Dylemat..... :?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-25, 20:19   #1
jowitka007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 538
Unhappy

Dylemat..... :??


Hej
Jestem konsultantką z Avonu ok. 2 lat . Jednak jutro umówiłam się z szefową Oriflame. Bowiem chciałam się sprawdzić gdzie indziej . Jak myślicie dobrze robię? Czy może lepiej zostać w Avonie? Nie mam dużo klijentów. I waham się czy jak będę w Oriflame to będę ich mieć więcej :/. Pomóżcie !!
jowitka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 20:27   #2
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Dylemat..... :??

Ale w czym ja mam pomóc?!
Po prostu przemyśl za i przeciw,zobaczysz co Ci powie szefowa Oriflame.
A co do klientów to musisz się starać,bo sami to do Ciebie nigdy nie przyjdą.
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 21:45   #3
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Dylemat..... :??

Znam dużo osób, które sa w obu firmach i bez problemu. Np ja. Zamawiam i tu i tu. Chociaż teoretycznie nie można być w obu, ale to i tak nie na mnie ejst zapisane, tlyko ja składam zamówienia na ta osobe- ejstem upoważniona.
Oczywiscie każda firma czym innym kusi i to już ty musisz rozwarzyć czy ci to bd odpowiadać
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 22:03   #4
izus19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 177
GG do izus19
Dot.: Dylemat..... :??

Cytat:
Napisane przez jowitka007 Pokaż wiadomość
Hej
Jestem konsultantką z Avonu ok. 2 lat . Jednak jutro umówiłam się z szefową Oriflame. Bowiem chciałam się sprawdzić gdzie indziej . Jak myślicie dobrze robię? Czy może lepiej zostać w Avonie? Nie mam dużo klijentów. I waham się czy jak będę w Oriflame to będę ich mieć więcej :/. Pomóżcie !!
czesc, ja tez kiedys bylam w avonie, niestety nie odnalazlam sie tam, dlatego jestem w Oriflame-bo tutaj czuje sie spelniona i wazna.

sama musisz sobie odpowiedziec czego oczekujesz od firmy czy chcesz ybc konsultantka i sprzedawac i w ten sposob dorabiac, czy interesuje Cie budowa i zarabianie. Dla mnie najwazniejsze byly wolnosc, nienormowalny czas pracy i co chyba najwazniejsze zadowolenie z pracy i pomocy innym- w Oriflame to zznalazlam i uwazam ze to byla najlepsza decyzja w moim zyciu
izus19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 22:04   #5
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Dylemat..... :??

Cytat:
Napisane przez jowitka007 Pokaż wiadomość
Hej
Jestem konsultantką z Avonu ok. 2 lat . Jednak jutro umówiłam się z szefową Oriflame. Bowiem chciałam się sprawdzić gdzie indziej . Jak myślicie dobrze robię? Czy może lepiej zostać w Avonie? Nie mam dużo klijentów. I waham się czy jak będę w Oriflame to będę ich mieć więcej :/. Pomóżcie !!
Gdzie wolisz mieć taniej kosmetyki jako konsultantka?
Ja,osobiście,tam gdzie jakość.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 00:36   #6
madziamn
Rozeznanie
 
Avatar madziamn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 953
GG do madziamn
Dot.: Dylemat..... :??

Zdecydowanie Oriflame.
Nie interesuje mnie bycie konsultantka i kupowanie samej dla siebie i dla nablizszych. Jeszcze parę miesięcy temu byłam w Avonie... tam nie otrzymałam nic za pozyskanie konsultantek, wiele osób mówilo ze mi pomoże, że się uda i ... nic. Wszędzie tylko puste słowa
Teraz- jestem w Oriflame - spełniam się, czuję się ważna. Robię coś co lubię. Mam kosmetyki lepszej jakości. W Avonie też próbowałam budować sieć - musiałam mieć umowę -zlecenie z pośrednikiem który pobierał mi ok 60% mojego wypracowanego dochodu teraz tak nie mam. W mojej obecnej grupie mam konsultantkę, która w avonie miała 150 osób - musiała tą grupę zostawić ze względu na zmianę miejsca zamieszkania (avon jest podzielony terytorialnie na okręgi) w Ori taka sytuacja nie miała by miejsca. Mogę mieszkając np w Stolicy budować grupę na śląsku.
madziamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 19:33   #7
izus19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 177
GG do izus19
Dot.: Dylemat..... :??

i jak wrazenia? jak Ci sie podoba Oriflame? gdzie widzisz wieksze mozliwosci dla siebie?
izus19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-26, 19:39   #8
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Dylemat..... :??

Izuś wiadomo, ze czytając to, widzi w Ori

Niestety z rekrutacją w Avonie jest okropnie... Umowy itd.. A w ori jak chcesz to zapisujesz i nie ejsteś zaobowiazany by dalej budowac grupę.
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 20:01   #9
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Dylemat..... :??

Gwarantuję Ci, że w Oriflamne będziesz mieć mniej klientów. Nie wiem dlaczego, ale gdy na horyzoncie pojawia się katalog Avonu, wszyscy chca chociaż oglądnąć. A z Oriflame'u to pytać się trzeba a i tak nie każdy chce.
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 20:53   #10
jowitka007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 538
Dot.: Dylemat..... :??

Cytat:
Napisane przez izus19 Pokaż wiadomość
i jak wrazenia? jak Ci sie podoba Oriflame? gdzie widzisz wieksze mozliwosci dla siebie?

Na razie pierwszy dzień jakoś idzie . Nie jest źle . Chyba zostanę w Oriflame, a z Avonu zrezygnuję
jowitka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 21:11   #11
izus19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 177
GG do izus19
Dot.: Dylemat..... :??

Cytat:
Napisane przez Nikaa1990 Pokaż wiadomość
Gwarantuję Ci, że w Oriflamne będziesz mieć mniej klientów. Nie wiem dlaczego, ale gdy na horyzoncie pojawia się katalog Avonu, wszyscy chca chociaż oglądnąć. A z Oriflame'u to pytać się trzeba a i tak nie każdy chce.
Gwarantowac tego nie mozesz-dlatego ze chociazby JA mialam sytuacje na odwrot z avonu nie chcieli brac a na oriflame sie rzucili.
Wszystko zalezy od CIEBIE i twojej postawy jesli sama masz jakas awersje do oriflame/avonu to ludzie to wyczuwaja. Skoro samemu mowi sie ze Avon/oriflame jest lepszy od tego drugiego to co ludzie wezma?
izus19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-27, 19:38   #12
Nikaa1990
Wtajemniczenie
 
Avatar Nikaa1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 563
Dot.: Dylemat..... :??

Cytat:
Napisane przez izus19 Pokaż wiadomość
Gwarantowac tego nie mozesz-dlatego ze chociazby JA mialam sytuacje na odwrot z avonu nie chcieli brac a na oriflame sie rzucili.
Wszystko zalezy od CIEBIE i twojej postawy jesli sama masz jakas awersje do oriflame/avonu to ludzie to wyczuwaja. Skoro samemu mowi sie ze Avon/oriflame jest lepszy od tego drugiego to co ludzie wezma?
Ty nie zgodziłaś się ze mną, a a się nie zgadzam z Tobą
Jestem zdecydowanie nastawiona pozytywniej do Oriflame. Wszystko co kupię z Avonu, po paru użyciach leży... bo okazuje się...ekmh;/ Niezdatne do używania. A z większości produktór Oriflame jestem zadowolona, niektóre na stałe goszczą u mnie w kosmetyczce...
__________________
"Człowiek nie jest stworzony do klęski.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać"
[Ernest Hemingway]

30.37.45
75.74.50
Nikaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 07:04   #13
izus19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 177
GG do izus19
Dot.: Dylemat..... :??

Cytat:
Napisane przez Nikaa1990 Pokaż wiadomość
Ty nie zgodziłaś się ze mną, a a się nie zgadzam z Tobą
Jestem zdecydowanie nastawiona pozytywniej do Oriflame. Wszystko co kupię z Avonu, po paru użyciach leży... bo okazuje się...ekmh;/ Niezdatne do używania. A z większości produktór Oriflame jestem zadowolona, niektóre na stałe goszczą u mnie w kosmetyczce...
zaplatalysmy sie
ja podwazam fakt malosci klientow a nie jakosci oriflame u mnie ludzie biora masa kosmetyki z oriflame bo wedlug nich dzialaja w avonie kiedys to ludzie brali jakies wisiorki torebki a nie kosmetyki!
izus19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.