Panny Młode 2019 cz. 4 - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-07, 06:22   #961
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
I ja

Dziewczyny żyje albo raczej dogorywam nie wiem czy ciśnienie jest słabe czy co ale wracam do mieszkania i tylko spać mi się chce

Ale dużo postów nastukalyscie ale fajny temat się rozwinął
Ja bym chciała 2-3 dzieci ale zobaczymy czy nie zmienię zdania po pierwszym ale na pewno chce z mała różnica wieku. Między mną a bratem jest półtora roku różnicy i mama mówiła, że jak tylko usiadłam to miała mnie z głowy bo cały czas bawiłam się z bratem
Na początku chciałam od razu po ślubie ale niestety muszę podejść do tego realnie i najpierw kupić mieszkanie, więc tak do 2 lat po ślubie to taki max, gdzie chciałabym zajść w ciążę. Chociaż chciałabym wcześniej ale zobaczymy ...

A z dzieckiem chciałabym powiedzieć w domu do 2 lat. Też zależy mi na niezależności, ale pamiętam jak dziś jak dzień w dzień płakałam za mamą jak wychodziła do pracy. Byłam strasznym przydupasem


Aaa i powiem Wam jeszcze, że dziś mi TŻ podniósł ciśnienie. Oczywiście on jako dobry samarytanin chce pożyczać już nasze pieniądze. Kolega go poprosił o wsparcie, ale to nie jest jakaś mega ważna sprawa tylko jego widzimisię. I wiem że długo nie miałby jak oddać. Wiecie, nie po to tu siedzimy, żeby rozdawać kasę na lewo i prawo tym bardziej że po sytuacji kiedy ja potrzebowałam pieniędzy, a jego kolega nie miał jak oddać - powiedziałam dość... Nie wiem jak Wy ale ja nie pozyczalam nigdy od znajomych kasy. A jak nawet bym pożyczyla to staralabym się szybko oddać, a nie na wywaleniu.


No i czas spać. Kolorowych snów i miłego jutrzejszego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Noemi super, że do nas zajrzałaś!

Jak mam takie samo zdanie co do pożyczania pieniędzy, sama ich nie pożyczam i wolę, żeby większych sum ode mnie nie pożyczano. Zresztą dziwi mnie jak lekką niektórzy mają rękę do wydawania cudzych pieniędzy. Ja to bym chyba po nocach nie spała póki bym nie oddała, a inni potrafią pożyczyć 1000 zł na nowy telefon i nie widzą w tym nic dziwnego, tak samo jak w tym, że oddają po 10 prośbach albo po 4 latach w trakcie, których mają na kupowanie jakichś pierdołek.

Witam w czwartek! Ale mi ten tydzień galopuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 06:32   #962
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzień dobry
Ja wiem, że jakby teraz się dzidzia sama przytrafiła to bardzo bym się cieszyła. Mam 25 lat i domyślam się, że jakbyśmy chcieli czekać na odpowiedni moment to nie wiem kiedy on by nastąpił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 06:40   #963
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Ja bym przynajmniej na początku nie była teraz szczęśliwa z wpadki, chciałabym najpierw uregulować sobie sytuację zawodową, żeby nie zostać z macierzyńskim 1000 zł z zusu. Na razie mam umowę do końca września i albo out albo na czas nieokreślony... Im bliżej września tym większy stres mnie łapie :/

Ja też jestem anty pożyczaniu pieniędzy. Jak byliśmy na wakacjach w tamtym roku w lipcu ze znajomymi kolega pożyczył od mojego Tż chyba ok. 200 zł, bo mu zbrakło do końca wyjazdu. Mijały miesiące i cisza. Mój Tż jest taki, że się nie upomni, a mnie szlag trafiał, kolega ciągle nie miał z czego oddać, ale też miał codziennie prawie za co chlać. No szczyt po prostu... Ja kiedyś pożyczałam tylko od siostry jak paliłam i sporo imprezowałam i kieszonkowego mi brakowało Takie jedne wakacje miałam w życiu, odskocznie od wszystkiego oddawałam jej w ratach, bo się tak umówiłyśmy, ale dopóki nie uzbierałam dla niej to nie szalałam...

Się rozpisałam z rana
Miłego dnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 06:46   #964
agus1315
Zakorzenienie
 
Avatar agus1315
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 989
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4



Cześć n0emi fajnie że zajrzałaś

Dziś mam najważniejszy egzamin, trzymajcie kciuki!

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie szukaj kogoś z kim możesz żyć, ale kogoś bez kogo żyć nie możesz
<3
agus1315 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 06:48   #965
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Noemi
Również nie nawidzę jak mój tż pożycza pieniądze, a w zasadzie pozyczał bo juz mu od dawna zabroniłam. Niektórzy ludzie nie potrafią oddać i zwlekają ze spłatą. Dlatego jestem wręcz na to uczulona. Sami nie pożyczamy się od nikogo. A jak już pilnie potrzebujemy parę złotych to bierzemy jakąś chwilowkę na miesiąc i to wszystko

Maltra
Na Twoim a w zasadzie na Waszym miejscu spróbowałabym jeszcze 2-óch rzeczy, zanim zdecydowałabym się in vitro. Pierwsza to takie spotkanie połączone ze mszą świętą o uzdrowienie. Bliska mi osoba dzięki tej metodzie pozbyła się strasznego uzależnienia, a byla w kiepskim stanie i to była ostatnia deska ratunku. Znajdź sobie na googlach: mimj kropka pl (usuwa linki więc nawet nie wstawiam). Ludzie również opowiadają o swoich uzdrowieniach tzw świadectwa. Ja osobiście w to wierzę i gdybym sama potrzebowała pomocy to bym skorzystała. A po drugie (o ile nie próbowałaś) to tabletki anty. Stosowanie np przez 2 miesiące i po odstawieniu od razu się starać. Hormony wtedy szaleją i mogłoby się udać mam nadzieję że Wam się uda naturalnie mimo przeciwności losu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 06:50   #966
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość


Cześć n0emi fajnie że zajrzałaś

Dziś mam najważniejszy egzamin, trzymajcie kciuki!

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Trzymamy mocno!!! Powodzenia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 07:29   #967
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość


Cześć n0emi fajnie że zajrzałaś

Dziś mam najważniejszy egzamin, trzymajcie kciuki!

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Też trzymam kciuki za ciebie aby się udało

Sama znam ten ból egzaminów, ale to już za mną. Choć niewykluczone, że za rok wroce na uczelnie, Rozważam taką mozliwosć.
__________________
08.06.2019
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-07, 07:31   #968
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość


Cześć n0emi fajnie że zajrzałaś

Dziś mam najważniejszy egzamin, trzymajcie kciuki!

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki

Pozdrawiam z lotniska ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 07:38   #969
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzień dobry
Kciuki Aguś ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 07:50   #970
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Data ślubu: 6.07.2019 godz. 17:00

Kolor przewodni: biel, zieleń, złoto

Wesele na 200 osób z poprawinami

Załatwione: sala, fotograf, kamerzysta, zespół, godzina w kościele, drink bar, candy bar, florystka


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 07:52   #971
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzień dobry

Ja na ślubie będę miała 26, Tż 27.

Jeżeli chodzi o dziecko to w tym momencie absolutnie, nie mamy do tego warunków (żeby nie było, nie mieszkamy w żadnej szopie tylko normalnym dwupokojowym mieszkaniu, ale strasznie go nie lubię i nie wyobrażam sobie tutaj mieszkać z dzieckiem w dodatku), a z kolei nie mam zamiaru iść do mamy na pięterko. U nas wszystko po kolei, najpierw ślub, potem dom/mieszkanie i dopiero rozmnażanko zresztą na razie instynktu u mnie żadnego, więc gdybym jakimś cudem zaszła w ciążę to serio, nie wiem czy bym się cieszyła. Ostatnio rozmawiałam o tym z koleżanką w pracy i dziecko to jest tak ogromna odpowiedzialność, że w głowie się nie mieści.

Z nazwiskiem kiedyś myślałam o podwójnym (Tż siostra ma na imię tak jak ja, kiedy nie spieszyło jej się do ślubu i uznałam, że tak dziwnie trochę), ale wyszło by zdecydowanie za długo, więc jednak będzie tylko nazwisko Tż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km

Edytowane przez PixieDust
Czas edycji: 2018-06-07 o 07:55
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-07, 08:04   #972
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dzień dobry
Ja mam prawie 23 lata i dwójkę dzieci.
Co do tego zespołu to nie słyszałam jak grają, ale Pan nas zapraszał żebyśmy przyjechali posłuchać. Eh. Ciężki wybór przede mną.
Maz dziś idzie do kościoła termin ustalić. Byliśmy ostatnio, ale nie było proboszcza..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 08:14   #973
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

hej

Co do nazwiska to ja biorę Tżta Będzie mniej spotykane niż moje . Od poniedziałku ogarnęłam i jem lżej uświadomiłam sobie, że za jakieś 4 miechy będę szukać sukni i nie chcę się obudzić z ręką w nocniku
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 08:18   #974
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kiwi18 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ja mam prawie 23 lata i dwójkę dzieci.
Co do tego zespołu to nie słyszałam jak grają, ale Pan nas zapraszał żebyśmy przyjechali posłuchać. Eh. Ciężki wybór przede mną.
Maz dziś idzie do kościoła termin ustalić. Byliśmy ostatnio, ale nie było proboszcza..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, że mi przypomniałas, też musimy niedługo wybrać się do księdza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 08:37   #975
Shalini
Raczkowanie
 
Avatar Shalini
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 36
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Data ślubu: 6.07.2019 godz. 17:00
Uff bo już się bałam, że jakaś dziwna jestem chcąc mszę o tej godzinie bo widziałam na innych wątkach śluby o 14-15


Co do potomstwa to TŻ chciałby dwoje, ja upieram się przy jednym. Ale ogólnie to ja nie lubię dzieci albo nie jestem do nich przyzwyczajona albo mój instynkt macierzyński śpi snem głębokim Ostatnio koleżanka próbowałam mnie pocieszyć, że osoby które kiedyś nie przepadały za dziećmi potem są bardzo dobrymi matkami


Zaś w kwestii nazwiska to podoba mi się jak brzmiałoby u mnie podwójne ale dwa imiona i dwa nazwiska to chyba jest too much Więc przyjmę nazwisko TŻ


Aguś, powodzenia
Shalini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 08:45   #976
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez maltra Pokaż wiadomość
Wciąż mam nadzieję ktora mimo wszystko nie opuszcza długo nie mogłam pojąć dlaczego ja i dlaczego inne maja chociaz nie chcą... z czasem człowiek wiecej rozumie i duzo sie uczy teraz dziekuje Bogu ze to nie bezpłodność i ze nie daje mi dziecka by po chwili je odebrać, widocznie dla mnie ma inny plan
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wciąż trzymam za Was wszystkie kciuki i wierzę, że się uda

Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ja wiem, że jakby teraz się dzidzia sama przytrafiła to bardzo bym się cieszyła. Mam 25 lat i domyślam się, że jakbyśmy chcieli czekać na odpowiedni moment to nie wiem kiedy on by nastąpił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My z tż też tak mówimy, że odpowiednich momentów w sumie nie ma. Bo jak to człowiek rozważa racjonalnie, to zawsze coś pod górkę i lepiej by było kiedy indziej U nas po ślubie teoretycznie czas będzie ok, mieszkanie mamy, etat w pracy mam, jakoś by było, ale mojemu teżetowi za rok, max. 2 kroi się możliwość (właściwie to konieczność, tylko nie wiadomo dokładnie kiedy) wyjazdu zagranicznego na rok lub dłużej - i ani nie chcę zostać sama w ciąży ani z maleńkim dzieckiem, ani też nie uśmiecha mi się wyjazd z nim ze świeżo urodzonym maleństwem. Nie wiem, jak to będzie Mam nadzieję, że jakoś się to ułoży, bo nie chcę tego w nieskończoność odkładać.

Nie zacytowało mi posta n0emi fajnie, że jesteś! Też byłam strasznym przydupasem

Cytat:
Napisane przez agus1315 Pokaż wiadomość


Cześć n0emi fajnie że zajrzałaś

Dziś mam najważniejszy egzamin, trzymajcie kciuki!

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
hej

Co do nazwiska to ja biorę Tżta Będzie mniej spotykane niż moje . Od poniedziałku ogarnęłam i jem lżej uświadomiłam sobie, że za jakieś 4 miechy będę szukać sukni i nie chcę się obudzić z ręką w nocniku
Super! Też się ostrzej wzięłam za siebie w tym tygodniu, pilnie przestrzegałam diety, a tu dziś koleżanka z pracy przyniosła pyszne babeczki. A cały mój pokój na diecie Dobrze, że dużo ich nie było, więc bardzo nie zgrzeszyłam, ale trochę jednak...
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 08:51   #977
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Wciąż trzymam za Was wszystkie kciuki i wierzę, że się uda


My z tż też tak mówimy, że odpowiednich momentów w sumie nie ma. Bo jak to człowiek rozważa racjonalnie, to zawsze coś pod górkę i lepiej by było kiedy indziej U nas po ślubie teoretycznie czas będzie ok, mieszkanie mamy, etat w pracy mam, jakoś by było, ale mojemu teżetowi za rok, max. 2 kroi się możliwość (właściwie to konieczność, tylko nie wiadomo dokładnie kiedy) wyjazdu zagranicznego na rok lub dłużej - i ani nie chcę zostać sama w ciąży ani z maleńkim dzieckiem, ani też nie uśmiecha mi się wyjazd z nim ze świeżo urodzonym maleństwem. Nie wiem, jak to będzie Mam nadzieję, że jakoś się to ułoży, bo nie chcę tego w nieskończoność odkładać.

Nie zacytowało mi posta n0emi fajnie, że jesteś! Też byłam strasznym przydupasem





Super! Też się ostrzej wzięłam za siebie w tym tygodniu, pilnie przestrzegałam diety, a tu dziś koleżanka z pracy przyniosła pyszne babeczki. A cały mój pokój na diecie Dobrze, że dużo ich nie było, więc bardzo nie zgrzeszyłam, ale trochę jednak...
Na pewno życie sam zweryfikuje
ojj wiesz o tej godzinie to spalisz spokojnie gorzej na noc się objeść


Cytat:
Napisane przez Shalini Pokaż wiadomość
Uff bo już się bałam, że jakaś dziwna jestem chcąc mszę o tej godzinie bo widziałam na innych wątkach śluby o 14-15


Co do potomstwa to TŻ chciałby dwoje, ja upieram się przy jednym. Ale ogólnie to ja nie lubię dzieci albo nie jestem do nich przyzwyczajona albo mój instynkt macierzyński śpi snem głębokim Ostatnio koleżanka próbowałam mnie pocieszyć, że osoby które kiedyś nie przepadały za dziećmi potem są bardzo dobrymi matkami


Zaś w kwestii nazwiska to podoba mi się jak brzmiałoby u mnie podwójne ale dwa imiona i dwa nazwiska to chyba jest too much Więc przyjmę nazwisko TŻ


Aguś, powodzenia
No właśnie patrzę każdy jakoś ma wcześnie, najpóźniej 15, jeszcze my usłyszeliśmy, że co tak późno (mamy 16), bierzcie wcześniej ale dla nas to w sam raz, jeszcze to czerwiec, najdłuższe dni


Agus trzymam kciuki!
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 09:01   #978
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Shalini Pokaż wiadomość
Uff bo już się bałam, że jakaś dziwna jestem chcąc mszę o tej godzinie bo widziałam na innych wątkach śluby o 14-15


Co do potomstwa to TŻ chciałby dwoje, ja upieram się przy jednym. Ale ogólnie to ja nie lubię dzieci albo nie jestem do nich przyzwyczajona albo mój instynkt macierzyński śpi snem głębokim Ostatnio koleżanka próbowałam mnie pocieszyć, że osoby które kiedyś nie przepadały za dziećmi potem są bardzo dobrymi matkami


Zaś w kwestii nazwiska to podoba mi się jak brzmiałoby u mnie podwójne ale dwa imiona i dwa nazwiska to chyba jest too much Więc przyjmę nazwisko TŻ


Aguś, powodzenia
U nas 17 to normalna godzina w lato, a 16 w zimie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 09:20   #979
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

U nas na lubelszczyźnie to wydaje mi się standard, że śluby są 16-17, rzadziej spotyka się 14-15. My też mamy na 17

Leleczka jak wrócę do domu to dodam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-07, 09:24   #980
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
U nas na lubelszczyźnie to wydaje mi się standard, że śluby są 16-17, rzadziej spotyka się 14-15. My też mamy na 17

Leleczka jak wrócę do domu to dodam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak my będziemy wychodzić, Wy będziecie wchodzić a reszta dziewczyn z naszego dnia na którą ma ?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 09:53   #981
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
jak my będziemy wychodzić, Wy będziecie wchodzić a reszta dziewczyn z naszego dnia na którą ma ?
15:00

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 10:25   #982
PixieDust
Zadomowienie
 
Avatar PixieDust
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 643
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Ja na październik myślę o 17:00, chociaż nie wiem czy to nie za późno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

All you need is faith, trust and a little pixie dust

34/2018


W tym roku przebiegłam : 108,6 km
PixieDust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 10:29   #983
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Ja chce 14.00 tak jakoś ta godzina mi w głowie siedzi zobaczymy po spotkaniu z księdzem :-P u mnie zawsze śluby są wcześnie ;-)

Myślicie przed ślubem chodzić do kosmetyczki na jakieś zabiegi? Na jakie rzęsy się decydujecie kępki czy przedłużane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 10:36   #984
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Na pewno życie sam zweryfikuje
ojj wiesz o tej godzinie to spalisz spokojnie gorzej na noc się objeść




No właśnie patrzę każdy jakoś ma wcześnie, najpóźniej 15, jeszcze my usłyszeliśmy, że co tak późno (mamy 16), bierzcie wcześniej ale dla nas to w sam raz, jeszcze to czerwiec, najdłuższe dni


Agus trzymam kciuki!
My też chcemy 16.00, jeszcze w urzędzie nie potwierdziliśmy, bo za wcześnie, ale dla mnie to optymalna godzina
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 10:46   #985
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Ja chce 14.00 tak jakoś ta godzina mi w głowie siedzi zobaczymy po spotkaniu z księdzem :-P u mnie zawsze śluby są wcześnie ;-)

Myślicie przed ślubem chodzić do kosmetyczki na jakieś zabiegi? Na jakie rzęsy się decydujecie kępki czy przedłużane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myslalam żeby sobie zrobić 3 do 1, ale jak zobaczyłam, że moja makijażystka dokleja rzęsy na pasku i super to wygląda to na te się decyduje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 12:01   #986
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Ja chce 14.00 tak jakoś ta godzina mi w głowie siedzi zobaczymy po spotkaniu z księdzem :-P u mnie zawsze śluby są wcześnie ;-)

Myślicie przed ślubem chodzić do kosmetyczki na jakieś zabiegi? Na jakie rzęsy się decydujecie kępki czy przedłużane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na jakieś zabiegi na pewno będę chciała pójść, a co do rzęs to ja wcale nie robię,bo mam długie swoje naturalne i jak pomaluje tuszem to i tak każdy myśli, że przedłużane więc nie chce ich zniszczyć dla efektu wow

O to Kira wyjdzie wejdxie agulaa, agulaa wyjdzie wejdę ja.. a Maria?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 12:33   #987
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

U mnie optymalną godziną jest 14 i tak byśmy chcieli. O zabiegach nie myślałam, ale rzęs przedłużać nie chce, bo miałam raz i prawie wszystkie wytargalam, bo mnie drapały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 12:55   #988
balewska
Wtajemniczenie
 
Avatar balewska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 262
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Dziewczyny ta babeczka od paznokci zapytała mnie czy mogę jej jutro zrobić paznokcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 13:04   #989
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Na jakieś zabiegi na pewno będę chciała pójść, a co do rzęs to ja wcale nie robię,bo mam długie swoje naturalne i jak pomaluje tuszem to i tak każdy myśli, że przedłużane więc nie chce ich zniszczyć dla efektu wow

O to Kira wyjdzie wejdxie agulaa, agulaa wyjdzie wejdę ja.. a Maria?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Maria wejdzie razem z Agulą
Cytat:
Napisane przez balewska Pokaż wiadomość
Dziewczyny ta babeczka od paznokci zapytała mnie czy mogę jej jutro zrobić paznokcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki! Na pewno pójdzie Ci świetnie. Super, że jednak Cię zaprosiła. Czasem pracodawcy bardziej zależy na chęci do pracy, a nie na dyplomach


Ale macie tempo! Nie miałam niestety czasu wszystkiego przeczytać, bo muszę podkręcić tempo nauki. W przyszła sobotę mam wesele, a od razu w poniedziałek kolejny egzamin, w dodatku z ortodoncji, która nie jest moją mocną stroną

Witam serdecznie wszystkie nowe buźki

Co do ostatnich tematów:
My z Tż jesteśmy z jednego roku, ale oboje w dniu wesela będziemy mieli jeszcze po 26 lat
Jeśli chodzi o dzieci, to u nas raczej ich nie będzie z powodu za dużych różnic poglądów. Wiem, że Tż chciałby dziecko ochrzcić, a ja po moim trupie, żeby się tych rzeczy uczyło. Tu raczej nie ma kompromisu Zresztą ja nie mam żadnego instynktu macierzyńskiego.
Chcielibyśmy dostać mieszkanie wojskowe, ale z tego, co wiem, to jako bezdzietna para dostaniemy malutkie, także raczej weźmiemy dofinansowanie na kupno Wiadomo, marzymy o domu w przyszłości

Trzymajcie się ciepło, ja wracam do chirurgii

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-07, 13:23   #990
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Maria wejdzie razem z Agulą Trzymam kciuki! Na pewno pójdzie Ci świetnie. Super, że jednak Cię zaprosiła. Czasem pracodawcy bardziej zależy na chęci do pracy, a nie na dyplomach


Ale macie tempo! Nie miałam niestety czasu wszystkiego przeczytać, bo muszę podkręcić tempo nauki. W przyszła sobotę mam wesele, a od razu w poniedziałek kolejny egzamin, w dodatku z ortodoncji, która nie jest moją mocną stroną

Witam serdecznie wszystkie nowe buźki

Co do ostatnich tematów:
My z Tż jesteśmy z jednego roku, ale oboje w dniu wesela będziemy mieli jeszcze po 26 lat
Jeśli chodzi o dzieci, to u nas raczej ich nie będzie z powodu za dużych różnic poglądów. Wiem, że Tż chciałby dziecko ochrzcić, a ja po moim trupie, żeby się tych rzeczy uczyło. Tu raczej nie ma kompromisu Zresztą ja nie mam żadnego instynktu macierzyńskiego.
Chcielibyśmy dostać mieszkanie wojskowe, ale z tego, co wiem, to jako bezdzietna para dostaniemy malutkie, także raczej weźmiemy dofinansowanie na kupno Wiadomo, marzymy o domu w przyszłości

Trzymajcie się ciepło, ja wracam do chirurgii

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
haha super prześlę CI oczko przed wejściem
A wesele z poprawinami ? Po naszym też pewnie znajomi będą mieli egzaminy, bo sporo jeszcze studiuje, a 2 osoby będą się bronić... no ale mam nadzieję nie w ten weekend co mamy ślub, bo to nasze rodzeństwo

Kochana po tych przebojach co miałaś z rodziną, trzymam kciuki, żeby później nie było nacisków, wiesz o co chodzi



Balewska super! a z obecnej pracy masz jakiś okres wypowiedzenia?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-19 19:25:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.