Scent Bar LXI - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-18, 13:37   #4951
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
paella czy inne risotto?



Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
to czyszczenie zamrażarki to z jakiejś okazji?

Nieeee


Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Tru - a kasza czy ryż może być?? Wrzuć owoce morza zamarynowane w sosie sojowym z sokiem z cytryny i odrobiną miodu i ostrej musztardy na woka - podsmaż, dorzuć ryż lub kaszę i voila szybkie i super smaczne. Dodaj na koniec posiekanej natki lub kolendry i masz na bogato

o, brzmi super, wypróbuję!


Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Może wspólniczkę chce kropnąć i tam ukryć Lepiej nie pytaj...

No fiesz co?


Kothu nic nie zrobiłaś, zagoi się, głębokość podania zastrzyku ma znaczenie tylko, jeśli miał być domięśniowy, a podałaś niechcący podskórnie, ale takich to się raczej nie wydaje do domu? Enrofloksacyna czasem daje taki efekt, mimo że jest do podania podskórnego. A niektóre koty tak reagują na każdy zamach na ich nietykalność, kot moich rodziców się wydrapał do łysa po kropelkach odrobaczających. Myślałam, że biedak ma na nie alergię, ale okazało sie, ze jednak nie. Po prostu sobie nie życzył


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ha! Zamrazarka na wetkę! O tym samym pomyslałam jak Tru napisała ze widzi jednak swiatełko w tunelu
Hrehre.

No niezłe macie o mnie zdanie


Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
zupsko a la tajskie/curry?

Spróbuję
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 16:47   #4952
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość

Wiecie, co... jak mi włosy urosną i będą siwe (różnie może być) to się będę platynować albo przynajmniej pójdę w jakiś blondzik odsiwiaczem - bo są wszystkie naturalne odcienie.
Zresztą... zobaczę, co odrośnie. Zagadka.
Jakos mi do Ciebie platyna nie pasuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 19:28   #4953
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar LXI

fonchau ktos Botafumeiro moze?
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 20:56   #4954
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Kothu nic nie zrobiłaś, zagoi się, głębokość podania zastrzyku ma znaczenie tylko, jeśli miał być domięśniowy, a podałaś niechcący podskórnie, ale takich to się raczej nie wydaje do domu? Enrofloksacyna czasem daje taki efekt, mimo że jest do podania podskórnego. A niektóre koty tak reagują na każdy zamach na ich nietykalność, kot moich rodziców się wydrapał do łysa po kropelkach odrobaczających. Myślałam, że biedak ma na nie alergię, ale okazało sie, ze jednak nie. Po prostu sobie nie życzył
TŻ nie umiał mi powiedzieć jak to miało być podane Możliweż, że to jakiś antybior był (Metocośtamcośtam, wet pisze gorzej od każdego znanego mi lekarza ), ostatnią dawkę dostaliśmy do domu, bo nie dało rady podjechać tego dnia z kothą.
Księżna ma alergię pokarmową zapewne, także wydrapane już przy uchach ma. No piękna jest z tymi łysymi i zastrupionymi plackami

Jeszcze się nie chwaliłam, że byłam w zeszły poniedziałek u psychiatry, mam oficjalną depresję


A ja tam zachęcam Ju do eksperymentów włosowych, niech rzuca platynę i fotkę na forum
Ze dwa miesiące temu i mnie wiosna dopadła i obcięłam się z prawie do pasa na long boba
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 22:10   #4955
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jakos mi do Ciebie platyna nie pasuje
Pasuje. Widziałam.


Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
A ja tam zachęcam Ju do eksperymentów włosowych, niech rzuca platynę i fotkę na forum
Ze dwa miesiące temu i mnie wiosna dopadła i obcięłam się z prawie do pasa na long boba
Lng bob bardzo twarzowy.


Muszę trochę odpocząć po dzisiejszym dniu. Czy naprawdę przy robieniu usg trzeba być niemiłym? Leżę na łóżku, babka jeździ mi tym urządzeniem na wszelkie sposoby. Marszczy brwi jedna z drugą, idzie po trzecią, coś tam szepczą między sobą, po czym jedna pyta opryskliwie "która to chemia?" mówię, która i pytam "czemu pani chce wiedzieć?" "Bo chcę" - pada odpowiedź. I znowu szepczą, moich pytań nie słyszą - nic. Jakby były głuche. Potem jeszcze jakiś facet przyszedł, konsultant i się gapił w odległości metra na mnie i na ekran. Wyniki miały być dziś po 12, potem po 15 - niestety "w systemie nie ma". A przyjeżdżanie specjalnie do tego miejsca nie należy do przyjemności. Dwa razy dziennie. Coś bąknęły, a jak powiedziałam, że bardzo mi zależy na czasie, to mi powiedziały "to wszystko" i facet odprowadził mnie do drzwi, jak ochroniarz.
Mam dzwonić jutro.

Przepraszam, ulało mi się.
Są tam ludzie życzliwi też - ale to usg to koszmar.


---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

i jeszcze dodam - rozumiem, oczywiście, że wyniki przekazywane są do lekarza prowadzącego i to on tylko ma prawo poinformować pacjenta. Ale jesli tak, to niech trzymają geby na kłódkę a nie traktują mnie jak manekina, który ogłuchł i nie ma prawa głosu.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 22:23   #4956
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Ju - ja mam taka teorie ze do branzy medycznej pchaja sie wyrachowane osoby. Kalkulacja na pewny zysk. Tych z powolania ze swieca szukac. Przykre to ale prawdziwe gdyz tak rzadko zdarza sie ktos ludzki po tamtej stronie barykady ze to jest ewenement na skale krajowa.

Mnie tak potraktowano na odzdziale gin w ciazy ze skurczami jak trafilam. Przesluchanie jakbym popelnila zbrodnie w bialy dzien. Kobieta wciazy! Dajaca zycie ktore jest zagrozone! Czasem mam ochotetam wrocic i zrobic nie powiem co. Niby to juz przeszlosc ale pamietam wszystko i nie potrafie darowac!

Ja tez sie zapalilam pozytywnie na mysl o tej platynie.

Agnysko- gratsy za odwage. Ja mam wciaz nieoficjalna i domniemana ale brak zaufania do lekarzy sprawil ze sobie daruje kolejne rozczarowania.
Tzn mam kłopot z psychistrami bo kurcze im sie wierzy lub nie na slowo. No bo jak zweryfikowac taka diagnoze - a co jesli inny orzeknie ze nie masz zadnej depresji? Lekarze od ciała sie myla a co dopiero tacy spece.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2018-06-18 o 22:33
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 22:46   #4957
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ju - ja mam taka teorie ze do branzy medycznej pchaja sie wyrachowane osoby. Kalkulacja na pewny zysk. Tych z powolania ze swieca szukac. Przykre to ale prawdziwe gdyz tak rzadko zdarza sie ktos ludzki po tamtej stronie barykady ze to jest ewenement na skale krajowa.

anestezjolodzy w obu szpitalach 3:0 dla nich, wszyscy wspaniali
nawet te powikłania wybaczyłam, bo jak wpadłam w panikę na sali operacyjnej, to mnie lekarka głaskała po głowie i wycierała łzy.
i profesor, który mnie z tego wyprowadził, jak na razie skutecznie. wszystko odbyło się tak jak mnie zapewnił na wizycie, sam operował, a wieczorem przed zabiegiem przyszedł rozwiać ostatnie wątpliwości.

zresztą jak dotąd wszyscy lekarze i pielęgniarki (tylko jedna miała gorszy dzień), których w tym szpitalu spotykam są super.

rodzinna straszyła mnie specjalistycznym szpitalem, że tam straszny przemiał i nie widzą człowieka, a okazało się dokładnie odwrotnie.
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-18, 23:02   #4958
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LXI

mnie nawet lekarz prowadzący, który jest chirurgiem, powiedział na pytanie, czy on będzie operował "Jeśli akurat będę w pracy". Od 16go marca widziałam go dwa razy. Na konsylium nie był "nie było go w pracy". To tyle.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 08:46   #4959
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Betty ale porownaj ile jest takich przykladow jak Twoj a ile tych negatywnych. No niestety proporcje sa dolujace. Sam fakt ze czlowiek jest ZASKOCZONY ze go potraktowali z szacunkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Niemniej chyba nic tego nie zmieni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 08:55   #4960
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Z lekarzami mam różne przeżycia, z jednej strony super laryngolog, co przyjął mnie do szpitala z marszu, zadbał o odzienie do spania i dopytywał, czy przyjechał po mnie tata jak miałam wyjść i przemiłe pielęgniarki na oddziale.
Z drugiej strony lekarz, który członka mojej rodziny przebadał i przez pół roku leczył czlowieka z kamieniami żółciowymi i okropnymi bólami na przepuklinę przełyku Albo z niewydolnością serca leczył na astmę "dusi pana? to pewnie od astmy!" Obie pomyłki wyszły dopiero, kiedy ludzie trafili w cięzkim stanie do szpitala i wielki opieprz od ordynatorów "dlaczego pan się nie leczył???"
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 10:47   #4961
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Betty ale porownaj ile jest takich przykladow jak Twoj a ile tych negatywnych. No niestety proporcje sa dolujace. Sam fakt ze czlowiek jest ZASKOCZONY ze go potraktowali z szacunkiem.

od roku mam stały kontakt ze sporą ilością leczących się kobiet i to wcale nie są marginalne przypadki.

jak między mną a lekarzem nie ma chemii, to po prostu wybieram innego. byłam już gotowa operować się prywatnie, nawet na kredyt, ale okazuje się że nie było to konieczne.

z drugiej strony wolę oschłego specjalistę z autorytetem, niż przemiłą i delikatną panią ordynator z wojewódzkiego (przekazywanie diagnozy w specjalnym pokoju, chusteczki, prywatny numer o każdej porze, pełne wsparcie), która jednak w mojej dziedzinie wielkich osiągnięć i możliwości nie posiada.

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

ad sinupret: był ktoś w Kraju Basków?
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 11:10   #4962
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LXI

to nie chodzi o miły / niemiły czy chemię, tylko o kontakt, którego nie ma po prostu. bo nie ma czasu. A pracowni USG sobie nie wybierzesz.
I na to, czy wyniki będą w systemie, tez nie masz wpływu.
Ale cały zespół pielęgniarek na chemii jest fajny, sympatyczny i wspierający.


No dobra, dość tego.
Perfum mi się chce nowych i butów!
idę dziś do Arkadii i nie zamierzam wrócić z pustymi rękoma.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 11:26   #4963
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Tak - to nie chodzi o bycie miłym tylko o to ze nikt, nawet najwiekszy autorytet NIE MA PRAWA traktowac pacjenta z góry, nie jak człowieka. Takiej postawy nie mozna zaslaniac brakiem czasu bo skoro na opryskliwosc maja czas...
Ja tez nie lubie tiu tiu tiu i glaskania po główce ale oczekuje szacunku. Od calej kadry ochrony zdrowia.

Anyway u nas didek choruje dalej i chyba mu sie to rozwija nie wiem czy nie idzie w ucho. . Nasza pediatra od dzis na urlopie of kors. Takze bedzie znow loteria w razie wu. .

Ja z bolem ósemek wcisnelam sie w konsultacje u chirurg na dzis. Zobaczymy.

O perfumach na razie mogę tylko czysto teoretycznie.

Ciekawa jestem zielonosci Redsowych.

Justyno - wisnia z lukrecja brzmi bardzo terapeutycznie a atrament dodaje chyba charakteru. Nie znam zapachu ale lubie wisniowe aromaty.

I zazdro planow zakupowych. Pokazesz łowy?




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2018-06-19 o 11:32
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 12:15   #4964
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LXI

zobaczę, jak mi pójdzie - bo najlepsze zakupy robię nie wtedy, kiedy idę po nie specjalnie, tylko mimochodem.


Wyjechałabym gdzieś, gdzie jest ciemno. Strasznie mnie męczy już to ciągłe 'bycie na patelni"
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 13:16   #4965
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Ja mam identycznie. Ilekroc mialam zaplanowany wyjazd na sklepy zeby kupic rzeczy dla siebie wracalamz niczym. Dlatego tez holduje zakupom "mimochodem". Teraz takich nie miewam ale moze kiedys.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 16:37   #4966
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

No i fajnie robi sie zakupy jak sa jakiekolwiek mistrzostwa w pilce noznej. Pusciutko! Ja dzis w drodze do dent wymarle miasto!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 18:27   #4967
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Agnysko- gratsy za odwage. Ja mam wciaz nieoficjalna i domniemana ale brak zaufania do lekarzy sprawil ze sobie daruje kolejne rozczarowania.
Tzn mam kłopot z psychistrami bo kurcze im sie wierzy lub nie na slowo. No bo jak zweryfikowac taka diagnoze - a co jesli inny orzeknie ze nie masz zadnej depresji? Lekarze od ciała sie myla a co dopiero tacy spece.
Nie wiem jak zweryfikować. Ale skoro ja wiem jak się mam, lekarza nie oszukiwałam podczas wywiadu, no to chyba trzeba w diagnozę uwierzyć. Jakiego rozczarowania się boisz? Ja prawie z poczekalni uciekłam ze stresu, bo miałam myśli, że mnie lekarka wyśmieje, że nic mi nie ma, że po prostu jestem leniwa/niezorganizowana/marudna/niezaradna itepe. (nie może mi wyjść z głowy obrazek osoby cierpiącej na depresję, która nie umie zwlec się z łóżka, nie dba o siebie, zawala wszystkie obowiązki, targa się na własne życie - no, tak to ja nie mam i nigdy nie miałam; stąd u mnie trudność w wybraniu się po pomoc - nie widzę tej granicy z napisem "depresja"). Nie dostałam żadnych leków, bo przy karmieniu nic nie mogła zaproponować i strasznie żałuję, bo budzę się rano i nie wiem jak uda mi się przetrwać dzień...

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
No dobra, dość tego.
Perfum mi się chce nowych i butów!
idę dziś do Arkadii i nie zamierzam wrócić z pustymi rękoma.
Justyno, jesteś jak Wańka-wstańka!

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Justyno - wisnia z lukrecja brzmi bardzo terapeutycznie a atrament dodaje chyba charakteru. Nie znam zapachu ale lubie wisniowe aromaty.
Hre hre, wiśnia z lukrecją brzmi dla mnie jak Lolita

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Wyjechałabym gdzieś, gdzie jest ciemno.
Polecam koło podbiegunowe na półkuli południowej

Rachell, kciuki za dida, oby nic się nie rozwinęło i za ósemki
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 21:48   #4968
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Aga - to raczej do siebie powinnam byla odniesc wszystko. Ale generalizujac chodzi wlasnie o to ze etykietke depresji otrzymuja dwie skrajnie rozne - jak sama wskazalas - osoby. Jakos tak to wszystko tym psychiatrom lekko do jednego wora włozyc. Ma pani problemy takie smakie yhm yhm - depresja. Ktos nie czuje sensu i sily wstac z lozka co rano - depresja. Taka troche odpowiedz na wszystko zapchajdziura. No a rozczarowanie - obawiam sie ze nie dowiem sie tam niczego czego bym sama nie wiedziala plus nie otrzymam potrzebnej mi pomocy. Leki - no to otrzymam na bank (nie
Karmie) ale co jesli nie tego potrzebuje. Oczekiwalabym odpowiedzi na realne problemy. Czlowiek idzie do psychiatry po pomoc chce wiedziec - jak sama piszesz - jak zyc, a nie dowiedziec sie ze ma depresje. No i co z tego? Co w zwiazku z tym? Co idzie za taka diagnoza? Z doswiadczen bliskich wiem ze leki. Po traumatycznych przejsciach pomagaja spac i wegetowac ale problemow nie rozwiazuja. A co w sytuacji wlasnie takiej nietraumatycznej tylko "zwyczajnej" depresji. Powiedzmy nie na tle smierci najblizszych. Bo to jednak insze problemy i insza depresja. Czy tabsy to jest wszystko co psychiatrzy maja nam do zaoferowania?
Czy np taki psychiatra moze zalecic psychoterapie indywidualna?


W skrocie - do psychiatry ide po pomoc. Co dostaje poza diagnoza depresji i tabsami? Czy moge liczyc na pomoc? Na odpowiedz na moje indywidualne problemy?

Czy np Ty czujesz ze pomoc otrzymalas?

Wiem ze Lolita. Caplam kiedys tam probeczki i dobrze. Przy mlodym i tak nie mam sie kiedy zlewac.

Wieeeem wieeeem psychiatra to lekarz a nie psycholog. Idzie sie do niego po leczenie jak do internisty. Tylko ze po pierwsze ryyyyli ? Przeciez to nie to samo jednak. Jest roznica miedzy glowa a watroba. A po drugie to chodzi o to zeby korzystajac ze swej hiper przeswietnej wiedzy wlasnie pokierowal pacjenta na wlasciwe tory. Wskazal droge kierunek metode. Udzielil pomocy psychicznej innej niz tylko recepta. Np w pani przypadku dobra bylaby psychoterapia. Albo sugerowalbym to lub tamto. Niech pani sprobuje czegos takiego - i tu mam na mysli jakies inne remedia niz tabsy. Moze byc oprocz tabsow ale sposoby jak poradzic sobie lub gdzie szukac pomocy i jakiej pomocy szukac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2018-06-19 o 21:49
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 22:18   #4969
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Czy np taki psychiatra moze zalecic psychoterapie indywidualna?
A, bo nie pisałam, mam takowe skierowanie Jak byłam poprzednim razem (13 lat temu) to też oprócz leków dostałam skierowanie na terapię. Lepiej bym na tym wyszła, gdybym wtedy ją odbyła
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 22:40   #4970
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
budzę się rano i nie wiem jak uda mi się przetrwać dzień...


Justyno, jesteś jak Wańka-wstańka!


Hre hre, wiśnia z lukrecją brzmi dla mnie jak Lolita


Polecam koło podbiegunowe na półkuli południowej
to a propos Wańki


Dobrze, że poszłaś


Tak, Lolita jakby, tylko niszowa.



Koło podbiegunowe nie. Zimno. Myślę raczej o cieniu - ale wieczory są cudowne. Kocham. Odżywam.




Oczywiście nic nie kupiłam. Arkadia wymarła W CCC powiedzieli, że gol samobój, w kiosku, że 2 : 1, więc wszystko wiedziałam na bieżąco.


Znowu czekam - tym razem na wyniki badania genów, pocieszam się, że za stara jestem i po linii Mamy nic nie było. Czeka się długo - nawet 8 tygodni
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 23:07   #4971
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Aga - no to rewela! Nfz? Bo jak zmieszcze gdzies pomiedzy moje choroby fizyczne i przezyje chirurgiczne interwencje to bym sie wybrala bo potrzebuje.

Justyno - rozumiem potrzebe cienia. Zawsze preferowalam niesloneczne dni i nienaslonecznione miejsca. Stad moja milosc/uwielbienie do drzew. Dalej unikam patelni - w jaka zamienia sie Slask latem- slonca lejacego sie z nieba, ale cos mi sie samo! zmienilo i polubilam czerwiec pokochalam dlugosc dnia normalnie nie poznaje siebie.

Justyno jesli mozesz udaj sie do parku/skweru z iglakami najlepiej. I tam sie zregeneruj. Ja jeszcze jak nie moge nigdzie ruszyc korzystam z lazienki. Wanna schlodzenie zaciemnienie roletami aromaty olejkow eterycznych i to jest moja medytacja. To dziala na mnie. Tam nie doskwiera mi nic!

Zanim dopadly nas choroby to dziecie w rece malza i znikalam na minim 2 h. Dolewalam wody. Autentyk medytacja reset dla mozgu i ciala. Wchodzilam z bolem calego czlowieka kazdej kosci stawu i miesnia. A w wannie z sola bochenska i olejkami najczesciej iglaki lub eukaliptus, jak reka odjal! Wszystko wracalo oczywiscie po wyjsciu, cudownie ma, ale jakims dziwnym zbiegiem w slonej wodzie nie bolalo mnienic. Czulam tylko przyjemnosc rozluznienie.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2018-06-19 o 23:12
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 23:45   #4972
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar LXI

Park z iglakami, powiadasz. W Łazienkach liściaste, chociaż... są tam takie "futrzane" drzewa, jak je nazywam. Korę mają jak orzech kokosowy, tylko te "włosy" miększe.
Co do kąpieli... dawno się nie moczyłam w soli, ale pamiętam, że po tym czułam się taka jakaś kołowata. Mam maszynkę do moczenia nuk. Podobno fajne, z takimi wypustkami, Pozyczyłam od Mamy, podobno dobre to jest.


niezmiennie od paru tygodni wybieram się do kina - i rezygnuję. Albo Avengers albo Han Solo albo Futrzaki Atakują. Jeszcze nie patrzyłam, cojutro dają.

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

Zimnej Wojny sie troche boję, ale chyba trzeba.
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-20, 07:03   #4973
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Bo sol odwadnia, to bez soli. Zreszta to moj sposob na ucieczke w cisze spokoj i zacienienie w domu.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-20, 07:35   #4974
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
niezmiennie od paru tygodni wybieram się do kina - i rezygnuję. Albo Avengers albo Han Solo albo Futrzaki Atakują. Jeszcze nie patrzyłam, cojutro dają.

Thelma jest fajna. Albo Niemiłość. Ja chciałabym jeszcze obejrzeć Prawdziwą historię.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-20, 12:05   #4975
tricolor
Wtajemniczenie
 
Avatar tricolor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 443
Dot.: Scent Bar LXI

Miłęgo dnia całemu Baru
__________________
Szukam książkowo: Stanisław Płaza Historia prawa w Polsce na tle porównawczym X-XVIII w., t. I-IV. Tom II Polska pod zaborami najbardziej
tricolor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-20, 13:37   #4976
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LXI

Ju i

Miłego dnia Baru
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-20, 15:00   #4977
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Scent Bar LXI

Justyno, no to jeszcze

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Aga - no to rewela! Nfz?
Na NFZ Tylko ja mam do Gliwic...
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-20, 18:19   #4978
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
TŻ nie umiał mi powiedzieć jak to miało być podane Możliweż, że to jakiś antybior był (Metocośtamcośtam, wet pisze gorzej od każdego znanego mi lekarza ), ostatnią dawkę dostaliśmy do domu, bo nie dało rady podjechać tego dnia z kothą.
Księżna ma alergię pokarmową zapewne, także wydrapane już przy uchach ma. No piękna jest z tymi łysymi i zastrupionymi plackami

Metocośtam mi sie z metoclopramidem kojarzy, ale na placki za uszami to na pewno nie
Metacam może? Chociaż też średnio uzasadnione w tej sytuacji.
Ja wszystko pisze drukowanymi
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-20, 18:57   #4979
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Metocośtam mi sie z metoclopramidem kojarzy, ale na placki za uszami to na pewno nie
To to Ale do placków przed uszami jeszcze dolegliwości żołądkowe (tzn. wymioty po każdym jedzeniu, podrażnienie żołądka). Czytam na co to i pasuje
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-20, 20:15   #4980
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LXI

Ściskam Bar, zwłaszcza wszystkich chorujących

Agnysko, szacun, że się odważyłaś pójść i dać zdiagnozować. Oby stosowane środki zadziałały tak szybko i skutecznie, jak to tylko możliwe
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-26 13:12:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.