O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-16, 21:11   #4771
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Werkus cudowny!!
Wygląda jakby tańczył Moj Marcel na pierwszym USG wyglądał jak but

Jacw kime już idę. Pierdziele nic juz nie robię. Dobranoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-16, 21:28   #4772
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Werkus duże gratulacje kochana cieszę się i jaki człowiek piękny cudowny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 07:35   #4773
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!
Werkus gratulacje! Jaki to piekny widok!

Myska tesciowa dala popis nie ma co!

My wczoraj dopiero zaszczepilismy Hanie w 20 miesiacu zycia acszczepienie mialo byc w 13 miesiacu zycia. Troche nam sie zeszlo przez te katary.
Hania znowu kiepsko spi. Budzi sie czesto. Zasnac nie chce. Ja rano dobudzic sie nie moge.

Jutro przyjezdza kuzyna zona,bedzie mi pazurki robila bo w niedziele mamy komunie.
W pkolu przygotowania na dzien mamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 08:02   #4774
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!

Ale pogoda paskudna! Leje i zimno! Brr

Arletko my dalej mamy zaległe.. odra/świną/różyczka i powtórka 5w1 już powinna być jako 16-18chyba msc życia . Tyle że ja nie mam pojęcia kiedy. U Nas od wczoraj katar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 09:54   #4775
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dziękuję dziewczyny teraz tylko zapisać się na prenatalne i odliczać dni do klejnej wizyty
U as pogoda do kitu dzisiaj...akumulatory mam na wyczerpaniu....od dzisiaj jestem na l4 także zaraz wracam do domu i ide spać
Siedze właśnie u rodzinki i kocur wskoczył mi na uda/podbrzusze i ciągle leży i śpi i ani myśli wstać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 12:23   #4776
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Myska u nas wlasnie to 16-18 mamy za 6 tyg. Po lekach na alergie jest duzo lepiej. Przedluzyla nam dr leki ma nastepne 3 tyg.
I u nas okropnie wieje i pada. W pracy glosno. Tez mam ochote posiedziec w cieplym domku w ciszy z hervatka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-17, 22:45   #4777
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dobry wieczór ☺zaglądam przed snem żeby się przywitać

Werkus ale cudaczek to teraz oficjalnie gratuluję

Madzia nie ma związków idealnych, fajnie się czasem pokłocic żeby się pogodzić

Mysia no teściowa dała popis , co za baba Jezu ale bym się wkurzyła

Gianka a tak ogólnie jak się czujesz? Doskwiera Ci coś czy raczej bezproblemowo przechodzisz ciążę ?

No i Hela się obudziła dobranoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-18, 19:32   #4778
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!

Marcel śpi, ja planuję wypić jakieś piwko byłam na szybkich zakupach i kupiłam buty na komunie. Tamte co wam pisalam że zamówiłam okazały się za małe a rozmiar większy za duże i lipa. Na komunie wzięłam płaskie, jak nie znajdę innych to na wesele też pójdę w nich i koniec. Obcasów nie lubię , trudno
Wczoraj jak wiecie byliśmy u laryngologa. Mamy rozpisana ta szczepionkę doustna od czerwca. Generalnie młody jakoś dobrze się trzyma, katar się nie rozkręca także jest git.
Jutro rano mam fryzjera, potem tz barbera a po południu obiad imieninowy u mojej siorka. A w niedzielę jedziemy do tężni w Konstancinie sie poinhalowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-20, 22:46   #4779
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej
Kiedy ja tu byłam aż mi głupio bo tak obiecywalam sobie, że będę do końca istnienia naszego wątku, a tu brak czasu

Werkus GRATULACJE!!! Przepiękny widok małego człowieczka

Mysia no to ładnie szanowna Pani Was załatwiła :/ Ale nie ma co sobie nerwów psuć.
No i już zaraz będziecie u siebie

Arletka u nas też szczepienia do tyłu. Na 22-go maja mamy umówione szczepienie, które powinno być w 5-6 miesiącu, ale znowu przełożymy bo kolejne zęby nam idą. Później będzie odra, świnka, różyczka, a z tym też trochę poczekamy.

Ruda widzę, że budowa tuż tuż

Gianka, a Ty jak się czujesz z myślą, że już niedługo Amelka będzie na świecie? Ahh jeszcze trochę i będziecie się tulić

Weekendy zdecydowanie za szybko nam mijają Lenka na krok mnie nie opuszcza. Na początku czerwca chcemy gdzieś pojechać na weekend, ale nie mogę się zdecydować gdzie No i trochę się boję nocy poza domem bo nie wiem jaka będzie reakcja Lenki na nowe miejsce.
Wasze dzieci też miały etap gryzienia? Już nie wiem jak tłumaczyć temu mojemu Dziabakowi, tak mocno gryzie i jeszcze się szyderczo śmieje z tego.
Dobranoc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 21:14   #4780
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!

Migotka fajnie że jesteś
Migotka śmiało kochana jedzcie, powiem Ci że ten mój szogun na wyjazdach tak się męczy lataniem wszędzie że śpi nawet nieźle. Teraz na koniec czerwca znowu jedziemy na 3dni na weekend. W okolicy mamy termy, pełno lasu, super hotel. Będziemy wypoczywać

Pomogłam podłogi, kibel wuszorowalam. Tz ugotował obiad i przygotował śniadanie do pracy. Oglądamy teraz serial i odpoczywamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

O tu jedziemy
http://www.folwarkbb.com

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 22:15   #4781
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Matko 3 dni mnie nie było wybaczcie zapomniałam Wam powiedzieć ze byłam z Kostusiem na szczepieniu. Płakał biedny jak nie wiem na pocieszenie kupiłam mu kinder Joy i lody czekoladowe, za to usłyszałam ze jestem najlepszą mamą na świecie Helusia znowu giluje, trójki w natarciu, dziąsła tak opuchnięte ze jak patrze to aż mnie wszystko boli jutro nie mam nikogo na paznokcie wiec będziemy mieć luz.

Mysia super ze szykuje się Wam wyjazd. My też planujemy we wakacje chociaż na dwa dni się wyrwać.

Migotka ja też nie zawsze mam czas, nie wyrzucaj sobie nic. Pracujesz , dzieckiem się zajmujesz, domem, czasy kiedy po kilku godzinach nieobecności miałaś 10stron do czytania minęły w sumie to szkoda ... lubię wracać do starych wątków

Spadam, dobranoc kochane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-22, 09:49   #4782
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Jakos ostatni czas nie jest dla mnie łaskawy. Hormony buzują nie mam mocy i weny na cokolwiek. Proste czynności stają się uporczywe. Mam takie dni że wstaje jem i się klade i patrzę w sufit Z Nasia nie mialam takiej huśtawki nastrojów byłam cały czas happy a teraz ciężko mi coś być zadowolona uśmiechać się etc. Nie wiem co mi jest

Pomarudzilam sobie

Migotko u nas był etap gryzienia na zasadzie że gryzła albo próbowała i patrzyła na reakcję nasza od razu Samo jakoś to minęło i nie trwało zbyt długo. Zazdroszczę wyjazdu. My mieliście jechać do tej Ustki nawet zaliczka wysłana ale ztezygnowalismy. Tz zmiana pracy więc Lipnie tak brać urlop jak jeszcze nie zaczął a ja chyba też nie najlepiej się już czuję żeby jechać

Ewa dzielny Kosta ale nagrodę żeś kupiła u nas takie nie przechodzą Biedne te maluszki z tymi ząbkami matko nie dość że teraz to dziecko się nacierpi to później też nie wiadomo co będzie w tymi mleczkami :/ eh

Werkus jak się czujesz?

Mysia super ze i wy jedziecie sobie odpocząć Dla Marcela idealnie widzę że agro wam się spodobała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 13:04   #4783
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Hej

Jakos ostatni czas nie jest dla mnie łaskawy. Hormony buzują nie mam mocy i weny na cokolwiek. Proste czynności stają się uporczywe. Mam takie dni że wstaje jem i się klade i patrzę w sufit Z Nasia nie mialam takiej huśtawki nastrojów byłam cały czas happy a teraz ciężko mi coś być zadowolona uśmiechać się etc. Nie wiem co mi jest

Pomarudzilam sobie

Migotko u nas był etap gryzienia na zasadzie że gryzła albo próbowała i patrzyła na reakcję nasza od razu Samo jakoś to minęło i nie trwało zbyt długo. Zazdroszczę wyjazdu. My mieliście jechać do tej Ustki nawet zaliczka wysłana ale ztezygnowalismy. Tz zmiana pracy więc Lipnie tak brać urlop jak jeszcze nie zaczął a ja chyba też nie najlepiej się już czuję żeby jechać

Ewa dzielny Kosta ale nagrodę żeś kupiła u nas takie nie przechodzą Biedne te maluszki z tymi ząbkami matko nie dość że teraz to dziecko się nacierpi to później też nie wiadomo co będzie w tymi mleczkami :/ eh

Werkus jak się czujesz?

Mysia super ze i wy jedziecie sobie odpocząć Dla Marcela idealnie widzę że agro wam się spodobała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czuję się że się nie czuję...jeśli wiesz o co mi chodzi Właśnie się obudziłam. Caaaaaałe dnie bym spała. Pobudka tylko na wode i coś do przekąszenia i dalej w sen. Moje akumulatory są na totalnym wyczerpaniu. A tak to ogólnie dobrze się czuję ale ciągle leżę tyle u mnie w skrócie.
Odliczam dni do badania prenatalnego (11.06) ten czas tak wolno leci jak się czeka na wizyty że szok. Najchętniej to bym przespała cały ten czas i obudziła się 11.06. choć patrząc na mój dotychczasowy grafik dnia...nie byłoby to takie trudne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 21:04   #4784
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!

Werkus korzystaj i śpij na zapas

Gianka Ty wiesz że tulam mocno! Już niewiele zostało
Co do agro to ja wolę jednak wypasione hotel, wino i relaks no ale teraz to wiesz Mamy zalecenia zmieniać klimat to będziemy to robić. A tam blisko na termy takze pojedziemy się poluskac trochę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Dzisiaj mieliśmy z tz nasz pierwszy dzień mamy i taty w żłobku. Był występ i wspólne zdjęcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-22, 21:46   #4785
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej!

Werkus korzystaj i śpij na zapas

Gianka Ty wiesz że tulam mocno! Już niewiele zostało
Co do agro to ja wolę jednak wypasione hotel, wino i relaks no ale teraz to wiesz Mamy zalecenia zmieniać klimat to będziemy to robić. A tam blisko na termy takze pojedziemy się poluskac trochę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Dzisiaj mieliśmy z tz nasz pierwszy dzień mamy i taty w żłobku. Był występ i wspólne zdjęcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śpię śpię ale momentami już mnie to dobija bo nic innego nie robię tylko śpię
Ale to musiało być przecudowne, widzieć swoje maleństwo podczas występu dla rodziców i to w żłobku więc już w ogóle kruszynki same

Słodkich snów dziewczyny!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-23, 12:26   #4786
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej.
Gianka najgoretsze miesiace przed toba. I oczekiwanie

Werkus tylko sie cieszyc z takich dolegliwosci ciazowych spij ile mozesz bo potem juz bedzie ciezko pospac.

Myska czadowo. Koniecznie pokaz foty na fb.

U nas dzien mamy i taty i piatek. Tz niestety w pracy. Lenka ma wiersz.
Poza tym od poniedzialku jezdzimy na rehabilitacje oka z Lenka. Za tydzien jedziemy w gory choc sie martwie jak to Hania zniesie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-23, 19:30   #4787
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Marcel padł dzisiaj wcześnie, bo pół dnia w żłobku biegał po dworzu, odebraliśmy Go i znowu park i plac zabaw. Dzieciak ledwo jadł kolację jak te dzieci z filmików co zasypiają w trakcie jedzenia albo Kostek w skoczku

Tz dłubie w kompie, bo kupiliśmy Szymkowi na komunie. Coś tam trzeba poustawiać itp.

Arletko jak cudnie! Góry! Dawno nie było. Kilka lat temu w Szczyrku. A Wy gdzie się wybieracie? Ja dzisiaj w pracy zaklepalam nam też wyjazd na 3dni w sierpniu zamiast raz na dłużej pojedziemy kilka razy najkrócej
Idę ogarniać moje syfiaste podłogi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-23, 19:46   #4788
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Ja dziś cały dzień zmienialam blog pod RODO a następnie się okazało że home pl za przedłużenie umowy ceni się na 800zl! Chyba ich pogrzało że im tyle zapłacę !!! To jest blog dla moich własnych przyjemności i prędzej zrezygnuje w ogóle niż tyle im kasy zaplace! Więc pół dnia miała WKU.a później zaczęłam szukać rozwiązań może uda się przenieś wszystko na inny hosting do innego operatora bo tutaj widzę pojechali po bandzie

Mysia fajne nawet takie krótkie wypady a zmiana klimatu bardzo ważna na pewno. Ja żałuję że nad to morze nie pojedziemy ale nie dam rady niestety :/ moja mama jedzie ale ona Nasi nie weźmie nie ma szans bo jednak Nasia nie jest przyzwyczajona i boje się w nocy by im płakała do nas

Arletko i wy już macie urlop cudownie Hania da radę na pewno nie martw się

Werkus pamiętam to z pierwszej ciąży jak ten czas się dłużył a teraz hmm dopiero robiłam test a już 33 tygodnie za nami

Tz w pracy Nasia jeszcze ubłagała i siedzi. Ma jakąś fazę kurcze i płacze rano w pkolu że nie chce zostać nie wiem co jest ale jak się ją odbiera to humor super i zadowolona jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-23, 20:39   #4789
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Mysia jedziemy do Zakopca,dokladnie Poronin. Ponoc ma byc brzydka pogoda i zimno. No trudno.
Marcel padl a moja to nie wiem jak i skad sily bierze. Zasypia ponad godzine i to zabawa i wyglupy a potem darcie papy...

Gianka no to pojechali,tyle kasy daj spokoj.

Padam. Po pracy szybko do domu karkowke wstawilam i pojechalam z Lenka. Wrocilam po 18. Szybko zjadlam i 2 prania,sprzatanie,kwiaty podlac,troche trawe wykosilam. Kolacja,kapiel i usypianie. Jestem zmarnowana.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-23, 21:01   #4790
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Arletko super miejsce e. Bardzo mi się podobało. Pogoda to wiesz, zawsze się może jeszcze zmienić. I tego wam życzę. Ja też właśnie kończę piec karkówkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3


Edytowane przez mysia1986
Czas edycji: 2018-05-24 o 13:54
mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-25, 19:52   #4791
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Bry!

Młody śpi ja właśnie umyłam podłogi. Usiadłam. Dostałam dzisiaj kwiaty i czekoladki na dzień mamy od Marcela
Jutro mamy komunie. Rano jeszcze tz musi podjechać po podłogę na górę do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-25, 22:36   #4792
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Dobry wieczór, ja się wykończe. Apka dwa dni mnie nie mogła zalogować, dziadostwo i tyle

Gianka biedna moja, pamiętam siebie na tym etapie, jeszcze darlam się o byle co. Szczególnie na Kostka a później płakałam

Werkus ja w pierwszej ciąży jak leniwiec. Serio. Gdzie nie poszłam tam mogłam spać, nawet jak w gości pojechałam

Mysiaku te przedstawienia w zlobkach czy przedszkolach są super, no i i juz się nie powtórza a te krótkie wyjazdy super pomysł więcej zobaczcie

Arletko zazdroszczę gór, byłam dwa razy w Zakopanem, zakochałam się w tym miejscu. P mi się tam oświadczył

P jest na kawalerskim swojego brata. Pojechali na paintball a później mieli mieć grill. Boje się ze zwłoki mi przywioza Kostek dzisiaj pięknie wierszyk powiedział, tańczył, śpiewał, Boże kiedy to moje maleństwo zasypiajace w skoczku tak uroslo no nic , idę spać. Dobranoc dziewczyny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-26, 08:10   #4793
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej. My. Lublinie z Lenkana rehabilitacji. Z rana dostalam taki prezent: Hania wstala na fochu. Darla sie w lozeczku a nie dala sie wziac na rece. Lenka wstala z usmiechem aleja sie spieszylam i popedzalam. Tez focha strzelila i zebow nie umyla. Nakrzyczalam bo juz mi cierpliwosci zabraklo ech...matczyny los- ciezki.

Dzis mam tyle roboty ze nie wyrobie. Jutro do chrzesniaka na rocznice komunie jedziemy. Choc powiem szczerze ze wolalabym byczyc sie w domu.
Wczoraj za to Dzien Mamy w pkolu przepiekny! Lenka pieknie wystapila. Mega dumna jestem!
Milego dnia i wszystkiego naj mamusie!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-26, 19:37   #4794
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Powiem wam że padam na ryj nie miałam dziś zajęcia to sobie pierdyknelam 60 pierogów rano wstałam mięsko kapustka raz dwa a potem razem z Nasia żeśmy lepiły gotowaly a teraz nogi mi w dupę wchodzą ! Tz na szczęście dziś ma wolne więc będzie masował niech się na coś przyda

Dostałam dziś storczyka od Nasi i dwie laurki wzruszyłam się bo mi sto lat śpiewała i powiedziała że kocha mnie tak mocno że to na księżyc aż oczywiście nie omieszkała dodać że Amelke też tak kocha i się poryczalam

Ewcia i jak tz? Wrócił cały

Mysia jak komunia się udała Szymka ? A ty jesteś chrzesna?

Arletko współczuję fochow no niestety nie raz tak bywa ale widzę że z Hania to niezłe jaja z tymi fochami takie małe a już umie focha strzelić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-26, 21:45   #4795
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Jakie u Was prezenty od dzieci mój tż nie domyślił się i nawet życzeń nie złożył w imieniu Lenki, a co mówić o prezencie

Mysia jak komunia? Udała się?

Ruda i ja miałam wczoraj jakiś problem z apką bo się zawieszała :/ Zwłoki z tż?

Gianka u nas 60 pierogów to byłoby na dwa razy dla tż a jeszcze z mięsem to już całkiem szybko by zniknęły z talerza Tż wymasował żonkę?

My jutro wybieramy się do Lublina, muszę Lence kupić jakieś sandały bo u nas oczywiście nie ma w czym wybierać :/ No i Lenka ma takie papusie, że ciężko włożyć stopkę
Dobranoc



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-27, 13:03   #4796
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej!

Dzięki dziewczyny komunia była super. Dobre jedzenie , pycha tort, prezenty się podobały tylko ciągle za tym moim dzieckiem musieliśmy biegać.

Młody kima, potem jedziemy do dr bo jakieś ma dziwne krostki na stopach i w pachwinach. Już się naczytałam jakiś różyczek i bostonek i mam schiza
A potem do moich rodziców na obiad i spacer na plac zabaw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Ja dostałam od Marcela białe tulipany i czekoladę w kształcie serca. No i moi rodzice zrobili fajna akcje bo na imprezie komunijnej dostałam ją a się o Nyśka kwiaty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Aaa i Gianka ja nie jestem chrzestną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-27, 22:23   #4797
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

My dziś spacerki ale gorąco było tak że ledwo zyje. Powiem wam że mi pierwszy raz kostki spuchły , nigdy w życiu mi nogi nie puchly. Powiem wam że już coraz częściej myślę jak będzie wyglądać niunia już wyjmuje ciuszki oglądam wkładam do półki i taki jakiś mi się anielski spokój załączył i cierpliwość a to u mnie dziwne

Mysia cieszę się że komunia udana

Migotko jak tam udało się kupić odpowiednie butki?

Powiem wam że dziś przeczytałam na wp że jakaś matka idiotka podcięła gardło 4letniej córce i nie wiem co trzeba mieć w głowie ku.r.w.a!!! Cały dzień na Nasie patrzę i nie wierzę że ludzie są tak po.j.e.b.a.n.i! Serce mi pęka normalnie ! Unikam takich rzeczy ale oczywiście nie chcacy przeczytalam i cały dzień siedzi mi w głowie i wyć się chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 21:12   #4798
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Jak wiecie siedzę w domu z Młodym. Walczy dzielnie ale widać że te paskudy w buzi mu dokuczają ️ do pełni szczęścia u jednej dziewczynki z naszej grupy dzisiaj zdiagnozowano szkarlatynę mam nadzieję że takie combo nas ominie :prosi.

Robię właśnie obiad na jutro, t pojechał do marketu budowlanego i mam nadzieję że zaraz wróci bo potrzebuje rowerzystów bo zasypiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Poza tym nic ciekawego, Marcel mi zapewnia atrakcji. Ma sporo zmian, chyba najgorszych pod pielucha i pół dnia biega bez pieluchy. Co chwila pytam czy chce siusiu i na nocnik chodzimy, ale co tam nocnik , lepiej nalać na podłogę i po tym skakać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Gianka też słyszałam o tym to nie mogą być ludzie, to potwory są..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 22:14   #4799
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Hej

Mysia o kurde oby Was ominęła szkarlatyna! No i mam nadzieję, ze lekarz nie pomylił się w diagnozie. Hmm po co ci rowerzyści?

Gianka tak, kupiliśmy Bartki. Średnio zadowolona jestem bo już nam odpadł kwiatek z jednego buta Chciałam geoxy bo były takie fajne wypasione, ale nie bylo rozmiaru Lenki, a w necie nie mogę ich namierzyć A daj spokój nie mam pojęcia co kieruje takimi ludźmi. U nas w marcu też była tragedia- matka wykorzystała seksualnie swoją córkę, a później okaleczyła nożem, dziewczynkę znaleziono w kałuży krwi z trgo co wiem przezyla, ale jak ona teraz musi się czuć

Chyba ciężka noc mnie czeka. Lenka zasnęła po 22, a już trzecia pobudka
dobranoc







Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-30, 06:34   #4800
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XX

Migotka hahaha! Ale ten słownik mnie rozwala Towarzystwa miało być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-17 07:52:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.