Yves Rocher NOWOŚCI - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-23, 19:26   #2551
sawa631
Raczkowanie
 
Avatar sawa631
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 190
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez moniakoko Pokaż wiadomość
krem stymulujący vegetal
Dzięki za odpowiedź. W takim razie nie skorzystam - krem serum vegetal już mam.
sawa631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 21:50   #2552
daruunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Ennkaa, no to trudno ale może pamiętasz czy np. była tam możliwość zamówienia z "Zielonej księgi urody" za -30%? Jeśli tak to nie musiałabym mieć skanu tej oferty. I mówisz, że wystarczy powiedzieć, że to oferta z bransoletką? Dzięki za pomoc)
daruunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 06:47   #2553
moniakoko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 26
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Ja uważam że jednak warto coś zamówić Kupujesz pierścieonek za 2,5 i dajesz go komuś w prezencie a w sumie za niecałe 10zł masz fajny krem
moniakoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-24, 08:07   #2554
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Tak była jakas znizka na księdze urody, ale nie wiem czy 30%. Każdy produkt miał dopisaną cenę specjalną, nie wiem z jaką zniżką. Dla przykładu patrzyłam na neonaturę cocoon ze 135 na 94 chyba. No ale nie wiem czy wszystkie tak samo. Możesz spróbowac i Pani Ci od razu poda ceny.

Cytat:
Napisane przez daruunia Pokaż wiadomość
Ennkaa, no to trudno ale może pamiętasz czy np. była tam możliwość zamówienia z "Zielonej księgi urody" za -30%? Jeśli tak to nie musiałabym mieć skanu tej oferty. I mówisz, że wystarczy powiedzieć, że to oferta z bransoletką? Dzięki za pomoc)
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 21:45   #2555
sawa631
Raczkowanie
 
Avatar sawa631
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 190
Question Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

CZy dostałyście ostatnio jakąś nową ofertę, w której były atrakcyjne zniżki? Czekam (od kilku miesięcy) na zniżki typu 2w1, ale jak dotąd nic z tych rzeczy.
sawa631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-27, 10:23   #2556
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez sawa631 Pokaż wiadomość
CZy dostałyście ostatnio jakąś nową ofertę, w której były atrakcyjne zniżki? Czekam (od kilku miesięcy) na zniżki typu 2w1, ale jak dotąd nic z tych rzeczy.
No rzeczywiście, w ofertach przysyłanych do domu ostatnio królowały prezenty za zamówienie, a nie duże zniżki. Za to w ofercie ze sklepu przysyłanej do domu na lipiec mam 50% na jeden produkt, a 40% na drugi. A w książeczce z "czekami" zniżkowymi jest oferta 2 produkty do twarzy w cenie 1.
I tak się składa, że nawet nie wiem, czy to wykorzystam, trochę szkoda kasy przed wakacjami... Szkoda, że w książeczce, która jest dłużej ważna, brak oferty za 50%. Gdyby tak jeszcze ich krem z wysokim faktorem nie pachniał wanilią, od której boli mnie głowa...
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 18:57   #2557
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

mama dostała paczke...oczywiscie w gratisie krem serum vegetale;/
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 21:31   #2558
sawa631
Raczkowanie
 
Avatar sawa631
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 190
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

A dokładnie który krem z tej serii?
sawa631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 22:36   #2559
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez sawa631 Pokaż wiadomość
A dokładnie który krem z tej serii?
nie wiem który...wiecie jak to się gada z mamami przez telefon nie dowiedziałam się.Pewnie ja dostanę paczkę tez jakos na dniach to sie pochwalę. Chociaz kurcze nie wytrzymałam i kupiłam inny krem
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 08:57   #2560
stellla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 724
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Dziewczyny, jak stosuje sie olejek Monoi do wlosow? Chce je jakos odzywic, nawilzyc, strasznie sa suche po prostownicy. A olejek tak ladnie je "napachni"...
stellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 11:32   #2561
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

dziewczyny chyba dostałam ofertę z klubu orchidee. W gratisie torba podróżna i miniatura tendre jasmin!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 12:26   #2562
ka_tula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wstyd się przyznać... Starachowice ... ;)
Wiadomości: 360
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

a co t o za klub orchidea? bo ja dostałam dzisiaj pocztą ofertę zwykłą z torba podróżna i jakimś naszyjnikiem.
ka_tula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 12:31   #2563
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez ka_tula Pokaż wiadomość
a co t o za klub orchidea? bo ja dostałam dzisiaj pocztą ofertę zwykłą z torba podróżna i jakimś naszyjnikiem.
To jest dokładnie ta oferta tylko w środku miałam wkladkę z miniaturką.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 12:39   #2564
ka_tula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wstyd się przyznać... Starachowice ... ;)
Wiadomości: 360
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
To jest dokładnie ta oferta tylko w środku miałam wkladkę z miniaturką.
ja nie miałam wkładki
ka_tula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 12:40   #2565
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez ka_tula Pokaż wiadomość
ja nie miałam wkładki
ja dostaję z reguły trzy oferty (bo mają mnie trzy razy w bazie) i tylko w jednej była wkładka, więc wnioskuję, że tam gdzie mam kartę orchidee.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 07:33   #2566
ka_tula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wstyd się przyznać... Starachowice ... ;)
Wiadomości: 360
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

hmm.... ale co to karta orchidea ???
ka_tula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 14:43   #2567
NATIK999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 96
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

yh............wkurzylam sie na Yves Rocher...


Czekam od dluzszego czasu na oferte... pokonczyly mi sie kosmetyki... wreszcie przychodzi oferta...... gratis jakas czerwona torebeczka jakich dawali juz setki i naszyjnik... jeden z gorszych jaki oferowali...coz... trzeba bylo dzis odwiedzic Rosmana <foch>...nie postarali się


pozdrawiam wszytskie forumowiczki........... wyjezdzam
NATIK999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 14:55   #2568
sawa631
Raczkowanie
 
Avatar sawa631
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 190
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Mnie też ta oferta nie zachwyciła. Enkaa wspominała o jakiejś innej ofercie z prezentem niespodzianką za 110 zł. Może ktoś też ją dostał i mógłby zeskanować? Albo chociaż podać szczegóły typu nr oferty, jakie zniżki i.t.p.
sawa631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 15:14   #2569
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez sawa631 Pokaż wiadomość
Mnie też ta oferta nie zachwyciła. Enkaa wspominała o jakiejś innej ofercie z prezentem niespodzianką za 110 zł. Może ktoś też ją dostał i mógłby zeskanować? Albo chociaż podać szczegóły typu nr oferty, jakie zniżki i.t.p.
Jak tylko dostanę zamówienie podam Wam numer oferty. Ale poza prezentem to też bez rewelacji
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-31, 15:52   #2570
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

dziewczyny,
Mam problem który krrem zamówic do tłustej cery po30. Czy FORCE+ krem intensywnie ujędrniajacy z serii Serum Vegeatl, Czy tez moze Serum vegetal OVALESSENCE? Moze uzywalyscie, ktory jest mniej tłusty?
merra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 19:34   #2571
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez merra Pokaż wiadomość
dziewczyny,
Mam problem który krrem zamówic do tłustej cery po30. Czy FORCE+ krem intensywnie ujędrniajacy z serii Serum Vegeatl, Czy tez moze Serum vegetal OVALESSENCE? Moze uzywalyscie, ktory jest mniej tłusty?
Moim zdaniem, Ovalessence jest najbardziej tłusty (testowałam, osądziłam, że to raczej na zimę, i to przy suchej cerze). Nowy Serum Vegetal force+ intensywnie ujędrniający jest reklamowany w stylu 'w wieku czterdziestu lat piękniejsza niż kiedyś'. To krem na dzień i na noc, dość gęsty, ale przyjemny. Ja sama na lato wzięłabym raczej krem stymulujący na dzień z tej samej serii, albo przeciwzmarszczkowy fluid do twarzy z filtrem 20, ale rzecz w kondycji skóry (niezupełnie ściśle związanej z wiekiem). Zwłaszcza do cery tłustej chyba najlepszy ten fluid (dodatkowo zawiera filtr).
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 15:01   #2572
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

mimosa
dzięki za info, zadzwonilam dzisiaj do konsultanta z yves rocher. Pani stwierdzila, ze FORCE-intenseywnie nwilzajacy nadaje sie jak najbardziej do cery tłustej. Kiedy zapytalam czy zawiera retinol, nie potrafila odpowiedziec, ale dodała, ze w tej sprawie zadzwoni do mnie ekspert i mi wyjasni. Jak narazie nie dzwonil, moze wy wiecie, czy ten krem zawiera retinol?
merra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-01, 17:26   #2573
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez merra Pokaż wiadomość
mimosa
dzięki za info, zadzwonilam dzisiaj do konsultanta z yves rocher. Pani stwierdzila, ze FORCE-intenseywnie nwilzajacy nadaje sie jak najbardziej do cery tłustej. Kiedy zapytalam czy zawiera retinol, nie potrafila odpowiedziec, ale dodała, ze w tej sprawie zadzwoni do mnie ekspert i mi wyjasni. Jak narazie nie dzwonil, moze wy wiecie, czy ten krem zawiera retinol?

Ja mam cerę mieszaną, wciąż trochę tłustą w strefie t i suchą poza tym. Latem używam raczej fluidów albo b. lekkich kremów o działaniu przeciw zaczerwienieniom (ten YR jest dla mnie b. dobry), na to do wyjścia krem z silnym filtrem, ale to jest sprawa indywidualna.

Ten kremik leży u mnie w zapasie i czeka więc zeskanowałam skład - pole do popisu dla lepszych ode mnie specjalistek... Ja tylko widzę moim niefachowym okiem Retinyl palmitate, blisko końca składu, czyli nie jest go dużo...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Serumjour01.jpg (79,6 KB, 7 załadowań)
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-02, 08:18   #2574
merra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 133
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

dzięki Mimosa,

To juz sam nie wiem co zamówic, chcialam krem bez zadnego retinolu, do cery tłustej, ale w necie składów nie ma, a konsultant do tej pory nie oddzwonił. Widac, jak im zależy na kliencie. Mozesz mi dokladnie napisac jakiego kremu uzywasz, to zamowie jesli oczywiscie nie posiada retinolu w ządnej postaci.
merra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 14:16   #2575
sawa631
Raczkowanie
 
Avatar sawa631
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 190
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

W sklepach mozna kupić nową serię do pielęgnacji ciała z glinką marokańską. Czy ktoś już ją wypróbował? Co o niej sądzicie? Ciekawe, kiedy pojawi się w ofercie wysyłkowej.
sawa631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 14:23   #2576
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez sawa631 Pokaż wiadomość
W sklepach mozna kupić nową serię do pielęgnacji ciała z glinką marokańską. Czy ktoś już ją wypróbował? Co o niej sądzicie? Ciekawe, kiedy pojawi się w ofercie wysyłkowej.
No ja chyba. Kupiłam peeling i mydło. DOpiero doszło, ale z tego co zdążyłam zauważyc to peeling będzie super ścierał, porównywalnie do kawy i jest bardzo tłusty. Mydło też zdaje się tłuste. Zapach, rzecz gustu, dosc mocny , ale mnie się podoba.
Dostałam tez miniaturkę jasmin...rewelacji brak.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 21:19   #2577
sawa631
Raczkowanie
 
Avatar sawa631
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 190
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

A możesz zdradzić, co dostałaś jako prezent - niespodziankę za 110 zł? Jaki był nr tej oferty? I le kosztował ten piling w wysyłce, tyle samo co w sklepie? Też chętnie bym go kupiła.
sawa631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 22:02   #2578
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez merra Pokaż wiadomość
dzięki Mimosa,

To juz sam nie wiem co zamówic, chcialam krem bez zadnego retinolu, do cery tłustej, ale w necie składów nie ma, a konsultant do tej pory nie oddzwonił. Widac, jak im zależy na kliencie. Mozesz mi dokladnie napisac jakiego kremu uzywasz, to zamowie jesli oczywiscie nie posiada retinolu w ządnej postaci.

Wiesz, każda cera jest inna. Na przykład ja mam też problemy z naczyńkami i w ogóle moja cera kaprysi. Twoja - może nie. Indywidualna sprawa.

Tak sie zastanawiam, czemu nie chcesz ani atomu retinolu... ?
Retinol w dużym stężeniu wyczynia z moją twarzą brzydkie rzeczy. W formie takiej jak w tym kremie - działa b.dobrze.

Kiedyś miałam obsesję, żeby nie używać kremów z kolagenem, bo łączyłam z nimi wysypy swędzącego badziewia na twarzy. A potem dowiedziałam sie, że ten kolagen w zwykłych kosmetykach, to tylko takie ciut-ciut, i jeszcze nie wiadomo, czy działa, bo szybko się rozkłada. Więc może byłam uczulona/wrażliwa na coś innego, może to był konserwant? Z kosmetyków YR używam teraz kremu active sensitive przeciw zaczerwienieniom na noc. A na dzień używam fluidu, ale innej firmy, tak że opowiadanie o tym na wątku YR byłoby off-topic... Miejsca wrażliwe na dzień smaruję kremem przeciwsłonecznym Rochera z faktorem 50, aczkolwiek drażni mnie jego waniliowa woń. Jest jednak dobry, więc muszę go zużyć jakoś. Powiedzmy, że z Rocherów na dzień wybrałabym ten fluid z faktorem 20, gdybym miała pozostać przy firmie.
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 22:20   #2579
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Ja mam cerę mieszaną, wciąż trochę tłustą w strefie t i suchą poza tym. Latem używam raczej fluidów albo b. lekkich kremów o działaniu przeciw zaczerwienieniom (ten YR jest dla mnie b. dobry), na to do wyjścia krem z silnym filtrem, ale to jest sprawa indywidualna.

Ten kremik leży u mnie w zapasie i czeka więc zeskanowałam skład - pole do popisu dla lepszych ode mnie specjalistek... Ja tylko widzę moim niefachowym okiem Retinyl palmitate, blisko końca składu, czyli nie jest go dużo...
Taaa jest go w takiej ilosci,ze .....lepiej darowac sobie.
Jezeli komus zalezy na wlasciwej kuracji retinem to polecam glownie preparaty apteczne bo w tym przypadku YR nie postaralo sie za bardzo.
Krem jest przecietny choc ten p/zaczerwienieniom jest nielicznym wyjatkiem i przykladem,ze jak chca to potrafia-bo ma dobry sklad i taki ktory faktycznie dziala,jednym slowem to swietny krem wspomagajacy pielegnacje cer naczynkowych i nie tylko
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 09:58   #2580
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez sawa631 Pokaż wiadomość
A możesz zdradzić, co dostałaś jako prezent - niespodziankę za 110 zł? Jaki był nr tej oferty? I le kosztował ten piling w wysyłce, tyle samo co w sklepie? Też chętnie bym go kupiła.
Jeja! dziewczyny , mam mega pecha. Co się któras o cos pyta to jestem na wyjeździe więc nie mam oferty. Prezent dostałam krem z serii force cos tam. Takie czerwone pudełeczko.
Peeling jest moim zdaniem drogi niewybaczalnie, ale fajny
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.