Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53. - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-19, 12:07   #1021
Albirea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 51
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Ja spałam w papilotach. Włosy miałam tylko lekko upięte przez mamę i wianek.
Trochę dziwi mnie zapisywanie 9-latek na fryzury u fryzjera, ale... W sumie byłam w tym roku na dwóch komuniach i (zwłaszcza jedna z nich) wyglądała jak małe wesele. Elegancka restauracja, pyszne jedzenie, poza obiadem inne dania na ciepło, wszystko bardzo dopracowane, więc i czesanie dziecka przestaje dziwić. To tylko włosy, dopóki nie wyczeszą im wielkiego tapirowanego koka - spoko.
Mnie w dalszym ciągu zastanawia kwestia "hajsu z komunii". Ostatnio rozmawiałam o tym z koleżankami. Ja swoje pieniądze dostałam w całości do ręki, potem kupiłam rower, a resztę trzymałam i sobie zbierałam potem wydawałam na jakieś małe rzeczy, ale bardzo długo miałam te pieniądze. Podobnie mój brat, tylko jemu wydawanie szło znacznie szybciej
Po rozmowie okazało się, że jesteśmy w mniejszości. Większość kasę zabrali rodzice, albo np. Zapłacono nimi za kolonię dla dziecka i jego rodzeństwa.
I tak się zastanawiam, kto właściwie powinien zgarnąć koperty?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uważam, że pieniądze powinny być dla dziecka. Ja za swoje kupilam na pewno zegarek. A reszta się rozplynela, ale nie pamiętam już czy za moją sprawą, czy moich rodziców

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albirea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-19, 12:53   #1022
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez Albirea Pokaż wiadomość
Nawet gdyby musialaby to być 5 rano?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale boli Cię godzina czy co? wstaję całe życie ok 5 rano i nie jest to nic nadzwyczajnego. poza tym gdyby mi zależało to umówiłabym się pół roku wcześniej tak aby fryzjer przyjechał do mnie o pasującej mi godzinie. godzina mnie jakoś nie szokuje.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-19, 13:01   #1023
Albirea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 51
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ale boli Cię godzina czy co? wstaję całe życie ok 5 rano i nie jest to nic nadzwyczajnego. poza tym gdyby mi zależało to umówiłabym się pół roku wcześniej tak aby fryzjer przyjechał do mnie o pasującej mi godzinie. godzina mnie jakoś nie szokuje.
Po co ta agresja?
Okej, rozumiem. Dla mnie osobiście akurat godzina jest ważna, nie chciałabym zwlekać dziecka na 5 w dniu komunii. Ale jeśli komuś to nie przeszkadza to spoko Co do wczesnych zapisów i przyjazdu do domu - to ma sens

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albirea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-19, 15:08   #1024
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8349563 1]o matko. to chyba prawoslawny chrzest? czy ktos ma doswiadczenie i moglby powiedziec, czy zawsze tak jest?[/QUOTE]Tak, prawosławny. I ja nigdy nie widziałam takiego rzucania dzieckiem. Czasami zanurza się dziecko w wodzie, ale delikatnie. Najczęściej się po prostu polewa główkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-19, 15:10   #1025
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
nie zaznaczyłaś że mówisz tylko o swoich odczuciach niemniej jednak skoro jakaś rodzina podchodzi do tego tak bardzo na luzie i w całkowitym oderwaniu od aspektów religijnych to po co w ogóle brać w tym udział to ja nie wiem. nie lepiej zrobić np wypasione urodziny lub imprezę bez powodu zamiast przebierać dziecko w śmieszne sukienki, płacić księdzu, ubierać kościół i chodzić przez pół roku na przygotowania?... po co w takim wypadku ta cała szopka?
Ale gdzie ja napisałam, że kompletnie w oderwaniu od religijnych aspektów? Nigdzie, same wyciągacie wnioski.
Tak, komunia nie jest dla nas aż tak formalnym wydarzeniem. To nie znaczy, że w ogóle nas nie obchodzi i w sumie to taka impreza jak urodziny. Cały czas piszemy o STROJU tylko i wyłącznie, zapędzacie się. Komunia nie jest dla mnie tak formalnym i ważnym wydarzeniem żeby cokolwiek poza garniakiem było nieeleganckie.

Naprawdę bawi mnie wybiórcze ocenianie cudzej wiary na wizażu
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-19, 15:31   #1026
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

mnie nie dziwi zapisywanie dzieci do fryzjera - no oczywiście, najfajniej jakby mama włosy upięła, ale nie każda mama potrafi coś zrobić z włosami - ja nawet warkocza porządnego nie umiem zrobić.
Nie chciałabym, żeby moje dziecko miało rozpuszczone włosy na komunii, jeszcze się świeczką podpali, a potem będą wpadały te włosy do rosołu albo przeszkadzały w zabawie...
tzn. mogą spływać po plecach, ale przy twarzy muszą być podpięte.
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-19, 15:35   #1027
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez cavvythecat Pokaż wiadomość
Ale gdzie ja napisałam, że kompletnie w oderwaniu od religijnych aspektów? Nigdzie, same wyciągacie wnioski.
Tak, komunia nie jest dla nas aż tak formalnym wydarzeniem. To nie znaczy, że w ogóle nas nie obchodzi i w sumie to taka impreza jak urodziny. Cały czas piszemy o STROJU tylko i wyłącznie, zapędzacie się. Komunia nie jest dla mnie tak formalnym i ważnym wydarzeniem żeby cokolwiek poza garniakiem było nieeleganckie.

Naprawdę bawi mnie wybiórcze ocenianie cudzej wiary na wizażu
To nie tylko na wizażu, typowy człowiek jak lubi oceniać innych
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-19, 20:16   #1028
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Dziwi mnie jak ktoś może nie umieć posługiwać się mopem
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-20, 07:23   #1029
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-20, 12:24   #1030
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Ja nawet nie pamiętam ile pieniędzy dostałam. Rodzice na pewno wszystkie zostawili dla mnie - ale jako dziecko zawsze wolałam prawdziwe, materialne prezenty. Mniejsze wrażenie robiło na mnie na przykład dostanie 100 złotych od dostania zabawnego długopisu albo ładnego notesu do pisania.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 07:47   #1031
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Ktoś pisał wyżej o eleganckich jeansach chyba? Przepraszam, ale to się całkowicie wyklucza.
Zgadzam się. Rozśmieszyły mnie te eleganckie dżinsy.
To tak jakby ktoś miał elegancki dres.
Dżinsy to dżinsy, eleganckie nigdy nie będą.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-21, 08:07   #1032
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Mnie w dalszym ciągu zastanawia kwestia "hajsu z komunii". Ostatnio rozmawiałam o tym z koleżankami. Ja swoje pieniądze dostałam w całości do ręki, potem kupiłam rower, a resztę trzymałam i sobie zbierałam potem wydawałam na jakieś małe rzeczy, ale bardzo długo miałam te pieniądze. Podobnie mój brat, tylko jemu wydawanie szło znacznie szybciej
Po rozmowie okazało się, że jesteśmy w mniejszości. Większość kasę zabrali rodzice, albo np. Zapłacono nimi za kolonię dla dziecka i jego rodzeństwa.
I tak się zastanawiam, kto właściwie powinien zgarnąć koperty?

[/URL]
Dalabys swojemu 9-10 letniemu dziecku kilkanaście tysięcy złotych?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 08:28   #1033
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

https://www.facebook.com/fantubepl/v...00000637434607

jestem w takim szoku po tym filmie, ze nie moge sie nadziwić ludzkiej głupocie, bo braku serca to juz swoja drogą

dopiero jak glos właczylam wiem o co chodzi, bo tak to nie kapowalam, ludu, psa sobie na spacerze wyprowadza przy drodze jadąc, a ten na łańcuchu

az nie moge w to uwierzyc, zastanawialam sie czy to nie podpucha, nawet jak tak, to kosztem tego psa

Szok i jeszcze raz szok i smutek straszny
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 08:31   #1034
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Dalabys swojemu 9-10 letniemu dziecku kilkanaście tysięcy złotych?
to teraz się zgarnia z komunii kilkanaście tysięcy?
no takiej kwoty to nie dałabym. zostawiłabym z tysiąc na "pierdółki" a resztę włożyła na jakąś lokatę czy coś, żeby procentowało zanim dziecko osiągnie pełnoletniość (bądź względnie tyle rozumu, aby nie przepuściło na totalne głupoty).
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 08:33   #1035
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
to teraz się zgarnia z komunii kilkanaście tysięcy?
no takiej kwoty to nie dałabym. zostawiłabym z tysiąc na "pierdółki" a resztę włożyła na jakąś lokatę czy coś, żeby procentowało zanim dziecko osiągnie pełnoletniość (bądź względnie tyle rozumu, aby nie przepuściło na totalne głupoty).
Też byłam w szoku,ale tak bywa. Jak "zwykli" goście daja od 300 do 500 zł, komunia jest na kilkadziesiąt osób to są takie sumy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 08:35   #1036
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
to teraz się zgarnia z komunii kilkanaście tysięcy?
no takiej kwoty to nie dałabym. zostawiłabym z tysiąc na "pierdółki" a resztę włożyła na jakąś lokatę czy coś, żeby procentowało zanim dziecko osiągnie pełnoletniość (bądź względnie tyle rozumu, aby nie przepuściło na totalne głupoty).
Zgarnia, moja szwagierka ma dziecko z Wietnamczykiem, to tamci dawali wlasnie po 500-1000 zl chyba nawet, uzbierali ładna sumke, az bylam w szoku , ale dziewczyna, juz ma 15 lat w tym roku jest jednak skromna i bardzo fajna, nie kasa sie liczyla, czy teraz nawet, ale jednak goscie byli hojni
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 09:05   #1037
matcha
Zadomowienie
 
Avatar matcha
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 042
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez pandemonium4 Pokaż wiadomość
Ja już daaawno nie byłam na komunii i nie pamiętam - ci wszyscy goście idą do kościoła z dzieckiem komunijnym? Cała rodzina? Jeśli nie, to chyba nie jest tak ważne ubranie na obiad z rodziną. A myślę, że dziecko to już najmniej obchodzi jak się ubrała rodzina. TShirt nie, ale garniak to też dla mnie przesada na obiad.
Tak, goście są zaproszeni do kościoła. Ostatnio byłam na komunii. Ksiądz wyprawił trzy o godzinach: 11:00, 13:00, 15:00 w ten sam dzień. Miejsca nie było na kilkanaście metrów przed kościołem, a co dopiero w kościele Goście się mieszali między sobą, stawali na ulicy, bo na chodniku miejsca brakowało, po 12 już przychodziły kolejne dzieci. Jeszcze dobrze komunia się nie skończyła, a tu kolejne dzieci trzeba było szykować. Patrząc na to z boku istny armageddon, a nie uroczystość.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nic tak nie rozpala człowieka, jak gorąca herbata.

Edytowane przez matcha
Czas edycji: 2018-05-21 o 09:11
matcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 09:21   #1038
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Zgarnia, moja szwagierka ma dziecko z Wietnamczykiem, to tamci dawali wlasnie po 500-1000 zl chyba nawet, uzbierali ładna sumke, az bylam w szoku , ale dziewczyna, juz ma 15 lat w tym roku jest jednak skromna i bardzo fajna, nie kasa sie liczyla, czy teraz nawet, ale jednak goscie byli hojni
Łoo kurde, to ja na ślubie tyle nie dostawałam

Pamiętam, że za moje komunijne rodzice kupili mi rower
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 10:19   #1039
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Zdziwiło mnie i zniesmaczyło, ze ktoś mi na wizażu wysyła priva o treści „hej, szukamy dziewczyny do trojkata, jak jesteś zainteresowana, to daj znać”...

Wolałabym, żeby takie wiadomości były wysyłane na odpowiednich do tego portalach. Według mnie to taki sam poziom, jak napisanie „hej mała, chcesz się ruchać?”

Zniesmaczają mnie takie propozycje zupełnie z tylka na forum plotkowym, jak by nie było. Ani nie pisałam nigdzie, ze fantazjuje o trojkącie, ani nic podobnego. Serio, jakby nie było portali do tego...
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-21, 10:21   #1040
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez matcha Pokaż wiadomość
Tak, goście są zaproszeni do kościoła. Ostatnio byłam na komunii. Ksiądz wyprawił trzy o godzinach: 11:00, 13:00, 15:00 w ten sam dzień. Miejsca nie było na kilkanaście metrów przed kościołem, a co dopiero w kościele Goście się mieszali między sobą, stawali na ulicy, bo na chodniku miejsca brakowało, po 12 już przychodziły kolejne dzieci. Jeszcze dobrze komunia się nie skończyła, a tu kolejne dzieci trzeba było szykować. Patrząc na to z boku istny armageddon, a nie uroczystość.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



W poprzednia sobotę był taki armggedon w gdyni.
Nie moglam wyjechać z własnego osiedla, bo korek niebywały. Nigdy nie widziałam nawet w 1/3 takiego wielkiego w dni pracowe w godzinach szczytu.
Nastałam się samochodem jak głupia.
Ale... nagle sobie pomyślałam, ze ci wszyscy ludzie co popakowali się w samochody zeby dojechać do kosciółka oddalonego od miejsca zamieszkania 1-1,5 km, będą musieli pod tym kościółkiem znaleźc miejsce parkingowe i od razu mi się humor poprawił i poczułam się pomszczona.




Moze i jestem złym człowiekiem, ale dziwi mnie pchanie się samochodem te 1-1,5 km, w mega piękną pogodę, jak z pod furtki domu widać giga korek.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Zdziwiło mnie i zniesmaczyło, ze ktoś mi na wizażu wysyła priva o treści „hej, szukamy dziewczyny do trojkata, jak jesteś zainteresowana, to daj znać”...

Wolałabym, żeby takie wiadomości były wysyłane na odpowiednich do tego portalach. Według mnie to taki sam poziom, jak napisanie „hej mała, chcesz się ruchać?”

Zniesmaczają mnie takie propozycje zupełnie z tylka na forum plotkowym, jak by nie było. Ani nie pisałam nigdzie, ze fantazjuje o trojkącie, ani nic podobnego. Serio, jakby nie było portali do tego...



Może zerknął orzeł na awatar i "się spodobałaś" Brałby.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 10:23   #1041
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Kurde, kłamczucha ze mnie, nie moje zdjęcie w awatarze biedny facet
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 10:24   #1042
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Kurde, kłamczucha ze mnie, nie moje zdjęcie w awatarze biedny facet
Ty niedobra
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 10:29   #1043
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Zdziwiło mnie i zniesmaczyło, ze ktoś mi na wizażu wysyła priva o treści „hej, szukamy dziewczyny do trojkata, jak jesteś zainteresowana, to daj znać”...

Wolałabym, żeby takie wiadomości były wysyłane na odpowiednich do tego portalach. Według mnie to taki sam poziom, jak napisanie „hej mała, chcesz się ruchać?”

Zniesmaczają mnie takie propozycje zupełnie z tylka na forum plotkowym, jak by nie było. Ani nie pisałam nigdzie, ze fantazjuje o trojkącie, ani nic podobnego. Serio, jakby nie było portali do tego...
ja nie moge

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ale... nagle sobie pomyślałam, ze ci wszyscy ludzie co popakowali się w samochody zeby dojechać do kosciółka oddalonego od miejsca zamieszkania 1-1,5 km, będą musieli pod tym kościółkiem znaleźc miejsce parkingowe i od razu mi się humor poprawił i poczułam się pomszczona.




Moze i jestem złym człowiekiem, ale dziwi mnie pchanie się samochodem te 1-1,5 km, w mega piękną pogodę, jak z pod furtki domu widać giga korek.


Serio to swiadczy, ze jestesmy źli

tez czesto mysle, kurde piekna pogoda, jakby osiedle przejsc i maja kosciol czy kawiarnie, a Ty pod sam nos, na chodniku, na ulicy, na zakazie, po co i na co

oj lenistwo i łamanie zakazów jest chyba bardziej złe, niz , że nas to dziwi
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 10:35   #1044
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Dalabys swojemu 9-10 letniemu dziecku kilkanaście tysięcy złotych?
Kilkanaście tysięcy? grubo.
Do ręki nie ale nie wydała bym tego na organizację imprezy. Sama pamiętam ze za kasę z komunii mogłam sobie coś kupić. Nie wiem czy rodzice dali mi wszystko ale pamiętam ze wiedziałam o jakiejś kwocie i uczestniczylam w jej wydawaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 10:39   #1045
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Kilkanaście tysięcy? grubo.
Do ręki nie ale nie wydała bym tego na organizację imprezy. Sama pamiętam ze za kasę z komunii mogłam sobie coś kupić. Nie wiem czy rodzice dali mi wszystko ale pamiętam ze wiedziałam o jakiejś kwocie i uczestniczylam w jej wydawaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no, to wiadomo, mi chodziło tylko i wyłącznie o dawanie całej kasy dziecku do rozporządzenia. Najrozsądniejsze wydaje mi się wspólne zaplanowanie wydatków, jakieś wakacje, kursy, częśc na zabawki, czy odłożenie części pieniędzy.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 14:05   #1046
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Zdziwiło mnie i zniesmaczyło, ze ktoś mi na wizażu wysyła priva o treści „hej, szukamy dziewczyny do trojkata, jak jesteś zainteresowana, to daj znać”...

Wolałabym, żeby takie wiadomości były wysyłane na odpowiednich do tego portalach. Według mnie to taki sam poziom, jak napisanie „hej mała, chcesz się ruchać?”

Zniesmaczają mnie takie propozycje zupełnie z tylka na forum plotkowym, jak by nie było. Ani nie pisałam nigdzie, ze fantazjuje o trojkącie, ani nic podobnego. Serio, jakby nie było portali do tego...
Weź, to mnie na Tinderze tak irytowało. Najgorzej jak tylko jedna z osób (najczęściej dziewczyna) miała profil, a dopiero przy wysyłaniu wiadomości pisała, że trójkąt o maaatkoooo
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 15:11   #1047
matcha
Zadomowienie
 
Avatar matcha
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 042
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
W poprzednia sobotę był taki armggedon w gdyni.
Nie moglam wyjechać z własnego osiedla, bo korek niebywały. Nigdy nie widziałam nawet w 1/3 takiego wielkiego w dni pracowe w godzinach szczytu.
Nastałam się samochodem jak głupia.
Ale... nagle sobie pomyślałam, ze ci wszyscy ludzie co popakowali się w samochody zeby dojechać do kosciółka oddalonego od miejsca zamieszkania 1-1,5 km, będą musieli pod tym kościółkiem znaleźc miejsce parkingowe i od razu mi się humor poprawił i poczułam się pomszczona.


Moze i jestem złym człowiekiem, ale dziwi mnie pchanie się samochodem te 1-1,5 km, w mega piękną pogodę, jak z pod furtki domu widać giga korek.[COLOR="Silver"]
Najlepsze jest to, że na tym chodniku przy kościele, gdzie nie można było stanąć spokojnie, tylko wyjść na ulicę... stały samochody gości


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nic tak nie rozpala człowieka, jak gorąca herbata.
matcha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 15:22   #1048
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Dalabys swojemu 9-10 letniemu dziecku kilkanaście tysięcy złotych?
Kilkanaście tysięcy? No nie wiem, wydaje mi się że to strasznie dużo. Na pewno za te pieniądze kupiłabym coś co dziecko chce np. komputer, rower, jakieś gadżety. Na pewno nie zabrałabym tego do swojego portfela. Pewnie też zależy jakie to dziecko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 16:18   #1049
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez matcha Pokaż wiadomość
Tak, goście są zaproszeni do kościoła. Ostatnio byłam na komunii. Ksiądz wyprawił trzy o godzinach: 11:00, 13:00, 15:00 w ten sam dzień. Miejsca nie było na kilkanaście metrów przed kościołem, a co dopiero w kościele Goście się mieszali między sobą, stawali na ulicy, bo na chodniku miejsca brakowało, po 12 już przychodziły kolejne dzieci. Jeszcze dobrze komunia się nie skończyła, a tu kolejne dzieci trzeba było szykować. Patrząc na to z boku istny armageddon, a nie uroczystość.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przeciez to zalezy od kosciola. W niektorych kosciolach jest tyle dzieci, ze tylko po 5-6 gosci na dziecko moze wejsc do kosciola, a reszta stoi przed kosciolem.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 16:50   #1050
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią, część 53

Cytat:
Napisane przez cavvythecat Pokaż wiadomość
Weź, to mnie na Tinderze tak irytowało. Najgorzej jak tylko jedna z osób (najczęściej dziewczyna) miała profil, a dopiero przy wysyłaniu wiadomości pisała, że trójkąt o maaatkoooo
Nooo, podejrzewam, ze to musi być okropne, szukasz dziewczyny, a tu ci wyskakuje pełno takich, które widza w tobie tylko obiekt do zabawy dla niej i dla jej misiaczka.

Już wolę, jak panna ma profil razem z misiaczkiem i do tego ma odpowiedni opis. Możesz od razu odrzucić i nie czytać tych propozycji.

Nie wiem czemu, ale przy propozycji, żebym była trzecia osoba do trojkata czuję się o wiele bardziej przedmiotowo potraktowana niż przy propozycji niezobowiązującego seksu od jednej osoby. Jakoś tak czuję się jako zabawka dla pary, której się zachciało poeksperymentowac. Gdyby to był trojkat z obcymi sobie osobami, to miałabym trochę inne podejście ale i tak nie planuję, gdybym planowała, to bym sobie weszła na jakiś portal do szukania ludzi na seks...
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-23 10:18:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.