to cieszy

Miłego dnia i odpoczywania/remontowania
__________________
Kocham czytać

Zapraszam na czytelniczą rozmowę

Wymiana KSIĄŻEK
summer_overture jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 07:00   #2153
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Witajcie!
U mnie weekend zapełniony po brzegi, więc tylko podczytywałam. Nastrój jakiś marny, dopadła mnie jakaś melancholia i jakoś mi wiernie towarzyszy, mimo natłoku zajęć mam czas się dręczyć.. ech..

Dziś odwiedziny u babci, wizyta u endo i naprawa mojego nieszczęsnego zęba. Tak więc znowu aktywny dzień, a w nocy dziś spałam tylko do 1

Blanka co tam u Ciebie, wychodzisz dziś?

Miłego dnia dziewczyny! tych odpoczywających i remontujących!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 07:01   #2154
aaska92
Zadomowienie
 
Avatar aaska92
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 342
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cześć
Ja już po badaniach do jutra mam dostać wyniki. Teraz czas na śniadanie.

Co do ubranek ja póki co mam tylko parę szt. nowych z lidla, resztę dostaliśmy używane. Teraz jak już posegregowałam to mniej więcej wiem czego nam brakuje , głównie najzwyklejszych pajacyków . Jedynie te rozmiary są przedziwne mam z różnych firm 5-10-15, F&F, GAP carter's, lidl i niby są np. na 56, a między niektórymi są kolosalne różnice.
aaska92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 07:06   #2155
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez zUa_tysica Pokaż wiadomość
Nie moge spać, zgaga.... tak mi podchodzi, ze mam wrazenie ze zaraz zwymiotuje. Ulozylam sobie kupe poduszek pod plecami i w zasadzie to siedzę a nie leżę.... masakra
O co chodzi ze sledzeniem kont na insta i wylapywaniem perełek ? Ja nie korzystam.z tego portalu w ogole i jestem zielona w temacie
Próbuje zamknąć oczy, może cos sie uda....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A migdaly pomagają? Ja mam takie poczatki zgagi- od czasu do czasu zapiecze ale nie jest to strasznie uciazliwe.
Co do insta to ja mam ale nie korzystam z niego do takich celów ja juz nakupowalam albo dostalam duzo, teraz ew. tylko lump. Zwlaszcza ze po moim pierwszym pobycie w lumpie wszystkie sklepy wydają mi sie strasznie drogie
Cytat:
Napisane przez kitosa Pokaż wiadomość
Widzę, że też nie śpicie
Ania ja mam tak po 5 nowych body, pajace i kaftaniki specjalnie do szpitala. Reszta używki. Ciekawy pomysł z tym insta, nie słyszałam, ja to poluję na allegro, ale już dosyć.
Zua znam ten ból, mnie pomaga spanie na lewym boku i przegotowane mleko.
Wkurzona jestem, że tego biurka jeszcze nie ma, ma być do 30 dni roboczych Zwariuję do tego czasu w tym zagraconym pokoju.
A przypomnisz skąd ma przyjsc biurko? Jakiś stolarz to robi?
U mnie mąż wykancza górę żeby miec miejsce na biuro i jak skonczy podlogi to będzie robić listwy przypodlogowe m.in. w pokoiku Malego. Więc tez sie denerwuje, bo ciagnie to sie jak flaki w oleju.. a chcialabym żeby też taras skończył...
Cytat:
Napisane przez summer_overture Pokaż wiadomość
Witam

Wczoraj tak się spaliłam nad jeziorem, że w nocy myślałam, że umrę. Nie dość, że wszystko piekło, to jeszcze bolał mnie brzuch i kręgosłup, sama nie wiedziałam, czy to skurcze, czy co... Nawet mi się w międzyczasie śniło, że urodziłam berbecia o wadze 3,75 i pochwaliłam się na forum, że jestem już rozpakowana Brrr, ale to jeszcze za wcześnie...

Dzisiaj kolejny słoneczny dzień, ale na jutro zapowiadają u nas deszcze i bardzo mnie to cieszy

Miłego dnia i odpoczywania/remontowania
Ojej! Brzuch mógł Cie tez bolec od ogolnego przegrzania organizmu! Mam nadzieje ze teraz jest lepiej? U nas upalow juz nie ma, ale jest tak ok. 22stC
A ja od zawsze przerazliwiona na slonce smaruje sie jak wariatka filtrami

Dzien dobry w ogóle! Jeju poki co jeszcze nie mam problemow ze spaniem. Tzn. Budze sie w nocy kilka razy ale dosc szybko zasypiam. Zazwyczaj budze sis jak chce sie obrucic na drugi bok albo siku. Od zawsze mam tak, ze mój pęcherz budzi mnie ok 6 rano. I ostatnio udaje mi sie potem zasnac i pospac do 8

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 07:07   #2156
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Hej.
Ja dziś mam wizytę, rano wstałam, prądu nie ma, a muszę włosy umyć...

Blanka co u Ciebie?

Z ubranek to nowych mam 3 pary spodni, dwa rampersy i chyba tyle, reszta używane i z lumpka. Szkoda mi kasy na te pierwsze ciuszki, bo bardzo szybko stają się za małe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 07:15   #2157
aniama6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Witam. Długo nie pospalam, ale dziś akurat jadę do pracy na 3 godziny wiec musiałam wstać, potem drobne zakupy i znów na wieś. Z ubrankami to właśnie chodzi mi już z używkami bo ja po dzieciach nie dostanę, nie mam od kogo wiec kompletuje od zera. Jak najbardziej w lumpexach tez, chyba stamtąd mam najfajniejsze. Tak się wkręciłam w pieluchy wielorazowe ze cała noc mi się śniło ze je składam itp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aniama6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 07:22   #2158
ovejita
Wtajemniczenie
 
Avatar ovejita
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 057
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Dzień dobry!
Cytat:
Napisane przez summer_overture Pokaż wiadomość
Witam

Wczoraj tak się spaliłam nad jeziorem, że w nocy myślałam, że umrę. Nie dość, że wszystko piekło, to jeszcze bolał mnie brzuch i kręgosłup, sama nie wiedziałam, czy to skurcze, czy co... Nawet mi się w międzyczasie śniło, że urodziłam berbecia o wadze 3,75 i pochwaliłam się na forum, że jestem już rozpakowana Brrr, ale to jeszcze za wcześnie...

Dzisiaj kolejny słoneczny dzień, ale na jutro zapowiadają u nas deszcze i bardzo mnie to cieszy

Miłego dnia i odpoczywania/remontowania
Oj uważaj z tym słońcem, bo w ciazy to raczej powinnyśmy unikać opalania. Coś czytałam ze mogą się pojawiać jakieś plamy/przebarwienia na skórze od słońca.

Ja tam się wcale z deszczu nie ciesze

Cytat:
Napisane przez Elaaaa Pokaż wiadomość
Witajcie!
U mnie weekend zapełniony po brzegi, więc tylko podczytywałam. Nastrój jakiś marny, dopadła mnie jakaś melancholia i jakoś mi wiernie towarzyszy, mimo natłoku zajęć mam czas się dręczyć.. ech..

Dziś odwiedziny u babci, wizyta u endo i naprawa mojego nieszczęsnego zęba. Tak więc znowu aktywny dzień, a w nocy dziś spałam tylko do 1

Blanka co tam u Ciebie, wychodzisz dziś?

Miłego dnia dziewczyny! tych odpoczywających i remontujących!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co się dzieje Kochana?
Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Hej.
Ja dziś mam wizytę, rano wstałam, prądu nie ma, a muszę włosy umyć...

Blanka co u Ciebie?

Z ubranek to nowych mam 3 pary spodni, dwa rampersy i chyba tyle, reszta używane i z lumpka. Szkoda mi kasy na te pierwsze ciuszki, bo bardzo szybko stają się za małe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
za wizytę czekamy na relacje po o której wchodzisz?


Ja już po śniadaniu. Aż wstyd się przyznać - zjadłam dwie duże bulki gdzie standardowo jem jedna ale były takie dobre, że nie mogłam się oprzeć
Jak się zmobilizuje to pójdę dziś do SR zapisać nas na dodatkowe zajęcia do innych grup by przyspieszyć nieco kurs
ovejita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 07:42   #2159
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez ovejita Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Oj uważaj z tym słońcem, bo w ciazy to raczej powinnyśmy unikać opalania. Coś czytałam ze mogą się pojawiać jakieś plamy/przebarwienia na skórze od słońca.

Ja tam się wcale z deszczu nie ciesze



Co się dzieje Kochana?

za wizytę czekamy na relacje po o której wchodzisz?


Ja już po śniadaniu. Aż wstyd się przyznać - zjadłam dwie duże bulki gdzie standardowo jem jedna ale były takie dobre, że nie mogłam się oprzeć
Jak się zmobilizuje to pójdę dziś do SR zapisać nas na dodatkowe zajęcia do innych grup by przyspieszyć nieco kurs
Lekarz przyjmuje od 12, wchodzi się wg kolejności przyjścia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 08:13   #2160
Elaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Elaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 024
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. IV

Cytat:
Napisane przez ovejita Pokaż wiadomość

Co się dzieje Kochana?


Ja już po śniadaniu. Aż wstyd się przyznać - zjadłam dwie duże bulki gdzie standardowo jem jedna ale były takie dobre, że nie mogłam się oprzeć
Jak się zmobilizuje to pójdę dziś do SR zapisać nas na dodatkowe zajęcia do innych grup by przyspieszyć nieco kurs
w sumie ciężko mi powiedzieć co, dużo się ostatnio u nas działo, plus moje notoryczne niewyspanie, czuję też już lipiec za rogiem, a jakoś mam czas z wyprawką więc jak już się wzięłam w sobotę za zamawianie, to skończyły mi się pieniądze na koncie a jeszcze apteka została i dla mnie jakieś koszule, klapki itd ech ponarzekałam sobie, wybaczcie!
hormonki górą, wszystko widzę w czarnych barwach

też tak czasem mam jak uda mi się zrobić pyszna kanapeczkę, to mężowi niewiele zostaje zmiatam wszystko, a potem 30min dochodzę do siebie, bo nie mogę się ruszyć dziś u mnie śniadanie marne, ale właśnie piję kawę i zjadłam loda
__________________
"Nie ma drogi do szczęścia. Szczęście jest drogą"
Elaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-02 19:59:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.